III liga, gr. III sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 15 30 9 3 3 25 15 10
2 Ruch Zdzieszowice 15 27 8 3 4 23 18 5
3 Polonia Bytom 15 26 8 2 5 27 17 10
4 Ruch Chorzów 15 26 7 5 3 25 16 9
5 Ślęza Wrocław 15 23 6 5 4 20 16 4
6 Gwarek Tarnowskie Góry 15 23 7 2 6 27 24 3
7 Rekord Bielsko-Biała 15 23 7 2 6 23 26 -3
8 Pniówek Pawłowice Śląskie 15 22 6 4 5 21 19 2
9 Foto-Higiena Gać 15 22 6 4 5 21 21 0
10 Lechia Zielona Góra 15 22 7 1 7 27 33 -6
11 MKS Kluczbork 15 21 6 3 6 26 23 3
12 Górnik II Zabrze 15 20 6 2 7 29 28 1
13 ROW 1964 Rybnik 15 20 6 2 7 26 28 -2
14 Miedź II Legnica 15 19 4 7 4 28 25 3
15 Stal Brzeg 15 16 3 7 5 19 22 -3
16 Zagłębie II Lubin 15 12 1 9 5 16 20 -4
17 Piast Żmigród 14 11 2 5 7 12 21 -9
18 LZS Starowice Dolne 14 4 0 4 10 4 27 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Zdzieszowice 8 17 5 2 1 16 9 7
2 Śląsk II Wrocław 7 16 5 1 1 11 4 7
3 Gwarek Tarnowskie Góry 8 16 5 1 2 11 7 4
4 MKS Kluczbork 7 14 4 2 1 16 10 6
5 Polonia Bytom 8 13 4 1 3 16 10 6
6 Ruch Chorzów 8 13 3 4 1 13 9 4
7 Rekord Bielsko-Biała 7 13 4 1 2 10 9 1
8 Pniówek Pawłowice Śląskie 7 13 4 1 2 13 10 3
9 ROW 1964 Rybnik 8 13 4 1 3 14 12 2
10 Miedź II Legnica 7 12 3 3 1 13 6 7
11 Ślęza Wrocław 7 11 3 2 2 9 8 1
12 Foto-Higiena Gać 7 11 3 2 2 10 12 -2
13 Stal Brzeg 8 11 3 2 3 13 13 0
14 Lechia Zielona Góra 8 10 3 1 4 16 20 -4
15 Górnik II Zabrze 7 10 3 1 3 15 11 4
16 Piast Żmigród 6 8 2 2 2 7 8 -1
17 Zagłębie II Lubin 7 7 1 4 2 9 10 -1
18 LZS Starowice Dolne 9 4 0 4 5 3 16 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 8 14 4 2 2 14 11 3
2 Polonia Bytom 7 13 4 1 2 11 7 4
3 Ruch Chorzów 7 13 4 1 2 12 7 5
4 Ślęza Wrocław 8 12 3 3 2 11 8 3
5 Lechia Zielona Góra 7 12 4 0 3 11 13 -2
6 Foto-Higiena Gać 8 11 3 2 3 11 9 2
7 Ruch Zdzieszowice 7 10 3 1 3 7 9 -2
8 Rekord Bielsko-Biała 8 10 3 1 4 13 17 -4
9 Górnik II Zabrze 8 10 3 1 4 14 17 -3
10 Pniówek Pawłowice Śląskie 8 9 2 3 3 8 9 -1
11 Gwarek Tarnowskie Góry 7 7 2 1 4 16 17 -1
12 MKS Kluczbork 8 7 2 1 5 10 13 -3
13 ROW 1964 Rybnik 7 7 2 1 4 12 16 -4
14 Miedź II Legnica 8 7 1 4 3 15 19 -4
15 Stal Brzeg 7 5 0 5 2 6 9 -3
16 Zagłębie II Lubin 8 5 0 5 3 7 10 -3
17 Piast Żmigród 8 3 0 3 5 5 13 -8
18 LZS Starowice Dolne 5 0 0 0 5 1 11 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Ślęza Wrocław

Gospodarze Wynik Goście Data
Ślęza Wrocław 0 - 0 ROW 1964 Rybnik 30 listopada 2019
Ślęza Wrocław 0 - 0 Ruch Zdzieszowice 23 listopada 2019
Stal Brzeg 0 - 0 Ślęza Wrocław 16 listopada 2019
Ślęza Wrocław 2 - 2 Miedź II Legnica 9 listopada 2019
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 1 Ślęza Wrocław 2 listopada 2019
Ślęza Wrocław 0 - 0 Piast Żmigród 26 października 2019
Górnik II Zabrze 2 - 0 Ślęza Wrocław 20 października 2019
Ślęza Wrocław 2 - 3 MKS Kluczbork 12 października 2019
Śląsk II Wrocław 1 - 3 Ślęza Wrocław 5 października 2019
Foto-Higiena Gać 0 - 4 Ślęza Wrocław 28 września 2019
Ślęza Wrocław 2 - 1 Rekord Bielsko-Biała 22 września 2019
Zagłębie II Lubin 1 - 1 Ślęza Wrocław 14 września 2019
Ślęza Wrocław 0 - 2 Pniówek Pawłowice Śląskie 7 września 2019
LZS Starowice Dolne 0 - 0 Ślęza Wrocław 31 sierpnia 2019
Ślęza Wrocław 2 - 0 Ruch Chorzów 24 sierpnia 2019
Lechia Zielona Góra 3 - 1 Ślęza Wrocław 18 sierpnia 2019
Ślęza Wrocław 1 - 0 Polonia Bytom 10 sierpnia 2019
ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Ślęza Wrocław 2 sierpnia 2019
Lechia Dzierżoniów 1 - 5 Ślęza Wrocław 8 czerwca 2019
Ślęza Wrocław 0 - 1 Górnik Polkowice 1 czerwca 2019
Ruch Radzionków 0 - 2 Ślęza Wrocław 29 maja 2019
Ślęza Wrocław 5 - 1 Agroplon Głuszyna 25 maja 2019
Piast Żmigród 1 - 2 Ślęza Wrocław 18 maja 2019
Ślęza Wrocław 1 - 2 Warta Gorzów Wielkopolski 15 maja 2019
Foto-Higiena Gać 1 - 1 Ślęza Wrocław 11 maja 2019
Ślęza Wrocław 3 - 0 Rekord Bielsko-Biała 5 maja 2019
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 1 Ślęza Wrocław 1 maja 2019
Ślęza Wrocław 5 - 2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 27 kwietnia 2019
MKS Kluczbork 2 - 4 Ślęza Wrocław 20 kwietnia 2019
Ślęza Wrocław 2 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry 13 kwietnia 2019
Miedź II Legnica 2 - 0 Ślęza Wrocław 6 kwietnia 2019
Ślęza Wrocław 1 - 0 Zagłębie II Lubin 30 marca 2019
Stal Brzeg 1 - 1 Ślęza Wrocław 23 marca 2019
Ślęza Wrocław 0 - 1 Górnik II Zabrze 16 marca 2019
Ślęza Wrocław 0 - 1 Ruch Zdzieszowice 9 marca 2019
Ślęza Wrocław 2 - 1 Lechia Dzierżoniów 24 listopada 2018
Górnik Polkowice 2 - 1 Ślęza Wrocław 17 listopada 2018
Ślęza Wrocław 3 - 0 Ruch Radzionków 10 listopada 2018
Agroplon Głuszyna 0 - 0 Ślęza Wrocław 3 listopada 2018
Ślęza Wrocław 3 - 1 Piast Żmigród 28 października 2018
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 3 Ślęza Wrocław 20 października 2018
Ślęza Wrocław 1 - 0 Foto-Higiena Gać 5 października 2018
Rekord Bielsko-Biała 1 - 1 Ślęza Wrocław 29 września 2018
Ślęza Wrocław 3 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 23 września 2018
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 4 Ślęza Wrocław 15 września 2018
Ślęza Wrocław 1 - 1 MKS Kluczbork 9 września 2018
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 0 Ślęza Wrocław 1 września 2018
Ślęza Wrocław 4 - 2 Miedź II Legnica 29 sierpnia 2018
Zagłębie II Lubin 1 - 0 Ślęza Wrocław 25 sierpnia 2018
Ślęza Wrocław 3 - 1 Stal Brzeg 18 sierpnia 2018
Górnik II Zabrze 1 - 4 Ślęza Wrocław 11 sierpnia 2018
Ruch Zdzieszowice 2 - 2 Ślęza Wrocław 3 sierpnia 2018
Ślęza Wrocław 2 - 2 Górnik Polkowice 16 czerwca 2018
Rekord Bielsko-Biała 0 - 1 Ślęza Wrocław 9 czerwca 2018
Ślęza Wrocław 3 - 2 Miedź II Legnica 3 czerwca 2018
BKS Stal Bielsko-Biała 1 - 2 Ślęza Wrocław 31 maja 2018
Ślęza Wrocław 4 - 0 Polonia Głubczyce 27 maja 2018
Skra Częstochowa 1 - 1 Ślęza Wrocław 19 maja 2018
Ślęza Wrocław 2 - 3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 13 maja 2018
Ślęza Wrocław 1 - 1 Górnik II Zabrze 9 maja 2018
Unia Turza Śląska 0 - 2 Ślęza Wrocław 6 maja 2018
Ruch Zdzieszowice 0 - 1 Ślęza Wrocław 1 maja 2018
Ślęza Wrocław 3 - 0 Zagłębie II Lubin 28 kwietnia 2018
Piast Żmigród 1 - 1 Ślęza Wrocław 21 kwietnia 2018
Ślęza Wrocław 0 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry 15 kwietnia 2018
Lechia Zielona Góra 1 - 2 Ślęza Wrocław 7 kwietnia 2018
Ślęza Wrocław 2 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 31 marca 2018
Ślęza Wrocław 2 - 3 Lechia Dzierżoniów 27 marca 2018
Ślęza Wrocław 2 - 3 Stal Brzeg 11 marca 2018
Górnik Polkowice 2 - 3 Ślęza Wrocław 18 listopada 2017
Ślęza Wrocław 3 - 0 Rekord Bielsko-Biała 11 listopada 2017
Miedź II Legnica 1 - 1 Ślęza Wrocław 4 listopada 2017
Ślęza Wrocław 2 - 0 BKS Stal Bielsko-Biała 29 października 2017
Polonia Głubczyce 2 - 5 Ślęza Wrocław 21 października 2017
Ślęza Wrocław 1 - 1 Skra Częstochowa 14 października 2017
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 2 Ślęza Wrocław 7 października 2017
Ślęza Wrocław 3 - 0 Unia Turza Śląska 30 września 2017
Ślęza Wrocław 3 - 2 Ruch Zdzieszowice 24 września 2017
Zagłębie II Lubin 0 - 2 Ślęza Wrocław 16 września 2017
Ślęza Wrocław 0 - 4 Piast Żmigród 9 września 2017
Gwarek Tarnowskie Góry 3 - 0 Ślęza Wrocław 2 września 2017
Ślęza Wrocław 6 - 2 Lechia Zielona Góra 26 sierpnia 2017
Pniówek Pawłowice Śląskie 3 - 3 Ślęza Wrocław 19 sierpnia 2017
Górnik II Zabrze 0 - 2 Ślęza Wrocław 15 sierpnia 2017
Lechia Dzierżoniów 1 - 0 Ślęza Wrocław 12 sierpnia 2017
Stal Brzeg 6 - 0 Ślęza Wrocław 5 sierpnia 2017
Ślęza Wrocław 0 - 2 Górnik Polkowice 17 czerwca 2017
Ślęza Wrocław 2 - 0 Miedź II Legnica 14 czerwca 2017
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4 - 0 Ślęza Wrocław 7 czerwca 2017
Ślęza Wrocław 0 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała 3 czerwca 2017
Ślęza Wrocław 1 - 0 Stal Brzeg 31 maja 2017
Ślęza Wrocław 3 - 4 Górnik II Zabrze 27 maja 2017
Ślęza Wrocław 3 - 1 Górnik Wałbrzych 24 maja 2017
Ślęza Wrocław 2 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie 20 maja 2017
Skra Częstochowa 0 - 0 Ślęza Wrocław 13 maja 2017
Ślęza Wrocław 0 - 2 Lechia Zielona Góra 10 maja 2017
Ślęza Wrocław 1 - 1 Rekord Bielsko-Biała 6 maja 2017
Ruch Zdzieszowice 1 - 3 Ślęza Wrocław 22 kwietnia 2017
Ślęza Wrocław 1 - 0 Śląsk II Wrocław 15 kwietnia 2017
Piast Żmigród 1 - 0 Ślęza Wrocław 8 kwietnia 2017
Ślęza Wrocław 1 - 2 Lechia Dzierżoniów 1 kwietnia 2017
Olimpia Kowary 1 - 3 Ślęza Wrocław 25 marca 2017
Ślęza Wrocław 0 - 0 Unia Turza Śląska 18 marca 2017
Górnik Polkowice 1 - 1 Ślęza Wrocław 20 listopada 2016
Miedź II Legnica 0 - 0 Ślęza Wrocław 13 listopada 2016
Ślęza Wrocław 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 6 listopada 2016
BKS Stal Bielsko-Biała 6 - 0 Ślęza Wrocław 29 października 2016
Stal Brzeg 3 - 3 Ślęza Wrocław 22 października 2016
Górnik II Zabrze 2 - 1 Ślęza Wrocław 16 października 2016
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 1 Ślęza Wrocław 8 października 2016
Ślęza Wrocław 3 - 0 Skra Częstochowa 2 października 2016
Rekord Bielsko-Biała 2 - 3 Ślęza Wrocław 18 września 2016
Górnik Wałbrzych 1 - 1 Ślęza Wrocław 10 września 2016
Lechia Zielona Góra 0 - 3 Ślęza Wrocław 3 września 2016
Ślęza Wrocław 0 - 1 Ruch Zdzieszowice 27 sierpnia 2016
Śląsk II Wrocław 4 - 5 Ślęza Wrocław 20 sierpnia 2016
Ślęza Wrocław 4 - 2 Piast Żmigród 17 sierpnia 2016
Lechia Dzierżoniów 1 - 1 Ślęza Wrocław 13 sierpnia 2016
Ślęza Wrocław 1 - 0 Olimpia Kowary 6 sierpnia 2016
Unia Turza Śląska 3 - 0 Ślęza Wrocław 31 lipca 2016
Formacja Port 2000 Mostki 3 - 2 Ślęza Wrocław 5 czerwca 2016
Ślęza Wrocław 4 - 0 Foto-Higiena Gać 29 maja 2016
Ślęza Wrocław 0 - 1 Lechia Dzierżoniów 25 maja 2016
Ślęza Wrocław 6 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 21 maja 2016
Ślęza Wrocław 3 - 0 Karkonosze Jelenia Góra 15 maja 2016
Ślęza Wrocław 1 - 2 Zagłębie II Lubin 7 maja 2016
Ślęza Wrocław 3 - 0 Piast Żmigród 3 maja 2016
Górnik Wałbrzych 1 - 0 Ślęza Wrocław 27 kwietnia 2016
Ślęza Wrocław 2 - 1 Ilanka Rzepin 23 kwietnia 2016
Śląsk II Wrocław 0 - 1 Ślęza Wrocław 17 kwietnia 2016
Ślęza Wrocław 3 - 2 Górnik Polkowice 9 kwietnia 2016
Miedź II Legnica 2 - 1 Ślęza Wrocław 3 kwietnia 2016
Ślęza Wrocław 3 - 0 KP Brzeg Dolny 26 marca 2016
Polonia-Stal Świdnica 2 - 3 Ślęza Wrocław 23 marca 2016
Ślęza Wrocław 1 - 0 Budowlani Lubsko 19 marca 2016
Ślęza Wrocław 2 - 2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 28 listopada 2015
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 - 7 Ślęza Wrocław 21 listopada 2015
Ślęza Wrocław 2 - 0 Formacja Port 2000 Mostki 15 listopada 2015
Foto-Higiena Gać 1 - 1 Ślęza Wrocław 7 listopada 2015
Lechia Dzierżoniów 1 - 1 Ślęza Wrocław 31 października 2015
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2 - 2 Ślęza Wrocław 24 października 2015
Karkonosze Jelenia Góra 2 - 1 Ślęza Wrocław 17 października 2015
Zagłębie II Lubin 1 - 3 Ślęza Wrocław 10 października 2015
Piast Żmigród 1 - 3 Ślęza Wrocław 3 października 2015
Ślęza Wrocław 0 - 4 Górnik Wałbrzych 30 września 2015
Ilanka Rzepin 0 - 0 Ślęza Wrocław 26 września 2015
Ślęza Wrocław 0 - 0 Śląsk II Wrocław 20 września 2015
Górnik Polkowice 0 - 2 Ślęza Wrocław 12 września 2015
Ślęza Wrocław 2 - 2 Miedź II Legnica 5 września 2015
KP Brzeg Dolny 1 - 2 Ślęza Wrocław 2 września 2015
Budowlani Lubsko 1 - 2 Ślęza Wrocław 29 sierpnia 2015
Ślęza Wrocław 1 - 1 Polonia-Stal Świdnica 22 sierpnia 2015
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 3 Ślęza Wrocław 15 sierpnia 2015
Ślęza Wrocław 4 - 1 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 9 sierpnia 2015
Ślęza Wrocław 0 - 1 Bytovia Bytów 19 lipca 2015
Piast Żmigród 2 - 1 Ślęza Wrocław 6 czerwca 2015
Ślęza Wrocław 0 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3 czerwca 2015
MKS Oława 3 - 1 Ślęza Wrocław 30 maja 2015
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2 - 3 Ślęza Wrocław 23 maja 2015
Ślęza Wrocław 0 - 2 Bielawianka Bielawa 17 maja 2015
Lechia Zielona Góra 1 - 4 Ślęza Wrocław 9 maja 2015
Lechia Dzierżoniów 0 - 3 Ślęza Wrocław 6 maja 2015
Ślęza Wrocław 1 - 1 Zagłębie II Lubin 3 maja 2015
Polonia-Stal Świdnica 3 - 1 Ślęza Wrocław 30 kwietnia 2015
Ślęza Wrocław 0 - 3 Formacja Port 2000 Mostki 25 kwietnia 2015
Dąb Przybyszów 0 - 0 Ślęza Wrocław 22 kwietnia 2015
Ślęza Wrocław 3 - 0 Polonia Trzebnica 19 kwietnia 2015
KP Brzeg Dolny 2 - 3 Ślęza Wrocław 11 kwietnia 2015
Foto-Higiena Gać 0 - 2 Ślęza Wrocław 8 kwietnia 2015
Ślęza Wrocław 0 - 1 Śląsk II Wrocław 4 kwietnia 2015
Ślęza Wrocław 1 - 1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 21 marca 2015
Foto-Higiena Gać 0 - 0 Ślęza Wrocław 14 marca 2015
Ślęza Wrocław 0 - 0 Karkonosze Jelenia Góra 22 listopada 2014
Ślęza Wrocław 4 - 1 Piast Żmigród 15 listopada 2014
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1 - 0 Ślęza Wrocław 8 listopada 2014
Ślęza Wrocław 5 - 0 MKS Oława 2 listopada 2014
Ślęza Wrocław 1 - 1 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 26 października 2014
Bielawianka Bielawa 0 - 2 Ślęza Wrocław 18 października 2014
Polonia Trzebnica 0 - 2 Ślęza Wrocław 15 października 2014
Ślęza Wrocław 3 - 1 Lechia Zielona Góra 12 października 2014
Zagłębie II Lubin 6 - 1 Ślęza Wrocław 5 października 2014
Ślęza Wrocław 4 - 1 Dąb Przybyszów 1 października 2014
Ślęza Wrocław 1 - 0 Polonia-Stal Świdnica 27 września 2014
Formacja Port 2000 Mostki 4 - 0 Ślęza Wrocław 21 września 2014
Ślęza Wrocław 4 - 1 KP Brzeg Dolny 6 września 2014
Śląsk II Wrocław 2 - 2 Ślęza Wrocław 30 sierpnia 2014
Ślęza Wrocław 1 - 2 Lechia Dzierżoniów 23 sierpnia 2014
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 1 Ślęza Wrocław 20 sierpnia 2014
Ślęza Wrocław 4 - 2 Foto-Higiena Gać 16 sierpnia 2014
Karkonosze Jelenia Góra 0 - 1 Ślęza Wrocław 9 sierpnia 2014
Ślęza Wrocław 1 - 1 Ursus Warszawa 18 czerwca 2014
Ursus Warszawa 1 - 0 Ślęza Wrocław 14 czerwca 2014
Ślęza Wrocław 3 - 0 GKS Kobierzyce 7 czerwca 2014
Ślęza Wrocław 3 - 3 Formacja Port 2000 Mostki 31 maja 2014
Zagłębie II Lubin 2 - 1 Ślęza Wrocław 25 maja 2014
Ślęza Wrocław 6 - 1 Śląsk II Wrocław 17 maja 2014
Ślęza Wrocław 2 - 1 Polonia Trzebnica 11 maja 2014
Ślęza Wrocław 1 - 0 Foto-Higiena Gać 7 maja 2014
Ilanka Rzepin 1 - 2 Ślęza Wrocław 3 maja 2014
Ślęza Wrocław 5 - 1 Prochowiczanka Prochowice 30 kwietnia 2014
Ślęza Wrocław 3 - 1 Lechia Dzierżoniów 27 kwietnia 2014
MKS Oława 1 - 2 Ślęza Wrocław 19 kwietnia 2014
Ślęza Wrocław 1 - 1 Polonia-Stal Świdnica 16 kwietnia 2014
Ślęza Wrocław 0 - 0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 13 kwietnia 2014
Bielawianka Bielawa 1 - 2 Ślęza Wrocław 5 kwietnia 2014
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 1 Ślęza Wrocław 29 marca 2014
Ślęza Wrocław 3 - 0 Piast Żmigród 23 marca 2014
Promień Żary 1 - 1 Ślęza Wrocław 15 marca 2014
Ślęza Wrocław 4 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 23 listopada 2013
GKS Kobierzyce 2 - 1 Ślęza Wrocław 16 listopada 2013
Formacja Port 2000 Mostki 2 - 1 Ślęza Wrocław 9 listopada 2013
Ślęza Wrocław 1 - 1 Zagłębie II Lubin 2 listopada 2013
Śląsk II Wrocław 0 - 1 Ślęza Wrocław 27 października 2013
Polonia Trzebnica 3 - 3 Ślęza Wrocław 19 października 2013
Foto-Higiena Gać 4 - 5 Ślęza Wrocław 12 października 2013
Ślęza Wrocław 2 - 1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 9 października 2013
Ślęza Wrocław 2 - 1 Ilanka Rzepin 4 października 2013
Prochowiczanka Prochowice 1 - 3 Ślęza Wrocław 28 września 2013
Lechia Dzierżoniów 0 - 1 Ślęza Wrocław 21 września 2013
Ślęza Wrocław 1 - 1 MKS Oława 14 września 2013
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 - 3 Ślęza Wrocław 7 września 2013
Ślęza Wrocław 1 - 1 Bielawianka Bielawa 31 sierpnia 2013
Polonia-Stal Świdnica 0 - 4 Ślęza Wrocław 28 sierpnia 2013
Piast Żmigród 0 - 2 Ślęza Wrocław 18 sierpnia 2013
Ślęza Wrocław 2 - 0 Promień Żary 15 sierpnia 2013
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0 - 5 Ślęza Wrocław 11 sierpnia 2013

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 10
2 Mariusz Idzik Ruch Chorzów 9
3 Marcin Wodecki ROW 1964 Rybnik 7
4 Szymon Szymański Rekord Bielsko-Biała 7
5 Sebastian Pączko Gwarek Tarnowskie Góry 7
6 Sebastian Bergier Śląsk II Wrocław 6
7 Wojciech Okińczyc Lechia Zielona Góra 6
8 Bruno dos Santos Raposo Miedź II Legnica 6
9 Szymon Kobusiński Lechia Zielona Góra 5
10 Dominik Wejerowski Stal Brzeg 5
11 Marcin Niemczyk Ruch Zdzieszowice 5
12 Marcin Lachowski Polonia Bytom 5
13 Dariusz Kamiński Górnik II Zabrze 4
14 Damian Celuch Stal Brzeg 4
15 Łukasz Damrat Ruch Zdzieszowice 4
16 Bartosz Włodarczyk MKS Kluczbork 4
17 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 4
18 Piotr Samiec-Talar Śląsk II Wrocław 4
19 Marcin Buryło Foto-Higiena Gać 4
20 Rafał Kuliński Gwarek Tarnowskie Góry 3
21 Kamil Bętkowski Gwarek Tarnowskie Góry 3
22 Artur Małecki Lechia Zielona Góra 3
23 Dawid Krzemień Polonia Bytom 3
24 Marcin Wróbel Rekord Bielsko-Biała 3
25 Przemysław Bargiel Śląsk II Wrocław 3
26 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 3
27 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 3
28 Jakub Ryś MKS Kluczbork 3
29 Mateusz Dychus Stal Brzeg 3
30 Adrian Kowalski MKS Kluczbork 3
31 Marcin Przybylski Foto-Higiena Gać 3
32 Dariusz Pawłowski Górnik II Zabrze 2
33 Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork 2
34 Jakub Babij Lechia Zielona Góra 2
35 Norbert Radkiewicz Polonia Bytom 2
36 Bartłomiej Polok ROW 1964 Rybnik 2
37 Michał Bartkowiak Foto-Higiena Gać 2
38 Piotr Kotyla Ślęza Wrocław 2
39 Marcin Garuch Miedź II Legnica 2
40 Michał Koźlik Piast Żmigród 2
41 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 2
42 Paweł Kubiak Ruch Zdzieszowice 2
43 Bartosz Białek Zagłębie II Lubin 2
44 Tomasz Pośpiech Polonia Bytom 2
45 Mateusz Winciersz Ruch Chorzów 2
46 Bartosz Boruń Śląsk II Wrocław 2
47 Patryk Palat MKS Kluczbork 2
48 Jarosław Baranśkyj ROW 1964 Rybnik 2
49 Błażej Czuban Zagłębie II Lubin 2
50 Marko Zawada Górnik II Zabrze 2
51 Tobiasz Jarczak Foto-Higiena Gać 2
52 Dominik Skiba Górnik II Zabrze 2
53 Aleksander Paluszek Górnik II Zabrze 2
54 Wojciech Łobodziński Miedź II Legnica 2
55 Daniel Nowak Ruch Zdzieszowice 2
56 Tomasz Polak Gwarek Tarnowskie Góry 2
57 Szymon Krocz Śląsk II Wrocław 2
58 Kamil Mazek Zagłębie II Lubin 2
59 Grzegorz Kotowicz Śląsk II Wrocław 2
60 Radosław Dzierbicki ROW 1964 Rybnik 2
61 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 2
62 Kamil Spratek ROW 1964 Rybnik 2
63 Przemysław Szkatuła ROW 1964 Rybnik 2
64 Mateusz Gleń Rekord Bielsko-Biała 2
65 Piotr Krawczyk Górnik II Zabrze 2
66 Grzegorz Mazurek Piast Żmigród 1
67 David Kopacz Górnik II Zabrze 1
68 Norbert Jaszczak MKS Kluczbork 1
69 Kamil Jurasik MKS Kluczbork 1
70 Jakub Horański LZS Starowice Dolne 1
71 Filip Żagiel Polonia Bytom 1
72 Piotr Trąd Pniówek Pawłowice Śląskie 1
73 Marcin Czaicki Rekord Bielsko-Biała 1
74 Dawid Pożarycki Stal Brzeg 1
75 Marcin Wdowiak Ślęza Wrocław 1
76 Iegor Tarnov Foto-Higiena Gać 1
77 Maciej Tomaszewski Ślęza Wrocław 1
78 Tomasz Gajda Stal Brzeg 1
79 Dawid Kamiński Stal Brzeg 1
80 Michał Maj Stal Brzeg 1
81 Jakub Sypek Zagłębie II Lubin 1
82 Patryk Stefański Polonia Bytom 1
83 Dennis Gordzielik LZS Starowice Dolne 1
84 Mateusz Młynarczyk Śląsk II Wrocław 1
85 Konrad Kasolik Ruch Chorzów 1
86 Jakub Nowak Ruch Chorzów 1
87 Marcin Lachowicz Polonia Bytom 1
88 Thomas Pranica Górnik II Zabrze 1
89 Dawid Kiliński Ruch Zdzieszowice 1
90 Denis Sotor Ruch Zdzieszowice 1
91 Bartosz Guzdek Rekord Bielsko-Biała 1
92 Aboubacar Condé Miedź II Legnica 1
93 Dariusz Rucki Rekord Bielsko-Biała 1
94 Kacper Czajkowski Foto-Higiena Gać 1
95 Michał Gałaszewski Foto-Higiena Gać 1
96 Patryk Joachim Gwarek Tarnowskie Góry 1
97 Mariusz Fornalczyk Polonia Bytom 1
98 Łukasz Garguła Lechia Zielona Góra 1
99 Mateusz Bartolewski Ruch Chorzów 1
100 Dawid Weis Pniówek Pawłowice Śląskie 1
101 Błażej Chouwer Piast Żmigród 1
102 Bartosz Szepeta MKS Kluczbork 1
103 Mateusz Gaudyn Rekord Bielsko-Biała 1
104 Szymon Tragarz Ślęza Wrocław 1
105 Piotr Pacholski ROW 1964 Rybnik 1
106 Konrad Pipia Gwarek Tarnowskie Góry 1
107 Bartłomiej Rakowski LZS Starowice Dolne 1
108 Michał Rostkowski Górnik II Zabrze 1
109 Michał Pojasek Miedź II Legnica 1
110 Mateusz Mazurek Gwarek Tarnowskie Góry 1
111 Dawid Plizga ROW 1964 Rybnik 1
112 Alasana Manneh Górnik II Zabrze 1
113 Jan Izdebski Lechia Zielona Góra 1
114 Piotr Niewieściuk Stal Brzeg 1
115 Damian Stachurski Lechia Zielona Góra 1
116 Krzysztof Hałgas Polonia Bytom 1
117 Alan Wojtaszek Piast Żmigród 1
118 Filip Kendzia Piast Żmigród 1
119 Dawid Zieliński Piast Żmigród 1
120 Bartosz Konieczny Lechia Zielona Góra 1
121 Sebastian Górski Lechia Zielona Góra 1
122 Damian Gąska Śląsk II Wrocław 1
123 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 1
124 Mateusz Jaros Piast Żmigród 1
125 Ishmael Baidoo Górnik II Zabrze 1
126 Jarosław Czernysz Polonia Bytom 1
127 Łukasz Matusiak Polonia Bytom 1
128 Paweł Gierak MKS Kluczbork 1
129 Paweł Bujakiewicz Foto-Higiena Gać 1
130 Adrian Dąbrowski Ruch Chorzów 1
131 Piotr Wyroba Rekord Bielsko-Biała 1
132 Juan Bauza Górnik II Zabrze 1
133 Jakub Kuczera ROW 1964 Rybnik 1
134 Tomasz Dyr Ślęza Wrocław 1
135 Mateusz Hołownia Śląsk II Wrocław 1
136 Mathieu Scalet Śląsk II Wrocław 1
137 Maciej Koziara Miedź II Legnica 1
138 Szymon Rusiecki Piast Żmigród 1
139 Mateusz Cieślik Stal Brzeg 1