III liga, gr. II sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KKS 1925 Kalisz 8 22 7 1 0 17 5 12
2 Radunia Stężyca 8 18 5 3 0 13 4 9
3 Mieszko Gniezno 8 18 6 0 2 17 9 8
4 Świt Skolwin (Szczecin) 8 16 4 4 0 13 3 10
5 Sokół Kleczew 8 16 5 1 2 11 10 1
6 Kotwica Kołobrzeg 8 15 5 0 3 17 12 5
7 Pogoń II Szczecin 8 13 4 1 3 14 14 0
8 KP Starogard Gdański 8 12 4 0 4 10 10 0
9 Polonia Środa Wielkopolska 8 11 3 2 3 14 8 6
10 Unia Janikowo 8 11 3 2 3 15 17 -2
11 Bałtyk Koszalin 8 9 2 3 3 8 10 -2
12 Jarota Jarocin 8 8 2 2 4 12 13 -1
13 Chemik Police 8 8 2 2 4 7 10 -3
14 Górnik Konin 8 7 2 1 5 9 15 -6
15 Grom Nowy Staw 8 6 1 3 4 10 15 -5
16 Gwardia Koszalin 8 5 1 2 5 5 16 -11
17 Nielba Wągrowiec 8 3 0 3 5 7 15 -8
18 Bałtyk Gdynia 8 3 1 0 7 2 15 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mieszko Gniezno 4 12 4 0 0 14 3 11
2 Sokół Kleczew 5 12 4 0 1 7 3 4
3 Radunia Stężyca 5 11 3 2 0 9 3 6
4 Świt Skolwin (Szczecin) 4 10 3 1 0 10 2 8
5 Pogoń II Szczecin 4 10 3 1 0 9 4 5
6 KKS 1925 Kalisz 3 9 3 0 0 5 1 4
7 Kotwica Kołobrzeg 4 9 3 0 1 11 5 6
8 Unia Janikowo 5 8 2 2 1 11 8 3
9 Chemik Police 5 7 2 1 2 4 5 -1
10 KP Starogard Gdański 3 6 2 0 1 4 1 3
11 Bałtyk Koszalin 4 5 1 2 1 5 5 0
12 Polonia Środa Wielkopolska 4 4 1 1 2 8 4 4
13 Grom Nowy Staw 4 4 1 1 2 4 7 -3
14 Bałtyk Gdynia 4 3 1 0 3 2 8 -6
15 Jarota Jarocin 3 2 0 2 1 4 5 -1
16 Górnik Konin 4 1 0 1 3 2 6 -4
17 Gwardia Koszalin 3 1 0 1 2 2 6 -4
18 Nielba Wągrowiec 4 0 0 0 4 4 10 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KKS 1925 Kalisz 5 13 4 1 0 12 4 8
2 Radunia Stężyca 3 7 2 1 0 4 1 3
3 Polonia Środa Wielkopolska 4 7 2 1 1 6 4 2
4 Mieszko Gniezno 4 6 2 0 2 3 6 -3
5 Świt Skolwin (Szczecin) 4 6 1 3 0 3 1 2
6 Kotwica Kołobrzeg 4 6 2 0 2 6 7 -1
7 KP Starogard Gdański 5 6 2 0 3 6 9 -3
8 Jarota Jarocin 5 6 2 0 3 8 8 0
9 Górnik Konin 4 6 2 0 2 7 9 -2
10 Sokół Kleczew 3 4 1 1 1 4 7 -3
11 Bałtyk Koszalin 4 4 1 1 2 3 5 -2
12 Gwardia Koszalin 5 4 1 1 3 3 10 -7
13 Pogoń II Szczecin 4 3 1 0 3 5 10 -5
14 Unia Janikowo 3 3 1 0 2 4 9 -5
15 Nielba Wągrowiec 4 3 0 3 1 3 5 -2
16 Grom Nowy Staw 4 2 0 2 2 6 8 -2
17 Chemik Police 3 1 0 1 2 3 5 -2
18 Bałtyk Gdynia 4 0 0 0 4 0 7 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Polonia Środa Wielkopolska

Gospodarze Wynik Goście Data
Mieszko Gniezno 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 23 listopada 2019
Gwardia Koszalin 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 16 listopada 2019
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 KP Starogard Gdański 9 listopada 2019
KKS 1925 Kalisz 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 2 listopada 2019
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Jarota Jarocin 26 października 2019
Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 19 października 2019
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Grom Nowy Staw 12 października 2019
Nielba Wągrowiec 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 5 października 2019
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Pogoń II Szczecin 28 września 2019
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Bałtyk Gdynia 21 września 2019
Radunia Stężyca 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 15 września 2019
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 3 Sokół Kleczew 8 września 2019
Chemik Police 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 31 sierpnia 2019
Polonia Środa Wielkopolska 6 - 0 Unia Janikowo 24 sierpnia 2019
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 18 sierpnia 2019
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Bałtyk Koszalin 14 sierpnia 2019
Górnik Konin 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 10 sierpnia 2019
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 Mieszko Gniezno 2 sierpnia 2019
Radunia Stężyca 4 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 15 czerwca 2019
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 8 czerwca 2019
Wda Świecie 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 1 czerwca 2019
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 29 maja 2019
Wierzyca Pelplin 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 25 maja 2019
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 0 Górnik Konin 18 maja 2019
Chemik Bydgoszcz 2 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 11 maja 2019
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Pogoń II Szczecin 4 maja 2019
Gwardia Koszalin 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 1 maja 2019
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Jarota Jarocin 27 kwietnia 2019
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Lech II Poznań 18 kwietnia 2019
KKS 1925 Kalisz 2 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 13 kwietnia 2019
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Sokół Kleczew 7 kwietnia 2019
KP Starogard Gdański 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 30 marca 2019
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 4 Mieszko Gniezno 24 marca 2019
Bałtyk Koszalin 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 16 marca 2019
Polonia Środa Wielkopolska 5 - 0 Bałtyk Gdynia 9 marca 2019
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 3 Radunia Stężyca 24 listopada 2018
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 17 listopada 2018
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Wda Świecie 10 listopada 2018
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 3 listopada 2018
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Wierzyca Pelplin 27 października 2018
Górnik Konin 3 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 20 października 2018
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Chemik Bydgoszcz 14 października 2018
Pogoń II Szczecin 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 7 października 2018
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Gwardia Koszalin 30 września 2018
Jarota Jarocin 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 23 września 2018
Lech II Poznań 4 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 16 września 2018
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 4 KKS 1925 Kalisz 8 września 2018
Sokół Kleczew 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 1 września 2018
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 KP Starogard Gdański 25 sierpnia 2018
Mieszko Gniezno 3 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 18 sierpnia 2018
Polonia Środa Wielkopolska 6 - 0 Bałtyk Koszalin 15 sierpnia 2018
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 11 sierpnia 2018
Pogoń II Szczecin 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 15 czerwca 2018
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Bałtyk Gdynia 9 czerwca 2018
Sokół Kleczew 3 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 3 czerwca 2018
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 31 maja 2018
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 26 maja 2018
Polonia Środa Wielkopolska 5 - 1 Unia Solec Kujawski 19 maja 2018
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 0 KKS 1925 Kalisz 16 maja 2018
KP Starogard Gdański 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 12 maja 2018
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Wierzyca Pelplin 5 maja 2018
Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 1 maja 2018
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 3 Wda Świecie 28 kwietnia 2018
Górnik Konin 1 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 21 kwietnia 2018
Jarota Jarocin 2 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 18 kwietnia 2018
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Energetyk Gryfino 14 kwietnia 2018
Lech II Poznań 2 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 11 kwietnia 2018
Elana Toruń 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 8 kwietnia 2018
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 GKS Przodkowo 31 marca 2018
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Pogoń II Szczecin 25 listopada 2017
Bałtyk Gdynia 4 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 19 listopada 2017
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Sokół Kleczew 11 listopada 2017
Świt Skolwin (Szczecin) 5 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 4 listopada 2017
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 28 października 2017
Unia Solec Kujawski 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 21 października 2017
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 KP Starogard Gdański 14 października 2017
Wierzyca Pelplin 3 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 7 października 2017
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 3 Centra Ostrów Wielkopolski 30 września 2017
Wda Świecie 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 23 września 2017
Polonia Środa Wielkopolska 5 - 2 Górnik Konin 16 września 2017
Energetyk Gryfino 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 9 września 2017
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Elana Toruń 2 września 2017
GKS Przodkowo 1 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 26 sierpnia 2017
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Lech II Poznań 23 sierpnia 2017
KKS 1925 Kalisz 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 19 sierpnia 2017
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Jarota Jarocin 12 sierpnia 2017
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 ROW 1964 Rybnik 14 lipca 2017
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 4 KS Chwaszczyno 18 czerwca 2017
Lech II Poznań 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 15 czerwca 2017
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 1 Pogoń II Szczecin 9 czerwca 2017
Vineta Wolin 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 3 czerwca 2017
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 27 maja 2017
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Elana Toruń 20 maja 2017
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 10 maja 2017
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Chemik Bydgoszcz 6 maja 2017
Pogoń Lębork 3 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 3 maja 2017
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Górnik Konin 29 kwietnia 2017
Leśnik Manowo 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 23 kwietnia 2017
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Sokół Kleczew 12 kwietnia 2017
KKS 1925 Kalisz 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 8 kwietnia 2017
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 GKS Przodkowo 1 kwietnia 2017
Wda Świecie 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 25 marca 2017
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 2 Gwardia Koszalin 18 marca 2017
Jarota Jarocin 1 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 12 marca 2017
KS Chwaszczyno 3 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 26 listopada 2016
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Lech II Poznań 19 listopada 2016
Pogoń II Szczecin 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 12 listopada 2016
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Vineta Wolin 5 listopada 2016
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 29 października 2016
Elana Toruń 3 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 22 października 2016
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Bałtyk Gdynia 15 października 2016
Chemik Bydgoszcz 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 8 października 2016
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Pogoń Lębork 1 października 2016
Górnik Konin 2 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 24 września 2016
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 0 Leśnik Manowo 16 września 2016
Sokół Kleczew 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 10 września 2016
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 3 KKS 1925 Kalisz 3 września 2016
GKS Przodkowo 2 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 27 sierpnia 2016
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 3 Wda Świecie 21 sierpnia 2016
Gwardia Koszalin 2 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 13 sierpnia 2016
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 3 Jarota Jarocin 7 sierpnia 2016
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Start Warlubie 4 czerwca 2016
Kujawianka Izbica Kujawska 2 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 28 maja 2016
Pelikan Niechanowo 3 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 21 maja 2016
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Elana Toruń 14 maja 2016
Lech II Poznań 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 7 maja 2016
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 KKS 1925 Kalisz 3 maja 2016
Unia Swarzędz 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 30 kwietnia 2016
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 Sokół Kleczew 23 kwietnia 2016
Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 16 kwietnia 2016
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Wda Świecie 9 kwietnia 2016
Nielba Wągrowiec 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 2 kwietnia 2016
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Jarota Jarocin 26 marca 2016
Sparta Brodnica 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 19 marca 2016
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Warta Poznań 12 marca 2016
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 - 5 Polonia Środa Wielkopolska 15 listopada 2015
Start Warlubie 3 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 11 listopada 2015
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska 7 listopada 2015
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 2 Pelikan Niechanowo 31 października 2015
Elana Toruń 3 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 25 października 2015
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Lech II Poznań 17 października 2015
KKS 1925 Kalisz 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 10 października 2015
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 2 Unia Swarzędz 3 października 2015
Sokół Kleczew 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 26 września 2015
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 19 września 2015
Wda Świecie 2 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 12 września 2015
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Nielba Wągrowiec 5 września 2015
Jarota Jarocin 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 29 sierpnia 2015
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Sparta Brodnica 22 sierpnia 2015
Warta Poznań 2 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 15 sierpnia 2015
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8 sierpnia 2015
Start Warlubie 3 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 7 czerwca 2015
Polonia Środa Wielkopolska 5 - 1 Nielba Wągrowiec 4 czerwca 2015
Unia Solec Kujawski 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 30 maja 2015
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 Wda Świecie 23 maja 2015
Sparta Brodnica 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 20 maja 2015
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Jarota Jarocin 16 maja 2015
Lech II Poznań 2 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 13 maja 2015
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Unia Swarzędz 9 maja 2015
Pogoń Mogilno 3 - 5 Polonia Środa Wielkopolska 2 maja 2015
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 0 Chełminianka Chełmno 29 kwietnia 2015
Warta Poznań 2 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 25 kwietnia 2015
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 18 kwietnia 2015
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 Victoria Września 11 kwietnia 2015
Włocłavia Włocławek 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 4 kwietnia 2015
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 28 marca 2015
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 21 marca 2015
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Sokół Kleczew 22 listopada 2014
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Start Warlubie 15 listopada 2014
Nielba Wągrowiec 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 11 listopada 2014
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Unia Solec Kujawski 8 listopada 2014
Wda Świecie 3 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 2 listopada 2014
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 0 Sparta Brodnica 25 października 2014
Jarota Jarocin 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 19 października 2014
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 4 Lech II Poznań 12 października 2014
Unia Swarzędz 4 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 4 października 2014
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Pogoń Mogilno 27 września 2014
Chełminianka Chełmno 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 20 września 2014
Polonia Środa Wielkopolska 5 - 1 Warta Poznań 13 września 2014
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 10 września 2014
Victoria Września 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 6 września 2014
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Włocłavia Włocławek 30 sierpnia 2014
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 24 sierpnia 2014
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 16 sierpnia 2014
Sokół Kleczew 4 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 9 sierpnia 2014
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Elana Toruń 7 czerwca 2014
Fogo Luboń 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 31 maja 2014
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 1 Polonia 1912 Leszno 28 maja 2014
Notecianka Pakość 1 - 5 Polonia Środa Wielkopolska 24 maja 2014
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 3 Sokół Kleczew 18 maja 2014
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 10 maja 2014
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 2 Start Warlubie 4 maja 2014
Grom Plewiska 1 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 1 maja 2014
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Lech II Poznań 26 kwietnia 2014
Cuiavia Inowrocław 1 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 19 kwietnia 2014
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 GKS Dopiewo 16 kwietnia 2014
Pogoń Mogilno 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 12 kwietnia 2014
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Unia Swarzędz 5 kwietnia 2014
Nielba Wągrowiec 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 29 marca 2014
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 Wda Świecie 22 marca 2014
Unia Solec Kujawski 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 15 marca 2014
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 Włocłavia Włocławek 23 listopada 2013
Elana Toruń 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 16 listopada 2013
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Fogo Luboń 9 listopada 2013
Polonia 1912 Leszno 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 2 listopada 2013
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Notecianka Pakość 26 października 2013
Sokół Kleczew 4 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 19 października 2013
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 12 października 2013
Start Warlubie 4 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 5 października 2013
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 Grom Plewiska 28 września 2013
Lech II Poznań 4 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 21 września 2013
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Cuiavia Inowrocław 14 września 2013
GKS Dopiewo 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 4 września 2013
Polonia Środa Wielkopolska 5 - 1 Pogoń Mogilno 31 sierpnia 2013
Unia Swarzędz 1 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 24 sierpnia 2013
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 2 Nielba Wągrowiec 18 sierpnia 2013
Wda Świecie 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 15 sierpnia 2013
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Unia Solec Kujawski 10 sierpnia 2013
Włocłavia Włocławek 1 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 3 sierpnia 2013

III liga, gr. II sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Trojanowski Kotwica Kołobrzeg 6
2 Mateusz Żebrowski KKS 1925 Kalisz 6
3 Przemysław Kędziora Unia Janikowo 5
4 Radosław Mikołajczak Mieszko Gniezno 4
5 Andrej Protasenko Chemik Police 4
6 Adrian Szynka Polonia Środa Wielkopolska 4
7 Taras Jaworśkyj Górnik Konin 4
8 Dawid Retlewski Kotwica Kołobrzeg 4
9 Adrian Benedyczak Pogoń II Szczecin 4
10 Robert Wesołowski Grom Nowy Staw 4
11 Norbert Grzelak Sokół Kleczew 4
12 Mateusz Dunaj Jarota Jarocin 4
13 Rafał Leśniewski Nielba Wągrowiec 4
14 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 3
15 Łukasz Zagdański Mieszko Gniezno 3
16 Dawid Przybyszewski Górnik Konin 3
17 Konrad Rudnicki KP Starogard Gdański 3
18 Paweł Krawiec Świt Skolwin (Szczecin) 3
19 Andrzej Trubeha KKS 1925 Kalisz 2
20 Łukasz Kopeć Świt Skolwin (Szczecin) 2
21 Jakub Bach Radunia Stężyca 2
22 Dawid Gruchała-Węsierski Bałtyk Koszalin 2
23 Adrian Kaliszan Mieszko Gniezno 2
24 Paweł Piceluk Sokół Kleczew 2
25 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 2
26 Bartosz Kuźniarski KP Starogard Gdański 2
27 Dawid Radomski Unia Janikowo 2
28 Michał Łopatka Jarota Jarocin 2
29 Oskar Kalenik Pogoń II Szczecin 2
30 Filip Burkhardt Radunia Stężyca 2
31 Łukasz Żeglen Polonia Środa Wielkopolska 2
32 Krzysztof Iwanowski Radunia Stężyca 2
33 Przemysław Brzeziański Świt Skolwin (Szczecin) 2
34 Piotr Skrobosiński Polonia Środa Wielkopolska 2
35 Sebastian Deja Kotwica Kołobrzeg 2
36 Mateusz Majer Górnik Konin 2
37 Damian Sędziak Mieszko Gniezno 2
38 Jakub Bojas Radunia Stężyca 2
39 Szymon Piekarski Jarota Jarocin 2
40 Kamil Żylski KP Starogard Gdański 2
41 Kacper Kozłowski Pogoń II Szczecin 2
42 Sebastian Kaczyński KKS 1925 Kalisz 2
43 Tomasz Bzdęga Mieszko Gniezno 2
44 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 2
45 Michał Marczak Kotwica Kołobrzeg 2
46 Keisuke Naka Gwardia Koszalin 1
47 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 1
48 Filip Sosnowski KP Starogard Gdański 1
49 Krzysztof Bartoszak Mieszko Gniezno 1
50 Jakub Sobecki Chemik Police 1
51 Sebastian Śmiałek Sokół Kleczew 1
52 Paweł Łydkowski KKS 1925 Kalisz 1
53 Adam Męcfel Jarota Jarocin 1
54 Gracjan Goździk Unia Janikowo 1
55 Gracjan Kuśmierek Pogoń II Szczecin 1
56 Adam Frączczak Pogoń II Szczecin 1
57 Mateusz Gułajski Bałtyk Gdynia 1
58 Łukasz Bogajewski Mieszko Gniezno 1
59 Kacper Smoliński Pogoń II Szczecin 1
60 Radosław Stępień Radunia Stężyca 1
61 Daniel Kamiński KKS 1925 Kalisz 1
62 Mateusz Mączyński KKS 1925 Kalisz 1
63 Tomasz Grabowski Grom Nowy Staw 1
64 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 1
65 Adrian Polański Radunia Stężyca 1
66 Marcin Radzewicz KKS 1925 Kalisz 1
67 Szymon Zgarda Polonia Środa Wielkopolska 1
68 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 1
69 Damian Słabikowski Polonia Środa Wielkopolska 1
70 Maciej Wichtowski Kotwica Kołobrzeg 1
71 Adam Gajda Nielba Wągrowiec 1
72 Fabian Walszczyk Bałtyk Koszalin 1
73 Bartłomiej Putno Bałtyk Koszalin 1
74 Bil Patryk Świt Skolwin (Szczecin) 1
75 Damian Poliński KKS 1925 Kalisz 1
76 Miłosz Brylewski Nielba Wągrowiec 1
77 Filip Brzostowski Sokół Kleczew 1
78 Łukasz Włodarczyk Bałtyk Koszalin 1
79 Mateusz Żytko KKS 1925 Kalisz 1
80 Krystian Peda Chemik Police 1
81 Marcin Świątek Grom Nowy Staw 1
82 Dariusz Staniaszek Grom Nowy Staw 1
83 Damian Pawłowski Pogoń II Szczecin 1
84 Mateusz Piotrowski Gwardia Koszalin 1
85 Sebastian Ginter Gwardia Koszalin 1
86 Mikołaj Brzeski Świt Skolwin (Szczecin) 1
87 Sebastian Golak Mieszko Gniezno 1
88 Krzysztof Biegański Mieszko Gniezno 1
89 Oskar Kozłowski Polonia Środa Wielkopolska 1
90 Luiz Henriquez Polonia Środa Wielkopolska 1
91 Bartosz Ława Chemik Police 1
92 Paweł Wojowski Radunia Stężyca 1
93 Jędrzej Ludwiczak Jarota Jarocin 1
94 Piotr Skokowski Jarota Jarocin 1
95 Artur Formela Radunia Stężyca 1
96 Dawid Cempa Radunia Stężyca 1
97 Błażej Starzycki Pogoń II Szczecin 1
98 Aleks Hendryk Gwardia Koszalin 1
99 Andrzej Kaszuba KKS 1925 Kalisz 1
100 Szymon Gałczyński Jarota Jarocin 1
101 Daniel Kraska KP Starogard Gdański 1