III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Puławy 20 48 15 3 2 54 20 34
2 Sokół Sieniawa 20 43 12 7 1 38 16 22
3 Stal Stalowa Wola 20 38 12 2 6 40 23 17
4 Wisła Sandomierz 20 37 10 7 3 36 24 12
5 Avia Świdnik 20 36 10 6 4 46 20 26
6 Wólczanka Wólka Pełkińska 20 36 11 3 6 43 26 17
7 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 20 32 10 2 8 34 23 11
8 Siarka Tarnobrzeg 20 31 9 4 7 39 29 10
9 Podhale Nowy Targ 20 31 9 4 7 32 28 4
10 Wisłoka Dębica 20 28 7 7 6 26 21 5
11 Chełmianka Chełm 20 28 8 4 8 33 30 3
12 ŁKS Probudex Łagów 20 28 8 4 8 29 33 -4
13 Lewart Lubartów 20 26 6 8 6 26 23 3
14 Korona II Kielce 20 23 7 2 11 37 45 -8
15 Stal Kraśnik 20 22 6 4 10 25 32 -7
16 KS Wiązownica 20 21 6 3 11 25 45 -20
17 Orlęta Radzyń Podlaski 20 19 5 4 11 21 42 -21
18 Cracovia II 20 18 5 3 12 22 29 -7
19 Podlasie Biała Podlaska 20 18 5 3 12 29 55 -26
20 Jutrzenka Giebułtów 20 16 4 4 12 25 54 -29
21 Hetman Zamość 20 7 1 4 15 18 60 -42
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Puławy 10 26 8 2 0 28 12 16
2 Sokół Sieniawa 11 26 8 2 1 25 7 18
3 Siarka Tarnobrzeg 12 23 7 2 3 24 14 10
4 Podhale Nowy Targ 9 20 6 2 1 17 8 9
5 Stal Stalowa Wola 10 19 6 1 3 15 12 3
6 Wisła Sandomierz 10 19 5 4 1 17 9 8
7 Avia Świdnik 10 19 5 4 1 29 13 16
8 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 10 18 6 0 4 13 7 6
9 Wólczanka Wólka Pełkińska 8 16 5 1 2 19 10 9
10 ŁKS Probudex Łagów 12 16 5 1 6 19 24 -5
11 Podlasie Biała Podlaska 9 16 5 1 3 17 14 3
12 Lewart Lubartów 10 14 3 5 2 14 10 4
13 KS Wiązownica 12 13 4 1 7 15 29 -14
14 Orlęta Radzyń Podlaski 10 13 4 1 5 11 21 -10
15 Wisłoka Dębica 10 12 3 3 4 14 12 2
16 Cracovia II 8 12 4 0 4 12 10 2
17 Chełmianka Chełm 9 10 2 4 3 13 12 1
18 Korona II Kielce 9 10 3 1 5 21 15 6
19 Jutrzenka Giebułtów 11 9 2 3 6 18 29 -11
20 Stal Kraśnik 10 6 1 3 6 13 20 -7
21 Hetman Zamość 10 3 0 3 7 8 28 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Puławy 10 22 7 1 2 26 8 18
2 Wólczanka Wólka Pełkińska 12 20 6 2 4 24 16 8
3 Stal Stalowa Wola 10 19 6 1 3 25 11 14
4 Wisła Sandomierz 10 18 5 3 2 19 15 4
5 Chełmianka Chełm 11 18 6 0 5 20 18 2
6 Sokół Sieniawa 9 17 4 5 0 13 9 4
7 Avia Świdnik 10 17 5 2 3 17 7 10
8 Wisłoka Dębica 10 16 4 4 2 12 9 3
9 Stal Kraśnik 10 16 5 1 4 12 12 0
10 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 10 14 4 2 4 21 16 5
11 Korona II Kielce 11 13 4 1 6 16 30 -14
12 ŁKS Probudex Łagów 8 12 3 3 2 10 9 1
13 Lewart Lubartów 10 12 3 3 4 12 13 -1
14 Podhale Nowy Targ 11 11 3 2 6 15 20 -5
15 Siarka Tarnobrzeg 8 8 2 2 4 15 15 0
16 KS Wiązownica 8 8 2 2 4 10 16 -6
17 Jutrzenka Giebułtów 9 7 2 1 6 7 25 -18
18 Orlęta Radzyń Podlaski 10 6 1 3 6 10 21 -11
19 Cracovia II 12 6 1 3 8 10 19 -9
20 Hetman Zamość 10 4 1 1 8 10 32 -22
21 Podlasie Biała Podlaska 11 2 0 2 9 12 41 -29
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Podlasie Biała Podlaska

Gospodarze Wynik Goście Data
Avia Świdnik 6 - 1 Podlasie Biała Podlaska 22 sierpnia 2020
Podlasie Biała Podlaska 1 - 0 Cracovia II 8 sierpnia 2020
Podlasie Biała Podlaska 0 - 0 Avia Świdnik 25 kwietnia 2020
Avia Świdnik 4 - 2 Podlasie Biała Podlaska 21 września 2019
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Avia Świdnik 11 maja 2019
Avia Świdnik 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska 20 października 2018
Podlasie Biała Podlaska 4 - 3 Avia Świdnik 30 maja 2018
Avia Świdnik 2 - 1 Podlasie Biała Podlaska 28 października 2017
Podlasie Biała Podlaska 0 - 0 Avia Świdnik 3 czerwca 2017
Avia Świdnik 1 - 0 Podlasie Biała Podlaska 29 października 2016
Avia Świdnik 4 - 1 Podlasie Biała Podlaska 2 maja 2015
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Avia Świdnik 4 października 2014
Avia Świdnik 4 - 0 Podlasie Biała Podlaska 26 kwietnia 2014
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Avia Świdnik 14 września 2013
Avia Świdnik 1 - 0 Podlasie Biała Podlaska 29 maja 2013
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Avia Świdnik 11 sierpnia 2012
Avia Świdnik 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska 12 maja 2012
Podlasie Biała Podlaska 1 - 0 Avia Świdnik 8 października 2011
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Avia Świdnik 21 maja 2011
Avia Świdnik 3 - 1 Podlasie Biała Podlaska 3 października 2010
Podlasie Biała Podlaska 1 - 2 Avia Świdnik 28 kwietnia 2010
Avia Świdnik 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska 28 sierpnia 2009

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adrian Paluchowski Wisła Puławy 19
2 Michał Fidziukiewicz Stal Stalowa Wola 18
3 Kamil Kocoł Podlasie Biała Podlaska 14
4 Wojciech Białek Avia Świdnik 13
5 Krzysztof Pietluch Wólczanka Wólka Pełkińska 12
6 Adam Imiela ŁKS Probudex Łagów 10
7 Wojciech Trochim KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 10
8 Kacper Rop KS Wiązownica 9
9 Kacper Durda Wólczanka Wólka Pełkińska 9
10 Kamil Oziemczuk Avia Świdnik 8
11 Szymon Stanisławski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 8
12 Damian Lepiarz Podhale Nowy Targ 8
13 Michał Nawrot Podhale Nowy Targ 8
14 Kamil Bełczowski Wisła Sandomierz 8
15 Łukasz Kacprzycki Wisła Puławy 8
16 Piotr Mroziński Stal Stalowa Wola 7
17 Łukasz Mazurek Chełmianka Chełm 7
18 Bartłomiej Purcha Sokół Sieniawa 7
19 Jakub Górski Korona II Kielce 7
20 Krystian Żelisko Lewart Lubartów 7
21 Dominik Maluga Avia Świdnik 7
22 Michał Grunt Podhale Nowy Targ 7
23 Jakub Konstantyn Korona II Kielce 6
24 Rafał Kruczkowski Hetman Zamość 6
25 Kamil Kargulewicz Siarka Tarnobrzeg 6
26 Dariusz Cygan Stal Kraśnik 6
27 Emil Drozdowicz Wisła Puławy 6
28 Mateusz Janeczko Siarka Tarnobrzeg 6
29 Kacper Rogoziński ŁKS Probudex Łagów 6
30 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 6
31 Arkadiusz Gajewski Siarka Tarnobrzeg 6
32 Amarildo Balotelli ŁKS Probudex Łagów 6
33 Krzysztof Kozieł Jutrzenka Giebułtów 6
34 Kacper Wydra KS Wiązownica 5
35 Adrian Popiołek Stal Kraśnik 5
36 Dawid Skoczylas Chełmianka Chełm 5
37 Tomasz Brzyski Chełmianka Chełm 5
38 Paweł Myśliwiecki Chełmianka Chełm 5
39 Krystian Wrona Wólczanka Wólka Pełkińska 5
40 Dawid Bałdyga Siarka Tarnobrzeg 5
41 Rafał Turczyn Hetman Zamość 5
42 Michał Kitliński Sokół Sieniawa 5
43 Paweł Wolski Siarka Tarnobrzeg 5
44 Bartosz Kozieł Jutrzenka Giebułtów 5
45 Jakub Chrzanowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5
46 Bartosz Wiktoruk Stal Stalowa Wola 4
47 Hubert Kotowicz Chełmianka Chełm 4
48 Dominik Pikiel Sokół Sieniawa 4
49 Artur Piróg Korona II Kielce 4
50 Krzysztof Zawiślak Wisła Sandomierz 4
51 Krzysztof Michalec Jutrzenka Giebułtów 4
52 Michał Kobiałka Orlęta Radzyń Podlaski 4
53 Sebastian Pawlak Wisłoka Dębica 4
54 Dominik Zawadzki Jutrzenka Giebułtów 4
55 Łukasz Siedlik Wisłoka Dębica 4
56 Bartosz Mroczek Avia Świdnik 4
57 Bartłomiej Bartosiak Wisła Puławy 4
58 Daquan King Sokół Sieniawa 4
59 Mateusz Olejarka Wólczanka Wólka Pełkińska 4
60 Mirosław Kmiotek Wisła Sandomierz 4
61 Gabriel Mierzwiński Podlasie Biała Podlaska 4
62 Mariusz Chmielewski Podlasie Biała Podlaska 4
63 Mateusz Sowiński Korona II Kielce 4
64 Tomasz Wojcinowicz Wisła Sandomierz 4
65 Paweł Zabielski Podlasie Biała Podlaska 3
66 Adrian Cybula Stal Kraśnik 3
67 Kamil Bała Wólczanka Wólka Pełkińska 3
68 Jakub Syryjczyk Orlęta Radzyń Podlaski 3
69 Marcin Sudy Wisła Sandomierz 3
70 Michał Wiśniewski Cracovia II 3
71 Michał Budzyński Lewart Lubartów 3
72 Michał Bierzało Siarka Tarnobrzeg 3
73 Dariusz Kamiński Wisłoka Dębica 3
74 Filip Michałów Lewart Lubartów 3
75 Daniel Pik Cracovia II 3
76 Dawid Dynarek Podhale Nowy Targ 3
77 Damian Szpak Avia Świdnik 3
78 Tomasz Zając Wisła Puławy 3
79 Adam Waszkiewicz Stal Stalowa Wola 3
80 Adrian Nowosiadło Orlęta Radzyń Podlaski 3
81 Łukasz Najda Lewart Lubartów 3
82 Bartosz Dyszy Stal Kraśnik 3
83 Adam Zawierucha Stal Kraśnik 3
84 Paweł Hass Sokół Sieniawa 3
85 Krystian Puton Wisła Puławy 3
86 Paweł Uliczny Avia Świdnik 3
87 Maciej Firlej Korona II Kielce 3
88 Dawid Sojda Wisłoka Dębica 3
89 Krystian Zaręba ŁKS Probudex Łagów 3
90 Miłosz Strzeboński Korona II Kielce 2
91 Dawid Słabosz Korona II Kielce 2
92 Krystian Wójcik Chełmianka Chełm 2
93 Sylwester Lusiusz Cracovia II 2
94 Michał Paluch KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
95 Oleksii Prytuliak Chełmianka Chełm 2
96 Kamil Rębisz Wisłoka Dębica 2
97 Dawid Pożak Lewart Lubartów 2
98 Michał Mistrzyk Stal Stalowa Wola 2
99 Jarosław Piątkowski Wisła Sandomierz 2
100 Maciej Filipowicz Orlęta Radzyń Podlaski 2
101 Bartosz Grasza Sokół Sieniawa 2
102 Arkadiusz Gil KS Wiązownica 2
103 Paweł Mróz Siarka Tarnobrzeg 2
104 Remigiusz Biernat Cracovia II 2
105 Mateusz Jarzynka Cracovia II 2
106 Maciej Balawender Jutrzenka Giebułtów 2
107 Jakub Siedlecki Wisła Sandomierz 2
108 Jarosław Lis Sokół Sieniawa 2
109 Przemysław Dwórzyński KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
110 Karol Pietrzyk Jutrzenka Giebułtów 2
111 Błażej Cyfert Wisła Puławy 2
112 Rafał Dusiło Wólczanka Wólka Pełkińska 2
113 Patryk Zaucha Cracovia II 2
114 Kacper Masny Wólczanka Wólka Pełkińska 2
115 Sebastian Strózik Cracovia II 2
116 Kacper Drelich Sokół Sieniawa 2
117 Wiktor Długosz Korona II Kielce 2
118 Oskar Majda Sokół Sieniawa 2
119 Maciej Wojczuk Orlęta Radzyń Podlaski 2
120 Eryk Ceglarz Avia Świdnik 2
121 Krystian Mroczek Avia Świdnik 2
122 Kamil Matofij Wólczanka Wólka Pełkińska 2
123 Kacper Józefiak Siarka Tarnobrzeg 2
124 Paweł Rogala Siarka Tarnobrzeg 2
125 Włodzimierz Puton Wisła Puławy 2
126 Bartosz Szydłowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
127 Grzegorz Bonin Chełmianka Chełm 2
128 Marcel Tyl Wisła Sandomierz 2
129 Tomasz Andrzejuk Podlasie Biała Podlaska 1
130 Jakub Janik KS Wiązownica 1
131 Kacper Dmitruk Podlasie Biała Podlaska 1
132 Jakub Czelej Stal Kraśnik 1
133 Jakub Rybus Korona II Kielce 1
134 Przemysław Kanarek Chełmianka Chełm 1
135 Michał Maliszewski Chełmianka Chełm 1
136 Jarosław Potoniec Podhale Nowy Targ 1
137 Arkadiusz Kasia KS Wiązownica 1
138 Ernest Jopkiewicz Korona II Kielce 1
139 Maciej Kołaczek Wisła Sandomierz 1
140 Karol Rycaj Orlęta Radzyń Podlaski 1
141 Lukáš Kubáň Wisła Puławy 1
142 Roman Mykytyn Avia Świdnik 1
143 Fryderyk Stasiak Wisła Sandomierz 1
144 Arkadiusz Lewiński Podhale Nowy Targ 1
145 Paweł Szatała Hetman Zamość 1
146 Michał Stachera Cracovia II 1
147 Mateusz Podstolak Wólczanka Wólka Pełkińska 1
148 Adrian Kajpust Wisła Sandomierz 1
149 Patryk Wdowiak Siarka Tarnobrzeg 1
150 Radosław Kursa Orlęta Radzyń Podlaski 1
151 Michał Dudek Podhale Nowy Targ 1
152 Tomasz Palonek Wisłoka Dębica 1
153 Piotr Witasik Stal Stalowa Wola 1
154 Jakub Jaroszyński Hetman Zamość 1
155 Piotr Jamroż Hetman Zamość 1
156 Arkadiusz Maksymiuk Lewart Lubartów 1
157 Vinícius Ferreira Dias Cracovia II 1
158 Mateusz Mąka KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
159 Norbert Myszka Hetman Zamość 1
160 Matheus Santos Cracovia II 1
161 Tomasz Kaczor Jutrzenka Giebułtów 1
162 Piotr Rogala ŁKS Probudex Łagów 1
163 Łukasz Pokrywka Hetman Zamość 1
164 Rafał Michalik KS Wiązownica 1
165 Sebastian Dziedzic KS Wiązownica 1
166 Edvinas Baniulis Orlęta Radzyń Podlaski 1
167 Dariusz Brągiel Wisła Puławy 1
168 Zvonimir Petrović Korona II Kielce 1
169 Jakub Bednara Chełmianka Chełm 1
170 Michał Grądź Chełmianka Chełm 1
171 Filip Szifer Stal Stalowa Wola 1
172 Volodymyr Khorolskyi Stal Stalowa Wola 1
173 Konrad Zaklika KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
174 Przemysław Skrodziuk Podlasie Biała Podlaska 1
175 Krzysztof Kasperkowicz Sokół Sieniawa 1
176 Jakub Szczypek Wólczanka Wólka Pełkińska 1
177 Eryk Galara Wólczanka Wólka Pełkińska 1
178 Wesley vincent Cain Hetman Zamość 1
179 Konrad Kumor KS Wiązownica 1
180 Jan Imiołek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
181 Krystian Michalak Stal Kraśnik 1
182 Mateusz Pielach Wisła Puławy 1
183 Bartosz Fiedeń Lewart Lubartów 1
184 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 1
185 Bartosz Sulkowski Siarka Tarnobrzeg 1
186 Sebastian Fedan Wisłoka Dębica 1
187 Patryk Drozd Avia Świdnik 1
188 Konrad Nowak Lewart Lubartów 1
189 Bartosz Zbiciak Lewart Lubartów 1
190 Michał Zięba Stal Stalowa Wola 1
191 Ernest Skrzyński Stal Kraśnik 1
192 Miłosz Matuszewski Wisła Sandomierz 1
193 Arkadiusz Górka Avia Świdnik 1
194 Maciej Wiśniewski Cracovia II 1
195 Michał Rakoczy Cracovia II 1
196 Dawid Lisowski Korona II Kielce 1
197 Szymon Jarosz Stal Stalowa Wola 1
198 Arkadiusz Kot Orlęta Radzyń Podlaski 1
199 Szymon Kamiński Orlęta Radzyń Podlaski 1
200 Patryk Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 1
201 Piotr Lisowski Korona II Kielce 1
202 Grzegorz Fularski Lewart Lubartów 1
203 Aleks Aftyka Lewart Lubartów 1
204 Mikołaj Grzęda Hetman Zamość 1
205 Rafał Kursa Avia Świdnik 1
206 Bruno Worotyński Wisła Sandomierz 1
207 Hubert Król Wisłoka Dębica 1
208 Konrad Buć KS Wiązownica 1
209 Rafał Kiczuk Wisła Puławy 1
210 Marcin Przybysławski Korona II Kielce 1
211 Robert Majewski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
212 Julien Tadrowski Stal Kraśnik 1
213 Bartosz Klockowski Wisła Sandomierz 1
214 Patryk Kapuściński Sokół Sieniawa 1
215 Mateusz Gul Wólczanka Wólka Pełkińska 1
216 Bartłomiej Gliniak KS Wiązownica 1
217 Maciej Kolasa ŁKS Probudex Łagów 1
218 Błażej Skórski Podhale Nowy Targ 1
219 Valeriy Sokolenko KS Wiązownica 1
220 Oskar Sewerzyński Korona II Kielce 1
221 Karol Kalita Orlęta Radzyń Podlaski 1
222 Tomasz Bała Cracovia II 1