Siarka Tarnobrzeg wróciła na fotel lidera 3 ligi gr. IV. Podopieczni Sławomira Majaka pokonali na wyjeździe Podlasie Biała Podlaska.

Od początku lepiej na murawie prezentowała się Siarka Tarnobrzeg, która częściej była przy piłce i stworzyła sobie więcej okazji bramkowych. Szwankowała jednak skuteczność u podkarpackiej drużyny, co dawało nadzieję miejscowym. Podlasie Biała Podlaska także miało swoje sytuacje, a jedną z nich udało się wykorzystać. Miało to miejsce w 38. minucie, a piłkę w siatce umieścił Mariusz Chmielewski.

Podrażnieni "Siarkowcy" przed przerwą jeszcze próbowali doprowadzić do wyrównania i ta sztuka im się udała dość szybko. Konkretnie gol na 1-1 padł w 42. minucie, a jego autorem był Marcel Tyl. Siarka w końcówce pierwszej odsłony miała jeszcze kilka niezłych sytuacji, jednak Podlasie mądrze się broniło i ostatecznie do przerwy więcej bramek nie odnotowano.

Po zmianie stron, kibice oglądali dość wyrównane widowisko, a okazje stwarzali sobie zarówno jedni jak i drudzy. Z czasem jednak do głosu doszli przyjezdni, którzy z każdą kolejną minutą coraz śmielej poczynali sobie na murawie. Siarka dopięła swego w 81. minucie, a piłkę w siatce umieścił Kamil Adamek. Podlasie w końcówce próbowało jeszcze wyrównać, ale zespół z Tarnobrzega nie dał sobie wbić gola.

Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg 1-2 (1-1)

1-0 Mariusz Chmielewski (38)

1-1 Marcel Tyl (42)

1-2 Kamil Adamek (81)