ŁKS Probudex Łagów może czuć niedosyt po środowym meczu. Podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego na własnym stadionie zremisowali z Podlasiem Biała Podlaska.

ŁKS Probudex Łagów w meczu z Podlasiem Biała Podlaska liczył na podtrzymanie zwycięskiej serii. W pierwszej odsłonie jednak gospodarze nie grali najlepiej, lecz udało im się w 17. minucie objąć prowadzenie, a gola zdobył Adam Imiela. Zespół z województwa lubelskiego nie zamierzał jednak tak tego zostawiać i szybko ruszył do odrabiania strat.

Podopieczni Rafała Borysiuka dobrze prezentowali się na tle wyżej notowanego rywala i w 36. minucie trafili na 1-1, a na listę strzelców wpisał się Marcin Pigiel. Po przerwie lepsze wrażenie sprawiali podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego, którzy stworzyli sobie więcej okazji bramkowych. Łagowianie w drugiej odsłonie napierali, ale ostatecznie nie udało im się zdobyć gola i musieli zadowolić się remisem.

ŁKS Probudex Łagów - Podlasie Biała Podlaska 1-1 (1-1)

1-0 Adam Imiela (17)

1-1 Marcin Pigiel (36)