II liga sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew Łódź 20 43 13 4 3 44 16 28
2 Górnik Łęczna 20 42 12 6 2 29 18 11
3 GKS Katowice 20 40 12 4 4 36 19 17
4 Resovia 20 38 11 5 4 35 19 16
5 Olimpia Elbląg 20 32 8 8 4 28 18 10
6 Stal Rzeszów 20 30 9 3 8 33 28 5
7 Bytovia Bytów 20 29 8 5 7 30 32 -2
8 Błękitni Stargard 20 29 9 2 9 30 32 -2
9 Znicz Pruszków 20 27 8 3 9 29 35 -6
10 Elana Toruń 20 26 7 5 8 24 26 -2
11 Garbarnia Kraków 20 25 6 7 7 20 23 -3
12 Górnik Polkowice 20 24 6 6 8 32 24 8
13 Pogoń Siedlce 20 24 7 3 10 28 32 -4
14 Lech II Poznań 20 24 6 6 8 24 28 -4
15 Stal Stalowa Wola 20 22 6 4 10 23 34 -11
16 Skra Częstochowa 20 22 6 4 10 15 27 -12
17 Legionovia Legionowo 20 12 3 3 14 16 38 -22
18 Gryf Wejherowo 20 10 2 4 14 14 41 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Łęczna 10 23 7 2 1 12 6 6
2 Bytovia Bytów 11 23 7 2 2 21 14 7
3 GKS Katowice 10 22 7 1 2 20 9 11
4 Widzew Łódź 10 21 6 3 1 25 9 16
5 Resovia 10 20 6 2 2 19 10 9
6 Stal Rzeszów 11 20 6 2 3 19 13 6
7 Błękitni Stargard 10 19 6 1 3 18 15 3
8 Elana Toruń 10 17 5 2 3 17 15 2
9 Skra Częstochowa 10 17 5 2 3 10 10 0
10 Górnik Polkowice 11 14 3 5 3 19 11 8
11 Olimpia Elbląg 10 13 3 4 3 12 10 2
12 Znicz Pruszków 10 13 4 1 5 17 22 -5
13 Pogoń Siedlce 11 13 4 1 6 13 15 -2
14 Lech II Poznań 9 12 3 3 3 12 11 1
15 Garbarnia Kraków 11 10 2 4 5 7 14 -7
16 Legionovia Legionowo 10 6 1 3 6 7 16 -9
17 Gryf Wejherowo 10 5 1 2 7 9 20 -11
18 Stal Stalowa Wola 6 4 1 1 4 4 9 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew Łódź 10 22 7 1 2 19 7 12
2 Górnik Łęczna 10 19 5 4 1 17 12 5
3 Olimpia Elbląg 10 19 5 4 1 16 8 8
4 GKS Katowice 10 18 5 3 2 16 10 6
5 Resovia 10 18 5 3 2 16 9 7
6 Stal Stalowa Wola 14 18 5 3 6 19 25 -6
7 Garbarnia Kraków 9 15 4 3 2 13 9 4
8 Znicz Pruszków 10 14 4 2 4 12 13 -1
9 Lech II Poznań 11 12 3 3 5 12 17 -5
10 Pogoń Siedlce 9 11 3 2 4 15 17 -2
11 Stal Rzeszów 9 10 3 1 5 14 15 -1
12 Błękitni Stargard 10 10 3 1 6 12 17 -5
13 Górnik Polkowice 9 10 3 1 5 13 13 0
14 Elana Toruń 10 9 2 3 5 7 11 -4
15 Bytovia Bytów 9 6 1 3 5 9 18 -9
16 Legionovia Legionowo 10 6 2 0 8 9 22 -13
17 Skra Częstochowa 10 5 1 2 7 5 17 -12
18 Gryf Wejherowo 10 5 1 2 7 5 21 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Legionovia Legionowo

Gospodarze Wynik Goście Data
Błękitni Stargard 2 - 1 Legionovia Legionowo 26 października 2019
Legionovia Legionowo 1 - 2 Górnik Polkowice 25 sierpnia 2019
Błękitni Stargard 0 - 3 Legionovia Legionowo 9 maja 2018
Legionovia Legionowo 2 - 1 Błękitni Stargard 14 października 2017
Legionovia Legionowo 1 - 1 Błękitni Stargard 26 listopada 2016
Błękitni Stargard 1 - 1 Legionovia Legionowo 6 sierpnia 2016
Błękitni Stargard 2 - 0 Legionovia Legionowo 4 czerwca 2016
Legionovia Legionowo 1 - 2 Błękitni Stargard 15 listopada 2015
Legionovia Legionowo 2 - 1 Błękitni Stargard 12 kwietnia 2015
Błękitni Stargard 2 - 1 Legionovia Legionowo 13 września 2014

II liga sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Robak Widzew Łódź 16
2 Michał Bednarski Górnik Polkowice 12
3 Paweł Wojciechowski Górnik Łęczna 11
4 Wojciech Fadecki Błękitni Stargard 10
5 Karol Czubak Bytovia Bytów 9
6 Dawid Rogalski GKS Katowice 8
7 Damian Szuprytowski Olimpia Elbląg 8
8 Dariusz Zjawiński Znicz Pruszków 7
9 Piotr Kurbiel Błękitni Stargard 7
10 Artur Pląskowski Stal Rzeszów 7
11 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 7
12 Daniel Świderski Resovia 7
13 Robert Dadok Stal Stalowa Wola 6
14 Maksymilian Hebel Gryf Wejherowo 6
15 Rafał Wolsztyński Widzew Łódź 6
16 Paweł Moskwik Znicz Pruszków 6
17 Mariusz Kryszak Elana Toruń 6
18 Kamil Radulj Resovia 6
19 Daniel Feruga Bytovia Bytów 6
20 Arkadiusz Woźniak GKS Katowice 5
21 Adam Mójta Pogoń Siedlce 5
22 Michał Fidziukiewicz Stal Stalowa Wola 5
23 Wojciech Reiman Stal Rzeszów 5
24 Michał Miller Olimpia Elbląg 5
25 Patryk Paczuk Błękitni Stargard 5
26 Grzegorz Goncerz Stal Rzeszów 5
27 Michał Kuczałek Olimpia Elbląg 5
28 Arkadiusz Jędrych GKS Katowice 5
29 Mateusz Majewski Gryf Wejherowo 5
30 Grzegorz Płatek Resovia 4
31 Dominik Sokół Elana Toruń 4
32 Michał Feliks Garbarnia Kraków 4
33 Konrad Gutowski Widzew Łódź 4
34 Tomasz Lewandowski Olimpia Elbląg 4
35 Adrian Dziubiński Resovia 4
36 Christopher Mandiangu Widzew Łódź 4
37 Aron Stasiak Górnik Łęczna 4
38 Karol Podliński Legionovia Legionowo 4
39 Szymon Feret Resovia 4
40 Krzysztof Szewczyk Garbarnia Kraków 4
41 Maciej Bancewicz Górnik Polkowice 4
42 Kamil Walków Pogoń Siedlce 4
43 Dawid Wolny Skra Częstochowa 4
44 Piotr Nocoń Skra Częstochowa 4
45 Karol Noiszewski Znicz Pruszków 3
46 Grzegorz Marszalik Garbarnia Kraków 3
47 Szymon Kiebzak GKS Katowice 3
48 Bartosz Boniecki Elana Toruń 3
49 Juliusz Letniowski Lech II Poznań 3
50 Maciej Firlej Pogoń Siedlce 3
51 Adrian Błąd GKS Katowice 3
52 Adrian Kwiatkowski Bytovia Bytów 3
53 Sebastian Zalepa Resovia 3
54 Przemysław Kita Widzew Łódź 3
55 Jakub Kowalski Garbarnia Kraków 3
56 Piotr Giel Bytovia Bytów 3
57 Kamil Kuczak Garbarnia Kraków 3
58 Filip Szymczak Lech II Poznań 3
59 Maciej Machalski Znicz Pruszków 3
60 Tomasz Margol Pogoń Siedlce 3
61 Serhii Krykun Resovia 3
62 Bartosz Brodziński Pogoń Siedlce 3
63 Adam Imiela Legionovia Legionowo 3
64 Michał Rutkowski Bytovia Bytów 3
65 Marcin Urynowicz GKS Katowice 3
66 Krystian Sanocki Błękitni Stargard 3
67 Łukasz Mozler Stal Rzeszów 3
68 Patryk Czarnowski Znicz Pruszków 3
69 Michał Gałecki GKS Katowice 2
70 Eryk Więdłocha Legionovia Legionowo 2
71 Tomasz Midzierski Górnik Łęczna 2
72 Filip Kozłowski Elana Toruń 2
73 Damian Kostkowski Stal Rzeszów 2
74 Dominik Chromiński Stal Rzeszów 2
75 Rafał Brusiło Skra Częstochowa 2
76 Mateusz Możdżeń Widzew Łódź 2
77 Dominik Kościelniak Elana Toruń 2
78 Hubert Sadowski Błękitni Stargard 2
79 Konrad Andrzejczak Skra Częstochowa 2
80 Bartosz Bartkowiak Lech II Poznań 2
81 Kamil Wacławczyk Górnik Polkowice 2
82 Krzysztof Kołodziej Elana Toruń 2
83 Bartosz Wiktoruk Pogoń Siedlce 2
84 Dawid Dzięgielewski Górnik Łęczna 2
85 Maciej Stefanowicz GKS Katowice 2
86 Piotr Głowacki Stal Rzeszów 2
87 Krystian Wójcik Górnik Łęczna 2
88 Daniel Mąka Widzew Łódź 2
89 Bartosz Sobotka Stal Stalowa Wola 2
90 Dawid Kubowicz Resovia 2
91 Dominik Lewandowski Górnik Łęczna 2
92 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 2
93 Eryk Kryg Lech II Poznań 2
94 Przemysław Brychlik Olimpia Elbląg 2
95 Przemysław Banaszak Górnik Łęczna 2
96 Eryk Sobków Górnik Polkowice 2
97 Martin Baran Znicz Pruszków 2
98 Jakub Kamiński Lech II Poznań 2
99 Timur Zhamaletdinov Lech II Poznań 2
100 Norbert Hołtyn Bytovia Bytów 2
101 Kamil Słoma Garbarnia Kraków 2
102 Daniel Pietraszkiewicz Legionovia Legionowo 1
103 Przemysław Stelmach Stal Stalowa Wola 1
104 Jakub Ostrowski Błękitni Stargard 1
105 Grzegorz Rogala GKS Katowice 1
106 Patryk Szwedzik GKS Katowice 1
107 Michał Mistrzyk Stal Stalowa Wola 1
108 Błażej Cyfert Stal Rzeszów 1
109 Arkadiusz Pyrka Znicz Pruszków 1
110 Dominik Barciak Pogoń Siedlce 1
111 Karlo Muhar Lech II Poznań 1
112 Krzysztof Kiercz Stal Stalowa Wola 1
113 Daniel Tanżyna Widzew Łódź 1
114 Adam Radwański Widzew Łódź 1
115 Marcin Stromecki Górnik Łęczna 1
116 Mariusz Holik Skra Częstochowa 1
117 Radek Dejmek GKS Katowice 1
118 Tomasz Kaczmarek Lech II Poznań 1
119 Tymoteusz Klupś Lech II Poznań 1
120 Jakub Karbownik Lech II Poznań 1
121 Radosław Adamski Resovia 1
122 Bartłomiej Olszewski Pogoń Siedlce 1
123 Kacper Skibicki Pogoń Siedlce 1
124 Kacper Michalski GKS Katowice 1
125 Łukasz Pietras Stal Stalowa Wola 1
126 Patryk Mucha Górnik Polkowice 1
127 Kacper Będzieszak Legionovia Legionowo 1
128 Michał Goliński Górnik Łęczna 1
129 Oleksii Prytuliak Olimpia Elbląg 1
130 Paweł Baranowski Górnik Łęczna 1
131 Jakub Białczyk Lech II Poznań 1
132 Marek Opałacz Górnik Polkowice 1
133 Kacper Falon Pogoń Siedlce 1
134 Bartłomiej Poczobut Widzew Łódź 1
135 Rafał Zembrowski Legionovia Legionowo 1
136 Cezary Demianiuk Olimpia Elbląg 1
137 Patryk Plewka Stal Rzeszów 1
138 Oskar Sikorski Gryf Wejherowo 1
139 Sebastian Zieleniecki Widzew Łódź 1
140 Adrian Liberacki Bytovia Bytów 1
141 Jakub Zagórski Górnik Łęczna 1
142 Tomasz Dejewski Lech II Poznań 1
143 Oleksandr Yatsenko Lech II Poznań 1
144 Kacper Kawula Bytovia Bytów 1
145 Krzysztof Napora Skra Częstochowa 1
146 Szymon Nowicki Gryf Wejherowo 1
147 Filip Karmański Błękitni Stargard 1
148 Robert Obst Znicz Pruszków 1
149 Tomasz Płonka Stal Rzeszów 1
150 Paweł Tarnowski Znicz Pruszków 1
151 Damian Sierant Stal Rzeszów 1
152 Damian Mosiejko Pogoń Siedlce 1
153 Wojciech Onsorge Elana Toruń 1
154 Bartłomiej Ciepiela Stal Stalowa Wola 1
155 Adam Waszkiewicz Stal Stalowa Wola 1
156 Karol Twardowski Resovia 1
157 Kamil Wenger Olimpia Elbląg 1
158 Filip Marchwiński Lech II Poznań 1
159 Piotr Witasik Stal Stalowa Wola 1
160 Artur Balicki Pogoń Siedlce 1
161 Marcin Kozłowski Pogoń Siedlce 1
162 Filip Szewczyk Gryf Wejherowo 1
163 Mateusz Stryjewski Elana Toruń 1
164 Kacper Jóźwicki Elana Toruń 1
165 Piotr Marciniec Pogoń Siedlce 1
166 Przemysław Lech Bytovia Bytów 1
167 Marcin Bochenek Znicz Pruszków 1
168 Mateusz Magdziak Górnik Polkowice 1
169 Michał Cywiński Błękitni Stargard 1
170 Błażej Szczepanek Stal Rzeszów 1
171 Bartosz Waleńcik Legionovia Legionowo 1
172 Michał Bierzało Elana Toruń 1
173 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 1
174 Krzysztof Bąk Bytovia Bytów 1
175 Filip Wójcik Stal Stalowa Wola 1
176 Mateusz Kompanicki GKS Katowice 1
177 Damian Niedojad Skra Częstochowa 1
178 Karol Smajdor Lech II Poznań 1
179 Paweł Tupaj Lech II Poznań 1
180 Dominik Radziemski Górnik Polkowice 1
181 Mateusz Wyjadłowski Garbarnia Kraków 1
182 Jonatan Straus Legionovia Legionowo 1
183 Piotr Mroziński Stal Stalowa Wola 1
184 Oskar Ryk Olimpia Elbląg 1
185 Michał Nawrot Stal Rzeszów 1
186 Łukasz Zjawiński Stal Stalowa Wola 1