III liga, gr. I sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 26 8 2 1 28 9 19
2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11 24 8 0 3 22 10 12
3 Polonia Warszawa 11 23 7 2 2 24 11 13
4 Sokół Aleksandrów Łódzki 11 21 6 3 2 23 7 16
5 Pelikan Łowicz 11 21 6 3 2 19 12 7
6 Legionovia Legionowo 11 21 6 3 2 12 7 5
7 KS Kutno 11 20 6 2 3 18 13 5
8 Znicz Biała Piska 11 18 5 3 3 20 18 2
9 RKS Radomsko 11 18 5 3 3 16 15 1
10 Legia II Warszawa 11 17 5 2 4 19 16 3
11 Unia Skierniewice 11 16 5 1 5 18 14 4
12 Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 15 5 0 6 17 27 -10
13 Błonianka Błonie 11 14 4 2 5 23 18 5
14 Jagiellonia II Białystok 9 14 4 2 3 14 11 3
15 Broń Radom 11 12 3 3 5 10 18 -8
16 GKS Wikielec 10 11 3 2 5 17 24 -7
17 Ursus Warszawa 11 10 3 1 7 14 18 -4
18 Concordia Elbląg 11 10 3 1 7 11 18 -7
19 Olimpia Zambrów 11 9 3 0 8 18 20 -2
20 Kaczkan Huragan Morąg 11 8 2 2 7 14 24 -10
21 Ruch Wysokie Mazowieckie 10 7 1 4 5 9 22 -13
22 KS Wasilków 11 1 0 1 10 4 38 -34
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 15 5 0 1 17 7 10
2 KS Kutno 5 13 4 1 0 13 6 7
3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 12 4 0 2 13 5 8
4 Polonia Warszawa 5 12 4 0 1 11 3 8
5 Unia Skierniewice 6 12 4 0 2 15 8 7
6 Pelikan Łowicz 6 11 3 2 1 8 5 3
7 GKS Wikielec 5 11 3 2 0 13 5 8
8 RKS Radomsko 6 10 3 1 2 9 10 -1
9 Błonianka Błonie 6 10 3 1 2 18 10 8
10 Olimpia Zambrów 6 9 3 0 3 13 9 4
11 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 8 2 2 1 7 4 3
12 Jagiellonia II Białystok 5 7 2 1 2 9 5 4
13 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 6 2 0 4 6 13 -7
14 Ursus Warszawa 5 6 2 0 3 5 6 -1
15 Legionovia Legionowo 5 5 1 2 2 5 7 -2
16 Znicz Biała Piska 5 5 1 2 2 6 6 0
17 Legia II Warszawa 5 5 1 2 2 8 7 1
18 Broń Radom 5 5 1 2 2 5 6 -1
19 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 5 1 2 3 8 13 -5
20 Concordia Elbląg 5 3 1 0 4 2 7 -5
21 Kaczkan Huragan Morąg 5 1 0 1 4 5 12 -7
22 KS Wasilków 5 0 0 0 5 2 18 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 6 16 5 1 0 7 0 7
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 13 4 1 1 16 3 13
3 Znicz Biała Piska 6 13 4 1 1 14 12 2
4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 12 4 0 1 9 5 4
5 Legia II Warszawa 6 12 4 0 2 11 9 2
6 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 11 3 2 0 11 2 9
7 Polonia Warszawa 6 11 3 2 1 13 8 5
8 Pelikan Łowicz 5 10 3 1 1 11 7 4
9 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 9 3 0 2 11 14 -3
10 RKS Radomsko 5 8 2 2 1 7 5 2
11 KS Kutno 6 7 2 1 3 5 7 -2
12 Jagiellonia II Białystok 4 7 2 1 1 5 6 -1
13 Broń Radom 6 7 2 1 3 5 12 -7
14 Concordia Elbląg 6 7 2 1 3 9 11 -2
15 Kaczkan Huragan Morąg 6 7 2 1 3 9 12 -3
16 Unia Skierniewice 5 4 1 1 3 3 6 -3
17 Błonianka Błonie 5 4 1 1 3 5 8 -3
18 Ursus Warszawa 6 4 1 1 4 9 12 -3
19 Ruch Wysokie Mazowieckie 4 2 0 2 2 1 9 -8
20 KS Wasilków 6 1 0 1 5 2 20 -18
21 GKS Wikielec 5 0 0 0 5 4 19 -15
22 Olimpia Zambrów 5 0 0 0 5 5 11 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Legionovia Legionowo

Gospodarze Wynik Goście Data
Legionovia Legionowo 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 11 listopada 2020
Legia II Warszawa 0 - 1 Legionovia Legionowo 21 października 2020
Legia II Warszawa 0 - 1 Legionovia Legionowo 25 maja 2019
Legionovia Legionowo 4 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 kwietnia 2019
Legionovia Legionowo 2 - 3 Legia II Warszawa 25 listopada 2018
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 5 Legionovia Legionowo 2 września 2018

III liga, gr. I sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 9
2 Arkadiusz Ciach Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9
3 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 9
4 Krystian Białas Pelikan Łowicz 7
5 Dawid Jarczak Błonianka Błonie 7
6 Marcin Gregorowicz Błonianka Błonie 7
7 Piotr Łysiak Kaczkan Huragan Morąg 6
8 Szymon Włodarczyk Legia II Warszawa 6
9 Michał Steć Olimpia Zambrów 5
10 Michał Strzałkowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5
11 Piotr Piekarski Pelikan Łowicz 5
12 Michał Drewnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5
13 Michał Bartkowski GKS Wikielec 5
14 Dawid Przezak Sokół Aleksandrów Łódzki 5
15 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 5
16 Andrzej Trubeha Legionovia Legionowo 4
17 Szymon Sołtysiński Sokół Aleksandrów Łódzki 4
18 Patryk Paczuk Polonia Warszawa 4
19 Jakub Bojas Concordia Elbląg 4
20 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4
21 Łukasz Piątek Polonia Warszawa 4
22 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
23 Łukasz Dynel KS Kutno 4
24 Maciej Radaszkiewicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
25 Damian Warchoł Legia II Warszawa 4
26 Łukasz Szczepaniak RKS Radomsko 3
27 Michał Grochowski Ruch Wysokie Mazowieckie 3
28 Michał Wrzesiński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
29 Jakub Szarpak Sokół Aleksandrów Łódzki 3
30 Maciej Wyszogrodzki Pelikan Łowicz 3
31 Maksim Kventsar RKS Radomsko 3
32 Daniel Kraska RKS Radomsko 3
33 Damian Szczepański KS Kutno 3
34 Eryk Matus Jagiellonia II Białystok 3
35 Dawid Kalinowski Znicz Biała Piska 3
36 Dawid Dzięgielewski Unia Skierniewice 3
37 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 3
38 Łukasz Grzybowski Ruch Wysokie Mazowieckie 3
39 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 3
40 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
41 Kamil Łojszczyk Unia Skierniewice 3
42 Łukasz Łakomy Legia II Warszawa 3
43 Adrian Marcioch KS Kutno 3
44 Krystian Kolasa RKS Radomsko 2
45 Adam Pazio Polonia Warszawa 2
46 Rafał Kujawa Polonia Warszawa 2
47 Bartłomiej Cieślik Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
48 Mateusz Stępień Unia Skierniewice 2
49 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 2
50 Łukasz Sosnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
51 Jakub Wyszkowski Polonia Warszawa 2
52 Anton Kolosov Concordia Elbląg 2
53 Kamil Wielgus KS Kutno 2
54 Bartosz Bujalski KS Kutno 2
55 Hubert Władyka Błonianka Błonie 2
56 Krzysztof Toporkiewicz Jagiellonia II Białystok 2
57 Krzysztof Możdżonek Ursus Warszawa 2
58 Marcin Pieńkowski Unia Skierniewice 2
59 Robert Kowalczyk Unia Skierniewice 2
60 Rafał Babul RKS Radomsko 2
61 Jakub Żyznowski Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
62 Ariel Mosór Legia II Warszawa 2
63 Daniel Smuga Polonia Warszawa 2
64 Kewin Przygoda Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
65 Filip Dziełak Ursus Warszawa 2
66 Shun Shibata Olimpia Zambrów 2
67 Patryk Rosoliński GKS Wikielec 2
68 Grzegorz Wojdyga Polonia Warszawa 2
69 Damian Mosiejko Polonia Warszawa 2
70 Kacper Karasek Unia Skierniewice 2
71 Michał Kielak Broń Radom 2
72 Artur Gieraga Sokół Aleksandrów Łódzki 2
73 Piotr Kacperek GKS Wikielec 2
74 Mikołaj Neuman Ursus Warszawa 2
75 Maciej Mas Jagiellonia II Białystok 2
76 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 2
77 Maciej Famulak Znicz Biała Piska 2
78 Radosław Kamiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
79 Radosław Cielemęcki Legia II Warszawa 2
80 Marcin Kluska Legionovia Legionowo 2
81 Tomasz Andrzejewski Polonia Warszawa 2
82 Tomasz Wacławski GKS Wikielec 2
83 Filip Arak Błonianka Błonie 2
84 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
85 Daniel Choroś Legionovia Legionowo 1
86 Michał Żółtowski Pelikan Łowicz 1
87 Piotr Stefański Broń Radom 1
88 Kacper Skibicki Legia II Warszawa 1
89 Przemysław Panek KS Wasilków 1
90 Oskar Pióro Sokół Aleksandrów Łódzki 1
91 Dominik Pecyna Sokół Aleksandrów Łódzki 1
92 Jakub Horoszkiewicz Sokół Aleksandrów Łódzki 1
93 Maciej Zieniewicz KS Wasilków 1
94 Marcel Bykowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
95 Jakub Wardzyński Pelikan Łowicz 1
96 Elian de la Nuez hernandez Broń Radom 1
97 Mateusz Szmydt Concordia Elbląg 1
98 Hubert Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
99 Fernán Ferreiroa Jagiellonia II Białystok 1
100 Szymon Pankiewicz Jagiellonia II Białystok 1
101 Szymon Sobczak Jagiellonia II Białystok 1
102 Mateusz Wyjadłowski Jagiellonia II Białystok 1
103 Mateusz Jambrzycki Znicz Biała Piska 1
104 Jan Goliński Jagiellonia II Białystok 1
105 Mateusz Ruszczyk Znicz Biała Piska 1
106 Bartłomiej Smuczyński Broń Radom 1
107 Wiktor Patrzykąt Kaczkan Huragan Morąg 1
108 Lago liade orlande Kpassa Kaczkan Huragan Morąg 1
109 Daniel Łukaszczyk Ruch Wysokie Mazowieckie 1
110 Jowin Radziński Polonia Warszawa 1
111 Konrad Niedzielski RKS Radomsko 1
112 Bartosz Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
113 Matheus Dias Broń Radom 1
114 Dominik Pawłowski Concordia Elbląg 1
115 Hubert Berłowski Unia Skierniewice 1
116 Przemysław Jastrzębski Olimpia Zambrów 1
117 Bartłomiej Ziemak Kaczkan Huragan Morąg 1
118 Daniel Michałowski Kaczkan Huragan Morąg 1
119 Mateusz Kasprzyk Kaczkan Huragan Morąg 1
120 Patryk Szymański Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
121 Sebastian Kobiera Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
122 Patryk Szeliga Legionovia Legionowo 1
123 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 1
124 Dominik Leśniewski Broń Radom 1
125 Tomasz Bogołębski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
126 Paweł Kossyk Znicz Biała Piska 1
127 Michał Bajdur Legionovia Legionowo 1
128 Damian Nowacki Sokół Aleksandrów Łódzki 1
129 Filip Kowalczyk Pelikan Łowicz 1
130 Aleksander Tomasz Kaczkan Huragan Morąg 1
131 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
132 Igor Świątkiewicz KS Kutno 1
133 Remigiusz Sobociński GKS Wikielec 1
134 Rafał Kalinowski Olimpia Zambrów 1
135 Ernest Warczyk RKS Radomsko 1
136 Mateusz Baranowski Ursus Warszawa 1
137 Dawid Kieplin Pelikan Łowicz 1
138 Michał Jankowski GKS Wikielec 1
139 Łukasz Kopka Concordia Elbląg 1
140 Rafał Maciążek Concordia Elbląg 1
141 Piotr Cichocki Legia II Warszawa 1
142 Damian Machajek Broń Radom 1
143 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 1
144 Paweł Grzybowski Kaczkan Huragan Morąg 1
145 Patryk Jakubczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
146 Kacper Łoś Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
147 Jakub Kabala Ursus Warszawa 1
148 Kamil Jackiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 1
149 Paweł Czarnecki Unia Skierniewice 1
150 Marcin Kacela KS Kutno 1
151 Kacper Gzieło Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
152 Adrian Grabowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
153 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
154 Sebastian Szerszeń Ursus Warszawa 1
155 Filip Wójcik GKS Wikielec 1
156 Bartosz Skowron Błonianka Błonie 1
157 Marcin Krawczyk Błonianka Błonie 1
158 Kacper Wasilewski Błonianka Błonie 1
159 Mateusz Długołęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
160 Gabor Żukowski Jagiellonia II Białystok 1
161 Tomasz Wełna Polonia Warszawa 1
162 Jakub Bartosiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
163 Kacper Przedbora Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
164 Jakub Rozwandowicz RKS Radomsko 1
165 Rafał Lisiecki Kaczkan Huragan Morąg 1
166 Przemysław Śliwiński Broń Radom 1
167 Adrian Kralkowski KS Kutno 1
168 Paweł Brokowski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
169 Szymon Jagieła Broń Radom 1
170 Kamil Rokosz KS Kutno 1
171 Bartłomiej Danowski Concordia Elbląg 1
172 Jacek Tkaczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
173 Łukasz Suchocki GKS Wikielec 1
174 Grzegorz Makal KS Wasilków 1
175 Maciej Twarowski Jagiellonia II Białystok 1