III liga, gr. I sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 39 13 0 4 42 15 27
2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 34 10 4 4 35 20 15
3 Polonia Warszawa 18 34 10 4 4 32 18 14
4 Znicz Biała Piska 18 33 9 6 3 34 23 11
5 Unia Skierniewice 18 30 9 3 6 33 22 11
6 Legia II Warszawa 18 30 9 3 6 33 22 11
7 Legionovia Legionowo 17 30 8 6 3 23 16 7
8 Pelikan Łowicz 18 29 8 5 5 29 26 3
9 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 27 7 6 5 30 16 14
10 KS Kutno 18 26 8 2 8 27 28 -1
11 Jagiellonia II Białystok 15 25 7 4 4 27 21 6
12 RKS Radomsko 18 25 7 4 7 27 27 0
13 GKS Wikielec 18 25 7 4 7 26 32 -6
14 Błonianka Błonie 16 23 7 2 7 32 25 7
15 Broń Radom 18 20 5 5 8 20 31 -11
16 Ursus Warszawa 18 19 5 4 9 22 29 -7
17 Concordia Elbląg 17 17 4 5 8 16 22 -6
18 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 17 3 8 6 20 31 -11
19 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 17 5 2 10 22 42 -20
20 Kaczkan Huragan Morąg 18 16 3 7 8 20 33 -13
21 Olimpia Zambrów 18 11 3 2 13 22 36 -14
22 KS Wasilków 18 8 2 2 14 15 52 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 21 7 0 2 26 7 19
2 Polonia Warszawa 9 19 6 1 2 15 6 9
3 Unia Skierniewice 10 19 6 1 3 21 12 9
4 Pelikan Łowicz 10 19 5 4 1 16 11 5
5 GKS Wikielec 10 19 5 4 1 18 10 8
6 RKS Radomsko 10 17 5 2 3 17 14 3
7 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 16 5 1 3 18 11 7
8 KS Kutno 9 16 5 1 3 17 16 1
9 Błonianka Błonie 9 16 5 1 3 24 15 9
10 Jagiellonia II Białystok 8 14 4 2 2 15 9 6
11 Znicz Biała Piska 8 12 3 3 2 14 9 5
12 Legia II Warszawa 8 12 3 3 2 18 10 8
13 Ruch Wysokie Mazowieckie 10 12 3 3 4 16 19 -3
14 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 10 2 4 2 9 8 1
15 Ursus Warszawa 8 10 3 1 4 8 9 -1
16 Legionovia Legionowo 7 9 2 3 2 8 9 -1
17 Broń Radom 8 9 2 3 3 10 12 -2
18 Olimpia Zambrów 10 9 3 0 7 16 21 -5
19 Concordia Elbląg 8 8 2 2 4 5 8 -3
20 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 7 2 1 6 9 19 -10
21 Kaczkan Huragan Morąg 8 4 0 4 4 6 13 -7
22 KS Wasilków 8 3 1 0 7 8 25 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Znicz Biała Piska 10 21 6 3 1 20 14 6
2 Legionovia Legionowo 10 21 6 3 1 15 7 8
3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 18 6 0 2 16 8 8
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 18 5 3 1 17 9 8
5 Legia II Warszawa 10 18 6 0 4 15 12 3
6 Sokół Aleksandrów Łódzki 10 17 5 2 3 21 8 13
7 Polonia Warszawa 9 15 4 3 2 17 12 5
8 Kaczkan Huragan Morąg 10 12 3 3 4 14 20 -6
9 Unia Skierniewice 8 11 3 2 3 12 10 2
10 Jagiellonia II Białystok 7 11 3 2 2 12 12 0
11 Broń Radom 10 11 3 2 5 10 19 -9
12 Pelikan Łowicz 8 10 3 1 4 13 15 -2
13 KS Kutno 9 10 3 1 5 10 12 -2
14 Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 10 3 1 4 13 23 -10
15 Ursus Warszawa 10 9 2 3 5 14 20 -6
16 Concordia Elbląg 9 9 2 3 4 11 14 -3
17 RKS Radomsko 8 8 2 2 4 10 13 -3
18 Błonianka Błonie 7 7 2 1 4 8 10 -2
19 GKS Wikielec 8 6 2 0 6 8 22 -14
20 Ruch Wysokie Mazowieckie 7 5 0 5 2 4 12 -8
21 KS Wasilków 10 5 1 2 7 7 27 -20
22 Olimpia Zambrów 8 2 0 2 6 6 15 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Błonianka Błonie

Gospodarze Wynik Goście Data
Błonianka Błonie 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 października 2020
Legia II Warszawa 1 - 1 Błonianka Błonie 13 września 2020

III liga, gr. I sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 13
2 Arkadiusz Ciach Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12
3 Michał Strzałkowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11
4 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 10
5 Szymon Włodarczyk Legia II Warszawa 9
6 Michał Wrzesiński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8
7 Andrzej Trubeha Legionovia Legionowo 8
8 Dawid Jarczak Błonianka Błonie 8
9 Marcin Gregorowicz Błonianka Błonie 8
10 Piotr Łysiak Kaczkan Huragan Morąg 7
11 Łukasz Dynel KS Kutno 7
12 Kamil Łojszczyk Unia Skierniewice 7
13 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 7
14 Michał Bartkowski GKS Wikielec 7
15 Jakub Bojas Concordia Elbląg 7
16 Dawid Przezak Sokół Aleksandrów Łódzki 7
17 Damian Warchoł Legia II Warszawa 7
18 Krystian Białas Pelikan Łowicz 7
19 Szymon Sobczak Jagiellonia II Białystok 6
20 Łukasz Piątek Polonia Warszawa 6
21 Szymon Sołtysiński Sokół Aleksandrów Łódzki 6
22 Rafał Babul RKS Radomsko 6
23 Piotr Piekarski Pelikan Łowicz 6
24 Patryk Szymański Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5
25 Maciej Radaszkiewicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
26 Dawid Kalinowski Znicz Biała Piska 5
27 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 5
28 Krystian Kolasa RKS Radomsko 5
29 Michał Jankowski GKS Wikielec 5
30 Kamil Jackiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 5
31 Michał Steć Olimpia Zambrów 5
32 Michał Grochowski Ruch Wysokie Mazowieckie 5
33 Patryk Paczuk Polonia Warszawa 5
34 Robert Kowalczyk Unia Skierniewice 5
35 Damian Szczepański KS Kutno 5
36 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
37 Michał Drewnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5
38 Damian Mosiejko Polonia Warszawa 4
39 Kacper Karasek Unia Skierniewice 4
40 Marcin Pieńkowski Unia Skierniewice 4
41 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 4
42 Maciej Wyszogrodzki Pelikan Łowicz 4
43 Łukasz Szczepaniak RKS Radomsko 4
44 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4
45 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4
46 Maciej Twarowski Jagiellonia II Białystok 3
47 Oskar Pyrzyna Ursus Warszawa 3
48 Daniel Łukaszczyk Ruch Wysokie Mazowieckie 3
49 Radosław Kamiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
50 Przemysław Śliwiński Broń Radom 3
51 Adam Pazio Polonia Warszawa 3
52 Sebastian Pociecha Broń Radom 3
53 Przemysław Panek KS Wasilków 3
54 Michał Kielak Broń Radom 3
55 Paweł Czarnecki Unia Skierniewice 3
56 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 3
57 Adrian Kralkowski KS Kutno 3
58 Matheus Dias Broń Radom 3
59 Marcin Kluska Legionovia Legionowo 3
60 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 3
61 Shun Shibata Olimpia Zambrów 3
62 Jakub Szarpak Sokół Aleksandrów Łódzki 3
63 Maksim Kventsar RKS Radomsko 3
64 Daniel Kraska RKS Radomsko 3
65 Eryk Matus Jagiellonia II Białystok 3
66 Dawid Dzięgielewski Unia Skierniewice 3
67 Łukasz Grzybowski Ruch Wysokie Mazowieckie 3
68 Łukasz Łakomy Legia II Warszawa 3
69 Adrian Marcioch KS Kutno 3
70 Dawid Kieplin Pelikan Łowicz 2
71 Krystian Mycka Pelikan Łowicz 2
72 Daniel Choroś Legionovia Legionowo 2
73 Marcin Fiedorowicz Znicz Biała Piska 2
74 Damian Nowacki Sokół Aleksandrów Łódzki 2
75 Adrian Klepacz RKS Radomsko 2
76 Wiktor Niewiarowski Polonia Warszawa 2
77 Hubert Berłowski Unia Skierniewice 2
78 Sebastian Szerszeń Ursus Warszawa 2
79 Jakub Kozłowski KS Wasilków 2
80 Grzegorz Makal KS Wasilków 2
81 Kacper Kostosz Legia II Warszawa 2
82 Mikołaj Kwietniewski Legia II Warszawa 2
83 Jakub Kabala Ursus Warszawa 2
84 Paweł Brokowski Ruch Wysokie Mazowieckie 2
85 Lago liade orlande Kpassa Kaczkan Huragan Morąg 2
86 Jakub Jakimiuk KS Wasilków 2
87 Michał Żółtowski Pelikan Łowicz 2
88 Michał Bajdur Legionovia Legionowo 2
89 Sebastian Kobiera Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
90 Sebastian Szczypulski GKS Wikielec 2
91 Maciej Bortniczuk Jagiellonia II Białystok 2
92 Rafał Maciążek Concordia Elbląg 2
93 Konrad Niedzielski RKS Radomsko 2
94 Dominik Leśniewski Broń Radom 2
95 Kamil Rokosz KS Kutno 2
96 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
97 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 2
98 Rafał Kujawa Polonia Warszawa 2
99 Bartłomiej Cieślik Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
100 Mateusz Stępień Unia Skierniewice 2
101 Łukasz Sosnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
102 Jakub Wyszkowski Polonia Warszawa 2
103 Anton Kolosov Concordia Elbląg 2
104 Kamil Wielgus KS Kutno 2
105 Bartosz Bujalski KS Kutno 2
106 Hubert Władyka Błonianka Błonie 2
107 Krzysztof Toporkiewicz Jagiellonia II Białystok 2
108 Krzysztof Możdżonek Ursus Warszawa 2
109 Jakub Żyznowski Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
110 Ariel Mosór Legia II Warszawa 2
111 Daniel Smuga Polonia Warszawa 2
112 Kewin Przygoda Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
113 Filip Dziełak Ursus Warszawa 2
114 Patryk Rosoliński GKS Wikielec 2
115 Grzegorz Wojdyga Polonia Warszawa 2
116 Artur Gieraga Sokół Aleksandrów Łódzki 2
117 Piotr Kacperek GKS Wikielec 2
118 Mikołaj Neuman Ursus Warszawa 2
119 Maciej Mas Jagiellonia II Białystok 2
120 Maciej Famulak Znicz Biała Piska 2
121 Radosław Cielemęcki Legia II Warszawa 2
122 Tomasz Andrzejewski Polonia Warszawa 2
123 Tomasz Wacławski GKS Wikielec 2
124 Filip Arak Błonianka Błonie 2
125 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
126 Bartłomiej Urbański Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
127 Mikołaj Nawrocki Jagiellonia II Białystok 1
128 Maciej Prusinowski Ursus Warszawa 1
129 Piotr Tkacz Pelikan Łowicz 1
130 Łukasz Buczkowski Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
131 Piotr Karłowicz Kaczkan Huragan Morąg 1
132 Mateusz Hołownia Legia II Warszawa 1
133 Luis Rocha Legia II Warszawa 1
134 Igor Kania Sokół Aleksandrów Łódzki 1
135 Michał Dawidowicz Olimpia Zambrów 1
136 Piotr Ćwik Błonianka Błonie 1
137 Tomasz Dąbrowski KS Kutno 1
138 Łukasz Kuśnierz Znicz Biała Piska 1
139 Maksymilian Jańczyk Broń Radom 1
140 Daniel Samluk Ruch Wysokie Mazowieckie 1
141 Kamil Kurowski Legia II Warszawa 1
142 Patryk Pietrzak Legia II Warszawa 1
143 Michał Domański Ruch Wysokie Mazowieckie 1
144 Patryk Pomianowski Pelikan Łowicz 1
145 Piotr Kusiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
146 Damian Wysocki KS Wasilków 1
147 Wojciech Nasuto KS Wasilków 1
148 Michał Dobkowski Błonianka Błonie 1
149 Sebastian Czapa Błonianka Błonie 1
150 Mariusz Pelc Concordia Elbląg 1
151 Rafał Maćkowski Kaczkan Huragan Morąg 1
152 Jakub Jarłomowicz Jagiellonia II Białystok 1
153 Piotr Maślanka Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
154 Bartosz Broniarek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
155 Jan Pawłowski Jagiellonia II Białystok 1
156 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
157 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 1
158 Krystian Kruk Pelikan Łowicz 1
159 Paweł Tomkiewicz Olimpia Zambrów 1
160 Mikołaj Gibas Legionovia Legionowo 1
161 Dawid Brewczyński Błonianka Błonie 1
162 Kamil Huczko Jagiellonia II Białystok 1
163 Mariusz Zalewski Błonianka Błonie 1
164 Paweł Galik Kaczkan Huragan Morąg 1
165 Mariusz Bucio Kaczkan Huragan Morąg 1
166 Mateusz Leszczuk Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
167 Jacek Dzienis Znicz Biała Piska 1
168 Kacper Rybacki Znicz Biała Piska 1
169 Bartosz Dąbrowski Legionovia Legionowo 1
170 Piotr Kłąb Unia Skierniewice 1
171 Szymon Kuźma Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
172 Piotr Stefański Broń Radom 1
173 Kacper Skibicki Legia II Warszawa 1
174 Oskar Pióro Sokół Aleksandrów Łódzki 1
175 Dominik Pecyna Sokół Aleksandrów Łódzki 1
176 Jakub Horoszkiewicz Sokół Aleksandrów Łódzki 1
177 Maciej Zieniewicz KS Wasilków 1
178 Marcel Bykowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
179 Jakub Wardzyński Pelikan Łowicz 1
180 Elian de la Nuez hernandez Broń Radom 1
181 Mateusz Szmydt Concordia Elbląg 1
182 Hubert Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
183 Fernán Ferreiroa Jagiellonia II Białystok 1
184 Szymon Pankiewicz Jagiellonia II Białystok 1
185 Mateusz Wyjadłowski Jagiellonia II Białystok 1
186 Mateusz Jambrzycki Znicz Biała Piska 1
187 Jan Goliński Jagiellonia II Białystok 1
188 Mateusz Ruszczyk Znicz Biała Piska 1
189 Bartłomiej Smuczyński Broń Radom 1
190 Wiktor Patrzykąt Kaczkan Huragan Morąg 1
191 Jowin Radziński Polonia Warszawa 1
192 Bartosz Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
193 Dominik Pawłowski Concordia Elbląg 1
194 Przemysław Jastrzębski Olimpia Zambrów 1
195 Bartłomiej Ziemak Kaczkan Huragan Morąg 1
196 Daniel Michałowski Kaczkan Huragan Morąg 1
197 Mateusz Kasprzyk Kaczkan Huragan Morąg 1
198 Patryk Szeliga Legionovia Legionowo 1
199 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 1
200 Tomasz Bogołębski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
201 Paweł Kossyk Znicz Biała Piska 1
202 Filip Kowalczyk Pelikan Łowicz 1
203 Aleksander Tomasz Kaczkan Huragan Morąg 1
204 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
205 Igor Świątkiewicz KS Kutno 1
206 Remigiusz Sobociński GKS Wikielec 1
207 Rafał Kalinowski Olimpia Zambrów 1
208 Ernest Warczyk RKS Radomsko 1
209 Mateusz Baranowski Ursus Warszawa 1
210 Łukasz Kopka Concordia Elbląg 1
211 Piotr Cichocki Legia II Warszawa 1
212 Damian Machajek Broń Radom 1
213 Paweł Grzybowski Kaczkan Huragan Morąg 1
214 Patryk Jakubczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
215 Kacper Łoś Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
216 Marcin Kacela KS Kutno 1
217 Kacper Gzieło Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
218 Adrian Grabowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
219 Filip Wójcik GKS Wikielec 1
220 Bartosz Skowron Błonianka Błonie 1
221 Marcin Krawczyk Błonianka Błonie 1
222 Kacper Wasilewski Błonianka Błonie 1
223 Mateusz Długołęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
224 Gabor Żukowski Jagiellonia II Białystok 1
225 Tomasz Wełna Polonia Warszawa 1
226 Jakub Bartosiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
227 Kacper Przedbora Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
228 Jakub Rozwandowicz RKS Radomsko 1
229 Rafał Lisiecki Kaczkan Huragan Morąg 1
230 Szymon Jagieła Broń Radom 1
231 Bartłomiej Danowski Concordia Elbląg 1
232 Jacek Tkaczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
233 Łukasz Suchocki GKS Wikielec 1