III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Puławy 40 96 30 6 4 100 31 69
2 Stal Stalowa Wola 40 73 22 7 11 77 44 33
3 Chełmianka Chełm 40 73 22 7 11 70 45 25
4 Sokół Sieniawa 40 73 21 10 9 62 37 25
5 Avia Świdnik 40 70 20 10 10 88 40 48
6 Wisłoka Dębica 40 70 20 10 10 75 45 30
7 Podhale Nowy Targ 40 65 18 11 11 58 49 9
8 Wólczanka Wólka Pełkińska 40 62 18 8 14 74 58 16
9 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 40 61 19 4 17 63 50 13
10 Siarka Tarnobrzeg 40 59 17 8 15 59 52 7
11 Cracovia II 40 54 15 9 16 56 49 7
12 Wisła Sandomierz 40 54 15 9 16 53 62 -9
13 ŁKS Probudex Łagów 40 52 14 10 16 57 62 -5
14 Podlasie Biała Podlaska 40 48 14 6 20 60 84 -24
15 Orlęta Radzyń Podlaski 40 47 14 5 21 58 71 -13
16 Lewart Lubartów 40 46 11 13 16 46 48 -2
17 KS Wiązownica 40 46 13 7 20 53 81 -28
18 Stal Kraśnik 40 42 10 12 18 51 58 -7
19 Korona II Kielce 40 42 12 6 22 50 78 -28
20 Jutrzenka Giebułtów 40 28 7 7 26 48 109 -61
21 Hetman Zamość 40 14 3 5 32 35 140 -105
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Puławy 20 53 17 2 1 58 18 40
2 Avia Świdnik 20 42 12 6 2 59 19 40
3 Wólczanka Wólka Pełkińska 20 39 12 3 5 38 21 17
4 Stal Stalowa Wola 20 38 11 5 4 35 20 15
5 Chełmianka Chełm 20 38 11 5 4 38 18 20
6 Wisłoka Dębica 20 38 11 5 4 38 20 18
7 Podhale Nowy Targ 20 38 10 8 2 33 19 14
8 Sokół Sieniawa 20 36 11 3 6 36 20 16
9 Siarka Tarnobrzeg 20 36 11 3 6 35 24 11
10 Cracovia II 20 36 11 3 6 34 18 16
11 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 20 34 11 1 8 29 15 14
12 Orlęta Radzyń Podlaski 20 34 11 1 8 36 35 1
13 Podlasie Biała Podlaska 20 33 10 3 7 32 28 4
14 Wisła Sandomierz 20 31 9 4 7 27 26 1
15 ŁKS Probudex Łagów 20 28 8 4 8 30 33 -3
16 Lewart Lubartów 20 22 5 7 8 26 24 2
17 KS Wiązownica 20 22 6 4 10 30 44 -14
18 Korona II Kielce 20 22 6 4 10 27 32 -5
19 Stal Kraśnik 20 18 4 6 10 28 32 -4
20 Jutrzenka Giebułtów 20 13 3 4 13 30 55 -25
21 Hetman Zamość 20 10 2 4 14 19 54 -35
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Puławy 20 43 13 4 3 42 13 29
2 Sokół Sieniawa 20 37 10 7 3 26 17 9
3 Stal Stalowa Wola 20 35 11 2 7 42 24 18
4 Chełmianka Chełm 20 35 11 2 7 32 27 5
5 Wisłoka Dębica 20 32 9 5 6 37 25 12
6 Avia Świdnik 20 28 8 4 8 29 21 8
7 Podhale Nowy Targ 20 27 8 3 9 25 30 -5
8 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 20 27 8 3 9 34 35 -1
9 ŁKS Probudex Łagów 20 24 6 6 8 27 29 -2
10 Lewart Lubartów 20 24 6 6 8 20 24 -4
11 KS Wiązownica 20 24 7 3 10 23 37 -14
12 Stal Kraśnik 20 24 6 6 8 23 26 -3
13 Wólczanka Wólka Pełkińska 20 23 6 5 9 36 37 -1
14 Siarka Tarnobrzeg 20 23 6 5 9 24 28 -4
15 Wisła Sandomierz 20 23 6 5 9 26 36 -10
16 Korona II Kielce 20 20 6 2 12 23 46 -23
17 Cracovia II 20 18 4 6 10 22 31 -9
18 Podlasie Biała Podlaska 20 15 4 3 13 28 56 -28
19 Jutrzenka Giebułtów 20 15 4 3 13 18 54 -36
20 Orlęta Radzyń Podlaski 20 13 3 4 13 22 36 -14
21 Hetman Zamość 20 4 1 1 18 16 86 -70
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Avia Świdnik

Gospodarze Wynik Goście Data
Stal Stalowa Wola 0 - 0 Avia Świdnik 20 listopada 2021
Avia Świdnik 0 - 0 Wisłoka Dębica 13 listopada 2021
Watkem Korona Rzeszów 0 - 0 Avia Świdnik 6 listopada 2021
Avia Świdnik 0 - 0 Unia Tarnów 30 października 2021
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 0 Avia Świdnik 23 października 2021
Avia Świdnik 0 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 16 października 2021
Czarni Połaniec 0 - 0 Avia Świdnik 9 października 2021
Avia Świdnik 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 października 2021
Sokół Sieniawa 0 - 0 Avia Świdnik 26 września 2021
Avia Świdnik 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg 18 września 2021
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 2 Avia Świdnik 12 września 2021
Avia Świdnik 1 - 0 Cracovia II 8 września 2021
ŁKS Probudex Łagów 2 - 0 Avia Świdnik 4 września 2021
Avia Świdnik 2 - 0 Chełmianka Chełm 28 sierpnia 2021
Podhale Nowy Targ 1 - 0 Avia Świdnik 21 sierpnia 2021
Avia Świdnik 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska 18 sierpnia 2021
Wisła Sandomierz 0 - 2 Avia Świdnik 15 sierpnia 2021
Avia Świdnik 0 - 1 Stal Stalowa Wola 7 sierpnia 2021
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 0 Avia Świdnik 20 czerwca 2021
Avia Świdnik 1 - 1 Sokół Sieniawa 12 czerwca 2021
Wisła Puławy 1 - 0 Avia Świdnik 5 czerwca 2021
Avia Świdnik 5 - 1 ŁKS Probudex Łagów 2 czerwca 2021
Stal Kraśnik 1 - 1 Avia Świdnik 29 maja 2021
Avia Świdnik 3 - 0 KS Wiązownica 22 maja 2021
Wisła Sandomierz 0 - 1 Avia Świdnik 19 maja 2021
Avia Świdnik 2 - 1 Siarka Tarnobrzeg 15 maja 2021
Avia Świdnik 6 - 0 Jutrzenka Giebułtów 12 maja 2021
Lewart Lubartów 2 - 3 Avia Świdnik 8 maja 2021
Avia Świdnik 2 - 0 Wisłoka Dębica 1 maja 2021
Chełmianka Chełm 3 - 2 Avia Świdnik 28 kwietnia 2021
Avia Świdnik 7 - 0 Hetman Zamość 24 kwietnia 2021
Korona II Kielce 0 - 3 Avia Świdnik 18 kwietnia 2021
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 0 Avia Świdnik 10 kwietnia 2021
Avia Świdnik 3 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 kwietnia 2021
Podlasie Biała Podlaska 4 - 2 Avia Świdnik 27 marca 2021
Avia Świdnik 0 - 1 Podhale Nowy Targ 20 marca 2021
Stal Stalowa Wola 1 - 0 Avia Świdnik 6 marca 2021
Avia Świdnik 1 - 1 Cracovia II 28 lutego 2021
Avia Świdnik 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 21 listopada 2020
Sokół Sieniawa 0 - 1 Avia Świdnik 15 listopada 2020
Avia Świdnik 1 - 1 Wisła Puławy 11 listopada 2020
ŁKS Probudex Łagów 1 - 4 Avia Świdnik 7 listopada 2020
Avia Świdnik 3 - 1 Stal Kraśnik 31 października 2020
KS Wiązownica 1 - 1 Avia Świdnik 25 października 2020
Avia Świdnik 2 - 2 Wisła Sandomierz 17 października 2020
Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Avia Świdnik 10 października 2020
Avia Świdnik 0 - 0 Lewart Lubartów 3 października 2020
Wisłoka Dębica 0 - 0 Avia Świdnik 26 września 2020
Avia Świdnik 5 - 1 Chełmianka Chełm 19 września 2020
Hetman Zamość 0 - 3 Avia Świdnik 12 września 2020
Avia Świdnik 6 - 1 Korona II Kielce 9 września 2020
Jutrzenka Giebułtów 0 - 6 Avia Świdnik 5 września 2020
Avia Świdnik 2 - 4 Wólczanka Wólka Pełkińska 29 sierpnia 2020
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Avia Świdnik 26 sierpnia 2020
Avia Świdnik 6 - 1 Podlasie Biała Podlaska 22 sierpnia 2020
Avia Świdnik 3 - 1 Stal Stalowa Wola 15 sierpnia 2020
Podhale Nowy Targ 2 - 0 Avia Świdnik 8 sierpnia 2020
Cracovia II 1 - 0 Avia Świdnik 1 sierpnia 2020
Wisłoka Dębica 0 - 0 Avia Świdnik 13 czerwca 2020
Avia Świdnik 0 - 0 Hutnik Kraków 6 czerwca 2020
Korona II Kielce 0 - 0 Avia Świdnik 30 maja 2020
Avia Świdnik 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 23 maja 2020
Wisła Puławy 0 - 0 Avia Świdnik 17 maja 2020
Avia Świdnik 0 - 0 Sokół Sieniawa 13 maja 2020
Jutrzenka Giebułtów 0 - 0 Avia Świdnik 9 maja 2020
Avia Świdnik 0 - 0 Wisła Sandomierz 1 maja 2020
Podlasie Biała Podlaska 0 - 0 Avia Świdnik 25 kwietnia 2020
Avia Świdnik 0 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska 18 kwietnia 2020
Podhale Nowy Targ 0 - 0 Avia Świdnik 11 kwietnia 2020
Avia Świdnik 0 - 0 Chełmianka Chełm 4 kwietnia 2020
Avia Świdnik 0 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 28 marca 2020
Motor Lublin 0 - 0 Avia Świdnik 21 marca 2020
Avia Świdnik 0 - 0 Stal Kraśnik 14 marca 2020
Hetman Zamość 0 - 0 Avia Świdnik 7 marca 2020
Avia Świdnik 1 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 23 listopada 2019
Avia Świdnik 1 - 0 Wisłoka Dębica 16 listopada 2019
Hutnik Kraków 3 - 3 Avia Świdnik 9 listopada 2019
Avia Świdnik 2 - 1 Korona II Kielce 2 listopada 2019
Siarka Tarnobrzeg 2 - 2 Avia Świdnik 26 października 2019
Avia Świdnik 0 - 1 Wisła Puławy 19 października 2019
Sokół Sieniawa 2 - 2 Avia Świdnik 13 października 2019
Avia Świdnik 1 - 1 Jutrzenka Giebułtów 5 października 2019
Wisła Sandomierz 0 - 2 Avia Świdnik 29 września 2019
Avia Świdnik 4 - 2 Podlasie Biała Podlaska 21 września 2019
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 Avia Świdnik 15 września 2019
Avia Świdnik 1 - 0 Podhale Nowy Targ 7 września 2019
Chełmianka Chełm 2 - 2 Avia Świdnik 1 września 2019
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Avia Świdnik 28 sierpnia 2019
Avia Świdnik 1 - 1 Motor Lublin 24 sierpnia 2019
Stal Kraśnik 5 - 0 Avia Świdnik 18 sierpnia 2019
Avia Świdnik 1 - 0 Hetman Zamość 15 sierpnia 2019
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 1 Avia Świdnik 10 sierpnia 2019
Sokół Sieniawa 1 - 1 Avia Świdnik 8 czerwca 2019
Avia Świdnik 1 - 1 Hutnik Kraków 1 czerwca 2019
Czarni Połaniec 1 - 3 Avia Świdnik 28 maja 2019
Avia Świdnik 2 - 2 Wisła Puławy 18 maja 2019
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Avia Świdnik 11 maja 2019
Avia Świdnik 3 - 2 Spartakus Daleszyce 8 maja 2019
2 - 1 Avia Świdnik 4 maja 2019
Avia Świdnik 1 - 1 Wisła Sandomierz 1 maja 2019
Avia Świdnik 2 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 27 kwietnia 2019
Wiślanie Jaśkowice 1 - 1 Avia Świdnik 20 kwietnia 2019
Avia Świdnik 0 - 2 Wólczanka Wólka Pełkińska 13 kwietnia 2019
Podhale Nowy Targ 2 - 1 Avia Świdnik 10 kwietnia 2019
Avia Świdnik 1 - 0 Chełmianka Chełm 6 kwietnia 2019
Stal Rzeszów 3 - 1 Avia Świdnik 30 marca 2019
Avia Świdnik 2 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 23 marca 2019
Motor Lublin 1 - 0 Avia Świdnik 16 marca 2019
Avia Świdnik 0 - 0 Stal Kraśnik 9 marca 2019
Avia Świdnik 2 - 2 Sokół Sieniawa 17 listopada 2018
Hutnik Kraków 1 - 0 Avia Świdnik 10 listopada 2018
Avia Świdnik 1 - 1 Czarni Połaniec 3 listopada 2018
Wisła Puławy 1 - 0 Avia Świdnik 27 października 2018
Avia Świdnik 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska 20 października 2018
Spartakus Daleszyce 0 - 2 Avia Świdnik 13 października 2018
Avia Świdnik 1 - 0 7 października 2018
Wisła Sandomierz 0 - 3 Avia Świdnik 29 września 2018
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 0 Avia Świdnik 22 września 2018
Avia Świdnik 1 - 2 Wiślanie Jaśkowice 15 września 2018
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 2 Avia Świdnik 8 września 2018
Avia Świdnik 3 - 1 Stal Rzeszów 5 września 2018
Avia Świdnik 2 - 2 Podhale Nowy Targ 1 września 2018
Chełmianka Chełm 3 - 1 Avia Świdnik 29 sierpnia 2018
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Avia Świdnik 19 sierpnia 2018
Avia Świdnik 0 - 1 Motor Lublin 15 sierpnia 2018
Stal Kraśnik 2 - 0 Avia Świdnik 11 sierpnia 2018
Avia Świdnik 1 - 1 Karpaty Krosno 16 czerwca 2018
Motor Lublin 1 - 0 Avia Świdnik 9 czerwca 2018
Spartakus Daleszyce 0 - 0 Avia Świdnik 6 czerwca 2018
Avia Świdnik 0 - 3 Resovia 2 czerwca 2018
Podlasie Biała Podlaska 4 - 3 Avia Świdnik 30 maja 2018
Avia Świdnik 1 - 4 Podhale Nowy Targ 26 maja 2018
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Avia Świdnik 19 maja 2018
Avia Świdnik 3 - 0 JKS Jarosław 16 maja 2018
Stal Rzeszów 1 - 4 Avia Świdnik 12 maja 2018
Avia Świdnik 5 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 5 maja 2018
Wólczanka Wólka Pełkińska 4 - 2 Avia Świdnik 28 kwietnia 2018
Avia Świdnik 2 - 1 Chełmianka Chełm 25 kwietnia 2018
Wisła Sandomierz 0 - 2 Avia Świdnik 21 kwietnia 2018
Unia Tarnów 0 - 0 Avia Świdnik 18 kwietnia 2018
Avia Świdnik 4 - 0 Wiślanie Jaśkowice 14 kwietnia 2018
0 - 3 Avia Świdnik 7 kwietnia 2018
Avia Świdnik 5 - 1 MKS Trzebinia 31 marca 2018
Karpaty Krosno 1 - 1 Avia Świdnik 18 listopada 2017
Avia Świdnik 0 - 4 Motor Lublin 11 listopada 2017
Resovia 1 - 0 Avia Świdnik 4 listopada 2017
Avia Świdnik 2 - 1 Podlasie Biała Podlaska 28 października 2017
Podhale Nowy Targ 1 - 1 Avia Świdnik 21 października 2017
Avia Świdnik 2 - 3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 14 października 2017
Avia Świdnik 1 - 1 Stal Rzeszów 7 października 2017
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Avia Świdnik 30 września 2017
Avia Świdnik 3 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska 23 września 2017
Chełmianka Chełm 1 - 0 Avia Świdnik 16 września 2017
Avia Świdnik 4 - 4 Wisła Sandomierz 9 września 2017
Wiślanie Jaśkowice 1 - 1 Avia Świdnik 2 września 2017
Avia Świdnik 1 - 2 30 sierpnia 2017
MKS Trzebinia 1 - 1 Avia Świdnik 26 sierpnia 2017
Avia Świdnik 1 - 1 Spartakus Daleszyce 19 sierpnia 2017
JKS Jarosław 3 - 0 Avia Świdnik 15 sierpnia 2017
Avia Świdnik 1 - 1 Unia Tarnów 12 sierpnia 2017
MKS Trzebinia 2 - 1 Avia Świdnik 17 czerwca 2017
Avia Świdnik 0 - 4 Stal Rzeszów 7 czerwca 2017
Podlasie Biała Podlaska 0 - 0 Avia Świdnik 3 czerwca 2017
Avia Świdnik 2 - 3 Wierna Małogoszcz 26 maja 2017
Garbarnia Kraków 3 - 1 Avia Świdnik 20 maja 2017
Avia Świdnik 1 - 1 Spartakus Daleszyce 13 maja 2017
Motor Lublin 2 - 0 Avia Świdnik 7 maja 2017
Avia Świdnik 1 - 1 Cosmos Nowotaniec 3 maja 2017
2 - 0 Avia Świdnik 29 kwietnia 2017
Avia Świdnik 1 - 1 Resovia 22 kwietnia 2017
Orlęta Radzyń Podlaski 4 - 2 Avia Świdnik 15 kwietnia 2017
Avia Świdnik 0 - 0 Unia Tarnów 8 kwietnia 2017
Avia Świdnik 2 - 1 Karpaty Krosno 25 marca 2017
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Avia Świdnik 18 marca 2017
Avia Świdnik 1 - 1 JKS Jarosław 11 marca 2017
Avia Świdnik 1 - 2 Podhale Nowy Targ 4 marca 2017
Avia Świdnik 2 - 1 MKS Trzebinia 12 listopada 2016
Stal Rzeszów 2 - 0 Avia Świdnik 5 listopada 2016
Avia Świdnik 1 - 0 Podlasie Biała Podlaska 29 października 2016
Wierna Małogoszcz 1 - 3 Avia Świdnik 23 października 2016
Avia Świdnik 0 - 1 Garbarnia Kraków 15 października 2016
Spartakus Daleszyce 1 - 1 Avia Świdnik 9 października 2016
Avia Świdnik 0 - 3 Motor Lublin 1 października 2016
Cosmos Nowotaniec 1 - 1 Avia Świdnik 25 września 2016
Avia Świdnik 3 - 2 17 września 2016
Resovia 3 - 0 Avia Świdnik 10 września 2016
Avia Świdnik 2 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski 3 września 2016
Unia Tarnów 2 - 1 Avia Świdnik 31 sierpnia 2016
Karpaty Krosno 0 - 2 Avia Świdnik 20 sierpnia 2016
Avia Świdnik 3 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 sierpnia 2016
JKS Jarosław 1 - 2 Avia Świdnik 13 sierpnia 2016
Podhale Nowy Targ 1 - 2 Avia Świdnik 6 sierpnia 2016
JKS Jarosław 2 - 2 Avia Świdnik 4 czerwca 2016
Avia Świdnik 2 - 0 Izolator Boguchwała 28 maja 2016
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 4 Avia Świdnik 25 maja 2016
Avia Świdnik 1 - 1 Karpaty Krosno 21 maja 2016
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 2 Avia Świdnik 18 maja 2016
Motor Lublin 2 - 2 Avia Świdnik 13 maja 2016
Avia Świdnik 1 - 0 Resovia 7 maja 2016
Lewart Lubartów 0 - 1 Avia Świdnik 3 maja 2016
Avia Świdnik 2 - 0 Polonia Przemyśl 30 kwietnia 2016
Orlęta Radzyń Podlaski 4 - 2 Avia Świdnik 24 kwietnia 2016
Avia Świdnik 2 - 2 Chełmianka Chełm 20 kwietnia 2016
Avia Świdnik 5 - 0 Orzeł Przeworsk 16 kwietnia 2016
Piast Tuczempy 0 - 0 Avia Świdnik 10 kwietnia 2016
Avia Świdnik 1 - 0 Lublinianka Lublin 2 kwietnia 2016
Avia Świdnik 7 - 0 Hetman Zamość 19 marca 2016
Avia Świdnik 1 - 3 Motor Lublin 21 listopada 2015
Sokół Sieniawa 2 - 1 Avia Świdnik 15 listopada 2015
Avia Świdnik 5 - 2 Stal Rzeszów 11 listopada 2015
Avia Świdnik 0 - 1 JKS Jarosław 7 listopada 2015
Izolator Boguchwała 1 - 2 Avia Świdnik 31 października 2015
Avia Świdnik 4 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 października 2015
Karpaty Krosno 2 - 2 Avia Świdnik 17 października 2015
Resovia 4 - 0 Avia Świdnik 3 października 2015
Avia Świdnik 0 - 1 Lewart Lubartów 26 września 2015
Polonia Przemyśl 2 - 1 Avia Świdnik 19 września 2015
Avia Świdnik 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 13 września 2015
Chełmianka Chełm 3 - 2 Avia Świdnik 9 września 2015
Orzeł Przeworsk 1 - 4 Avia Świdnik 5 września 2015
Avia Świdnik 3 - 1 Piast Tuczempy 30 sierpnia 2015
Lublinianka Lublin 3 - 2 Avia Świdnik 26 sierpnia 2015
Avia Świdnik 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska 22 sierpnia 2015
Hetman Zamość 0 - 3 Avia Świdnik 16 sierpnia 2015
Avia Świdnik 2 - 0 Sokół Sieniawa 12 sierpnia 2015
Stal Rzeszów 1 - 0 Avia Świdnik 8 sierpnia 2015
Avia Świdnik 0 - 4 Orlęta Radzyń Podlaski 6 czerwca 2015
Chełmianka Chełm 3 - 0 Avia Świdnik 30 maja 2015
Avia Świdnik 2 - 3 Stal Rzeszów 24 maja 2015
Resovia 2 - 2 Avia Świdnik 20 maja 2015
Avia Świdnik 1 - 1 Orzeł Przeworsk 16 maja 2015
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 3 Avia Świdnik 9 maja 2015
Avia Świdnik 4 - 1 Podlasie Biała Podlaska 2 maja 2015
JKS Jarosław 3 - 1 Avia Świdnik 25 kwietnia 2015
Avia Świdnik 1 - 1 Hetman Żółkiewka 19 kwietnia 2015
Karpaty Krosno 1 - 0 Avia Świdnik 15 kwietnia 2015
Avia Świdnik 3 - 0 Stal Kraśnik 11 kwietnia 2015
Lublinianka Lublin 1 - 1 Avia Świdnik 4 kwietnia 2015
Avia Świdnik 0 - 0 Motor Lublin 28 marca 2015
Sokół Sieniawa 1 - 0 Avia Świdnik 22 marca 2015
Izolator Boguchwała 1 - 1 Avia Świdnik 15 marca 2015
Avia Świdnik 4 - 0 Wisłoka Dębica 22 listopada 2014
Avia Świdnik 3 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 listopada 2014
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 Avia Świdnik 11 listopada 2014
Avia Świdnik 0 - 0 Chełmianka Chełm 8 listopada 2014
Stal Rzeszów 2 - 0 Avia Świdnik 2 listopada 2014
Avia Świdnik 1 - 0 Resovia 24 października 2014
Orzeł Przeworsk 0 - 0 Avia Świdnik 18 października 2014
Avia Świdnik 2 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 11 października 2014
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Avia Świdnik 4 października 2014
Avia Świdnik 0 - 4 JKS Jarosław 27 września 2014
Hetman Żółkiewka 1 - 4 Avia Świdnik 21 września 2014
Avia Świdnik 1 - 2 Karpaty Krosno 14 września 2014
Stal Kraśnik 2 - 0 Avia Świdnik 10 września 2014
Avia Świdnik 1 - 1 Lublinianka Lublin 6 września 2014
Motor Lublin 1 - 0 Avia Świdnik 30 sierpnia 2014
Avia Świdnik 1 - 0 Sokół Sieniawa 23 sierpnia 2014
Avia Świdnik 1 - 2 Izolator Boguchwała 17 sierpnia 2014
Wisłoka Dębica 2 - 3 Avia Świdnik 13 sierpnia 2014
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 3 Avia Świdnik 10 sierpnia 2014
Resovia 1 - 0 Avia Świdnik 7 czerwca 2014
Avia Świdnik 1 - 1 Ekoball Stal Sanok 4 czerwca 2014
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1 Avia Świdnik 1 czerwca 2014
Sokół Sieniawa 3 - 1 Avia Świdnik 28 maja 2014
Avia Świdnik 0 - 0 Omega Stary Zamość 24 maja 2014
Avia Świdnik 1 - 0 JKS Jarosław 14 maja 2014
Hetman Zamość 1 - 1 Avia Świdnik 10 maja 2014
Avia Świdnik 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 maja 2014
Karpaty Krosno 0 - 2 Avia Świdnik 1 maja 2014
Avia Świdnik 4 - 0 Podlasie Biała Podlaska 26 kwietnia 2014
Orzeł Przeworsk 0 - 1 Avia Świdnik 19 kwietnia 2014
Avia Świdnik 0 - 1 Lublinianka Lublin 16 kwietnia 2014
Izolator Boguchwała 3 - 1 Avia Świdnik 13 kwietnia 2014
Avia Świdnik 2 - 1 Polonia Przemyśl 29 marca 2014
Chełmianka Chełm 0 - 2 Avia Świdnik 23 marca 2014
Avia Świdnik 1 - 0 Stal Kraśnik 16 listopada 2013
Avia Świdnik 1 - 4 Resovia 9 listopada 2013
Ekoball Stal Sanok 1 - 2 Avia Świdnik 2 listopada 2013
Avia Świdnik 4 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 26 października 2013
Omega Stary Zamość 1 - 1 Avia Świdnik 20 października 2013
Avia Świdnik 0 - 1 Sokół Sieniawa 12 października 2013
JKS Jarosław 0 - 0 Avia Świdnik 5 października 2013
Avia Świdnik 6 - 0 Hetman Zamość 28 września 2013
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Avia Świdnik 22 września 2013
Avia Świdnik 1 - 1 Karpaty Krosno 18 września 2013
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Avia Świdnik 14 września 2013
Avia Świdnik 3 - 0 Orzeł Przeworsk 7 września 2013
Lublinianka Lublin 0 - 1 Avia Świdnik 4 września 2013
Avia Świdnik 3 - 1 Izolator Boguchwała 31 sierpnia 2013
Polonia Przemyśl 1 - 0 Avia Świdnik 18 sierpnia 2013
Avia Świdnik 1 - 3 Chełmianka Chełm 15 sierpnia 2013
Stal Kraśnik 4 - 3 Avia Świdnik 11 sierpnia 2013
Izolator Boguchwała 0 - 0 Avia Świdnik 29 czerwca 2013
Avia Świdnik 5 - 3 Czarni Jasło 22 czerwca 2013
Avia Świdnik 2 - 1 Polonia Przemyśl 19 czerwca 2013
Avia Świdnik 0 - 1 Stal Mielec 14 czerwca 2013
Unia Nowa Sarzyna 0 - 3 Avia Świdnik 8 czerwca 2013
Orzeł Przeworsk 0 - 3 Avia Świdnik 1 czerwca 2013
Avia Świdnik 1 - 0 Podlasie Biała Podlaska 29 maja 2013
Avia Świdnik 5 - 1 Orlęta Łuków 25 maja 2013
Lublinianka Lublin 1 - 1 Avia Świdnik 19 maja 2013
Avia Świdnik 2 - 2 Karpaty Krosno 11 maja 2013
Ekoball Stal Sanok 1 - 1 Avia Świdnik 4 maja 2013
Avia Świdnik 1 - 0 Chełmianka Chełm 1 maja 2013
Stal Kraśnik 1 - 1 Avia Świdnik 28 kwietnia 2013
Avia Świdnik 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 kwietnia 2013
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2 Avia Świdnik 14 kwietnia 2013
Avia Świdnik 1 - 1 Izolator Boguchwała 3 listopada 2012
Czarni Jasło 1 - 0 Avia Świdnik 27 października 2012
Avia Świdnik 0 - 5 Orzeł Przeworsk 20 października 2012
Orlęta Łuków 1 - 4 Avia Świdnik 14 października 2012
Avia Świdnik 4 - 1 Lublinianka Lublin 6 października 2012
Karpaty Krosno 0 - 4 Avia Świdnik 29 września 2012
Avia Świdnik 2 - 0 Ekoball Stal Sanok 22 września 2012
Chełmianka Chełm 2 - 3 Avia Świdnik 16 września 2012
Avia Świdnik 8 - 0 Stal Kraśnik 8 września 2012
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Avia Świdnik 2 września 2012
Avia Świdnik 3 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 29 sierpnia 2012
Polonia Przemyśl 1 - 1 Avia Świdnik 25 sierpnia 2012
Stal Mielec 1 - 0 Avia Świdnik 19 sierpnia 2012
Avia Świdnik 2 - 3 Unia Nowa Sarzyna 15 sierpnia 2012
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Avia Świdnik 11 sierpnia 2012
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 Avia Świdnik 6 czerwca 2012
Avia Świdnik 0 - 0 Izolator Boguchwała 2 czerwca 2012
Siarka Tarnobrzeg 3 - 2 Avia Świdnik 30 maja 2012
Avia Świdnik 6 - 2 Strumyk Malawa 26 maja 2012
Karpaty Krosno 2 - 3 Avia Świdnik 19 maja 2012
Avia Świdnik 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska 12 maja 2012
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Avia Świdnik 6 maja 2012
Avia Świdnik 1 - 0 Stal Kraśnik 2 maja 2012
Polonia Przemyśl 0 - 0 Avia Świdnik 28 kwietnia 2012
Avia Świdnik 1 - 0 Unia Nowa Sarzyna 21 kwietnia 2012
Avia Świdnik 1 - 0 Stal Mielec 14 kwietnia 2012
Chełmianka Chełm 0 - 4 Avia Świdnik 7 kwietnia 2012
Avia Świdnik 2 - 1 KS Zaczernie 31 marca 2012
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 2 - 1 Avia Świdnik 24 marca 2012
Avia Świdnik 2 - 1 Ekoball Stal Sanok 17 marca 2012
Avia Świdnik 0 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski 12 listopada 2011
Izolator Boguchwała 0 - 1 Avia Świdnik 5 listopada 2011
Avia Świdnik 2 - 1 Siarka Tarnobrzeg 29 października 2011
Strumyk Malawa 3 - 1 Avia Świdnik 23 października 2011
Avia Świdnik 0 - 0 Karpaty Krosno 15 października 2011
Podlasie Biała Podlaska 1 - 0 Avia Świdnik 8 października 2011
Avia Świdnik 0 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 października 2011
Stal Kraśnik 0 - 2 Avia Świdnik 25 września 2011
Avia Świdnik 0 - 0 Polonia Przemyśl 17 września 2011
Unia Nowa Sarzyna 1 - 2 Avia Świdnik 10 września 2011
Stal Mielec 0 - 1 Avia Świdnik 4 września 2011
Avia Świdnik 0 - 0 Chełmianka Chełm 31 sierpnia 2011
KS Zaczernie 1 - 2 Avia Świdnik 27 sierpnia 2011
Avia Świdnik 1 - 0 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 20 sierpnia 2011
Ekoball Stal Sanok 2 - 0 Avia Świdnik 13 sierpnia 2011
Avia Świdnik 0 - 0 Ekoball Stal Sanok 25 czerwca 2011
Stal Mielec 1 - 1 Avia Świdnik 18 czerwca 2011
Avia Świdnik 2 - 1 Siarka Tarnobrzeg 8 czerwca 2011
Polonia Przemyśl 2 - 0 Avia Świdnik 4 czerwca 2011
Avia Świdnik 4 - 0 Stal Poniatowa 28 maja 2011
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Avia Świdnik 21 maja 2011
Avia Świdnik 3 - 0 Olender Sól 14 maja 2011
Wisła Puławy 2 - 2 Avia Świdnik 7 maja 2011
Avia Świdnik 1 - 1 Karpaty Krosno 30 kwietnia 2011
Izolator Boguchwała 1 - 1 Avia Świdnik 23 kwietnia 2011
Unia Nowa Sarzyna 0 - 1 Avia Świdnik 17 kwietnia 2011
Avia Świdnik 2 - 1 Górnik II Łęczna 13 kwietnia 2011
Chełmianka Chełm 2 - 1 Avia Świdnik 3 kwietnia 2011
Avia Świdnik 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 26 marca 2011
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 0 - 2 Avia Świdnik 19 marca 2011
Ekoball Stal Sanok 1 - 1 Avia Świdnik 6 listopada 2010
Avia Świdnik 0 - 0 Stal Mielec 30 października 2010
Siarka Tarnobrzeg 3 - 1 Avia Świdnik 23 października 2010
Avia Świdnik 0 - 1 Polonia Przemyśl 17 października 2010
Stal Poniatowa 0 - 1 Avia Świdnik 10 października 2010
Avia Świdnik 3 - 1 Podlasie Biała Podlaska 3 października 2010
Górnik II Łęczna 0 - 1 Avia Świdnik 29 września 2010
Olender Sól 0 - 2 Avia Świdnik 26 września 2010
Avia Świdnik 0 - 1 Wisła Puławy 19 września 2010
Karpaty Krosno 1 - 0 Avia Świdnik 15 września 2010
Avia Świdnik 0 - 3 Izolator Boguchwała 10 września 2010
Avia Świdnik 1 - 1 Unia Nowa Sarzyna 5 września 2010
Avia Świdnik 3 - 0 Chełmianka Chełm 29 sierpnia 2010
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Avia Świdnik 22 sierpnia 2010
Avia Świdnik 0 - 3 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 15 sierpnia 2010
Siarka Tarnobrzeg 1 - 2 Avia Świdnik 19 czerwca 2010
Avia Świdnik 2 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 12 czerwca 2010
Ekoball Stal Sanok 0 - 1 Avia Świdnik 5 czerwca 2010
Avia Świdnik 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 czerwca 2010
Górnik II Łęczna 1 - 3 Avia Świdnik 30 maja 2010
Avia Świdnik 2 - 0 Stal Poniatowa 22 maja 2010
Avia Świdnik 0 - 2 Spartakus Szarowola 16 maja 2010
Avia Świdnik 3 - 0 Stal Kraśnik 12 maja 2010
Izolator Boguchwała 1 - 2 Avia Świdnik 8 maja 2010
Avia Świdnik 1 - 1 Unia Nowa Sarzyna 2 maja 2010
Podlasie Biała Podlaska 1 - 2 Avia Świdnik 28 kwietnia 2010
Stal Mielec 0 - 0 Avia Świdnik 24 kwietnia 2010
Avia Świdnik 1 - 1 Karpaty Krosno 21 kwietnia 2010
Avia Świdnik 0 - 0 Wisłoka Dębica 31 marca 2010
Wisła Puławy 1 - 2 Avia Świdnik 27 marca 2010
Avia Świdnik 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg 15 listopada 2009
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 0 Avia Świdnik 8 listopada 2009
Avia Świdnik 0 - 1 Ekoball Stal Sanok 28 października 2009
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 1 Avia Świdnik 25 października 2009
Avia Świdnik 0 - 1 Górnik II Łęczna 21 października 2009
Stal Poniatowa 1 - 2 Avia Świdnik 11 października 2009
Spartakus Szarowola 0 - 0 Avia Świdnik 4 października 2009
Avia Świdnik 0 - 0 Izolator Boguchwała 27 września 2009
Unia Nowa Sarzyna 2 - 0 Avia Świdnik 20 września 2009
Avia Świdnik 1 - 0 Stal Mielec 13 września 2009
Stal Kraśnik 1 - 2 Avia Świdnik 6 września 2009
Avia Świdnik 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska 28 sierpnia 2009
Wisłoka Dębica 0 - 0 Avia Świdnik 21 sierpnia 2009
Avia Świdnik 2 - 1 Wisła Puławy 16 sierpnia 2009
Karpaty Krosno 2 - 2 Avia Świdnik 8 sierpnia 2009

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adrian Paluchowski Wisła Puławy 29
2 Wojciech Białek Avia Świdnik 25
3 Kamil Kocoł Podlasie Biała Podlaska 20
4 Kacper Rop KS Wiązownica 19
5 Michał Fidziukiewicz Stal Stalowa Wola 18
6 Piotr Mroziński Stal Stalowa Wola 17
7 Szymon Stanisławski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17
8 Adam Imiela ŁKS Probudex Łagów 17
9 Łukasz Siedlik Wisłoka Dębica 15
10 Krzysztof Pietluch Wólczanka Wólka Pełkińska 15
11 Bartłomiej Purcha Sokół Sieniawa 14
12 Wojciech Trochim KS Wiązownica 13
13 Krystian Żelisko Lewart Lubartów 12
14 Emil Drozdowicz Wisła Puławy 12
15 Łukasz Mazurek Sokół Sieniawa 11
16 Bartłomiej Bartosiak Wisła Puławy 11
17 Kamil Oziemczuk Avia Świdnik 11
18 Dominik Zawadzki Jutrzenka Giebułtów 11
19 Amarildo Balotelli ŁKS Probudex Łagów 11
20 Maciej Wojczuk Podlasie Biała Podlaska 10
21 Krystian Wrona Wólczanka Wólka Pełkińska 10
22 Michał Grunt Podhale Nowy Targ 10
23 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 10
24 Mateusz Janeczko Siarka Tarnobrzeg 10
25 Dawid Bałdyga Siarka Tarnobrzeg 10
26 Michał Nawrot Podhale Nowy Targ 10
27 Sebastian Fedan Wisłoka Dębica 10
28 Tomasz Brzyski Chełmianka Chełm 10
29 Kacper Durda Wólczanka Wólka Pełkińska 10
30 Dominik Maluga Avia Świdnik 10
31 Arkadiusz Maj Orlęta Radzyń Podlaski 9
32 Dawid Skoczylas Chełmianka Chełm 9
33 Patryk Serafin Podhale Nowy Targ 9
34 Michał Mistrzyk Stal Stalowa Wola 9
35 Dariusz Kamiński Wisłoka Dębica 9
36 Paweł Myśliwiecki Chełmianka Chełm 9
37 Patryk Zaucha Cracovia II 9
38 Damian Lepiarz Podhale Nowy Targ 9
39 Paweł Zabielski Podlasie Biała Podlaska 8
40 Ednilson Furtado Wisła Puławy 8
41 Przemysław Chyrchała Hetman Zamość 8
42 Kamil Bełczowski Wisła Sandomierz 8
43 Krzysztof Zawiślak Wisła Sandomierz 7
44 Grzegorz Bonin Chełmianka Chełm 7
45 Jakub Mażysz Stal Kraśnik 7
46 Hubert Kotowicz Chełmianka Chełm 7
47 Michał Paluch KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 7
48 Kacper Wydra KS Wiązownica 7
49 Mariusz Chmielewski Podlasie Biała Podlaska 7
50 Dariusz Cygan Stal Kraśnik 7
51 Mateusz Kompanicki Avia Świdnik 7
52 Adam Zawierucha Stal Kraśnik 7
53 Michał Kobiałka Orlęta Radzyń Podlaski 7
54 Karol Kalita Orlęta Radzyń Podlaski 7
55 Arkadiusz Gajewski Siarka Tarnobrzeg 7
56 Jakub Górski Korona II Kielce 7
57 Dawid Dynarek Podhale Nowy Targ 6
58 Dawid Sojda Wisłoka Dębica 6
59 Szymon Kamiński Orlęta Radzyń Podlaski 6
60 Michał Wiśniewski Cracovia II 6
61 Bartosz Wiktoruk Stal Stalowa Wola 6
62 Daquan King Sokół Sieniawa 6
63 Artur Piróg Korona II Kielce 6
64 Bartosz Dyszy Stal Kraśnik 6
65 Damian Szpak Avia Świdnik 6
66 Jakub Konstantyn Korona II Kielce 6
67 Rafał Kruczkowski Hetman Zamość 6
68 Kamil Kargulewicz Siarka Tarnobrzeg 6
69 Kacper Rogoziński ŁKS Probudex Łagów 6
70 Krzysztof Kozieł Jutrzenka Giebułtów 6
71 Arkadiusz Kasia KS Wiązownica 5
72 Kamil Bała Wólczanka Wólka Pełkińska 5
73 Krystian Puton Wisła Puławy 5
74 Mirosław Kmiotek KS Wiązownica 5
75 Piotr Rogala ŁKS Probudex Łagów 5
76 Tomasz Palonek Wisłoka Dębica 5
77 Miłosz Strzeboński Korona II Kielce 5
78 Vinícius Ferreira Dias Cracovia II 5
79 Mateusz Olejarka Wólczanka Wólka Pełkińska 5
80 Adam Waszkiewicz Stal Stalowa Wola 5
81 Kamil Matofij Wólczanka Wólka Pełkińska 5
82 Piotr Darmochwał Avia Świdnik 5
83 Gabriel Mierzwiński Podlasie Biała Podlaska 5
84 Sebastian Pawlak Wisłoka Dębica 5
85 Paweł Hass Sokół Sieniawa 5
86 Tomasz Zając Wisła Puławy 5
87 Adrian Popiołek Stal Kraśnik 5
88 Rafał Turczyn Hetman Zamość 5
89 Michał Kitliński Sokół Sieniawa 5
90 Paweł Wolski Siarka Tarnobrzeg 5
91 Bartosz Kozieł Jutrzenka Giebułtów 5
92 Jakub Chrzanowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5
93 Patryk Róg KS Wiązownica 4
94 Marcin Sudy Wisła Sandomierz 4
95 Ernest Skrzyński Stal Kraśnik 4
96 Rafał Dusiło Wólczanka Wólka Pełkińska 4
97 Eryk Galara Wólczanka Wólka Pełkińska 4
98 Kacper Józefiak Siarka Tarnobrzeg 4
99 Grzegorz Fularski Lewart Lubartów 4
100 Mateusz Jarzynka Cracovia II 4
101 Marcin Budziński Cracovia II 4
102 Dawid Brzozowski Chełmianka Chełm 4
103 Eryk Ceglarz Jutrzenka Giebułtów 4
104 Michał Bierzało Siarka Tarnobrzeg 4
105 Fuad Bayramov KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4
106 Paweł Uliczny Avia Świdnik 4
107 Michał Budzyński Chełmianka Chełm 4
108 Błażej Cyfert Wisła Puławy 4
109 Sebastian Strózik Cracovia II 4
110 Konrad Nowak Lewart Lubartów 4
111 Marcel Tyl Wisła Sandomierz 4
112 Mateusz Stańczyk Wisła Sandomierz 4
113 Bartosz Sulkowski Siarka Tarnobrzeg 4
114 Krystian Bracik Cracovia II 4
115 Maciej Filipowicz Orlęta Radzyń Podlaski 4
116 Łukasz Najda Lewart Lubartów 4
117 Adrian Nowosiadło Orlęta Radzyń Podlaski 4
118 Dominik Pikiel Sokół Sieniawa 4
119 Krzysztof Michalec Jutrzenka Giebułtów 4
120 Bartosz Mroczek Avia Świdnik 4
121 Mateusz Sowiński Korona II Kielce 4
122 Tomasz Wojcinowicz Wisła Sandomierz 4
123 Oskar Majda Sokół Sieniawa 3
124 Przemysław Dwórzyński KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
125 Patryk Wilk ŁKS Probudex Łagów 3
126 Jan Kozłowski Wisłoka Dębica 3
127 Przemysław Kanarek Chełmianka Chełm 3
128 Dawid Słabosz Korona II Kielce 3
129 Piotr Łazarz Wólczanka Wólka Pełkińska 3
130 Mateusz Podstolak Wólczanka Wólka Pełkińska 3
131 Mateusz Hudzik Stal Stalowa Wola 3
132 Miłosz Matuszewski Wisła Sandomierz 3
133 Joe Dearman Lewart Lubartów 3
134 Michał Grądź Chełmianka Chełm 3
135 Kamil Rębisz Wisłoka Dębica 3
136 Rafał Kursa Avia Świdnik 3
137 Patryk Kapuściński Sokół Sieniawa 3
138 Łukasz Pokrywka Hetman Zamość 3
139 Bartłomiej Poleszak Avia Świdnik 3
140 Maciej Wojtak Stal Stalowa Wola 3
141 Tomasz Kaczor Jutrzenka Giebułtów 3
142 Konrad Zaklika KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
143 Tomáš Vestenický Cracovia II 3
144 Dawid Lisowski Korona II Kielce 3
145 Mateusz Kubiak Jutrzenka Giebułtów 3
146 Krystian Wójcik Chełmianka Chełm 3
147 Tomasz Płonka Stal Stalowa Wola 3
148 Karol Pietrzyk Jutrzenka Giebułtów 3
149 Jarosław Lis Sokół Sieniawa 3
150 Jan Bożym Orlęta Radzyń Podlaski 3
151 Adrian Cybula Stal Kraśnik 3
152 Jakub Syryjczyk Orlęta Radzyń Podlaski 3
153 Filip Michałów Lewart Lubartów 3
154 Daniel Pik Cracovia II 3
155 Maciej Firlej Korona II Kielce 3
156 Krystian Zaręba ŁKS Probudex Łagów 3
157 Damian Kołtunowicz Orlęta Radzyń Podlaski 2
158 Michał Zawadzki Korona II Kielce 2
159 Grzegorz Janiczak KS Wiązownica 2
160 Kacper Nastałek Hetman Zamość 2
161 Przemysław Koszel Hetman Zamość 2
162 Dariusz Brągiel Wisła Puławy 2
163 Kamil Wolski Stal Kraśnik 2
164 Dawid Chudyba Stal Kraśnik 2
165 Marcin Świech Lewart Lubartów 2
166 Rafał Michalik KS Wiązownica 2
167 Jakub Czelej Stal Kraśnik 2
168 Aleksander Drobot Stal Stalowa Wola 2
169 Piotr Lisowski Korona II Kielce 2
170 Aleks Aftyka Lewart Lubartów 2
171 Jakub Bednara Chełmianka Chełm 2
172 Jakub Siedlecki Wisła Sandomierz 2
173 Damian Lubera Wisłoka Dębica 2
174 Arkadiusz Górka Avia Świdnik 2
175 Robert Majewski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
176 Grzegorz Silczuk Jutrzenka Giebułtów 2
177 Michał Ślaski Jutrzenka Giebułtów 2
178 Michał Mydlarz ŁKS Probudex Łagów 2
179 Mateusz Pielach Wisła Puławy 2
180 Paweł Szołtys Siarka Tarnobrzeg 2
181 Dominik Ochał Sokół Sieniawa 2
182 Maciej Kolasa ŁKS Probudex Łagów 2
183 Jan Peda Wólczanka Wólka Pełkińska 2
184 Matheus Santos Cracovia II 2
185 Mikołaj Grzęda Hetman Zamość 2
186 Karol Rycaj Orlęta Radzyń Podlaski 2
187 Bartłomiej Smuczyński KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
188 Rafał Surmiak Podhale Nowy Targ 2
189 Mateusz Golba Podlasie Biała Podlaska 2
190 Mateusz Majcherczyk Jutrzenka Giebułtów 2
191 Roman Mykytyn Avia Świdnik 2
192 Hubert Król Wisłoka Dębica 2
193 Marcin Fiedeń Orlęta Radzyń Podlaski 2
194 Volodymyr Khorolskyi Stal Stalowa Wola 2
195 Adrian Kajpust Wisła Sandomierz 2
196 Bartosz Zbiciak Lewart Lubartów 2
197 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 2
198 Kacper Dmitruk Podlasie Biała Podlaska 2
199 Sylwester Lusiusz Cracovia II 2
200 Oleksii Prytuliak Chełmianka Chełm 2
201 Dawid Pożak Lewart Lubartów 2
202 Jarosław Piątkowski Wisła Sandomierz 2
203 Bartosz Grasza Sokół Sieniawa 2
204 Arkadiusz Gil KS Wiązownica 2
205 Paweł Mróz Siarka Tarnobrzeg 2
206 Remigiusz Biernat Cracovia II 2
207 Maciej Balawender Jutrzenka Giebułtów 2
208 Kacper Masny Wólczanka Wólka Pełkińska 2
209 Kacper Drelich Sokół Sieniawa 2
210 Wiktor Długosz Korona II Kielce 2
211 Krystian Mroczek Avia Świdnik 2
212 Paweł Rogala Siarka Tarnobrzeg 2
213 Włodzimierz Puton Wisła Puławy 2
214 Bartosz Szydłowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
215 Krzysztof Salak Podlasie Biała Podlaska 1
216 Cezary Charszla Wisła Sandomierz 1
217 Aleksander Wiśniewski Wisła Sandomierz 1
218 Krzysztof Żmuda Wisłoka Dębica 1
219 David Haščák Stal Stalowa Wola 1
220 Łukasz Kowalski Jutrzenka Giebułtów 1
221 Jakub Lorek Wólczanka Wólka Pełkińska 1
222 Jakub Kapsa ŁKS Probudex Łagów 1
223 Adam Malisz Cracovia II 1
224 Krzysztof Bociek Cracovia II 1
225 Kacper Myszogląd Wólczanka Wólka Pełkińska 1
226 Mateusz Chyła Orlęta Radzyń Podlaski 1
227 Dawid Szałas ŁKS Probudex Łagów 1
228 Miłosz Gierczak ŁKS Probudex Łagów 1
229 Paweł Kaczmarek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
230 Dawid Zalewski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
231 Maciej Tonia Podhale Nowy Targ 1
232 Krystian Pietrzyk Stal Kraśnik 1
233 Gabriel Skrzypek Siarka Tarnobrzeg 1
234 Wojciech Kobylarczyk Podhale Nowy Targ 1
235 Sebastian Taranek Wisła Sandomierz 1
236 Dominik Cheba Wisła Puławy 1
237 Luigi D'Apollonio Siarka Tarnobrzeg 1
238 Olaf Martynek Podlasie Biała Podlaska 1
239 Damian Mężyk KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
240 Jakub Burnat Podhale Nowy Targ 1
241 Patryk Baran ŁKS Probudex Łagów 1
242 Szymon Grabarz Stal Stalowa Wola 1
243 Sebastian Łapiński Hetman Zamość 1
244 Adrian Skrzyniak Wólczanka Wólka Pełkińska 1
245 Paweł Oziębło Sokół Sieniawa 1
246 Arkadiusz Staszczak KS Wiązownica 1
247 Przemysław Skałecki Wisła Puławy 1
248 Adrian Bielka Korona II Kielce 1
249 Paweł Szatała Hetman Zamość 1
250 Piotr Kuźma Orlęta Radzyń Podlaski 1
251 Maksymilian Tkocz Podhale Nowy Targ 1
252 Kamil Bartoś Stal Kraśnik 1
253 Kacper Nowicki Cracovia II 1
254 Juliusz Molis Podhale Nowy Targ 1
255 Eryk Kobza Podlasie Biała Podlaska 1
256 Sławomir Zeszczuk Jutrzenka Giebułtów 1
257 Hubert Giletycz Chełmianka Chełm 1
258 Michał Dziubek Korona II Kielce 1
259 Tomasz Persona KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
260 Kacper Kondracki Wisła Puławy 1
261 Oliver Janso Podhale Nowy Targ 1
262 Michał Wołos Chełmianka Chełm 1
263 Mikołaj Szymański ŁKS Probudex Łagów 1
264 Kacper Piechniak Stal Stalowa Wola 1
265 Bartosz Styczyński ŁKS Probudex Łagów 1
266 Patryk Zygmunt Wisłoka Dębica 1
267 Maciej Welman Orlęta Radzyń Podlaski 1
268 Tomasz Andrzejuk Podlasie Biała Podlaska 1
269 Jakub Janik KS Wiązownica 1
270 Jakub Rybus Korona II Kielce 1
271 Michał Maliszewski Chełmianka Chełm 1
272 Jarosław Potoniec Podhale Nowy Targ 1
273 Ernest Jopkiewicz Korona II Kielce 1
274 Maciej Kołaczek Wisła Sandomierz 1
275 Lukáš Kubáň Wisła Puławy 1
276 Fryderyk Stasiak Wisła Sandomierz 1
277 Arkadiusz Lewiński Podhale Nowy Targ 1
278 Michał Stachera Cracovia II 1
279 Patryk Wdowiak Siarka Tarnobrzeg 1
280 Radosław Kursa Orlęta Radzyń Podlaski 1
281 Michał Dudek Podhale Nowy Targ 1
282 Piotr Witasik Stal Stalowa Wola 1
283 Jakub Jaroszyński Hetman Zamość 1
284 Piotr Jamroż Hetman Zamość 1
285 Arkadiusz Maksymiuk Lewart Lubartów 1
286 Mateusz Mąka KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
287 Norbert Myszka Hetman Zamość 1
288 Sebastian Dziedzic KS Wiązownica 1
289 Edvinas Baniulis Orlęta Radzyń Podlaski 1
290 Zvonimir Petrović Korona II Kielce 1
291 Filip Szifer Stal Stalowa Wola 1
292 Przemysław Skrodziuk Podlasie Biała Podlaska 1
293 Krzysztof Kasperkowicz Sokół Sieniawa 1
294 Jakub Szczypek Wólczanka Wólka Pełkińska 1
295 Wesley vincent Cain Hetman Zamość 1
296 Konrad Kumor KS Wiązownica 1
297 Jan Imiołek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
298 Krystian Michalak Stal Kraśnik 1
299 Bartosz Fiedeń Lewart Lubartów 1
300 Patryk Drozd Avia Świdnik 1
301 Michał Zięba Stal Stalowa Wola 1
302 Maciej Wiśniewski Cracovia II 1
303 Michał Rakoczy Cracovia II 1
304 Szymon Jarosz Stal Stalowa Wola 1
305 Arkadiusz Kot Orlęta Radzyń Podlaski 1
306 Patryk Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 1
307 Bruno Worotyński Wisła Sandomierz 1
308 Konrad Buć KS Wiązownica 1
309 Rafał Kiczuk Wisła Puławy 1
310 Marcin Przybysławski Korona II Kielce 1
311 Julien Tadrowski Stal Kraśnik 1
312 Bartosz Klockowski Wisła Sandomierz 1
313 Mateusz Gul Wólczanka Wólka Pełkińska 1
314 Bartłomiej Gliniak KS Wiązownica 1
315 Błażej Skórski Podhale Nowy Targ 1
316 Valeriy Sokolenko KS Wiązownica 1
317 Oskar Sewerzyński Korona II Kielce 1
318 Tomasz Bała Cracovia II 1