IV liga pomorska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Arka II Gdynia 11 28 9 1 1 38 15 23
2 GKS Przodkowo 12 28 9 1 2 32 14 18
3 Gryf Słupsk 12 28 8 4 0 25 12 13
4 Kaszubia Kościerzyna 12 27 8 3 1 31 13 18
5 Stolem Gniewino 12 19 5 4 3 33 30 3
6 Lechia II Gdańsk 12 18 5 3 4 27 15 12
7 Pogoń Lębork 12 18 6 0 6 26 19 7
8 Powiśle Dzierzgoń 12 18 5 3 4 24 25 -1
9 Wierzyca Pelplin 12 17 5 2 5 24 31 -7
10 Cartusia Kartuzy 12 16 5 1 6 23 26 -3
11 Wda Lipusz 12 16 5 1 6 24 28 -4
12 Gwiazda Karsin 11 13 4 1 6 25 24 1
13 GOSRiT Luzino 12 13 3 4 5 18 23 -5
14 GKS Kowale 12 13 4 1 7 12 24 -12
15 Gedania Gdańsk 12 12 3 3 6 21 24 -3
16 Jantar Ustka 12 9 3 0 9 22 30 -8
17 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 12 6 1 3 8 14 34 -20
18 Lipniczanka Lipnica 12 4 1 1 10 9 41 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Przodkowo 6 18 6 0 0 22 6 16
2 Gryf Słupsk 7 17 5 2 0 16 8 8
3 Arka II Gdynia 5 15 5 0 0 22 6 16
4 Pogoń Lębork 8 15 5 0 3 23 12 11
5 Kaszubia Kościerzyna 6 14 4 2 0 17 8 9
6 Stolem Gniewino 6 13 4 1 1 19 8 11
7 Powiśle Dzierzgoń 6 12 3 3 0 11 7 4
8 Gedania Gdańsk 7 11 3 2 2 18 13 5
9 Lechia II Gdańsk 6 10 3 1 2 22 9 13
10 Wierzyca Pelplin 5 10 3 1 1 11 7 4
11 Cartusia Kartuzy 7 10 3 1 3 16 14 2
12 Wda Lipusz 5 10 3 1 1 16 13 3
13 Gwiazda Karsin 5 9 3 0 2 9 7 2
14 Jantar Ustka 6 6 2 0 4 9 13 -4
15 GOSRiT Luzino 5 4 1 1 3 5 10 -5
16 GKS Kowale 5 1 0 1 4 2 12 -10
17 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 5 1 0 1 4 3 15 -12
18 Lipniczanka Lipnica 7 1 0 1 6 1 18 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Arka II Gdynia 6 13 4 1 1 16 9 7
2 Kaszubia Kościerzyna 6 13 4 1 1 14 5 9
3 GKS Kowale 7 12 4 0 3 10 12 -2
4 Gryf Słupsk 5 11 3 2 0 9 4 5
5 GKS Przodkowo 6 10 3 1 2 10 8 2
6 GOSRiT Luzino 7 9 2 3 2 13 13 0
7 Lechia II Gdańsk 6 8 2 2 2 5 6 -1
8 Wierzyca Pelplin 7 7 2 1 4 13 24 -11
9 Stolem Gniewino 6 6 1 3 2 14 22 -8
10 Powiśle Dzierzgoń 6 6 2 0 4 13 18 -5
11 Cartusia Kartuzy 5 6 2 0 3 7 12 -5
12 Wda Lipusz 7 6 2 0 5 8 15 -7
13 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 7 5 1 2 4 11 19 -8
14 Gwiazda Karsin 6 4 1 1 4 16 17 -1
15 Pogoń Lębork 4 3 1 0 3 3 7 -4
16 Jantar Ustka 6 3 1 0 5 13 17 -4
17 Lipniczanka Lipnica 5 3 1 0 4 8 23 -15
18 Gedania Gdańsk 5 1 0 1 4 3 11 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Stolem Gniewino

Gospodarze Wynik Goście Data
Stolem Gniewino 2 - 1 Arka II Gdynia 21 września 2019
Lechia II Gdańsk 11 - 0 Stolem Gniewino 15 września 2019
Stolem Gniewino 6 - 3 Arka II Gdynia 1 czerwca 2019
Stolem Gniewino 3 - 3 Lechia II Gdańsk 6 kwietnia 2019
Arka II Gdynia 2 - 2 Stolem Gniewino 27 października 2018
Lechia II Gdańsk 2 - 1 Stolem Gniewino 1 września 2018
Stolem Gniewino 1 - 2 Arka II Gdynia 24 marca 2018
Arka II Gdynia 4 - 4 Stolem Gniewino 15 sierpnia 2017
Arka II Gdynia 2 - 2 Stolem Gniewino 11 marca 2017
Stolem Gniewino 1 - 4 Arka II Gdynia 6 sierpnia 2016

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Maciej Miecznikowski Jantar Ustka 9
2 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 8
3 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 8
4 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 8
5 Mateusz Borowski Gwiazda Karsin 8
6 Łukasz Stasiak GKS Przodkowo 8
7 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 7
8 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 7
9 Mateusz Łuczak GKS Przodkowo 7
10 Tomasz Tuttas Kaszubia Kościerzyna 7
11 Paweł Rypel Cartusia Kartuzy 7
12 Jakub Wilczyński Arka II Gdynia 7
13 Krystian Opłatowski GOSRiT Luzino 6
14 Jeremiasz Grela Wda Lipusz 6
15 Sebastian Rugowski Lechia II Gdańsk 6
16 Przemysław Kostuch Pogoń Lębork 6
17 Maksymilian Banaszewski Arka II Gdynia 5
18 Mateusz Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 5
19 Adam Gross Wda Lipusz 5
20 Szymon Rychlowski Kaszubia Kościerzyna 5
21 Kamil Sikora Kaszubia Kościerzyna 5
22 Przemysław Żukowski Gedania Gdańsk 5
23 Marcin Adamkiewicz Cartusia Kartuzy 5
24 Michał Szałek GKS Przodkowo 4
25 Krzysztof Cysewski Wda Lipusz 4
26 Jan Łoś Arka II Gdynia 4
27 Piotr Gryszkiewicz Lechia II Gdańsk 4
28 Roman Zalow Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4
29 Radosław Szuba Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4
30 Robert Felski Powiśle Dzierzgoń 4
31 Marcjan Majcher Gryf Słupsk 3
32 Arkadiusz Klarecki Stolem Gniewino 3
33 Roland Kazubowski Cartusia Kartuzy 3
34 Jan Przybyszewski GKS Kowale 3
35 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 3
36 Artur Rzepiński Lipniczanka Lipnica 3
37 Mateusz Dąbrowski GOSRiT Luzino 3
38 Mateusz Madziąg Stolem Gniewino 3
39 Piotr Myścich Powiśle Dzierzgoń 3
40 Krzysztof Wańdzio Gryf Słupsk 3
41 Wojciech Barnik Gryf Słupsk 3
42 Jakub Prondziński Gwiazda Karsin 3
43 Kamil Wójcik Jantar Ustka 3
44 Wojciech Musuła Pogoń Lębork 3
45 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 3
46 Bartosz Śmietanko Kaszubia Kościerzyna 3
47 Paweł Pianka Gedania Gdańsk 3
48 Maciej Dawid Jantar Ustka 3
49 Błażej Troka Kaszubia Kościerzyna 3
50 Bartłomiej Oleszczuk Jantar Ustka 3
51 Jaroslav Mihalík Lechia II Gdańsk 3
52 Julian Goyke Arka II Gdynia 3
53 Dawid Szałecki Arka II Gdynia 3
54 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 3
55 Damian Mikołajczyk Gryf Słupsk 3
56 Marek Dawidowski Cartusia Kartuzy 3
57 Kacper Bednarczyk Gryf Słupsk 2
58 Adrian Kochanek Pogoń Lębork 2
59 Krzysztof Kwasny GKS Kowale 2
60 Tomasz Kotwica Stolem Gniewino 2
61 Mateusz Zbiranek Arka II Gdynia 2
62 Łukasz Kwaśnik Pogoń Lębork 2
63 Maciej Wardziński Stolem Gniewino 2
64 Mateusz Kerszk Gwiazda Karsin 2
65 Paweł Rompca Gwiazda Karsin 2
66 Piotr Ruszkul GKS Przodkowo 2
67 Mateusz Niedźwiecki GKS Przodkowo 2
68 Adrian Petk Lechia II Gdańsk 2
69 Michał Fierka GOSRiT Luzino 2
70 Egy Maulana Vikri Lechia II Gdańsk 2
71 Michał Jeruć Pogoń Lębork 2
72 Krzysztof Garczewski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2
73 Jakub Leszkiewicz GKS Przodkowo 2
74 Tomasz Piekarski Gryf Słupsk 2
75 Karol Szopiński Gedania Gdańsk 2
76 Kacper Dawid Jantar Ustka 2
77 Rafał Wolski Lechia II Gdańsk 2
78 Radosław Krysiński Kaszubia Kościerzyna 2
79 Dawid Patelczyk GKS Przodkowo 2
80 Mariusz Jary GKS Kowale 2
81 Błażej Siłkowski Pogoń Lębork 2
82 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 2
83 Adrian Wysiecki Wda Lipusz 2
84 Bartłomiej Nałęcz Gryf Słupsk 2
85 Karol Styś Gedania Gdańsk 2
86 Mateusz Frymark Gwiazda Karsin 2
87 Damian Lisiecki Arka II Gdynia 2
88 Paweł Dirda Wierzyca Pelplin 2
89 Piotr Przybylski GKS Kowale 2
90 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 2
91 Łukasz Chylewski Lipniczanka Lipnica 2
92 Przemysław Kuss Cartusia Kartuzy 2
93 Krystian Faltyński Arka II Gdynia 2
94 Sebastian Dziadkowiec Kaszubia Kościerzyna 2
95 Aleksandar Atanacković Pogoń Lębork 1
96 Jakub Sawicki Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
97 Maciej Pietruszewski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
98 Szymon Wenta Cartusia Kartuzy 1
99 Hubert Branicki Arka II Gdynia 1
100 Bartosz Gutorski Powiśle Dzierzgoń 1
101 Patryk Drewek Gwiazda Karsin 1
102 Marcin Karniluk GKS Przodkowo 1
103 Robert Cieszyński Wda Lipusz 1
104 Kacper Plutowski Wda Lipusz 1
105 Rafał Prądziński Wda Lipusz 1
106 Patryk Laskowski Wda Lipusz 1
107 Mateusz Żebrowski Jantar Ustka 1
108 Nikodem Kozłowski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
109 Dominik Klecha GKS Przodkowo 1
110 Kamil Antonik Arka II Gdynia 1
111 Maciej Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 1
112 Jakub Arak Lechia II Gdańsk 1
113 Jakub Michor Pogoń Lębork 1
114 Mateusz Frankowski Wierzyca Pelplin 1
115 Piotr Gierałtowski GKS Kowale 1
116 Paweł Czoska GOSRiT Luzino 1
117 Patryk Regulski GOSRiT Luzino 1
118 Julian Głowacki Wda Lipusz 1
119 Adrian Bukowski Stolem Gniewino 1
120 Piotr Łapigrowski GKS Przodkowo 1
121 Patryk Dąbrowski Gryf Słupsk 1
122 Paweł Rutkowski GOSRiT Luzino 1
123 Aron Formela Kaszubia Kościerzyna 1
124 Gracjan Miszkiewicz Pogoń Lębork 1
125 Kuba Lizakowski Lechia II Gdańsk 1
126 Patryk Lipski Lechia II Gdańsk 1
127 Flavio Paixao Lechia II Gdańsk 1
128 Daniel Mikołajewski Lechia II Gdańsk 1
129 Rafał Kobryń Lechia II Gdańsk 1
130 Jacek Wicon GOSRiT Luzino 1
131 Łukasz Murakowski GOSRiT Luzino 1
132 Michał Lepczak Powiśle Dzierzgoń 1
133 Paweł Bork GKS Kowale 1
134 Michał Kliński Pogoń Lębork 1
135 Wojciech Dobek Pogoń Lębork 1
136 Filip Ustowski Cartusia Kartuzy 1
137 Jakub Hołowienko Gryf Słupsk 1
138 Paweł Deja Gedania Gdańsk 1
139 Joseph Amoah Gryf Słupsk 1
140 Radosław Robakowski GOSRiT Luzino 1
141 Michał Dmitrzyk Wierzyca Pelplin 1
142 Oleksandr Fedorov Jantar Ustka 1
143 Artur Ziemblewicz Gedania Gdańsk 1
144 Dawid Klawikowski GKS Przodkowo 1
145 Dawid Blok Arka II Gdynia 1
146 Damian Podkański Pogoń Lębork 1
147 Patryk Kubiszewski Wda Lipusz 1
148 Artur Wojach Lipniczanka Lipnica 1
149 Remigiusz Lipski Gwiazda Karsin 1
150 Paweł Arndt Gwiazda Karsin 1
151 Patryk Gabrukiewicz GKS Kowale 1
152 Karol Januszewski Kaszubia Kościerzyna 1
153 Dawid Siemko Kaszubia Kościerzyna 1
154 Kamil Pranczk Lipniczanka Lipnica 1
155 Mariusz Czajkowski Lipniczanka Lipnica 1
156 Marcel Wszołek Lechia II Gdańsk 1
157 Mateusz Żukowski Lechia II Gdańsk 1
158 Kacper Krauze Kaszubia Kościerzyna 1
159 Fabian Górski Lipniczanka Lipnica 1
160 Piotr Grabowski Stolem Gniewino 1
161 Kacper Butowski Wda Lipusz 1
162 Oleksandr Kostiuk Wierzyca Pelplin 1
163 Cezary Gawron Cartusia Kartuzy 1
164 Patryk Biesiadziński Gedania Gdańsk 1
165 Jarosław Kuźniarski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
166 Mohamed Doumbouya GKS Przodkowo 1
167 Aleksandyr Kolew Arka II Gdynia 1