III liga, gr. II sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gwardia Koszalin 34 66 20 6 8 55 32 23
2 Lech II Poznań 34 65 20 5 9 71 38 33
3 Bałtyk Gdynia 34 64 19 7 8 55 34 21
4 Jarota Jarocin 34 59 17 8 9 56 47 9
5 Elana Toruń 34 58 16 10 8 70 42 28
6 GKS Przodkowo 34 57 15 12 7 62 40 22
7 Sokół Kleczew 34 55 16 7 11 60 47 13
8 Świt Skolwin (Szczecin) 34 54 15 9 10 55 42 13
9 KKS 1925 Kalisz 34 54 16 6 12 44 44 0
10 Wda Świecie 34 49 14 7 13 64 53 11
11 Polonia Środa Wielkopolska 34 47 12 11 11 44 43 1
12 KS Chwaszczyno 34 46 14 4 16 56 63 -7
13 Pogoń II Szczecin 34 44 13 5 16 46 50 -4
14 Górnik Konin 34 40 10 10 14 44 51 -7
15 Chemik Bydgoszcz 34 36 10 6 18 39 59 -20
16 Pogoń Lębork 34 30 9 3 22 36 69 -33
17 Vineta Wolin 34 22 5 7 22 37 67 -30
18 Leśnik Manowo 34 10 3 1 30 22 95 -73
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lech II Poznań 17 38 12 2 3 36 13 23
2 Gwardia Koszalin 17 33 10 3 4 27 16 11
3 KS Chwaszczyno 17 33 10 3 4 32 24 8
4 Elana Toruń 17 31 9 4 4 39 27 12
5 GKS Przodkowo 17 31 8 7 2 36 20 16
6 Wda Świecie 17 31 9 4 4 31 22 9
7 Bałtyk Gdynia 17 30 9 3 5 21 15 6
8 Jarota Jarocin 17 29 8 5 4 22 22 0
9 Sokół Kleczew 17 29 9 2 6 33 24 9
10 Świt Skolwin (Szczecin) 17 28 8 4 5 26 20 6
11 Polonia Środa Wielkopolska 17 28 8 4 5 25 20 5
12 Górnik Konin 17 27 7 6 4 31 25 6
13 KKS 1925 Kalisz 17 25 7 4 6 21 22 -1
14 Pogoń II Szczecin 17 25 7 4 6 23 21 2
15 Chemik Bydgoszcz 17 16 5 1 11 15 29 -14
16 Pogoń Lębork 17 16 5 1 11 25 42 -17
17 Vineta Wolin 17 14 3 5 9 21 27 -6
18 Leśnik Manowo 17 3 1 0 16 11 52 -41
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Bałtyk Gdynia 17 34 10 4 3 34 19 15
2 Gwardia Koszalin 17 33 10 3 4 28 16 12
3 Jarota Jarocin 17 30 9 3 5 34 25 9
4 KKS 1925 Kalisz 17 29 9 2 6 23 22 1
5 Lech II Poznań 17 27 8 3 6 35 25 10
6 Elana Toruń 17 27 7 6 4 31 15 16
7 GKS Przodkowo 17 26 7 5 5 26 20 6
8 Sokół Kleczew 17 26 7 5 5 27 23 4
9 Świt Skolwin (Szczecin) 17 26 7 5 5 29 22 7
10 Chemik Bydgoszcz 17 20 5 5 7 24 30 -6
11 Polonia Środa Wielkopolska 17 19 4 7 6 19 23 -4
12 Pogoń II Szczecin 17 19 6 1 10 23 29 -6
13 Wda Świecie 17 18 5 3 9 33 31 2
14 Pogoń Lębork 17 14 4 2 11 11 27 -16
15 KS Chwaszczyno 17 13 4 1 12 24 39 -15
16 Górnik Konin 17 13 3 4 10 13 26 -13
17 Vineta Wolin 17 8 2 2 13 16 40 -24
18 Leśnik Manowo 17 7 2 1 14 11 43 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Sokół Kleczew

Gospodarze Wynik Goście Data
Pogoń II Szczecin 1 - 0 Sokół Kleczew 18 kwietnia 2019
Sokół Kleczew 2 - 3 Lech II Poznań 30 marca 2019
Sokół Kleczew 3 - 1 Pogoń II Szczecin 15 września 2018
Lech II Poznań 1 - 1 Sokół Kleczew 26 sierpnia 2018
Pogoń II Szczecin 1 - 4 Sokół Kleczew 25 maja 2018
Lech II Poznań 3 - 0 Sokół Kleczew 16 maja 2018
Sokół Kleczew 3 - 0 Pogoń II Szczecin 28 października 2017
Sokół Kleczew 3 - 1 Lech II Poznań 12 sierpnia 2017
Sokół Kleczew 6 - 1 Lech II Poznań 3 maja 2017
Pogoń II Szczecin 0 - 1 Sokół Kleczew 29 kwietnia 2017
Lech II Poznań 1 - 3 Sokół Kleczew 2 października 2016
Sokół Kleczew 2 - 1 Pogoń II Szczecin 25 września 2016
Lech II Poznań 3 - 1 Sokół Kleczew 10 kwietnia 2016
Sokół Kleczew 0 - 0 Lech II Poznań 12 września 2015
Sokół Kleczew 1 - 0 Lech II Poznań 18 kwietnia 2015
Lech II Poznań 0 - 2 Sokół Kleczew 10 września 2014
Lech II Poznań 0 - 1 Sokół Kleczew 21 maja 2014
Sokół Kleczew 1 - 0 Lech II Poznań 5 października 2013

III liga, gr. II sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Stasiak GKS Przodkowo 23
2 Paweł Tomczyk Lech II Poznań 20
3 Łukasz Zagdański Elana Toruń 19
4 Hubert Antkowiak Jarota Jarocin 18
5 Bartosz Czerwiński Wda Świecie 17
6 Adam Nagórski Vineta Wolin 17
7 Maksymilian Hebel KS Chwaszczyno 16
8 Rafał Jankowski KKS 1925 Kalisz 15
9 Dawid Retlewski Wda Świecie 15
10 Niklas Zulciak Lech II Poznań 15
11 Patryk Aleksandrowicz Elana Toruń 13
12 Krzysztof Bartoszak Polonia Środa Wielkopolska 13
13 Piotr Ruszkul Bałtyk Gdynia 12
14 Dawid Janicki Chemik Bydgoszcz 12
15 Maciej Rożnowski Wda Świecie 11
16 Wojciech Zyska Bałtyk Gdynia 11
17 Mateusz Molewski Jarota Jarocin 10
18 Przemysław Brzeziański Gwardia Koszalin 10
19 Marcin Trojanowski Elana Toruń 10
20 Łukasz Cichos Sokół Kleczew 10
21 Przemysław Kędziora Sokół Kleczew 10
22 Paweł Krawiec Świt Skolwin (Szczecin) 9
23 Robert Ziętarski Gwardia Koszalin 9
24 Kamil Walków Świt Skolwin (Szczecin) 9
25 Dawid Kurminowski Lech II Poznań 9
26 Jakub Antosik Górnik Konin 8
27 Łukasz Cichos Sokół Kleczew 8
28 Mateusz Kuzimski Bałtyk Gdynia 8
29 Tomasz Bejuk Bałtyk Gdynia 8
30 Seiya Kitano Pogoń II Szczecin 8
31 Gracjan Jaroch Pogoń II Szczecin 7
32 Sebastian Ginter Gwardia Koszalin 7
33 Michał Kołodziejski Świt Skolwin (Szczecin) 7
34 Mateusz Kołodziejski Gwardia Koszalin 7
35 Ernest Graś Świt Skolwin (Szczecin) 6
36 Kacper Łazaj KS Chwaszczyno 6
37 Fabian Słowiński Pogoń Lębork 6
38 Krystian Pawlak Polonia Środa Wielkopolska 6
39 Sebastian Kowalczyk Pogoń II Szczecin 6
40 Robert Kawałek Chemik Bydgoszcz 6
41 Marcin Krystek Świt Skolwin (Szczecin) 5
42 Paweł Arndt KS Chwaszczyno 5
43 Arkadiusz Bajerski Sokół Kleczew 5
44 Maciej Stefanowicz Elana Toruń 5
45 Patryk Urbański Wda Świecie 5
46 Michał Szubert Gwardia Koszalin 5
47 Rafał Maćkowski Pogoń II Szczecin 5
48 Szymon Kocieniewski Wda Świecie 5
49 Jakub Moder Lech II Poznań 5
50 Yuki Nemoto KKS 1925 Kalisz 5
51 Patryk Kiełpiński Wda Świecie 5
52 Radosław Barabasz Polonia Środa Wielkopolska 5
53 Tomasz Bzdęga Elana Toruń 5
54 Łukasz Zwoliński Pogoń II Szczecin 5
55 Mateusz Wachowiak Pogoń Lębork 5
56 Stayko Stoychev KKS 1925 Kalisz 4
57 Przemysław Szur GKS Przodkowo 4
58 Piotr Garbarek Jarota Jarocin 4
59 Jakub Solarek Polonia Środa Wielkopolska 4
60 Jeremiasz Grela Gwardia Koszalin 4
61 Kamil Krzyżanowski Górnik Konin 4
62 Mateusz Majewski Górnik Konin 4
63 Piotr Skokowski Jarota Jarocin 4
64 Joshua Balogun Pogoń Lębork 4
65 Jakub Groszkowski Górnik Konin 4
66 Mateusz Bochnak Pogoń II Szczecin 4
67 Damian Pawlak Jarota Jarocin 4
68 Mateusz Łuczak GKS Przodkowo 4
69 Adrian Nagórski Vineta Wolin 4
70 Jakub Dębowski Sokół Kleczew 4
71 Damian Czech KKS 1925 Kalisz 4
72 Krzysztof Wicki KS Chwaszczyno 4
73 Damian Kugiel KS Chwaszczyno 4
74 Przemysław Duda KS Chwaszczyno 3
75 Piotr Karasiński Bałtyk Gdynia 3
76 Jay Jaskólski Chemik Bydgoszcz 3
77 Cezary Gawron GKS Przodkowo 3
78 Przemysław Kostuch GKS Przodkowo 3
79 Mateusz Wypych Górnik Konin 3
80 Mateusz Majer Górnik Konin 3
81 Adam Zawierucha Elana Toruń 3
82 Grzegorz Szczepanik Świt Skolwin (Szczecin) 3
83 Maciej Stańczyk Gwardia Koszalin 3
84 Mateusz Madziąg Pogoń Lębork 3
85 Krystian Tomaszewski Elana Toruń 3
86 Filip Sosnowski Bałtyk Gdynia 3
87 Łukasz Kłos Pogoń Lębork 3
88 Błażej Ciesielski KKS 1925 Kalisz 3
89 Patryk Pytlak Pogoń Lębork 3
90 Mateusz Wesierski KS Chwaszczyno 3
91 Maciej Adamczewski Górnik Konin 3
92 Adrian Szatkowski Leśnik Manowo 3
93 Krzysztof Filipowicz Świt Skolwin (Szczecin) 3
94 Damian Rysiewski Chemik Bydgoszcz 3
95 Sebastian Śmiałek Sokół Kleczew 3
96 Paweł Czoska GKS Przodkowo 3
97 Arkadiusz Byczkowski Pogoń Lębork 3
98 Kamil Jóźwiak Lech II Poznań 3
99 Piotr Radoszewski Górnik Konin 3
100 Bartosz Ława Vineta Wolin 3
101 Mateusz Frankowski GKS Przodkowo 3
102 Krzysztof Kolodziej Lech II Poznań 3
103 Adrian Świątek Polonia Środa Wielkopolska 3
104 Patryk Nowak Chemik Bydgoszcz 3
105 Sebastian Żołnowski GKS Przodkowo 3
106 Mateusz Kosacki Vineta Wolin 2
107 Wojciech Mielcarek Lech II Poznań 2
108 Oskar Trzepacz Chemik Bydgoszcz 2
109 Mateusz Wesserling Pogoń Lębork 2
110 Marcin Tomaszewski KKS 1925 Kalisz 2
111 Paweł Rakowski Leśnik Manowo 2
112 Marek Mróz Lech II Poznań 2
113 Victor Gutierrez Lech II Poznań 2
114 Mateusz Roszak Polonia Środa Wielkopolska 2
115 Michał Żurowski Chemik Bydgoszcz 2
116 Daniel Ciach Elana Toruń 2
117 Michał Grobelny Jarota Jarocin 2
118 Marcin Drozdal Leśnik Manowo 2
119 Szymon Sadowski Bałtyk Gdynia 2
120 Piotr Łapigrowski GKS Przodkowo 2
121 Arkadiusz Proena GKS Przodkowo 2
122 Dawid Jeż Vineta Wolin 2
123 Krzysztof Cysewski KS Chwaszczyno 2
124 Adam Wolak KS Chwaszczyno 2
125 Michał Szałek Pogoń Lębork 2
126 Tymoteusz Puchacz Lech II Poznań 2
127 Tomasz Koziorowski Sokół Kleczew 2
128 Maksym Demianchuk GKS Przodkowo 2
129 Andrzej Kaszuba GKS Przodkowo 2
130 Aleks Sieradzki Górnik Konin 2
131 Jakub Karpiński Leśnik Manowo 2
132 Wiktor Patrzykąt Sokół Kleczew 2
133 Krystian Sobieraj Górnik Konin 2
134 Rafał Więckowski Elana Toruń 2
135 Oskar Szczepanik Świt Skolwin (Szczecin) 2
136 Mateusz Gawlik KKS 1925 Kalisz 2
137 Dominik Andrzejewski Świt Skolwin (Szczecin) 2
138 Maciej Portasiński KS Chwaszczyno 2
139 Daniel Wojciechowski Gwardia Koszalin 2
140 Jakub Czapliński Jarota Jarocin 2
141 Krzysztof Bułka Gwardia Koszalin 2
142 Marcin Karniluk GKS Przodkowo 2
143 Karol Saganowski Leśnik Manowo 2
144 Patryk Janasik Lech II Poznań 2
145 Karasiński Piotr Bałtyk Gdynia 2
146 Maciej Kot Chemik Bydgoszcz 2
147 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 2
148 Kacper Wittbrodt Vineta Wolin 2
149 Ivelin Kostov KKS 1925 Kalisz 2
150 Szymon Maziarz Chemik Bydgoszcz 2
151 Jacek Pacyński Jarota Jarocin 2
152 Adrian Skorb Vineta Wolin 2
153 Krystian Peda Pogoń II Szczecin 2
154 Jarosław Jóźwiak Świt Skolwin (Szczecin) 2
155 Maciej Wardziński Pogoń Lębork 2
156 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 2
157 Maciej Wyganowski Świt Skolwin (Szczecin) 1
158 Mikołaj Łopatka Polonia Środa Wielkopolska 1
159 Przemysław Kuss KS Chwaszczyno 1
160 Mateusz Grudziński Elana Toruń 1
161 Aleksander Tomaszewski Elana Toruń 1
162 Krzysztof Rzepa Bałtyk Gdynia 1
163 Piotr Jakubowski Leśnik Manowo 1
164 Łukasz Grabowski KKS 1925 Kalisz 1
165 Mateusz Bień Leśnik Manowo 1
166 Jan Paczyński Górnik Konin 1
167 Norbert Dondera Gwardia Koszalin 1
168 Karol Szopiński Bałtyk Gdynia 1
169 Oleksandr Tolstiak KS Chwaszczyno 1
170 Michał Stańczyk Pogoń II Szczecin 1
171 Danian Pavlas Pogoń II Szczecin 1
172 Sebastian Frankowski GKS Przodkowo 1
173 Bernard Powszuk GKS Przodkowo 1
174 Ndubuisi Nnamani Jarota Jarocin 1
175 Jakub Budrowski KKS 1925 Kalisz 1
176 Bartosz Boniecki Pogoń II Szczecin 1
177 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 1
178 Łukasz Zakrzewski Pogoń II Szczecin 1
179 Marcin Kajca Pogoń Lębork 1
180 Konrad Chojnacki KKS 1925 Kalisz 1
181 Adrian Kochanek Pogoń Lębork 1
182 Damian Mosiejko KS Chwaszczyno 1
183 Timur Pohranichnyi Bałtyk Gdynia 1
184 Bil Patryk Świt Skolwin (Szczecin) 1
185 Jakub Gwit Polonia Środa Wielkopolska 1
186 Aleksander Januszkiewicz Gwardia Koszalin 1
187 Marek Zdanowicz Leśnik Manowo 1
188 Łukasz Wenerski Wda Świecie 1
189 Dawid Wietrzykowski Wda Świecie 1
190 Mikołaj Prybiński Wda Świecie 1
191 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 1
192 Seweryn Fijołek Leśnik Manowo 1
193 Patryk Palat KKS 1925 Kalisz 1
194 Bartłomiej Macikajć Leśnik Manowo 1
195 Szymon Babiarz Chemik Bydgoszcz 1
196 Adrian Kronkowski Świt Skolwin (Szczecin) 1
197 Daniel Wólkiewicz Pogoń Lębork 1
198 Charles Nwaogu Świt Skolwin (Szczecin) 1
199 Rafał Bujnowski KS Chwaszczyno 1
200 Szałek Michał Pogoń Lębork 1
201 Michał Steinke Elana Toruń 1
202 Jakub Tarka Vineta Wolin 1
203 Krzysztof Wolkiewicz Polonia Środa Wielkopolska 1
204 Łukasz Kwaśnik GKS Przodkowo 1
205 Miłosz Nowicki Lech II Poznań 1
206 Michał Stańczyk Polonia Środa Wielkopolska 1
207 Kacper Chodyna Lech II Poznań 1
208 Alan Janowski Jarota Jarocin 1
209 Jacek Figaszewski Elana Toruń 1
210 Damian Nawrocik Polonia Środa Wielkopolska 1
211 Dawid Kort Pogoń II Szczecin 1
212 Marcin Garlej Świt Skolwin (Szczecin) 1
213 Marcin Listkowski Pogoń II Szczecin 1
214 Mateusz Sychowski Pogoń Lębork 1
215 Konrad Bartoszewicz Vineta Wolin 1
216 Franciszek Barzowski GKS Przodkowo 1
217 Robakowski Piotr GKS Przodkowo 1
218 Światek Adrian Polonia Środa Wielkopolska 1
219 Dawid Ejzygmann Leśnik Manowo 1
220 Damian Formela Pogoń Lębork 1
221 Marek Niewiada Vineta Wolin 1
222 Mateusz Augustyniak Górnik Konin 1
223 Robert Obst Pogoń II Szczecin 1
224 Wiktor Naworski Górnik Konin 1
225 Adrian Solczak KS Chwaszczyno 1
226 Bartosz Maciąg Gwardia Koszalin 1
227 Junpei Shimmura Gwardia Koszalin 1
228 Ołeksandr Kostiuk Chemik Bydgoszcz 1
229 Karol Domjan GKS Przodkowo 1
230 Radosław Krysiński KS Chwaszczyno 1
231 Dominik Domagalski KKS 1925 Kalisz 1
232 Przemysław Otuszewski Polonia Środa Wielkopolska 1
233 Dawid Raszka Chemik Bydgoszcz 1
234 Robert Tomaszewski Chemik Bydgoszcz 1
235 Jakub Gackowski Wda Świecie 1
236 Dawid Kownacki Lech II Poznań 1
237 Jakub Pawlicki Lech II Poznań 1
238 Karol Sochaj Leśnik Manowo 1
239 Taras Maksymin Jarota Jarocin 1
240 Marcin Poręba Bałtyk Gdynia 1
241 Łukasz Kowalski KS Chwaszczyno 1
242 Gracjan Kuśmierek Pogoń II Szczecin 1
243 Mateusz Wachowia Pogoń Lębork 1