Piłkarze Kotwicy Kołobrzeg pewnie podążają zwycięską ścieżką w rozgrywkach 3 ligi gr. II. Tym razem pozostawili w pokonanym polu piłkarzy Sokoła Kleczew.

Początek spotkania lepiej mógł się rozpocząć dla gospodarzy, błąd w wyprowadzeniu piłki zaliczył Michał Graczyk, piłkę od niego przejął jeden z zawodników gospodarzy, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Oskarem Pogorzelcem. Górą z tego starcia wyszedł goalkeeper gości. Kotwica próbowała odpowiedzieć, sporo problemów po strzalej Ondreja Jakubova miał bramkarz Sokoła, ale z trudem wybił piłkęna rzut rożny. 

Przed końcem pierwszej połowy dośrodkowana piłka w pole karne gospodarzy padła łupem Graczyka, który uderzeniem z okolic siódmego metra dał prowadzenie przyjezdnym. 

Druga część spotkania rewelacyjnie ropoczęła się dla podopiecznych Dietmara Brehmera, już w 47. minucie Grzegorz Goncerz podwyższył stan rywalizacji, wykorzystując dośrodkowanie Dominika Sadzawickiego. Druga bramka wprowadziła spore zamieszanie w szeregi Sokoła. W 80. minucie gospodarze musieli radzić sobie w osłabieniu, boisko opuścił środkowy obrońca - był to efekt drugiej żółtej kartki. Wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustalił Rafał Maćkowski, który przepięknym strzałem z woleja umieścił piłkę w samym okienku bramki.

Sokół Kleczew – Kotwica Kołobrzeg 0:3 (0:1)

43' 0:1 Graczyk

47' 0:2 Goncerz

90+3' 0:3 Maćkowski

Foto: Kotwica Kołobrzeg

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.