III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 25 | 54 | 16 | 6 | 3 | 65 | 22 | 43 | |
2 | Legia II Warszawa | 25 | 52 | 15 | 7 | 3 | 56 | 25 | 31 | |
3 | Pelikan Łowicz | 25 | 45 | 13 | 6 | 6 | 42 | 19 | 23 | |
4 | GKS Bełchatów | 25 | 45 | 13 | 6 | 6 | 46 | 31 | 15 | |
5 | Unia Skierniewice | 25 | 43 | 12 | 7 | 6 | 48 | 34 | 14 | |
6 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 25 | 40 | 10 | 10 | 5 | 48 | 36 | 12 | |
7 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 25 | 38 | 10 | 8 | 7 | 39 | 38 | 1 | |
8 | Broń Radom | 25 | 35 | 9 | 8 | 8 | 28 | 32 | -4 | |
9 | GKS Wikielec | 25 | 31 | 7 | 10 | 8 | 26 | 33 | -7 | |
10 | Olimpia Zambrów | 25 | 30 | 7 | 9 | 9 | 37 | 34 | 3 | |
11 | Victoria Sulejówek | 25 | 30 | 8 | 6 | 11 | 30 | 37 | -7 | |
12 | Warta Sieradz | 25 | 28 | 8 | 4 | 13 | 29 | 37 | -8 | |
13 | Jagiellonia II Białystok | 25 | 27 | 7 | 6 | 12 | 34 | 43 | -9 | |
14 | ŁKS 1926 Łomża | 25 | 27 | 7 | 6 | 12 | 29 | 41 | -12 | |
15 | Mławianka Mława | 25 | 26 | 6 | 8 | 11 | 29 | 36 | -7 | |
16 | Concordia Elbląg | 24 | 24 | 6 | 6 | 12 | 33 | 56 | -23 | |
17 | Legionovia Legionowo | 24 | 18 | 5 | 3 | 16 | 25 | 52 | -27 | |
18 | Pilica Białobrzegi | 25 | 18 | 4 | 6 | 15 | 24 | 62 | -38 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
1. kolejka - III liga, gr. I 05/06 sierpnia
Victoria Sulejówek | 3 - 0 | Pilica Białobrzegi | |
Legionovia Legionowo | 0 - 3 | Concordia Elbląg | |
Warta Sieradz | 1 - 2 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | |
GKS Bełchatów | 1 - 0 | Pelikan Łowicz | |
ŁKS 1926 Łomża | 4 - 1 | Unia Skierniewice | |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 0 - 1 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | |
GKS Wikielec | 3 - 0 | Mławianka Mława | |
Jagiellonia II Białystok | 1 - 1 | Broń Radom | |
Olimpia Zambrów | 1 - 4 | Legia II Warszawa |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
2. kolejka - III liga, gr. I 12/13 sierpnia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 3 - 1 | GKS Wikielec | |
Lechia Tomaszów Mazowiecki | 4 - 2 | Legia II Warszawa | |
Pelikan Łowicz | 3 - 1 | Olimpia Zambrów | |
Concordia Elbląg | 1 - 1 | Jagiellonia II Białystok | |
Pilica Białobrzegi | 1 - 1 | Warta Sieradz | |
Unia Skierniewice | 0 - 1 | Victoria Sulejówek | |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 2 - 0 | ŁKS 1926 Łomża | |
Broń Radom | 1 - 2 | GKS Bełchatów | |
Mławianka Mława | 3 - 0 | Legionovia Legionowo |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
3. kolejka - III liga, gr. I 19/20 sierpnia
Victoria Sulejówek | 1 - 1 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | |
Warta Sieradz | 1 - 5 | Unia Skierniewice | |
GKS Bełchatów | 1 - 0 | Concordia Elbląg | |
ŁKS 1926 Łomża | 1 - 2 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | |
Legionovia Legionowo | 0 - 3 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | |
GKS Wikielec | 1 - 1 | Pilica Białobrzegi | |
Jagiellonia II Białystok | 3 - 0 | Mławianka Mława | |
Legia II Warszawa | 2 - 0 | Pelikan Łowicz | |
Olimpia Zambrów | 1 - 2 | Broń Radom |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
4. kolejka - III liga, gr. I 23/24 sierpnia
Broń Radom | 1 - 1 | Legia II Warszawa | |
Lechia Tomaszów Mazowiecki | 1 - 0 | Pelikan Łowicz | |
Mławianka Mława | 3 - 4 | GKS Bełchatów | |
Pilica Białobrzegi | 1 - 2 | Legionovia Legionowo | |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 3 - 0 | Warta Sieradz | |
Concordia Elbląg | 1 - 0 | Olimpia Zambrów | |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 2 - 2 | Jagiellonia II Białystok | |
Unia Skierniewice | 2 - 2 | GKS Wikielec | |
ŁKS 1926 Łomża | 1 - 2 | Victoria Sulejówek |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
5. kolejka - III liga, gr. I 26/27 sierpnia
GKS Bełchatów | 1 - 1 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | |
Victoria Sulejówek | 2 - 3 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | |
Warta Sieradz | 2 - 2 | ŁKS 1926 Łomża | |
Jagiellonia II Białystok | 2 - 3 | Pilica Białobrzegi | |
Olimpia Zambrów | 1 - 1 | Mławianka Mława | |
Pelikan Łowicz | 0 - 0 | Broń Radom | |
Legionovia Legionowo | 1 - 2 | Unia Skierniewice | |
GKS Wikielec | 0 - 2 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | |
Legia II Warszawa | 5 - 0 | Concordia Elbląg |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
6. kolejka - III liga, gr. I 02/03 września
Mławianka Mława | 1 - 1 | Legia II Warszawa | |
Concordia Elbląg | 1 - 2 | Pelikan Łowicz | |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1 - 1 | Olimpia Zambrów | |
Victoria Sulejówek | 0 - 1 | Warta Sieradz | |
Pilica Białobrzegi | 1 - 5 | GKS Bełchatów | |
Unia Skierniewice | 3 - 2 | Jagiellonia II Białystok | |
ŁKS 1926 Łomża | 2 - 1 | GKS Wikielec | |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 6 - 2 | Legionovia Legionowo | |
Lechia Tomaszów Mazowiecki | 4 - 0 | Broń Radom |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
7. kolejka - III liga, gr. I 09/10 września
Legia II Warszawa | 1 - 2 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | |
Jagiellonia II Białystok | 2 - 2 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | |
Pelikan Łowicz | 6 - 0 | Mławianka Mława | |
Warta Sieradz | 3 - 1 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | |
GKS Bełchatów | 1 - 1 | Unia Skierniewice | |
Legionovia Legionowo | 3 - 0 | ŁKS 1926 Łomża | |
Olimpia Zambrów | 4 - 0 | Pilica Białobrzegi | |
GKS Wikielec | 0 - 2 | Victoria Sulejówek | |
Broń Radom | 3 - 1 | Concordia Elbląg |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
8. kolejka - III liga, gr. I 16/17 września
Victoria Sulejówek | 1 - 0 | Legionovia Legionowo | |
Warta Sieradz | 0 - 1 | GKS Wikielec | |
Lechia Tomaszów Mazowiecki | 4 - 1 | Concordia Elbląg | |
Mławianka Mława | 3 - 0 | Broń Radom | |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1 - 1 | Pelikan Łowicz | |
Pilica Białobrzegi | 1 - 1 | Legia II Warszawa | |
ŁKS 1926 Łomża | 2 - 1 | Jagiellonia II Białystok | |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 3 - 1 | GKS Bełchatów | |
Unia Skierniewice | 1 - 1 | Olimpia Zambrów |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
9. kolejka - III liga, gr. I 23/24 września
Pelikan Łowicz | 3 - 1 | Pilica Białobrzegi | |
Legionovia Legionowo | 1 - 0 | Warta Sieradz | |
Olimpia Zambrów | 3 - 3 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | |
Concordia Elbląg | 0 - 0 | Mławianka Mława | |
GKS Wikielec | 1 - 1 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | |
Jagiellonia II Białystok | 2 - 2 | Victoria Sulejówek | |
GKS Bełchatów | 5 - 1 | ŁKS 1926 Łomża | |
Broń Radom | 0 - 0 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | |
Legia II Warszawa | 2 - 1 | Unia Skierniewice |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
10. kolejka - III liga, gr. I 30 września/01 października
Pelikan Łowicz | 2 - 1 | Unia Skierniewice | |
Victoria Sulejówek | 1 - 0 | GKS Bełchatów | |
Lechia Tomaszów Mazowiecki | 2 - 1 | Mławianka Mława | |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 6 - 0 | Concordia Elbląg | |
Pilica Białobrzegi | 1 - 4 | Broń Radom | |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 1 - 1 | Legia II Warszawa | |
Warta Sieradz | 0 - 1 | Jagiellonia II Białystok | |
GKS Wikielec | 2 - 1 | Legionovia Legionowo | |
ŁKS 1926 Łomża | 0 - 0 | Olimpia Zambrów |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
11. kolejka - III liga, gr. I 07/08 października
GKS Bełchatów | 3 - 2 | Warta Sieradz | |
Pelikan Łowicz | 2 - 1 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | |
Mławianka Mława | 2 - 3 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | |
Legionovia Legionowo | 1 - 2 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | |
Olimpia Zambrów | 3 - 1 | Victoria Sulejówek | |
Concordia Elbląg | 2 - 0 | Pilica Białobrzegi | |
Jagiellonia II Białystok | 1 - 2 | GKS Wikielec | |
Legia II Warszawa | 2 - 1 | ŁKS 1926 Łomża | |
Broń Radom | 0 - 1 | Unia Skierniewice |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
12. kolejka - III liga, gr. I 14/15 października
Legionovia Legionowo | 4 - 2 | Jagiellonia II Białystok | |
Lechia Tomaszów Mazowiecki | 3 - 3 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | |
Victoria Sulejówek | 0 - 2 | Legia II Warszawa | |
Pilica Białobrzegi | 0 - 0 | Mławianka Mława | |
Unia Skierniewice | 4 - 1 | Concordia Elbląg | |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 2 - 1 | Broń Radom | |
Warta Sieradz | 0 - 2 | Olimpia Zambrów | |
GKS Wikielec | 0 - 0 | GKS Bełchatów | |
ŁKS 1926 Łomża | 0 - 2 | Pelikan Łowicz |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
13. kolejka - III liga, gr. I 21/22 października
GKS Bełchatów | 6 - 0 | Legionovia Legionowo | |
Pelikan Łowicz | 2 - 0 | Victoria Sulejówek | |
Broń Radom | 3 - 0 | ŁKS 1926 Łomża | |
Olimpia Zambrów | 4 - 0 | GKS Wikielec | |
Concordia Elbląg | 0 - 4 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | |
Mławianka Mława | 1 - 2 | Unia Skierniewice | |
Jagiellonia II Białystok | 1 - 1 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | |
Legia II Warszawa | 2 - 1 | Warta Sieradz | |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 5 - 2 | Pilica Białobrzegi |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
14. kolejka - III liga, gr. I 28/29 października
Jagiellonia II Białystok | 3 - 2 | GKS Bełchatów | |
Lechia Tomaszów Mazowiecki | 1 - 2 | Pilica Białobrzegi | |
Victoria Sulejówek | 1 - 1 | Broń Radom | |
GKS Wikielec | 1 - 1 | Legia II Warszawa | |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1 - 1 | Unia Skierniewice | |
Warta Sieradz | 2 - 0 | Pelikan Łowicz | |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 2 - 1 | Mławianka Mława | |
ŁKS 1926 Łomża | 2 - 4 | Concordia Elbląg | |
Legionovia Legionowo | 0 - 0 | Olimpia Zambrów |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
15. kolejka - III liga, gr. I 04/05 listopada
Pelikan Łowicz | 1 - 1 | GKS Wikielec | |
GKS Bełchatów | 2 - 0 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | |
Concordia Elbląg | 4 - 1 | Victoria Sulejówek | |
Mławianka Mława | 2 - 0 | ŁKS 1926 Łomża | |
Pilica Białobrzegi | 0 - 4 | Unia Skierniewice | |
Olimpia Zambrów | 0 - 1 | Jagiellonia II Białystok | |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1 - 1 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | |
Legia II Warszawa | 2 - 1 | Legionovia Legionowo | |
Broń Radom | 1 - 0 | Warta Sieradz |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
16. kolejka - III liga, gr. I 11/12 listopada
GKS Bełchatów | 3 - 0 | Olimpia Zambrów | |
Lechia Tomaszów Mazowiecki | 0 - 4 | Unia Skierniewice | |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 6 - 0 | Pilica Białobrzegi | |
ŁKS 1926 Łomża | 2 - 3 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | |
Warta Sieradz | 3 - 1 | Concordia Elbląg | |
GKS Wikielec | 1 - 2 | Broń Radom | |
Legionovia Legionowo | 0 - 3 | Pelikan Łowicz | |
Jagiellonia II Białystok | 1 - 2 | Legia II Warszawa | |
Victoria Sulejówek | 1 - 1 | Mławianka Mława |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
17. kolejka - III liga, gr. I 18/19 listopada
Pelikan Łowicz | 1 - 0 | Jagiellonia II Białystok | |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 1 - 2 | Victoria Sulejówek | |
Concordia Elbląg | 1 - 1 | GKS Wikielec | |
Mławianka Mława | 1 - 3 | Warta Sieradz | |
Pilica Białobrzegi | 2 - 0 | ŁKS 1926 Łomża | |
Unia Skierniewice | 2 - 7 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | |
Olimpia Zambrów | 2 - 2 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | |
Legia II Warszawa | 6 - 0 | GKS Bełchatów | |
Broń Radom | 2 - 0 | Legionovia Legionowo |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
18. kolejka - III liga, gr. I 25/26 listopada
Pilica Białobrzegi | 1 - 3 | Victoria Sulejówek | |
Mławianka Mława | 1 - 1 | GKS Wikielec | |
Lechia Tomaszów Mazowiecki | 0 - 2 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | |
Pelikan Łowicz | 0 - 1 | GKS Bełchatów | |
Unia Skierniewice | 0 - 0 | ŁKS 1926 Łomża | |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 0 - 2 | Warta Sieradz | |
Concordia Elbląg | ? - ? | Legionovia Legionowo | |
Legia II Warszawa | 2 - 0 | Olimpia Zambrów | |
Broń Radom | 1 - 0 | Jagiellonia II Białystok |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
19. kolejka - III liga, gr. I 02/03 marca
Jagiellonia II Białystok | 3 - 0 | Concordia Elbląg | |
Legia II Warszawa | 3 - 0 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | |
Victoria Sulejówek | 0 - 0 | Unia Skierniewice | |
Legionovia Legionowo | 1 - 2 | Mławianka Mława | |
GKS Bełchatów | 1 - 1 | Broń Radom | |
GKS Wikielec | 4 - 1 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | |
Warta Sieradz | 1 - 1 | Pilica Białobrzegi | |
ŁKS 1926 Łomża | 2 - 1 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | |
Olimpia Zambrów | 1 - 1 | Pelikan Łowicz |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
20. kolejka - III liga, gr. I 09/10 marca
Concordia Elbląg | 1 - 1 | GKS Bełchatów | |
Pelikan Łowicz | 2 - 1 | Legia II Warszawa | |
Broń Radom | 2 - 0 | Olimpia Zambrów | |
Unia Skierniewice | 5 - 1 | Warta Sieradz | |
Lechia Tomaszów Mazowiecki | 1 - 1 | ŁKS 1926 Łomża | |
Pilica Białobrzegi | 1 - 1 | GKS Wikielec | |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 2 - 0 | Legionovia Legionowo | |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 2 - 0 | Victoria Sulejówek | |
Mławianka Mława | 3 - 0 | Jagiellonia II Białystok |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
21. kolejka - III liga, gr. I 16/17 marca
Pelikan Łowicz | 0 - 0 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | |
Jagiellonia II Białystok | 1 - 0 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | |
Victoria Sulejówek | 1 - 1 | ŁKS 1926 Łomża | |
GKS Bełchatów | 0 - 2 | Mławianka Mława | |
Legionovia Legionowo | 2 - 3 | Pilica Białobrzegi | |
Olimpia Zambrów | 3 - 2 | Concordia Elbląg | |
GKS Wikielec | 1 - 0 | Unia Skierniewice | |
Warta Sieradz | 1 - 2 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | |
Legia II Warszawa | 4 - 0 | Broń Radom |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
22. kolejka - III liga, gr. I 23/24 marca
Unia Skierniewice | 0 - 0 | Legionovia Legionowo | |
Lechia Tomaszów Mazowiecki | 3 - 2 | Victoria Sulejówek | |
ŁKS 1926 Łomża | 2 - 0 | Warta Sieradz | |
Pilica Białobrzegi | 1 - 2 | Jagiellonia II Białystok | |
Mławianka Mława | 0 - 1 | Olimpia Zambrów | |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 0 - 2 | GKS Bełchatów | |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 5 - 0 | GKS Wikielec | |
Concordia Elbląg | 3 - 3 | Legia II Warszawa | |
Broń Radom | 0 - 1 | Pelikan Łowicz |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
23. kolejka - III liga, gr. I 30/31 marca
Pelikan Łowicz | 8 - 0 | Concordia Elbląg | |
GKS Bełchatów | 2 - 1 | Pilica Białobrzegi | |
GKS Wikielec | 0 - 1 | ŁKS 1926 Łomża | |
Warta Sieradz | 3 - 0 | Victoria Sulejówek | |
Legionovia Legionowo | 1 - 3 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | |
Legia II Warszawa | 2 - 1 | Mławianka Mława | |
Olimpia Zambrów | 2 - 2 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | |
Broń Radom | 2 - 2 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | |
Jagiellonia II Białystok | 2 - 3 | Unia Skierniewice |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
24. kolejka - III liga, gr. I 06/07 kwietnia
Victoria Sulejówek | 0 - 1 | GKS Wikielec | |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 2 - 2 | Legia II Warszawa | |
Lechia Tomaszów Mazowiecki | 0 - 1 | Warta Sieradz | |
Mławianka Mława | 0 - 0 | Pelikan Łowicz | |
ŁKS 1926 Łomża | 1 - 1 | Legionovia Legionowo | |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 4 - 0 | Jagiellonia II Białystok | |
Pilica Białobrzegi | 0 - 5 | Olimpia Zambrów | |
Concordia Elbląg | 5 - 0 | Broń Radom | |
Unia Skierniewice | 3 - 2 | GKS Bełchatów |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
25. kolejka - III liga, gr. I 13/14 kwietnia
Legia II Warszawa | 2 - 0 | Pilica Białobrzegi | |
Pelikan Łowicz | 2 - 3 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | |
GKS Bełchatów | 0 - 0 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | |
Legionovia Legionowo | 4 - 3 | Victoria Sulejówek | |
Olimpia Zambrów | 1 - 2 | Unia Skierniewice | |
GKS Wikielec | 0 - 0 | Warta Sieradz | |
Concordia Elbląg | 1 - 1 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | |
Jagiellonia II Białystok | 0 - 3 | ŁKS 1926 Łomża | |
Broń Radom | 0 - 0 | Mławianka Mława |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
26. kolejka - III liga, gr. I 20/21 kwietnia
Victoria Sulejówek | ? - ? | Jagiellonia II Białystok | |
Lechia Tomaszów Mazowiecki | ? - ? | GKS Wikielec | |
Warta Sieradz | ? - ? | Legionovia Legionowo | |
Unia Skierniewice | ? - ? | Legia II Warszawa | |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | ? - ? | Broń Radom | |
ŁKS 1926 Łomża | ? - ? | GKS Bełchatów | |
Pilica Białobrzegi | ? - ? | Pelikan Łowicz | |
Mławianka Mława | ? - ? | Concordia Elbląg | |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | ? - ? | Olimpia Zambrów |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
27. kolejka - III liga, gr. I 27/28 kwietnia
Broń Radom | ? - ? | Pilica Białobrzegi | |
GKS Bełchatów | ? - ? | Victoria Sulejówek | |
Mławianka Mława | ? - ? | Lechia Tomaszów Mazowiecki | |
Legionovia Legionowo | ? - ? | GKS Wikielec | |
Olimpia Zambrów | ? - ? | ŁKS 1926 Łomża | |
Jagiellonia II Białystok | ? - ? | Warta Sieradz | |
Concordia Elbląg | ? - ? | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | |
Legia II Warszawa | ? - ? | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | |
Pelikan Łowicz | ? - ? | Unia Skierniewice |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
28. kolejka - III liga, gr. I 04/05 maja
Pilica Białobrzegi | ? - ? | Concordia Elbląg | |
Warta Sieradz | ? - ? | GKS Bełchatów | |
Victoria Sulejówek | ? - ? | Olimpia Zambrów | |
ŁKS 1926 Łomża | ? - ? | Legia II Warszawa | |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | ? - ? | Pelikan Łowicz | |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | ? - ? | Mławianka Mława | |
GKS Wikielec | ? - ? | Jagiellonia II Białystok | |
Unia Skierniewice | ? - ? | Broń Radom | |
Lechia Tomaszów Mazowiecki | ? - ? | Legionovia Legionowo |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
29. kolejka - III liga, gr. I 11/12 maja
Pelikan Łowicz | ? - ? | ŁKS 1926 Łomża | |
Concordia Elbląg | ? - ? | Unia Skierniewice | |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | ? - ? | Lechia Tomaszów Mazowiecki | |
Mławianka Mława | ? - ? | Pilica Białobrzegi | |
GKS Bełchatów | ? - ? | GKS Wikielec | |
Jagiellonia II Białystok | ? - ? | Legionovia Legionowo | |
Olimpia Zambrów | ? - ? | Warta Sieradz | |
Legia II Warszawa | ? - ? | Victoria Sulejówek | |
Broń Radom | ? - ? | Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
30. kolejka - III liga, gr. I 15/16 maja
Lechia Tomaszów Mazowiecki | ? - ? | Jagiellonia II Białystok | |
Legionovia Legionowo | ? - ? | GKS Bełchatów | |
GKS Wikielec | ? - ? | Olimpia Zambrów | |
Warta Sieradz | ? - ? | Legia II Warszawa | |
Victoria Sulejówek | ? - ? | Pelikan Łowicz | |
ŁKS 1926 Łomża | ? - ? | Broń Radom | |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | ? - ? | Concordia Elbląg | |
Unia Skierniewice | ? - ? | Mławianka Mława | |
Pilica Białobrzegi | ? - ? | Świt Nowy Dwór Mazowiecki |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
31. kolejka - III liga, gr. I 18/19 maja
Pelikan Łowicz | ? - ? | Warta Sieradz | |
Concordia Elbląg | ? - ? | ŁKS 1926 Łomża | |
Pilica Białobrzegi | ? - ? | Lechia Tomaszów Mazowiecki | |
Unia Skierniewice | ? - ? | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | |
Mławianka Mława | ? - ? | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | |
Broń Radom | ? - ? | Victoria Sulejówek | |
Legia II Warszawa | ? - ? | GKS Wikielec | |
GKS Bełchatów | ? - ? | Jagiellonia II Białystok | |
Olimpia Zambrów | ? - ? | Legionovia Legionowo |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
32. kolejka - III liga, gr. I 25/26 maja
Lechia Tomaszów Mazowiecki | ? - ? | GKS Bełchatów | |
Jagiellonia II Białystok | ? - ? | Olimpia Zambrów | |
Warta Sieradz | ? - ? | Broń Radom | |
Victoria Sulejówek | ? - ? | Concordia Elbląg | |
ŁKS 1926 Łomża | ? - ? | Mławianka Mława | |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | ? - ? | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | |
Unia Skierniewice | ? - ? | Pilica Białobrzegi | |
Legionovia Legionowo | ? - ? | Legia II Warszawa | |
GKS Wikielec | ? - ? | Pelikan Łowicz |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
33. kolejka - III liga, gr. I 01/02 czerwca
Pelikan Łowicz | ? - ? | Legionovia Legionowo | |
Concordia Elbląg | ? - ? | Warta Sieradz | |
Unia Skierniewice | ? - ? | Lechia Tomaszów Mazowiecki | |
Pilica Białobrzegi | ? - ? | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | ? - ? | ŁKS 1926 Łomża | |
Mławianka Mława | ? - ? | Victoria Sulejówek | |
Broń Radom | ? - ? | GKS Wikielec | |
Legia II Warszawa | ? - ? | Jagiellonia II Białystok | |
Olimpia Zambrów | ? - ? | GKS Bełchatów |
III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2023/2024
34. kolejka - III liga, gr. I 08/09 czerwca
Lechia Tomaszów Mazowiecki | ? - ? | Olimpia Zambrów | |
GKS Bełchatów | ? - ? | Legia II Warszawa | |
Jagiellonia II Białystok | ? - ? | Pelikan Łowicz | |
Legionovia Legionowo | ? - ? | Broń Radom | |
GKS Wikielec | ? - ? | Concordia Elbląg | |
Warta Sieradz | ? - ? | Mławianka Mława | |
Victoria Sulejówek | ? - ? | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | |
ŁKS 1926 Łomża | ? - ? | Pilica Białobrzegi | |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | ? - ? | Unia Skierniewice |