III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 10 23 7 2 1 21 12 9
2 Polonia Warszawa 9 19 6 1 2 18 7 11
3 Unia Skierniewice 10 19 6 1 3 20 13 7
4 Pilica Białobrzegi 9 17 5 2 2 20 14 6
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 17 5 2 2 16 11 5
6 KS Kutno 10 17 5 2 3 12 11 1
7 Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 16 5 1 4 19 13 6
8 Pelikan Łowicz 9 14 3 5 1 14 9 5
9 Broń Radom 9 13 4 1 4 13 14 -1
10 ŁKS II Łódź 10 13 4 1 5 16 20 -4
11 Legia II Warszawa 9 12 3 3 3 12 10 2
12 Jagiellonia II Białystok 9 12 4 0 5 13 16 -3
13 GKS Wikielec 10 12 3 3 4 12 15 -3
14 Ursus Warszawa 9 9 2 3 4 14 19 -5
15 Znicz Biała Piska 10 8 2 2 6 13 17 -4
16 Wissa Szczuczyn 10 8 1 5 4 8 14 -6
17 Sokół Aleksandrów Łódzki 10 7 1 4 5 13 18 -5
18 Błonianka Błonie 9 7 2 1 6 11 21 -10
19 Mamry Giżycko 9 7 2 1 6 8 19 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 6 15 5 0 1 13 6 7
2 Pilica Białobrzegi 6 14 4 2 0 15 6 9
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 10 3 1 0 9 1 8
4 Polonia Warszawa 4 9 3 0 1 7 3 4
5 Pelikan Łowicz 5 9 2 3 0 9 5 4
6 ŁKS II Łódź 5 9 3 0 2 11 10 1
7 KS Kutno 5 8 2 2 1 4 4 0
8 Broń Radom 3 7 2 1 0 6 3 3
9 Legia II Warszawa 4 7 2 1 1 6 5 1
10 GKS Wikielec 5 7 2 1 2 7 7 0
11 Unia Skierniewice 5 6 2 0 3 8 9 -1
12 Jagiellonia II Białystok 4 6 2 0 2 6 6 0
13 Wissa Szczuczyn 6 6 1 3 2 6 8 -2
14 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 4 1 1 2 8 9 -1
15 Znicz Biała Piska 6 4 1 1 4 7 10 -3
16 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 4 1 1 3 9 11 -2
17 Błonianka Błonie 4 4 1 1 2 7 7 0
18 Ursus Warszawa 4 2 0 2 2 4 7 -3
19 Mamry Giżycko 5 0 0 0 5 2 12 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Skierniewice 5 13 4 1 0 12 4 8
2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 13 4 1 0 8 2 6
3 Polonia Warszawa 5 10 3 1 1 11 4 7
4 KS Kutno 5 9 3 0 2 8 7 1
5 Legionovia Legionowo 4 8 2 2 0 8 6 2
6 Ursus Warszawa 5 7 2 1 2 10 12 -2
7 Mamry Giżycko 4 7 2 1 1 6 7 -1
8 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 6 2 0 4 10 12 -2
9 Broń Radom 6 6 2 0 4 7 11 -4
10 Jagiellonia II Białystok 5 6 2 0 3 7 10 -3
11 Pelikan Łowicz 4 5 1 2 1 5 4 1
12 Legia II Warszawa 5 5 1 2 2 6 5 1
13 GKS Wikielec 5 5 1 2 2 5 8 -3
14 ŁKS II Łódź 5 4 1 1 3 5 10 -5
15 Znicz Biała Piska 4 4 1 1 2 6 7 -1
16 Pilica Białobrzegi 3 3 1 0 2 5 8 -3
17 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 3 0 3 2 4 7 -3
18 Błonianka Błonie 5 3 1 0 4 4 14 -10
19 Wissa Szczuczyn 4 2 0 2 2 2 6 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 1 4 3 2 2 1 1 2 3 3 2
ŁKS II Łódź 6 2 2 3 3 4 1 4 1 4 3 3
Znicz Biała Piska 1 1 0 3 2 4 5 2 2 2 2 5
Wissa Szczuczyn 2 2 2 1 2 3 1 0 0 5 1 3
Ursus Warszawa 3 4 4 1 2 2 1 2 3 3 1 7
Unia Skierniewice 2 3 2 2 4 1 2 0 6 2 6 3
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 2 2 2 0 5 3 3 2 3 5 3
Polonia Warszawa 3 0 0 2 2 1 5 1 2 2 5 2
Pilica Białobrzegi 1 2 3 2 2 2 3 3 6 2 5 3
Pelikan Łowicz 2 0 0 0 2 4 2 1 3 0 5 2
Mamry Giżycko 1 0 1 1 0 2 3 4 0 7 3 4
Legionovia Legionowo 3 3 3 2 4 1 2 3 4 2 5 1
Legia II Warszawa 0 3 0 0 1 2 3 2 4 2 4 1
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 4 2 0 5 1 3 2 5 5 3 2
KS Kutno 2 0 1 3 4 2 0 1 3 0 2 5
Jagiellonia II Białystok 2 3 4 3 3 2 3 2 1 3 1 2
GKS Wikielec 2 0 1 4 3 2 1 3 4 4 0 3
Błonianka Błonie 1 2 2 0 1 4 1 7 3 3 3 5
Broń Radom 1 3 0 1 4 2 4 3 2 1 2 3
- bramki zdobyte, - bramki stracone

III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Pilica Białobrzegi 9 3.78 2.22 1.56 88.89% 11.11%
2 Ursus Warszawa 9 3.67 1.56 2.11 66.67% 33.33%
3 ŁKS II Łódź 10 3.6 1.6 2 90% 10%
4 Błonianka Błonie 9 3.56 1.22 2.33 88.89% 11.11%
5 Unia Skierniewice 10 3.3 2 1.3 70% 30%
6 Legionovia Legionowo 10 3.3 2.1 1.2 60% 40%
7 Jagiellonia II Białystok 9 3.22 1.44 1.78 55.56% 44.44%
8 Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 3.2 1.9 1.3 70% 30%
9 Sokół Aleksandrów Łódzki 10 3.1 1.3 1.8 50% 50%
10 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 3 1.78 1.22 77.78% 22.22%
11 Znicz Biała Piska 10 3 1.3 1.7 80% 20%
12 Mamry Giżycko 9 3 0.89 2.11 66.67% 33.33%
13 Broń Radom 9 3 1.44 1.56 77.78% 22.22%
14 Polonia Warszawa 9 2.78 2 0.78 66.67% 33.33%
15 GKS Wikielec 10 2.7 1.2 1.5 70% 30%
16 Pelikan Łowicz 9 2.56 1.56 1 44.44% 55.56%
17 Legia II Warszawa 9 2.44 1.33 1.11 44.44% 55.56%
18 KS Kutno 10 2.3 1.2 1.1 70% 30%
19 Wissa Szczuczyn 10 2.2 0.8 1.4 50% 50%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Strzałkowski Ursus Warszawa 8
2 Kamil Sabiłło Unia Skierniewice 7
3 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 5
4 Martin Kostal Jagiellonia II Białystok 5
5 Aleksander Ślęzak ŁKS II Łódź 5
6 Konrad Paterek Pilica Białobrzegi 5
7 Michał Bajdur Legionovia Legionowo 5
8 Szymon Masiak GKS Wikielec 4
9 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 4
10 Arkadiusz Gajewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
11 Piotr Kłąb Unia Skierniewice 4
12 Dariusz Zjawiński Legionovia Legionowo 4
13 Jakub Zagórski Sokół Aleksandrów Łódzki 4
14 Klim Morenkov Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
15 Artur Amroziński Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
16 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 4
17 Kamil Łojszczyk Pelikan Łowicz 3
18 Michał Kielak Broń Radom 3
19 Łukasz Piątek Polonia Warszawa 3
20 Marcin Rawski Pilica Białobrzegi 3
21 Łukasz Sosnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
22 Marcin Kluska Polonia Warszawa 3
23 Łukasz Kuśnierz Znicz Biała Piska 3
24 Maciej Radaszkiewicz ŁKS II Łódź 3
25 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 3
26 Michał Jankowski GKS Wikielec 3
27 Marcin Kacela KS Kutno 3
28 Adam Patora KS Kutno 3
29 Maciej Famulak Znicz Biała Piska 3
30 Przemysław Chyrchała Błonianka Błonie 3
31 Sebastian Czapa Błonianka Błonie 3
32 Wiktor Kamiński Legia II Warszawa 3
33 Łukasz Święty GKS Wikielec 2
34 Piotr Goljasz Broń Radom 2
35 Dominik Pecyna Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
36 Krystian Mroczek Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
37 Wojciech Zalewski Wissa Szczuczyn 2
38 Adrian Kralkowski KS Kutno 2
39 Szymon Kuźma Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
40 Patryk Jakubczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
41 Konrad Zaklika Legionovia Legionowo 2
42 Jan Imiołek Pilica Białobrzegi 2
43 Damian Makuch Unia Skierniewice 2
44 Szymon Łapiński Mamry Giżycko 2
45 Mateusz Lis Sokół Aleksandrów Łódzki 2
46 Kamil Waśniowski Unia Skierniewice 2
47 Hubert Karpiński Jagiellonia II Białystok 2
48 Kacper Kostorz Legia II Warszawa 2
49 Łukasz Tercjak Wissa Szczuczyn 2
50 Damian Winiarski Pilica Białobrzegi 2
51 Szymon Śmieciński Błonianka Błonie 2
52 Arkadiusz Ciach Legia II Warszawa 2
53 Patryk Paczuk Polonia Warszawa 2
54 Dawid Papazjan Legionovia Legionowo 2
55 Karol Buzun Wissa Szczuczyn 2
56 Michał Góral Sokół Aleksandrów Łódzki 2
57 Kacper Głowicki Jagiellonia II Białystok 2
58 Tomasz Kolus Pelikan Łowicz 2
59 Kacper Skwierczyński Legia II Warszawa 2
60 Łukasz Dynel ŁKS II Łódź 2
61 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 2
62 Paweł Tarnowski Ursus Warszawa 2
63 Radosław Kuciński Pelikan Łowicz 1
64 Adrian Marcioch Pelikan Łowicz 1
65 Adrian Grudzień Broń Radom 1
66 Eryk Kaproń Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
67 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
68 Kacper Górski Polonia Warszawa 1
69 Bartłomiej Michalski Pilica Białobrzegi 1
70 Artur Balicki Legionovia Legionowo 1
71 Jerzy Munik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
72 Tomasz Pałgan Sokół Aleksandrów Łódzki 1
73 Eryk Matus Jagiellonia II Białystok 1
74 Krystian Białas KS Kutno 1
75 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 1
76 Damian Szczepański KS Kutno 1
77 Michał Karlikowski ŁKS II Łódź 1
78 Daniel Smuga Legionovia Legionowo 1
79 Patryk Gondek Znicz Biała Piska 1
80 Maciej Wilanowski Unia Skierniewice 1
81 Krystian Wiszniewski Mamry Giżycko 1
82 Andrzej Krajewski Unia Skierniewice 1
83 Mikołaj Neuman Ursus Warszawa 1
84 Marcin Bykowski Pilica Białobrzegi 1
85 Jan Kuźma ŁKS II Łódź 1
86 Jakub Romanowicz ŁKS II Łódź 1
87 Bartosz Zawadzki Pilica Białobrzegi 1
88 Marcel Wszołek ŁKS II Łódź 1
89 Bartłomiej Niedziela Pilica Białobrzegi 1
90 Eryk Woliński Pelikan Łowicz 1
91 Arkadiusz Zajączkowski Błonianka Błonie 1
92 Bartosz Olszewski Broń Radom 1
93 Łukasz Broź Mamry Giżycko 1
94 Krzysztof Cudowski KS Kutno 1
95 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 1
96 Kamil Sakowicz Wissa Szczuczyn 1
97 Dawid Dzięgielewski Legia II Warszawa 1
98 Jakub Karabin Legionovia Legionowo 1
99 Bartosz Winkler Unia Skierniewice 1
100 Elian de la Nuez Broń Radom 1
101 Kamil Kumoch Broń Radom 1
102 Igor Kośmicki Broń Radom 1
103 Adrian Duchnowski Znicz Biała Piska 1
104 Bartosz Mroczek Legionovia Legionowo 1
105 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 1
106 Bartłomiej Ciepiela Legia II Warszawa 1
107 Patryk Pierzak Legia II Warszawa 1
108 Denzell Mora Broń Radom 1
109 Paweł Adamiec Mamry Giżycko 1
110 Igor Korczakowski Pilica Białobrzegi 1
111 Mateusz Długołęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
112 Hubert Berłowski Unia Skierniewice 1
113 Gabor Żukowski Jagiellonia II Białystok 1
114 Tomasz Wełna Polonia Warszawa 1
115 Wiktor Niewiarowski Polonia Warszawa 1
116 Oliveira Marcio Polonia Warszawa 1
117 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
118 Jakub Bartosiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
119 Adrian Korzeniewski GKS Wikielec 1
120 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 1
121 Miłosz Turewicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
122 Marcel Sluga Pelikan Łowicz 1
123 Kacper Kaczorowski Legionovia Legionowo 1
124 Piotr Dobrogost Legionovia Legionowo 1
125 Michał Samborski Jagiellonia II Białystok 1
126 Mieszko Lorenc ŁKS II Łódź 1
127 Igor Kania Sokół Aleksandrów Łódzki 1
128 Michał Dobkowski Pilica Białobrzegi 1
129 Marcel Bykowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
130 Paweł Dymiński Mamry Giżycko 1
131 Radosław Gulbierz Mamry Giżycko 1
132 Adrian Klepacz KS Kutno 1
133 Krystian Mycka Pelikan Łowicz 1
134 Ognjen Mudrinski Jagiellonia II Białystok 1
135 Michał Wolinowski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
136 Damian Nowacki ŁKS II Łódź 1
137 Olaf Uziębło Pilica Białobrzegi 1
138 Adrian Karasek Pilica Białobrzegi 1
139 Dawid Kalinowski Znicz Biała Piska 1
140 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
141 Mateusz Kwiatkowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
142 Konrad Radzikowski Wissa Szczuczyn 1
143 Tomasz Bartosiak Broń Radom 1
144 Matheus Dias Broń Radom 1

III liga, gr. I - gr.mistrzowska sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Andrzej Krajewski Unia Skierniewice 1
2 Arkadiusz Zajączkowski Błonianka Błonie 1
3 Rafał Raiński Mamry Giżycko 1
4 Radosław Kamiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
5 Krzysztof Wojciechowski Unia Skierniewice 1
6 Jakub Orpik Jagiellonia II Białystok 1