II liga sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radomiak Radom 21 41 12 5 4 48 15 33
2 Widzew Łódź 21 41 11 8 2 34 15 19
3 GKS Bełchatów 21 36 9 9 3 24 13 11
4 Elana Toruń 21 36 9 9 3 32 19 13
5 Górnik Łęczna 21 34 9 7 5 36 33 3
6 Stal Stalowa Wola 21 31 9 4 8 31 26 5
7 Resovia 21 30 8 6 7 28 30 -2
8 Olimpia Grudziądz 21 29 8 5 8 38 33 5
9 Skra Częstochowa 21 28 8 4 9 16 25 -9
10 Znicz Pruszków 21 27 7 6 8 30 37 -7
11 Gryf Wejherowo 21 26 7 5 9 29 35 -6
12 Ruch Chorzów 21 25 6 7 8 27 27 0
13 Pogoń Siedlce 21 23 6 5 10 28 31 -3
14 Błękitni Stargard 21 23 7 2 12 22 36 -14
15 Siarka Tarnobrzeg 21 22 6 4 11 17 30 -13
16 Rozwój Katowice 21 21 5 6 10 22 35 -13
17 ROW 1964 Rybnik 21 21 4 9 8 17 26 -9
18 Olimpia Elbląg 21 19 4 7 10 14 27 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radomiak Radom 11 28 9 1 1 33 7 26
2 Widzew Łódź 11 25 7 4 0 21 6 15
3 Elana Toruń 11 22 6 4 1 21 9 12
4 GKS Bełchatów 10 21 6 3 1 17 7 10
5 Górnik Łęczna 10 21 6 3 1 23 13 10
6 Stal Stalowa Wola 10 21 6 3 1 21 10 11
7 Skra Częstochowa 10 21 6 3 1 10 4 6
8 Ruch Chorzów 11 19 5 4 2 20 12 8
9 Resovia 11 18 4 6 1 13 8 5
10 Olimpia Grudziądz 11 18 5 3 3 22 13 9
11 Gryf Wejherowo 10 17 5 2 3 15 10 5
12 Pogoń Siedlce 11 16 5 1 5 18 13 5
13 Znicz Pruszków 10 14 4 2 4 11 13 -2
14 Błękitni Stargard 11 14 4 2 5 14 18 -4
15 Siarka Tarnobrzeg 11 14 4 2 5 8 11 -3
16 Rozwój Katowice 10 11 3 2 5 11 18 -7
17 ROW 1964 Rybnik 10 11 2 5 3 11 13 -2
18 Olimpia Elbląg 10 10 2 4 4 8 11 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew Łódź 10 16 4 4 2 13 9 4
2 GKS Bełchatów 11 15 3 6 2 7 6 1
3 Elana Toruń 10 14 3 5 2 11 10 1
4 Radomiak Radom 10 13 3 4 3 15 8 7
5 Górnik Łęczna 11 13 3 4 4 13 20 -7
6 Znicz Pruszków 11 13 3 4 4 19 24 -5
7 Resovia 10 12 4 0 6 15 22 -7
8 Olimpia Grudziądz 10 11 3 2 5 16 20 -4
9 Stal Stalowa Wola 11 10 3 1 7 10 16 -6
10 Rozwój Katowice 11 10 2 4 5 11 17 -6
11 ROW 1964 Rybnik 11 10 2 4 5 6 13 -7
12 Gryf Wejherowo 11 9 2 3 6 14 25 -11
13 Błękitni Stargard 10 9 3 0 7 8 18 -10
14 Olimpia Elbląg 11 9 2 3 6 6 16 -10
15 Siarka Tarnobrzeg 10 8 2 2 6 9 19 -10
16 Skra Częstochowa 11 7 2 1 8 6 21 -15
17 Pogoń Siedlce 10 7 1 4 5 10 18 -8
18 Ruch Chorzów 10 6 1 3 6 7 15 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Znicz Pruszków

Gospodarze Wynik Goście Data
Znicz Pruszków 3 - 1 ROW 1964 Rybnik 4 listopada 2018
Znicz Pruszków 0 - 2 Stal Stalowa Wola 18 października 2018
Znicz Pruszków 3 - 0 ROW 1964 Rybnik 2 czerwca 2018
Stal Stalowa Wola 2 - 0 Znicz Pruszków 18 kwietnia 2018
ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Znicz Pruszków 11 listopada 2017
Znicz Pruszków 1 - 3 Stal Stalowa Wola 23 sierpnia 2017
Stal Stalowa Wola 1 - 3 Znicz Pruszków 24 kwietnia 2016
ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Znicz Pruszków 15 kwietnia 2016
Znicz Pruszków 1 - 4 Stal Stalowa Wola 26 września 2015
Znicz Pruszków 3 - 0 ROW 1964 Rybnik 19 września 2015
Znicz Pruszków 1 - 1 Stal Stalowa Wola 3 kwietnia 2015
Znicz Pruszków 2 - 3 ROW 1964 Rybnik 22 marca 2015
Stal Stalowa Wola 3 - 0 Znicz Pruszków 6 września 2014
ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Znicz Pruszków 27 sierpnia 2014
Stal Stalowa Wola 1 - 1 Znicz Pruszków 4 kwietnia 2014
Znicz Pruszków 2 - 2 Stal Stalowa Wola 31 sierpnia 2013
Stal Stalowa Wola 0 - 2 Znicz Pruszków 9 czerwca 2013
Znicz Pruszków 3 - 1 Stal Stalowa Wola 11 listopada 2012
Stal Stalowa Wola 0 - 2 Znicz Pruszków 22 kwietnia 2012
Znicz Pruszków 0 - 1 Stal Stalowa Wola 18 września 2011
Znicz Pruszków 0 - 0 Stal Stalowa Wola 22 kwietnia 2011
Stal Stalowa Wola 1 - 0 Znicz Pruszków 11 września 2010
Stal Stalowa Wola 3 - 2 Znicz Pruszków 7 maja 2010
Znicz Pruszków 2 - 1 Stal Stalowa Wola 20 października 2009

II liga sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Leândro brak Radomiak Radom 14
2 Patryk Szysz Górnik Łęczna 11
3 Filip Kozłowski Elana Toruń 11
4 Adrian Paluchowski Pogoń Siedlce 10
5 Paweł Wojciechowski Górnik Łęczna 10
6 Artur Balicki Ruch Chorzów 7
7 Mateusz Michalski Widzew Łódź 7
8 Damian Nowak Skra Częstochowa 7
9 Bartłomiej Buczek Resovia 7
10 Adrian Dziubiński Stal Stalowa Wola 7
11 Przemysław Kita Olimpia Grudziądz 6
12 Dawid Rogalski Gryf Wejherowo 6
13 Mateusz Wrzesień Rozwój Katowice 6
14 Rafał Makowski Radomiak Radom 6
15 Patryk Mularczyk GKS Bełchatów 6
16 Aghvan Papikyan Olimpia Grudziądz 6
17 Dariusz Zjawiński Znicz Pruszków 6
18 Robert Hirsz Olimpia Grudziądz 6
19 Kamil Walków Pogoń Siedlce 5
20 Maciej Machalski Znicz Pruszków 5
21 Przemysław Brzeziański Błękitni Stargard 5
22 Krzysztof Wicki Gryf Wejherowo 5
23 Marcin Bochenek Znicz Pruszków 5
24 Mateusz Marzec Olimpia Grudziądz 5
25 Jan Janik ROW 1964 Rybnik 5
26 Bartosz Biel GKS Bełchatów 5
27 Kamil Antonik Resovia 5
28 Andrzej Rybski Pogoń Siedlce 5
29 Jakub Bojas Olimpia Elbląg 5
30 Mateusz Bogusz Ruch Chorzów 5
31 Konrad Gutowski Widzew Łódź 5
32 Sebastian Łętocha Stal Stalowa Wola 5
33 Darijo Krišto Widzew Łódź 5
34 Kamil Radluj Siarka Tarnobrzeg 5
35 Bartłomiej Bartosiak GKS Bełchatów 4
36 Marcin Kaczmarek Olimpia Grudziądz 4
37 Damian Michalski GKS Bełchatów 4
38 Krzysztof Wołkowicz Elana Toruń 4
39 Piotr Kurbiel Błękitni Stargard 4
40 Piotr Kołc Gryf Wejherowo 4
41 Bruno Luz Radomiak Radom 4
42 Damian Szuprytowski Radomiak Radom 4
43 Paweł Tarnowski Znicz Pruszków 4
44 Kamil Spratek ROW 1964 Rybnik 4
45 Adrian Gębalski Siarka Tarnobrzeg 4
46 Robert Ziętarski Olimpia Grudziądz 3
47 Adrian Kwiatkowski Błękitni Stargard 3
48 Mateusz Kwiatkowski Błękitni Stargard 3
49 Damian Niedojad Rozwój Katowice 3
50 Adam Mójta Pogoń Siedlce 3
51 Krzysztof Ropski Siarka Tarnobrzeg 3
52 Artur Lenartowski Elana Toruń 3
53 Przemysław Pyrdek Resovia 3
54 Konrad Handzlik Olimpia Grudziądz 3
55 Meik Karwot Radomiak Radom 3
56 Maciej Koziara Gryf Wejherowo 3
57 Michał Mistrzyk Stal Stalowa Wola 3
58 Dominik Kościelniak Elana Toruń 3
59 Jakub Rolinc Radomiak Radom 3
60 Patryk Winsztal Radomiak Radom 3
61 Michał Kieca Skra Częstochowa 3
62 Daniel Świderski Widzew Łódź 3
63 Mateusz Bartolewski Ruch Chorzów 3
64 Radosław Sylwestrzak Widzew Łódź 3
65 Sebastian Zalepa Resovia 3
66 Kamil Bętkowski Górnik Łęczna 3
67 Wojciech Kędziora Ruch Chorzów 3
68 Filip Mihajlovic Widzew Łódź 3
69 Robert Dadok Stal Stalowa Wola 3
70 Michał Walski Ruch Chorzów 2
71 Piotr Nocoń Skra Częstochowa 2
72 Michał Cywiński Błękitni Stargard 2
73 Mateusz Goerke Gryf Wejherowo 2
74 Daniel Paszek Rozwój Katowice 2
75 Robert Pisarczuk Górnik Łęczna 2
76 Michał Kuczałek Olimpia Elbląg 2
77 Dawid Kubowicz Siarka Tarnobrzeg 2
78 Michał Fidziukiewicz Olimpia Elbląg 2
79 Maciej Świdzikowski Radomiak Radom 2
80 Michał Kaput Radomiak Radom 2
81 Jakub Kowalski Ruch Chorzów 2
82 Konrad Domoń Resovia 2
83 Adam Waszkiewicz Stal Stalowa Wola 2
84 Piotr Mroziński Stal Stalowa Wola 2
85 Maciej Kazimierowicz Widzew Łódź 2
86 Maciej Filipowicz Radomiak Radom 2
87 Marek Zuziak Widzew Łódź 2
88 Szymon Kaliniec Resovia 2
89 Dawid Dzięgielewski Górnik Łęczna 2
90 Michał Kitliński Stal Stalowa Wola 2
91 Lukas Duriska Ruch Chorzów 2
92 Mateusz Długołęcki Znicz Pruszków 2
93 Patryk Urbański Elana Toruń 2
94 Vadym Strashkevych Resovia 2
95 Mariusz Kryszak Elana Toruń 2
96 Adrian Liberacki Gryf Wejherowo 2
97 Patryk Baranowski Błękitni Stargard 2
98 Patryk Mikita Radomiak Radom 2
99 Emile Thiakane GKS Bełchatów 2
100 Kamil Włodyka Gryf Wejherowo 2
101 Patryk Kubicki Znicz Pruszków 2
102 Jakub Chrzanowski Górnik Łęczna 2
103 Adrian Małachowski Znicz Pruszków 2
104 Przemysław Gałecki Rozwój Katowice 2
105 Maciej Stefanowicz Elana Toruń 2
106 Patryk Brzuzy Gryf Wejherowo 2
107 Dominik Sokół Radomiak Radom 1
108 Piotr Rogala Górnik Łęczna 1
109 Mateusz Mazurek ROW 1964 Rybnik 1
110 Mohamed Essam Górnik Łęczna 1
111 Mateusz Janeczko Siarka Tarnobrzeg 1
112 Andrzej Trubeha Stal Stalowa Wola 1
113 Przemysław Banaszak Widzew Łódź 1
114 Michał Kołodziejski Elana Toruń 1
115 Marcin Rackiewicz Znicz Pruszków 1
116 Adam Dobosz Elana Toruń 1
117 Oskar Sikorski Gryf Wejherowo 1
118 Piotr Giel Ruch Chorzów 1
119 Grzegorz Janiszewski Stal Stalowa Wola 1
120 Fryderyk Stasiak Stal Stalowa Wola 1
121 Mateusz Szymorek GKS Bełchatów 1
122 Hubert Tylec GKS Bełchatów 1
123 Tomasz Midzierski Górnik Łęczna 1
124 Przemysław Brychlicz ROW 1964 Rybnik 1
125 Jakub Zagórski Znicz Pruszków 1
126 Kacper Skibicki Olimpia Grudziądz 1
127 Maciej Urbańczyk Ruch Chorzów 1
128 Paweł Hass Resovia 1
129 Mateusz Bochnak Pogoń Siedlce 1
130 Adam Pazio Pogoń Siedlce 1
131 Damian Lepiarz Rozwój Katowice 1
132 Paweł Czychowski Gryf Wejherowo 1
133 Michał Bojdys ROW 1964 Rybnik 1
134 Robert Chwastek Gryf Wejherowo 1
135 Tomasz Lewandowski Olimpia Elbląg 1
136 Tomasz Sedlewski Olimpia Elbląg 1
137 Szymon Jopek Stal Stalowa Wola 1
138 Szymon Feret Resovia 1
139 Tomasz Podgórski Ruch Chorzów 1
140 Kordian Górka Elana Toruń 1
141 Sebastian Olszewski Rozwój Katowice 1
142 Seweryn Gancarczyk Rozwój Katowice 1
143 Damian Mąka Widzew Łódź 1
144 Mateusz Szmydt Olimpia Elbląg 1
145 Mariusz Holik Skra Częstochowa 1
146 Grzegorz Rogala Błękitni Stargard 1
147 Michał Ressel Olimpia Elbląg 1
148 Patryk Gembicki Rozwój Katowice 1
149 Maksymilian Sitek Siarka Tarnobrzeg 1
150 Daniel Kraska Elana Toruń 1
151 Karol Orłowski Błękitni Stargard 1
152 Marcin Smoliński Znicz Pruszków 1
153 Anton Kolosov Olimpia Elbląg 1
154 Michał Rostkowski ROW 1964 Rybnik 1
155 Michał Płonka Rozwój Katowice 1
156 Piotr Witasik Olimpia Grudziądz 1
157 Jan Andrzejewski Elana Toruń 1
158 Paweł Czajkowski GKS Bełchatów 1
159 Leandro brak Radomiak Radom 1
160 Łukasz Pietroń Radomiak Radom 1
161 Krzysztof Napora Skra Częstochowa 1
162 Bartosz Sobotka Stal Stalowa Wola 1
163 Adrian Blaszkiewicz Skra Częstochowa 1
164 Bartosz Wiktoruk Pogoń Siedlce 1
165 Michał Ogrodnik Resovia 1
166 Szymon Jary ROW 1964 Rybnik 1
167 Maciej Buławski Skra Częstochowa 1
168 Damian Ciechanowski Olimpia Grudziądz 1
169 Michał Wrzesiński Pogoń Siedlce 1
170 Kamil Łączek Rozwój Katowice 1
171 Tomasz Margol Pogoń Siedlce 1
172 Krystian Kujawa ROW 1964 Rybnik 1
173 Radosław Adamski Resovia 1
174 Łukasz Nadolski Siarka Tarnobrzeg 1
175 Tomasz Tymosiak Górnik Łęczna 1
176 Michał Trąbka Stal Stalowa Wola 1
177 Filip Karmański Błękitni Stargard 1
178 Marek Krotofil ROW 1964 Rybnik 1
179 Wiktor Patrzykąt Błękitni Stargard 1
180 Łukasz Sosnowski Górnik Łęczna 1
181 Róbert Demjan Widzew Łódź 1
182 Rafał Kuliński Rozwój Katowice 1
183 Tomasz Wróbel Rozwój Katowice 1
184 Damian Paszliński Widzew Łódź 1
185 Karol Podliński Znicz Pruszków 1
186 Tomasz Żyliński Stal Stalowa Wola 1