Arka Gdynia wygrała 2-0 ze Zniczem Pruszków w meczu 12. kolejki Fortuna 1. Ligi.

Prowadzenie Arce Gdynia dał w 41. minucie Janusz Gol. Wynik spotkania na 2-0 dla miejscowych ustalił na 20 minut przed końcem pojedynku Przemysław Stolc.

Dla Arki Gdynia było to trzecie zwycięstwo z rzędu, a dla Znicza Pruszków czwarta kolejna przegrana.

Piłkarze Arki Gdynia po 12. kolejkach rozgrywek Fortuna 1. Ligi zajmują 6. miejsce w tabeli. Znicz jest trzeci od końca.

ARKA GDYNIA - ZNICZ PRUSZKÓW 2-0 (1-0)

1-0 Janusz Gol (41)
2-0 Przemysław Stolc (70)

Arka Gdynia: Paweł Lenarcik -. Przemysław Stolc, Michał Marcjanik, Martin Dobrotka, Dawid Gojny -  Kacper Skóra (73. Kasjan Lipkowski), Janusz Gol (78. Michał Borecki), Sebastian Milewski, Hubert Adamczyk (87. Marcel Szymański), Olaf Kobacki (78. Luan Capanni) - Karol Czubak (87. Jakub Wilczyński).

Znicz Pruszków: Miłosz Mleczko - Marcel Krajewski (72. Krystian Tabara), Krystian Pomorski, Dmytro Juchymowycz, Filip Kendzia, Jakub Wawszczyk (88. Kacper Flisiuk) - Tymon Proczek (61. Patryk Czarnowski), Jurij Tkaczuk, Wiktor Nowak (61. Hubert Brysiak) - Shuma Nagamatsu, Paweł Moskwik (61. Jakub Wójcicki).

Sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
Żółte kartki: Kobacki, Gol, Adamczyk - Pomorski, Tkaczuk.