III liga, gr. III sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Chorzów 13 32 10 2 1 36 12 24
2 Ślęza Wrocław 13 27 8 3 2 29 13 16
3 Polonia Bytom 12 24 7 3 2 28 14 14
4 MKS Kluczbork 13 20 6 2 5 23 22 1
5 LKS Goczałkowice Zdrój 12 19 6 1 5 22 19 3
6 Zagłębie II Lubin 12 18 5 3 4 24 15 9
7 Pniówek Pawłowice Śląskie 12 18 5 3 4 21 19 2
8 Lechia Zielona Góra 12 18 5 3 4 19 22 -3
9 Gwarek Tarnowskie Góry 11 18 5 3 3 18 22 -4
10 Stal Brzeg 11 16 4 4 3 26 14 12
11 Rekord Bielsko-Biała 12 16 4 4 4 20 15 5
12 Miedź II Legnica 12 14 4 2 6 18 22 -4
13 Warta Gorzów Wielkopolski 13 14 4 2 7 14 27 -13
14 Górnik II Zabrze 9 13 4 1 4 19 15 4
15 ROW 1964 Rybnik 12 13 3 4 5 16 18 -2
16 Foto-Higiena Gać 12 11 2 5 5 13 24 -11
17 Piast Żmigród 13 9 1 6 6 18 29 -11
18 Polonia Nysa 12 8 2 2 8 14 34 -20
19 Polonia-Stal Świdnica 12 7 2 1 9 17 39 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Chorzów 6 16 5 1 0 20 5 15
2 Gwarek Tarnowskie Góry 7 13 4 1 2 12 10 2
3 Ślęza Wrocław 6 11 3 2 1 11 6 5
4 Pniówek Pawłowice Śląskie 7 11 3 2 2 13 10 3
5 Stal Brzeg 6 11 3 2 1 19 7 12
6 Zagłębie II Lubin 6 10 3 1 2 16 8 8
7 Lechia Zielona Góra 5 10 3 1 1 12 8 4
8 Miedź II Legnica 6 10 3 1 2 11 9 2
9 Polonia Bytom 6 9 2 3 1 14 6 8
10 MKS Kluczbork 6 9 3 0 3 13 9 4
11 Górnik II Zabrze 4 9 3 0 1 14 4 10
12 Rekord Bielsko-Biała 6 8 2 2 2 12 9 3
13 Polonia Nysa 6 8 2 2 2 10 11 -1
14 ROW 1964 Rybnik 7 6 1 3 3 7 12 -5
15 Foto-Higiena Gać 6 6 1 3 2 7 10 -3
16 Warta Gorzów Wielkopolski 6 4 1 1 4 3 11 -8
17 LKS Goczałkowice Zdrój 6 3 1 0 5 9 15 -6
18 Polonia-Stal Świdnica 6 3 1 0 5 8 18 -10
19 Piast Żmigród 6 2 0 2 4 5 11 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Chorzów 7 16 5 1 1 16 7 9
2 Ślęza Wrocław 7 16 5 1 1 18 7 11
3 LKS Goczałkowice Zdrój 6 16 5 1 0 13 4 9
4 Polonia Bytom 6 15 5 0 1 14 8 6
5 MKS Kluczbork 7 11 3 2 2 10 13 -3
6 Warta Gorzów Wielkopolski 7 10 3 1 3 11 16 -5
7 Zagłębie II Lubin 6 8 2 2 2 8 7 1
8 Lechia Zielona Góra 7 8 2 2 3 7 14 -7
9 Rekord Bielsko-Biała 6 8 2 2 2 8 6 2
10 Pniówek Pawłowice Śląskie 5 7 2 1 2 8 9 -1
11 ROW 1964 Rybnik 5 7 2 1 2 9 6 3
12 Piast Żmigród 7 7 1 4 2 13 18 -5
13 Gwarek Tarnowskie Góry 4 5 1 2 1 6 12 -6
14 Stal Brzeg 5 5 1 2 2 7 7 0
15 Foto-Higiena Gać 6 5 1 2 3 6 14 -8
16 Miedź II Legnica 6 4 1 1 4 7 13 -6
17 Górnik II Zabrze 5 4 1 1 3 5 11 -6
18 Polonia-Stal Świdnica 6 4 1 1 4 9 21 -12
19 Polonia Nysa 6 0 0 0 6 4 23 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

ROW 1964 Rybnik

Gospodarze Wynik Goście Data
Piast Żmigród 0 - 0 ROW 1964 Rybnik 31 października 2020
ROW 1964 Rybnik 1 - 4 Pniówek Pawłowice Śląskie 12 września 2020
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 0 ROW 1964 Rybnik 27 maja 2020
ROW 1964 Rybnik 0 - 0 Piast Żmigród 28 marca 2020
ROW 1964 Rybnik 2 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie 2 listopada 2019
Piast Żmigród 4 - 2 ROW 1964 Rybnik 24 sierpnia 2019

III liga, gr. III sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mariusz Idzik Ruch Chorzów 15
2 Adam Żak Polonia Bytom 14
3 Szymon Kobusiński Lechia Zielona Góra 12
4 Damian Celuch Stal Brzeg 9
5 Bartosz Włodarczyk MKS Kluczbork 9
6 Piotr Ćwielong LKS Goczałkowice Zdrój 8
7 Adam Setla Polonia Nysa 7
8 Bartosz Zynek Zagłębie II Lubin 7
9 Piotr Stępień Ślęza Wrocław 7
10 Bartosz Marchewka LKS Goczałkowice Zdrój 7
11 Szymon Szymański Rekord Bielsko-Biała 7
12 Maciej Koziara Miedź II Legnica 6
13 Marcin Przybylski Foto-Higiena Gać 6
14 Paweł Posmyk Warta Gorzów Wielkopolski 6
15 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 6
16 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 6
17 Filip Latusek MKS Kluczbork 5
18 Jakub Kuczera ROW 1964 Rybnik 5
19 Michał Mokrzycki Ruch Chorzów 4
20 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 4
21 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 4
22 Daniel Stanclik Piast Żmigród 4
23 Marcin Niemczyk Stal Brzeg 4
24 Michał Maj Stal Brzeg 4
25 Bartłomiej Korbecki Górnik II Zabrze 4
26 Guilherme Da Silva Ślęza Wrocław 4
27 Mateusz Winciersz Ruch Chorzów 3
28 Konrad Kasolik Ruch Chorzów 3
29 Rafał Adamek Pniówek Pawłowice Śląskie 3
30 Daniel Dudziński Zagłębie II Lubin 3
31 Patryk Stefański Polonia Bytom 3
32 Filip Żagiel Polonia Bytom 3
33 Bartosz Guzdek Rekord Bielsko-Biała 3
34 Igor Lewandowski Miedź II Legnica 3
35 Michał Sypek Stal Brzeg 3
36 Mateusz Kluzek Ślęza Wrocław 3
37 Rafał Kuliński Gwarek Tarnowskie Góry 3
38 Robert Myrta Polonia-Stal Świdnica 3
39 Oskar Trzepacz Piast Żmigród 3
40 Daniel Barbus Gwarek Tarnowskie Góry 3
41 Łukasz Janoszka Ruch Chorzów 3
42 Błażej Czuban Zagłębie II Lubin 3
43 Ishmael Baidoo Górnik II Zabrze 3
44 Dominik Skiba Górnik II Zabrze 3
45 Artiom Carastoian Miedź II Legnica 2
46 Adam Grygier LKS Goczałkowice Zdrój 2
47 Arisco . Miedź II Legnica 2
48 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 2
49 Edil Souza Polonia-Stal Świdnica 2
50 Damian Szydziak Ślęza Wrocław 2
51 Grzegorz Borowy Polonia-Stal Świdnica 2
52 Łukasz Krakowczyk ROW 1964 Rybnik 2
53 Tomasz Foszmańczyk Ruch Chorzów 2
54 Bartosz Konieczny Lechia Zielona Góra 2
55 Dominik Kuboń Piast Żmigród 2
56 Mateusz Bartolewski Zagłębie II Lubin 2
57 Dariusz Rucki Rekord Bielsko-Biała 2
58 Piotr Kwaśniewski Ruch Chorzów 2
59 Tobiasz Jarczak Foto-Higiena Gać 2
60 Kamil Spratek ROW 1964 Rybnik 2
61 Marko Zawada Górnik II Zabrze 2
62 Marcin Czaicki Rekord Bielsko-Biała 2
63 Jakub Sypek Zagłębie II Lubin 2
64 Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork 2
65 Michał Rostkowski Górnik II Zabrze 2
66 Wojciech Szuba Polonia-Stal Świdnica 2
67 Norbert Jaszczak MKS Kluczbork 2
68 Kamil Sosna Piast Żmigród 2
69 Daniel Golus Polonia Nysa 2
70 Tomasz Pośpiech Polonia Bytom 2
71 Sebastian Pączko Gwarek Tarnowskie Góry 2
72 Tomasz Mamis Polonia Nysa 2
73 Marcin Wodecki ROW 1964 Rybnik 2
74 Marcos Baumgarten Polonia-Stal Świdnica 2
75 Wojciech Sowa Polonia-Stal Świdnica 2
76 Szymon Sołtyński Piast Żmigród 2
77 Mikołaj Wawrzyniak Ślęza Wrocław 1
78 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 1
79 Daniel Paszek Ruch Chorzów 1
80 Michał Mazur MKS Kluczbork 1
81 Dawid Morcinek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
82 Filip Łukasik Pniówek Pawłowice Śląskie 1
83 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 1
84 Kajetan Frankowski Polonia Bytom 1
85 Jędrzej Król Lechia Zielona Góra 1
86 Jan Ciućka Rekord Bielsko-Biała 1
87 Łukasz Zakrzewski Warta Gorzów Wielkopolski 1
88 Mateusz Duchowski Ruch Chorzów 1
89 Patryk Salamon Polonia-Stal Świdnica 1
90 Jakub Rudek Ruch Chorzów 1
91 Wiktor Pleśnierowicz Miedź II Legnica 1
92 Sebastian Taranek Miedź II Legnica 1
93 Sebastian Dworaczek Gwarek Tarnowskie Góry 1
94 Sebastian Siwek Gwarek Tarnowskie Góry 1
95 Dominik Budzik Polonia Bytom 1
96 Jakub Trojanowski Piast Żmigród 1
97 Kacper Laskowski Zagłębie II Lubin 1
98 Szymon Ciuberek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
99 Przemysław Szkatuła Pniówek Pawłowice Śląskie 1
100 Piotr Świątko Miedź II Legnica 1
101 Konrad Pipa Gwarek Tarnowskie Góry 1
102 Tomasz Dyr Ślęza Wrocław 1
103 Maciej Matusik Foto-Higiena Gać 1
104 Damian Szałas Warta Gorzów Wielkopolski 1
105 Ble Dro Narcisse Polonia Nysa 1
106 Dawid Niedźwiedzki ROW 1964 Rybnik 1
107 Marcin Lachowski Polonia Bytom 1
108 Piotr Maroszek LKS Goczałkowice Zdrój 1
109 Marcin Kozina LKS Goczałkowice Zdrój 1
110 Joe Romanski Zagłębie II Lubin 1
111 Oktawian Obuchowski Gwarek Tarnowskie Góry 1
112 Patryk Joachim Gwarek Tarnowskie Góry 1
113 Kamil Lukoszek Górnik II Zabrze 1
114 Jakub Kotko Górnik II Zabrze 1
115 Filip Olejniczak Ślęza Wrocław 1
116 Nikolas Wroblewski Rekord Bielsko-Biała 1
117 Norbert Radkiewicz Polonia Bytom 1
118 Jakub Gil Ślęza Wrocław 1
119 Paweł Bujakiewicz Foto-Higiena Gać 1
120 Łukasz Orzechowski Foto-Higiena Gać 1
121 Mateusz Krzymiński Foto-Higiena Gać 1
122 Artur Małecki Lechia Zielona Góra 1
123 Kamil Niewiadomski Miedź II Legnica 1
124 Kamil Surowiec Górnik II Zabrze 1
125 Dominik Siwiński Warta Gorzów Wielkopolski 1
126 Thomas Pranica Górnik II Zabrze 1
127 Krzysztof Wingralek Górnik II Zabrze 1
128 Krzysztof Hałgas Polonia Bytom 1
129 Kamil Nykiel MKS Kluczbork 1
130 Denis Smolarek MKS Kluczbork 1
131 Kamil Jurasik MKS Kluczbork 1
132 Dawid Weis Pniówek Pawłowice Śląskie 1
133 Maciej Pisula Polonia Nysa 1
134 Krzysztof Bodziony Pniówek Pawłowice Śląskie 1
135 Mateusz Stempin Ślęza Wrocław 1
136 Szymon Wróblewski Rekord Bielsko-Biała 1
137 Przemysław Macierzyński Warta Gorzów Wielkopolski 1
138 Marcin Gołębiowski Piast Żmigród 1
139 Jakub Babij Lechia Zielona Góra 1
140 Mateusz Pańkowski Rekord Bielsko-Biała 1
141 Kamil Bętkowski Gwarek Tarnowskie Góry 1
142 Eryk Moryson Piast Żmigród 1
143 Dawid Kamiński Stal Brzeg 1
144 Piotr Trąd Pniówek Pawłowice Śląskie 1
145 Dawid Krzemień Polonia Bytom 1
146 Paweł Krauz Warta Gorzów Wielkopolski 1
147 Marcel Kasprzak Warta Gorzów Wielkopolski 1
148 Filip Matuszczyk LKS Goczałkowice Zdrój 1
149 Dawid Ufir Warta Gorzów Wielkopolski 1
150 Łukasz Chodyga Polonia Nysa 1
151 Jakub Banach Stal Brzeg 1
152 Michał Szymczyk Stal Brzeg 1
153 Marcin Budnik Stal Brzeg 1
154 Mateusz Dychus Stal Brzeg 1
155 Patryk Paszkowski Polonia-Stal Świdnica 1
156 Sebastian Jaroszyński Polonia-Stal Świdnica 1
157 Damian Furczyk LKS Goczałkowice Zdrój 1
158 Marek Krotofil ROW 1964 Rybnik 1
159 Jarosław Baranśkyj ROW 1964 Rybnik 1
160 Rafał Adamski Miedź II Legnica 1
161 Jakub Rogalski Zagłębie II Lubin 1
162 Bartłomiej Kłudka Zagłębie II Lubin 1
163 Piotr Pacholski ROW 1964 Rybnik 1
164 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 1
165 Adam Borkowski Zagłębie II Lubin 1
166 Kacper Lepczyński Zagłębie II Lubin 1
167 Piotr Samiec-Talar Ślęza Wrocław 1
168 Dawid Ogrodzki LKS Goczałkowice Zdrój 1
169 Kamil Witkowski MKS Kluczbork 1
170 Dorian Krakowski Polonia-Stal Świdnica 1
171 Kacper Kawula Ruch Chorzów 1
172 Marek Miziniak Piast Żmigród 1