III liga, gr. II sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Środa Wielkopolska 13 34 11 1 1 35 13 22
2 Radunia Stężyca 13 31 10 1 2 40 11 29
3 Świt Skolwin (Szczecin) 13 30 9 3 1 31 10 21
4 Bałtyk Gdynia 13 27 8 3 2 27 12 15
5 KP Starogard Gdański 13 22 7 1 5 24 24 0
6 Bałtyk Koszalin 13 21 6 3 4 32 21 11
7 GKS Przodkowo 13 20 5 5 3 22 15 7
8 Unia Janikowo 13 20 6 2 5 22 27 -5
9 Elana Toruń 12 18 4 6 2 22 12 10
10 Pogoń II Szczecin 12 18 5 3 4 30 27 3
11 Sokół Kleczew 13 18 5 3 5 20 17 3
12 Kotwica Kołobrzeg 12 18 4 6 2 17 15 2
13 Nielba Wągrowiec 12 17 5 2 5 25 21 4
14 Jarota Jarocin 13 16 4 4 5 25 21 4
15 Flota Świnoujście 12 16 4 4 4 18 26 -8
16 Unia Swarzędz 13 15 4 3 6 17 17 0
17 Pomorzanin Toruń 13 14 3 5 5 13 17 -4
18 Gwardia Koszalin 12 12 3 3 6 15 18 -3
19 Gryf Wejherowo 11 10 3 1 7 14 28 -14
20 Chemik Police 13 5 1 2 10 5 36 -31
21 Górnik Konin 13 2 0 2 11 8 35 -27
22 Mieszko Gniezno 13 1 0 1 12 8 47 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radunia Stężyca 7 18 6 0 1 25 5 20
2 Polonia Środa Wielkopolska 7 16 5 1 1 15 11 4
3 Świt Skolwin (Szczecin) 7 15 4 3 0 15 2 13
4 Bałtyk Gdynia 6 14 4 2 0 15 1 14
5 KP Starogard Gdański 7 12 4 0 3 15 15 0
6 Bałtyk Koszalin 6 12 4 0 2 23 11 12
7 Unia Janikowo 6 12 4 0 2 13 10 3
8 Flota Świnoujście 6 11 3 2 1 13 11 2
9 Unia Swarzędz 7 10 3 1 3 9 7 2
10 Nielba Wągrowiec 7 9 3 0 4 13 15 -2
11 Pomorzanin Toruń 7 9 2 3 2 7 8 -1
12 GKS Przodkowo 7 8 2 2 3 11 9 2
13 Pogoń II Szczecin 4 7 2 1 1 10 11 -1
14 Kotwica Kołobrzeg 6 7 1 4 1 8 10 -2
15 Elana Toruń 6 6 1 3 2 10 9 1
16 Jarota Jarocin 6 6 1 3 2 9 9 0
17 Sokół Kleczew 6 5 1 2 3 6 10 -4
18 Gwardia Koszalin 7 4 1 1 5 6 14 -8
19 Gryf Wejherowo 6 4 1 1 4 7 13 -6
20 Chemik Police 6 4 1 1 4 4 14 -10
21 Górnik Konin 6 1 0 1 5 4 14 -10
22 Mieszko Gniezno 6 1 0 1 5 3 20 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Środa Wielkopolska 6 18 6 0 0 20 2 18
2 Świt Skolwin (Szczecin) 6 15 5 0 1 16 8 8
3 Radunia Stężyca 6 13 4 1 1 15 6 9
4 Bałtyk Gdynia 7 13 4 1 2 12 11 1
5 Sokół Kleczew 7 13 4 1 2 14 7 7
6 GKS Przodkowo 6 12 3 3 0 11 6 5
7 Elana Toruń 6 12 3 3 0 12 3 9
8 Pogoń II Szczecin 8 11 3 2 3 20 16 4
9 Kotwica Kołobrzeg 6 11 3 2 1 9 5 4
10 KP Starogard Gdański 6 10 3 1 2 9 9 0
11 Jarota Jarocin 7 10 3 1 3 16 12 4
12 Bałtyk Koszalin 7 9 2 3 2 9 10 -1
13 Unia Janikowo 7 8 2 2 3 9 17 -8
14 Nielba Wągrowiec 5 8 2 2 1 12 6 6
15 Gwardia Koszalin 5 8 2 2 1 9 4 5
16 Gryf Wejherowo 5 6 2 0 3 7 15 -8
17 Flota Świnoujście 6 5 1 2 3 5 15 -10
18 Unia Swarzędz 6 5 1 2 3 8 10 -2
19 Pomorzanin Toruń 6 5 1 2 3 6 9 -3
20 Chemik Police 7 1 0 1 6 1 22 -21
21 Górnik Konin 7 1 0 1 6 4 21 -17
22 Mieszko Gniezno 7 0 0 0 7 5 27 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Pogoń II Szczecin

Gospodarze Wynik Goście Data
Pogoń II Szczecin 0 - 7 Sokół Kleczew 4 września 2020
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 1 Pogoń II Szczecin 14 sierpnia 2020
Pogoń II Szczecin 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 3 maja 2020
Pogoń II Szczecin 0 - 0 Sokół Kleczew 22 kwietnia 2020
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Pogoń II Szczecin 29 września 2019
Sokół Kleczew 1 - 0 Pogoń II Szczecin 13 września 2019
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Pogoń II Szczecin 4 maja 2019
Pogoń II Szczecin 1 - 0 Sokół Kleczew 18 kwietnia 2019
Pogoń II Szczecin 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 7 października 2018
Sokół Kleczew 3 - 1 Pogoń II Szczecin 15 września 2018
Pogoń II Szczecin 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 15 czerwca 2018
Pogoń II Szczecin 1 - 4 Sokół Kleczew 25 maja 2018
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Pogoń II Szczecin 25 listopada 2017
Sokół Kleczew 3 - 0 Pogoń II Szczecin 28 października 2017
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 1 Pogoń II Szczecin 9 czerwca 2017
Pogoń II Szczecin 0 - 1 Sokół Kleczew 29 kwietnia 2017
Pogoń II Szczecin 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 12 listopada 2016
Sokół Kleczew 2 - 1 Pogoń II Szczecin 25 września 2016

III liga, gr. II sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krzysztof Bartoszak Jarota Jarocin 13
2 Bartłomiej Putno Bałtyk Koszalin 12
3 Dawid Gruchała-Węsierski Bałtyk Koszalin 12
4 Dawid Retlewski Radunia Stężyca 10
5 Łukasz Zagdański Sokół Kleczew 9
6 Michał Marczak Bałtyk Gdynia 9
7 Paweł Iskra Flota Świnoujście 9
8 Przemysław Kędziora Unia Janikowo 8
9 Ednilson Furtado Kotwica Kołobrzeg 7
10 Szymon Kapelusz Świt Skolwin (Szczecin) 6
11 Bartosz Krzysztofek Pogoń II Szczecin 6
12 Krystian Pawlak Polonia Środa Wielkopolska 6
13 Jakub Letniowski Radunia Stężyca 6
14 Dominik Chromiński Sokół Kleczew 6
15 Przemysław Brzeziański Świt Skolwin (Szczecin) 6
16 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 5
17 Paweł Krawiec Świt Skolwin (Szczecin) 5
18 Robert Wesołowski GKS Przodkowo 5
19 Dawid Cempa Radunia Stężyca 5
20 Krzysztof Biegański Polonia Środa Wielkopolska 5
21 Shuma Nagamatsu Świt Skolwin (Szczecin) 5
22 Rafał Leśniewski Nielba Wągrowiec 5
23 Daniel Chyła Gwardia Koszalin 5
24 Jędrzej Kujawa Polonia Środa Wielkopolska 5
25 Damian Buczma Polonia Środa Wielkopolska 5
26 Paweł Wojowski Radunia Stężyca 4
27 Damian Zagórski Elana Toruń 4
28 Kacper Zaborski Pogoń II Szczecin 4
29 Łukasz Stasiak GKS Przodkowo 4
30 Luiz Henriquez Polonia Środa Wielkopolska 4
31 Igor Jankowski Bałtyk Gdynia 4
32 Mateusz Gułajski Bałtyk Gdynia 4
33 Tomasz Neumann Unia Swarzędz 4
34 Adam Gross Gwardia Koszalin 4
35 Michał Szałek GKS Przodkowo 4
36 Jakub Hoffmann Mieszko Gniezno 4
37 Michał Niedźwiedzki Jarota Jarocin 4
38 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 3
39 Hubert Turski Pogoń II Szczecin 3
40 Przemysław Trytko Gryf Wejherowo 3
41 Hubert Antkowiak Elana Toruń 3
42 Karol Zieliński KP Starogard Gdański 3
43 Robert Hirsz KP Starogard Gdański 3
44 Rafał Więckowski Pomorzanin Toruń 3
45 Matúš Marcin Elana Toruń 3
46 Szymon Stosik KP Starogard Gdański 3
47 Sebastian Deja Radunia Stężyca 3
48 Dawid Przybyszewski Górnik Konin 3
49 Marcin Kajca KP Starogard Gdański 3
50 Maciej Mysiak Unia Janikowo 3
51 Adrian Marchel Nielba Wągrowiec 3
52 Mateusz Rozmarynowski Nielba Wągrowiec 3
53 Szymon Piekarski Jarota Jarocin 3
54 Adrian Szynka Polonia Środa Wielkopolska 3
55 Bartosz Kuźniarski KP Starogard Gdański 3
56 Tomasz Bzdęga Nielba Wągrowiec 3
57 Michał Steinke Nielba Wągrowiec 3
58 Radosław Barabasz Unia Swarzędz 3
59 Mariusz Kryszak Elana Toruń 3
60 Wojciech Fadecki Radunia Stężyca 3
61 Michał Przybyła Unia Swarzędz 3
62 Grzegorz Tarasewicz Flota Świnoujście 3
63 Konrad Prawucki Flota Świnoujście 2
64 Kamil Sternicki Górnik Konin 2
65 Marcin Warcholak KP Starogard Gdański 2
66 Radosław Stępień Radunia Stężyca 2
67 Łukasz Furtak Elana Toruń 2
68 Paweł Czychowski GKS Przodkowo 2
69 Damian Garbacik Bałtyk Gdynia 2
70 Damian Szuprytowski Radunia Stężyca 2
71 Dawid Patelczyk GKS Przodkowo 2
72 Tomasz Kowalczuk Unia Janikowo 2
73 Krystian Krauze Gwardia Koszalin 2
74 Tomasz Panek Gryf Wejherowo 2
75 Rafał Maćkowski Pogoń II Szczecin 2
76 Adam Gołuński Bałtyk Gdynia 2
77 Przemysław Czerwiński Gryf Wejherowo 2
78 Adrian Kołat Flota Świnoujście 2
79 Adrian Kaliszan Sokół Kleczew 2
80 Kacper Friska Nielba Wągrowiec 2
81 Adam Konieczny Unia Janikowo 2
82 Bartosz Machaj Unia Janikowo 2
83 Kacper Łazaj KP Starogard Gdański 2
84 Michał Kwiecień Pogoń II Szczecin 2
85 Bartosz Gęsior Kotwica Kołobrzeg 2
86 Gracjan Goździk Unia Janikowo 2
87 Jakub Sajda Pomorzanin Toruń 2
88 Kacper Cichoń Pogoń II Szczecin 2
89 Michał Kozajda Kotwica Kołobrzeg 2
90 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 2
91 Damian Lisiecki Gryf Wejherowo 2
92 Sebastian Rudnik Chemik Police 2
93 Jakub Kubiński Nielba Wągrowiec 2
94 Bartłomiej Burman Nielba Wągrowiec 2
95 Miłosz Kraśniewicz Świt Skolwin (Szczecin) 1
96 Mariusz Fornalczyk Pogoń II Szczecin 1
97 Kamil Włodyka Kotwica Kołobrzeg 1
98 Michał Stasiak Flota Świnoujście 1
99 Łukasz Kopeć Flota Świnoujście 1
100 Michał Wrześniewski Unia Janikowo 1
101 Łukasz Bogajewski Mieszko Gniezno 1
102 Bartosz Maciąg Gwardia Koszalin 1
103 Dawid Idzikowski Jarota Jarocin 1
104 Mateusz Rościszewski Pogoń II Szczecin 1
105 Jakub Kuzko Pogoń II Szczecin 1
106 Stanisław Wawrzynowicz Pogoń II Szczecin 1
107 Esteban Munoz Elana Toruń 1
108 Dawid Klawikowski GKS Przodkowo 1
109 Dawid Szałecki GKS Przodkowo 1
110 Jan Paczyński Unia Swarzędz 1
111 Mateusz Goerke Bałtyk Gdynia 1
112 Michał Czekaj Radunia Stężyca 1
113 Mikołaj Karbowy Górnik Konin 1
114 Dawid Urbaniak Mieszko Gniezno 1
115 Jakub Janasik Bałtyk Koszalin 1
116 Hubert Górka Bałtyk Koszalin 1
117 Michał Miller Radunia Stężyca 1
118 Sebastian Kowalski Gryf Wejherowo 1
119 Mikołaj Midzio Chemik Police 1
120 Dominik Drzewiecki Unia Swarzędz 1
121 Maksym Demjanczuk Bałtyk Gdynia 1
122 Sebastian Dziadkowiec Bałtyk Gdynia 1
123 Arkadiusz Jasitczak Bałtyk Koszalin 1
124 Fabian Urbański Gryf Wejherowo 1
125 Szymon Waleński Bałtyk Koszalin 1
126 Ondrej Jakubov Kotwica Kołobrzeg 1
127 Mateusz Zbiranek Pomorzanin Toruń 1
128 Filip Soboń Unia Swarzędz 1
129 Wojciech Onsorge Polonia Środa Wielkopolska 1
130 Miłosz Dziurzyński Unia Janikowo 1
131 Filip Fiborek Mieszko Gniezno 1
132 Dawid Radomski Unia Janikowo 1
133 Michał Kalitta Pomorzanin Toruń 1
134 Kamil Woroniecki Pomorzanin Toruń 1
135 Patryk Straszewski Pomorzanin Toruń 1
136 Kacper Szymankiewicz Jarota Jarocin 1
137 Michał Szczyrba Kotwica Kołobrzeg 1
138 Filip Burkhardt Radunia Stężyca 1
139 Igor Jurga Unia Swarzędz 1
140 Szymon Sobkowiak Polonia Środa Wielkopolska 1
141 Kamil Krupiński Górnik Konin 1
142 Illya Mykhailovskyy Chemik Police 1
143 Oskar Frygier Kotwica Kołobrzeg 1
144 Mateusz Molewski Unia Swarzędz 1
145 Gerard Pińczuk Unia Swarzędz 1
146 Kacper Osiadły Sokół Kleczew 1
147 Tomasz Koziorowski Sokół Kleczew 1
148 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 1
149 Dawid Rybacki Gwardia Koszalin 1
150 Kewin Wesołowski GKS Przodkowo 1
151 Nikodem Sroka Gryf Wejherowo 1
152 Sergio Camacho martinez Elana Toruń 1
153 Sebastian Rak Elana Toruń 1
154 Sebastian Owczarczyk Pomorzanin Toruń 1
155 Franciszek Marzec Pomorzanin Toruń 1
156 Bernard Powszuk KP Starogard Gdański 1
157 Arkadiusz Korpalski KP Starogard Gdański 1
158 Mateusz Kaczor Nielba Wągrowiec 1
159 Michał Górzyński Polonia Środa Wielkopolska 1
160 Daniel Górski KP Starogard Gdański 1
161 Sebastian Murawski Radunia Stężyca 1
162 Adrian Benedyczak Pogoń II Szczecin 1
163 Błażej Starzycki Pogoń II Szczecin 1
164 Ariel Jastrzembski Pomorzanin Toruń 1
165 Kacper Kozłowski Pogoń II Szczecin 1
166 Szymon Nowicki Bałtyk Gdynia 1
167 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 1
168 Mykyta Vovchenko Kotwica Kołobrzeg 1
169 Piotr Skokowski Jarota Jarocin 1
170 Michał Renusz Gryf Wejherowo 1
171 Oskar Klimkowicz Chemik Police 1
172 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 1
173 Adrian Ligienza Sokół Kleczew 1
174 Mateusz Dąbrowski GKS Przodkowo 1
175 Rafał Kosznik Radunia Stężyca 1
176 Patryk Moskiewicz KP Starogard Gdański 1
177 Miłosz Brylewski Mieszko Gniezno 1
178 Kacper Nowak Polonia Środa Wielkopolska 1
179 Szymon Zgarda Polonia Środa Wielkopolska 1
180 Krystian Kąkol Bałtyk Koszalin 1
181 Masato Hayashi Pomorzanin Toruń 1
182 Jacek Figaszewski Nielba Wągrowiec 1
183 Marcin Łażewski Jarota Jarocin 1
184 Norbert Hołtyn Gryf Wejherowo 1
185 Oskar Kalenik Pogoń II Szczecin 1
186 Mateusz Łuczak GKS Przodkowo 1
187 Jeremiasz Grela Gwardia Koszalin 1
188 Mateusz Piotrowski Gwardia Koszalin 1
189 Emil Więcek Górnik Konin 1
190 Łukasz Kowalczyk KP Starogard Gdański 1
191 Krzysztof Matuszak Jarota Jarocin 1
192 Gabriel Reis Polonio de Sousa Kotwica Kołobrzeg 1