III liga, gr. III sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Chorzów 13 32 10 2 1 36 12 24
2 Polonia Bytom 13 27 8 3 2 33 15 18
3 Ślęza Wrocław 13 27 8 3 2 29 13 16
4 Zagłębie II Lubin 13 21 6 3 4 25 15 10
5 Pniówek Pawłowice Śląskie 13 21 6 3 4 22 19 3
6 Gwarek Tarnowskie Góry 12 21 6 3 3 23 22 1
7 MKS Kluczbork 14 20 6 2 6 25 25 0
8 LKS Goczałkowice Zdrój 13 19 6 1 6 22 20 2
9 Lechia Zielona Góra 13 18 5 3 5 19 23 -4
10 Stal Brzeg 12 17 4 5 3 26 14 12
11 Miedź II Legnica 13 17 5 2 6 20 23 -3
12 Rekord Bielsko-Biała 12 16 4 4 4 20 15 5
13 ROW 1964 Rybnik 13 16 4 4 5 19 20 -1
14 Warta Gorzów Wielkopolski 14 15 4 3 7 14 27 -13
15 Górnik II Zabrze 10 13 4 1 5 20 17 3
16 Piast Żmigród 14 12 2 6 6 20 30 -10
17 Foto-Higiena Gać 13 11 2 5 6 14 29 -15
18 Polonia Nysa 13 8 2 2 9 15 36 -21
19 Polonia-Stal Świdnica 13 7 2 1 10 17 44 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Chorzów 6 16 5 1 0 20 5 15
2 Gwarek Tarnowskie Góry 8 16 5 1 2 17 10 7
3 Pniówek Pawłowice Śląskie 8 14 4 2 2 14 10 4
4 Miedź II Legnica 7 13 4 1 2 13 10 3
5 Stal Brzeg 7 12 3 3 1 19 7 12
6 Ślęza Wrocław 6 11 3 2 1 11 6 5
7 Zagłębie II Lubin 6 10 3 1 2 16 8 8
8 Lechia Zielona Góra 6 10 3 1 2 12 9 3
9 Polonia Bytom 6 9 2 3 1 14 6 8
10 MKS Kluczbork 6 9 3 0 3 13 9 4
11 ROW 1964 Rybnik 8 9 2 3 3 10 14 -4
12 Górnik II Zabrze 4 9 3 0 1 14 4 10
13 Rekord Bielsko-Biała 6 8 2 2 2 12 9 3
14 Polonia Nysa 7 8 2 2 3 11 13 -2
15 Foto-Higiena Gać 7 6 1 3 3 8 15 -7
16 Warta Gorzów Wielkopolski 6 4 1 1 4 3 11 -8
17 LKS Goczałkowice Zdrój 6 3 1 0 5 9 15 -6
18 Polonia-Stal Świdnica 6 3 1 0 5 8 18 -10
19 Piast Żmigród 6 2 0 2 4 5 11 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Bytom 7 18 6 0 1 19 9 10
2 Ruch Chorzów 7 16 5 1 1 16 7 9
3 Ślęza Wrocław 7 16 5 1 1 18 7 11
4 LKS Goczałkowice Zdrój 7 16 5 1 1 13 5 8
5 Zagłębie II Lubin 7 11 3 2 2 9 7 2
6 MKS Kluczbork 8 11 3 2 3 12 16 -4
7 Warta Gorzów Wielkopolski 8 11 3 2 3 11 16 -5
8 Piast Żmigród 8 10 2 4 2 15 19 -4
9 Lechia Zielona Góra 7 8 2 2 3 7 14 -7
10 Rekord Bielsko-Biała 6 8 2 2 2 8 6 2
11 Pniówek Pawłowice Śląskie 5 7 2 1 2 8 9 -1
12 ROW 1964 Rybnik 5 7 2 1 2 9 6 3
13 Gwarek Tarnowskie Góry 4 5 1 2 1 6 12 -6
14 Stal Brzeg 5 5 1 2 2 7 7 0
15 Foto-Higiena Gać 6 5 1 2 3 6 14 -8
16 Miedź II Legnica 6 4 1 1 4 7 13 -6
17 Górnik II Zabrze 6 4 1 1 4 6 13 -7
18 Polonia-Stal Świdnica 7 4 1 1 5 9 26 -17
19 Polonia Nysa 6 0 0 0 6 4 23 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Lechia Zielona Góra

Gospodarze Wynik Goście Data
Lechia Zielona Góra 1 - 1 Piast Żmigród 10 października 2020
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 2 Lechia Zielona Góra 22 sierpnia 2020
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 0 Lechia Zielona Góra 6 czerwca 2020
Lechia Zielona Góra 0 - 0 Piast Żmigród 11 kwietnia 2020
Lechia Zielona Góra 0 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 16 listopada 2019
Piast Żmigród 0 - 1 Lechia Zielona Góra 7 września 2019
Lechia Zielona Góra 0 - 3 Pniówek Pawłowice Śląskie 16 czerwca 2018
Lechia Zielona Góra 1 - 3 Piast Żmigród 24 marca 2018
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 1 Lechia Zielona Góra 18 listopada 2017
Piast Żmigród 3 - 0 Lechia Zielona Góra 15 sierpnia 2017
Lechia Zielona Góra 1 - 1 Piast Żmigród 4 czerwca 2017
Lechia Zielona Góra 1 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 8 kwietnia 2017
Piast Żmigród 3 - 1 Lechia Zielona Góra 29 października 2016
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 3 Lechia Zielona Góra 24 września 2016
Piast Żmigród 6 - 1 Lechia Zielona Góra 16 maja 2015
Lechia Zielona Góra 3 - 0 Piast Żmigród 18 października 2014

III liga, gr. III sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adam Żak Polonia Bytom 16
2 Mariusz Idzik Ruch Chorzów 15
3 Szymon Kobusiński Lechia Zielona Góra 12
4 Damian Celuch Stal Brzeg 9
5 Bartosz Włodarczyk MKS Kluczbork 9
6 Piotr Ćwielong LKS Goczałkowice Zdrój 8
7 Marcin Przybylski Foto-Higiena Gać 7
8 Adam Setla Polonia Nysa 7
9 Bartosz Zynek Zagłębie II Lubin 7
10 Piotr Stępień Ślęza Wrocław 7
11 Bartosz Marchewka LKS Goczałkowice Zdrój 7
12 Szymon Szymański Rekord Bielsko-Biała 7
13 Daniel Stanclik Piast Żmigród 6
14 Filip Latusek MKS Kluczbork 6
15 Jakub Kuczera ROW 1964 Rybnik 6
16 Maciej Koziara Miedź II Legnica 6
17 Paweł Posmyk Warta Gorzów Wielkopolski 6
18 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 6
19 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 6
20 Michał Maj Stal Brzeg 5
21 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 5
22 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 5
23 Filip Żagiel Polonia Bytom 4
24 Patryk Stefański Polonia Bytom 4
25 Sebastian Pączko Gwarek Tarnowskie Góry 4
26 Michał Mokrzycki Ruch Chorzów 4
27 Marcin Niemczyk Stal Brzeg 4
28 Bartłomiej Korbecki Górnik II Zabrze 4
29 Guilherme Da Silva Ślęza Wrocław 4
30 Dawid Kamiński Stal Brzeg 3
31 Łukasz Krakowczyk ROW 1964 Rybnik 3
32 Marcin Wodecki ROW 1964 Rybnik 3
33 Mateusz Winciersz Ruch Chorzów 3
34 Konrad Kasolik Ruch Chorzów 3
35 Rafał Adamek Pniówek Pawłowice Śląskie 3
36 Daniel Dudziński Zagłębie II Lubin 3
37 Bartosz Guzdek Rekord Bielsko-Biała 3
38 Igor Lewandowski Miedź II Legnica 3
39 Michał Sypek Stal Brzeg 3
40 Mateusz Kluzek Ślęza Wrocław 3
41 Rafał Kuliński Gwarek Tarnowskie Góry 3
42 Robert Myrta Polonia-Stal Świdnica 3
43 Oskar Trzepacz Piast Żmigród 3
44 Daniel Barbus Gwarek Tarnowskie Góry 3
45 Łukasz Janoszka Ruch Chorzów 3
46 Błażej Czuban Zagłębie II Lubin 3
47 Ishmael Baidoo Górnik II Zabrze 3
48 Dominik Skiba Górnik II Zabrze 3
49 Dawid Krzemień Polonia Bytom 2
50 Kamil Nykiel MKS Kluczbork 2
51 Konrad Pipa Gwarek Tarnowskie Góry 2
52 Piotr Świątko Miedź II Legnica 2
53 Kacper Lepczyński Zagłębie II Lubin 2
54 Artiom Carastoian Miedź II Legnica 2
55 Adam Grygier LKS Goczałkowice Zdrój 2
56 Arisco . Miedź II Legnica 2
57 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 2
58 Edil Souza Polonia-Stal Świdnica 2
59 Damian Szydziak Ślęza Wrocław 2
60 Grzegorz Borowy Polonia-Stal Świdnica 2
61 Tomasz Foszmańczyk Ruch Chorzów 2
62 Bartosz Konieczny Lechia Zielona Góra 2
63 Dominik Kuboń Piast Żmigród 2
64 Mateusz Bartolewski Zagłębie II Lubin 2
65 Dariusz Rucki Rekord Bielsko-Biała 2
66 Piotr Kwaśniewski Ruch Chorzów 2
67 Tobiasz Jarczak Foto-Higiena Gać 2
68 Kamil Spratek ROW 1964 Rybnik 2
69 Marko Zawada Górnik II Zabrze 2
70 Marcin Czaicki Rekord Bielsko-Biała 2
71 Jakub Sypek Zagłębie II Lubin 2
72 Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork 2
73 Michał Rostkowski Górnik II Zabrze 2
74 Wojciech Szuba Polonia-Stal Świdnica 2
75 Norbert Jaszczak MKS Kluczbork 2
76 Kamil Sosna Piast Żmigród 2
77 Daniel Golus Polonia Nysa 2
78 Tomasz Pośpiech Polonia Bytom 2
79 Tomasz Mamis Polonia Nysa 2
80 Marcos Baumgarten Polonia-Stal Świdnica 2
81 Wojciech Sowa Polonia-Stal Świdnica 2
82 Szymon Sołtyński Piast Żmigród 2
83 Adrian Błaszkiewicz Polonia Nysa 1
84 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 1
85 Maciej Śliwa Miedź II Legnica 1
86 Bartosz Baranowicz Górnik II Zabrze 1
87 Mikołaj Wawrzyniak Ślęza Wrocław 1
88 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 1
89 Daniel Paszek Ruch Chorzów 1
90 Michał Mazur MKS Kluczbork 1
91 Dawid Morcinek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
92 Filip Łukasik Pniówek Pawłowice Śląskie 1
93 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 1
94 Kajetan Frankowski Polonia Bytom 1
95 Jędrzej Król Lechia Zielona Góra 1
96 Jan Ciućka Rekord Bielsko-Biała 1
97 Łukasz Zakrzewski Warta Gorzów Wielkopolski 1
98 Mateusz Duchowski Ruch Chorzów 1
99 Patryk Salamon Polonia-Stal Świdnica 1
100 Jakub Rudek Ruch Chorzów 1
101 Wiktor Pleśnierowicz Miedź II Legnica 1
102 Sebastian Taranek Miedź II Legnica 1
103 Sebastian Dworaczek Gwarek Tarnowskie Góry 1
104 Sebastian Siwek Gwarek Tarnowskie Góry 1
105 Dominik Budzik Polonia Bytom 1
106 Jakub Trojanowski Piast Żmigród 1
107 Kacper Laskowski Zagłębie II Lubin 1
108 Szymon Ciuberek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
109 Przemysław Szkatuła Pniówek Pawłowice Śląskie 1
110 Tomasz Dyr Ślęza Wrocław 1
111 Maciej Matusik Foto-Higiena Gać 1
112 Damian Szałas Warta Gorzów Wielkopolski 1
113 Ble Dro Narcisse Polonia Nysa 1
114 Dawid Niedźwiedzki ROW 1964 Rybnik 1
115 Marcin Lachowski Polonia Bytom 1
116 Piotr Maroszek LKS Goczałkowice Zdrój 1
117 Marcin Kozina LKS Goczałkowice Zdrój 1
118 Joe Romanski Zagłębie II Lubin 1
119 Oktawian Obuchowski Gwarek Tarnowskie Góry 1
120 Patryk Joachim Gwarek Tarnowskie Góry 1
121 Kamil Lukoszek Górnik II Zabrze 1
122 Jakub Kotko Górnik II Zabrze 1
123 Filip Olejniczak Ślęza Wrocław 1
124 Nikolas Wroblewski Rekord Bielsko-Biała 1
125 Norbert Radkiewicz Polonia Bytom 1
126 Jakub Gil Ślęza Wrocław 1
127 Paweł Bujakiewicz Foto-Higiena Gać 1
128 Łukasz Orzechowski Foto-Higiena Gać 1
129 Mateusz Krzymiński Foto-Higiena Gać 1
130 Artur Małecki Lechia Zielona Góra 1
131 Kamil Niewiadomski Miedź II Legnica 1
132 Kamil Surowiec Górnik II Zabrze 1
133 Dominik Siwiński Warta Gorzów Wielkopolski 1
134 Thomas Pranica Górnik II Zabrze 1
135 Krzysztof Wingralek Górnik II Zabrze 1
136 Krzysztof Hałgas Polonia Bytom 1
137 Denis Smolarek MKS Kluczbork 1
138 Kamil Jurasik MKS Kluczbork 1
139 Dawid Weis Pniówek Pawłowice Śląskie 1
140 Maciej Pisula Polonia Nysa 1
141 Krzysztof Bodziony Pniówek Pawłowice Śląskie 1
142 Mateusz Stempin Ślęza Wrocław 1
143 Szymon Wróblewski Rekord Bielsko-Biała 1
144 Przemysław Macierzyński Warta Gorzów Wielkopolski 1
145 Marcin Gołębiowski Piast Żmigród 1
146 Jakub Babij Lechia Zielona Góra 1
147 Mateusz Pańkowski Rekord Bielsko-Biała 1
148 Kamil Bętkowski Gwarek Tarnowskie Góry 1
149 Eryk Moryson Piast Żmigród 1
150 Piotr Trąd Pniówek Pawłowice Śląskie 1
151 Paweł Krauz Warta Gorzów Wielkopolski 1
152 Marcel Kasprzak Warta Gorzów Wielkopolski 1
153 Filip Matuszczyk LKS Goczałkowice Zdrój 1
154 Dawid Ufir Warta Gorzów Wielkopolski 1
155 Łukasz Chodyga Polonia Nysa 1
156 Jakub Banach Stal Brzeg 1
157 Michał Szymczyk Stal Brzeg 1
158 Marcin Budnik Stal Brzeg 1
159 Mateusz Dychus Stal Brzeg 1
160 Patryk Paszkowski Polonia-Stal Świdnica 1
161 Sebastian Jaroszyński Polonia-Stal Świdnica 1
162 Damian Furczyk LKS Goczałkowice Zdrój 1
163 Marek Krotofil ROW 1964 Rybnik 1
164 Jarosław Baranśkyj ROW 1964 Rybnik 1
165 Rafał Adamski Miedź II Legnica 1
166 Jakub Rogalski Zagłębie II Lubin 1
167 Bartłomiej Kłudka Zagłębie II Lubin 1
168 Piotr Pacholski ROW 1964 Rybnik 1
169 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 1
170 Adam Borkowski Zagłębie II Lubin 1
171 Piotr Samiec-Talar Ślęza Wrocław 1
172 Dawid Ogrodzki LKS Goczałkowice Zdrój 1
173 Kamil Witkowski MKS Kluczbork 1
174 Dorian Krakowski Polonia-Stal Świdnica 1
175 Kacper Kawula Ruch Chorzów 1
176 Marek Miziniak Piast Żmigród 1