III liga, gr. III sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Bytom 1 3 1 0 0 4 0 4
2 Polonia Nysa 1 3 1 0 0 4 1 3
3 Lechia Zielona Góra 1 3 1 0 0 3 2 1
4 Ślęza Wrocław 1 3 1 0 0 2 1 1
5 Raków II Częstochowa 1 3 1 0 0 2 1 1
6 Gwarek Tarnowskie Góry 1 3 1 0 0 1 0 1
7 Stal Brzeg 1 3 1 0 0 1 0 1
8 Odra Wodzisław Śląski 1 1 0 1 0 3 3 0
9 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 1 0 1 0 3 3 0
10 Miedź II Legnica 1 1 0 1 0 2 2 0
11 LKS Goczałkowice Zdrój 1 1 0 1 0 2 2 0
12 Rekord Bielsko-Biała 1 0 0 0 1 2 3 -1
13 MKS Kluczbork 1 0 0 0 1 1 2 -1
14 Górnik II Zabrze 1 0 0 0 1 1 2 -1
15 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 0 0 0 1 0 1 -1
16 Chrobry II Głogów 1 0 0 0 1 0 1 -1
17 Carina Gubin 1 0 0 0 1 1 4 -3
18 Warta Gorzów Wielkopolski 1 0 0 0 1 0 4 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Bytom 1 3 1 0 0 4 0 4
2 Polonia Nysa 1 3 1 0 0 4 1 3
3 Lechia Zielona Góra 1 3 1 0 0 3 2 1
4 Ślęza Wrocław 1 3 1 0 0 2 1 1
5 Raków II Częstochowa 1 3 1 0 0 2 1 1
6 Stal Brzeg 1 3 1 0 0 1 0 1
7 Odra Wodzisław Śląski 1 1 0 1 0 3 3 0
8 Miedź II Legnica 1 1 0 1 0 2 2 0
9 Gwarek Tarnowskie Góry 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Pniówek Pawłowice Śląskie 0 0 0 0 0 0 0 0
11 LKS Goczałkowice Zdrój 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Rekord Bielsko-Biała 0 0 0 0 0 0 0 0
13 MKS Kluczbork 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Górnik II Zabrze 0 0 0 0 0 0 0 0
15 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 0 0 0 1 0 1 -1
16 Chrobry II Głogów 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Carina Gubin 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Warta Gorzów Wielkopolski 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gwarek Tarnowskie Góry 1 3 1 0 0 1 0 1
2 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 1 0 1 0 3 3 0
3 LKS Goczałkowice Zdrój 1 1 0 1 0 2 2 0
4 Polonia Bytom 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Polonia Nysa 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Lechia Zielona Góra 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Ślęza Wrocław 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Raków II Częstochowa 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Stal Brzeg 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Odra Wodzisław Śląski 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Miedź II Legnica 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Rekord Bielsko-Biała 1 0 0 0 1 2 3 -1
13 MKS Kluczbork 1 0 0 0 1 1 2 -1
14 Górnik II Zabrze 1 0 0 0 1 1 2 -1
15 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Chrobry II Głogów 1 0 0 0 1 0 1 -1
17 Carina Gubin 1 0 0 0 1 1 4 -3
18 Warta Gorzów Wielkopolski 1 0 0 0 1 0 4 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Lechia Zielona Góra

Gospodarze Wynik Goście Data
Warta Gorzów Wielkopolski 0 - 0 Lechia Zielona Góra 19 listopada 2022
Lechia Zielona Góra 0 - 0 LKS Goczałkowice Zdrój 12 listopada 2022
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 0 Lechia Zielona Góra 5 listopada 2022
Lechia Zielona Góra 0 - 0 Carina Gubin 29 października 2022
Polonia Nysa 0 - 0 Lechia Zielona Góra 22 października 2022
Lechia Zielona Góra 0 - 0 Odra Wodzisław Śląski 15 października 2022
Miedź II Legnica 0 - 0 Lechia Zielona Góra 8 października 2022
Lechia Zielona Góra 0 - 0 Polonia Bytom 1 października 2022
Lechia Zielona Góra 0 - 0 MKS Kluczbork 24 września 2022
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 0 Lechia Zielona Góra 17 września 2022
Lechia Zielona Góra 0 - 0 Stal Brzeg 10 września 2022
Ślęza Wrocław 0 - 0 Lechia Zielona Góra 3 września 2022
Lechia Zielona Góra 0 - 0 Raków II Częstochowa 27 sierpnia 2022
Górnik II Zabrze 0 - 0 Lechia Zielona Góra 20 sierpnia 2022
Lechia Zielona Góra 0 - 0 Chrobry II Głogów 17 sierpnia 2022
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 0 Lechia Zielona Góra 16 sierpnia 2022
Lechia Zielona Góra 3 - 2 Rekord Bielsko-Biała 6 sierpnia 2022

III liga, gr. III sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Popowicz Polonia Nysa 3
2 Dawid Wolny Polonia Bytom 2
3 Mateusz Surożyński Lechia Zielona Góra 2
4 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 2
5 Jakub Kuczera Odra Wodzisław Śląski 2
6 Maksymilian Podgórski Stal Brzeg 1
7 Michał Bedronka Polonia Bytom 1
8 Filip Żagiel Polonia Bytom 1
9 Adam Samiec Ślęza Wrocław 1
10 Michał Rostkowski Górnik II Zabrze 1
11 Vinicius Matheus Ślęza Wrocław 1
12 Mateusz Urbański Gwarek Tarnowskie Góry 1
13 Marcin Wróbel Rekord Bielsko-Biała 1
14 Rafał Ostrowski Lechia Zielona Góra 1
15 Seweryn Caputa Rekord Bielsko-Biała 1
16 Grzegorz Glapka Pniówek Pawłowice Śląskie 1
17 Oleksandr Tsybulnyk Odra Wodzisław Śląski 1
18 Jakub Ryś Carina Gubin 1
19 Michał Zimon Polonia Nysa 1
20 Hubert Kwolek Miedź II Legnica 1
21 Kacper Chmielewski Miedź II Legnica 1
22 Krzysztof Kiklaisz LKS Goczałkowice Zdrój 1
23 Łukasz Hanzel LKS Goczałkowice Zdrój 1
24 Daniel Błędowski MKS Kluczbork 1
25 Bartosz Chłód Raków II Częstochowa 1
26 Pedro Vieira Raków II Częstochowa 1