III liga, gr. II sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lech II Poznań 28 64 20 4 4 72 25 47
2 KKS 1925 Kalisz 29 62 19 5 5 62 32 30
3 Radunia Stężyca 29 61 19 4 6 65 30 35
4 Kotwica Kołobrzeg 29 58 17 7 5 54 35 19
5 Mieszko Gniezno 29 55 17 4 8 65 44 21
6 Polonia Środa Wielkopolska 29 51 16 3 10 51 36 15
7 Sokół Kleczew 29 49 15 4 10 43 37 6
8 Bałtyk Gdynia 29 48 15 3 11 47 40 7
9 Świt Skolwin (Szczecin) 29 47 13 8 8 39 31 8
10 KP Starogard Gdański 29 44 12 8 9 45 27 18
11 Górnik Konin 29 37 11 4 14 39 45 -6
12 Bałtyk Koszalin 29 33 10 3 16 49 66 -17
13 Pogoń II Szczecin 29 32 10 2 17 39 55 -16
14 Jarota Jarocin 29 31 8 7 14 29 42 -13
15 Gwardia Koszalin 29 24 7 3 19 30 60 -30
16 Chemik Bydgoszcz 29 21 6 3 20 30 58 -28
17 Wierzyca Pelplin 28 14 3 5 20 29 67 -38
18 Wda Świecie 29 8 1 5 23 20 78 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KKS 1925 Kalisz 15 38 12 2 1 36 14 22
2 Lech II Poznań 14 36 11 3 0 41 10 31
3 Kotwica Kołobrzeg 14 35 11 2 1 29 12 17
4 Mieszko Gniezno 15 34 11 1 3 39 16 23
5 Polonia Środa Wielkopolska 15 31 10 1 4 36 15 21
6 Bałtyk Gdynia 14 30 9 3 2 26 11 15
7 Sokół Kleczew 15 29 9 2 4 24 14 10
8 Radunia Stężyca 14 28 9 1 4 32 14 18
9 Świt Skolwin (Szczecin) 14 26 7 5 2 18 8 10
10 KP Starogard Gdański 15 25 7 4 4 29 17 12
11 Pogoń II Szczecin 15 20 6 2 7 26 24 2
12 Górnik Konin 14 17 5 2 7 22 24 -2
13 Jarota Jarocin 14 16 4 4 6 15 13 2
14 Bałtyk Koszalin 15 13 4 1 10 27 36 -9
15 Gwardia Koszalin 15 13 4 1 10 14 28 -14
16 Chemik Bydgoszcz 14 10 3 1 10 18 30 -12
17 Wierzyca Pelplin 14 9 2 3 9 16 30 -14
18 Wda Świecie 14 6 1 3 10 10 34 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radunia Stężyca 15 33 10 3 2 33 16 17
2 Lech II Poznań 14 28 9 1 4 31 15 16
3 KKS 1925 Kalisz 14 24 7 3 4 26 18 8
4 Kotwica Kołobrzeg 15 23 6 5 4 25 23 2
5 Mieszko Gniezno 14 21 6 3 5 26 28 -2
6 Świt Skolwin (Szczecin) 15 21 6 3 6 21 23 -2
7 Polonia Środa Wielkopolska 14 20 6 2 6 15 21 -6
8 Sokół Kleczew 14 20 6 2 6 19 23 -4
9 Górnik Konin 15 20 6 2 7 17 21 -4
10 Bałtyk Koszalin 14 20 6 2 6 22 30 -8
11 KP Starogard Gdański 14 19 5 4 5 16 10 6
12 Bałtyk Gdynia 15 18 6 0 9 21 29 -8
13 Jarota Jarocin 15 15 4 3 8 14 29 -15
14 Pogoń II Szczecin 14 12 4 0 10 13 31 -18
15 Gwardia Koszalin 14 11 3 2 9 16 32 -16
16 Chemik Bydgoszcz 15 11 3 2 10 12 28 -16
17 Wierzyca Pelplin 14 5 1 2 11 13 37 -24
18 Wda Świecie 15 2 0 2 13 10 44 -34
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Lech II Poznań

Gospodarze Wynik Goście Data
Lech II Poznań 0 - 0 Radunia Stężyca 8 czerwca 2019
Lech II Poznań 0 - 0 Wda Świecie 29 maja 2019
Radunia Stężyca 0 - 5 Lech II Poznań 18 listopada 2018
Wda Świecie 0 - 5 Lech II Poznań 3 listopada 2018
Wda Świecie 1 - 5 Lech II Poznań 12 maja 2018
Lech II Poznań 1 - 2 Wda Świecie 14 października 2017
Lech II Poznań 1 - 0 Wda Świecie 12 kwietnia 2017
Wda Świecie 0 - 4 Lech II Poznań 10 września 2016
Lech II Poznań 2 - 1 Wda Świecie 13 kwietnia 2016
Wda Świecie 0 - 4 Lech II Poznań 29 sierpnia 2015
Wda Świecie 1 - 2 Lech II Poznań 21 marca 2015
Lech II Poznań 0 - 1 Wda Świecie 17 sierpnia 2014
Lech II Poznań 5 - 2 Wda Świecie 12 kwietnia 2014
Wda Świecie 5 - 2 Lech II Poznań 31 sierpnia 2013

III liga, gr. II sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Dawid Retlewski Kotwica Kołobrzeg 24
2 Hubert Antkowiak KKS 1925 Kalisz 20
3 Tomasz Bzdęga Mieszko Gniezno 14
4 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 13
5 Radosław Stępień Radunia Stężyca 12
6 Paweł Łysiak Bałtyk Koszalin 12
7 Mateusz Żebrowski KKS 1925 Kalisz 11
8 Krzysztof Bartoszak Polonia Środa Wielkopolska 11
9 Krzysztof Kołodziej Lech II Poznań 11
10 Dominik Drzewiecki Gwardia Koszalin 10
11 Hubert Sobol Lech II Poznań 10
12 Taras Jaworśkyj Górnik Konin 9
13 Robert Tunkiewicz KKS 1925 Kalisz 9
14 Gracjan Goździk Mieszko Gniezno 9
15 Sebastian Bartlewski Bałtyk Gdynia 8
16 Ivan Gonzalez KKS 1925 Kalisz 8
17 Rafał Jankowski KP Starogard Gdański 8
18 Karol Maliszewski Wda Świecie 8
19 Adam Duda Bałtyk Gdynia 8
20 Szymon Maziarz Chemik Bydgoszcz 7
21 Adam Konieczny Mieszko Gniezno 7
22 Michał Marczak Bałtyk Gdynia 7
23 Patryk Jarantowicz KKS 1925 Kalisz 7
24 Kacper Łazaj KP Starogard Gdański 7
25 Artur Formela Radunia Stężyca 6
26 Filip Sosnowski KP Starogard Gdański 6
27 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 6
28 Eryk Kryg Lech II Poznań 6
29 Dawid Przybyszewski Górnik Konin 6
30 Mateusz Majer Górnik Konin 6
31 Jakub Antosik Sokół Kleczew 6
32 Adrian Benedyczak Pogoń II Szczecin 6
33 Krzysztof Iwanowski Radunia Stężyca 6
34 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 6
35 Mateusz Molewski Mieszko Gniezno 6
36 Przemysław Szur Kotwica Kołobrzeg 6
37 Krystian Krauze Bałtyk Koszalin 6
38 Jakub Apolinarski Polonia Środa Wielkopolska 6
39 Sebastian Ginter Gwardia Koszalin 5
40 Dawid Klawikowski Radunia Stężyca 5
41 Damian Pawlak Mieszko Gniezno 5
42 Jakub Dębowski Sokół Kleczew 5
43 Sebastian Deja Kotwica Kołobrzeg 5
44 Michał Wolinowski Sokół Kleczew 5
45 Dawid Wolny Kotwica Kołobrzeg 5
46 Hubert Turski Pogoń II Szczecin 5
47 Piotr Skrobosiński Polonia Środa Wielkopolska 5
48 Radosław Mikołajczak Mieszko Gniezno 5
49 Adam Gajda Polonia Środa Wielkopolska 5
50 Mikołaj Pingot Sokół Kleczew 5
51 Adrian Szynka Kotwica Kołobrzeg 5
52 Jakub Groszkowski Sokół Kleczew 5
53 Paweł Tomczyk Lech II Poznań 5
54 Michał Szubert Gwardia Koszalin 5
55 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 4
56 Dawid Gruchała-Węsierski Bałtyk Koszalin 4
57 Maciej Żurawski Pogoń II Szczecin 4
58 Szymon Emche Świt Skolwin (Szczecin) 4
59 Mateusz Łuczak Radunia Stężyca 4
60 Mateusz Ławniczak Mieszko Gniezno 4
61 Rafał Kosznik Radunia Stężyca 4
62 Daniel Kraska KP Starogard Gdański 4
63 Maciej Wyganowski Świt Skolwin (Szczecin) 4
64 Patryk Bil Świt Skolwin (Szczecin) 4
65 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 4
66 Jakub Wilk Polonia Środa Wielkopolska 4
67 Tomasz Kaczmarek Lech II Poznań 4
68 Wojciech Zyska KP Starogard Gdański 4
69 Michał Ciarkowski Kotwica Kołobrzeg 4
70 Krzysztof Wolkiewicz Mieszko Gniezno 4
71 Gracjan Kuśmierek Kotwica Kołobrzeg 4
72 Tomasz Bejuk Radunia Stężyca 4
73 Filip Marchwiński Lech II Poznań 4
74 Dariusz Dudka Lech II Poznań 4
75 Jakub Binerowski Wierzyca Pelplin 4
76 Kamil Żylski Radunia Stężyca 3
77 Michał Górzyński Polonia Środa Wielkopolska 3
78 Maciej Gregorek Bałtyk Koszalin 3
79 Adam Frączczak Pogoń II Szczecin 3
80 Ivan Vidal KKS 1925 Kalisz 3
81 Bartosz Bartkowiak Lech II Poznań 3
82 Marcin Trojanowski Kotwica Kołobrzeg 3
83 Piotr Siekirka Chemik Bydgoszcz 3
84 Jędrzej Kujawa Polonia Środa Wielkopolska 3
85 Paweł Wojowski Radunia Stężyca 3
86 Piotr Karasiński Radunia Stężyca 3
87 Łukasz Włodarczyk Bałtyk Koszalin 3
88 Wojciech Mielcarek Chemik Bydgoszcz 3
89 Maciej Gajos Lech II Poznań 3
90 Mikołaj Panowicz Mieszko Gniezno 3
91 Oskar Kalenik Pogoń II Szczecin 3
92 Miłosz Kowalski Jarota Jarocin 3
93 Filip Sobiecki Bałtyk Gdynia 3
94 Jakub Smektała Sokół Kleczew 3
95 Michał Steinke Mieszko Gniezno 3
96 Michał Wohlert KP Starogard Gdański 3
97 Stanisław Wawrzynowicz Pogoń II Szczecin 3
98 Przemysław Kostuch Bałtyk Gdynia 3
99 Maciej Kot Chemik Bydgoszcz 3
100 Hieronim Gierszewski Wierzyca Pelplin 3
101 Wojciech Ernest Wda Świecie 3
102 Piotr Wojtasiak Kotwica Kołobrzeg 3
103 Piotr Skokowski Jarota Jarocin 3
104 Dawid Idzikowski Jarota Jarocin 2
105 Mateusz Żytko KKS 1925 Kalisz 2
106 Sebastian Nagel Świt Skolwin (Szczecin) 2
107 Dawid Janicki Chemik Bydgoszcz 2
108 Mateusz Czapłygin Bałtyk Koszalin 2
109 Jędrzej Ludwiczak Jarota Jarocin 2
110 Jakub Mrozik Wierzyca Pelplin 2
111 Mateusz Gawlik KKS 1925 Kalisz 2
112 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 2
113 Paweł Tupaj Lech II Poznań 2
114 Dawid Śnieg Górnik Konin 2
115 Oskar Szczepanik Świt Skolwin (Szczecin) 2
116 Vernon De Marco Lech II Poznań 2
117 Mikołaj Łopatka Jarota Jarocin 2
118 Damian Buczma Polonia Środa Wielkopolska 2
119 Krystian Pawlak Polonia Środa Wielkopolska 2
120 Soufian Benyamina Pogoń II Szczecin 2
121 Maciej Adamczewski Górnik Konin 2
122 Przemysław Czerwiński Bałtyk Gdynia 2
123 Bernard Powszuk KP Starogard Gdański 2
124 Igor Jurga Polonia Środa Wielkopolska 2
125 Marcel Wędrychowski Pogoń II Szczecin 2
126 Adrian Kaliszan Mieszko Gniezno 2
127 Krystian Sobieraj Górnik Konin 2
128 Piotr Kieruzel Kotwica Kołobrzeg 2
129 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 2
130 Szymon Piekarski Jarota Jarocin 2
131 Łukasz Szymański Kotwica Kołobrzeg 2
132 Norbert Grzelak Sokół Kleczew 2
133 Radosław Regliński Wierzyca Pelplin 2
134 Bartosz Czerwiński Wda Świecie 2
135 Dawid Radomski Mieszko Gniezno 2
136 Krystian Przyborowski Gwardia Koszalin 2
137 Dawid Błanik Pogoń II Szczecin 2
138 Iker Guarrotxena Pogoń II Szczecin 2
139 Jeremiasz Grela Górnik Konin 2
140 Maciej Orłowski Lech II Poznań 2
141 Marcin Radzewicz KKS 1925 Kalisz 2
142 Andrzej Kaszuba Radunia Stężyca 2
143 Krzysztof Bułka Gwardia Koszalin 2
144 Jan Paczyński Sokół Kleczew 2
145 Jakub Kłosowski Radunia Stężyca 2
146 Mateusz Górny Bałtyk Koszalin 2
147 Arkadiusz Korpalski Bałtyk Gdynia 2
148 Sebastian Kowalczyk Pogoń II Szczecin 2
149 Rafał Gutowski Kotwica Kołobrzeg 2
150 Todor Trajanow KKS 1925 Kalisz 1
151 Jakub Letniowski Bałtyk Gdynia 1
152 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 1
153 Sebastian Kaczyński Górnik Konin 1
154 Dawid Zielinski Świt Skolwin (Szczecin) 1
155 Beniamin Czajka Chemik Bydgoszcz 1
156 Filip Szymczak Lech II Poznań 1
157 Oliwier Kowalik Kotwica Kołobrzeg 1
158 Adam Męcfel Jarota Jarocin 1
159 Jakub Nowak Jarota Jarocin 1
160 Marcin Lis KKS 1925 Kalisz 1
161 Paweł Krawiec Świt Skolwin (Szczecin) 1
162 Michał Żyro Pogoń II Szczecin 1
163 Łukasz Norkowski Lech II Poznań 1
164 Patryk Regulski Wierzyca Pelplin 1
165 Adrian Chopcia Polonia Środa Wielkopolska 1
166 Dawid Kisły Bałtyk Koszalin 1
167 Maciej Meler Wierzyca Pelplin 1
168 Władysław Dorosz Kotwica Kołobrzeg 1
169 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 1
170 Wiktor Patrzykąt Górnik Konin 1
171 Paweł Błaszczak Górnik Konin 1
172 Igor Jankowski Bałtyk Gdynia 1
173 Timur Żamaletdinow Lech II Poznań 1
174 Jakub Kamiński Lech II Poznań 1
175 Dimitris Goutas Lech II Poznań 1
176 Tymoteusz Klupś Lech II Poznań 1
177 Luiz Henriquez Polonia Środa Wielkopolska 1
178 Charles Nwaogu Świt Skolwin (Szczecin) 1
179 Mateusz Skrzypczak Lech II Poznań 1
180 Volodymyr Kostevych Lech II Poznań 1
181 Marczuk Paweł Pogoń II Szczecin 1
182 Kacper Kozłowski Pogoń II Szczecin 1
183 Robert Kawałek Chemik Bydgoszcz 1
184 Oskar Nowak Lech II Poznań 1
185 Piotr Tomasik Lech II Poznań 1
186 Dawid Tomczak Wda Świecie 1
187 Michał Żurowski Wda Świecie 1
188 Szymon Ćwiek Górnik Konin 1
189 Michał Graczyk Pogoń II Szczecin 1
190 Mihai Radut Lech II Poznań 1
191 Patryk Adamczuk Świt Skolwin (Szczecin) 1
192 Bartosz Świderski Górnik Konin 1
193 Dawid Pisuła Jarota Jarocin 1
194 Jakub Janasik Bałtyk Koszalin 1
195 Radosław Barabasz Jarota Jarocin 1
196 Krzysztof Lisiak Bałtyk Koszalin 1
197 Jakub Czapliński Jarota Jarocin 1
198 Aleks Sieradzki Górnik Konin 1
199 Norbert Dondera Gwardia Koszalin 1
200 Paweł Bednarski Gwardia Koszalin 1
201 Bartłomiej Danowski Wierzyca Pelplin 1
202 Dominik Konieczny Wierzyca Pelplin 1
203 Michał Przybyła Kotwica Kołobrzeg 1
204 Kamil Lichmański Bałtyk Koszalin 1
205 Szymon Zgarda Polonia Środa Wielkopolska 1
206 Rafał Majtyka Gwardia Koszalin 1
207 Jakub Biskup Bałtyk Gdynia 1
208 Krzysztof Krakowiak KP Starogard Gdański 1
209 Marcin Budnik Wierzyca Pelplin 1
210 Thomas Rogne Lech II Poznań 1
211 Paweł Szołtys KP Starogard Gdański 1
212 Mateusz Stefaniak KKS 1925 Kalisz 1
213 Aleks Silski Gwardia Koszalin 1
214 Radosław Mik Chemik Bydgoszcz 1
215 Krzysztof Filipowicz Świt Skolwin (Szczecin) 1
216 Karol Zieliński Bałtyk Gdynia 1
217 Rafał Więckowski Chemik Bydgoszcz 1
218 Adam Kacprzak Chemik Bydgoszcz 1
219 Tomasz Koziorowski Sokół Kleczew 1
220 Wiktor Witt Kotwica Kołobrzeg 1
221 Maciej Gaszka Kotwica Kołobrzeg 1
222 Karol Szopiński Wierzyca Pelplin 1
223 Piotr Kręcki Bałtyk Gdynia 1
224 Tomasz Prejs Chemik Bydgoszcz 1
225 Adrian Wysiecki Radunia Stężyca 1
226 Patryk Jachemek Bałtyk Koszalin 1
227 Daniel Gałach Gwardia Koszalin 1
228 Daniel Michalski Chemik Bydgoszcz 1
229 Marcin Wasielewski Lech II Poznań 1