II liga sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Polkowice 16 38 12 2 2 34 12 22
2 GKS Katowice 17 38 12 2 3 37 17 20
3 Chojniczanka Chojnice 17 33 10 3 4 30 16 14
4 Wigry Suwałki 16 33 10 3 3 25 14 11
5 Skra Częstochowa 17 28 9 1 7 25 16 9
6 KKS 1925 Kalisz 17 27 9 0 8 25 20 5
7 Śląsk II Wrocław 17 27 8 3 6 27 23 4
8 Sokół Ostróda 17 26 8 2 7 26 22 4
9 Stal Rzeszów 16 24 7 3 6 24 18 6
10 Pogoń Siedlce 17 24 7 3 7 28 30 -2
11 Garbarnia Kraków 17 23 6 5 6 24 26 -2
12 Motor Lublin 17 22 5 7 5 21 20 1
13 Bytovia Bytów 17 20 5 5 7 25 26 -1
14 Błękitni Stargard 17 17 5 2 10 17 36 -19
15 Olimpia Elbląg 17 16 4 4 9 23 30 -7
16 Znicz Pruszków 17 16 4 4 9 15 31 -16
17 Lech II Poznań 17 14 4 2 11 23 34 -11
18 Olimpia Grudziądz 17 13 3 4 10 15 32 -17
19 Hutnik Kraków 17 13 4 1 12 21 42 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Chojniczanka Chojnice 9 25 8 1 0 23 5 18
2 Górnik Polkowice 9 22 7 1 1 21 8 13
3 GKS Katowice 8 17 5 2 1 20 9 11
4 Skra Częstochowa 8 16 5 1 2 12 5 7
5 Sokół Ostróda 10 16 5 1 4 15 11 4
6 KKS 1925 Kalisz 9 15 5 0 4 12 9 3
7 Motor Lublin 9 15 4 3 2 14 12 2
8 Wigry Suwałki 8 14 4 2 2 10 7 3
9 Bytovia Bytów 9 13 4 1 4 11 11 0
10 Garbarnia Kraków 9 12 3 3 3 13 14 -1
11 Błękitni Stargard 8 12 4 0 4 8 14 -6
12 Śląsk II Wrocław 9 11 3 2 4 8 12 -4
13 Lech II Poznań 8 11 3 2 3 15 14 1
14 Hutnik Kraków 6 10 3 1 2 14 13 1
15 Pogoń Siedlce 8 9 3 0 5 13 15 -2
16 Stal Rzeszów 8 8 2 2 4 9 13 -4
17 Olimpia Elbląg 9 8 2 2 5 13 17 -4
18 Znicz Pruszków 8 8 2 2 4 7 15 -8
19 Olimpia Grudziądz 8 2 0 2 6 6 17 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Katowice 9 21 7 0 2 17 8 9
2 Wigry Suwałki 8 19 6 1 1 15 7 8
3 Górnik Polkowice 7 16 5 1 1 13 4 9
4 Śląsk II Wrocław 8 16 5 1 2 19 11 8
5 Stal Rzeszów 8 16 5 1 2 15 5 10
6 Pogoń Siedlce 9 15 4 3 2 15 15 0
7 Skra Częstochowa 9 12 4 0 5 13 11 2
8 KKS 1925 Kalisz 8 12 4 0 4 13 11 2
9 Garbarnia Kraków 8 11 3 2 3 11 12 -1
10 Olimpia Grudziądz 9 11 3 2 4 9 15 -6
11 Sokół Ostróda 7 10 3 1 3 11 11 0
12 Chojniczanka Chojnice 8 8 2 2 4 7 11 -4
13 Olimpia Elbląg 8 8 2 2 4 10 13 -3
14 Znicz Pruszków 9 8 2 2 5 8 16 -8
15 Motor Lublin 8 7 1 4 3 7 8 -1
16 Bytovia Bytów 8 7 1 4 3 14 15 -1
17 Błękitni Stargard 9 5 1 2 6 9 22 -13
18 Lech II Poznań 9 3 1 0 8 8 20 -12
19 Hutnik Kraków 11 3 1 0 10 7 29 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Lech II Poznań

Gospodarze Wynik Goście Data
Stal Rzeszów 0 - 0 Lech II Poznań 12 czerwca 2021
Lech II Poznań 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 5 czerwca 2021
Bytovia Bytów 0 - 0 Lech II Poznań 29 maja 2021
Lech II Poznań 0 - 0 Motor Lublin 22 maja 2021
Wigry Suwałki 0 - 0 Lech II Poznań 19 maja 2021
Lech II Poznań 0 - 0 KKS 1925 Kalisz 15 maja 2021
Śląsk II Wrocław 0 - 0 Lech II Poznań 8 maja 2021
Lech II Poznań 0 - 0 Garbarnia Kraków 1 maja 2021
Skra Częstochowa 0 - 0 Lech II Poznań 28 kwietnia 2021
Olimpia Elbląg 0 - 0 Lech II Poznań 17 kwietnia 2021
Lech II Poznań 0 - 0 Znicz Pruszków 14 kwietnia 2021
Olimpia Grudziądz 0 - 0 Lech II Poznań 10 kwietnia 2021
Lech II Poznań 0 - 0 Pogoń Siedlce 3 kwietnia 2021
Górnik Polkowice 0 - 0 Lech II Poznań 27 marca 2021
Lech II Poznań 0 - 0 Błękitni Stargard 24 marca 2021
Lech II Poznań 0 - 0 GKS Katowice 17 marca 2021
Hutnik Kraków 0 - 0 Lech II Poznań 13 marca 2021
Lech II Poznań 0 - 0 Sokół Ostróda 6 marca 2021
Lech II Poznań 0 - 0 Stal Rzeszów 27 lutego 2021
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Lech II Poznań 12 grudnia 2020
Lech II Poznań 1 - 1 Bytovia Bytów 6 grudnia 2020
Motor Lublin 1 - 0 Lech II Poznań 2 grudnia 2020
Lech II Poznań 1 - 1 Wigry Suwałki 28 listopada 2020
KKS 1925 Kalisz 2 - 0 Lech II Poznań 21 listopada 2020
Błękitni Stargard 1 - 0 Lech II Poznań 18 listopada 2020
Lech II Poznań 2 - 1 Śląsk II Wrocław 14 listopada 2020
Garbarnia Kraków 2 - 4 Lech II Poznań 7 listopada 2020
Lech II Poznań 1 - 0 Skra Częstochowa 4 listopada 2020
Lech II Poznań 2 - 3 Olimpia Elbląg 29 października 2020
Znicz Pruszków 2 - 1 Lech II Poznań 9 października 2020
Lech II Poznań 1 - 2 Olimpia Grudziądz 4 października 2020
Pogoń Siedlce 4 - 2 Lech II Poznań 30 września 2020
Lech II Poznań 1 - 3 Górnik Polkowice 26 września 2020
GKS Katowice 3 - 1 Lech II Poznań 13 września 2020
Lech II Poznań 6 - 3 Hutnik Kraków 5 września 2020
Sokół Ostróda 2 - 0 Lech II Poznań 28 sierpnia 2020
Lech II Poznań 0 - 3 Błękitni Stargard 25 lipca 2020
Bytovia Bytów 1 - 1 Lech II Poznań 19 lipca 2020
Lech II Poznań 5 - 0 Gryf Wejherowo 15 lipca 2020
Znicz Pruszków 1 - 2 Lech II Poznań 11 lipca 2020
Lech II Poznań 2 - 0 Resovia 5 lipca 2020
Lech II Poznań 3 - 2 GKS Katowice 27 czerwca 2020
Widzew Łódź 3 - 2 Lech II Poznań 21 czerwca 2020
Lech II Poznań 2 - 2 Elana Toruń 17 czerwca 2020
Górnik Polkowice 1 - 1 Lech II Poznań 13 czerwca 2020
Lech II Poznań 2 - 1 Pogoń Siedlce 6 czerwca 2020
Lech II Poznań 2 - 2 Garbarnia Kraków 3 czerwca 2020
Legionovia Legionowo 0 - 0 Lech II Poznań 7 marca 2020
Lech II Poznań 2 - 1 Stal Rzeszów 29 lutego 2020
Skra Częstochowa 0 - 0 Lech II Poznań 30 listopada 2019
Lech II Poznań 1 - 1 Górnik Łęczna 23 listopada 2019
Lech II Poznań 1 - 1 Olimpia Elbląg 16 listopada 2019
Błękitni Stargard 2 - 2 Lech II Poznań 9 listopada 2019
Lech II Poznań 3 - 0 Bytovia Bytów 3 listopada 2019
Gryf Wejherowo 1 - 2 Lech II Poznań 26 października 2019
Lech II Poznań 0 - 1 Znicz Pruszków 20 października 2019
Resovia 3 - 2 Lech II Poznań 12 października 2019
Lech II Poznań 2 - 2 Stal Stalowa Wola 6 października 2019
GKS Katowice 2 - 0 Lech II Poznań 28 września 2019
Lech II Poznań 1 - 2 Widzew Łódź 21 września 2019
Lech II Poznań 0 - 3 Górnik Polkowice 18 września 2019
Elana Toruń 2 - 4 Lech II Poznań 14 września 2019
Pogoń Siedlce 0 - 2 Lech II Poznań 31 sierpnia 2019
Garbarnia Kraków 1 - 0 Lech II Poznań 24 sierpnia 2019
Lech II Poznań 2 - 1 Legionovia Legionowo 21 sierpnia 2019
Stal Rzeszów 2 - 0 Lech II Poznań 17 sierpnia 2019
Lech II Poznań 2 - 0 Skra Częstochowa 11 sierpnia 2019
Górnik Łęczna 0 - 0 Lech II Poznań 3 sierpnia 2019
Olimpia Elbląg 4 - 0 Lech II Poznań 28 lipca 2019
Stal Stalowa Wola 2 - 1 Lech II Poznań 1 lipca 2019
Bałtyk Gdynia 3 - 1 Lech II Poznań 15 czerwca 2019
Lech II Poznań 3 - 0 Wierzyca Pelplin 12 czerwca 2019
Lech II Poznań 3 - 1 Radunia Stężyca 8 czerwca 2019
Kotwica Kołobrzeg 3 - 3 Lech II Poznań 1 czerwca 2019
Lech II Poznań 3 - 0 Wda Świecie 29 maja 2019
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 1 Lech II Poznań 25 maja 2019
Górnik Konin 2 - 3 Lech II Poznań 11 maja 2019
Lech II Poznań 4 - 0 Chemik Bydgoszcz 5 maja 2019
Pogoń II Szczecin 3 - 2 Lech II Poznań 1 maja 2019
Lech II Poznań 3 - 0 Gwardia Koszalin 28 kwietnia 2019
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Lech II Poznań 18 kwietnia 2019
Lech II Poznań 4 - 0 Jarota Jarocin 14 kwietnia 2019
Lech II Poznań 4 - 1 KKS 1925 Kalisz 7 kwietnia 2019
Sokół Kleczew 2 - 3 Lech II Poznań 30 marca 2019
Lech II Poznań 2 - 1 KP Starogard Gdański 23 marca 2019
Mieszko Gniezno 1 - 0 Lech II Poznań 16 marca 2019
Lech II Poznań 4 - 0 Bałtyk Koszalin 9 marca 2019
Lech II Poznań 1 - 0 Bałtyk Gdynia 25 listopada 2018
Radunia Stężyca 0 - 5 Lech II Poznań 18 listopada 2018
Lech II Poznań 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 11 listopada 2018
Lech II Poznań 3 - 0 Górnik Konin 7 listopada 2018
Wda Świecie 0 - 5 Lech II Poznań 3 listopada 2018
Lech II Poznań 5 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 28 października 2018
Wierzyca Pelplin 1 - 4 Lech II Poznań 20 października 2018
Chemik Bydgoszcz 1 - 3 Lech II Poznań 6 października 2018
Lech II Poznań 2 - 0 Pogoń II Szczecin 29 września 2018
Gwardia Koszalin 1 - 0 Lech II Poznań 22 września 2018
Lech II Poznań 4 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 16 września 2018
Jarota Jarocin 0 - 1 Lech II Poznań 9 września 2018
KKS 1925 Kalisz 1 - 2 Lech II Poznań 1 września 2018
Lech II Poznań 1 - 1 Sokół Kleczew 26 sierpnia 2018
KP Starogard Gdański 2 - 0 Lech II Poznań 19 sierpnia 2018
Lech II Poznań 3 - 3 Mieszko Gniezno 15 sierpnia 2018
Bałtyk Koszalin 0 - 2 Lech II Poznań 11 sierpnia 2018
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 2 Lech II Poznań 16 czerwca 2018
Lech II Poznań 0 - 3 Kotwica Kołobrzeg 9 czerwca 2018
Unia Solec Kujawski 0 - 3 Lech II Poznań 3 czerwca 2018
Lech II Poznań 2 - 0 KP Starogard Gdański 31 maja 2018
Wierzyca Pelplin 1 - 2 Lech II Poznań 26 maja 2018
Lech II Poznań 2 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 19 maja 2018
Lech II Poznań 3 - 0 Sokół Kleczew 16 maja 2018
Wda Świecie 1 - 5 Lech II Poznań 12 maja 2018
Lech II Poznań 4 - 0 Górnik Konin 5 maja 2018
Energetyk Gryfino 0 - 3 Lech II Poznań 1 maja 2018
Lech II Poznań 1 - 1 Elana Toruń 28 kwietnia 2018
GKS Przodkowo 1 - 3 Lech II Poznań 21 kwietnia 2018
Lech II Poznań 1 - 2 Pogoń II Szczecin 14 kwietnia 2018
Lech II Poznań 2 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 11 kwietnia 2018
Lech II Poznań 4 - 0 KKS 1925 Kalisz 8 kwietnia 2018
Jarota Jarocin 2 - 1 Lech II Poznań 31 marca 2018
Bałtyk Gdynia 1 - 4 Lech II Poznań 17 marca 2018
Lech II Poznań 1 - 1 Unia Solec Kujawski 2 grudnia 2017
Lech II Poznań 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 25 listopada 2017
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Lech II Poznań 18 listopada 2017
KP Starogard Gdański 0 - 2 Lech II Poznań 4 listopada 2017
Lech II Poznań 3 - 0 Wierzyca Pelplin 28 października 2017
Górnik Konin 0 - 5 Lech II Poznań 25 października 2017
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 0 Lech II Poznań 21 października 2017
Lech II Poznań 1 - 2 Wda Świecie 14 października 2017
Lech II Poznań 3 - 0 Energetyk Gryfino 30 września 2017
KKS 1925 Kalisz 0 - 0 Lech II Poznań 27 września 2017
Elana Toruń 0 - 1 Lech II Poznań 23 września 2017
Lech II Poznań 3 - 1 GKS Przodkowo 16 września 2017
Pogoń II Szczecin 1 - 4 Lech II Poznań 9 września 2017
Lech II Poznań 2 - 1 Jarota Jarocin 26 sierpnia 2017
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Lech II Poznań 23 sierpnia 2017
Lech II Poznań 0 - 5 Bałtyk Gdynia 19 sierpnia 2017
Sokół Kleczew 3 - 1 Lech II Poznań 12 sierpnia 2017
Vineta Wolin 1 - 3 Lech II Poznań 18 czerwca 2017
Lech II Poznań 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 15 czerwca 2017
Elana Toruń 5 - 3 Lech II Poznań 10 czerwca 2017
Lech II Poznań 3 - 1 Bałtyk Gdynia 3 czerwca 2017
Chemik Bydgoszcz 0 - 3 Lech II Poznań 27 maja 2017
Lech II Poznań 2 - 0 Pogoń Lębork 20 maja 2017
Górnik Konin 2 - 2 Lech II Poznań 13 maja 2017
Lech II Poznań 4 - 0 Leśnik Manowo 6 maja 2017
Sokół Kleczew 6 - 1 Lech II Poznań 3 maja 2017
Lech II Poznań 3 - 0 KKS 1925 Kalisz 29 kwietnia 2017
GKS Przodkowo 1 - 1 Lech II Poznań 22 kwietnia 2017
Lech II Poznań 1 - 0 Wda Świecie 12 kwietnia 2017
Lech II Poznań 0 - 1 Gwardia Koszalin 8 kwietnia 2017
Lech II Poznań 5 - 1 Jarota Jarocin 1 kwietnia 2017
KS Chwaszczyno 2 - 1 Lech II Poznań 25 marca 2017
Lech II Poznań 4 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 18 marca 2017
Lech II Poznań 1 - 0 Pogoń II Szczecin 11 marca 2017
Lech II Poznań 4 - 0 Vineta Wolin 26 listopada 2016
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Lech II Poznań 19 listopada 2016
Lech II Poznań 1 - 0 Elana Toruń 12 listopada 2016
Bałtyk Gdynia 1 - 2 Lech II Poznań 5 listopada 2016
Lech II Poznań 3 - 1 Chemik Bydgoszcz 29 października 2016
Gwardia Koszalin 2 - 1 Lech II Poznań 26 października 2016
Pogoń Lębork 0 - 4 Lech II Poznań 22 października 2016
Lech II Poznań 1 - 1 Górnik Konin 15 października 2016
Leśnik Manowo 0 - 5 Lech II Poznań 8 października 2016
Lech II Poznań 1 - 3 Sokół Kleczew 2 października 2016
KKS 1925 Kalisz 2 - 1 Lech II Poznań 25 września 2016
Lech II Poznań 0 - 3 GKS Przodkowo 17 września 2016
Wda Świecie 0 - 4 Lech II Poznań 10 września 2016
Jarota Jarocin 2 - 1 Lech II Poznań 27 sierpnia 2016
Lech II Poznań 2 - 1 KS Chwaszczyno 20 sierpnia 2016
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 1 Lech II Poznań 13 sierpnia 2016
Pogoń II Szczecin 0 - 1 Lech II Poznań 6 sierpnia 2016
Warta Poznań 3 - 3 Lech II Poznań 4 czerwca 2016
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 1 Lech II Poznań 31 maja 2016
Lech II Poznań 5 - 0 Start Warlubie 21 maja 2016
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 3 Lech II Poznań 14 maja 2016
Lech II Poznań 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 7 maja 2016
Elana Toruń 0 - 0 Lech II Poznań 3 maja 2016
Pelikan Niechanowo 1 - 1 Lech II Poznań 30 kwietnia 2016
Lech II Poznań 7 - 0 KKS 1925 Kalisz 23 kwietnia 2016
Unia Swarzędz 1 - 1 Lech II Poznań 16 kwietnia 2016
Lech II Poznań 2 - 1 Wda Świecie 13 kwietnia 2016
Lech II Poznań 3 - 1 Sokół Kleczew 10 kwietnia 2016
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 3 Lech II Poznań 2 kwietnia 2016
Nielba Wągrowiec 0 - 3 Lech II Poznań 20 marca 2016
Lech II Poznań 2 - 1 Jarota Jarocin 12 marca 2016
Lech II Poznań 0 - 1 Warta Poznań 18 listopada 2015
Sparta Brodnica 1 - 4 Lech II Poznań 14 listopada 2015
Lech II Poznań 2 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 7 listopada 2015
Start Warlubie 0 - 0 Lech II Poznań 31 października 2015
Lech II Poznań 7 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska 24 października 2015
Lech II Poznań 2 - 1 Elana Toruń 21 października 2015
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Lech II Poznań 17 października 2015
Lech II Poznań 2 - 3 Pelikan Niechanowo 3 października 2015
KKS 1925 Kalisz 0 - 1 Lech II Poznań 26 września 2015
Lech II Poznań 3 - 0 Unia Swarzędz 19 września 2015
Sokół Kleczew 0 - 0 Lech II Poznań 12 września 2015
Lech II Poznań 6 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 4 września 2015
Wda Świecie 0 - 4 Lech II Poznań 29 sierpnia 2015
Lech II Poznań 4 - 1 Nielba Wągrowiec 22 sierpnia 2015
Jarota Jarocin 1 - 0 Lech II Poznań 15 sierpnia 2015
Lech II Poznań 0 - 0 Sparta Brodnica 8 sierpnia 2015
Jarota Jarocin 1 - 2 Lech II Poznań 7 czerwca 2015
Lech II Poznań 1 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 4 czerwca 2015
Lech II Poznań 0 - 1 Unia Swarzędz 31 maja 2015
Pogoń Mogilno 1 - 1 Lech II Poznań 23 maja 2015
Lech II Poznań 6 - 1 Chełminianka Chełmno 20 maja 2015
Warta Poznań 1 - 0 Lech II Poznań 16 maja 2015
Lech II Poznań 2 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 13 maja 2015
Victoria Września 2 - 5 Lech II Poznań 9 maja 2015
Lech II Poznań 5 - 0 Włocłavia Włocławek 2 maja 2015
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 - 2 Lech II Poznań 29 kwietnia 2015
Lech II Poznań 7 - 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 26 kwietnia 2015
Sokół Kleczew 1 - 0 Lech II Poznań 18 kwietnia 2015
Lech II Poznań 1 - 0 Start Warlubie 12 kwietnia 2015
Nielba Wągrowiec 1 - 2 Lech II Poznań 4 kwietnia 2015
Lech II Poznań 3 - 0 Unia Solec Kujawski 28 marca 2015
Wda Świecie 1 - 2 Lech II Poznań 21 marca 2015
Lech II Poznań 3 - 0 Sparta Brodnica 22 listopada 2014
Lech II Poznań 3 - 1 Jarota Jarocin 16 listopada 2014
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Lech II Poznań 11 listopada 2014
Unia Swarzędz 1 - 1 Lech II Poznań 8 listopada 2014
Lech II Poznań 2 - 1 Pogoń Mogilno 2 listopada 2014
Chełminianka Chełmno 0 - 5 Lech II Poznań 25 października 2014
Lech II Poznań 4 - 2 Warta Poznań 18 października 2014
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 4 Lech II Poznań 12 października 2014
Lech II Poznań 5 - 0 Victoria Września 4 października 2014
Włocłavia Włocławek 0 - 3 Lech II Poznań 1 października 2014
Lech II Poznań 0 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 21 września 2014
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 1 Lech II Poznań 13 września 2014
Lech II Poznań 0 - 2 Sokół Kleczew 10 września 2014
Start Warlubie 2 - 0 Lech II Poznań 6 września 2014
Lech II Poznań 0 - 1 Nielba Wągrowiec 31 sierpnia 2014
Unia Solec Kujawski 1 - 2 Lech II Poznań 23 sierpnia 2014
Lech II Poznań 0 - 1 Wda Świecie 17 sierpnia 2014
Sparta Brodnica 1 - 0 Lech II Poznań 9 sierpnia 2014
Lech II Poznań 8 - 1 Cuiavia Inowrocław 7 czerwca 2014
Pogoń Mogilno 3 - 0 Lech II Poznań 31 maja 2014
Lech II Poznań 5 - 2 Nielba Wągrowiec 28 maja 2014
Unia Solec Kujawski 4 - 2 Lech II Poznań 24 maja 2014
Lech II Poznań 0 - 1 Sokół Kleczew 21 maja 2014
Lech II Poznań 0 - 1 Elana Toruń 17 maja 2014
Polonia 1912 Leszno 1 - 2 Lech II Poznań 10 maja 2014
Lech II Poznań 2 - 2 GKS Dopiewo 7 maja 2014
Start Warlubie 3 - 2 Lech II Poznań 1 maja 2014
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Lech II Poznań 26 kwietnia 2014
Unia Swarzędz 0 - 2 Lech II Poznań 16 kwietnia 2014
Lech II Poznań 5 - 2 Wda Świecie 12 kwietnia 2014
Włocłavia Włocławek 1 - 3 Lech II Poznań 5 kwietnia 2014
Fogo Luboń 2 - 3 Lech II Poznań 29 marca 2014
Notecianka Pakość 2 - 3 Lech II Poznań 22 marca 2014
Centra Ostrów Wielkopolski 4 - 0 Lech II Poznań 15 marca 2014
Grom Plewiska 1 - 1 Lech II Poznań 23 listopada 2013
Cuiavia Inowrocław 2 - 0 Lech II Poznań 16 listopada 2013
Lech II Poznań 3 - 0 Pogoń Mogilno 10 listopada 2013
Nielba Wągrowiec 1 - 0 Lech II Poznań 2 listopada 2013
Lech II Poznań 0 - 1 Unia Solec Kujawski 26 października 2013
Elana Toruń 0 - 3 Lech II Poznań 19 października 2013
Lech II Poznań 3 - 1 Polonia 1912 Leszno 12 października 2013
Sokół Kleczew 1 - 0 Lech II Poznań 5 października 2013
Lech II Poznań 1 - 0 Start Warlubie 28 września 2013
Lech II Poznań 4 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 21 września 2013
GKS Dopiewo 2 - 3 Lech II Poznań 14 września 2013
Lech II Poznań 1 - 0 Unia Swarzędz 8 września 2013
Wda Świecie 5 - 2 Lech II Poznań 31 sierpnia 2013
Lech II Poznań 2 - 1 Włocłavia Włocławek 24 sierpnia 2013
Lech II Poznań 4 - 1 Fogo Luboń 18 sierpnia 2013
Lech II Poznań 1 - 0 Notecianka Pakość 15 sierpnia 2013
Lech II Poznań 4 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 10 sierpnia 2013
Lech II Poznań 1 - 1 Grom Plewiska 3 sierpnia 2013

II liga sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Wojtyra Skra Częstochowa 14
2 Dawid Wolny Sokół Ostróda 11
3 Marcin Urynowicz GKS Katowice 11
4 Eryk Sobków Górnik Polkowice 10
5 Piotr Giel Bytovia Bytów 10
6 Sebastian Bergier Śląsk II Wrocław 9
7 Janusz Surdykowski Olimpia Elbląg 9
8 Hubert Sobol Lech II Poznań 8
9 Kamil Adamek Wigry Suwałki 8
10 Szymon Skrzypczak Chojniczanka Chojnice 7
11 Wojciech Reiman Stal Rzeszów 6
12 Filip Kozłowski I GKS Katowice 6
13 Daniel Świderski Motor Lublin 6
14 Maciej Machalski Znicz Pruszków 6
15 Krzysztof Świątek Hutnik Kraków 6
16 Adrian Błąd GKS Katowice 6
17 Bartosz Brodziński Pogoń Siedlce 6
18 Robert Tunkiewicz KKS 1925 Kalisz 5
19 José Embaló Olimpia Grudziądz 5
20 Kacper Wełniak Wigry Suwałki 5
21 Tomasz Swędrowski Motor Lublin 5
22 Mateusz Klichowicz Chojniczanka Chojnice 5
23 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 5
24 Paweł Zawistowski Bytovia Bytów 5
25 Piotr Nocoń Skra Częstochowa 5
26 Piotr Janczukowicz Olimpia Grudziądz 5
27 Piotr Samiec-Talar Śląsk II Wrocław 4
28 Robert Ziętarski Chojniczanka Chojnice 4
29 Jakub Bąk Garbarnia Kraków 4
30 Ernest Terpiłowski Górnik Polkowice 4
31 Jakub Kowalski Garbarnia Kraków 4
32 Kacper Sezonienko Bytovia Bytów 4
33 Krystian Sanocki GKS Katowice 4
34 Mateusz Majewski KKS 1925 Kalisz 4
35 Oleksandr Yatsenko Lech II Poznań 4
36 Marcin Bawolik Olimpia Elbląg 4
37 Arkadiusz Woźniak GKS Katowice 4
38 Mateusz Piątkowski Górnik Polkowice 4
39 Bartłomiej Maćczak KKS 1925 Kalisz 4
40 Dawid Olejarka Stal Rzeszów 4
41 Rafał Siemaszko Sokół Ostróda 3
42 Orest Tkachuk Olimpia Elbląg 3
43 Miłosz Przybecki Pogoń Siedlce 3
44 Ishmael Baidoo Pogoń Siedlce 3
45 Piotr Pierzchała Pogoń Siedlce 3
46 Denis Gojko Wigry Suwałki 3
47 Szymon Krocz Śląsk II Wrocław 3
48 Tomasz Gajda Sokół Ostróda 3
49 Patryk Kieliś Hutnik Kraków 3
50 Przemysław Brzeziański Błękitni Stargard 3
51 Dawid Polkowski Błękitni Stargard 3
52 Grzegorz Goncerz Stal Rzeszów 2
53 Adrian Łyszczarz Śląsk II Wrocław 2
54 Tomasz Kołbon Garbarnia Kraków 2
55 Andrzej Kaszuba KKS 1925 Kalisz 2
56 Grzegorz Kotowicz Śląsk II Wrocław 2
57 Dominik Kościelniak GKS Katowice 2
58 Grzegorz Marszalik Garbarnia Kraków 2
59 Mateusz Bochnak Błękitni Stargard 2
60 Paweł Gierach Wigry Suwałki 2
61 Krystian Tabara Znicz Pruszków 2
62 Maciej Wichtowski Znicz Pruszków 2
63 Jakub Ostrowski Błękitni Stargard 2
64 Fabian Hiszpański KKS 1925 Kalisz 2
65 Rafał Król Motor Lublin 2
66 Jakub Mosakowski Błękitni Stargard 2
67 Łukasz Bogusławski Wigry Suwałki 2
68 Patryk Czułowski Wigry Suwałki 2
69 Tymoteusz Klupś Lech II Poznań 2
70 Oskar Repka Pogoń Siedlce 2
71 Kamil Sabiłło KKS 1925 Kalisz 2
72 Omid Popalzay Olimpia Grudziądz 2
73 Wojciech Zyska Olimpia Elbląg 2
74 Arkadiusz Jędrych GKS Katowice 2
75 Maciej Górski Pogoń Siedlce 2
76 Kamil Wenger Olimpia Elbląg 2
77 Mariusz Gabrych Znicz Pruszków 2
78 Abdallah Hafez Hutnik Kraków 2
79 Kamil Wacławczyk Górnik Polkowice 2
80 Maciej Kona Chojniczanka Chojnice 2
81 Krystian Wachowiak Chojniczanka Chojnice 2
82 Błażej Radwanek Garbarnia Kraków 2
83 Artur Pląskowski Chojniczanka Chojnice 2
84 Filip Baranowski Górnik Polkowice 2
85 Piotr Marciniec Pogoń Siedlce 2
86 Krystian Pieczara Stal Rzeszów 2
87 Franciszek Wróblewski Pogoń Siedlce 2
88 Piotr Ceglarz Motor Lublin 2
89 Oskar Ryk Błękitni Stargard 2
90 Serhii Napolov Chojniczanka Chojnice 2
91 Mateusz Baszak Górnik Polkowice 2
92 Filip Wójcik Motor Lublin 2
93 Jan Sýkora Lech II Poznań 2
94 Piotr Stawarczyk Hutnik Kraków 2
95 Michał Skóraś Lech II Poznań 2
96 Piotr Głowacki Stal Rzeszów 1
97 Daniel Łuczak Sokół Ostróda 1
98 Paweł Brzuzy Sokół Ostróda 1
99 Dominik Radziemski Górnik Polkowice 1
100 Tomasz Mikołajczak Chojniczanka Chojnice 1
101 Kamil Orlik Chojniczanka Chojnice 1
102 Sławomir Duda Motor Lublin 1
103 Szymon Pająk Garbarnia Kraków 1
104 Daniel Morys Garbarnia Kraków 1
105 Grzegorz Janiszewski GKS Katowice 1
106 Josip Šoljić Wigry Suwałki 1
107 Hubert Krawczun Błękitni Stargard 1
108 Bartosz Boruń Śląsk II Wrocław 1
109 Marek Masiuda Garbarnia Kraków 1
110 Michał Kiełtyka Olimpia Elbląg 1
111 Szymon Rak Motor Lublin 1
112 Dawid Linca Hutnik Kraków 1
113 Adrian Piekarski Wigry Suwałki 1
114 Paweł Kucharczyk Śląsk II Wrocław 1
115 Krzysztof Kołodziej Pogoń Siedlce 1
116 Michał Cywiński Błękitni Stargard 1
117 Damian Warnecki Skra Częstochowa 1
118 Daniel Pietraszkiewicz Skra Częstochowa 1
119 Dawid Malik Garbarnia Kraków 1
120 Miłosz Drąg Hutnik Kraków 1
121 Krzysztof Wicki Sokół Ostróda 1
122 Michał Graczyk Olimpia Grudziądz 1
123 Damian Niedojad Błękitni Stargard 1
124 Marcin Szpakowski Śląsk II Wrocław 1
125 Rafał Maciejewski Stal Rzeszów 1
126 Jarosław Fojut Stal Rzeszów 1
127 Mariusz Sławek Stal Rzeszów 1
128 Michał Gałecki GKS Katowice 1
129 Mariusz Holik Skra Częstochowa 1
130 Mateusz Młynarczyk Śląsk II Wrocław 1
131 Cezary Sauczek Wigry Suwałki 1
132 Jakub Bach Bytovia Bytów 1
133 Marcin Michota Motor Lublin 1
134 Rafał Brusiło Skra Częstochowa 1
135 Bruno Wacławek Garbarnia Kraków 1
136 Mateusz Gawlik KKS 1925 Kalisz 1
137 Piotr Azikiewicz Górnik Polkowice 1
138 Marek Opałacz Górnik Polkowice 1
139 Kamil Walków Pogoń Siedlce 1
140 Dawid Jabłoński Olimpia Elbląg 1
141 Konrad Andrzejczak Sokół Ostróda 1
142 Karol Fryzowicz Górnik Polkowice 1
143 Rafał Makowski Śląsk II Wrocław 1
144 Kamil Sobala Hutnik Kraków 1
145 Oskar Sikorski Bytovia Bytów 1
146 Sebastian Kaczyński KKS 1925 Kalisz 1
147 Tomasz Hołota KKS 1925 Kalisz 1
148 Adrian Łuszkiewicz KKS 1925 Kalisz 1
149 Jakub Chojnowski KKS 1925 Kalisz 1
150 Marcel Kotwica Stal Rzeszów 1
151 Łukasz Góra Stal Rzeszów 1
152 Adam Mesjasz Skra Częstochowa 1
153 Grzegorz Wojtkowiak Lech II Poznań 1
154 Adrian Bielawski Bytovia Bytów 1
155 Kacper Falon Pogoń Siedlce 1
156 Eryk Kryg Lech II Poznań 1
157 Mikołaj Gabor Olimpia Grudziądz 1
158 Wiktor Kłos Stal Rzeszów 1
159 Damian Michalik Stal Rzeszów 1
160 Błażej Szczepanek Stal Rzeszów 1
161 Filip Dymerski Bytovia Bytów 1
162 Jan Klimek Garbarnia Kraków 1
163 Fabian Piasecki Śląsk II Wrocław 1
164 Tomasz Lewandowski Olimpia Elbląg 1
165 Marcin Bochenek Znicz Pruszków 1
166 Eryk Kobza Sokół Ostróda 1
167 Mateusz Magdziak Górnik Polkowice 1
168 Mateusz Zając II Hutnik Kraków 1
169 Adam Dobosz Sokół Ostróda 1
170 Adam Olejnik Skra Częstochowa 1
171 Kamil Kuczak Garbarnia Kraków 1
172 Krzysztof Bąk Bytovia Bytów 1
173 Jakub Ryś Bytovia Bytów 1
174 Jakub Karbownik Lech II Poznań 1
175 Donatas Nakrošius Garbarnia Kraków 1
176 Mathieu Scalet Śląsk II Wrocław 1
177 Szymon Emche Chojniczanka Chojnice 1
178 Łukasz Szramowski Lech II Poznań 1
179 Mateusz Ozimek Hutnik Kraków 1
180 Paweł Tarnowski Znicz Pruszków 1
181 Przemysław Antoniak Hutnik Kraków 1
182 Patryk Kubicki Znicz Pruszków 1
183 Bartłomiej Olszewski Pogoń Siedlce 1
184 Piotr Okuniewicz Sokół Ostróda 1
185 Michał Zimmer Sokół Ostróda 1