III liga, gr. II sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Środa Wielkopolska 8 24 8 0 0 24 7 17
2 Radunia Stężyca 8 21 7 0 1 27 6 21
3 Bałtyk Gdynia 8 18 5 3 0 14 7 7
4 Świt Skolwin (Szczecin) 8 17 5 2 1 18 8 10
5 Kotwica Kołobrzeg 8 15 4 3 1 13 10 3
6 Nielba Wągrowiec 8 13 4 1 3 19 13 6
7 Jarota Jarocin 8 12 3 3 2 18 12 6
8 Bałtyk Koszalin 8 11 3 2 3 18 13 5
9 Sokół Kleczew 8 11 3 2 3 16 11 5
10 Unia Swarzędz 8 11 3 2 3 11 10 1
11 Elana Toruń 7 10 2 4 1 12 7 5
12 GKS Przodkowo 8 10 2 4 2 14 12 2
13 Pomorzanin Toruń 8 10 2 4 2 10 10 0
14 Pogoń II Szczecin 8 10 3 1 4 17 20 -3
15 KP Starogard Gdański 7 10 3 1 3 12 15 -3
16 Unia Janikowo 8 10 3 1 4 14 20 -6
17 Gwardia Koszalin 8 9 3 0 5 11 10 1
18 Flota Świnoujście 8 9 2 3 3 12 21 -9
19 Gryf Wejherowo 8 7 2 1 5 9 21 -12
20 Chemik Police 8 2 0 2 6 4 21 -17
21 Górnik Konin 8 1 0 1 7 5 21 -16
22 Mieszko Gniezno 8 0 0 0 8 6 29 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Środa Wielkopolska 4 12 4 0 0 10 5 5
2 Radunia Stężyca 5 12 4 0 1 20 5 15
3 Świt Skolwin (Szczecin) 5 11 3 2 0 13 2 11
4 Unia Swarzędz 5 7 2 1 2 6 5 1
5 Flota Świnoujście 4 7 2 1 1 9 9 0
6 Nielba Wągrowiec 4 6 2 0 2 9 9 0
7 Bałtyk Koszalin 4 6 2 0 2 15 10 5
8 KP Starogard Gdański 4 6 2 0 2 8 9 -1
9 Bałtyk Gdynia 3 5 1 2 0 2 1 1
10 Kotwica Kołobrzeg 4 5 1 2 1 5 7 -2
11 Jarota Jarocin 4 5 1 2 1 5 4 1
12 GKS Przodkowo 5 5 1 2 2 7 7 0
13 Pomorzanin Toruń 4 5 1 2 1 4 4 0
14 Sokół Kleczew 3 4 1 1 1 5 4 1
15 Pogoń II Szczecin 2 3 1 0 1 4 8 -4
16 Unia Janikowo 3 3 1 0 2 6 8 -2
17 Gwardia Koszalin 5 3 1 0 4 4 8 -4
18 Elana Toruń 3 2 0 2 1 3 6 -3
19 Gryf Wejherowo 4 1 0 1 3 3 9 -6
20 Chemik Police 4 1 0 1 3 3 12 -9
21 Górnik Konin 4 1 0 1 3 3 9 -6
22 Mieszko Gniezno 4 0 0 0 4 2 17 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Bałtyk Gdynia 5 13 4 1 0 12 6 6
2 Polonia Środa Wielkopolska 4 12 4 0 0 14 2 12
3 Kotwica Kołobrzeg 4 10 3 1 0 8 3 5
4 Radunia Stężyca 3 9 3 0 0 7 1 6
5 Elana Toruń 4 8 2 2 0 9 1 8
6 Nielba Wągrowiec 4 7 2 1 1 10 4 6
7 Jarota Jarocin 4 7 2 1 1 13 8 5
8 Sokół Kleczew 5 7 2 1 2 11 7 4
9 Pogoń II Szczecin 6 7 2 1 3 13 12 1
10 Unia Janikowo 5 7 2 1 2 8 12 -4
11 Świt Skolwin (Szczecin) 3 6 2 0 1 5 6 -1
12 Gwardia Koszalin 3 6 2 0 1 7 2 5
13 Gryf Wejherowo 4 6 2 0 2 6 12 -6
14 Bałtyk Koszalin 4 5 1 2 1 3 3 0
15 GKS Przodkowo 3 5 1 2 0 7 5 2
16 Pomorzanin Toruń 4 5 1 2 1 6 6 0
17 Unia Swarzędz 3 4 1 1 1 5 5 0
18 KP Starogard Gdański 3 4 1 1 1 4 6 -2
19 Flota Świnoujście 4 2 0 2 2 3 12 -9
20 Chemik Police 4 1 0 1 3 1 9 -8
21 Górnik Konin 4 0 0 0 4 2 12 -10
22 Mieszko Gniezno 4 0 0 0 4 4 12 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

KP Starogard Gdański

Gospodarze Wynik Goście Data
KP Starogard Gdański 0 - 0 Sokół Kleczew 6 marca 2021
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 KP Starogard Gdański 7 listopada 2020
KP Starogard Gdański 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 11 czerwca 2020
KP Starogard Gdański 0 - 0 Sokół Kleczew 30 maja 2020
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 KP Starogard Gdański 9 listopada 2019
Sokół Kleczew 0 - 0 KP Starogard Gdański 26 października 2019
KP Starogard Gdański 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 30 marca 2019
Sokół Kleczew 1 - 0 KP Starogard Gdański 9 marca 2019
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 KP Starogard Gdański 25 sierpnia 2018
KP Starogard Gdański 4 - 1 Sokół Kleczew 11 sierpnia 2018
KP Starogard Gdański 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 12 maja 2018
KP Starogard Gdański 0 - 0 Sokół Kleczew 1 maja 2018
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 KP Starogard Gdański 14 października 2017
Sokół Kleczew 1 - 0 KP Starogard Gdański 30 września 2017

III liga, gr. II sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Dawid Gruchała-Węsierski Bałtyk Koszalin 9
2 Krzysztof Bartoszak Jarota Jarocin 8
3 Michał Marczak Bałtyk Gdynia 7
4 Paweł Iskra Flota Świnoujście 7
5 Dawid Retlewski Radunia Stężyca 7
6 Łukasz Zagdański Sokół Kleczew 7
7 Przemysław Brzeziański Świt Skolwin (Szczecin) 6
8 Dominik Chromiński Sokół Kleczew 5
9 Przemysław Kędziora Unia Janikowo 5
10 Ednilson Furtado Kotwica Kołobrzeg 5
11 Jakub Letniowski Radunia Stężyca 5
12 Bartłomiej Putno Bałtyk Koszalin 5
13 Krzysztof Biegański Polonia Środa Wielkopolska 4
14 Szymon Kapelusz Świt Skolwin (Szczecin) 4
15 Adam Gross Gwardia Koszalin 4
16 Michał Szałek GKS Przodkowo 4
17 Dawid Cempa Radunia Stężyca 4
18 Jakub Hoffmann Mieszko Gniezno 4
19 Damian Buczma Polonia Środa Wielkopolska 4
20 Michał Niedźwiedzki Jarota Jarocin 4
21 Bartosz Kuźniarski KP Starogard Gdański 3
22 Paweł Krawiec Świt Skolwin (Szczecin) 3
23 Łukasz Stasiak GKS Przodkowo 3
24 Bartosz Krzysztofek Pogoń II Szczecin 3
25 Tomasz Bzdęga Nielba Wągrowiec 3
26 Michał Steinke Nielba Wągrowiec 3
27 Radosław Barabasz Unia Swarzędz 3
28 Krystian Pawlak Polonia Środa Wielkopolska 3
29 Luiz Henriquez Polonia Środa Wielkopolska 3
30 Jędrzej Kujawa Polonia Środa Wielkopolska 3
31 Mariusz Kryszak Elana Toruń 3
32 Wojciech Fadecki Radunia Stężyca 3
33 Robert Wesołowski GKS Przodkowo 3
34 Michał Przybyła Unia Swarzędz 3
35 Igor Jankowski Bałtyk Gdynia 3
36 Daniel Chyła Gwardia Koszalin 3
37 Rafał Leśniewski Nielba Wągrowiec 3
38 Grzegorz Tarasewicz Flota Świnoujście 3
39 Bartosz Machaj Unia Janikowo 2
40 Kacper Łazaj KP Starogard Gdański 2
41 Mateusz Rozmarynowski Nielba Wągrowiec 2
42 Michał Kwiecień Pogoń II Szczecin 2
43 Bartosz Gęsior Kotwica Kołobrzeg 2
44 Gracjan Goździk Unia Janikowo 2
45 Jakub Sajda Pomorzanin Toruń 2
46 Sebastian Deja Radunia Stężyca 2
47 Kacper Cichoń Pogoń II Szczecin 2
48 Dawid Przybyszewski Górnik Konin 2
49 Michał Kozajda Kotwica Kołobrzeg 2
50 Przemysław Trytko Gryf Wejherowo 2
51 Tomasz Neumann Unia Swarzędz 2
52 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 2
53 Damian Zagórski Elana Toruń 2
54 Damian Lisiecki Gryf Wejherowo 2
55 Paweł Wojowski Radunia Stężyca 2
56 Maciej Mysiak Unia Janikowo 2
57 Adrian Szynka Polonia Środa Wielkopolska 2
58 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 2
59 Sebastian Rudnik Chemik Police 2
60 Shuma Nagamatsu Świt Skolwin (Szczecin) 2
61 Mateusz Gułajski Bałtyk Gdynia 2
62 Jakub Kubiński Nielba Wągrowiec 2
63 Bartłomiej Burman Nielba Wągrowiec 2
64 Szymon Piekarski Jarota Jarocin 2
65 Miłosz Dziurzyński Unia Janikowo 1
66 Filip Fiborek Mieszko Gniezno 1
67 Dawid Radomski Unia Janikowo 1
68 Łukasz Furtak Elana Toruń 1
69 Michał Kalitta Pomorzanin Toruń 1
70 Kamil Woroniecki Pomorzanin Toruń 1
71 Patryk Straszewski Pomorzanin Toruń 1
72 Kacper Friska Nielba Wągrowiec 1
73 Kacper Szymankiewicz Jarota Jarocin 1
74 Michał Szczyrba Kotwica Kołobrzeg 1
75 Damian Szuprytowski Radunia Stężyca 1
76 Filip Burkhardt Radunia Stężyca 1
77 Igor Jurga Unia Swarzędz 1
78 Marcin Kajca KP Starogard Gdański 1
79 Szymon Sobkowiak Polonia Środa Wielkopolska 1
80 Rafał Więckowski Pomorzanin Toruń 1
81 Kamil Krupiński Górnik Konin 1
82 Illya Mykhailovskyy Chemik Police 1
83 Oskar Frygier Kotwica Kołobrzeg 1
84 Mateusz Molewski Unia Swarzędz 1
85 Gerard Pińczuk Unia Swarzędz 1
86 Kacper Osiadły Sokół Kleczew 1
87 Tomasz Koziorowski Sokół Kleczew 1
88 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 1
89 Matúš Marcin Elana Toruń 1
90 Dawid Rybacki Gwardia Koszalin 1
91 Kewin Wesołowski GKS Przodkowo 1
92 Nikodem Sroka Gryf Wejherowo 1
93 Sergio Camacho martinez Elana Toruń 1
94 Sebastian Rak Elana Toruń 1
95 Sebastian Owczarczyk Pomorzanin Toruń 1
96 Franciszek Marzec Pomorzanin Toruń 1
97 Bernard Powszuk KP Starogard Gdański 1
98 Arkadiusz Korpalski KP Starogard Gdański 1
99 Adrian Marchel Nielba Wągrowiec 1
100 Mateusz Kaczor Nielba Wągrowiec 1
101 Michał Górzyński Polonia Środa Wielkopolska 1
102 Daniel Górski KP Starogard Gdański 1
103 Sebastian Murawski Radunia Stężyca 1
104 Adrian Benedyczak Pogoń II Szczecin 1
105 Błażej Starzycki Pogoń II Szczecin 1
106 Hubert Turski Pogoń II Szczecin 1
107 Ariel Jastrzembski Pomorzanin Toruń 1
108 Kacper Kozłowski Pogoń II Szczecin 1
109 Adam Konieczny Unia Janikowo 1
110 Szymon Nowicki Bałtyk Gdynia 1
111 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 1
112 Mykyta Vovchenko Kotwica Kołobrzeg 1
113 Piotr Skokowski Jarota Jarocin 1
114 Michał Renusz Gryf Wejherowo 1
115 Oskar Klimkowicz Chemik Police 1
116 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 1
117 Adrian Ligienza Sokół Kleczew 1
118 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 1
119 Mateusz Dąbrowski GKS Przodkowo 1
120 Przemysław Czerwiński Gryf Wejherowo 1
121 Rafał Kosznik Radunia Stężyca 1
122 Patryk Moskiewicz KP Starogard Gdański 1
123 Miłosz Brylewski Mieszko Gniezno 1
124 Kacper Nowak Polonia Środa Wielkopolska 1
125 Szymon Zgarda Polonia Środa Wielkopolska 1
126 Adam Gołuński Bałtyk Gdynia 1
127 Krystian Kąkol Bałtyk Koszalin 1
128 Masato Hayashi Pomorzanin Toruń 1
129 Adrian Kaliszan Sokół Kleczew 1
130 Jacek Figaszewski Nielba Wągrowiec 1
131 Marcin Łażewski Jarota Jarocin 1
132 Kamil Sternicki Górnik Konin 1
133 Norbert Hołtyn Gryf Wejherowo 1
134 Tomasz Panek Gryf Wejherowo 1
135 Oskar Kalenik Pogoń II Szczecin 1
136 Kacper Zaborski Pogoń II Szczecin 1
137 Adrian Kołat Flota Świnoujście 1
138 Paweł Czychowski GKS Przodkowo 1
139 Mateusz Łuczak GKS Przodkowo 1
140 Jeremiasz Grela Gwardia Koszalin 1
141 Mateusz Piotrowski Gwardia Koszalin 1
142 Krystian Krauze Gwardia Koszalin 1
143 Emil Więcek Górnik Konin 1
144 Robert Hirsz KP Starogard Gdański 1
145 Łukasz Kowalczyk KP Starogard Gdański 1
146 Krzysztof Matuszak Jarota Jarocin 1
147 Gabriel Reis Polonio de Sousa Kotwica Kołobrzeg 1
148 Rafał Maćkowski Pogoń II Szczecin 1
149 Konrad Prawucki Flota Świnoujście 1