KP Starogard Gdański postawił trudne warunki wiceliderowi rozgrywek 3 ligi grupy II. Po zaciętym spotkaniu, mecz zakończył się remisem 2:2.

W pierwszych minutach spotkania gospodarze byli bardzo blisko objęcia prowadzenia, w 5. minucie najpierw Jakub Bach szukał swojej okazji a następnie Filip Sosnowski, dobrze w tej sytuacji zachował się Oskar Pogorzelec. W 15. minucie przed kolejną wyśmienitą okazją stanął Sosnowski, ale z 5 metrów trafił tylko w goalkeepera gospodarzy.

Niewykorzystane sytuacje zemściły się na gospodarzach i w 17. minucie Michał Kozajda zagrał do Grzegorza Goncerza, który wyprowadził Kotwicę na prowadzenie w tym starciu. Miejscowym udało się odpowiedzieć jeszcze przed przerwą, zagraną piłkę z lewej strony boiska głową wykończył Patryk Moskiewicz i na boisku zapanował remis, który utrzymał się do końca pierwszej odsłony.

Początek drugiej połowy przyniósł znowu prowadzenie gości z Kołobrzegu, tym razem asystował Grzegorz Goncerz a ostatnie słowo w akcji należało do Dawida Cempy. Podobnie jak i w pierwszej części tak i w drugiej gościom nie udało utrzymać się prowadzenia. W 64. minucie fantastycznym uderzeniem z dystansu popisał się Kamil Banaczek i kolejny raz na boisku remis.

Mimo poszukiwania swoich prób przez oba zespoły, żadnemu nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Dodatkowo goście kończyli spotkanie w 10-tkę bowiem boisko opuścić musiał Igor Martuszewski. Wynik tego spotkania można traktować jako małe zwycięstwo gospodarzy i kolejne stracone punkty przez gości, którzy muszą czekać na to co zrobi Olimpia Grudziądz w swoim najbliższym spotkaniu.

KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 2:2 (1:1)
17' 0:1 Goncerz
35' 1:1 Moskiewicz
54' 1:2 Cempa
64' 2:2 Banaczek