Niespodzianka w Starogardzie Gdańskim, gdzie miejscowy zespół zatrzymał Olimpię Grudziądz. Oznacza to, że do końca sezonu emocje w 3 lidze gr. II jeszcze będą.


Olimpia Grudziądz jechała do Starogardu Gdańskiego zrobić swoje. Zaczęło się świetnie, bowiem podopieczni Marcina Płuski już w 7. minucie objęli prowadzenie, a bramkę zdobył Jakub Bojas. Lider 3 ligi gr. II nie zamierzał się zatrzymywać i szybko rozpoczął poszukiwania trafienia numer dwa. Gospodarze jednak dobrze prezentowali się w defensywie i skutecznie odpierali ataki rywala.

Kibice oglądali dobre zawody, a zespół miejscowych dobrze prezentował się na tle wyżej notowanego rywala. W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie, a drużyna z województwa pomorskiego coraz śmielej poczynał sobie na murawie. Gospodarze dopięli swego w 77. minucie, a piłkę w siatce umieścił Miłosz Matuszewski. Olimpia w kolejnych minutach próbowała jeszcze odzyskać prowadzenie, ale KP Starogard Gdański dobrze się bronił.


KP Starogard Gdański - Olimpia Grudziądz 1-1 (0-1)

0-1 Jakub Bojas (7)

1-1 Miłosz Matuszewski (77)


Foto: KP Starogard Gdański

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.