III liga, gr. IV sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Motor Lublin 18 33 9 6 3 29 16 13
2 Korona II Kielce 18 33 10 3 5 37 25 12
3 Hutnik Kraków 18 33 9 6 3 32 26 6
4 Wólczanka Wólka Pełkińska 18 32 8 8 2 26 16 10
5 Stal Kraśnik 18 27 7 6 5 26 17 9
6 Wisłoka Dębica 18 27 7 6 5 22 13 9
7 Siarka Tarnobrzeg 18 27 7 6 5 27 22 5
8 Avia Świdnik 18 27 7 6 5 26 27 -1
9 Wisła Puławy 18 26 7 5 6 20 19 1
10 Podhale Nowy Targ 18 25 7 4 7 27 22 5
11 Sokół Sieniawa 18 25 6 7 5 17 17 0
12 Wisła Sandomierz 18 24 6 6 6 23 18 5
13 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 18 24 6 6 6 19 18 1
14 Hetman Zamość 18 21 5 6 7 22 25 -3
15 Jutrzenka Giebułtów 18 16 4 4 10 13 27 -14
16 Orlęta Radzyń Podlaski 18 15 3 6 9 12 22 -10
17 Chełmianka Chełm 18 11 1 8 9 12 28 -16
18 Podlasie Biała Podlaska 18 8 1 5 12 19 51 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Motor Lublin 9 21 6 3 0 21 9 12
2 Wisłoka Dębica 9 20 6 2 1 17 6 11
3 Korona II Kielce 9 18 6 0 3 21 11 10
4 Podhale Nowy Targ 9 18 6 0 3 16 10 6
5 Avia Świdnik 9 17 5 2 2 12 8 4
6 Sokół Sieniawa 9 17 4 5 0 10 6 4
7 Siarka Tarnobrzeg 9 14 4 2 3 17 12 5
8 Hutnik Kraków 8 13 3 4 1 14 10 4
9 Stal Kraśnik 9 13 3 4 2 12 8 4
10 Wisła Puławy 10 13 3 4 3 10 9 1
11 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9 13 3 4 2 10 7 3
12 Hetman Zamość 9 13 3 4 2 13 9 4
13 Wólczanka Wólka Pełkińska 7 9 2 3 2 9 8 1
14 Wisła Sandomierz 9 9 2 3 4 8 11 -3
15 Jutrzenka Giebułtów 10 9 2 3 5 6 14 -8
16 Orlęta Radzyń Podlaski 10 8 2 2 6 7 13 -6
17 Chełmianka Chełm 10 8 1 5 4 11 15 -4
18 Podlasie Biała Podlaska 8 5 1 2 5 8 21 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wólczanka Wólka Pełkińska 11 23 6 5 0 17 8 9
2 Hutnik Kraków 10 20 6 2 2 18 16 2
3 Korona II Kielce 9 15 4 3 2 16 14 2
4 Wisła Sandomierz 9 15 4 3 2 15 7 8
5 Stal Kraśnik 9 14 4 2 3 14 9 5
6 Siarka Tarnobrzeg 9 13 3 4 2 10 10 0
7 Wisła Puławy 8 13 4 1 3 10 10 0
8 Motor Lublin 9 12 3 3 3 8 7 1
9 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9 11 3 2 4 9 11 -2
10 Avia Świdnik 9 10 2 4 3 14 19 -5
11 Sokół Sieniawa 9 8 2 2 5 7 11 -4
12 Hetman Zamość 9 8 2 2 5 9 16 -7
13 Wisłoka Dębica 9 7 1 4 4 5 7 -2
14 Podhale Nowy Targ 9 7 1 4 4 11 12 -1
15 Jutrzenka Giebułtów 8 7 2 1 5 7 13 -6
16 Orlęta Radzyń Podlaski 8 7 1 4 3 5 9 -4
17 Chełmianka Chełm 8 3 0 3 5 1 13 -12
18 Podlasie Biała Podlaska 10 3 0 3 7 11 30 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Korona II Kielce

Gospodarze Wynik Goście Data
Avia Świdnik 2 - 1 Korona II Kielce 2 listopada 2019
Korona II Kielce 1 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 28 września 2019
Korona II Kielce 1 - 4 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 10 kwietnia 2016
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 - 2 Korona II Kielce 5 września 2015
Korona II Kielce 1 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 7 czerwca 2015
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 1 Korona II Kielce 11 listopada 2014
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Korona II Kielce 7 czerwca 2014
Korona II Kielce 1 - 3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 16 listopada 2013

III liga, gr. IV sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krzysztof Ropski Siarka Tarnobrzeg 16
2 Rafał Król Stal Kraśnik 14
3 Wojciech Białek Avia Świdnik 12
4 Krzysztof Pietluch Wólczanka Wólka Pełkińska 9
5 Paweł Myśliwiecki Hetman Zamość 8
6 Krzysztof Zawiślak Wisła Sandomierz 7
7 Kamil Oziemczuk Hetman Zamość 7
8 Krzysztof Świątek Hutnik Kraków 7
9 Bartłomiej Buczek Sokół Sieniawa 7
10 Michał Paluch Motor Lublin 7
11 Paweł Zabielski Podlasie Biała Podlaska 7
12 Mateusz Sowiński Korona II Kielce 6
13 Tomasz Swędrowski Motor Lublin 5
14 Kamil Król Stal Kraśnik 5
15 Dominik Kunca Motor Lublin 5
16 Krystian Puton Wisła Puławy 5
17 Volodymyr Khorolskyi Wólczanka Wólka Pełkińska 5
18 Patryk Kołodziej Hutnik Kraków 5
19 Damian Lepiarz Podhale Nowy Targ 5
20 Artur Piróg Korona II Kielce 5
21 Volodymyr Hladkyy Chełmianka Chełm 5
22 Jakub Chrzanowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4
23 Piotr Prędota Avia Świdnik 4
24 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 4
25 Tomasz Palonek Podhale Nowy Targ 4
26 Tomasz Chałas KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4
27 Kamil Sobala Hutnik Kraków 4
28 Dawid Sojda Wisłoka Dębica 4
29 Maciej Balawender Jutrzenka Giebułtów 4
30 Sebastian Fedan Wisłoka Dębica 4
31 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 4
32 Michał Żyro Korona II Kielce 4
33 Maciej Wojczuk Wisła Puławy 4
34 Łukasz Kacprzycki Wisła Puławy 3
35 Lukáš Hruška Podhale Nowy Targ 3
36 Sławomir Duda Motor Lublin 3
37 Przemysław Anotoniak Hutnik Kraków 3
38 Krystian Wrona Wólczanka Wólka Pełkińska 3
39 Marek Mizia Podhale Nowy Targ 3
40 Jarosław Piątkowski Wisła Sandomierz 3
41 Patryk Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 3
42 Damian Mrówka Podhale Nowy Targ 3
43 Patryk Kapuściński Siarka Tarnobrzeg 3
44 Vitalii Dachnowski Wisła Sandomierz 3
45 Patryk Czułowski Chełmianka Chełm 3
46 Dawid Linca Hutnik Kraków 3
47 Sebastian Brocki Sokół Sieniawa 3
48 Mateusz Gamrot Hutnik Kraków 3
49 Bruno Wacławek Hetman Zamość 3
50 Wiktor Kłos Wólczanka Wólka Pełkińska 3
51 Rafał Kiczuk Wisła Puławy 2
52 Dariusz Brągiel Wisła Sandomierz 2
53 Krzysztof Wrzosek Wisłoka Dębica 2
54 Sebastian Głaz Avia Świdnik 2
55 Marcin Kaczmarek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
56 Szymon Stanisławski Wisła Puławy 2
57 Dawid Olejarka Wólczanka Wólka Pełkińska 2
58 Kacper Drelich Sokół Sieniawa 2
59 Krzysztof Michalec Jutrzenka Giebułtów 2
60 Dominik Maluga Avia Świdnik 2
61 Michał Grunt Motor Lublin 2
62 Dariusz Zapotoczny Podhale Nowy Targ 2
63 Adrian Gębalski Siarka Tarnobrzeg 2
64 Dominik Ochał Sokół Sieniawa 2
65 Tomasz Andrzejuk Podlasie Biała Podlaska 2
66 Olaf Martynek Podlasie Biała Podlaska 2
67 Matej Pučko Korona II Kielce 2
68 Rafał Domaradzki Jutrzenka Giebułtów 2
69 Paweł Mróz Siarka Tarnobrzeg 2
70 Piotr Ceglarz Motor Lublin 2
71 Marcel Tyl Wisła Sandomierz 2
72 Mateusz Chyła Orlęta Radzyń Podlaski 2
73 Roman Mykytyn Avia Świdnik 2
74 Damian Lubera Wisłoka Dębica 2
75 Zvonimir Petrović Korona II Kielce 2
76 Marcin Mączka Podhale Nowy Targ 2
77 Mateusz Podstolak Wólczanka Wólka Pełkińska 2
78 Michał Domański Wisłoka Dębica 2
79 Norbert Myszka Chełmianka Chełm 2
80 Ivan Marquez Korona II Kielce 2
81 Patryk Wilk Wisła Sandomierz 2
82 Dawid Lisowski Korona II Kielce 2
83 Łukasz Skrzypek Sokół Sieniawa 2
84 Paweł Wolski Chełmianka Chełm 2
85 Artur Renkowski Orlęta Radzyń Podlaski 2
86 Piotr Pierzchała Korona II Kielce 2
87 Dariusz Łukasik Motor Lublin 1
88 Michał Zuber Wisła Puławy 1
89 Dawid Dynarek Podhale Nowy Targ 1
90 Karol Worach KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
91 Rafał Nowak Orlęta Radzyń Podlaski 1
92 Kacper Rogoziński Korona II Kielce 1
93 Nemanja Miletić Korona II Kielce 1
94 Filip Handzlik Hutnik Kraków 1
95 Jarosław Potoniec Podhale Nowy Targ 1
96 Michał Bury Wólczanka Wólka Pełkińska 1
97 Łukasz Siedlik Wisłoka Dębica 1
98 Jakub Górski Korona II Kielce 1
99 Ernest Jopkiewicz Korona II Kielce 1
100 Michał Dziubek Korona II Kielce 1
101 Radosław Kursa Orlęta Radzyń Podlaski 1
102 Michał Sadowski Orlęta Radzyń Podlaski 1
103 Bartosz Sulkowski Siarka Tarnobrzeg 1
104 Dominik Cabała Wisłoka Dębica 1
105 Tomasz Kurek Hutnik Kraków 1
106 Rodrigo Zalazar Martínez Korona II Kielce 1
107 Kamil Rębisz Wisłoka Dębica 1
108 Mirosław Kmiotek Wisła Sandomierz 1
109 Maciej Tonia Podhale Nowy Targ 1
110 Mateusz Zając Jutrzenka Giebułtów 1
111 Dawid Litewka Jutrzenka Giebułtów 1
112 Arkadiusz Maj Stal Kraśnik 1
113 Bartłomiej Wiktor Siarka Tarnobrzeg 1
114 Tomasz Jaklik Hutnik Kraków 1
115 Michał Skiba Hetman Zamość 1
116 Oskar Sewerzyński Korona II Kielce 1
117 Kamil Kumoch Motor Lublin 1
118 Fabian Burzyński KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
119 Arkadiusz Garzeł Hutnik Kraków 1
120 Bartosz Ciborowski Orlęta Radzyń Podlaski 1
121 Adam Nowak Motor Lublin 1
122 Wato Arweladze Korona II Kielce 1
123 Tomasz Wojcinowicz Wisła Sandomierz 1
124 Kamil Dmowski Podlasie Biała Podlaska 1
125 Kamil Buzun Podlasie Biała Podlaska 1
126 Arkadiusz Górka Avia Świdnik 1
127 Daniel Barbus Podhale Nowy Targ 1
128 Marcin Michota Motor Lublin 1
129 Bartosz Prętnik Korona II Kielce 1
130 Paweł Komar Podlasie Biała Podlaska 1
131 Jakub Czelej Stal Kraśnik 1
132 Kacper Józefiak Siarka Tarnobrzeg 1
133 Mateusz Ozimek Avia Świdnik 1
134 Marcin Sudy Wisła Sandomierz 1
135 Damian Szpak Avia Świdnik 1
136 Tomasz Nieścieruk Podlasie Biała Podlaska 1
137 Vladyslav Kudryavtsev Stal Kraśnik 1
138 Kacper Nastałek Stal Kraśnik 1
139 Tomasz Ogar Hutnik Kraków 1
140 Uroš Đuranović Korona II Kielce 1
141 Ivan Jukić Korona II Kielce 1
142 Bartłomiej Smuczyński KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
143 Jan Imiołek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
144 Mateusz Mianowany Podhale Nowy Targ 1
145 Kamil Kargulewicz Siarka Tarnobrzeg 1
146 Piotr Zmorzyński Wisła Puławy 1
147 Bartosz Tetych Hutnik Kraków 1
148 Rafał Kursa Hetman Zamość 1
149 Jakub Kapsa KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
150 Kacper Piechniak Wisła Sandomierz 1
151 Mateusz Reczulski Hutnik Kraków 1
152 Kacper Maik Wisłoka Dębica 1
153 Tomasz Persona KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
154 Jakub Kmita Stal Kraśnik 1
155 Piotr Darmochwał Motor Lublin 1
156 Damian Gałązka Orlęta Radzyń Podlaski 1
157 Jakub Gajewski Stal Kraśnik 1
158 Oktawian Skrzecz Korona II Kielce 1
159 Bartłomiej Purcha Sokół Sieniawa 1
160 Dominik Zawadzki Jutrzenka Giebułtów 1
161 Rafał Kycko Hetman Zamość 1
162 Julien Tadrowski Stal Kraśnik 1
163 Michał Kobiałka Wisła Puławy 1
164 Krystian Żelisko Wisła Puławy 1
165 Daniel Dybiec KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
166 Kamil Bełczowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
167 Maciej Miłek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1