IV liga łódzka sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew II Łódź 11 31 10 1 0 37 5 32
2 GKS Bełchatów 11 30 10 0 1 46 7 39
3 Polonia Piotrków Trybunalski 11 21 6 3 2 19 10 9
4 AKS SMS Łódź 11 20 5 5 1 21 11 10
5 Sokół Aleksandrów Łódzki 11 20 6 2 3 20 14 6
6 Ceramika Opoczno 11 20 6 2 3 17 16 1
7 Skalnik Sulejów 11 19 6 1 4 26 21 5
8 Orkan Buczek 10 18 5 3 2 15 14 1
9 RKS Radomsko 11 17 5 2 4 25 10 15
10 KS Kutno 11 16 4 4 3 15 14 1
11 Jutrzenka Drzewce 11 13 4 1 6 12 27 -15
12 LKS Kwiatkowice 11 12 3 3 5 15 22 -7
13 Boruta Zgierz 11 11 3 2 6 14 20 -6
14 Stal Niewiadów 9 11 3 2 4 14 21 -7
15 Zjednoczeni Stryków 11 10 3 1 7 17 21 -4
16 Pogoń Zduńska Wola 11 10 2 4 5 12 18 -6
17 Omega Kleszczów 11 10 3 1 7 12 22 -10
18 Włókniarz Zelów 11 10 3 1 7 15 29 -14
19 WKS 1957 Wieluń 10 6 1 3 6 13 28 -15
20 Zryw Wygoda 11 1 0 1 10 9 32 -23
21 Stal Niewiadów 2 0 0 0 2 1 13 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Bełchatów 6 15 5 0 1 29 5 24
2 Widzew II Łódź 5 13 4 1 0 18 0 18
3 Polonia Piotrków Trybunalski 6 11 3 2 1 12 9 3
4 AKS SMS Łódź 5 11 3 2 0 14 7 7
5 Ceramika Opoczno 6 11 3 2 1 9 5 4
6 Skalnik Sulejów 5 10 3 1 1 13 7 6
7 RKS Radomsko 5 9 3 0 2 14 4 10
8 Jutrzenka Drzewce 6 9 3 0 3 7 12 -5
9 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 7 2 1 2 8 8 0
10 Zjednoczeni Stryków 6 7 2 1 3 10 10 0
11 LKS Kwiatkowice 5 6 2 0 3 6 9 -3
12 Boruta Zgierz 6 6 2 0 4 7 11 -4
13 Orkan Buczek 5 5 1 2 2 8 13 -5
14 KS Kutno 6 5 1 2 3 3 6 -3
15 Stal Niewiadów 4 4 1 1 2 7 8 -1
16 Pogoń Zduńska Wola 6 4 0 4 2 8 10 -2
17 Omega Kleszczów 5 3 1 0 4 5 11 -6
18 Włókniarz Zelów 5 3 1 0 4 5 12 -7
19 WKS 1957 Wieluń 6 2 0 2 4 8 18 -10
20 Zryw Wygoda 5 0 0 0 5 2 13 -11
21 Stal Niewiadów 1 0 0 0 1 1 3 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew II Łódź 6 18 6 0 0 19 5 14
2 GKS Bełchatów 5 15 5 0 0 17 2 15
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 13 4 1 1 12 6 6
4 Orkan Buczek 5 13 4 1 0 7 1 6
5 KS Kutno 5 11 3 2 0 12 8 4
6 Polonia Piotrków Trybunalski 5 10 3 1 1 7 1 6
7 AKS SMS Łódź 6 9 2 3 1 7 4 3
8 Ceramika Opoczno 5 9 3 0 2 8 11 -3
9 Skalnik Sulejów 6 9 3 0 3 13 14 -1
10 RKS Radomsko 6 8 2 2 2 11 6 5
11 Stal Niewiadów 5 7 2 1 2 7 13 -6
12 Omega Kleszczów 6 7 2 1 3 7 11 -4
13 Włókniarz Zelów 6 7 2 1 3 10 17 -7
14 LKS Kwiatkowice 6 6 1 3 2 9 13 -4
15 Pogoń Zduńska Wola 5 6 2 0 3 4 8 -4
16 Boruta Zgierz 5 5 1 2 2 7 9 -2
17 Jutrzenka Drzewce 5 4 1 1 3 5 15 -10
18 WKS 1957 Wieluń 4 4 1 1 2 5 10 -5
19 Zjednoczeni Stryków 5 3 1 0 4 7 11 -4
20 Zryw Wygoda 6 1 0 1 5 7 19 -12
21 Stal Niewiadów 1 0 0 0 1 0 10 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS Bełchatów

Gospodarze Wynik Goście Data
GKS Bełchatów 5 - 1 Włókniarz Zelów 24 września 2022
Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 3 GKS Bełchatów 17 września 2022
GKS Bełchatów 4 - 1 Boruta Zgierz 11 września 2022
GKS Bełchatów 10 - 0 Stal Niewiadów 7 września 2022
GKS Bełchatów 6 - 0 WKS 1957 Wieluń 3 września 2022
Zjednoczeni Stryków 0 - 3 GKS Bełchatów 27 sierpnia 2022
GKS Bełchatów 0 - 2 Widzew II Łódź 24 sierpnia 2022
LKS Kwiatkowice 1 - 4 GKS Bełchatów 21 sierpnia 2022
KS Kutno 1 - 3 GKS Bełchatów 13 sierpnia 2022
Omega Kleszczów 0 - 4 GKS Bełchatów 10 sierpnia 2022
GKS Bełchatów 4 - 1 Skalnik Sulejów 6 sierpnia 2022

IV liga łódzka sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Daniel Mąka Widzew II Łódź 13
2 Łukasz Wroński GKS Bełchatów 11
3 Przemysław Zdybowicz GKS Bełchatów 9
4 Konrad Niedzielski Widzew II Łódź 9
5 Damian Warnecki GKS Bełchatów 8
6 Ryo Yoshioka Skalnik Sulejów 8
7 Mateusz Kempski Widzew II Łódź 8
8 Jakub Perek Jutrzenka Drzewce 8
9 Krystian Kolasa RKS Radomsko 7
10 Damian Szczepański Zryw Wygoda 7
11 Adrian Malicki Polonia Piotrków Trybunalski 7
12 Artur Golański GKS Bełchatów 7
13 Mateusz Białek Stal Niewiadów 6
14 Wiktor Majewski Ceramika Opoczno 6
15 Dominik Cukiernik Orkan Buczek 6
16 Igor Świątkiewicz Włókniarz Zelów 6
17 Krystian Białas RKS Radomsko 5
18 Mikołaj Cyrus WKS 1957 Wieluń 5
19 Marcin Kacela KS Kutno 5
20 Kamil Cupriak Zjednoczeni Stryków 5
21 Patryk Olszewski LKS Kwiatkowice 5
22 Paweł Zawistowski AKS SMS Łódź 5
23 Dariusz Dutkiewicz Skalnik Sulejów 4
24 Dawid Lenarcik Polonia Piotrków Trybunalski 4
25 Mikołaj Kamańczyk Zjednoczeni Stryków 4
26 Mateusz Śliwka Skalnik Sulejów 4
27 Maciej Witczak Skalnik Sulejów 3
28 Krystian Ślęzak Sokół Aleksandrów Łódzki 3
29 Bartłomiej Trzeboński GKS Bełchatów 3
30 Przemysław Szewczyk Omega Kleszczów 3
31 Miłosz Kapica Omega Kleszczów 3
32 Damian Telus Ceramika Opoczno 3
33 Karol Chmielewski Boruta Zgierz 3
34 Mikael Idzikowski Pogoń Zduńska Wola 3
35 Natan Meto Ceramika Opoczno 3
36 Bartosz Machaj RKS Radomsko 3
37 Kamil Wielgus KS Kutno 3
38 Michał Wolinowski Sokół Aleksandrów Łódzki 3
39 Przemysław Woźniczak Sokół Aleksandrów Łódzki 3
40 Daniel Potakowski Orkan Buczek 3
41 Łukasz Rakowski Pogoń Zduńska Wola 3
42 Dawid Telestak KS Kutno 3
43 Szymon Sarnik GKS Bełchatów 2
44 Dawid Świątek Stal Niewiadów 2
45 Juliusz Molis RKS Radomsko 2
46 Miłosz Turewicz Skalnik Sulejów 2
47 Patryk Tuliński Stal Niewiadów 2
48 Robert Matusiak WKS 1957 Wieluń 2
49 Krystian Wojtczak Boruta Zgierz 2
50 Patryk Miarka Zjednoczeni Stryków 2
51 Stanisław Domaniecki RKS Radomsko 2
52 Maciej Kowalczyk Boruta Zgierz 2
53 Norbert Dregier Orkan Buczek 2
54 Sebastian Miśkowiec AKS SMS Łódź 2
55 Kamil Mituła WKS 1957 Wieluń 2
56 Mateusz Jakubiak Polonia Piotrków Trybunalski 2
57 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 2
58 Igor Kania Sokół Aleksandrów Łódzki 2
59 Aleksander Jończyk Sokół Aleksandrów Łódzki 2
60 Cezary Dominiak Jutrzenka Drzewce 2
61 Filip Przybułek Widzew II Łódź 2
62 Emil Rulewicz AKS SMS Łódź 2
63 Patryk Pietrasiak AKS SMS Łódź 2
64 Jardel Muniz Cruz LKS Kwiatkowice 2
65 Artur Gieraga AKS SMS Łódź 2
66 Adam Gambka Polonia Piotrków Trybunalski 2
67 Bartosz Bujalski GKS Bełchatów 2
68 Kacper Figurski Boruta Zgierz 2
69 Dawid Pałyska Omega Kleszczów 2
70 Łukasz Smolarczyk Skalnik Sulejów 2
71 Kacper Trenkner Widzew II Łódź 2
72 Kacper Nowakowski WKS 1957 Wieluń 2
73 Jakub Załucki RKS Radomsko 2
74 Bartłomiej Bartosiak GKS Bełchatów 2
75 Kacper Cebulski LKS Kwiatkowice 2
76 Eryk Smuga Włókniarz Zelów 1
77 Oskar Korczyński Ceramika Opoczno 1
78 Wiktor Śmigielski RKS Radomsko 1
79 Adrian Leśniczuk Skalnik Sulejów 1
80 Jakub Horoszkiewicz Sokół Aleksandrów Łódzki 1
81 Michał Góral Sokół Aleksandrów Łódzki 1
82 Patryk Wijata Ceramika Opoczno 1
83 Maciej Kazimierowicz Widzew II Łódź 1
84 Michał Cichacki LKS Kwiatkowice 1
85 Michał Stasiak LKS Kwiatkowice 1
86 Damian Związek AKS SMS Łódź 1
87 Adrian Ociepa Omega Kleszczów 1
88 Piotr Gulej Stal Niewiadów 1
89 Adrian Kralkowski KS Kutno 1
90 Marcin Juraś Zjednoczeni Stryków 1
91 Wiktor Stępień Pogoń Zduńska Wola 1
92 Piotr Boczkiewicz Włókniarz Zelów 1
93 Igor Tomaszewski Zryw Wygoda 1
94 Krzysztof Michalak Omega Kleszczów 1
95 Tomasz Bąkowicz GKS Bełchatów 1
96 Mikołaj Grzelak GKS Bełchatów 1
97 Mateusz Borcuch KS Kutno 1
98 Sebastian Zalepa Orkan Buczek 1
99 Krzysztof Wojciechowski Polonia Piotrków Trybunalski 1
100 Robert Ornafa Stal Niewiadów 1
101 Adrian Budka Pogoń Zduńska Wola 1
102 Mateusz Jacuński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
103 Szymon Kunat Skalnik Sulejów 1
104 Igor Górniak RKS Radomsko 1
105 Bogdan Fokasiev Włókniarz Zelów 1
106 Błażej Kaliski Włókniarz Zelów 1
107 Adam Grzybowski Boruta Zgierz 1
108 Michał Robakiewicz Włókniarz Zelów 1
109 Adrian Pęgowski LKS Kwiatkowice 1
110 Kamil Bendkowski Włókniarz Zelów 1
111 Michał Włodarek RKS Radomsko 1
112 Tomasz Majsak Skalnik Sulejów 1
113 Joachim Pabiańczyk Boruta Zgierz 1
114 Piotr Białousko Boruta Zgierz 1
115 Bartłomiej Madej Orkan Buczek 1
116 Albin Maciejewski Włókniarz Zelów 1
117 Adrian Gaugier Stal Niewiadów 1
118 Szymon Rosiak Włókniarz Zelów 1
119 Bartłomiej Tomski Włókniarz Zelów 1
120 Michał Bogdan LKS Kwiatkowice 1
121 Mateusz Wroński Pogoń Zduńska Wola 1
122 Dariusz Witkowski AKS SMS Łódź 1
123 Krystian Kruk Zryw Wygoda 1
124 Jakub Szaniec WKS 1957 Wieluń 1
125 Dariusz Gmosiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
126 Łukasz Matuszczyk Orkan Buczek 1
127 Patryk Sławiński Pogoń Zduńska Wola 1
128 Filip Niźnikowski Jutrzenka Drzewce 1
129 Oskar Osiński Boruta Zgierz 1
130 Patryk Kowasz Pogoń Zduńska Wola 1
131 Dawid Stando Ceramika Opoczno 1
132 Paweł Kowalczyk Ceramika Opoczno 1
133 Kacper Panfil Ceramika Opoczno 1
134 Hubert Jakubiec Omega Kleszczów 1
135 Marcin Pękała Sokół Aleksandrów Łódzki 1
136 Michał Drogosz Zjednoczeni Stryków 1
137 Kamil Jakubowski Zjednoczeni Stryków 1
138 Jakub Pachniewicz Stal Niewiadów 1
139 Kacper Dumicz AKS SMS Łódź 1
140 Kacper Piotrowski AKS SMS Łódź 1
141 Mateusz Turek Jutrzenka Drzewce 1
142 Łukasz Bocian RKS Radomsko 1
143 Łukasz Plichta Widzew II Łódź 1
144 Kacper Konstańczuk Orkan Buczek 1
145 Ignacy Dawid Widzew II Łódź 1
146 Michał Wójcicki WKS 1957 Wieluń 1
147 Robert Świątnicki Stal Niewiadów 1
148 Dawid Przybysz Zjednoczeni Stryków 1