III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Siarka Tarnobrzeg 9 21 6 3 0 24 10 14
2 Cracovia II 9 20 6 2 1 20 8 12
3 ŁKS Probudex Łagów 9 18 6 0 3 18 10 8
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 16 4 4 1 15 8 7
5 Chełmianka Chełm 9 15 4 3 2 17 11 6
6 Podhale Nowy Targ 9 15 4 3 2 20 17 3
7 Stal Stalowa Wola 9 14 4 2 3 12 15 -3
8 Unia Tarnów 9 13 3 4 2 17 14 3
9 Watkem Korona Rzeszów 8 12 3 3 2 15 11 4
10 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9 12 3 3 3 10 7 3
11 Wisłoka Dębica 9 12 3 3 3 19 19 0
12 Avia Świdnik 9 11 3 2 4 10 10 0
13 Czarni Połaniec 9 10 2 4 3 11 14 -3
14 Podlasie Biała Podlaska 9 9 1 6 2 8 11 -3
15 Sokół Sieniawa 8 7 2 1 5 7 21 -14
16 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 5 1 2 6 14 19 -5
17 Wólczanka Wólka Pełkińska 9 3 0 3 6 6 20 -14
18 Wisła Sandomierz 9 3 1 0 8 9 27 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Siarka Tarnobrzeg 6 16 5 1 0 17 4 13
2 Stal Stalowa Wola 4 10 3 1 0 8 3 5
3 ŁKS Probudex Łagów 4 9 3 0 1 9 7 2
4 Cracovia II 4 8 2 2 0 9 3 6
5 Avia Świdnik 5 8 2 2 1 6 4 2
6 Orlęta Radzyń Podlaski 4 7 2 1 1 4 4 0
7 Chełmianka Chełm 4 7 2 1 1 7 5 2
8 Podhale Nowy Targ 4 7 2 1 1 9 9 0
9 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 7 2 1 1 4 2 2
10 Wisłoka Dębica 4 7 2 1 1 14 11 3
11 Unia Tarnów 5 6 1 3 1 8 8 0
12 Watkem Korona Rzeszów 4 5 1 2 1 8 6 2
13 Czarni Połaniec 5 5 1 2 2 6 8 -2
14 Podlasie Biała Podlaska 4 5 1 2 1 3 4 -1
15 Sokół Sieniawa 5 4 1 1 3 3 13 -10
16 Wisła Sandomierz 4 3 1 0 3 3 7 -4
17 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 2 0 2 3 9 14 -5
18 Wólczanka Wólka Pełkińska 5 1 0 1 4 2 11 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Cracovia II 5 12 4 0 1 11 5 6
2 ŁKS Probudex Łagów 5 9 3 0 2 9 3 6
3 Orlęta Radzyń Podlaski 5 9 2 3 0 11 4 7
4 Chełmianka Chełm 5 8 2 2 1 10 6 4
5 Podhale Nowy Targ 5 8 2 2 1 11 8 3
6 Unia Tarnów 4 7 2 1 1 9 6 3
7 Watkem Korona Rzeszów 4 7 2 1 1 7 5 2
8 Siarka Tarnobrzeg 3 5 1 2 0 7 6 1
9 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5 5 1 2 2 6 5 1
10 Wisłoka Dębica 5 5 1 2 2 5 8 -3
11 Czarni Połaniec 4 5 1 2 1 5 6 -1
12 Stal Stalowa Wola 5 4 1 1 3 4 12 -8
13 Podlasie Biała Podlaska 5 4 0 4 1 5 7 -2
14 Avia Świdnik 4 3 1 0 3 4 6 -2
15 Sokół Sieniawa 3 3 1 0 2 4 8 -4
16 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 3 1 0 3 5 5 0
17 Wólczanka Wólka Pełkińska 4 2 0 2 2 4 9 -5
18 Wisła Sandomierz 5 0 0 0 5 6 20 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Czarni Połaniec

Gospodarze Wynik Goście Data
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 2 Czarni Połaniec 5 września 2021
Cracovia II 1 - 1 Czarni Połaniec 15 sierpnia 2021
Czarni Połaniec 2 - 5 Cracovia II 12 marca 2016
Cracovia II 3 - 0 Czarni Połaniec 8 sierpnia 2015

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Stefanik Siarka Tarnobrzeg 10
2 Damian Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 8
3 Artur Piróg ŁKS Probudex Łagów 6
4 Adrian Gębalski Czarni Połaniec 6
5 Adam Imiela ŁKS Probudex Łagów 6
6 Ezana Kashay Chełmianka Chełm 5
7 Wojciech Białek Avia Świdnik 5
8 Artur Biały Unia Tarnów 5
9 Błażej Radwanek Wisłoka Dębica 5
10 Filip Piszczek Cracovia II 4
11 Michał Rakoczy Cracovia II 4
12 Arkadiusz Maj Orlęta Radzyń Podlaski 4
13 Szymon Rak Wisła Sandomierz 4
14 Jakub Myszor Cracovia II 4
15 Mateusz Jędryas Watkem Korona Rzeszów 4
16 Patryk Serafin Podhale Nowy Targ 4
17 Tomasz Palonek Wisłoka Dębica 4
18 Paweł Piątek Watkem Korona Rzeszów 4
19 Viktor Putin Unia Tarnów 3
20 Daniel Świderski Stal Stalowa Wola 3
21 Michał Wiśniewski Cracovia II 3
22 Olaf Nowak Podhale Nowy Targ 3
23 Kamil Radulj Stal Stalowa Wola 3
24 Paweł Myśliwiecki Chełmianka Chełm 2
25 Krzysztof Zawiślak Siarka Tarnobrzeg 2
26 Bartłomiej Poleszak Avia Świdnik 2
27 Jan Bożym Orlęta Radzyń Podlaski 2
28 Mateusz Chyła Orlęta Radzyń Podlaski 2
29 Iván Agudo Siarka Tarnobrzeg 2
30 Oskar Majda KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
31 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 2
32 Grzegorz Płatek Podhale Nowy Targ 2
33 Kamil Matofij Wisłoka Dębica 2
34 Łukasz Mazurek Chełmianka Chełm 2
35 Dawid Brzozowski Chełmianka Chełm 2
36 Patryk Kapuściński Podhale Nowy Targ 2
37 Krzysztof Salak Podlasie Biała Podlaska 2
38 Mateusz Stańczyk Wisła Sandomierz 2
39 Adrian Szynka Podhale Nowy Targ 2
40 Łukasz Siedlik Wisłoka Dębica 2
41 Kacper Józefiak Siarka Tarnobrzeg 2
42 Karol Rycaj Orlęta Radzyń Podlaski 2
43 Piotr Cichocki ŁKS Probudex Łagów 2
44 Sebastian Kaczyński Sokół Sieniawa 2
45 Kamil Słoma Wisłoka Dębica 2
46 Dawid Sojda Unia Tarnów 2
47 Maciej Filipowicz Orlęta Radzyń Podlaski 2
48 Radosław Sylwestrzak KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
49 Mateusz Kantor Watkem Korona Rzeszów 2
50 Filip Bakowski Czarni Połaniec 1
51 Dominik Kędzior Wólczanka Wólka Pełkińska 1
52 Władysław Kudriawcew Wisła Sandomierz 1
53 Maciej Wojczuk Podlasie Biała Podlaska 1
54 Mateusz Mianowany Podhale Nowy Targ 1
55 Bartosz Zbiciak Chełmianka Chełm 1
56 Patryk Dorosz Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
57 Gabriel Kieroński Unia Tarnów 1
58 Jakub Jakimiuk Stal Stalowa Wola 1
59 Michał Gałecki KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
60 Mateusz Jarzynka Podlasie Biała Podlaska 1
61 Michał Budzyński Chełmianka Chełm 1
62 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 1
63 Patryk Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 1
64 Patryk Słotwiński Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
65 Mateusz Podstolak Wólczanka Wólka Pełkińska 1
66 Jakub Lorek Wólczanka Wólka Pełkińska 1
67 Damian Karwacki Watkem Korona Rzeszów 1
68 Michał Nawrot KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
69 Igor Woś Czarni Połaniec 1
70 Damian Lepiarz Podhale Nowy Targ 1
71 Łukasz Furtak Podhale Nowy Targ 1
72 Tomasz Persona KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
73 Adrian Kajpust Unia Tarnów 1
74 Karol Nieckarz Watkem Korona Rzeszów 1
75 Dominik Pikiel Sokół Sieniawa 1
76 Dariusz Brągiel KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
77 Dawid Gruchała-Węsierski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
78 Dominik Smykowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
79 Adam Kramarz Czarni Połaniec 1
80 Lukáš Bielák Podhale Nowy Targ 1
81 Kamil Bełczowski Wisła Sandomierz 1
82 Maciej Tonia Podhale Nowy Targ 1
83 Wojciech Jarzynka Podlasie Biała Podlaska 1
84 Sebastian Fedan Wisłoka Dębica 1
85 Krystian Wójcik Chełmianka Chełm 1
86 Jakub Czarniecki Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
87 Maciej Wojtak Stal Stalowa Wola 1
88 Patryk Zaucha Cracovia II 1
89 Mateusz Ozimek ŁKS Probudex Łagów 1
90 Filip Krępa Czarni Połaniec 1
91 Marcin Sierczyński Unia Tarnów 1
92 Sebastian Jacak Unia Tarnów 1
93 Amarildo Balotelli ŁKS Probudex Łagów 1
94 Kacper Nytko Unia Tarnów 1
95 Arkadiusz Smoła Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
96 Wiktor Rękas Sokół Sieniawa 1
97 Jakub Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
98 Konrad Kowal Wólczanka Wólka Pełkińska 1
99 Sebastian Taranek Wisła Sandomierz 1
100 Kacper Pietrzyk Stal Stalowa Wola 1
101 Marcel Tyl Siarka Tarnobrzeg 1
102 Luigi D'Apollonio Siarka Tarnobrzeg 1
103 Maciej Maślany Watkem Korona Rzeszów 1
104 Sławomir Duda Stal Stalowa Wola 1
105 Szymon Feret Sokół Sieniawa 1
106 Bartosz Grasza Sokół Sieniawa 1
107 Paweł Mróz Siarka Tarnobrzeg 1
108 Dawid Bałdyga Siarka Tarnobrzeg 1
109 Arkadiusz Korolczuk Orlęta Radzyń Podlaski 1
110 Kamil Ogorzały Cracovia II 1
111 Jakub Kapsa ŁKS Probudex Łagów 1
112 Grzegorz Bonin Chełmianka Chełm 1
113 Kamil Kocoł Podlasie Biała Podlaska 1
114 Mateusz Kompanicki Avia Świdnik 1
115 Paweł Uliczny Avia Świdnik 1
116 Rafał Kursa Avia Świdnik 1
117 Daniel Jodar Ruiz ŁKS Probudex Łagów 1
118 Kamil Hul Czarni Połaniec 1
119 Bartosz Biś Unia Tarnów 1
120 Patryk Orlik Unia Tarnów 1
121 Oliver Janso Podhale Nowy Targ 1
122 Aleksander Drobot Stal Stalowa Wola 1
123 Patryk Zygmunt Wisłoka Dębica 1
124 Szymon Jopek Stal Stalowa Wola 1
125 Adrian Dziubiński Chełmianka Chełm 1
126 Ruslan Marushka Wólczanka Wólka Pełkińska 1
127 Michał Bierzało Siarka Tarnobrzeg 1
128 Oleksandr Yatsenko Siarka Tarnobrzeg 1
129 Paweł Rogala Siarka Tarnobrzeg 1
130 Piotr Ćwik Orlęta Radzyń Podlaski 1
131 Szymon Rygiel Watkem Korona Rzeszów 1
132 Daniel Pawłowski Wólczanka Wólka Pełkińska 1
133 Przemysław Kanarek Chełmianka Chełm 1
134 Erwin Bahonko Podlasie Biała Podlaska 1
135 Kacper Nowicki Cracovia II 1
136 Ferreira Rivaldo Cracovia II 1
137 Mateusz Supryn Cracovia II 1