Cenny punkt w niedzielę zdobyła Unia Tarnów. Popularne "Jaskółki" w niedzielę zremisowały z innym beniaminkiem, Czarnymi Połaniec.


Czarni Połaniec walczą o utrzymanie w 3 lidze gr. IV. Zespół z województwa świętokrzyskiego w ostatnich meczach nie radził sobie najlepiej i do Tarnowa jechał z celem zdobycia kompletu punktów. Unia jednak postawiła przyjezdnym trudne warunki. Kibice oglądali natomiast bardzo dobre zawody, a okazje stwarzali sobie zarówno jedni jak i drudzy.

Goście w Tarnowie zagrali odważnie i bez kompleksów, co okazało się strzałem w "dziesiątkę", bowiem Czarni w 36. minucie objęli prowadzenie, a bramkę zdobył Adam Kramarz. Unia nie zamierzała tak tego zostawiać i szybko ruszyła do odrabiania strat. Popularne "Jaskółki" za wszelką cenę chciały wyrównać, ale zespół z Połańca mądrze się bronił.

Po zmianie stron, lepiej prezentowała się Unia, która nadal częściej atakowała, a w kolejnych minutach stworzyła sobie więcej okazji bramkowych. Czarni jednak dobrze się bronili i skutecznie odpierali ataki rywala. Kibice nie mogli narzekać na nudę, a zespół z Tarnowa postawił wszystko na jedną kartę. To się opłaciło, a popularne "Jaskółki" w końcówce wyrównały, za sprawą Viktora Putina.


Unia Tarnów - Czarni Połaniec 1-1 (0-1)

0-1 Adam Kramarz (36)

1-1 Viktor Putin (90)


Foto: Kuba Noworól

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.