Runda zimowa oprócz przygotowań niesie ze sobą również czas zmian i takie nastąpiły w  Czarnych Połaniec. W zimowym okienku transferowym zespół opuszczą: Michał Mazurek, Michał Dyl i Bartłomiej Saracen.

Z zespołem beniaminka 3 ligi grupy IV żegna się trzech zawodników: obrońca Michał Mazurek, obrońca Michał Dyl oraz bramkarz Bartłomiej Saracen.

Mazurek dołączył do zespołu w letnim okienku transferowym przechodząc z Sokoła Kolbuszowa. W rundzie jesiennej wystąpił w piętnastu spotkaniach a na boisku przebywał przez 457 minut.

Bartłomiej Saracen do Czarnych Połaniec trafił w sezonie 2019/20 z Alitu Ożarów. Rozegrał łącznie 54 spotkania, na które złożyły się występy w 3 lidze oraz 4 lidze świętokrzyskiej. W rundzie jesiennej wystąpił w czterech meczach i wpuścił sześć bramek.

Najmniej minut z odchodzących zawodników rozegrał Michał Dyl. W rundzie jesiennej na boisku pojawił się tylko w jednym spotkaniu przez trzynaście minut.

Foto / Źródło: Czarni Połaniec

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.