II liga sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Łęczna 30 58 17 7 6 41 32 9
2 Widzew Łódź 30 55 16 7 7 61 34 27
3 GKS Katowice 30 54 16 6 8 53 36 17
4 Olimpia Elbląg 30 47 12 11 7 41 30 11
5 Resovia 30 46 12 10 8 45 28 17
6 Bytovia Bytów 30 44 12 8 10 41 41 0
7 Górnik Polkowice 30 43 12 7 11 53 42 11
8 Stal Stalowa Wola 31 43 12 7 12 43 43 0
9 Pogoń Siedlce 30 42 13 3 14 46 47 -1
10 Skra Częstochowa 30 42 12 6 12 33 37 -4
11 Stal Rzeszów 30 41 12 5 13 46 42 4
12 Garbarnia Kraków 30 41 11 8 11 35 34 1
13 Błękitni Stargard 30 41 12 5 13 48 49 -1
14 Lech II Poznań 30 40 10 10 10 41 42 -1
15 Znicz Pruszków 30 40 12 4 14 42 47 -5
16 Elana Toruń 31 37 10 7 14 40 49 -9
17 Legionovia Legionowo 30 24 6 6 18 29 55 -26
18 Gryf Wejherowo 30 14 3 5 22 23 73 -50
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Łęczna 15 32 10 2 3 18 10 8
2 GKS Katowice 15 32 10 2 3 30 16 14
3 Bytovia Bytów 15 31 9 4 2 25 16 9
4 Skra Częstochowa 15 30 9 3 3 21 11 10
5 Widzew Łódź 15 26 7 5 3 33 18 15
6 Resovia 15 26 7 5 3 28 14 14
7 Lech II Poznań 15 26 7 5 3 25 19 6
8 Olimpia Elbląg 15 25 7 4 4 21 16 5
9 Pogoń Siedlce 16 25 8 1 7 23 21 2
10 Stal Rzeszów 15 24 7 3 5 23 18 5
11 Błękitni Stargard 15 23 7 2 6 26 26 0
12 Znicz Pruszków 15 23 7 2 6 25 26 -1
13 Elana Toruń 15 23 7 2 6 26 25 1
14 Górnik Polkowice 15 21 5 6 4 29 18 11
15 Stal Stalowa Wola 15 21 6 3 6 22 17 5
16 Garbarnia Kraków 15 19 5 4 6 16 18 -2
17 Legionovia Legionowo 15 12 2 6 7 15 22 -7
18 Gryf Wejherowo 15 8 2 2 11 14 30 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew Łódź 15 29 9 2 4 28 16 12
2 Górnik Łęczna 15 26 7 5 3 23 22 1
3 GKS Katowice 15 22 6 4 5 23 20 3
4 Olimpia Elbląg 15 22 5 7 3 20 14 6
5 Górnik Polkowice 15 22 7 1 7 24 24 0
6 Stal Stalowa Wola 16 22 6 4 6 21 26 -5
7 Garbarnia Kraków 15 22 6 4 5 19 16 3
8 Resovia 15 20 5 5 5 17 14 3
9 Błękitni Stargard 15 18 5 3 7 22 23 -1
10 Pogoń Siedlce 14 17 5 2 7 23 26 -3
11 Stal Rzeszów 15 17 5 2 8 23 24 -1
12 Znicz Pruszków 15 17 5 2 8 17 21 -4
13 Lech II Poznań 15 14 3 5 7 16 23 -7
14 Elana Toruń 16 14 3 5 8 14 24 -10
15 Bytovia Bytów 15 13 3 4 8 16 25 -9
16 Skra Częstochowa 15 12 3 3 9 12 26 -14
17 Legionovia Legionowo 15 12 4 0 11 14 33 -19
18 Gryf Wejherowo 15 6 1 3 11 9 43 -34
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Bytovia Bytów

Gospodarze Wynik Goście Data
Bytovia Bytów 1 - 0 Olimpia Elbląg 21 czerwca 2020
Bytovia Bytów 2 - 1 Garbarnia Kraków 25 października 2019
Olimpia Elbląg 2 - 1 Bytovia Bytów 21 września 2019
Garbarnia Kraków 0 - 0 Bytovia Bytów 15 lipca 2019
Bytovia Bytów 1 - 1 Garbarnia Kraków 24 listopada 2018
Garbarnia Kraków 0 - 3 Bytovia Bytów 5 sierpnia 2018

II liga sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Bednarski Górnik Polkowice 21
2 Marcin Robak Widzew Łódź 20
3 Wojciech Fadecki Błękitni Stargard 15
4 Paweł Wojciechowski Górnik Łęczna 14
5 Karol Czubak Bytovia Bytów 13
6 Dariusz Zjawiński Znicz Pruszków 12
7 Michał Fidziukiewicz Stal Stalowa Wola 10
8 Rafał Wolsztyński Widzew Łódź 9
9 Dawid Rogalski GKS Katowice 9
10 Daniel Feruga Bytovia Bytów 9
11 Piotr Kurbiel GKS Katowice 9
12 Daniel Świderski Resovia 9
13 Maciej Firlej Pogoń Siedlce 8
14 Artur Pląskowski Stal Rzeszów 8
15 Dawid Wolny Skra Częstochowa 8
16 Patryk Paczuk Błękitni Stargard 8
17 Filip Szymczak Lech II Poznań 8
18 Maksymilian Hebel Resovia 8
19 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 8
20 Damian Szuprytowski Olimpia Elbląg 8
21 Kacper Śpiewak Stal Stalowa Wola 7
22 Piotr Nocoń Skra Częstochowa 7
23 Karol Podliński Legionovia Legionowo 7
24 Kamil Kuczak Garbarnia Kraków 7
25 Arkadiusz Woźniak GKS Katowice 7
26 Arkadiusz Jędrych GKS Katowice 7
27 Wojciech Reiman Stal Rzeszów 7
28 Michał Miller Olimpia Elbląg 7
29 Mariusz Kryszak Elana Toruń 7
30 Maciej Stefanowicz GKS Katowice 6
31 Eryk Sobków Górnik Polkowice 6
32 Michał Kuczałek Olimpia Elbląg 6
33 Robert Dadok Stal Stalowa Wola 6
34 Paweł Moskwik Znicz Pruszków 6
35 Grzegorz Goncerz Stal Rzeszów 6
36 Kamil Radulj Resovia 6
37 Juliusz Letniowski Lech II Poznań 5
38 Jakub Kowalski Garbarnia Kraków 5
39 Przemysław Banaszak Górnik Łęczna 5
40 Daniel Rumin Skra Częstochowa 5
41 Christopher Mandiangu Widzew Łódź 5
42 Filip Kozłowski Elana Toruń 5
43 Krystian Sanocki Błękitni Stargard 5
44 Aron Stasiak Górnik Łęczna 5
45 Patryk Czarnowski Znicz Pruszków 5
46 Konrad Gutowski Widzew Łódź 5
47 Tomasz Margol Pogoń Siedlce 5
48 Michał Feliks Garbarnia Kraków 5
49 Krzysztof Szewczyk Garbarnia Kraków 5
50 Kamil Walków Pogoń Siedlce 5
51 Adam Mójta Pogoń Siedlce 5
52 Mateusz Majewski Gryf Wejherowo 5
53 Andrzej Trubeha Legionovia Legionowo 4
54 Damian Michalik Stal Rzeszów 4
55 Adam Radwański Widzew Łódź 4
56 Piotr Giel Bytovia Bytów 4
57 Cezary Demianiuk Olimpia Elbląg 4
58 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 4
59 Serhii Krykun Resovia 4
60 Kamil Wacławczyk Górnik Polkowice 4
61 Karol Noiszewski Znicz Pruszków 4
62 Adrian Błąd GKS Katowice 4
63 Sebastian Zalepa Resovia 4
64 Grzegorz Płatek Resovia 4
65 Dominik Sokół Elana Toruń 4
66 Tomasz Lewandowski Olimpia Elbląg 4
67 Adrian Dziubiński Resovia 4
68 Szymon Feret Resovia 4
69 Maciej Bancewicz Górnik Polkowice 4
70 Bartłomiej Ciepiela Stal Stalowa Wola 3
71 Kacper Jóźwicki Elana Toruń 3
72 Adam Mesjasz Skra Częstochowa 3
73 Marcin Kozłowski Pogoń Siedlce 3
74 Piotr Głowacki Stal Rzeszów 3
75 Dominik Chromiński Stal Stalowa Wola 3
76 Rafał Brusiło Skra Częstochowa 3
77 Dominik Kościelniak Elana Toruń 3
78 Michał Cywiński Błękitni Stargard 3
79 Paweł Tomczyk Lech II Poznań 3
80 Eryk Więdłocha Pogoń Siedlce 3
81 Wojciech Onsorge Elana Toruń 3
82 Bartosz Machaj Elana Toruń 3
83 Kamil Wenger Olimpia Elbląg 3
84 Hubert Sadowski Błękitni Stargard 3
85 Bartosz Bartkowiak Lech II Poznań 3
86 Oskar Sikorski Gryf Wejherowo 3
87 Mateusz Możdżeń Widzew Łódź 3
88 Przemysław Brychlik Olimpia Elbląg 3
89 Oleksii Prytuliak Olimpia Elbląg 3
90 Grzegorz Marszalik Garbarnia Kraków 3
91 Szymon Kiebzak GKS Katowice 3
92 Bartosz Boniecki Elana Toruń 3
93 Adrian Kwiatkowski Bytovia Bytów 3
94 Przemysław Kita Widzew Łódź 3
95 Maciej Machalski Znicz Pruszków 3
96 Bartosz Brodziński Pogoń Siedlce 3
97 Adam Imiela Legionovia Legionowo 3
98 Michał Rutkowski Bytovia Bytów 3
99 Marcin Urynowicz GKS Katowice 3
100 Dawid Kubowicz Resovia 3
101 Łukasz Mozler Stal Rzeszów 3
102 Michał Płonka Stal Stalowa Wola 2
103 Oskar Repka Pogoń Siedlce 2
104 Grzegorz Janiszewski GKS Katowice 2
105 Mateusz Małek Legionovia Legionowo 2
106 Nikodem Sroka Gryf Wejherowo 2
107 Marek Opałacz Górnik Polkowice 2
108 Patryk Mucha Górnik Polkowice 2
109 Dominik Radziemski Górnik Polkowice 2
110 Mariusz Holik Skra Częstochowa 2
111 Kacper Falon Pogoń Siedlce 2
112 Hubert Sobol Lech II Poznań 2
113 Daniel Tanżyna Widzew Łódź 2
114 Piotr Marciniec Pogoń Siedlce 2
115 Bartosz Śpiączka Górnik Łęczna 2
116 Mateusz Kompanicki Błękitni Stargard 2
117 Kacper Michalski GKS Katowice 2
118 Mateusz Bochniak Błękitni Stargard 2
119 Filip Marchwiński Lech II Poznań 2
120 Mateusz Wyjadłowski Garbarnia Kraków 2
121 Paweł Tarnowski Znicz Pruszków 2
122 Jakub Ostrowski Błękitni Stargard 2
123 Oleksandr Yatsenko Lech II Poznań 2
124 Grzegorz Rogala GKS Katowice 2
125 Bartłomiej Mruk Garbarnia Kraków 2
126 Paweł Baranowski Górnik Łęczna 2
127 Adrian Liberacki Bytovia Bytów 2
128 Krystian Pieczara Stal Rzeszów 2
129 Marcin Bochenek Znicz Pruszków 2
130 Lukáš Hrnčiar Elana Toruń 2
131 Mateusz Stryjewski Elana Toruń 2
132 Karol Twardowski Resovia 2
133 Michał Gałecki GKS Katowice 2
134 Tomasz Midzierski Górnik Łęczna 2
135 Damian Kostkowski Stal Rzeszów 2
136 Konrad Andrzejczak Skra Częstochowa 2
137 Marcin Stromecki Górnik Łęczna 2
138 Krzysztof Kołodziej Elana Toruń 2
139 Bartosz Wiktoruk Pogoń Siedlce 2
140 Dawid Dzięgielewski Górnik Łęczna 2
141 Patryk Plewka Stal Rzeszów 2
142 Krystian Wójcik Górnik Łęczna 2
143 Daniel Mąka Widzew Łódź 2
144 Bartosz Sobotka Stal Stalowa Wola 2
145 Dominik Lewandowski Górnik Łęczna 2
146 Eryk Kryg Lech II Poznań 2
147 Martin Baran Znicz Pruszków 2
148 Jakub Kamiński Lech II Poznań 2
149 Timur Zhamaletdinov Lech II Poznań 2
150 Norbert Hołtyn Bytovia Bytów 2
151 Kamil Słoma Garbarnia Kraków 2
152 Piotr Mroziński Stal Stalowa Wola 2
153 Henrik Ojamaa Widzew Łódź 1
154 Robert Gumny Lech II Poznań 1
155 Igor Korczakowski Górnik Łęczna 1
156 Szymon Jarosz Stal Stalowa Wola 1
157 Daniel Kwidziński Gryf Wejherowo 1
158 Karol Kostrubała Garbarnia Kraków 1
159 Łukasz Wroński GKS Katowice 1
160 Marcin Burkhardt Gryf Wejherowo 1
161 Michał Skóraś Lech II Poznań 1
162 Michael Ameyaw Bytovia Bytów 1
163 Adrian Bielawski Bytovia Bytów 1
164 Kewin Przygoda Gryf Wejherowo 1
165 Wiktor Kłos Stal Rzeszów 1
166 Filip Baranowski Górnik Polkowice 1
167 Bartosz Gęsior Gryf Wejherowo 1
168 Rafał Górecki Garbarnia Kraków 1
169 Tomasz Kołbon Garbarnia Kraków 1
170 Tomasz Dejewski Lech II Poznań 1
171 Marcel Gąsior Widzew Łódź 1
172 Norbert Wojtuszek Pogoń Siedlce 1
173 Marcin Kluska Legionovia Legionowo 1
174 Rafał Zembrowski Legionovia Legionowo 1
175 Oskar Koprowski Legionovia Legionowo 1
176 Jakub Pek Gryf Wejherowo 1
177 Tomasz Wełna Pogoń Siedlce 1
178 Michał Kiełtyka Olimpia Elbląg 1
179 Matúš Marcin Elana Toruń 1
180 Marcin Gawron Błękitni Stargard 1
181 Rafał Mikulec Resovia 1
182 Szymon Kaliniec Resovia 1
183 Błażej Radwanek Garbarnia Kraków 1
184 Daniel Pietraszkiewicz Legionovia Legionowo 1
185 Przemysław Stelmach Stal Stalowa Wola 1
186 Patryk Szwedzik GKS Katowice 1
187 Michał Mistrzyk Stal Stalowa Wola 1
188 Błażej Cyfert Stal Rzeszów 1
189 Arkadiusz Pyrka Znicz Pruszków 1
190 Dominik Barciak Pogoń Siedlce 1
191 Karlo Muhar Lech II Poznań 1
192 Krzysztof Kiercz Stal Stalowa Wola 1
193 Radek Dejmek GKS Katowice 1
194 Tomasz Kaczmarek Lech II Poznań 1
195 Tymoteusz Klupś Lech II Poznań 1
196 Jakub Karbownik Lech II Poznań 1
197 Radosław Adamski Resovia 1
198 Bartłomiej Olszewski Pogoń Siedlce 1
199 Kacper Skibicki Pogoń Siedlce 1
200 Łukasz Pietras Stal Stalowa Wola 1
201 Kacper Będzieszak Legionovia Legionowo 1
202 Michał Goliński Górnik Łęczna 1
203 Jakub Białczyk Lech II Poznań 1
204 Bartłomiej Poczobut Widzew Łódź 1
205 Sebastian Zieleniecki Widzew Łódź 1
206 Jakub Zagórski Górnik Łęczna 1
207 Kacper Kawula Bytovia Bytów 1
208 Krzysztof Napora Skra Częstochowa 1
209 Szymon Nowicki Gryf Wejherowo 1
210 Filip Karmański Błękitni Stargard 1
211 Robert Obst Znicz Pruszków 1
212 Tomasz Płonka Stal Rzeszów 1
213 Damian Sierant Stal Rzeszów 1
214 Damian Mosiejko Pogoń Siedlce 1
215 Adam Waszkiewicz Stal Stalowa Wola 1
216 Piotr Witasik Stal Stalowa Wola 1
217 Artur Balicki Pogoń Siedlce 1
218 Filip Szewczyk Gryf Wejherowo 1
219 Przemysław Lech Bytovia Bytów 1
220 Mateusz Magdziak Górnik Polkowice 1
221 Błażej Szczepanek Stal Rzeszów 1
222 Bartosz Waleńcik Legionovia Legionowo 1
223 Michał Bierzało Elana Toruń 1
224 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 1
225 Krzysztof Bąk Bytovia Bytów 1
226 Filip Wójcik Stal Stalowa Wola 1
227 Damian Niedojad Skra Częstochowa 1
228 Karol Smajdor Lech II Poznań 1
229 Paweł Tupaj Lech II Poznań 1
230 Jonatan Straus Legionovia Legionowo 1
231 Oskar Ryk Olimpia Elbląg 1
232 Michał Nawrot Stal Rzeszów 1
233 Łukasz Zjawiński Stal Stalowa Wola 1
234 Bartłomiej Faliszewski Znicz Pruszków 1
235 Mikołaj Szymański Znicz Pruszków 1
236 Mariusz Bucio Olimpia Elbląg 1