Klub z Bytowa boryka się ze sporymi problemami finansowymi, które nie pozwalają na przystąpienie do rozgrywek na poziomie III-ligowym. 

Nie dawno klub pożegnał się z rozgrywkami na szczeblu centralnym eWinner 2 ligi i według przydziału, nowy sezon powinien rozpocząć na szczeblu III-ligowym w grupie II. Jak możemy przeczytać w oficjalnym komunikacje klubu:

Po analizie sytuacji finansowo-organizacyjno-kadrowej klubu zarząd, główni sponsorzy i ludzie od lat znający realia bytowskiej piłki, wspólnie doszli do wniosku, że wystąpienie w rozgrywkach III ligi w nowym sezonie jest dzisiaj dla nas niemożliwe...

W obecnej sytuacji powołując się na zapisy uchwały PZPN, Bytovia przystąpi do rozgrywek IV ligi pomorskiej co pozytywnie zaopiniował tamtejszy ZPN. Wycofanie klubu sprawia, że w gronie trzecioligowców utrzymuje się Bałtyk Koszalin


Zródło: Bytovia Bytów

Foto: Bytovia Bytów

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.