Kotwica Kołobrzeg skromnie pokonała Bałtyk Koszalin

Kotwica Kołobrzeg nie rezygnuje z walki o awans do eWinner 2 ligi. Podopieczni Dietmara Brehmera w sobotę pokonali u siebie Bałtyk Koszalin.

więcej →

Kolejne zwycięstwo Olimpii Grudziądz! Tym razem wyjazdowe z Bałtykiem Koszalin

Pewnym krokiem do eWinner 2 ligi zmierza Olimpia Grudziądz. Podopieczni Marcina Płuski w sobotę ograli na wyjeździe Bałtyk Koszalin.

więcej →

Bałtyk Koszalin nie składa broni w walce o utrzymanie! Zwycięstwo z Kluczevią Stargard

Ważne zwycięstwo odnieśli gracze Bałtyku Koszalin. Podopieczni Mariusza Lenartowicza w sobotę ograli Kluczevię Stargard.

więcej →

[SKRÓT MECZU] Bałtyk Koszalin - Pogoń Nowe Skalmierzyce

Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania w którym Bałtyk Koszalin uległ przed własną publicznością Pogoni Nowe Skalmierzyce. Gospodarze tego spotkania mimo prowadzenia do przerwy musieli uznać wyższość gości po dwóch skutecznie...

więcej →

Bałtyk Koszalin musiał uznać wyższość Pogoni Nowe Skalmierzyce

Bałtyk Koszalin uległ w pierwszym spotkaniu rundy wiosennej 3 ligi grupy II Pogoni Nowe Skalmierzyce. Kluczowe w tym spotkaniu okazały się dwa rzuty karne podyktowane dla gości w drugiej części...

więcej →

Dawid Gruchała-Węsierski wrócił do Bałtyku Koszalin

Bałtyk Koszalin przedstawił nowego - starego zawodnika, który dołączył do zespołu. To Dawid Gruchała-Węsierski, który ostatnio występował w barwach KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

więcej →

Ruslan Marushka wzmocnił formację obronną Bałtyku Koszalin

Bałtyk Koszalin nie marnuje czasu w zimowym okienku transferowym. Tym razem do zespołu dołączył ukraiński obrońca Ruslan Maruszka.

więcej →

Białoruski bramkarz na testach w Bałtyku Koszalin

Artem Gomelko przebywa obecnie na testach w trzecioligowym Bałtyku Koszalin. Białoruski bramkarz ma na swoim koncie przeszło 150 występów w Białoruskiej Ekstraklasie.

więcej →

Jakub Bach zaprezentowany jako nowy zawodnik Bałtyku Koszalin

Jakub Bach został nowym zawodnikiem Bałtyku Koszalin, 23-letni napastnik do niedawna związany był z KP Starogardem Gdańskim. 

więcej →

Jakub Banach wypożyczony do Bałtyku Koszalin

Jakub Banach został wypożyczony na rundę wiosenną do Bałtyku Koszalin z Chojniczanki Chojnice.

więcej →

Sebastian Ginter zawodnikiem Unii Janikowo

Unia Janikowo przedstawiła kolejne wzmocnienie w zimowym okienku transferowym. Do zespołu dołączył Sebastian Ginter, który w rundzie jesiennej reprezentował barwy Bałtyku Koszalin

więcej →

Paweł Łysiak nowym zawodnikiem Kotwicy Kołobrzeg

Trzecioligowa Kotwica Kołobrzeg rozpoczęła kompletowanie kadry na rundę wiosenną. Do ekipy dowodzonej przez Dietmara Brehmera dołączył Paweł Łysiak z Bałtyku Koszalin.

więcej →

Oliver Martyn odchodzi z Bałtyku Koszalin

Po zakończeniu rundy jesiennej nastąpiła pierwsza zmiana w Bałtyku Koszalin, z zespołem pożegnał się Oliver Martyn.

więcej →

WIDEO: Skrót meczu Elana Toruń - Bałtyk Koszalin 5:2 (2:0)

Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania przygotowanego przez KP Sport z meczu 18. kolejki 3 ligi grupy II w którym Elana Toruń podejmowała Bałtyk Koszalin. W meczu padło aż siedem bramek...

więcej →

Siedem bramek w Toruniu. Elana wysoko zwycięża z Bałtykiem Koszalin

W meczu kończącym zmagania w rundzie jesiennej Elana Toruń podejmowała Bałtyk Koszalin przed własną publicznością. W meczu padło aż siedem bramek z czego pięć było autorstwa gospodarzy, którzy kończą rundę...

więcej →

Kotwica Kołobrzeg nie pozostawiła złudzeń Bałtykowi Koszalin

Po zeszłotygodniowej porażce, podopieczni Dietmara Brehmera mieli coś do udowodnienia swoim sympatykom i ta sztuka im się udała. Pewne zwycięstwo 4:1 z Bałtykiem Koszalin pozwoliło wrócić na zwycięską ścieżkę.

więcej →

Olimpia Grudziądz idzie jak burza! Lider 3 ligi gr. II rozbił Bałtyk Koszalin

Olimpia Grudziądz odniosła kolejne zwycięstwo w 3 lidze gr. II. Tym razem podopieczni Marcina Płuski rozbili na własnym stadionie Bałtyk Koszalin.

więcej →

Bałtyk Koszalin podzielił się punktami z Zawiszą Bydgoszcz

Rozgrywane spotkanie w Koszalinie w ramach 10. kolejki 3 ligi grupy II zakończyło się remisem. Spotkanie otworzyli gospodarze, następnie dwie bramki strzelili bydgoszczanie a remis w tym spotkaniu uratował Paweł...

więcej →

Podział punktów w starciu dwóch Bałtyków

W pierwszym meczu III ligi grupy II rozgrywanym w piątkowe popołudnie spotkały się Bałtyk Gdynia i Bałtyk Koszalin. Mecz zakończył się podziałem punktów

więcej →

Paweł Łysiak wraca do Bałtyku Koszalin

Paweł Łysiak po dwuletniej przerwie postanowił wrócić do Bałtyku Koszalin i w przyszłym sezonie będzie występował w III lidze.

więcej →