Artem Gomelko przebywa obecnie na testach w trzecioligowym Bałtyku Koszalin. Białoruski bramkarz ma na swoim koncie przeszło 150 występów w Białoruskiej Ekstraklasie.

Urodzony 8 grudnia 1989 roku Artem Gomelko jest testowany przez Bałtyk Koszalin. Pochodzący z Białorusi bramkarz w swojej karierze występował w najwyższych ligach rozgrywkowych swojego kraju a także ma 26 występów w Młodzieżowej Reprezentacji Narodowej. Od 1 stycznia stał się wolnym zawodnikiem a ostatnio związany był z FK Slutsk.

Decyzja co do zatrudnienia zawodnika zapadnie w tym tygodniu. Jeśli koszalińscy działacze zdecydują się na zatrudnienie, będzie to trzeci bramkarz, który dołączy do zespołu w tym okienku transferowym, poprzednio dołączył już Jakub Banach z Chojniczanki Chojnice i Michał Antkowiak z Odry Wodzisław Śląski.

Źródło: Bałtyk Koszalin

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.