Olimpia Grudziądz odniosła kolejne zwycięstwo w 3 lidze gr. II. Tym razem podopieczni Marcina Płuski rozbili na własnym stadionie Bałtyk Koszalin.


Piłkarze Olimpii Grudziądz pewnie pokonali u siebie Bałtyk Koszalin, choć łatwo i przyjemnie nie było. Goście bowiem postawili liderowi 3 ligi gr. II trudne warunki i ten otwierającego trafienia chwilę musiał szukać. Podopieczni Marcina Płuski od początku jednak przeważali, ale to nie przekładało się na zdobycze bramkowe. Brakowało bowiem skuteczności, a i też Bałtyk dobrze prezentował się w defensywie.

Miejscowi jednak nie odpuszczali i cały szukali okazji do otwarcia wyniku spotkania. Kibice na pierwszego gola w tym meczu musieli czekać do 62. minuty, a jego autorem był Tomasz Kaczmarek, który tym samym rozerwał worek z bramkami. Liderowi było mało i ten szybko rozpoczął poszukiwania trafienia numer dwa. Bałtyk zaś starał się odpierać ataki miejscowych.

Nudy w Grudziądzu nie było, a przewaga Olimpii była coraz bardziej widoczna. Poskutkowało to bramką na 2-0, a na listę strzelców ponownie wpisał się Kaczmarek. To widocznie podłamało przyjezdnych, a dało jeszcze większego kopa podopiecznym Marcina Płuski, którzy 120 sekund później po raz trzeci cieszyli się z gola, a piłkę w siatce tym razem umieścił Marcin Warcholak.

Lider 3 ligi gr. II chciał tego dnia wygrać jak najwyżej, zaś Bałtyk starał się odpierać jego ataki, by skończyło się tylko na trzech sztukach w sieci. Konkretniejsza w swoich działaniach była jednak Olimpia, która w doliczonym czasie gry zdobyła gola numer cztery. Jego autorem był Tomasz Kaczmarek, który tym samym zanotował na swoim koncie hat-tricka.


Olimpia Grudziądz - Bałtyk Koszalin 4-0 (0-0)

1-0 Tomasz Kaczmarek (62)

2-0 Tomasz Kaczmarek (84)

3-0 Marcin Warcholak (86)

4-0 Tomasz Kaczmarek (90)


Foto: Olimpia Grudziądz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.