Pewnym krokiem do eWinner 2 ligi zmierza Olimpia Grudziądz. Podopieczni Marcina Płuski w sobotę ograli na wyjeździe Bałtyk Koszalin.


Faworytem sobotniego starcia była Olimpia Grudziądz i to było od początku widać. Lider 3 ligi gr. II szybko wypracował sobie przewagę, a w kolejnych minutach miał na swoim koncie więcej okazji bramkowych. Podopieczni Marcina Płuski prowadzenie objęli w 23. minucie, a bramkarza Bałtyku Koszalin pokonał Michał Cywiński. Goście nie zamierzali się zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa.

Zespół z Koszalina mądrze się jednak bronił, a i też stworzył sobie kilka niezłych sytuacji. Kibice oglądali niezłe widowisko, ale do przerwy więcej trafień nie odnotowano. W drugiej odsłonie lepsze wrażenie sprawiała Olimpia, która częściej atakowała, jednak Bałtyk dobrze się prezentował w defensywie. Grudziądzanie jednak dopięli swego w 77. minucie, a piłkę w siatce umieścił Piotr Witasik, który tym samym ustalił wynik meczu.


Bałtyk Koszalin - Olimpia Grudziądz 0-2 (0-1)

0-1 Michał Cywiński (23)

0-2 Piotr Witasik (77)


Foto: Olimpia Grudziądz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.