Jakub Bach został nowym zawodnikiem Bałtyku Koszalin, 23-letni napastnik do niedawna związany był z KP Starogardem Gdańskim. 

Jakub Bach w rundzie wiosennej zagra w Bałtyku Koszalin, taką informację przekazał oficjalny profil klubu w mediach społecznościowych. 23-letni zawodnik pochodzący z Lęborka, w rundzie jesiennej reprezentował barwy ligowego rywala ze Starogardu Gdańskiego. Napastnik stanowił o sile swojego poprzedniego zespołu, rozegrał 14 spotkań i zdobył przy tym 2 trafienia i 3 asysty. 

Bach jest wychowankiem Pogoni Lębork, następnie trafił do Arki Gdynia, gdzie występował głównie w drużynie U19. Następnie wypożyczany był do Olimpii Zambrów i Chrobrego Głogów. W 2019 roku na zasadzie transferu definitywnego trafił do Raduni Stężyca, a rok później do Bytovii Bytów. Od sierpnia był zawodnikiem KP Starogard Gdański. 

Źródło / Foto: Bałtyk Koszalin

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.