III liga, gr. I sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Warszawa 36 81 26 3 7 80 27 53
2 Legionovia Legionowo 36 80 24 8 4 76 39 37
3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 36 59 17 8 11 58 46 12
4 Legia II Warszawa 36 58 16 10 10 77 55 22
5 Błonianka Błonie 36 57 17 6 13 61 62 -1
6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 36 56 16 8 12 63 48 15
7 ŁKS II Łódź 36 54 15 9 12 63 52 11
8 Ursus Warszawa 36 53 15 8 13 53 63 -10
9 Jagiellonia II Białystok 36 52 16 4 16 66 58 8
10 Broń Radom 36 51 15 6 15 48 55 -7
11 Unia Skierniewice 36 49 15 4 17 60 58 2
12 Pelikan Łowicz 36 46 12 10 14 57 46 11
13 Pilica Białobrzegi 36 45 13 6 17 57 72 -15
14 KS Kutno 36 43 11 10 15 49 64 -15
15 GKS Wikielec 36 42 10 12 14 42 53 -11
16 Znicz Biała Piska 36 42 12 6 18 55 69 -14
17 Mamry Giżycko 36 42 13 3 20 43 68 -25
18 Sokół Aleksandrów Łódzki 36 25 5 10 21 36 64 -28
19 Wissa Szczuczyn 36 21 4 9 23 28 73 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 18 47 15 2 1 42 13 29
2 Polonia Warszawa 18 45 15 0 3 51 14 37
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 35 10 5 3 29 13 16
4 Legia II Warszawa 18 34 10 4 4 45 29 16
5 ŁKS II Łódź 18 33 10 3 5 43 29 14
6 Broń Radom 18 33 9 6 3 31 22 9
7 Pilica Białobrzegi 18 33 10 3 5 39 28 11
8 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 32 9 5 4 35 22 13
9 Błonianka Błonie 18 31 9 4 5 36 27 9
10 Pelikan Łowicz 18 28 8 4 6 36 22 14
11 Ursus Warszawa 18 24 7 3 8 23 35 -12
12 Jagiellonia II Białystok 18 24 7 3 8 29 27 2
13 KS Kutno 18 24 6 6 6 22 24 -2
14 GKS Wikielec 18 21 5 6 7 22 25 -3
15 Unia Skierniewice 18 19 6 1 11 23 32 -9
16 Znicz Biała Piska 18 19 5 4 9 23 29 -6
17 Mamry Giżycko 18 18 6 0 12 21 31 -10
18 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 13 3 4 11 20 29 -9
19 Wissa Szczuczyn 18 13 2 7 9 18 33 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Warszawa 18 36 11 3 4 29 13 16
2 Legionovia Legionowo 18 33 9 6 3 34 26 8
3 Unia Skierniewice 18 30 9 3 6 37 26 11
4 Ursus Warszawa 18 29 8 5 5 30 28 2
5 Jagiellonia II Białystok 18 28 9 1 8 37 31 6
6 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 27 8 3 7 23 24 -1
7 Błonianka Błonie 18 26 8 2 8 25 35 -10
8 Legia II Warszawa 18 24 6 6 6 32 26 6
9 Mamry Giżycko 18 24 7 3 8 22 37 -15
10 Znicz Biała Piska 18 23 7 2 9 32 40 -8
11 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 21 6 3 9 34 35 -1
12 ŁKS II Łódź 18 21 5 6 7 20 23 -3
13 GKS Wikielec 18 21 5 6 7 20 28 -8
14 KS Kutno 18 19 5 4 9 27 40 -13
15 Broń Radom 18 18 6 0 12 17 33 -16
16 Pelikan Łowicz 18 18 4 6 8 21 24 -3
17 Pilica Białobrzegi 18 12 3 3 12 18 44 -26
18 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 12 2 6 10 16 35 -19
19 Wissa Szczuczyn 18 8 2 2 14 10 40 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Warta Sieradz

Gospodarze Wynik Goście Data

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Strzałkowski Ursus Warszawa 24
2 Kamil Sabiłło Unia Skierniewice 22
3 Dawid Dzięgielewski Legia II Warszawa 15
4 Marcin Kacela KS Kutno 14
5 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 14
6 Maciej Famulak Znicz Biała Piska 13
7 Hubert Karpiński Jagiellonia II Białystok 13
8 Konrad Paterek Pilica Białobrzegi 13
9 Dariusz Zjawiński Legionovia Legionowo 13
10 Michał Kielak Broń Radom 12
11 Szymon Sołtysiński Pelikan Łowicz 12
12 Michał Bajdur Legionovia Legionowo 12
13 Aleksander Ślęzak ŁKS II Łódź 11
14 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 11
15 Marcin Szymczak Błonianka Błonie 11
16 Artur Amroziński Lechia Tomaszów Mazowiecki 11
17 Marcin Kluska Polonia Warszawa 10
18 Arkadiusz Gajewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10
19 Szymon Włodarczyk Legia II Warszawa 10
20 Szymon Lewicki Polonia Warszawa 9
21 Klim Morenkov Lechia Tomaszów Mazowiecki 9
22 Arkadiusz Ciach Legia II Warszawa 9
23 Bartosz Mroczek Legionovia Legionowo 9
24 Paweł Tarnowski Ursus Warszawa 9
25 Łukasz Piątek Polonia Warszawa 9
26 Szymon Śmieciński Błonianka Błonie 8
27 Maciej Kraśniewski KS Kutno 8
28 Łukasz Dynel ŁKS II Łódź 8
29 Yūdai Miyamoto Błonianka Błonie 8
30 Hubert Otręba GKS Wikielec 8
31 Artur Balicki Legionovia Legionowo 7
32 Michał Góral Sokół Aleksandrów Łódzki 7
33 Konrad Zaklika Legionovia Legionowo 7
34 Adam Patora KS Kutno 7
35 Łukasz Tercjak Wissa Szczuczyn 7
36 Adam Pazio Polonia Warszawa 7
37 Mateusz Stępień Unia Skierniewice 7
38 Wiktor Kamiński Legia II Warszawa 7
39 Łukasz Sosnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7
40 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 7
41 Wojciech Fadecki Polonia Warszawa 6
42 Michał Samborski Jagiellonia II Białystok 6
43 Krystian Wiszniewski Mamry Giżycko 6
44 Marcin Rawski Pilica Białobrzegi 6
45 Mariusz Bucio Mamry Giżycko 6
46 Dawid Jarczak Błonianka Błonie 6
47 Krzysztof Cudowski KS Kutno 6
48 Yaroslav Yampol Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6
49 Tomasz Kolus Pelikan Łowicz 6
50 Kamil Łojszczyk Pelikan Łowicz 6
51 Michał Jankowski GKS Wikielec 6
52 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 6
53 Krystian Mroczek Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
54 Martin Kostal Jagiellonia II Białystok 6
55 Mateusz Jastrzembski ŁKS II Łódź 5
56 Jan Majsterek Jagiellonia II Białystok 5
57 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 5
58 Szymon Kuźma Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5
59 Konrad Niedzielski Unia Skierniewice 5
60 Przemysław Chyrchała Błonianka Błonie 5
61 Eryk Woliński Pelikan Łowicz 5
62 Adrian Kralkowski KS Kutno 5
63 Bartosz Wiktoruk Jagiellonia II Białystok 5
64 Marcin Bykowski Pilica Białobrzegi 5
65 Kacper Skwierczyński Legia II Warszawa 5
66 Patryk Jakubczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
67 Mateusz Lis Sokół Aleksandrów Łódzki 5
68 Adrian Marcioch Pelikan Łowicz 5
69 Szymon Łapiński Mamry Giżycko 5
70 Piotr Goljasz Broń Radom 5
71 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 5
72 Szymon Masiak GKS Wikielec 5
73 Bartosz Rymek Legionovia Legionowo 4
74 Yevhen Radionov Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
75 Dima Prikhna Broń Radom 4
76 Kamil Kumoch Broń Radom 4
77 Fabio Ramiro Mamry Giżycko 4
78 Igor Korczakowski Pilica Białobrzegi 4
79 Adrian Duchnowski Znicz Biała Piska 4
80 Krzysztof Koton Polonia Warszawa 4
81 Mikołaj Wasilewski Jagiellonia II Białystok 4
82 Łukasz Broź Mamry Giżycko 4
83 Remigiusz Biernat Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
84 Artur Sójka ŁKS II Łódź 4
85 Jacek Tkaczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
86 Dominik Pecyna Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
87 Jakub Pawlicki Pelikan Łowicz 4
88 Paweł Jabłoński Błonianka Błonie 4
89 Jakub Romanowicz ŁKS II Łódź 4
90 Igor Kania Sokół Aleksandrów Łódzki 4
91 Karol Buzun Wissa Szczuczyn 4
92 Igor Strzałek Legia II Warszawa 4
93 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
94 Dawid Papazjan Legionovia Legionowo 4
95 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
96 Igor Kośmicki Broń Radom 4
97 Damian Mosiejko Polonia Warszawa 4
98 Maciej Twarowski Jagiellonia II Białystok 4
99 Jan Głowacki Broń Radom 4
100 Maciej Radaszkiewicz ŁKS II Łódź 4
101 Kacper Kostorz Legia II Warszawa 4
102 Piotr Kłąb Unia Skierniewice 4
103 Jakub Zagórski Sokół Aleksandrów Łódzki 4
104 Michał Surzyn Jagiellonia II Białystok 3
105 Jakub Piotrowski ŁKS II Łódź 3
106 Adrian Ratajczyk Mamry Giżycko 3
107 Krystian Sadocha Mamry Giżycko 3
108 Kamil Czarnecki Pilica Białobrzegi 3
109 Jakub Kwiatkowski Legia II Warszawa 3
110 Grzegorz Wojdyga Legionovia Legionowo 3
111 Mikołaj Neuman Ursus Warszawa 3
112 Piotr Marciniec Polonia Warszawa 3
113 Bartosz Zawadzki Pilica Białobrzegi 3
114 Michał Karlikowski ŁKS II Łódź 3
115 Bartosz Dyszy Jagiellonia II Białystok 3
116 Miłosz Kapica Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
117 Kamil Waśniowski Unia Skierniewice 3
118 Radosław Gulbierz Znicz Biała Piska 3
119 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
120 Artur Golański Sokół Aleksandrów Łódzki 3
121 Patryk Pierzak Legia II Warszawa 3
122 Piotr Kacperek GKS Wikielec 3
123 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 3
124 Jan Krawczyk Błonianka Błonie 3
125 Krystian Mycka Pelikan Łowicz 3
126 Tomasz Bartosiak Broń Radom 3
127 Radosław Kuciński Pelikan Łowicz 3
128 Michał Drabik Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
129 Bartosz Skowron Błonianka Błonie 3
130 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 3
131 Bartłomiej Niedziela Pilica Białobrzegi 3
132 Oskar Pyrzyna Ursus Warszawa 3
133 Mateusz Długołęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
134 Tomasz Nawotka Legia II Warszawa 3
135 Patryk Paczuk Polonia Warszawa 3
136 Wojciech Zalewski Wissa Szczuczyn 3
137 Patryk Gondek Znicz Biała Piska 3
138 Damian Makuch Unia Skierniewice 3
139 Łukasz Kuśnierz Znicz Biała Piska 3
140 Sebastian Czapa Błonianka Błonie 3
141 Kacper Piórkowski Jagiellonia II Białystok 2
142 Jędrzej Zając ŁKS II Łódź 2
143 Patryk Poręba Broń Radom 2
144 Michał Świderski Mamry Giżycko 2
145 Stanisław Muniak Pilica Białobrzegi 2
146 Łukasz Trąbka Znicz Biała Piska 2
147 Karol Barański Legionovia Legionowo 2
148 Marcin Pieńkowski Polonia Warszawa 2
149 Rafał Kujawa GKS Wikielec 2
150 Eduards Višņakovs GKS Wikielec 2
151 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
152 Jakub Horoszkiewicz Sokół Aleksandrów Łódzki 2
153 Emil Łupiński Wissa Szczuczyn 2
154 Mateusz Peda Wissa Szczuczyn 2
155 Kentarō Arai GKS Wikielec 2
156 Dmitrij Bajduk Znicz Biała Piska 2
157 Błażej Radwanek ŁKS II Łódź 2
158 Filip Arak Polonia Warszawa 2
159 Marcin Fiedorowicz Znicz Biała Piska 2
160 Carlos Ramirez Broń Radom 2
161 Damian Nowacki ŁKS II Łódź 2
162 Mikołaj Lipień ŁKS II Łódź 2
163 Paweł Gierach Unia Skierniewice 2
164 Maksymilian Korczak Błonianka Błonie 2
165 Bartosz Broniarek Unia Skierniewice 2
166 Adam Nowak Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
167 Bartosz Widejko Legia II Warszawa 2
168 Miłosz Nowak Unia Skierniewice 2
169 Filip Laskowski Legia II Warszawa 2
170 Mateusz Grudziński Legia II Warszawa 2
171 Damian Toczydłowski Wissa Szczuczyn 2
172 Radosław Kamiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
173 Hubert Derlatka Broń Radom 2
174 Sebastian Szypulski GKS Wikielec 2
175 Maciej Kencel Pilica Białobrzegi 2
176 Patryk Koncewicz Wissa Szczuczyn 2
177 Hubert Molski Znicz Biała Piska 2
178 Błażej Augustyn Jagiellonia II Białystok 2
179 Hubert Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
180 Bartosz Bujalski KS Kutno 2
181 Miłosz Turewicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
182 Kacper Kaczorowski Legionovia Legionowo 2
183 Arkadiusz Mroczkowski Mamry Giżycko 2
184 Piotr Sonnenberg Legionovia Legionowo 2
185 Rui Gomes Legia II Warszawa 2
186 Konrad Radzikowski Wissa Szczuczyn 2
187 Krzysztof Toporkiewicz Jagiellonia II Białystok 2
188 Krystian Białas KS Kutno 2
189 Filip Kowalczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
190 Bartłomiej Ciepiela Legia II Warszawa 2
191 Andrzej Krajewski Unia Skierniewice 2
192 Tomasz Sieński Błonianka Błonie 2
193 Samu Corral ŁKS II Łódź 2
194 Dawid Kalinowski Znicz Biała Piska 2
195 Paweł Adamiec Mamry Giżycko 2
196 Łukasz Święty GKS Wikielec 2
197 Jan Imiołek Pilica Białobrzegi 2
198 Kacper Głowicki Jagiellonia II Białystok 2
199 Wojciech Kukliński Wissa Szczuczyn 1
200 Adrian Czypicki ŁKS II Łódź 1
201 Damian Winiarski Pilica Białobrzegi 1
202 Jakub Zima Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
203 Jakub Jędrasik Legia II Warszawa 1
204 Dawid Telestrak KS Kutno 1
205 Wiktor Żurawski Pilica Białobrzegi 1
206 Jan Nowotczyński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
207 Adrian Kucharski Mamry Giżycko 1
208 Jakub Mamelka Sokół Aleksandrów Łódzki 1
209 Michał Żukowski GKS Wikielec 1
210 Artur Stawikowski Pelikan Łowicz 1
211 Jakub Garnysz Pelikan Łowicz 1
212 Bartosz Bida Jagiellonia II Białystok 1
213 Mateusz Sobociński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
214 Jan Krzyżanowski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
215 Sebastian Kobiera Sokół Aleksandrów Łódzki 1
216 Kacper Lenarcik Ursus Warszawa 1
217 Wojciech Skawiński KS Kutno 1
218 Paweł Grzybowski GKS Wikielec 1
219 Mateusz Muszyński Ursus Warszawa 1
220 Kacper Pankowski Pilica Białobrzegi 1
221 Adrian Olpiński Pelikan Łowicz 1
222 Łukasz Buczkowski Ursus Warszawa 1
223 Wojciech Bernacik Ursus Warszawa 1
224 Sebastian Pociecha Legionovia Legionowo 1
225 Paweł Błaszak GKS Wikielec 1
226 Jakub Tabor Pelikan Łowicz 1
227 Piotr Janczukowicz ŁKS II Łódź 1
228 Jakub Mosakowski Znicz Biała Piska 1
229 Piotr Gryszkiewicz ŁKS II Łódź 1
230 Kacper Czajkowski Pelikan Łowicz 1
231 Dawid Brewczyński Błonianka Błonie 1
232 Piotr Basiuk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
233 Stipe Jurić ŁKS II Łódź 1
234 Arkadiusz Zajączkowski Błonianka Błonie 1
235 Ebenezer Ibe-torti ŁKS II Łódź 1
236 Piotr Sulima Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
237 Paweł Czarnecki Ursus Warszawa 1
238 Michał Mościcki Jagiellonia II Białystok 1
239 Mateusz Michalski Błonianka Błonie 1
240 Ramil Mustafaev Legia II Warszawa 1
241 Bartłomiej Maćczak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
242 Piotr Białousko Pelikan Łowicz 1
243 Marcin Pękała Sokół Aleksandrów Łódzki 1
244 Michał Wrześniewski Broń Radom 1
245 Nikodem Niski Legia II Warszawa 1
246 Jakub Wyszkowski Polonia Warszawa 1
247 Rafał Raiński Mamry Giżycko 1
248 Oskar Szczodry Unia Skierniewice 1
249 Mateusz Zambrowski Wissa Szczuczyn 1
250 Filip Dziełak Ursus Warszawa 1
251 Szymon Jarosz Polonia Warszawa 1
252 Ignacy Ogłoziński Unia Skierniewice 1
253 Mateusz Kowalczyk ŁKS II Łódź 1
254 Oliwier Wojciechowski Jagiellonia II Białystok 1
255 Jakub Orpik Jagiellonia II Białystok 1
256 Patryk Walasek Pilica Białobrzegi 1
257 Jowin Radziński ŁKS II Łódź 1
258 Adrian Kozarzewski Ursus Warszawa 1
259 Jakub Kmita Sokół Aleksandrów Łódzki 1
260 Adrian Grudzień Broń Radom 1
261 Eryk Kaproń Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
262 Kacper Górski Polonia Warszawa 1
263 Bartłomiej Michalski Pilica Białobrzegi 1
264 Jerzy Munik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
265 Tomasz Pałgan Sokół Aleksandrów Łódzki 1
266 Eryk Matus Jagiellonia II Białystok 1
267 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 1
268 Damian Szczepański KS Kutno 1
269 Daniel Smuga Legionovia Legionowo 1
270 Maciej Wilanowski Unia Skierniewice 1
271 Jan Kuźma ŁKS II Łódź 1
272 Marcel Wszołek ŁKS II Łódź 1
273 Bartosz Olszewski Broń Radom 1
274 Kamil Sakowicz Wissa Szczuczyn 1
275 Jakub Karabin Legionovia Legionowo 1
276 Bartosz Winkler Unia Skierniewice 1
277 Elian de la Nuez Broń Radom 1
278 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 1
279 Denzell Mora Broń Radom 1
280 Hubert Berłowski Unia Skierniewice 1
281 Gabor Żukowski Jagiellonia II Białystok 1
282 Tomasz Wełna Polonia Warszawa 1
283 Wiktor Niewiarowski Polonia Warszawa 1
284 Marcinho . Polonia Warszawa 1
285 Jakub Bartosiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
286 Adrian Korzeniewski GKS Wikielec 1
287 Marcel Sluga Pelikan Łowicz 1
288 Piotr Dobrogost Legionovia Legionowo 1
289 Mieszko Lorenc ŁKS II Łódź 1
290 Michał Dobkowski Pilica Białobrzegi 1
291 Marcel Bykowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
292 Paweł Dymiński Mamry Giżycko 1
293 Adrian Klepacz KS Kutno 1
294 Ognjen Mudrinski Jagiellonia II Białystok 1
295 Michał Wolinowski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
296 Olaf Uziębło Pilica Białobrzegi 1
297 Adrian Karasek Pilica Białobrzegi 1
298 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
299 Mateusz Kwiatkowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
300 Matheus Dias Broń Radom 1