IV liga pomorska sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stolem Gniewino 20 54 17 3 0 57 16 41
2 Kaszubia Kościerzyna 20 52 16 4 0 66 15 51
3 Jaguar Gdańsk 20 42 13 3 4 48 21 27
4 Anioły Garczegorze 20 34 11 1 8 38 28 10
5 Gedania Gdańsk 20 31 8 7 5 39 34 5
6 Pogoń Lębork 20 30 8 6 6 25 35 -10
7 GKS Kowale 20 29 7 8 5 33 38 -5
8 Gryf Słupsk 20 28 8 4 8 42 29 13
9 Wierzyca Pelplin 20 27 7 6 7 29 39 -10
10 Chojniczanka II Chojnice 20 26 7 5 8 43 29 14
11 Lechia II Gdańsk 20 26 7 5 8 46 35 11
12 Gwiazda Karsin 20 23 6 5 9 37 47 -10
13 Cartusia Kartuzy 20 23 6 5 9 26 37 -11
14 Grom Nowy Staw 20 23 6 5 9 21 36 -15
15 KTS-K Wikęd Luzino 20 22 4 10 6 23 33 -10
16 MKS Władysławowo 20 22 6 4 10 22 39 -17
17 Arka II Gdynia 20 21 5 6 9 33 40 -7
18 Wda Lipusz 20 19 5 4 11 19 33 -14
19 Powiśle Dzierzgoń 20 18 5 3 12 31 44 -13
20 Jantar Ustka 20 18 4 6 10 33 48 -15
21 Sokół Zblewo 20 11 3 2 15 27 62 -35
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kaszubia Kościerzyna 10 30 10 0 0 40 8 32
2 Stolem Gniewino 10 24 7 3 0 29 7 22
3 Jaguar Gdańsk 10 22 7 1 2 25 7 18
4 Anioły Garczegorze 10 21 7 0 3 24 10 14
5 GKS Kowale 10 19 5 4 1 22 14 8
6 Gryf Słupsk 10 19 5 4 1 22 10 12
7 Wierzyca Pelplin 10 18 5 3 2 20 13 7
8 Lechia II Gdańsk 10 18 5 3 2 30 17 13
9 Gedania Gdańsk 10 16 5 1 4 23 20 3
10 Pogoń Lębork 10 16 5 1 4 11 14 -3
11 Chojniczanka II Chojnice 10 16 5 1 4 26 11 15
12 Wda Lipusz 10 16 5 1 4 14 17 -3
13 Gwiazda Karsin 10 15 4 3 3 21 20 1
14 Arka II Gdynia 10 15 4 3 3 24 20 4
15 Grom Nowy Staw 10 14 4 2 4 11 14 -3
16 Jantar Ustka 10 14 3 5 2 20 18 2
17 Cartusia Kartuzy 10 13 3 4 3 14 16 -2
18 Powiśle Dzierzgoń 10 13 4 1 5 16 14 2
19 MKS Władysławowo 10 12 3 3 4 11 15 -4
20 KTS-K Wikęd Luzino 10 9 1 6 3 11 18 -7
21 Sokół Zblewo 10 8 2 2 6 15 26 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stolem Gniewino 10 30 10 0 0 28 9 19
2 Kaszubia Kościerzyna 10 22 6 4 0 26 7 19
3 Jaguar Gdańsk 10 20 6 2 2 23 14 9
4 Gedania Gdańsk 10 15 3 6 1 16 14 2
5 Pogoń Lębork 10 14 3 5 2 14 21 -7
6 Anioły Garczegorze 10 13 4 1 5 14 18 -4
7 KTS-K Wikęd Luzino 10 13 3 4 3 12 15 -3
8 GKS Kowale 10 10 2 4 4 11 24 -13
9 Chojniczanka II Chojnice 10 10 2 4 4 17 18 -1
10 Cartusia Kartuzy 10 10 3 1 6 12 21 -9
11 MKS Władysławowo 10 10 3 1 6 11 24 -13
12 Gryf Słupsk 10 9 3 0 7 20 19 1
13 Wierzyca Pelplin 10 9 2 3 5 9 26 -17
14 Grom Nowy Staw 10 9 2 3 5 10 22 -12
15 Lechia II Gdańsk 10 8 2 2 6 16 18 -2
16 Gwiazda Karsin 10 8 2 2 6 16 27 -11
17 Arka II Gdynia 10 6 1 3 6 9 20 -11
18 Powiśle Dzierzgoń 10 5 1 2 7 15 30 -15
19 Jantar Ustka 10 4 1 1 8 13 30 -17
20 Wda Lipusz 10 3 0 3 7 5 16 -11
21 Sokół Zblewo 10 3 1 0 9 12 36 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Wierzyca Pelplin 3 4 2 4 3 8 7 5 7 4 5 13
Wda Lipusz 3 1 3 4 1 6 3 3 5 9 4 9
Stolem Gniewino 9 2 10 3 5 4 6 2 12 1 16 3
Sokół Zblewo 4 7 3 3 8 13 1 2 5 12 6 15
Powiśle Dzierzgoń 5 9 2 11 5 6 2 6 7 3 10 9
Pogoń Lębork 3 5 1 6 5 6 4 4 7 3 5 11
MKS Władysławowo 4 3 2 8 4 6 1 7 2 8 10 6
Lechia II Gdańsk 4 6 9 8 8 8 6 6 5 7 11 6
Kaszubia Kościerzyna 7 2 11 5 15 1 9 4 9 1 14 3
KTS-K Wikęd Luzino 2 4 7 6 4 5 1 1 2 5 7 12
Jantar Ustka 7 3 3 3 7 10 4 7 2 10 8 14
Jaguar Gdańsk 2 2 7 1 13 6 4 0 8 9 16 1
Gwiazda Karsin 1 5 2 4 11 6 1 6 12 12 8 15
Gryf Słupsk 2 2 5 2 9 6 5 2 8 7 12 10
Grom Nowy Staw 2 5 4 8 3 3 3 4 2 5 4 11
Gedania Gdańsk 5 2 6 4 6 9 8 3 5 5 10 10
GKS Kowale 3 2 6 4 5 6 2 8 9 8 9 9
Chojniczanka II Chojnice 2 5 8 2 7 5 6 6 9 7 8 7
Cartusia Kartuzy 3 1 3 5 1 10 4 4 3 5 8 13
Arka II Gdynia 2 5 2 6 10 6 6 2 6 7 11 10
Anioły Garczegorze 4 2 6 5 6 6 5 6 7 4 10 5
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Sokół Zblewo 20 4.45 1.35 3.1 80% 20%
2 Gwiazda Karsin 20 4.2 1.85 2.35 85% 15%
3 Lechia II Gdańsk 20 4.05 2.3 1.75 65% 35%
4 Kaszubia Kościerzyna 20 4.05 3.3 0.75 65% 35%
5 Jantar Ustka 20 4.05 1.65 2.4 70% 30%
6 Powiśle Dzierzgoń 20 3.75 1.55 2.2 70% 30%
7 Stolem Gniewino 20 3.65 2.85 0.8 65% 35%
8 Gedania Gdańsk 20 3.65 1.95 1.7 70% 30%
9 Arka II Gdynia 20 3.65 1.65 2 60% 40%
10 Chojniczanka II Chojnice 20 3.6 2.15 1.45 80% 20%
11 Gryf Słupsk 20 3.55 2.1 1.45 65% 35%
12 GKS Kowale 20 3.55 1.65 1.9 65% 35%
13 Jaguar Gdańsk 20 3.45 2.4 1.05 65% 35%
14 Wierzyca Pelplin 20 3.4 1.45 1.95 70% 30%
15 Anioły Garczegorze 20 3.3 1.9 1.4 60% 40%
16 Cartusia Kartuzy 20 3.15 1.3 1.85 70% 30%
17 MKS Władysławowo 20 3.05 1.1 1.95 55% 45%
18 Pogoń Lębork 20 3 1.25 1.75 55% 45%
19 Grom Nowy Staw 20 2.85 1.05 1.8 45% 55%
20 KTS-K Wikęd Luzino 20 2.8 1.15 1.65 45% 55%
21 Wda Lipusz 20 2.6 0.95 1.65 45% 55%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Przemysław Żukowski Kaszubia Kościerzyna 29
2 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 16
3 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 16
4 Tomasz Tuttas Kaszubia Kościerzyna 16
5 Mateusz Borowski Gwiazda Karsin 16
6 Damian Kugiel GKS Kowale 15
7 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 14
8 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 12
9 Mateusz Stępień Arka II Gdynia 12
10 Krystian Opłatkowski KTS-K Wikęd Luzino 12
11 Paweł Rzepnikowski Jaguar Gdańsk 10
12 Aleksandar Atanacković Pogoń Lębork 9
13 Dominik Klecha MKS Władysławowo 9
14 Paweł Szołtys Chojniczanka II Chojnice 9
15 Roman Zalow Jaguar Gdańsk 8
16 Tomasz Piekarski Gryf Słupsk 8
17 Oskar Zieliński Gryf Słupsk 8
18 Fabian Słowiński Gryf Słupsk 7
19 Maciej Miecznikowski Jantar Ustka 7
20 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 7
21 Mateusz Borcuch Lechia II Gdańsk 7
22 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 7
23 Michał Gajewski Gedania Gdańsk 6
24 Łukasz Stasiak Jantar Ustka 6
25 Jan Przybyszewski GKS Kowale 6
26 Szymon Pawlik Anioły Garczegorze 6
27 Paweł Deja Gedania Gdańsk 6
28 Błażej Troka Kaszubia Kościerzyna 6
29 Szymon Rychłowski Jaguar Gdańsk 6
30 Patryk Wysiecki Sokół Zblewo 6
31 Maciej Meler Wierzyca Pelplin 5
32 Damian Wojda Anioły Garczegorze 5
33 Mateusz Sadło Lechia II Gdańsk 5
34 Dariusz Staniaszek Powiśle Dzierzgoń 5
35 Damian Mikołajczyk Gryf Słupsk 5
36 Shotaro Obata Wda Lipusz 5
37 Artur Formela Pogoń Lębork 5
38 Hubert Syldatk Anioły Garczegorze 5
39 Grzegorz Smolarek Anioły Garczegorze 5
40 Mateusz Żukowski Lechia II Gdańsk 5
41 Cezary Gawron Cartusia Kartuzy 5
42 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 5
43 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 5
44 Jarosław Kuźniarski Jaguar Gdańsk 4
45 Kacper Bladowski Jaguar Gdańsk 4
46 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 4
47 Przemysław Kostuch Pogoń Lębork 4
48 Krzysztof Garbowski GKS Kowale 4
49 Krystian Kielar Grom Nowy Staw 4
50 Patryk Drewek Gwiazda Karsin 4
51 Kamil Wójcik Jantar Ustka 4
52 Bartłomiej Oleszczuk Jantar Ustka 4
53 Adrian Bukowski Stolem Gniewino 4
54 Marek Steinborn Gwiazda Karsin 4
55 Patryk Laskowski Kaszubia Kościerzyna 4
56 Rafał Wolsztyński Arka II Gdynia 4
57 Bartosz Śmietanko Kaszubia Kościerzyna 4
58 Michał Choszcz Anioły Garczegorze 4
59 Kacper Siora Sokół Zblewo 4
60 Filip Tomasiewicz Anioły Garczegorze 4
61 Artur Pląskowski Chojniczanka II Chojnice 4
62 Kamil Piotrowski Powiśle Dzierzgoń 3
63 Mateusz Bany Grom Nowy Staw 3
64 Kacper Dawid Jantar Ustka 3
65 Seweryn Wroński Gedania Gdańsk 3
66 Maciej Jankowski Cartusia Kartuzy 3
67 Dawid Schulz Gwiazda Karsin 3
68 Maciej Wardziński Stolem Gniewino 3
69 Krystian Faltyński Arka II Gdynia 3
70 Adam Prusarczyk Jaguar Gdańsk 3
71 Ricardo Goncalves de nascimeuto Lechia II Gdańsk 3
72 Dawid Gdaniec Sokół Zblewo 3
73 Mateusz Kerszk Gwiazda Karsin 3
74 Tomasz Kotwica Stolem Gniewino 3
75 Dominik Rusnak Arka II Gdynia 3
76 Krzysztof Rzepa Sokół Zblewo 3
77 Arkadiusz Klarecki Stolem Gniewino 3
78 Kamil Orlik Chojniczanka II Chojnice 3
79 Przemysław Szymański MKS Władysławowo 3
80 Mateusz Mosiński Sokół Zblewo 3
81 Jakub Wilczyński Arka II Gdynia 2
82 Sebastian Gwóźdź Powiśle Dzierzgoń 2
83 Jakub Prondziński Gwiazda Karsin 2
84 Marcjan Majcher Gryf Słupsk 2
85 Mateusz Dąbrowski KTS-K Wikęd Luzino 2
86 Mateusz Niedźwiedzki Grom Nowy Staw 2
87 Adam Duda Wda Lipusz 2
88 Michał Marszałkiewicz Chojniczanka II Chojnice 2
89 Marek Dawidowski Cartusia Kartuzy 2
90 Marcel Maluchnik Powiśle Dzierzgoń 2
91 Karol Landowski Lechia II Gdańsk 2
92 Egy Maulana Vikri Lechia II Gdańsk 2
93 Paweł Piór Pogoń Lębork 2
94 Mateusz Frymark Gwiazda Karsin 2
95 Błażej Kujawski GKS Kowale 2
96 Paweł Dirda Wierzyca Pelplin 2
97 Adam Skierkowski Wierzyca Pelplin 2
98 Egzon Kryeziu Lechia II Gdańsk 2
99 Marek Niewiadomski Lechia II Gdańsk 2
100 Mateusz Żebrowski Jantar Ustka 2
101 Dominik Nowakowski Chojniczanka II Chojnice 2
102 Marcin Trojanowski Chojniczanka II Chojnice 2
103 Marek Kwaśnik MKS Władysławowo 2
104 Patryk Dąbrowski Gryf Słupsk 2
105 Mateusz Kobyliński Gedania Gdańsk 2
106 Jakub Wireński Jaguar Gdańsk 2
107 Bartosz Kamiński Arka II Gdynia 2
108 Dawid Karczewski Grom Nowy Staw 2
109 Jakub Jędrzejewski Grom Nowy Staw 2
110 Daniel Czerwiński Chojniczanka II Chojnice 2
111 Tim Schopiński Chojniczanka II Chojnice 2
112 Marcin Jeżowski Stolem Gniewino 2
113 Paweł Czoska KTS-K Wikęd Luzino 2
114 Łukasz Łapigrowski Anioły Garczegorze 2
115 Szymon Emche Chojniczanka II Chojnice 2
116 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 2
117 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 2
118 Radosław Regliński Gedania Gdańsk 2
119 Klaudiusz Filas Jaguar Gdańsk 2
120 Szymon Mytych Gryf Słupsk 2
121 Jakub Leszkiewicz Cartusia Kartuzy 2
122 Krzysztof Cysewski Kaszubia Kościerzyna 2
123 Dawid Zadrowski KTS-K Wikęd Luzino 2
124 Mateusz Sopoćko Lechia II Gdańsk 2
125 Robert Zieliński Wierzyca Pelplin 2
126 Igor Michalski Grom Nowy Staw 2
127 Krystian Zieliński Sokół Zblewo 2
128 Bartłomiej Nałęcz Gryf Słupsk 2
129 Karol Opczyński Sokół Zblewo 2
130 Damian Narożniak Wda Lipusz 2
131 Artur Ziemblewicz Gedania Gdańsk 2
132 Wiktor Mosur Lechia II Gdańsk 2
133 Stanisław Wędzelewski Chojniczanka II Chojnice 2
134 Maksymilian Flis Jaguar Gdańsk 1
135 Kornel Przyborowski Arka II Gdynia 1
136 Mateusz Borowski Gedania Gdańsk 1
137 Patryk Wieliczko Grom Nowy Staw 1
138 Kamil Kurs Wda Lipusz 1
139 Michał Bednarski Arka II Gdynia 1
140 Jan Hošek Arka II Gdynia 1
141 Robert Cieszyński Wda Lipusz 1
142 Mykola Musolitin Lechia II Gdańsk 1
143 Jakub Kałuziński Lechia II Gdańsk 1
144 Paweł Zamerski Powiśle Dzierzgoń 1
145 Łukasz Kwaśnik Pogoń Lębork 1
146 Hubert Szczypek Jantar Ustka 1
147 Patryk Szabat Jantar Ustka 1
148 Karol Styś Wierzyca Pelplin 1
149 Mikołaj Rakowski Lechia II Gdańsk 1
150 Błażej Siłkowski Pogoń Lębork 1
151 Jakub Toruńczak Cartusia Kartuzy 1
152 Paweł Czychowski Jaguar Gdańsk 1
153 Paweł Szejko Cartusia Kartuzy 1
154 Rafał Lisiecki Powiśle Dzierzgoń 1
155 Sylwester Ilanz MKS Władysławowo 1
156 Sebastian Kowalski MKS Władysławowo 1
157 Mariusz Duraj Lechia II Gdańsk 1
158 Miłosz Manuszewski Wierzyca Pelplin 1
159 Dawid Blok Arka II Gdynia 1
160 Konrad Formela KTS-K Wikęd Luzino 1
161 Amadeusz Mielnik Lechia II Gdańsk 1
162 Zbigniew Bodzak Cartusia Kartuzy 1
163 Igor Grzymkowski Cartusia Kartuzy 1
164 Piotr Runowski Sokół Zblewo 1
165 Aleksander Paluch Stolem Gniewino 1
166 Maciej Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 1
167 Mateusz Jagiełło Grom Nowy Staw 1
168 Bartłomiej Chojnacki Wda Lipusz 1
169 Karol Szopiński Chojniczanka II Chojnice 1
170 Artur Golański Chojniczanka II Chojnice 1
171 Kacper Skóra Arka II Gdynia 1
172 Kacper Książkiewicz Arka II Gdynia 1
173 Mateusz Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 1
174 Maciej Pietruszewski Jaguar Gdańsk 1
175 Jacek Jadanowski Jaguar Gdańsk 1
176 Mateusz Gołębiewski Jaguar Gdańsk 1
177 Beniamin Damps KTS-K Wikęd Luzino 1
178 Maciej Dawid Jantar Ustka 1
179 Przemysław Srok MKS Władysławowo 1
180 Adrian Suchcicki Grom Nowy Staw 1
181 Marcin Drzazgowski Anioły Garczegorze 1
182 Jakub Kafarski Kaszubia Kościerzyna 1
183 Kacper Madej Chojniczanka II Chojnice 1
184 Mateusz Remiszka Chojniczanka II Chojnice 1
185 Kacper Urbański Lechia II Gdańsk 1
186 Jakub Chiczewski Jaguar Gdańsk 1
187 Mikołaj Pietrzak Lechia II Gdańsk 1
188 Maciej Kaczorowski Lechia II Gdańsk 1
189 Jacek Wicon KTS-K Wikęd Luzino 1
190 Jędrzej Chyła Wierzyca Pelplin 1
191 Mateusz Włodarczyk Grom Nowy Staw 1
192 Mariusz Jary GKS Kowale 1
193 Błażej Siłkowski Pogoń Lębork 1
194 Maciej Borski KTS-K Wikęd Luzino 1
195 Vakaris Skibiniauskas Lechia II Gdańsk 1
196 Jakub Aneszko Wda Lipusz 1
197 Mateusz Tomaszewski Chojniczanka II Chojnice 1
198 Bartosz Gutorski Powiśle Dzierzgoń 1
199 Adam Bluma GKS Kowale 1
200 Marcin Adamkiewicz Cartusia Kartuzy 1
201 Patryk Gabrukiewicz GKS Kowale 1
202 Michał Więcek MKS Władysławowo 1
203 Jakub Karwat Grom Nowy Staw 1
204 Jakub Czochór Arka II Gdynia 1
205 Piotr Dudzik Gwiazda Karsin 1
206 Krystian Espersen Jaguar Gdańsk 1
207 Rafał Bujnowski Kaszubia Kościerzyna 1
208 Michał Lewandowski Wierzyca Pelplin 1
209 Hubert Krzyżanowski Chojniczanka II Chojnice 1
210 Ryszard Dawidowski Cartusia Kartuzy 1
211 Rafał Kobryń Lechia II Gdańsk 1
212 Mateusz Konieczka Sokół Zblewo 1
213 Wojciech Barnik Gryf Słupsk 1
214 Dawid Więckowski Gryf Słupsk 1
215 Paweł Rasmus MKS Władysławowo 1
216 Szymon Maciołek Stolem Gniewino 1
217 Szymon Wenta Cartusia Kartuzy 1
218 Mateusz Cegiełka Chojniczanka II Chojnice 1
219 Mikołaj Hofman Kaszubia Kościerzyna 1
220 Łukasz Tusk Sokół Zblewo 1
221 Kacper Plutowski Wda Lipusz 1
222 Szymon Machnikowski Wda Lipusz 1
223 Kamil Gorczyca GKS Kowale 1
224 Krzysztof Kwasny GKS Kowale 1
225 Daniel Lisowski KTS-K Wikęd Luzino 1
226 Mateusz Lipiak Arka II Gdynia 1
227 Przemysław Bocheński Gedania Gdańsk 1
228 Piotr Lisowski Jantar Ustka 1
229 Borys Narożny Kaszubia Kościerzyna 1
230 Bartosz Machut Wda Lipusz 1
231 Michał Jeruć Wda Lipusz 1
232 Paweł Rypel Cartusia Kartuzy 1
233 Kacper Lis MKS Władysławowo 1
234 Jakub Sawicki Jaguar Gdańsk 1
235 Patryk Brzeski Jaguar Gdańsk 1
236 Kacper Bednarczyk Gryf Słupsk 1
237 Oskar Frygier Chojniczanka II Chojnice 1
238 Krzysztof Wańdzio Jantar Ustka 1
239 Oskar Frygier Chojniczanka II Chojnice 1
240 Szymon Galikowski Chojniczanka II Chojnice 1
241 Fabian Sowiński Gryf Słupsk 1
242 Mateusz Wesserling MKS Władysławowo 1
243 Dominik Bucholc Cartusia Kartuzy 1
244 Etin Aleksei Arka II Gdynia 1
245 Szymon Jędrzejewski Gwiazda Karsin 1
246 Arkadiusz Proena MKS Władysławowo 1
247 Błażej Białek GKS Kowale 1
248 Marcin Staszczuk Anioły Garczegorze 1
249 Jan Turowski Cartusia Kartuzy 1
250 Mateusz Dawidowski Sokół Zblewo 1
251 Ryszard Sumiński Lechia II Gdańsk 1

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Maciej Pietruszewski Jaguar Gdańsk 2
2 Mateusz Żukowski Lechia II Gdańsk 1
3 Seweryn Wroński Gedania Gdańsk 1
4 Arkadiusz Klarecki Stolem Gniewino 1
5 Miłosz Manuszewski Wierzyca Pelplin 1
6 Marcel Jaszczyk Arka II Gdynia 1
7 Michał Skwiercz MKS Władysławowo 1
8 Robert Żolik Arka II Gdynia 1