IV liga pomorska sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radunia Stężyca 34 94 31 1 2 118 18 100
2 Grom Nowy Staw 34 77 25 2 7 103 45 58
3 Gryf Słupsk 34 67 20 7 7 81 43 38
4 Stolem Gniewino 34 54 15 9 10 73 56 17
5 Kaszubia Kościerzyna 34 53 15 8 11 65 53 12
6 Arka II Gdynia 34 49 14 7 13 62 55 7
7 Anioły Garczegorze 34 48 13 9 12 66 54 12
8 Jaguar Gdańsk 34 48 13 9 12 60 58 2
9 KTS-K Wikęd Luzino 34 48 14 6 14 45 53 -8
10 Pogoń Lębork 34 47 14 5 15 46 64 -18
11 GKS Kolbudy 34 41 10 11 13 55 49 6
12 Bytovia II Bytów 34 41 11 8 15 42 47 -5
13 Powiśle Dzierzgoń 34 40 11 7 16 50 64 -14
14 Gedania Gdańsk 34 39 11 6 17 67 73 -6
15 Orkan Rumia 34 39 11 6 17 54 67 -13
16 Start Miastko 34 36 9 9 16 54 78 -24
17 Cartusia Kartuzy 34 35 9 8 17 67 77 -10
18 Sokół Wyczechy 34 3 1 0 33 25 179 -154
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radunia Stężyca 17 43 14 1 2 68 13 55
2 Gryf Słupsk 17 43 14 1 2 48 16 32
3 Grom Nowy Staw 17 38 12 2 3 45 16 29
4 Anioły Garczegorze 17 33 10 3 4 38 22 16
5 Kaszubia Kościerzyna 17 32 9 5 3 32 19 13
6 Jaguar Gdańsk 17 32 9 5 3 39 24 15
7 KTS-K Wikęd Luzino 17 31 9 4 4 21 18 3
8 Arka II Gdynia 17 30 9 3 5 36 29 7
9 Bytovia II Bytów 17 27 8 3 6 24 17 7
10 Orkan Rumia 17 27 8 3 6 34 28 6
11 Pogoń Lębork 17 26 8 2 7 27 33 -6
12 Stolem Gniewino 17 25 7 4 6 35 27 8
13 GKS Kolbudy 17 25 6 7 4 23 15 8
14 Start Miastko 17 25 7 4 6 38 38 0
15 Powiśle Dzierzgoń 17 20 5 5 7 26 29 -3
16 Gedania Gdańsk 17 20 6 2 9 34 41 -7
17 Cartusia Kartuzy 17 20 5 5 7 44 45 -1
18 Sokół Wyczechy 17 3 1 0 16 11 80 -69
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radunia Stężyca 17 51 17 0 0 50 5 45
2 Grom Nowy Staw 17 39 13 0 4 58 29 29
3 Stolem Gniewino 17 29 8 5 4 38 29 9
4 Gryf Słupsk 17 24 6 6 5 33 27 6
5 Kaszubia Kościerzyna 17 21 6 3 8 33 34 -1
6 Pogoń Lębork 17 21 6 3 8 19 31 -12
7 Powiśle Dzierzgoń 17 20 6 2 9 24 35 -11
8 Arka II Gdynia 17 19 5 4 8 26 26 0
9 Gedania Gdańsk 17 19 5 4 8 33 32 1
10 KTS-K Wikęd Luzino 17 17 5 2 10 24 35 -11
11 Jaguar Gdańsk 17 16 4 4 9 21 34 -13
12 GKS Kolbudy 17 16 4 4 9 32 34 -2
13 Anioły Garczegorze 17 15 3 6 8 28 32 -4
14 Cartusia Kartuzy 17 15 4 3 10 23 32 -9
15 Bytovia II Bytów 17 14 3 5 9 18 30 -12
16 Orkan Rumia 17 12 3 3 11 20 39 -19
17 Start Miastko 17 11 2 5 10 16 40 -24
18 Sokół Wyczechy 17 0 0 0 17 14 99 -85
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2017/2018

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Stolem Gniewino 8 6 6 7 13 8 8 4 13 11 19 14
Start Miastko 9 11 3 7 12 7 6 6 16 19 10 18
Sokół Wyczechy 1 22 2 18 1 29 2 30 9 32 8 40
Radunia Stężyca 16 2 18 3 12 3 17 3 14 3 27 5
Powiśle Dzierzgoń 5 4 3 10 3 10 12 11 8 10 11 10
Pogoń Lębork 3 5 9 10 7 10 8 6 10 12 8 20
Orkan Rumia 8 8 12 7 9 7 3 11 6 10 11 21
Kaszubia Kościerzyna 6 7 10 8 11 4 5 11 12 10 14 14
KTS-K Wikęd Luzino 8 5 6 7 5 12 4 7 7 7 12 12
Jaguar Gdańsk 7 3 6 16 10 8 11 7 13 7 13 10
Gryf Słupsk 5 8 15 4 11 7 15 6 19 9 14 9
Grom Nowy Staw 10 9 14 4 21 5 13 6 14 7 28 10
Gedania Gdańsk 5 6 5 13 9 14 10 9 12 7 16 16
GKS Kolbudy 7 5 6 5 7 11 9 13 7 6 15 8
Cartusia Kartuzy 4 7 15 6 15 11 11 10 6 16 13 22
Bytovia II Bytów 5 2 6 6 5 11 8 8 5 10 11 5
Arka II Gdynia 6 7 5 9 12 7 13 11 9 8 10 10
Anioły Garczegorze 8 4 8 9 12 11 12 8 13 9 14 10
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga pomorska sezon 2017/2018

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Sokół Wyczechy 34 6 0.74 5.26 88.24% 11.76%
2 Grom Nowy Staw 34 4.35 3.03 1.32 73.53% 26.47%
3 Cartusia Kartuzy 34 4.24 1.97 2.26 73.53% 26.47%
4 Gedania Gdańsk 34 4.12 1.97 2.15 79.41% 20.59%
5 Radunia Stężyca 34 4 3.47 0.53 70.59% 29.41%
6 Start Miastko 34 3.88 1.59 2.29 73.53% 26.47%
7 Stolem Gniewino 34 3.79 2.15 1.65 67.65% 32.35%
8 Gryf Słupsk 34 3.65 2.38 1.26 61.76% 38.24%
9 Orkan Rumia 34 3.56 1.59 1.97 73.53% 26.47%
10 Anioły Garczegorze 34 3.53 1.94 1.59 73.53% 26.47%
11 Kaszubia Kościerzyna 34 3.47 1.91 1.56 55.88% 44.12%
12 Jaguar Gdańsk 34 3.47 1.76 1.71 55.88% 44.12%
13 Arka II Gdynia 34 3.44 1.82 1.62 61.76% 38.24%
14 Powiśle Dzierzgoń 34 3.35 1.47 1.88 58.82% 41.18%
15 Pogoń Lębork 34 3.24 1.35 1.88 67.65% 32.35%
16 GKS Kolbudy 34 3.06 1.62 1.44 58.82% 41.18%
17 KTS-K Wikęd Luzino 34 2.88 1.32 1.56 52.94% 47.06%
18 Bytovia II Bytów 34 2.62 1.24 1.38 47.06% 52.94%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga pomorska sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Stasiak Gryf Słupsk 32
2 Tomasz Grabowski Grom Nowy Staw 29
3 Damian Kugiel Radunia Stężyca 26
4 Mateusz Gruszewski Grom Nowy Staw 23
5 Marcin Dampc Cartusia Kartuzy 20
6 Mateusz Niedźwiecki Cartusia Kartuzy 20
7 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 19
8 Kacper Kiełb Orkan Rumia 18
9 Sławomir Pufelski Start Miastko 18
10 Mateusz Łuczak Radunia Stężyca 17
11 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 17
12 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 15
13 Robert Wesołowski Grom Nowy Staw 14
14 Artur Rzepiński Start Miastko 13
15 Mateusz Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 13
16 Krystian Opłatkowski KTS-K Wikęd Luzino 13
17 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 13
18 Karol Januszewski Gedania Gdańsk 13
19 Norbert Hołtyn Arka II Gdynia 13
20 Piotr Karasiński Radunia Stężyca 12
21 Damian Podkański Jaguar Gdańsk 11
22 Michał Drzymała Kaszubia Kościerzyna 11
23 Michał Szewczyk Bytovia II Bytów 11
24 Bartosz Bławat Gedania Gdańsk 11
25 Andrzej Kaszuba Radunia Stężyca 10
26 Łukasz Kościan Sokół Wyczechy 10
27 Tomasz Tuttas Kaszubia Kościerzyna 10
28 Damian Mikołajczyk Gryf Słupsk 9
29 Damin Tofil Gryf Słupsk 9
30 Radosław Krysiński Kaszubia Kościerzyna 8
31 Tomasz Galikowski Bytovia II Bytów 8
32 Fabian Słowiński Gryf Słupsk 8
33 Łukasz Łapigrowski Anioły Garczegorze 8
34 Michał Fierka KTS-K Wikęd Luzino 8
35 Michał Choszcz Anioły Garczegorze 8
36 Krzysztof Wierzba Powiśle Dzierzgoń 7
37 Grzegorz Gruchała GKS Kolbudy 7
38 Piotr Łapigrowski Pogoń Lębork 7
39 Kamil Piotrowski Grom Nowy Staw 6
40 Adrian Kwiatkowski Anioły Garczegorze 6
41 Tomasz Bejuk Radunia Stężyca 6
42 Mateusz Frankowski GKS Kolbudy 6
43 Bartosz Stencel Radunia Stężyca 6
44 Olgierd Stanisławski GKS Kolbudy 6
45 Roman Zalow Jaguar Gdańsk 6
46 Michał Pastuszka GKS Kolbudy 6
47 Łukasz Szuciło GKS Kolbudy 5
48 Dominik Naczk Radunia Stężyca 5
49 Adrian Wysiecki Radunia Stężyca 5
50 Mateusz Kozieniec Kaszubia Kościerzyna 5
51 Jakub Leszkiewicz Cartusia Kartuzy 5
52 Rafał Zagdan Bytovia II Bytów 5
53 Michał Renusz Orkan Rumia 5
54 Artur Formela Radunia Stężyca 5
55 Marcjan Majcher Gryf Słupsk 5
56 Kamil Klimas Pogoń Lębork 5
57 Mariusz Węgliński Kaszubia Kościerzyna 5
58 Radosław Szuba Jaguar Gdańsk 5
59 Maciej Gorwa Gedania Gdańsk 5
60 Damian Formela Anioły Garczegorze 5
61 Jakub Nowakowski Stolem Gniewino 5
62 Dominik Gniadecki Arka II Gdynia 5
63 Sebastian Żołnowski Jaguar Gdańsk 5
64 Michał Szałek Pogoń Lębork 5
65 Bartosz Drewek Grom Nowy Staw 5
66 Adrian Solczak Gryf Słupsk 5
67 Jarosław Kuźniarski Jaguar Gdańsk 5
68 Oskar Ryk Arka II Gdynia 5
69 Paweł Żuk GKS Kolbudy 4
70 Paweł Czoska KTS-K Wikęd Luzino 4
71 Gracjan Miszkiewicz Pogoń Lębork 4
72 Bartosz Gutorski Powiśle Dzierzgoń 4
73 Artur Wojach Kaszubia Kościerzyna 4
74 Paweł Piotrowski GKS Kolbudy 4
75 Adam Prusaczyk Jaguar Gdańsk 4
76 Paweł Gniewkowski Orkan Rumia 4
77 Łukasz Kłos Pogoń Lębork 4
78 Mariusz Karpiński Anioły Garczegorze 4
79 Jakub Piłat Sokół Wyczechy 4
80 Łukasz Murakowski KTS-K Wikęd Luzino 4
81 Tomasz Ślusarz Gryf Słupsk 4
82 Mariusz Broda Gedania Gdańsk 4
83 Szymon Kulas Orkan Rumia 4
84 Mariusz Czapiewski Bytovia II Bytów 3
85 Daniel Sidor Anioły Garczegorze 3
86 Tomasz Malkowski GKS Kolbudy 3
87 Adam Skierkowski Radunia Stężyca 3
88 Ryszard Dawidowski Cartusia Kartuzy 3
89 Tomasz Piekarski Kaszubia Kościerzyna 3
90 Sebastian Wąs Kaszubia Kościerzyna 3
91 Mateusz Toporek Cartusia Kartuzy 3
92 Marcin Świątek Grom Nowy Staw 3
93 Marcel Stanischewski Start Miastko 3
94 Dawid Blok Arka II Gdynia 3
95 Tomasz Przybyszewski Powiśle Dzierzgoń 3
96 Franciszek Sierszyński Cartusia Kartuzy 3
97 Filip Witkowski Gedania Gdańsk 3
98 Krzysztof Iwanowski Radunia Stężyca 3
99 Mateusz Stankiewicz Pogoń Lębork 3
100 Filip Witkowski Gedania Gdańsk 3
101 Marcin Staszczuk Anioły Garczegorze 3
102 Mohamed Doumbouya Orkan Rumia 3
103 Michał Jeruć Orkan Rumia 3
104 Dawid Kowalski Orkan Rumia 3
105 Dorian Affeld Arka II Gdynia 3
106 Karol Świdziński Gryf Słupsk 3
107 Grzegorz Smolarek Anioły Garczegorze 3
108 Wojciech Wójcik Gryf Słupsk 3
109 Kacper Dubanowski GKS Kolbudy 3
110 Maciej Szymański Jaguar Gdańsk 3
111 Marcin Malinowski Gedania Gdańsk 3
112 Oskar Wiśniewski Start Miastko 3
113 Maciej Kozakowski Arka II Gdynia 3
114 Krzysztof Cysewski Grom Nowy Staw 3
115 Paweł Koniuszek Start Miastko 3
116 Zbigniew Wiśniewski Start Miastko 3
117 Piotr Kozdra Pogoń Lębork 3
118 Szymon Sadowski Kaszubia Kościerzyna 3
119 Przemysław Bocheński Gedania Gdańsk 3
120 Łukasz Olszewski Powiśle Dzierzgoń 3
121 Michael Buraczewski Jaguar Gdańsk 3
122 Krzysztof Jezierski Stolem Gniewino 3
123 Dawid Łaga Stolem Gniewino 3
124 Sebastian Kowalski KTS-K Wikęd Luzino 3
125 Łukasz Czerwionka Jaguar Gdańsk 3
126 Tomasz Kotwica KTS-K Wikęd Luzino 3
127 Fabian Lengiewicz Arka II Gdynia 2
128 Tomasz Wiercioch Powiśle Dzierzgoń 2
129 Paweł Wróblewski Gedania Gdańsk 2
130 Michał Siwak Orkan Rumia 2
131 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 2
132 Kamil Pranczk Start Miastko 2
133 Krzysztof Kropidłowski Bytovia II Bytów 2
134 Tomasz Panek Jaguar Gdańsk 2
135 Krzysztof Błażek Grom Nowy Staw 2
136 Przemysław Iwański Cartusia Kartuzy 2
137 Daniel LIsowski Stolem Gniewino 2
138 Patryk Jurczak GKS Kolbudy 2
139 Michał Gajewski Powiśle Dzierzgoń 2
140 Pianka Paweł Grom Nowy Staw 2
141 Rafał Ulczyński Gedania Gdańsk 2
142 Damian Kraemer Sokół Wyczechy 2
143 Aleksandar Atanacković Kaszubia Kościerzyna 2
144 Patryk Dąbrowski Gedania Gdańsk 2
145 Paweł Matejek GKS Kolbudy 2
146 Wojciech Musuła Pogoń Lębork 2
147 Adam Prusaczyk Jaguar Gdańsk 2
148 Lago liade orlande Kpassa Bytovia II Bytów 2
149 Kacper Bednarczyk Gryf Słupsk 2
150 Mateusz Muller Powiśle Dzierzgoń 2
151 Damian Belecki Jaguar Gdańsk 2
152 Ariel Sobczak Sokół Wyczechy 2
153 Alik Grigoryan Anioły Garczegorze 2
154 Jacek Sobczyk Jaguar Gdańsk 2
155 Dawid Klawikowski Radunia Stężyca 2
156 Jędrzej Waczkowski Pogoń Lębork 2
157 Michał Lepczak Grom Nowy Staw 2
158 Jakub Krefft Orkan Rumia 2
159 Robert Zieliński Grom Nowy Staw 2
160 daniel Sydor Anioły Garczegorze 2
161 Adrian Roppel KTS-K Wikęd Luzino 2
162 Bartosz Nowicki Arka II Gdynia 2
163 Mateusz Olszewski Arka II Gdynia 2
164 Damian Wilgos GKS Kolbudy 2
165 Piotr Sienkiewicz Cartusia Kartuzy 2
166 Mateusz Wesserling Pogoń Lębork 2
167 Krzysztof Danielak Grom Nowy Staw 2
168 Mateusz Wiśniewski Grom Nowy Staw 2
169 Jan Łoś Arka II Gdynia 2
170 Mateusz Gułajski Arka II Gdynia 1
171 Bartłomiej Borowicz Start Miastko 1
172 Tomasz Jeżowski Stolem Gniewino 1
173 Dawid Siemko Kaszubia Kościerzyna 1
174 Michał Bednarski Arka II Gdynia 1
175 Błażej Wenta Kaszubia Kościerzyna 1
176 Filip Tomasiewicz Anioły Garczegorze 1
177 Kacper Paninski Cartusia Kartuzy 1
178 Błażej Siłkowski Cartusia Kartuzy 1
179 Adrian Raulin Cartusia Kartuzy 1
180 Brajan Wieczorek Arka II Gdynia 1
181 Paweł Deja Gedania Gdańsk 1
182 Alan Fol Kaszubia Kościerzyna 1
183 Robert Domżalski Bytovia II Bytów 1
184 Jakub Cierocki Bytovia II Bytów 1
185 Mateusz Zbiranek Arka II Gdynia 1
186 Patryk Kapica Start Miastko 1
187 Kacper Jendruch Gryf Słupsk 1
188 Maciej Pietruszewski Jaguar Gdańsk 1
189 Maciej Koszałka Stolem Gniewino 1
190 Paweł Koniuszko Start Miastko 1
191 Marcin Karniluk Radunia Stężyca 1
192 Maciej Błaszkowski Bytovia II Bytów 1
193 Sebastian Krysiński Powiśle Dzierzgoń 1
194 Dawid Markiewicz Arka II Gdynia 1
195 Łukasz Kwaśnik Anioły Garczegorze 1
196 Artur Narewski Anioły Garczegorze 1
197 Jakub Giec Cartusia Kartuzy 1
198 Jarosław Radzki Start Miastko 1
199 Rafał Śmielak KTS-K Wikęd Luzino 1
200 Mateusz Madziąg Stolem Gniewino 1
201 Maksymilian Hebel Bytovia II Bytów 1
202 Jakub Kłosowski Arka II Gdynia 1
203 Łukasz Litwin Sokół Wyczechy 1
204 Olaf Wójtowicz Arka II Gdynia 1
205 Kamil Staniaszek Gryf Słupsk 1
206 Marek Kruczkowski Powiśle Dzierzgoń 1
207 Kamil Kankowski Stolem Gniewino 1
208 Achilleas Poungouras Arka II Gdynia 1
209 Krzysztof Sobieraj Arka II Gdynia 1
210 Krystian Patok Stolem Gniewino 1
211 Piotr Grabowski Arka II Gdynia 1
212 Łukasz Dziengielewicz GKS Kolbudy 1
213 Michał Mejer Radunia Stężyca 1
214 Daniel Rompa Radunia Stężyca 1
215 Jarosław Żak Start Miastko 1
216 Kamil Kinas Jaguar Gdańsk 1
217 Marcin Maszota KTS-K Wikęd Luzino 1
218 Mario Cieślik Bytovia II Bytów 1
219 Karol Dołgowski Sokół Wyczechy 1
220 Maciej Stenka Bytovia II Bytów 1
221 Maciej Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 1
222 Michał Żebrakowski Arka II Gdynia 1
223 Szymon Nowicki Arka II Gdynia 1
224 Artur Urban Gedania Gdańsk 1
225 Rafał Bobrowski Gryf Słupsk 1
226 Maciej Wardziński Jaguar Gdańsk 1
227 Adrian Mordal Gryf Słupsk 1
228 Maciej Jaroszyński Sokół Wyczechy 1
229 Karol Borek Sokół Wyczechy 1
230 Dawid Domjan Gedania Gdańsk 1
231 Orlande Kpassa Bytovia II Bytów 1
232 Szymon Budziński KTS-K Wikęd Luzino 1
233 Michał Janiak Orkan Rumia 1
234 Paweł Rompca KTS-K Wikęd Luzino 1
235 Jan Zabłotni Stolem Gniewino 1
236 Adrian Polański Arka II Gdynia 1
237 Tomas Kosut Arka II Gdynia 1
238 Kacper Zengerski Kaszubia Kościerzyna 1
239 Łukasz Wróbel Bytovia II Bytów 1
240 Rafał Ogrodowicz Jaguar Gdańsk 1
241 Denis Sukhoruk Jaguar Gdańsk 1
242 Kamil Pelowski Gryf Słupsk 1
243 Filip Krefft Pogoń Lębork 1
244 Jakub Rybicki Grom Nowy Staw 1
245 Jan Kreczmański GKS Kolbudy 1
246 Paweł Rutkowski KTS-K Wikęd Luzino 1
247 Damian Chrapkowski Sokół Wyczechy 1
248 Grzegorz Miecznik Grom Nowy Staw 1
249 Oskar Sikorski Arka II Gdynia 1
250 Arkadiusz Klarecki Stolem Gniewino 1
251 Kamil Juśkiewicz Stolem Gniewino 1
252 Dawid Czerwionka Orkan Rumia 1
253 Bartosz Hundrieser Orkan Rumia 1
254 Dariusz Mienik KTS-K Wikęd Luzino 1
255 Michał Szczepankowski Gedania Gdańsk 1
256 Artur Formuła Radunia Stężyca 1
257 Filip Kreft Pogoń Lębork 1

IV liga pomorska sezon 2017/2018

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Pranczk Start Miastko 2
2 Krzysztof Błażek Grom Nowy Staw 2
3 Michał Gajewski Powiśle Dzierzgoń 2
4 Marcin Dampc Cartusia Kartuzy 1
5 Adrian Kwiatkowski Anioły Garczegorze 1
6 Jakub Nowakowski Stolem Gniewino 1
7 Paweł Gniewkowski Orkan Rumia 1
8 Tomasz Piekarski Kaszubia Kościerzyna 1
9 Dawid Blok Arka II Gdynia 1
10 Tomasz Panek Jaguar Gdańsk 1
11 Daniel LIsowski Stolem Gniewino 1
12 Rafał Ulczyński Gedania Gdańsk 1
13 Błażej Siłkowski Cartusia Kartuzy 1
14 Patryk Kapica Start Miastko 1
15 Maciej Pietruszewski Jaguar Gdańsk 1
16 Przemysław Behrendt Stolem Gniewino 1
17 Krystian Wojnicki Gedania Gdańsk 1
18 Wojciech Szuta Start Miastko 1
19 Robert Przeplasko Start Miastko 1
20 Piotr Machula Orkan Rumia 1
21 Matemblowski Szymon Sokół Wyczechy 1
22 Michał Fudala Anioły Garczegorze 1
23 Michał Kozieł Start Miastko 1
24 Mateusz Kaba Bytovia II Bytów 1