IV liga pomorska sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wierzyca Pelplin 34 82 26 4 4 95 33 62
2 KP Starogard Gdański 34 66 20 6 8 73 40 33
3 Centrum Pelplin 34 66 19 9 6 65 36 29
4 Powiśle Dzierzgoń 34 62 18 8 8 55 42 13
5 Grom Nowy Staw 34 61 19 4 11 67 51 16
6 Arka II Gdynia 34 60 19 3 12 85 41 44
7 Kaszubia Kościerzyna 34 55 17 4 13 68 59 9
8 Gryf Słupsk 34 50 15 5 14 63 48 15
9 Jaguar Gdańsk 34 50 14 8 12 62 55 7
10 Stolem Gniewino 34 45 12 9 13 41 45 -4
11 GKS Kolbudy 34 44 12 8 14 60 55 5
12 Orkan Rumia 34 44 12 8 14 48 64 -16
13 Gedania Gdańsk 34 38 11 5 18 50 65 -15
14 Cartusia Kartuzy 34 37 9 10 15 45 64 -19
15 Anioły Garczegorze 34 34 9 7 18 48 66 -18
16 Bytovia II Bytów 34 34 9 7 18 39 68 -29
17 Sokół Wyczechy 34 21 6 3 25 46 107 -61
18 Rodło Kwidzyn 34 13 3 4 27 8 79 -71
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wierzyca Pelplin 17 41 13 2 2 47 17 30
2 Centrum Pelplin 17 35 10 5 2 34 14 20
3 Powiśle Dzierzgoń 17 35 11 2 4 28 21 7
4 KP Starogard Gdański 17 33 10 3 4 37 20 17
5 Grom Nowy Staw 17 32 10 2 5 29 18 11
6 Kaszubia Kościerzyna 17 32 10 2 5 42 23 19
7 Jaguar Gdańsk 17 32 9 5 3 41 28 13
8 Arka II Gdynia 17 31 10 1 6 41 19 22
9 Gryf Słupsk 17 29 9 2 6 37 21 16
10 Orkan Rumia 17 28 8 4 5 31 26 5
11 Stolem Gniewino 17 25 7 4 6 25 27 -2
12 GKS Kolbudy 17 23 6 5 6 34 25 9
13 Anioły Garczegorze 17 22 7 1 9 30 35 -5
14 Gedania Gdańsk 17 16 4 4 9 20 31 -11
15 Cartusia Kartuzy 17 15 3 6 8 21 36 -15
16 Bytovia II Bytów 17 15 4 3 10 22 41 -19
17 Sokół Wyczechy 17 14 4 2 11 19 38 -19
18 Rodło Kwidzyn 17 9 2 3 12 5 35 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wierzyca Pelplin 17 41 13 2 2 48 16 32
2 KP Starogard Gdański 17 33 10 3 4 36 20 16
3 Centrum Pelplin 17 31 9 4 4 31 22 9
4 Grom Nowy Staw 17 29 9 2 6 38 33 5
5 Arka II Gdynia 17 29 9 2 6 44 22 22
6 Powiśle Dzierzgoń 17 27 7 6 4 27 21 6
7 Kaszubia Kościerzyna 17 23 7 2 8 26 36 -10
8 Gedania Gdańsk 17 22 7 1 9 30 34 -4
9 Cartusia Kartuzy 17 22 6 4 7 24 28 -4
10 Gryf Słupsk 17 21 6 3 8 26 27 -1
11 GKS Kolbudy 17 21 6 3 8 26 30 -4
12 Stolem Gniewino 17 20 5 5 7 16 18 -2
13 Bytovia II Bytów 17 19 5 4 8 17 27 -10
14 Jaguar Gdańsk 17 18 5 3 9 21 27 -6
15 Orkan Rumia 17 16 4 4 9 17 38 -21
16 Anioły Garczegorze 17 12 2 6 9 18 31 -13
17 Sokół Wyczechy 17 7 2 1 14 27 69 -42
18 Rodło Kwidzyn 17 4 1 1 15 3 44 -41
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2016/2017

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Wierzyca Pelplin 5 1 3 2 3 2 7 2 7 5 14 3
Stolem Gniewino 0 0 2 2 4 4 0 0 5 5 2 10
Sokół Wyczechy 1 4 1 10 1 14 4 6 2 6 6 13
Rodło Kwidzyn 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Powiśle Dzierzgoń 2 3 2 1 5 2 5 1 3 3 7 8
Orkan Rumia 2 1 3 7 0 4 4 4 4 10 4 8
Kaszubia Kościerzyna 4 1 2 7 3 5 3 6 8 2 6 8
KP Starogard Gdański 4 4 3 3 10 1 6 4 9 4 8 3
Jaguar Gdańsk 5 4 2 5 9 6 4 2 2 3 4 10
Gryf Słupsk 3 2 7 2 7 5 3 3 3 6 6 3
Grom Nowy Staw 2 0 4 2 4 4 3 2 4 3 7 10
Gedania Gdańsk 2 5 3 4 5 6 4 5 4 7 10 7
GKS Kolbudy 1 2 6 5 7 3 2 4 5 2 7 5
Centrum Pelplin 6 3 9 3 5 4 3 4 4 2 11 6
Cartusia Kartuzy 1 0 5 0 2 4 4 3 4 5 8 3
Bytovia II Bytów 3 4 2 4 1 6 3 5 2 6 6 10
Arka II Gdynia 0 3 6 1 3 3 3 6 8 4 12 4
Anioły Garczegorze 1 5 3 5 10 6 4 5 5 6 2 9
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga pomorska sezon 2016/2017

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Sokół Wyczechy 34 4.5 1.35 3.15 79.41% 20.59%
2 Wierzyca Pelplin 34 3.76 2.79 0.97 70.59% 29.41%
3 Kaszubia Kościerzyna 34 3.74 2 1.74 70.59% 29.41%
4 Arka II Gdynia 34 3.71 2.5 1.21 67.65% 32.35%
5 Grom Nowy Staw 34 3.47 1.97 1.5 61.76% 38.24%
6 Jaguar Gdańsk 34 3.44 1.82 1.62 58.82% 41.18%
7 Gedania Gdańsk 34 3.38 1.47 1.91 58.82% 41.18%
8 GKS Kolbudy 34 3.38 1.76 1.62 58.82% 41.18%
9 Anioły Garczegorze 34 3.35 1.41 1.94 67.65% 32.35%
10 KP Starogard Gdański 34 3.32 2.15 1.18 61.76% 38.24%
11 Orkan Rumia 34 3.29 1.41 1.88 67.65% 32.35%
12 Gryf Słupsk 34 3.26 1.85 1.41 64.71% 35.29%
13 Cartusia Kartuzy 34 3.21 1.32 1.88 50% 50%
14 Bytovia II Bytów 34 3.15 1.15 2 55.88% 44.12%
15 Centrum Pelplin 34 2.97 1.91 1.06 64.71% 35.29%
16 Powiśle Dzierzgoń 34 2.85 1.62 1.24 55.88% 44.12%
17 Rodło Kwidzyn 34 2.56 0.24 2.32 70.59% 29.41%
18 Stolem Gniewino 34 2.53 1.21 1.32 50% 50%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga pomorska sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Damian Kugiel Wierzyca Pelplin 14
2 Sebastian Pacek KP Starogard Gdański 12
3 Tomasz Grabowski Grom Nowy Staw 11
4 Radosław Migawski Centrum Pelplin 10
5 Mateusz Górka Centrum Pelplin 10
6 Michał Fierka Anioły Garczegorze 8
7 Damian Podkański Jaguar Gdańsk 8
8 Marcin Dampc Cartusia Kartuzy 8
9 Mateusz Niedźwiecki Cartusia Kartuzy 7
10 Łukasz Kościan Sokół Wyczechy 7
11 Kacper Dubanowski GKS Kolbudy 7
12 Mariusz Węgliński Kaszubia Kościerzyna 7
13 Robert Wesołowski Grom Nowy Staw 7
14 Wojciech Pliszka Powiśle Dzierzgoń 6
15 Sebastian Żołnowski Centrum Pelplin 6
16 Jarosław Kuźniarski Jaguar Gdańsk 6
17 Patryk Galeniewski Powiśle Dzierzgoń 6
18 Michał Drzymała Kaszubia Kościerzyna 6
19 Mateusz Wenta KP Starogard Gdański 5
20 Przemysław Bocheński Gedania Gdańsk 5
21 Krystian Ziarkowski Arka II Gdynia 5
22 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 5
23 Szymon Rosochacki KP Starogard Gdański 5
24 Kamil Czapski Wierzyca Pelplin 5
25 Michał Wohlert KP Starogard Gdański 5
26 Grzegorz Smolarek Anioły Garczegorze 5
27 Mateusz Stanek KP Starogard Gdański 4
28 Paweł Piotrowski GKS Kolbudy 4
29 Karol Świdziński Gryf Słupsk 4
30 Szymon Rychłowski Kaszubia Kościerzyna 4
31 Maciej Stenka Bytovia II Bytów 4
32 Damian Wilgos GKS Kolbudy 4
33 Roman Zalow Jaguar Gdańsk 4
34 Szymon Nowicki Arka II Gdynia 4
35 Adrian Solczak Gryf Słupsk 4
36 Mateusz Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 4
37 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 4
38 Dominik Stencel Stolem Gniewino 4
39 Michał Choszcz Anioły Garczegorze 3
40 Kacper Siora KP Starogard Gdański 3
41 Jan Łoś Arka II Gdynia 3
42 Dwid Kowalski Orkan Rumia 3
43 Bartosz Lachowicz Bytovia II Bytów 3
44 Wojciech Wójcik Gryf Słupsk 3
45 Miłosz Manuszewski Wierzyca Pelplin 3
46 Patryk Dąbrowski Gedania Gdańsk 3
47 Maciej Kaszorek Arka II Gdynia 3
48 Norbert Hołtyn Arka II Gdynia 3
49 Marcin Sikorski Gedania Gdańsk 3
50 Mateusz Bujanowski Centrum Pelplin 3
51 Olgierd Stanisławski GKS Kolbudy 3
52 Mateusz Gruchała GKS Kolbudy 3
53 Sebastian Kowalski Anioły Garczegorze 3
54 Bartosz Bławat Gedania Gdańsk 3
55 Paweł Pianka Gedania Gdańsk 3
56 Przemysław Stolc Arka II Gdynia 3
57 Maciej Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 3
58 Grzegorz Miecznik Grom Nowy Staw 3
59 Damian Tofil Gryf Słupsk 3
60 Maciej Meler Wierzyca Pelplin 3
61 Mateusz Gretkowski Centrum Pelplin 3
62 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 3
63 Paweł Powideł Gryf Słupsk 3
64 Jakub Nowakowski Stolem Gniewino 3
65 Michał Kozieł Orkan Rumia 3
66 Łukasz Łapigrowski Anioły Garczegorze 2
67 Paweł Gniewkowski Orkan Rumia 2
68 Sebastian Neumann Orkan Rumia 2
69 Paweł Łacko Sokół Wyczechy 2
70 Michał Pastuszka GKS Kolbudy 2
71 Tomasz Galikowski Bytovia II Bytów 2
72 Tomasz Piekarski Kaszubia Kościerzyna 2
73 Andrzej Łyszyk Arka II Gdynia 2
74 Maciej Jaroszyński Sokół Wyczechy 2
75 Michał Gajewski Gedania Gdańsk 2
76 Jacek Sobczyk Jaguar Gdańsk 2
77 Kacper Kiełb Orkan Rumia 2
78 Karol Siejak Arka II Gdynia 2
79 Piotr Berk Powiśle Dzierzgoń 2
80 Paweł Żuk GKS Kolbudy 2
81 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 2
82 Marcin Staszczuk Anioły Garczegorze 2
83 Sebastian Krysiński Powiśle Dzierzgoń 2
84 Maciej Koszałka Stolem Gniewino 2
85 Piotr Łapigrowski Anioły Garczegorze 2
86 Jakub Kłosowski Arka II Gdynia 2
87 Damian Mikołajczyk Gryf Słupsk 2
88 Bartosz Gutorski Wierzyca Pelplin 2
89 Adam Prusaczyk Jaguar Gdańsk 2
90 Patryk Kotowski Wierzyca Pelplin 2
91 Krzysztof Garbowski Gedania Gdańsk 2
92 Jakub Giec Cartusia Kartuzy 2
93 Patryk Kiełb Orkan Rumia 2
94 Tomasz Ślusarz Gryf Słupsk 2
95 Roland Kazubowski Kaszubia Kościerzyna 2
96 Grzegorz Skorczewski KP Starogard Gdański 2
97 Jarosław Felisiak Gryf Słupsk 2
98 Rafał Ogrodowicz Jaguar Gdańsk 2
99 Maciej Wardziński Jaguar Gdańsk 2
100 Marcin Adamkiewicz Cartusia Kartuzy 1
101 Szymon Abramczyk Gedania Gdańsk 1
102 Samuel Wirkus Bytovia II Bytów 1
103 Bartosz Bemben Gedania Gdańsk 1
104 Mikołaj Rekowski Kaszubia Kościerzyna 1
105 Krzysztof Błażek Grom Nowy Staw 1
106 Damian Gębiś Arka II Gdynia 1
107 Dawid Kołodziejczyk Wierzyca Pelplin 1
108 Marcin Sobiegraj Sokół Wyczechy 1
109 Artur Urban Gedania Gdańsk 1
110 Adrian Gonzale KP Starogard Gdański 1
111 Jacek Czerniewski Grom Nowy Staw 1
112 Oskar Ryk Arka II Gdynia 1
113 Łukasz Kostuch Stolem Gniewino 1
114 Wiktor Babiński Arka II Gdynia 1
115 Ariel Sobczak Sokół Wyczechy 1
116 Bartłomiej Merchel GKS Kolbudy 1
117 Oskar Menard Cartusia Kartuzy 1
118 Szymon Schulz Gryf Słupsk 1
119 Maciej Stolc Bytovia II Bytów 1
120 Wojciech Gostkowski Bytovia II Bytów 1
121 Krzysztof Krakowiak Arka II Gdynia 1
122 Michał Kołodziejski Wierzyca Pelplin 1
123 ID:0 brak GKS Kolbudy 1
124 Dawid Sarnowski Arka II Gdynia 1
125 Marcin Ciuba Gedania Gdańsk 1
126 Adrian Bukowski Orkan Rumia 1
127 Maciej Młyński Cartusia Kartuzy 1
128 Przemysław Iwański Cartusia Kartuzy 1
129 Karol Borek Sokół Wyczechy 1
130 Michał Nalepa Arka II Gdynia 1
131 Kacper Rapinczuk Kaszubia Kościerzyna 1
132 Mikołaj Rolbiecki Kaszubia Kościerzyna 1
133 ID:0 brak Orkan Rumia 1
134 Szymon Jagodziński Grom Nowy Staw 1
135 Mateusz Toporek Cartusia Kartuzy 1
136 Ryszard Dawidowski Cartusia Kartuzy 1
137 Maciej Maliszewski Kaszubia Kościerzyna 1
138 Dziegielewicz Łukasz GKS Kolbudy 1
139 Michał Benkowski Centrum Pelplin 1
140 Jakub Bartlewski Orkan Rumia 1
141 Karol Sadzik Sokół Wyczechy 1
142 Jakub Karwat Centrum Pelplin 1
143 Filip Witkowski Gedania Gdańsk 1
144 Mateusz Klichowicz Bytovia II Bytów 1
145 Mateusz Muller Powiśle Dzierzgoń 1
146 Krzysztof Jezierski Stolem Gniewino 1
147 Rafał Ulczyński Gedania Gdańsk 1
148 Dawid Więckowski Gryf Słupsk 1
149 Omar Monterde Bytovia II Bytów 1
150 Robert Zieliński Centrum Pelplin 1
151 Michał Michalak Gryf Słupsk 1
152 Dawid Siemko Kaszubia Kościerzyna 1
153 Adrian Prabucki KP Starogard Gdański 1
154 Konrad Bartlik Bytovia II Bytów 1
155 Bartłomiej Nałęcz Cartusia Kartuzy 1
156 Patryk Obiała Centrum Pelplin 1
157 Piotr Runowsko KP Starogard Gdański 1
158 Samuel Wirkus Bytovia II Bytów 1

IV liga pomorska sezon 2016/2017

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patryk Dąbrowski Gedania Gdańsk 1
2 Michał Benkowski Centrum Pelplin 1
3 ID:0 brak Centrum Pelplin 1
4 Kamil Kankowski KP Starogard Gdański 1
5 Paweł Piórkowski Bytovia II Bytów 1