IV liga pomorska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Grom Nowy Staw 36 79 24 7 5 106 45 61
2 Gryf Słupsk 36 76 24 4 8 85 44 41
3 GKS Przodkowo 36 71 21 8 7 72 34 38
4 Stolem Gniewino 36 70 20 10 6 96 52 44
5 Arka II Gdynia 36 67 19 10 7 103 54 49
6 Lechia II Gdańsk 36 67 20 7 9 81 44 37
7 Powiśle Dzierzgoń 36 55 16 7 13 70 61 9
8 Kaszubia Kościerzyna 36 54 17 3 16 65 65 0
9 KTS-K Wikęd Luzino 36 49 13 10 13 58 64 -6
10 Jantar Ustka 36 49 14 7 15 59 88 -29
11 Gedania Gdańsk 36 48 14 6 16 52 61 -9
12 Pogoń Lębork 36 44 12 8 16 51 56 -5
13 GKS Kowale 36 42 11 9 16 53 61 -8
14 Jaguar Gdańsk 36 42 12 6 18 55 71 -16
15 Wda Lipusz 36 35 10 5 21 54 79 -25
16 Anioły Garczegorze 36 31 8 7 21 32 64 -32
17 GKS Kolbudy 36 27 6 9 21 51 91 -40
18 Bytovia II Bytów 36 27 6 9 21 38 97 -59
19 Orkan Rumia 36 24 6 6 24 39 89 -50
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gryf Słupsk 18 43 14 1 3 52 15 37
2 GKS Przodkowo 18 43 13 4 1 42 13 29
3 Lechia II Gdańsk 18 42 13 3 2 46 16 30
4 Grom Nowy Staw 18 41 12 5 1 57 18 39
5 Arka II Gdynia 18 41 12 5 1 60 17 43
6 Powiśle Dzierzgoń 18 37 11 4 3 41 19 22
7 Stolem Gniewino 18 36 11 3 4 48 25 23
8 KTS-K Wikęd Luzino 18 34 10 4 4 35 23 12
9 Pogoń Lębork 18 29 8 5 5 32 19 13
10 Jantar Ustka 18 28 8 4 6 35 41 -6
11 Kaszubia Kościerzyna 18 27 9 0 9 37 39 -2
12 Gedania Gdańsk 18 27 8 3 7 32 27 5
13 GKS Kowale 18 27 8 3 7 37 31 6
14 Jaguar Gdańsk 18 25 7 4 7 30 37 -7
15 Wda Lipusz 18 24 7 3 8 35 33 2
16 Anioły Garczegorze 18 22 6 4 8 21 22 -1
17 Bytovia II Bytów 18 21 5 6 7 23 33 -10
18 GKS Kolbudy 18 15 3 6 9 28 43 -15
19 Orkan Rumia 18 11 3 2 13 17 41 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Grom Nowy Staw 18 38 12 2 4 49 27 22
2 Stolem Gniewino 18 34 9 7 2 48 27 21
3 Gryf Słupsk 18 33 10 3 5 33 29 4
4 GKS Przodkowo 18 28 8 4 6 30 21 9
5 Kaszubia Kościerzyna 18 27 8 3 7 28 26 2
6 Arka II Gdynia 18 26 7 5 6 43 37 6
7 Lechia II Gdańsk 18 25 7 4 7 35 28 7
8 Jantar Ustka 18 21 6 3 9 24 47 -23
9 Gedania Gdańsk 18 21 6 3 9 20 34 -14
10 Powiśle Dzierzgoń 18 18 5 3 10 29 42 -13
11 Jaguar Gdańsk 18 17 5 2 11 25 34 -9
12 KTS-K Wikęd Luzino 18 15 3 6 9 23 41 -18
13 Pogoń Lębork 18 15 4 3 11 19 37 -18
14 GKS Kowale 18 15 3 6 9 16 30 -14
15 Orkan Rumia 18 13 3 4 11 22 48 -26
16 GKS Kolbudy 18 12 3 3 12 23 48 -25
17 Wda Lipusz 18 11 3 2 13 19 46 -27
18 Anioły Garczegorze 18 9 2 3 13 11 42 -31
19 Bytovia II Bytów 18 6 1 3 14 15 64 -49
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2018/2019

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Wda Lipusz 5 10 12 8 8 15 9 15 7 11 9 19
Stolem Gniewino 7 4 15 7 25 11 9 9 18 6 22 10
Powiśle Dzierzgoń 10 7 7 16 6 6 12 10 15 9 19 11
Pogoń Lębork 6 5 6 9 11 10 10 5 7 11 12 15
Orkan Rumia 4 6 6 14 7 15 5 10 6 19 10 18
Lechia II Gdańsk 7 5 12 1 13 14 12 12 15 5 16 6
Kaszubia Kościerzyna 5 9 8 7 13 15 7 8 12 9 17 14
KTS-K Wikęd Luzino 13 3 7 6 13 12 9 7 7 13 8 21
Jantar Ustka 6 9 6 11 15 10 6 15 11 11 19 31
Jaguar Gdańsk 8 5 4 13 10 11 10 7 5 14 17 17
Gryf Słupsk 4 4 12 7 17 5 15 6 13 8 24 13
Grom Nowy Staw 7 8 8 3 20 8 21 5 19 6 29 13
Gedania Gdańsk 6 5 2 4 8 12 7 11 6 10 6 20
GKS Przodkowo 7 5 5 3 14 3 12 4 13 9 20 7
GKS Kowale 6 10 9 5 11 13 5 11 9 11 13 10
GKS Kolbudy 5 8 9 11 8 19 6 18 5 13 15 19
Bytovia II Bytów 3 12 5 11 5 23 6 14 9 12 5 21
Arka II Gdynia 15 5 10 7 13 10 16 9 18 11 26 10
Anioły Garczegorze 3 7 6 6 4 9 7 8 4 11 8 20
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga pomorska sezon 2018/2019

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Arka II Gdynia 36 4.36 2.86 1.5 77.78% 22.22%
2 Grom Nowy Staw 36 4.19 2.94 1.25 77.78% 22.22%
3 Stolem Gniewino 36 4.11 2.67 1.44 69.44% 30.56%
4 Jantar Ustka 36 4.08 1.64 2.44 69.44% 30.56%
5 GKS Kolbudy 36 3.94 1.42 2.53 77.78% 22.22%
6 Bytovia II Bytów 36 3.75 1.06 2.69 61.11% 38.89%
7 Wda Lipusz 36 3.69 1.5 2.19 69.44% 30.56%
8 Powiśle Dzierzgoń 36 3.64 1.94 1.69 69.44% 30.56%
9 Kaszubia Kościerzyna 36 3.61 1.81 1.81 66.67% 33.33%
10 Gryf Słupsk 36 3.58 2.36 1.22 72.22% 27.78%
11 Orkan Rumia 36 3.56 1.08 2.47 72.22% 27.78%
12 Jaguar Gdańsk 36 3.5 1.53 1.97 63.89% 36.11%
13 Lechia II Gdańsk 36 3.47 2.25 1.22 63.89% 36.11%
14 KTS-K Wikęd Luzino 36 3.39 1.61 1.78 63.89% 36.11%
15 GKS Kowale 36 3.17 1.47 1.69 58.33% 41.67%
16 Gedania Gdańsk 36 3.14 1.44 1.69 61.11% 38.89%
17 Pogoń Lębork 36 2.97 1.42 1.56 61.11% 38.89%
18 GKS Przodkowo 36 2.94 2 0.94 61.11% 38.89%
19 Anioły Garczegorze 36 2.67 0.89 1.78 50% 50%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga pomorska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Norbert Hołtyn Arka II Gdynia 29
2 Tomasz Grabowski Grom Nowy Staw 28
3 Damian Podkański Jaguar Gdańsk 21
4 Karol Czubak Jantar Ustka 21
5 Piotr Ruszkul GKS Przodkowo 20
6 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 20
7 Mateusz Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 19
8 Fabian Słowiński Gryf Słupsk 18
9 Łukasz Stasiak Gryf Słupsk 18
10 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 17
11 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 16
12 Robert Wesołowski Grom Nowy Staw 16
13 Krystian Patok GKS Przodkowo 15
14 Kamil Wójcik Jantar Ustka 14
15 Krystian Opłatkowski KTS-K Wikęd Luzino 14
16 Mateusz Górka Grom Nowy Staw 14
17 Damian Mikołajczyk Gryf Słupsk 14
18 Paweł Arndt Wda Lipusz 13
19 Mateusz Niedźwiecki GKS Przodkowo 13
20 Przemysław Żukowski Kaszubia Kościerzyna 13
21 Jan Przybyszewski GKS Kowale 13
22 Radosław Krysiński Kaszubia Kościerzyna 12
23 Paweł Czoska KTS-K Wikęd Luzino 12
24 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 12
25 Karol Januszewski Kaszubia Kościerzyna 11
26 Marcin Świątek Grom Nowy Staw 11
27 Mateusz Frankowski GKS Kolbudy 11
28 Egy Maulana Vikri Lechia II Gdańsk 11
29 Mateusz Żukowski Lechia II Gdańsk 11
30 Błażej Troka Wda Lipusz 10
31 Mateusz Gułajski Arka II Gdynia 10
32 Jakub Gronowski Wda Lipusz 10
33 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 10
34 Tomasz Tuttas GKS Przodkowo 10
35 Przemysław Iwański Pogoń Lębork 9
36 Gracjan Miszkiewicz Pogoń Lębork 9
37 Mateusz Gruszewski Grom Nowy Staw 9
38 Michał Szałek Gryf Słupsk 9
39 Mateusz Dąbrowski KTS-K Wikęd Luzino 8
40 Sebastian Rugowski Lechia II Gdańsk 8
41 Mateusz Madziąg Stolem Gniewino 8
42 Roman Zalow Jaguar Gdańsk 8
43 Maciej Miecznikowski Jantar Ustka 8
44 Tomasz Piekarski Gryf Słupsk 8
45 Mateusz Sopoćko Lechia II Gdańsk 8
46 Marcus Da Arka II Gdynia 8
47 Michał Renusz Anioły Garczegorze 8
48 Karol Domjan GKS Kowale 7
49 Paweł Deja Gedania Gdańsk 7
50 Damian Formela Anioły Garczegorze 7
51 Kamil Piotrowski Grom Nowy Staw 7
52 Ernest Skórka Gedania Gdańsk 7
53 Robert Sulewski Arka II Gdynia 7
54 Dawid Kowalski Orkan Rumia 6
55 Michał Fierka KTS-K Wikęd Luzino 6
56 Oskar Zieliński Gryf Słupsk 6
57 Hubert Syldatk Bytovia II Bytów 6
58 Bartłomiej Merchel GKS Kolbudy 6
59 Aleksandar Atanacković Pogoń Lębork 6
60 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 6
61 Adrian Kochanek Pogoń Lębork 6
62 Rafał Bujnowski Kaszubia Kościerzyna 6
63 Sebastian Frankowski GKS Kolbudy 6
64 Maciej Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 6
65 Krzysztof Kwasny GKS Kowale 6
66 Piotr Przybylski GKS Kowale 5
67 Bartosz Gutorski Powiśle Dzierzgoń 5
68 Dawid Siemko Kaszubia Kościerzyna 5
69 Szymon Rychlowski Kaszubia Kościerzyna 5
70 Patryk Kubiszewski Wda Lipusz 5
71 Karol Landowski Lechia II Gdańsk 5
72 Marcin Karniluk GKS Przodkowo 5
73 Robert Felski Powiśle Dzierzgoń 4
74 Krzysztof Cysewski Wda Lipusz 4
75 Jakub Sawicki Jaguar Gdańsk 4
76 Michał Pastuszka GKS Kolbudy 4
77 Michał Jeruć Pogoń Lębork 4
78 Piotr Gierałtowski GKS Kowale 4
79 Igor Michalski Grom Nowy Staw 4
80 Patryk Wolski Bytovia II Bytów 4
81 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 4
82 Kacper Dawid Jantar Ustka 4
83 Kacper Jendruch Gryf Słupsk 4
84 Paweł Matejek Arka II Gdynia 4
85 Dawid Stasiuk GKS Kolbudy 4
86 Krystian Espersen Jaguar Gdańsk 4
87 Grzegorz Smolarek Anioły Garczegorze 4
88 Jakub Leszkiewicz GKS Przodkowo 4
89 Karol Danielak Arka II Gdynia 4
90 Maciej Pietruszewski Jaguar Gdańsk 4
91 Paweł Pianka Gedania Gdańsk 4
92 Sebastian Gwóżdż Grom Nowy Staw 4
93 Maciej Cieślikowski GKS Kowale 4
94 Maciej Gorwa Gedania Gdańsk 4
95 Marcin Maszota KTS-K Wikęd Luzino 4
96 Ariel Borysiuk Lechia II Gdańsk 4
97 Krzysztof Idzi Orkan Rumia 4
98 Tomasz Galikowski Bytovia II Bytów 4
99 Przemysław Kostuch Pogoń Lębork 3
100 Jakub Górski Powiśle Dzierzgoń 3
101 Marcin Staszczuk Anioły Garczegorze 3
102 Fabian Urbański Arka II Gdynia 3
103 Olgierd Stanisławski GKS Kolbudy 3
104 Kuba Lizakowski Lechia II Gdańsk 3
105 Maciej Wardziński Stolem Gniewino 3
106 Krzysztof Błażek Grom Nowy Staw 3
107 Artur Ziemblewicz Gedania Gdańsk 3
108 Sebastian Samulski Orkan Rumia 3
109 Sebastian Wasiuk Jantar Ustka 3
110 Jacek Wicon KTS-K Wikęd Luzino 3
111 Maksymilian Banaszewski Arka II Gdynia 3
112 Michał Lepczak Grom Nowy Staw 3
113 Radosław Łaszczuk GKS Kowale 3
114 Patryk Kiełb Orkan Rumia 3
115 Łukasz Kwaśnik GKS Przodkowo 3
116 Paweł Żuk GKS Kolbudy 3
117 Dawid Szałecki Arka II Gdynia 3
118 Mariusz Węgliński Pogoń Lębork 3
119 Jędrzej Chyła Powiśle Dzierzgoń 3
120 Paweł Lewiński Arka II Gdynia 3
121 Bartłomiej Nałęcz Jantar Ustka 2
122 Kacper Lipski GKS Kowale 2
123 Dawid Zadrowski KTS-K Wikęd Luzino 2
124 Maciej Borski KTS-K Wikęd Luzino 2
125 Krzysztof Szymanowski Bytovia II Bytów 2
126 Łukasz Skowroński Gedania Gdańsk 2
127 Jakub Wilczyński Arka II Gdynia 2
128 Denis Sukhoruk Jaguar Gdańsk 2
129 Piotr Łapigrowski GKS Przodkowo 2
130 Kacper Dubanowski GKS Kolbudy 2
131 Kamil Sikora Kaszubia Kościerzyna 2
132 Robert Zieliński Grom Nowy Staw 2
133 Marcel Wszołek Lechia II Gdańsk 2
134 Dawid Patelczyk GKS Przodkowo 2
135 Mateusz Standura Orkan Rumia 2
136 Artur Narewski Anioły Garczegorze 2
137 Kornel Przyborowski Arka II Gdynia 2
138 Wojciech Dobek Pogoń Lębork 2
139 Mateusz Kozerkiewicz Orkan Rumia 2
140 Łukasz Łapigrowski Anioły Garczegorze 2
141 Maciej Dawid Jantar Ustka 2
142 Mohamed Doumbouya Stolem Gniewino 2
143 Paweł Piotrowski GKS Kolbudy 2
144 Kewin Wesołowski GKS Przodkowo 2
145 Krzysztof Jezierski Stolem Gniewino 2
146 Łukasz Hebel Stolem Gniewino 2
147 Mateusz Cegiełka Lechia II Gdańsk 2
148 Mariusz Jary GKS Kowale 2
149 Kacper Chajecki Bytovia II Bytów 2
150 Kacper Bednarczyk Gryf Słupsk 2
151 Wiśniewski Mateusz Gedania Gdańsk 2
152 Mateusz Lewandowski Lechia II Gdańsk 2
153 Wojciech Musuła Pogoń Lębork 2
154 Daniel Mikołajewski Lechia II Gdańsk 2
155 Bartosz Machut Wda Lipusz 2
156 Kamil Kankowski Stolem Gniewino 2
157 Damian Orłowski Powiśle Dzierzgoń 2
158 Piotr Gryszkiewicz Lechia II Gdańsk 2
159 Łukasz Janowicz Pogoń Lębork 2
160 Rafał Ogrodowicz Jaguar Gdańsk 2
161 Konrad Szydłowski Jaguar Gdańsk 2
162 Michał Bednarski Arka II Gdynia 2
163 Michał Żebrakowski Arka II Gdynia 2
164 Robert Zbrzyzny Jaguar Gdańsk 2
165 Sebastian Dziadkowiec Kaszubia Kościerzyna 2
166 Dominik Kaczmarek Jantar Ustka 2
167 Mateusz Tuzinowski Wda Lipusz 2
168 Jakub Arak Lechia II Gdańsk 2
169 Rafał Zagdan Bytovia II Bytów 2
170 Patryk Chudy GKS Kolbudy 2
171 Marek Kruczkowski Powiśle Dzierzgoń 2
172 Maciej Portasiński GKS Przodkowo 2
173 Filip Żelezik Orkan Rumia 2
174 Kamil Cios Pogoń Lębork 2
175 Filip Witkowski Gedania Gdańsk 2
176 Krzysztof Kropidłowski Bytovia II Bytów 2
177 Adam Prusaczyk Jaguar Gdańsk 2
178 Maciej Jankowski Arka II Gdynia 2
179 Przemysław Macierzyński Lechia II Gdańsk 2
180 Florian Schikowski Lechia II Gdańsk 2
181 Damian Tofil Gryf Słupsk 2
182 Michał Gajewski Gedania Gdańsk 2
183 Mateusz Muller Powiśle Dzierzgoń 2
184 Damian Lisiecki Arka II Gdynia 1
185 Oskar Bohm Arka II Gdynia 1
186 Dominik Rusnak Arka II Gdynia 1
187 Paweł Rzepnikowski Jaguar Gdańsk 1
188 Jakub Kapuściński Lechia II Gdańsk 1
189 Seweryn Wroński GKS Kolbudy 1
190 Artur Bodalski Gedania Gdańsk 1
191 Bartosz Kamiński Arka II Gdynia 1
192 Kacper Kiełb Orkan Rumia 1
193 Paweł Szmytkiewicz Gryf Słupsk 1
194 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 1
195 Jakub Jędrzejewski Grom Nowy Staw 1
196 Jakub Tobiaski KTS-K Wikęd Luzino 1
197 Maciej Błaszkowski Bytovia II Bytów 1
198 Szymon Maciołek Stolem Gniewino 1
199 Jakub Poręba Arka II Gdynia 1
200 Jarosław Felisiak Gryf Słupsk 1
201 Kacper Jaskólski GKS Przodkowo 1
202 Rafał Śmielak Orkan Rumia 1
203 Krzysztof Zblewski Bytovia II Bytów 1
204 Paweł Rutkowski KTS-K Wikęd Luzino 1
205 Dariusz Mienik KTS-K Wikęd Luzino 1
206 Rafał Prądziński Wda Lipusz 1
207 Tomasz Kotwica Stolem Gniewino 1
208 Maciej Marek Lechia II Gdańsk 1
209 Adam Kucznier Lechia II Gdańsk 1
210 Piotr Kolera Orkan Rumia 1
211 Bartłomiej Oleszczuk Jantar Ustka 1
212 Filip Tomasiewicz Anioły Garczegorze 1
213 Dawid Sołdecki Arka II Gdynia 1
214 Piotr Wieczorek GKS Przodkowo 1
215 Jacek Jadanowski Jaguar Gdańsk 1
216 Daniel Sobisz GKS Kowale 1
217 Katsura Ryuta Anioły Garczegorze 1
218 Jan Wyrwiński GKS Kolbudy 1
219 Błażej Tomasiewicz Anioły Garczegorze 1
220 Patryk Rudowski Arka II Gdynia 1
221 Łukasz Szuciło GKS Kolbudy 1
222 Dawid Markiewicz Arka II Gdynia 1
223 Adam Zgliński Gedania Gdańsk 1
224 Michał Kowalczyk GKS Kowale 1
225 Krzysztof Garbowski Gedania Gdańsk 1
226 Sebastian Krysiński Powiśle Dzierzgoń 1
227 Fabian Hiszpański Bytovia II Bytów 1
228 Grzegorz Wojtkowiak Lechia II Gdańsk 1
229 Paweł Śmigielski Orkan Rumia 1
230 Rafał Rzepecki GKS Kolbudy 1
231 Patryk Jurczak GKS Kolbudy 1
232 Adrian Petk Lechia II Gdańsk 1
233 Radosław Szuba Jaguar Gdańsk 1
234 Piotr Murawski Orkan Rumia 1
235 Nabil Aankour Arka II Gdynia 1
236 Dawid Witkowski Bytovia II Bytów 1
237 Sebastian Jeżewski Bytovia II Bytów 1
238 Artur Galeniewski Powiśle Dzierzgoń 1
239 Patryk Pytlak Jantar Ustka 1
240 Borys Narożny Kaszubia Kościerzyna 1
241 Kamil Kloskowski GKS Kowale 1
242 Augustin Baran Arka II Gdynia 1
243 Jakub Michor Pogoń Lębork 1
244 Sławomir Peszko Lechia II Gdańsk 1
245 Aleks Hendryk Bytovia II Bytów 1
246 Marcel Stanischewski Anioły Garczegorze 1
247 Rafał Siemaszko Arka II Gdynia 1
248 Jan Kopania Lechia II Gdańsk 1
249 Mariusz Karpiński Anioły Garczegorze 1
250 Mateusz Kaba Bytovia II Bytów 1
251 Dawid Tkaczyk Powiśle Dzierzgoń 1
252 Petros Ter-petrosyan GKS Kowale 1
253 Daniel Lisowski KTS-K Wikęd Luzino 1
254 Kacper Krauze Kaszubia Kościerzyna 1
255 Kacper Chodyna Bytovia II Bytów 1
256 Tomasz Makowski Lechia II Gdańsk 1
257 Bartosz Cyrak Arka II Gdynia 1
258 Mateusz Kasprowicz Arka II Gdynia 1
259 Sebastian Wąs Kaszubia Kościerzyna 1
260 Bartosz Olszewski Orkan Rumia 1
261 Mateusz Klecha GKS Przodkowo 1
262 Daniel Matys Arka II Gdynia 1
263 Bartłomiej Granosik Jantar Ustka 1
264 Aron Formela Kaszubia Kościerzyna 1
265 Jakub Chiczewski Jaguar Gdańsk 1
266 Patryk Melzer Orkan Rumia 1
267 Tomasz Jeżowski Stolem Gniewino 1
268 Łukasz Gładczuk GKS Kowale 1
269 Marek Cirkowski GKS Kowale 1
270 Maksymilian Hebel Bytovia II Bytów 1
271 Jakub Rumiński Arka II Gdynia 1
272 Wojciech Barnik Gryf Słupsk 1
273 Kamil Sikora Lechia II Gdańsk 1
274 Paweł Madziąg Stolem Gniewino 1
275 Maciej Stenka Bytovia II Bytów 1
276 Maciej Bank KTS-K Wikęd Luzino 1
277 Arkadiusz Hadrysiak Powiśle Dzierzgoń 1
278 Dominik Klecha GKS Przodkowo 1
279 Łukasz Cieszyński Wda Lipusz 1
280 Mateusz Kozieniec Kaszubia Kościerzyna 1
281 Piotr Myścich Grom Nowy Staw 1
282 Robert Cieszyński Wda Lipusz 1
283 Adrian Kwiatkowski Anioły Garczegorze 1
284 Kamil Oblizajek Bytovia II Bytów 1
285 Patryk Kotowski Powiśle Dzierzgoń 1
286 Dominik Domagała Powiśle Dzierzgoń 1
287 Dawid Żurek Wda Lipusz 1
288 Sebastian Kowalski KTS-K Wikęd Luzino 1
289 Mateusz Żebrowski Jantar Ustka 1
290 Daniel Sidor Anioły Garczegorze 1

IV liga pomorska sezon 2018/2019

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 1
2 Dawid Siemko Kaszubia Kościerzyna 1
3 Krzysztof Szymanowski Bytovia II Bytów 1
4 Mateusz Kozerkiewicz Orkan Rumia 1
5 Maciej Dawid Jantar Ustka 1
6 Krzysztof Jezierski Stolem Gniewino 1
7 Bartłomiej Oleszczuk Jantar Ustka 1
8 Daniel Sobisz GKS Kowale 1
9 Daniel Lisowski KTS-K Wikęd Luzino 1
10 Szymon Kacprowicz Powiśle Dzierzgoń 1
11 Michał Zborowski Jantar Ustka 1
12 Miłosz Kwiatkowski Powiśle Dzierzgoń 1
13 Fabian Lengiewicz Arka II Gdynia 1
14 Krzysztof Danielak Grom Nowy Staw 1
15 Patryk Labuda Pogoń Lębork 1
16 Patryk Berth Wda Lipusz 1
17 Kacper Wiśniewski Arka II Gdynia 1