III liga, gr. I sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 1 3 1 0 0 3 1 2
2 Warta Sieradz 1 3 1 0 0 3 1 2
3 Broń Radom 1 3 1 0 0 3 1 2
4 ŁKS II Łódź 1 3 1 0 0 2 0 2
5 Pelikan Łowicz 1 3 1 0 0 2 0 2
6 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 3 1 0 0 2 0 2
7 Błonianka Błonie 1 1 0 1 0 2 2 0
8 Ursus Warszawa 1 1 0 1 0 2 2 0
9 Legia II Warszawa 1 1 0 1 0 1 1 0
10 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 1 0 1 0 1 1 0
11 Olimpia Zambrów 1 1 0 1 0 0 0 0
12 Unia Skierniewice 1 1 0 1 0 0 0 0
13 Pilica Białobrzegi 1 0 0 0 1 1 3 -2
14 Jagiellonia II Białystok 1 0 0 0 1 1 3 -2
15 Sokół Ostróda 1 0 0 0 1 1 3 -2
16 Concordia Elbląg 1 0 0 0 1 0 2 -2
17 Mławianka Mława 1 0 0 0 1 0 2 -2
18 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 0 0 0 1 0 2 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Sieradz 1 3 1 0 0 3 1 2
2 Broń Radom 1 3 1 0 0 3 1 2
3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 3 1 0 0 2 0 2
4 Ursus Warszawa 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Legia II Warszawa 1 1 0 1 0 1 1 0
6 Olimpia Zambrów 1 1 0 1 0 0 0 0
7 Legionovia Legionowo 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ŁKS II Łódź 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Pelikan Łowicz 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Błonianka Błonie 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Unia Skierniewice 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Pilica Białobrzegi 1 0 0 0 1 1 3 -2
14 Jagiellonia II Białystok 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Sokół Ostróda 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Concordia Elbląg 1 0 0 0 1 0 2 -2
17 Mławianka Mława 1 0 0 0 1 0 2 -2
18 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 1 3 1 0 0 3 1 2
2 ŁKS II Łódź 1 3 1 0 0 2 0 2
3 Pelikan Łowicz 1 3 1 0 0 2 0 2
4 Błonianka Błonie 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 1 0 1 0 1 1 0
6 Unia Skierniewice 1 1 0 1 0 0 0 0
7 Warta Sieradz 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Broń Radom 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Ursus Warszawa 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Legia II Warszawa 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Olimpia Zambrów 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Pilica Białobrzegi 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Jagiellonia II Białystok 1 0 0 0 1 1 3 -2
15 Sokół Ostróda 1 0 0 0 1 1 3 -2
16 Concordia Elbląg 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Mławianka Mława 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 0 0 0 1 0 2 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Warta Sieradz

Gospodarze Wynik Goście Data
Legionovia Legionowo 0 - 0 Warta Sieradz 19 listopada 2022
Warta Sieradz 0 - 0 Unia Skierniewice 12 listopada 2022
ŁKS II Łódź 0 - 0 Warta Sieradz 5 listopada 2022
Warta Sieradz 0 - 0 Concordia Elbląg 29 października 2022
Olimpia Zambrów 0 - 0 Warta Sieradz 22 października 2022
Warta Sieradz 0 - 0 Pilica Białobrzegi 15 października 2022
Warta Sieradz 0 - 0 Błonianka Błonie 8 października 2022
Legia II Warszawa 0 - 0 Warta Sieradz 1 października 2022
Warta Sieradz 0 - 0 Mławianka Mława 24 września 2022
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Warta Sieradz 17 września 2022
Warta Sieradz 0 - 0 Broń Radom 10 września 2022
Ursus Warszawa 0 - 0 Warta Sieradz 3 września 2022
Warta Sieradz 0 - 0 Sokół Ostróda 27 sierpnia 2022
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Warta Sieradz 20 sierpnia 2022
Warta Sieradz 0 - 0 Pelikan Łowicz 17 sierpnia 2022
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Warta Sieradz 16 sierpnia 2022
Warta Sieradz 3 - 1 Jagiellonia II Białystok 6 sierpnia 2022

III liga, gr. I sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 2
2 Kacper Siudak Błonianka Błonie 2
3 Michał Kielak Broń Radom 2
4 Wiktor Płaneta Warta Sieradz 2
5 Szymon Sołtyński Pelikan Łowicz 2
6 Kamil Skok Sokół Ostróda 1
7 Sebastian Kobiera Broń Radom 1
8 Arkadiusz Ciach Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
9 Yevhen Radionov Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
10 Bartosz Bernatowicz Jagiellonia II Białystok 1
11 Jakub Pawłowski Warta Sieradz 1
12 Bartosz Rymek Legionovia Legionowo 1
13 Szymon Wiejak Legionovia Legionowo 1
14 Piotr Sonnenberg Legionovia Legionowo 1
15 Oskar Wojtysiak Pilica Białobrzegi 1
16 Maciej Radaszkiewicz ŁKS II Łódź 1
17 Jakub Tosik ŁKS II Łódź 1
18 Igor Korczakowski Legia II Warszawa 1
19 Jean Franco Sarmiento Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1