III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Puławy 11 30 10 0 1 30 13 17
2 Sokół Sieniawa 11 23 6 5 0 24 8 16
3 Wisła Sandomierz 11 22 6 4 1 20 10 10
4 Avia Świdnik 10 21 7 0 3 32 11 21
5 ŁKS Probudex Łagów 10 19 5 4 1 17 11 6
6 Wólczanka Wólka Pełkińska 10 17 5 2 3 26 17 9
7 Siarka Tarnobrzeg 10 15 4 3 3 15 7 8
8 Stal Stalowa Wola 8 14 4 2 2 13 10 3
9 Podhale Nowy Targ 8 14 4 2 2 12 9 3
10 Wisłoka Dębica 10 13 4 1 5 11 14 -3
11 Korona II Kielce 10 12 4 0 6 20 20 0
12 Chełmianka Chełm 10 12 3 3 4 11 15 -4
13 Lewart Lubartów 11 11 2 5 4 15 16 -1
14 Stal Kraśnik 11 11 3 2 6 13 19 -6
15 Orlęta Radzyń Podlaski 10 11 3 2 5 8 19 -11
16 Podlasie Biała Podlaska 9 10 3 1 5 16 28 -12
17 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9 9 3 0 6 12 12 0
18 Cracovia II 10 8 2 2 6 5 11 -6
19 KS Wiązownica 10 8 2 2 6 11 22 -11
20 Jutrzenka Giebułtów 7 6 2 0 5 4 24 -20
21 Hetman Zamość 10 2 0 2 8 6 25 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Puławy 6 18 6 0 0 15 8 7
2 Sokół Sieniawa 6 14 4 2 0 16 2 14
3 Wisła Sandomierz 6 12 3 3 0 11 4 7
4 Avia Świdnik 5 12 4 0 1 22 8 14
5 ŁKS Probudex Łagów 5 10 3 1 1 9 6 3
6 Siarka Tarnobrzeg 6 10 3 1 2 7 4 3
7 Stal Stalowa Wola 5 10 3 1 1 9 6 3
8 Orlęta Radzyń Podlaski 6 10 3 1 2 8 11 -3
9 Podlasie Biała Podlaska 4 9 3 0 1 9 6 3
10 Wólczanka Wólka Pełkińska 4 7 2 1 1 9 6 3
11 Podhale Nowy Targ 3 7 2 1 0 5 2 3
12 Lewart Lubartów 6 7 1 4 1 9 7 2
13 Korona II Kielce 4 6 2 0 2 12 4 8
14 Cracovia II 4 6 2 0 2 4 4 0
15 Wisłoka Dębica 5 3 1 0 4 4 8 -4
16 Chełmianka Chełm 4 3 0 3 1 3 4 -1
17 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 3 1 0 3 3 4 -1
18 KS Wiązownica 6 3 1 0 5 7 16 -9
19 Hetman Zamość 5 2 0 2 3 2 10 -8
20 Stal Kraśnik 6 1 0 1 5 8 15 -7
21 Jutrzenka Giebułtów 3 0 0 0 3 1 13 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Puławy 5 12 4 0 1 15 5 10
2 Wisła Sandomierz 5 10 3 1 1 9 6 3
3 Wólczanka Wólka Pełkińska 6 10 3 1 2 17 11 6
4 Wisłoka Dębica 5 10 3 1 1 7 6 1
5 Stal Kraśnik 5 10 3 1 1 5 4 1
6 Sokół Sieniawa 5 9 2 3 0 8 6 2
7 Avia Świdnik 5 9 3 0 2 10 3 7
8 ŁKS Probudex Łagów 5 9 2 3 0 8 5 3
9 Chełmianka Chełm 6 9 3 0 3 8 11 -3
10 Podhale Nowy Targ 5 7 2 1 2 7 7 0
11 Korona II Kielce 6 6 2 0 4 8 16 -8
12 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5 6 2 0 3 9 8 1
13 Jutrzenka Giebułtów 4 6 2 0 2 3 11 -8
14 Siarka Tarnobrzeg 4 5 1 2 1 8 3 5
15 KS Wiązownica 4 5 1 2 1 4 6 -2
16 Stal Stalowa Wola 3 4 1 1 1 4 4 0
17 Lewart Lubartów 5 4 1 1 3 6 9 -3
18 Cracovia II 6 2 0 2 4 1 7 -6
19 Orlęta Radzyń Podlaski 4 1 0 1 3 0 8 -8
20 Podlasie Biała Podlaska 5 1 0 1 4 7 22 -15
21 Hetman Zamość 5 0 0 0 5 4 15 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Stal Kraśnik

Gospodarze Wynik Goście Data
Avia Świdnik 0 - 0 Stal Kraśnik 31 października 2020
Stal Kraśnik 0 - 0 Cracovia II 10 października 2020
Avia Świdnik 0 - 0 Stal Kraśnik 14 marca 2020
Stal Kraśnik 5 - 0 Avia Świdnik 18 sierpnia 2019
Avia Świdnik 0 - 0 Stal Kraśnik 9 marca 2019
Stal Kraśnik 2 - 0 Avia Świdnik 11 sierpnia 2018
Avia Świdnik 3 - 0 Stal Kraśnik 11 kwietnia 2015
Stal Kraśnik 2 - 0 Avia Świdnik 10 września 2014
Avia Świdnik 1 - 0 Stal Kraśnik 16 listopada 2013
Stal Kraśnik 4 - 3 Avia Świdnik 11 sierpnia 2013
Stal Kraśnik 1 - 1 Avia Świdnik 28 kwietnia 2013
Avia Świdnik 8 - 0 Stal Kraśnik 8 września 2012
Avia Świdnik 1 - 0 Stal Kraśnik 2 maja 2012
Stal Kraśnik 0 - 2 Avia Świdnik 25 września 2011
Avia Świdnik 3 - 0 Stal Kraśnik 12 maja 2010
Stal Kraśnik 1 - 2 Avia Świdnik 6 września 2009

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Białek Avia Świdnik 10
2 Krzysztof Pietluch Wólczanka Wólka Pełkińska 9
3 Adrian Paluchowski Wisła Puławy 9
4 Łukasz Kacprzycki Wisła Puławy 8
5 Michał Fidziukiewicz Stal Stalowa Wola 7
6 Kacper Durda Wólczanka Wólka Pełkińska 7
7 Kamil Kocoł Podlasie Biała Podlaska 7
8 Adam Imiela ŁKS Probudex Łagów 6
9 Michał Grunt Podhale Nowy Targ 6
10 Krystian Żelisko Lewart Lubartów 6
11 Kamil Bełczowski Wisła Sandomierz 5
12 Dominik Maluga Avia Świdnik 5
13 Kacper Rop KS Wiązownica 5
14 Mariusz Chmielewski Podlasie Biała Podlaska 4
15 Bartłomiej Purcha Sokół Sieniawa 4
16 Kamil Oziemczuk Avia Świdnik 4
17 Mateusz Sowiński Korona II Kielce 4
18 Szymon Stanisławski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4
19 Paweł Wolski Siarka Tarnobrzeg 4
20 Dariusz Cygan Stal Kraśnik 4
21 Tomasz Wojcinowicz Wisła Sandomierz 4
22 Amarildo Balotelli ŁKS Probudex Łagów 4
23 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 4
24 Michał Kitliński Sokół Sieniawa 3
25 Paweł Hass Sokół Sieniawa 3
26 Artur Piróg Korona II Kielce 3
27 Krystian Puton Wisła Puławy 3
28 Gabriel Mierzwiński Podlasie Biała Podlaska 3
29 Paweł Uliczny Avia Świdnik 3
30 Maciej Firlej Korona II Kielce 3
31 Jakub Górski Korona II Kielce 3
32 Dawid Sojda Wisłoka Dębica 3
33 Krystian Zaręba ŁKS Probudex Łagów 3
34 Paweł Myśliwiecki Chełmianka Chełm 3
35 Emil Drozdowicz Wisła Puławy 3
36 Daquan King Sokół Sieniawa 3
37 Dominik Pikiel Sokół Sieniawa 3
38 Adam Waszkiewicz Stal Stalowa Wola 2
39 Kacper Drelich Sokół Sieniawa 2
40 Łukasz Mazurek Sokół Sieniawa 2
41 Dawid Dynarek Podhale Nowy Targ 2
42 Michał Nawrot Podhale Nowy Targ 2
43 Dawid Skoczylas Chełmianka Chełm 2
44 Wojciech Trochim KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
45 Arkadiusz Gajewski Siarka Tarnobrzeg 2
46 Bartosz Dyszy Stal Kraśnik 2
47 Tomasz Zając Wisła Puławy 2
48 Wiktor Długosz Korona II Kielce 2
49 Krzysztof Kozieł Jutrzenka Giebułtów 2
50 Adam Zawierucha Stal Kraśnik 2
51 Oskar Majda Sokół Sieniawa 2
52 Maciej Wojczuk Orlęta Radzyń Podlaski 2
53 Rafał Kruczkowski Hetman Zamość 2
54 Kamil Kargulewicz Siarka Tarnobrzeg 2
55 Damian Szpak Avia Świdnik 2
56 Eryk Ceglarz Avia Świdnik 2
57 Mirosław Kmiotek Wisła Sandomierz 2
58 Adrian Popiołek Stal Kraśnik 2
59 Krystian Mroczek Avia Świdnik 2
60 Kamil Matofij Wólczanka Wólka Pełkińska 2
61 Tomasz Brzyski Chełmianka Chełm 2
62 Kacper Józefiak Siarka Tarnobrzeg 2
63 Paweł Rogala Siarka Tarnobrzeg 2
64 Sebastian Pawlak Wisłoka Dębica 2
65 Łukasz Najda Lewart Lubartów 2
66 Włodzimierz Puton Wisła Puławy 2
67 Bartosz Szydłowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
68 Grzegorz Bonin Chełmianka Chełm 2
69 Marcel Tyl Wisła Sandomierz 2
70 Przemysław Skrodziuk Podlasie Biała Podlaska 1
71 Krzysztof Kasperkowicz Sokół Sieniawa 1
72 Jakub Szczypek Wólczanka Wólka Pełkińska 1
73 Michał Kobiałka Orlęta Radzyń Podlaski 1
74 Kacper Masny Wólczanka Wólka Pełkińska 1
75 Damian Lepiarz Podhale Nowy Targ 1
76 Eryk Galara Wólczanka Wólka Pełkińska 1
77 Wesley vincent Cain Hetman Zamość 1
78 Piotr Jamroż Hetman Zamość 1
79 Mateusz Jarzynka Cracovia II 1
80 Konrad Kumor KS Wiązownica 1
81 Błażej Cyfert Wisła Puławy 1
82 Jan Imiołek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
83 Piotr Witasik Stal Stalowa Wola 1
84 Mateusz Janeczko Siarka Tarnobrzeg 1
85 Krystian Michalak Stal Kraśnik 1
86 Kacper Rogoziński ŁKS Probudex Łagów 1
87 Oleksii Prytuliak Chełmianka Chełm 1
88 Mateusz Pielach Wisła Puławy 1
89 Marcin Sudy Wisła Sandomierz 1
90 Jakub Siedlecki Wisła Sandomierz 1
91 Jakub Syryjczyk Orlęta Radzyń Podlaski 1
92 Bartosz Fiedeń Lewart Lubartów 1
93 Mateusz Olejarka Wólczanka Wólka Pełkińska 1
94 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 1
95 Krystian Wrona Wólczanka Wólka Pełkińska 1
96 Bartosz Sulkowski Siarka Tarnobrzeg 1
97 Sebastian Fedan Wisłoka Dębica 1
98 Patryk Drozd Avia Świdnik 1
99 Konrad Nowak Lewart Lubartów 1
100 Bartosz Zbiciak Lewart Lubartów 1
101 Michał Zięba Stal Stalowa Wola 1
102 Ernest Skrzyński Stal Kraśnik 1
103 Miłosz Matuszewski Wisła Sandomierz 1
104 Arkadiusz Górka Avia Świdnik 1
105 Maciej Wiśniewski Cracovia II 1
106 Michał Rakoczy Cracovia II 1
107 Rafał Turczyn Hetman Zamość 1
108 Bartosz Mroczek Avia Świdnik 1
109 Dawid Lisowski Korona II Kielce 1
110 Jakub Konstantyn Korona II Kielce 1
111 Dawid Bałdyga Siarka Tarnobrzeg 1
112 Krzysztof Zawiślak Wisła Sandomierz 1
113 Kamil Bała Wólczanka Wólka Pełkińska 1
114 Szymon Jarosz Stal Stalowa Wola 1
115 Arkadiusz Kot Orlęta Radzyń Podlaski 1
116 Szymon Kamiński Orlęta Radzyń Podlaski 1
117 Patryk Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 1
118 Piotr Lisowski Korona II Kielce 1
119 Grzegorz Fularski Lewart Lubartów 1
120 Aleks Aftyka Lewart Lubartów 1
121 Mikołaj Grzęda Hetman Zamość 1
122 Rafał Kursa Avia Świdnik 1
123 Bruno Worotyński Wisła Sandomierz 1
124 Hubert Król Wisłoka Dębica 1
125 Konrad Buć KS Wiązownica 1
126 Rafał Kiczuk Wisła Puławy 1
127 Marcin Przybysławski Korona II Kielce 1
128 Sebastian Strózik Cracovia II 1
129 Robert Majewski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
130 Julien Tadrowski Stal Kraśnik 1
131 Bartosz Klockowski Wisła Sandomierz 1
132 Jakub Chrzanowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
133 Patryk Kapuściński Sokół Sieniawa 1
134 Mateusz Gul Wólczanka Wólka Pełkińska 1
135 Bartłomiej Gliniak KS Wiązownica 1
136 Maciej Kolasa ŁKS Probudex Łagów 1
137 Krzysztof Michalec Jutrzenka Giebułtów 1
138 Błażej Skórski Podhale Nowy Targ 1
139 Hubert Kotowicz Chełmianka Chełm 1
140 Kacper Wydra KS Wiązownica 1
141 Valeriy Sokolenko KS Wiązownica 1
142 Oskar Sewerzyński Korona II Kielce 1
143 Rafał Dusiło Wólczanka Wólka Pełkińska 1
144 Karol Kalita Orlęta Radzyń Podlaski 1
145 Tomasz Bała Cracovia II 1