III liga, gr. III sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Zagłębie II Lubin 34 77 23 8 3 86 42 44
2 Ślęza Wrocław 34 69 20 9 5 82 37 45
3 Polonia Bytom 34 65 20 5 9 66 34 32
4 Rekord Bielsko-Biała 34 62 18 8 8 70 42 28
5 LKS Goczałkowice Zdrój 34 54 15 9 10 47 41 6
6 Miedź II Legnica 34 52 15 7 12 56 63 -7
7 Górnik II Zabrze 34 51 15 6 13 49 49 0
8 Pniówek Pawłowice Śląskie 34 47 12 11 11 55 55 0
9 Stal Brzeg 34 46 14 4 16 51 47 4
10 Lechia Zielona Góra 34 45 12 9 13 49 44 5
11 MKS Kluczbork 34 43 12 7 15 55 57 -2
12 Odra Wodzisław Śląski 34 43 12 7 15 47 63 -16
13 Gwarek Tarnowskie Góry 34 39 9 12 13 44 50 -6
14 Carina Gubin 34 39 11 6 17 40 49 -9
15 Warta Gorzów Wielkopolski 34 36 9 9 16 41 54 -13
16 Piast Żmigród 34 36 10 6 18 46 76 -30
17 Karkonosze Jelenia Góra 34 30 9 3 22 40 69 -29
18 Foto-Higiena Gać 34 18 4 6 24 29 81 -52
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Zagłębie II Lubin 17 42 13 3 1 53 19 34
2 Ślęza Wrocław 17 37 11 4 2 48 19 29
3 Polonia Bytom 17 36 11 3 3 39 15 24
4 LKS Goczałkowice Zdrój 17 32 9 5 3 28 17 11
5 Rekord Bielsko-Biała 17 31 9 4 4 32 18 14
6 Górnik II Zabrze 17 31 9 4 4 23 15 8
7 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 29 8 5 4 32 25 7
8 Miedź II Legnica 17 27 8 3 6 30 33 -3
9 Stal Brzeg 17 25 8 1 8 26 25 1
10 Lechia Zielona Góra 17 24 6 6 5 28 23 5
11 Carina Gubin 17 24 7 3 7 21 19 2
12 MKS Kluczbork 17 23 7 2 8 33 27 6
13 Odra Wodzisław Śląski 17 22 6 4 7 21 30 -9
14 Karkonosze Jelenia Góra 17 20 6 2 9 22 28 -6
15 Gwarek Tarnowskie Góry 17 19 4 7 6 18 23 -5
16 Piast Żmigród 17 19 6 1 10 21 36 -15
17 Warta Gorzów Wielkopolski 17 17 4 5 8 23 26 -3
18 Foto-Higiena Gać 17 4 0 4 13 15 42 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Zagłębie II Lubin 17 35 10 5 2 33 23 10
2 Ślęza Wrocław 17 32 9 5 3 34 18 16
3 Rekord Bielsko-Biała 17 31 9 4 4 38 24 14
4 Polonia Bytom 17 29 9 2 6 27 19 8
5 Miedź II Legnica 17 25 7 4 6 26 30 -4
6 LKS Goczałkowice Zdrój 17 22 6 4 7 19 24 -5
7 Stal Brzeg 17 21 6 3 8 25 22 3
8 Lechia Zielona Góra 17 21 6 3 8 21 21 0
9 Odra Wodzisław Śląski 17 21 6 3 8 26 33 -7
10 Górnik II Zabrze 17 20 6 2 9 26 34 -8
11 MKS Kluczbork 17 20 5 5 7 22 30 -8
12 Gwarek Tarnowskie Góry 17 20 5 5 7 26 27 -1
13 Warta Gorzów Wielkopolski 17 19 5 4 8 18 28 -10
14 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 18 4 6 7 23 30 -7
15 Piast Żmigród 17 17 4 5 8 25 40 -15
16 Carina Gubin 17 15 4 3 10 19 30 -11
17 Foto-Higiena Gać 17 14 4 2 11 14 39 -25
18 Karkonosze Jelenia Góra 17 10 3 1 13 18 41 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Polonia Bytom

Gospodarze Wynik Goście Data
Odra Wodzisław Śląski 1 - 0 Polonia Bytom 15 czerwca 2022
Polonia Bytom 5 - 0 Piast Żmigród 11 czerwca 2022
Polonia Bytom 9 - 0 Foto-Higiena Gać 4 czerwca 2022
Ślęza Wrocław 4 - 2 Polonia Bytom 28 maja 2022
Polonia Bytom 1 - 1 MKS Kluczbork 21 maja 2022
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 5 Polonia Bytom 14 maja 2022
Polonia Bytom 1 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry 7 maja 2022
Lechia Zielona Góra 1 - 2 Polonia Bytom 30 kwietnia 2022
Polonia Bytom 1 - 1 Rekord Bielsko-Biała 27 kwietnia 2022
Zagłębie II Lubin 2 - 0 Polonia Bytom 23 kwietnia 2022
Polonia Bytom 3 - 2 Stal Brzeg 16 kwietnia 2022
Polonia Bytom 1 - 2 Górnik II Zabrze 13 kwietnia 2022
Karkonosze Jelenia Góra 1 - 2 Polonia Bytom 9 kwietnia 2022
Polonia Bytom 2 - 1 Carina Gubin 25 marca 2022
Polonia Bytom 3 - 0 LKS Goczałkowice Zdrój 19 marca 2022
Polonia Bytom 2 - 4 Warta Gorzów Wielkopolski 12 marca 2022
Polonia Bytom 1 - 1 Miedź II Legnica 20 listopada 2021
Polonia Bytom 2 - 0 Odra Wodzisław Śląski 12 listopada 2021
Piast Żmigród 0 - 1 Polonia Bytom 6 listopada 2021
Foto-Higiena Gać 0 - 1 Polonia Bytom 30 października 2021
Polonia Bytom 2 - 0 Ślęza Wrocław 23 października 2021
MKS Kluczbork 1 - 2 Polonia Bytom 16 października 2021
Polonia Bytom 2 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 października 2021
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 5 Polonia Bytom 2 października 2021
Polonia Bytom 1 - 0 Lechia Zielona Góra 25 września 2021
Rekord Bielsko-Biała 0 - 0 Polonia Bytom 18 września 2021
Polonia Bytom 1 - 2 Zagłębie II Lubin 12 września 2021
Stal Brzeg 1 - 3 Polonia Bytom 8 września 2021
Polonia Bytom 2 - 1 Karkonosze Jelenia Góra 4 września 2021
Górnik II Zabrze 2 - 0 Polonia Bytom 29 sierpnia 2021
Carina Gubin 1 - 0 Polonia Bytom 21 sierpnia 2021
LKS Goczałkowice Zdrój 2 - 0 Polonia Bytom 18 sierpnia 2021
Warta Gorzów Wielkopolski 0 - 2 Polonia Bytom 13 sierpnia 2021
Miedź II Legnica 2 - 2 Polonia Bytom 8 sierpnia 2021

III liga, gr. III sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 18
2 Patryk Kusztal Zagłębie II Lubin 18
3 Lucjan Zieliński MKS Kluczbork 16
4 Rafał Adamski Zagłębie II Lubin 14
5 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 13
6 Marcin Przybylski MKS Kluczbork 13
7 Norbert Jaszczak Gwarek Tarnowskie Góry 13
8 Damian Celuch Stal Brzeg 12
9 Marcin Wróbel Rekord Bielsko-Biała 12
10 Piotr Stępień Ślęza Wrocław 12
11 Dawid Krzemień Polonia Bytom 11
12 Piotr Ćwielong LKS Goczałkowice Zdrój 11
13 Michał Sypek Stal Brzeg 11
14 Jan Ciućka Górnik II Zabrze 11
15 Mykyta Łoboda Lechia Zielona Góra 10
16 Dawid Wolny Polonia Bytom 10
17 Vinicius Matheus Ślęza Wrocław 10
18 Alan Lubaski Górnik II Zabrze 10
19 Tomasz Nowak Rekord Bielsko-Biała 10
20 Daniel Stanclik Piast Żmigród 10
21 Krzysztof Kiklaisz LKS Goczałkowice Zdrój 9
22 Mateusz Baszak Karkonosze Jelenia Góra 9
23 Paweł Krauz Warta Gorzów Wielkopolski 9
24 Karol Stanek Gwarek Tarnowskie Góry 8
25 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 8
26 Jan Borek Odra Wodzisław Śląski 8
27 Mateusz Czerwiński Karkonosze Jelenia Góra 8
28 Dominik Bronisławski Stal Brzeg 8
29 Adrian Błaszkiewicz MKS Kluczbork 8
30 Łukasz Orzechowski Foto-Higiena Gać 8
31 Tomasz Mamis Miedź II Legnica 8
32 Kacper Głowieńkowski Piast Żmigród 8
33 Byron Burgering Miedź II Legnica 8
34 Marcin Wodecki Górnik II Zabrze 7
35 Patryk Stefański Polonia Bytom 7
36 Dawid Weis Pniówek Pawłowice Śląskie 7
37 Szczepan Mucha Rekord Bielsko-Biała 7
38 Orest Tkachuk Polonia Bytom 7
39 Dawid Kasprzyk Rekord Bielsko-Biała 7
40 Tomasz Wojciechowski Piast Żmigród 7
41 Alefe lima Santos Ślęza Wrocław 7
42 Daniel Dudziński Zagłębie II Lubin 7
43 Daniel Feruga Rekord Bielsko-Biała 7
44 Denis Matuszewski Carina Gubin 7
45 Cyprian Poniedziałek Carina Gubin 7
46 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 6
47 Mikołaj Wawrzyniak Ślęza Wrocław 6
48 Tobiasz Jarczak Piast Żmigród 6
49 Joao Passoni Ślęza Wrocław 6
50 Karol Gardzielewicz Warta Gorzów Wielkopolski 6
51 Grzegorz Bartczak Miedź II Legnica 6
52 Daniel Barbus Gwarek Tarnowskie Góry 6
53 Kamil Chiliński Odra Wodzisław Śląski 6
54 Kacper Zając Zagłębie II Lubin 5
55 Sebastian Pączko Polonia Bytom 5
56 Mateusz Surożyński Lechia Zielona Góra 5
57 Jakub Sypek Zagłębie II Lubin 5
58 Filip Matuszczyk LKS Goczałkowice Zdrój 5
59 Jakub Babij Lechia Zielona Góra 5
60 Marcin Niemczyk Stal Brzeg 5
61 Werick Caetano Miedź II Legnica 5
62 Adrian Niewiadomski Ślęza Wrocław 5
63 Tomasz Pieńko Zagłębie II Lubin 5
64 Marcin Gołębiowski Piast Żmigród 4
65 Przemysław Mońka LKS Goczałkowice Zdrój 4
66 Radosław Mikołajczak Warta Gorzów Wielkopolski 4
67 Sebastian Jaroszyński Foto-Higiena Gać 4
68 Wojciech Wenglorz Odra Wodzisław Śląski 4
69 Paweł Zdunek Odra Wodzisław Śląski 4
70 Wiktor Plejak Odra Wodzisław Śląski 4
71 Mateusz Chmarek Zagłębie II Lubin 4
72 Mateusz Madzia Rekord Bielsko-Biała 4
73 Gabriel Afonso Ślęza Wrocław 4
74 Michał Nagrodzki Polonia Bytom 4
75 Mateusz Mielczarek Gwarek Tarnowskie Góry 4
76 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 4
77 Michał Dryja Karkonosze Jelenia Góra 4
78 Bartłomiej Korbecki Górnik II Zabrze 4
79 Szymon Gemborys LKS Goczałkowice Zdrój 4
80 Michał Rostkowski Górnik II Zabrze 4
81 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 4
82 Przemysław Haraszkiewicz Carina Gubin 4
83 Daniel Iwanek Polonia Bytom 4
84 Łukasz Łakomy Zagłębie II Lubin 4
85 Dawid Szkudlarek Górnik II Zabrze 4
86 Paweł Niemienionek Karkonosze Jelenia Góra 4
87 Vinícius Veneranda Miedź II Legnica 4
88 Mateusz Zientarski Lechia Zielona Góra 3
89 Peter Juritka Górnik II Zabrze 3
90 Mateusz Stempin Ślęza Wrocław 3
91 Mateusz Kluzek Ślęza Wrocław 3
92 Michał Bedronka Polonia Bytom 3
93 Dominik Lewandowski MKS Kluczbork 3
94 Kacper Jóźwicki MKS Kluczbork 3
95 Błażej Czuban Odra Wodzisław Śląski 3
96 Mateusz Kizyma Zagłębie II Lubin 3
97 Kacper Lepczyński Zagłębie II Lubin 3
98 Maciej Diduszko Carina Gubin 3
99 Seweryn Caputa Rekord Bielsko-Biała 3
100 Bartłomiej Twarkowski Rekord Bielsko-Biała 3
101 Radosław Kruppa Odra Wodzisław Śląski 3
102 Jakub Ryś Carina Gubin 3
103 Mateusz Ogrodowski Warta Gorzów Wielkopolski 3
104 Adam Samiec Ślęza Wrocław 3
105 Mateusz Kaczmarek Miedź II Legnica 3
106 Szymon Sołtyński Piast Żmigród 3
107 Michał Płonka Polonia Bytom 3
108 Mateusz Dychus Stal Brzeg 3
109 Damian Furczyk LKS Goczałkowice Zdrój 3
110 Nikodem Siudak Karkonosze Jelenia Góra 3
111 Wojciech Łaski Pniówek Pawłowice Śląskie 3
112 Maciej Kazimierowicz LKS Goczałkowice Zdrój 3
113 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 3
114 Adam Antochów Carina Gubin 3
115 Paweł Posmyk Warta Gorzów Wielkopolski 3
116 Daniel Łuczak Piast Żmigród 3
117 Filip Balcewicz Miedź II Legnica 3
118 Eryk Moryson Piast Żmigród 2
119 Tomasz Gajda MKS Kluczbork 2
120 Paweł Fediuk Ślęza Wrocław 2
121 Michał Kochanowski Carina Gubin 2
122 Mariusz Magiera LKS Goczałkowice Zdrój 2
123 Patryk Pytlewski Górnik II Zabrze 2
124 Wojciech Szafranek Zagłębie II Lubin 2
125 Mateusz Lechowicz Stal Brzeg 2
126 Jakub Czajkowski Stal Brzeg 2
127 Jakub Gil Ślęza Wrocław 2
128 Dominik Krukowski Ślęza Wrocław 2
129 Grzegorz Glapka Pniówek Pawłowice Śląskie 2
130 Artur Gać Odra Wodzisław Śląski 2
131 Tomasz Musioł Pniówek Pawłowice Śląskie 2
132 Dawid Ufir Warta Gorzów Wielkopolski 2
133 Wojciech Mucha MKS Kluczbork 2
134 Maksymilian Trepczyński Ślęza Wrocław 2
135 Dawid Morcinek Pniówek Pawłowice Śląskie 2
136 Piotr Pacholski Pniówek Pawłowice Śląskie 2
137 Konrad Kareta Rekord Bielsko-Biała 2
138 Patryk Moś MKS Kluczbork 2
139 Szymon Kalisz Odra Wodzisław Śląski 2
140 Ibrahima Touré Karkonosze Jelenia Góra 2
141 Adrian Dąbrowski Karkonosze Jelenia Góra 2
142 Michał Pojasek Miedź II Legnica 2
143 Maksymilian Podgórski Stal Brzeg 2
144 Yuya Kamon Carina Gubin 2
145 Damian Oko Zagłębie II Lubin 2
146 Szymon Ciuberek Pniówek Pawłowice Śląskie 2
147 Piotr Trąd Pniówek Pawłowice Śląskie 2
148 Dawid Wiciński Pniówek Pawłowice Śląskie 2
149 Przemysław Kocot Karkonosze Jelenia Góra 2
150 Konrad Andrzejczak Polonia Bytom 2
151 Thomas Pranica Górnik II Zabrze 2
152 Konrad Grzymisławski Carina Gubin 2
153 Krzysztof Hałgas Polonia Bytom 2
154 Wojciech Dragon LKS Goczałkowice Zdrój 2
155 Dominik Nowakowski Warta Gorzów Wielkopolski 2
156 Pavlo Koval Stal Brzeg 2
157 Kamil Niewiadomski Miedź II Legnica 2
158 Marcin Pisarek Gwarek Tarnowskie Góry 2
159 Krzysztof Wingralek Górnik II Zabrze 2
160 Jakub Jarzębowski Foto-Higiena Gać 2
161 Szymon Wróblewski Rekord Bielsko-Biała 2
162 Grzegorz Ochwat Polonia Bytom 2
163 Kornel Traczyk Ślęza Wrocław 2
164 Beniamin Glinka MKS Kluczbork 2
165 Bartłomiej Kłudka Zagłębie II Lubin 2
166 Wojciech Boksiński Carina Gubin 2
167 Jakub Siga Zagłębie II Lubin 2
168 Filip Szczypkowski Foto-Higiena Gać 2
169 Maciej Matusik Stal Brzeg 2
170 Bruno Garcia Miedź II Legnica 2
171 Jakub Kolan Zagłębie II Lubin 1
172 Kamil Kurianowicz Karkonosze Jelenia Góra 1
173 Maciej Maćkowiak Lechia Zielona Góra 1
174 Kacper Chmielowski Miedź II Legnica 1
175 Marcin Szemis Foto-Higiena Gać 1
176 Radosław Bąk Foto-Higiena Gać 1
177 Marcin Orzechowski Miedź II Legnica 1
178 Mateusz Letkiewicz Miedź II Legnica 1
179 Krzysztof Krzyżok Odra Wodzisław Śląski 1
180 Kacper Żelazowski Odra Wodzisław Śląski 1
181 Kamil Żołna Rekord Bielsko-Biała 1
182 Maciej Magdziak Carina Gubin 1
183 Arkadiusz Maj Polonia Bytom 1
184 Brajan Burzyński Warta Gorzów Wielkopolski 1
185 Kacper Klimkiewicz Miedź II Legnica 1
186 Jan Leończyk Stal Brzeg 1
187 Kamil Herman Pniówek Pawłowice Śląskie 1
188 Gracjan Komarnicki Carina Gubin 1
189 Jerzy Łada Foto-Higiena Gać 1
190 Wesley Omuru Miedź II Legnica 1
191 Marcin Wdowiak Stal Brzeg 1
192 Kamil Kruk Zagłębie II Lubin 1
193 Michał Hawryło Ślęza Wrocław 1
194 Jakub Telatyński Foto-Higiena Gać 1
195 Adam Ratajczyk Zagłębie II Lubin 1
196 Adam Danch LKS Goczałkowice Zdrój 1
197 Jon Aurtenetxe Miedź II Legnica 1
198 Mariusz Kaczmarczyk Lechia Zielona Góra 1
199 Mateusz Pańkowski Rekord Bielsko-Biała 1
200 Łukasz Skowron Foto-Higiena Gać 1
201 Szymon Nocoń Rekord Bielsko-Biała 1
202 Jakub Okaj Górnik II Zabrze 1
203 Patryk Szymański Piast Żmigród 1
204 Arkadiusz Krysik Rekord Bielsko-Biała 1
205 Michał Bednarski Miedź II Legnica 1
206 Dawid Pakulski Zagłębie II Lubin 1
207 Dominik Więcek Zagłębie II Lubin 1
208 Bartosz Woźniak Carina Gubin 1
209 Artur Małecki Lechia Zielona Góra 1
210 Radosław Krzyśkow MKS Kluczbork 1
211 Paweł Jachno Warta Gorzów Wielkopolski 1
212 Ruben Hoogenhout Miedź II Legnica 1
213 Vinícius Veneranda Lechia Zielona Góra 1
214 Kamil Glenc Pniówek Pawłowice Śląskie 1
215 Mateusz Flak Odra Wodzisław Śląski 1
216 Natan Wysiński Miedź II Legnica 1
217 Emmanuel Agbor Miedź II Legnica 1
218 Krystian Rybicki Warta Gorzów Wielkopolski 1
219 Mateusz Bąk Gwarek Tarnowskie Góry 1
220 Korneliusz Karolczak Miedź II Legnica 1
221 Norbert Radkiewicz Polonia Bytom 1
222 Marcin Garuch Miedź II Legnica 1
223 Mateusz Kulchawy Karkonosze Jelenia Góra 1
224 Dominik Siwiński Warta Gorzów Wielkopolski 1
225 Marcel Kasprzak Warta Gorzów Wielkopolski 1
226 Konrad Sitko Lechia Zielona Góra 1
227 Michał Bogacz Zagłębie II Lubin 1
228 Milan Posmyk Zagłębie II Lubin 1
229 Bartosz Gocyka Górnik II Zabrze 1
230 Michał Maj Stal Brzeg 1
231 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 1
232 Cezary Kępczyński Piast Żmigród 1
233 Patryk Grychtolik Gwarek Tarnowskie Góry 1
234 Mateusz Pawlak Górnik II Zabrze 1
235 Patryk Joachim Gwarek Tarnowskie Góry 1
236 Maciej Borycka Gwarek Tarnowskie Góry 1
237 Sebastian Rogala Stal Brzeg 1
238 David Toševski Górnik II Zabrze 1
239 Adrian Dziedzic Górnik II Zabrze 1
240 Mikołaj Milewski Karkonosze Jelenia Góra 1
241 Adam Nowak Warta Gorzów Wielkopolski 1
242 Adrian Marchel Warta Gorzów Wielkopolski 1
243 Jakub Rogalski Zagłębie II Lubin 1
244 Kamil Nykiel MKS Kluczbork 1
245 João Guimarães Carina Gubin 1
246 Dominik Kuboń Foto-Higiena Gać 1
247 Jakub Szymański Górnik II Zabrze 1
248 Wiktor Skała Górnik II Zabrze 1
249 Fabian Tomaszewski Carina Gubin 1
250 Bartosz Konieczny Lechia Zielona Góra 1
251 Jan Zioła Lechia Zielona Góra 1
252 Kornel Wieczorek Lechia Zielona Góra 1
253 Grzegorz Kazimierowicz Foto-Higiena Gać 1
254 Maciej Tomaszewski Ślęza Wrocław 1
255 Kamil Zalewski Gwarek Tarnowskie Góry 1
256 Kamil Spratek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
257 Marcel Jaszczyk MKS Kluczbork 1
258 Dariusz Stalmach Górnik II Zabrze 1
259 Brajan Kułakowski Karkonosze Jelenia Góra 1
260 Ilan Rappoport Foto-Higiena Gać 1
261 Krystian Pabiniak Foto-Higiena Gać 1
262 Artur Łuczkiewicz Foto-Higiena Gać 1
263 Łukasz Hanzel LKS Goczałkowice Zdrój 1
264 Martins Ekwueme Lechia Zielona Góra 1
265 Dawid Hanc Zagłębie II Lubin 1
266 Arsen Hrosu Górnik II Zabrze 1
267 Aron Athenstadt Lechia Zielona Góra 1
268 Jakub Szendzielorz LKS Goczałkowice Zdrój 1
269 Rafał Ostrowski Lechia Zielona Góra 1
270 Oliwier Sławiński Zagłębie II Lubin 1
271 Michał Kuriata Stal Brzeg 1
272 Paweł Tupaj Miedź II Legnica 1
273 Dominik Konieczny Polonia Bytom 1
274 Jacek Wuwer Polonia Bytom 1
275 Paweł Bujakiewicz Foto-Higiena Gać 1