III liga, gr. III sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 17 36 11 3 3 33 16 17
2 Ruch Chorzów 17 30 8 6 3 33 19 14
3 Polonia Bytom 17 30 9 3 5 28 17 11
4 Ruch Zdzieszowice 17 29 8 5 4 24 19 5
5 Gwarek Tarnowskie Góry 17 27 8 3 6 30 25 5
6 MKS Kluczbork 17 27 8 3 6 29 24 5
7 Rekord Bielsko-Biała 17 26 8 2 7 25 28 -3
8 Lechia Zielona Góra 17 26 8 2 7 29 33 -4
9 Ślęza Wrocław 17 24 6 6 5 22 19 3
10 Górnik II Zabrze 17 24 7 3 7 31 29 2
11 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 24 6 6 5 22 20 2
12 Foto-Higiena Gać 17 24 6 6 5 23 23 0
13 ROW 1964 Rybnik 17 21 6 3 8 29 32 -3
14 Miedź II Legnica 17 19 4 7 6 30 29 1
15 Stal Brzeg 17 19 4 7 6 21 24 -3
16 Zagłębie II Lubin 17 13 1 10 6 16 22 -6
17 Piast Żmigród 16 11 2 5 9 13 28 -15
18 LZS Starowice Dolne 16 4 0 4 12 7 38 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 8 19 6 1 1 15 4 11
2 Ruch Zdzieszowice 9 18 5 3 1 16 9 7
3 Gwarek Tarnowskie Góry 9 17 5 2 2 11 7 4
4 MKS Kluczbork 8 17 5 2 1 17 10 7
5 Ruch Chorzów 9 16 4 4 1 20 11 9
6 Polonia Bytom 9 14 4 2 3 16 10 6
7 Pniówek Pawłowice Śląskie 8 14 4 2 2 14 11 3
8 Stal Brzeg 9 14 4 2 3 15 14 1
9 Rekord Bielsko-Biała 8 13 4 1 3 10 10 0
10 Górnik II Zabrze 8 13 4 1 3 17 12 5
11 ROW 1964 Rybnik 9 13 4 1 4 15 14 1
12 Ślęza Wrocław 8 12 3 3 2 10 9 1
13 Foto-Higiena Gać 8 12 3 3 2 12 14 -2
14 Miedź II Legnica 8 12 3 3 2 14 8 6
15 Lechia Zielona Góra 9 11 3 2 4 16 20 -4
16 Piast Żmigród 7 8 2 2 3 8 11 -3
17 Zagłębie II Lubin 8 7 1 4 3 9 12 -3
18 LZS Starowice Dolne 10 4 0 4 6 4 20 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 9 17 5 2 2 18 12 6
2 Polonia Bytom 8 16 5 1 2 12 7 5
3 Lechia Zielona Góra 8 15 5 0 3 13 13 0
4 Ruch Chorzów 8 14 4 2 2 13 8 5
5 Rekord Bielsko-Biała 9 13 4 1 4 15 18 -3
6 Ślęza Wrocław 9 12 3 3 3 12 10 2
7 Foto-Higiena Gać 9 12 3 3 3 11 9 2
8 Ruch Zdzieszowice 8 11 3 2 3 8 10 -2
9 Górnik II Zabrze 9 11 3 2 4 14 17 -3
10 Gwarek Tarnowskie Góry 8 10 3 1 4 19 18 1
11 MKS Kluczbork 9 10 3 1 5 12 14 -2
12 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 10 2 4 3 8 9 -1
13 ROW 1964 Rybnik 8 8 2 2 4 14 18 -4
14 Miedź II Legnica 9 7 1 4 4 16 21 -5
15 Zagłębie II Lubin 9 6 0 6 3 7 10 -3
16 Stal Brzeg 8 5 0 5 3 6 10 -4
17 Piast Żmigród 9 3 0 3 6 5 17 -12
18 LZS Starowice Dolne 6 0 0 0 6 3 18 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Polonia Bytom

Gospodarze Wynik Goście Data
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 3 Polonia Bytom 9 listopada 2019
Polonia Bytom 4 - 1 LZS Starowice Dolne 2 listopada 2019
Polonia Bytom 3 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 3 czerwca 2015
Pniówek Pawłowice Śląskie 3 - 2 Polonia Bytom 8 listopada 2014

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mariusz Idzik Ruch Chorzów 11
2 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 10
3 Sebastian Pączko Gwarek Tarnowskie Góry 8
4 Szymon Szymański Rekord Bielsko-Biała 8
5 Wojciech Okińczyc Lechia Zielona Góra 7
6 Sebastian Bergier Śląsk II Wrocław 7
7 Marcin Wodecki ROW 1964 Rybnik 7
8 Szymon Kobusiński Lechia Zielona Góra 6
9 Piotr Samiec-Talar Śląsk II Wrocław 6
10 Bruno dos Santos Raposo Miedź II Legnica 6
11 Marcin Buryło Foto-Higiena Gać 5
12 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 5
13 Damian Celuch Stal Brzeg 5
14 Dominik Wejerowski Stal Brzeg 5
15 Marcin Niemczyk Ruch Zdzieszowice 5
16 Marcin Lachowski Polonia Bytom 5
17 Rafał Kuliński Gwarek Tarnowskie Góry 4
18 Dariusz Kamiński Górnik II Zabrze 4
19 Łukasz Damrat Ruch Zdzieszowice 4
20 Bartosz Włodarczyk MKS Kluczbork 4
21 Mathieu Scalet Śląsk II Wrocław 3
22 Tobiasz Jarczak Foto-Higiena Gać 3
23 Michał Rostkowski Górnik II Zabrze 3
24 Paweł Kubiak Ruch Zdzieszowice 3
25 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 3
26 Mateusz Winciersz Ruch Chorzów 3
27 Kamil Jurasik MKS Kluczbork 3
28 Wojciech Łobodziński Miedź II Legnica 3
29 Kamil Bętkowski Gwarek Tarnowskie Góry 3
30 Artur Małecki Lechia Zielona Góra 3
31 Dawid Krzemień Polonia Bytom 3
32 Marcin Wróbel Rekord Bielsko-Biała 3
33 Przemysław Bargiel Śląsk II Wrocław 3
34 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 3
35 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 3
36 Jakub Ryś MKS Kluczbork 3
37 Mateusz Dychus Stal Brzeg 3
38 Adrian Kowalski MKS Kluczbork 3
39 Marcin Przybylski Foto-Higiena Gać 3
40 Marcin Nowacki LZS Starowice Dolne 2
41 Wiktor Piejak ROW 1964 Rybnik 2
42 Patryk Joachim Gwarek Tarnowskie Góry 2
43 Mateusz Cieślik Stal Brzeg 2
44 Marcin Czaicki Rekord Bielsko-Biała 2
45 Dariusz Pawłowski Górnik II Zabrze 2
46 Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork 2
47 Jakub Babij Lechia Zielona Góra 2
48 Norbert Radkiewicz Polonia Bytom 2
49 Bartłomiej Polok ROW 1964 Rybnik 2
50 Michał Bartkowiak Foto-Higiena Gać 2
51 Piotr Kotyla Ślęza Wrocław 2
52 Marcin Garuch Miedź II Legnica 2
53 Michał Koźlik Piast Żmigród 2
54 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 2
55 Bartosz Białek Zagłębie II Lubin 2
56 Tomasz Pośpiech Polonia Bytom 2
57 Bartosz Boruń Śląsk II Wrocław 2
58 Patryk Palat MKS Kluczbork 2
59 Jarosław Baranśkyj ROW 1964 Rybnik 2
60 Błażej Czuban Zagłębie II Lubin 2
61 Marko Zawada Górnik II Zabrze 2
62 Dominik Skiba Górnik II Zabrze 2
63 Aleksander Paluszek Górnik II Zabrze 2
64 Daniel Nowak Ruch Zdzieszowice 2
65 Tomasz Polak Gwarek Tarnowskie Góry 2
66 Szymon Krocz Śląsk II Wrocław 2
67 Kamil Mazek Zagłębie II Lubin 2
68 Grzegorz Kotowicz Śląsk II Wrocław 2
69 Radosław Dzierbicki ROW 1964 Rybnik 2
70 Kamil Spratek ROW 1964 Rybnik 2
71 Przemysław Szkatuła ROW 1964 Rybnik 2
72 Mateusz Gleń Rekord Bielsko-Biała 2
73 Piotr Krawczyk Górnik II Zabrze 2
74 Łukasz Szukiełowicz MKS Kluczbork 1
75 Filip Michalski Śląsk II Wrocław 1
76 Paweł Kucharczyk Śląsk II Wrocław 1
77 Dominik Konieczny Polonia Bytom 1
78 Konrad Warmiński ROW 1964 Rybnik 1
79 Mateusz Zatwarnicki Miedź II Legnica 1
80 Michał Kostrzewa Piast Żmigród 1
81 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 1
82 Łukasz Nowosielski LZS Starowice Dolne 1
83 Mateusz Iwan Ruch Chorzów 1
84 Patryk Sikora Ruch Chorzów 1
85 Bartłomiej Rakowski LZS Starowice Dolne 1
86 Mateusz Lechowicz Ruch Chorzów 1
87 Giorgi Tsuleskiri Ruch Chorzów 1
88 Daniel Szczepan Śląsk II Wrocław 1
89 Grzegorz Mazurek Piast Żmigród 1
90 David Kopacz Górnik II Zabrze 1
91 Norbert Jaszczak MKS Kluczbork 1
92 Jakub Horański LZS Starowice Dolne 1
93 Filip Żagiel Polonia Bytom 1
94 Piotr Trąd Pniówek Pawłowice Śląskie 1
95 Dawid Pożarycki Stal Brzeg 1
96 Marcin Wdowiak Ślęza Wrocław 1
97 Iegor Tarnov Foto-Higiena Gać 1
98 Maciej Tomaszewski Ślęza Wrocław 1
99 Tomasz Gajda Stal Brzeg 1
100 Dawid Kamiński Stal Brzeg 1
101 Michał Maj Stal Brzeg 1
102 Jakub Sypek Zagłębie II Lubin 1
103 Patryk Stefański Polonia Bytom 1
104 Dennis Gordzielik LZS Starowice Dolne 1
105 Mateusz Młynarczyk Śląsk II Wrocław 1
106 Konrad Kasolik Ruch Chorzów 1
107 Jakub Nowak Ruch Chorzów 1
108 Marcin Lachowicz Polonia Bytom 1
109 Thomas Pranica Górnik II Zabrze 1
110 Dawid Kiliński Ruch Zdzieszowice 1
111 Denis Sotor Ruch Zdzieszowice 1
112 Bartosz Guzdek Rekord Bielsko-Biała 1
113 Aboubacar Condé Miedź II Legnica 1
114 Dariusz Rucki Rekord Bielsko-Biała 1
115 Kacper Czajkowski Foto-Higiena Gać 1
116 Michał Gałaszewski Foto-Higiena Gać 1
117 Mariusz Fornalczyk Polonia Bytom 1
118 Łukasz Garguła Lechia Zielona Góra 1
119 Mateusz Bartolewski Ruch Chorzów 1
120 Dawid Weis Pniówek Pawłowice Śląskie 1
121 Błażej Chouwer Piast Żmigród 1
122 Bartosz Szepeta MKS Kluczbork 1
123 Mateusz Gaudyn Rekord Bielsko-Biała 1
124 Szymon Tragarz Ślęza Wrocław 1
125 Piotr Pacholski ROW 1964 Rybnik 1
126 Konrad Pipia Gwarek Tarnowskie Góry 1
127 Michał Pojasek Miedź II Legnica 1
128 Mateusz Mazurek Gwarek Tarnowskie Góry 1
129 Dawid Plizga ROW 1964 Rybnik 1
130 Alasana Manneh Górnik II Zabrze 1
131 Jan Izdebski Lechia Zielona Góra 1
132 Piotr Niewieściuk Stal Brzeg 1
133 Damian Stachurski Lechia Zielona Góra 1
134 Krzysztof Hałgas Polonia Bytom 1
135 Alan Wojtaszek Piast Żmigród 1
136 Filip Kendzia Piast Żmigród 1
137 Dawid Zieliński Piast Żmigród 1
138 Bartosz Konieczny Lechia Zielona Góra 1
139 Sebastian Górski Lechia Zielona Góra 1
140 Damian Gąska Śląsk II Wrocław 1
141 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 1
142 Mateusz Jaros Piast Żmigród 1
143 Ishmael Baidoo Górnik II Zabrze 1
144 Jarosław Czernysz Polonia Bytom 1
145 Łukasz Matusiak Polonia Bytom 1
146 Paweł Gierak MKS Kluczbork 1
147 Paweł Bujakiewicz Foto-Higiena Gać 1
148 Adrian Dąbrowski Ruch Chorzów 1
149 Piotr Wyroba Rekord Bielsko-Biała 1
150 Juan Bauza Górnik II Zabrze 1
151 Jakub Kuczera ROW 1964 Rybnik 1
152 Tomasz Dyr Ślęza Wrocław 1
153 Mateusz Hołownia Śląsk II Wrocław 1
154 Maciej Koziara Miedź II Legnica 1
155 Szymon Rusiecki Piast Żmigród 1