III liga, gr. I sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Ostróda 8 19 6 1 1 17 9 8
2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 17 5 2 1 13 8 5
3 Legia II Warszawa 7 16 5 1 1 15 5 10
4 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 15 4 3 1 18 12 6
5 Unia Skierniewice 8 13 4 1 3 15 14 1
6 Kaczkan Huragan Morąg 8 12 3 3 2 13 10 3
7 Concordia Elbląg 8 12 3 3 2 8 10 -2
8 Pelikan Łowicz 8 11 3 2 3 18 12 6
9 Polonia Warszawa 8 11 3 2 3 9 12 -3
10 Znicz Biała Piska 8 10 2 4 2 11 11 0
11 Broń Radom 7 10 3 1 3 9 10 -1
12 Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 9 2 3 2 7 6 1
13 Ursus Warszawa 8 9 2 3 3 8 10 -2
14 Olimpia Zambrów 7 8 2 2 3 13 12 1
15 Ruch Wysokie Mazowieckie 8 7 1 4 3 12 13 -1
16 RKS Radomsko 8 7 2 1 5 11 14 -3
17 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 3 1 0 7 9 21 -12
18 KS Wasilków 8 3 1 0 7 3 20 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Concordia Elbląg 5 11 3 2 0 6 2 4
2 Sokół Ostróda 4 10 3 1 0 9 3 6
3 Kaczkan Huragan Morąg 5 8 2 2 1 10 6 4
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 7 2 1 0 6 3 3
5 Legia II Warszawa 4 7 2 1 1 9 3 6
6 Polonia Warszawa 5 7 2 1 2 7 8 -1
7 Znicz Biała Piska 5 7 1 4 0 5 4 1
8 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 6 2 0 1 9 5 4
9 Unia Skierniewice 4 6 2 0 2 7 7 0
10 Olimpia Zambrów 4 6 2 0 2 10 6 4
11 RKS Radomsko 5 6 2 0 3 9 6 3
12 Ursus Warszawa 5 5 1 2 2 7 7 0
13 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 4 1 1 0 4 1 3
14 Broń Radom 2 3 1 0 1 2 3 -1
15 Pelikan Łowicz 3 2 0 2 1 4 6 -2
16 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 1 0 1 2 6 8 -2
17 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 0 0 0 4 2 11 -9
18 KS Wasilków 4 0 0 0 4 0 8 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 10 3 1 1 7 5 2
2 Sokół Ostróda 4 9 3 0 1 8 6 2
3 Legia II Warszawa 3 9 3 0 0 6 2 4
4 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 9 2 3 0 9 7 2
5 Pelikan Łowicz 5 9 3 0 2 14 6 8
6 Unia Skierniewice 4 7 2 1 1 8 7 1
7 Broń Radom 5 7 2 1 2 7 7 0
8 Ruch Wysokie Mazowieckie 5 6 1 3 1 6 5 1
9 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 5 1 2 2 3 5 -2
10 Kaczkan Huragan Morąg 3 4 1 1 1 3 4 -1
11 Polonia Warszawa 3 4 1 1 1 2 4 -2
12 Ursus Warszawa 3 4 1 1 1 1 3 -2
13 Znicz Biała Piska 3 3 1 0 2 6 7 -1
14 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 3 1 0 3 7 10 -3
15 KS Wasilków 4 3 1 0 3 3 12 -9
16 Olimpia Zambrów 3 2 0 2 1 3 6 -3
17 Concordia Elbląg 3 1 0 1 2 2 8 -6
18 RKS Radomsko 3 1 0 1 2 2 8 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Gospodarze Wynik Goście Data
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23 listopada 2019
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 listopada 2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Znicz Biała Piska 9 listopada 2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Unia Skierniewice 2 listopada 2019
Olimpia Zambrów 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 października 2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 KS Wasilków 19 października 2019
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 października 2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Kaczkan Huragan Morąg 5 października 2019
Legia II Warszawa 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 28 września 2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Ursus Warszawa 21 września 2019
Polonia Warszawa 2 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 września 2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 2 Broń Radom 7 września 2019
RKS Radomsko 1 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 września 2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 2 Sokół Ostróda 24 sierpnia 2019
Concordia Elbląg 2 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 sierpnia 2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 5 Pelikan Łowicz 14 sierpnia 2019
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 sierpnia 2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 sierpnia 2019
Radomiak II Radom 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 czerwca 2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 - 0 Perła Złotokłos 8 czerwca 2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 1 Wilga Garwolin 1 czerwca 2019
Błonianka Błonie 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 25 maja 2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Energia Kozienice 18 maja 2019
LKS Promna 3 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 maja 2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 - 1 MKS Piaseczno 11 maja 2019
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 maja 2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 - 0 Mazur Karczew 27 kwietnia 2019
Sparta Jazgarzew 1 - 6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 19 kwietnia 2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 - 2 Oskar Przysucha 13 kwietnia 2019
KS Raszyn 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 kwietnia 2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Pilica Białobrzegi 30 marca 2019
Znicz II Pruszków 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 marca 2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 0 Orzeł Unin 17 listopada 2018
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 - 0 Radomiak II Radom 10 listopada 2018
Perła Złotokłos 0 - 6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 listopada 2018
Wilga Garwolin 0 - 7 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 października 2018
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 0 Błonianka Błonie 20 października 2018
Energia Kozienice 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 października 2018
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 - 1 LKS Promna 6 października 2018
MKS Piaseczno 1 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 września 2018
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 1 Mszczonowianka Mszczonów 22 września 2018
Mazur Karczew 1 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 września 2018
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Sparta Jazgarzew 8 września 2018
Oskar Przysucha 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 września 2018
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 - 1 KS Raszyn 25 sierpnia 2018
Pilica Białobrzegi 0 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18 sierpnia 2018
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 2 Znicz II Pruszków 15 sierpnia 2018
Orzeł Unin 0 - 6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11 sierpnia 2018
Broń Radom 0 - 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 czerwca 2018
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 - 1 Wilga Garwolin 9 czerwca 2018
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Znicz II Pruszków 2 czerwca 2018
Błonianka Błonie 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 maja 2018
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 0 Energia Kozienice 19 maja 2018
Mszczonowianka Mszczonów 0 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 maja 2018
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Pilica Białobrzegi 12 maja 2018
MKS Piaseczno 1 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 maja 2018
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 - 2 Naprzód Skórzec 28 kwietnia 2018
Perła Złotokłos 0 - 6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 21 kwietnia 2018
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 2 LKS Jedlińsk 18 kwietnia 2018
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 0 LKS Promna 14 kwietnia 2018
Sparta Jazgarzew 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 kwietnia 2018
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Oskar Przysucha 30 marca 2018
Mazur Karczew 2 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 marca 2018
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Broń Radom 12 listopada 2017
Wilga Garwolin 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 listopada 2017
Znicz II Pruszków 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 października 2017
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 3 Błonianka Błonie 21 października 2017
Energia Kozienice 0 - 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 14 października 2017
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 2 Mszczonowianka Mszczonów 7 października 2017
Pilica Białobrzegi 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 września 2017
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 3 MKS Piaseczno 23 września 2017
Naprzód Skórzec 0 - 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 września 2017
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 - 0 Perła Złotokłos 9 września 2017
LKS Promna 1 - 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 września 2017
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 2 Sparta Jazgarzew 30 sierpnia 2017
Oskar Przysucha 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 sierpnia 2017
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 0 Mazur Karczew 19 sierpnia 2017
LKS Jedlińsk 0 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 sierpnia 2017
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 1 Victoria Sulejówek 28 czerwca 2017
Victoria Sulejówek 2 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 czerwca 2017
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 - 0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 17 czerwca 2017
MKS Ciechanów 4 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 czerwca 2017
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 - 0 Czarni Węgrów 4 czerwca 2017
Bzura Chodaków 1 - 6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 31 maja 2017
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 0 Tęcza Łyse 27 maja 2017
Hutnik Warszawa 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 20 maja 2017
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 17 maja 2017
KS Łomianki 1 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 maja 2017
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 0 Mławianka Mława 6 maja 2017
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 maja 2017
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 - 0 Podlasie Sokołów Podlaski 29 kwietnia 2017
Bug Wyszków 1 - 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 22 kwietnia 2017
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 - 1 Błękitni Raciąż 15 kwietnia 2017
MKS Przasnysz 0 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 kwietnia 2017
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 - 1 Pogoń II Siedlce 1 kwietnia 2017
Unia Warszawa 0 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 marca 2017
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 - 0 Delta Słupno 18 marca 2017
Dolcan Ząbki 2 - 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11 marca 2017
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Wisła II Płock 4 marca 2017
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 19 listopada 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 4 MKS Ciechanów 12 listopada 2016
Czarni Węgrów 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 listopada 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 0 Bzura Chodaków 29 października 2016
Tęcza Łyse 1 - 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 22 października 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 - 2 Hutnik Warszawa 15 października 2016
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 października 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 4 KS Łomianki 1 października 2016
Mławianka Mława 0 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 września 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 17 września 2016
Podlasie Sokołów Podlaski 0 - 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11 września 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Bug Wyszków 3 września 2016
Błękitni Raciąż 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 31 sierpnia 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 2 MKS Przasnysz 27 sierpnia 2016
Pogoń II Siedlce 1 - 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 sierpnia 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 - 1 Unia Warszawa 20 sierpnia 2016
Delta Słupno 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 sierpnia 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 - 0 Dolcan Ząbki 10 sierpnia 2016
Wisła II Płock 0 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 sierpnia 2016
Ner Poddębice 3 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 czerwca 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 2 Polonia Warszawa 1 czerwca 2016
Ursus Warszawa 2 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 28 maja 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 1 Warta Działoszyn 21 maja 2016
Warta Sieradz 2 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18 maja 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 2 Pelikan Łowicz 14 maja 2016
Legia II Warszawa 5 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 maja 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 1 Broń Radom 4 maja 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 0 Start Otwock 30 kwietnia 2016
ŁKS Łódź 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 kwietnia 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 2 Pilica Białobrzegi 16 kwietnia 2016
Oskar Przysucha 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 kwietnia 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 kwietnia 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 2 kwietnia 2016
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 marca 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 3 Błękitni Raciąż 19 marca 2016
Energia Kozienice 3 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 marca 2016
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Ner Poddębice 14 listopada 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 Ursus Warszawa 7 listopada 2015
Polonia Warszawa 4 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 listopada 2015
Warta Działoszyn 2 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 października 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 Warta Sieradz 17 października 2015
Pelikan Łowicz 3 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11 października 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 3 Legia II Warszawa 3 października 2015
Broń Radom 3 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 września 2015
Start Otwock 3 - 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23 września 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 ŁKS Łódź 18 września 2015
Pilica Białobrzegi 0 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 września 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 0 Oskar Przysucha 5 września 2015
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 sierpnia 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 sierpnia 2015
Błękitni Raciąż 2 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 22 sierpnia 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 2 Energia Kozienice 15 sierpnia 2015
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 sierpnia 2015
Legia II Warszawa 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 czerwca 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 1 WKS Wieluń 3 czerwca 2015
Omega Kleszczów 1 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 31 maja 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 ŁKS Łódź 23 maja 2015
Ursus Warszawa 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 maja 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 - 2 Broń Radom 9 maja 2015
Pogoń II Siedlce 4 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 maja 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 0 GKP Targówek Warszawa 1 maja 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Pelikan Łowicz 25 kwietnia 2015
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 22 kwietnia 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 kwietnia 2015
Polonia Warszawa 0 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11 kwietnia 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 2 Warta Sieradz 4 kwietnia 2015
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 kwietnia 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 1 Radomiak Radom 28 marca 2015
Pilica Białobrzegi 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 21 marca 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 - 4 Start Otwock 14 marca 2015
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 4 Legia II Warszawa 15 listopada 2014
WKS Wieluń 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 listopada 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 3 Omega Kleszczów 25 października 2014
ŁKS Łódź 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 19 października 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Ursus Warszawa 11 października 2014
Broń Radom 3 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 października 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 2 Pogoń II Siedlce 27 września 2014
GKP Targówek Warszawa 0 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 20 września 2014
Pelikan Łowicz 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 września 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 września 2014
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 września 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 Polonia Warszawa 3 września 2014
Warta Sieradz 3 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 sierpnia 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 23 sierpnia 2014
Radomiak Radom 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 20 sierpnia 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Pilica Białobrzegi 16 sierpnia 2014
Start Otwock 4 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 sierpnia 2014
Legia II Warszawa 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 czerwca 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 WKS Wieluń 1 czerwca 2014
Zawisza Rzgów 0 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 28 maja 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Ursus Warszawa 24 maja 2014
GKS II Bełchatów 2 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18 maja 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 1 Omega Kleszczów 14 maja 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 0 Mazur Karczew 10 maja 2014
Broń Radom 2 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 maja 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 Widzew II Łódź 26 kwietnia 2014
GKP Targówek Warszawa 3 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23 kwietnia 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 kwietnia 2014
Żyrardowianka Żyrardów 0 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 kwietnia 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 kwietnia 2014
KS Kutno 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 marca 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 3 Start Otwock 22 marca 2014
Warta Sieradz 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 marca 2014
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 2 Huragan Wołomin 8 marca 2014
Pilica Białobrzegi 4 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 listopada 2013
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 RKS Radomsko 23 listopada 2013
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 1 Legia II Warszawa 16 listopada 2013
WKS Wieluń 3 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 listopada 2013
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Zawisza Rzgów 2 listopada 2013
Ursus Warszawa 2 - 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 października 2013
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 GKS II Bełchatów 19 października 2013
Omega Kleszczów 3 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 października 2013
Mazur Karczew 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 października 2013
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Broń Radom 2 października 2013
Widzew II Łódź 2 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 września 2013
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 3 GKP Targówek Warszawa 21 września 2013
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18 września 2013
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 - 4 Żyrardowianka Żyrardów 15 września 2013
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 września 2013
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 KS Kutno 4 września 2013
Start Otwock 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 31 sierpnia 2013
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 3 Warta Sieradz 24 sierpnia 2013
Huragan Wołomin 0 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 sierpnia 2013
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Pilica Białobrzegi 14 sierpnia 2013
RKS Radomsko 0 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 sierpnia 2013

III liga, gr. I sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartłomiej Maćczak Sokół Aleksandrów Łódzki 9
2 Damian Warchoł Pelikan Łowicz 8
3 Anton Kolosov Kaczkan Huragan Morąg 6
4 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 5
5 Krystian Wojtczak RKS Radomsko 5
6 Rafał Babul Ruch Wysokie Mazowieckie 4
7 Sebastian Szerszeń Ursus Warszawa 4
8 Maciej Rosołek Legia II Warszawa 4
9 Rafał Parobczyk Unia Skierniewice 4
10 Michał Strzałkowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4
11 Bartosz Snopczyński Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
12 Rafał Maciejewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
13 Patryk Kubicki Sokół Ostróda 3
14 Kacper Głowicki Olimpia Zambrów 3
15 Michał Wrzesiński Unia Skierniewice 3
16 Przemysław Śliwiński Broń Radom 3
17 Marcin Pieńkowski Unia Skierniewice 3
18 Mikołaj Bociek Sokół Aleksandrów Łódzki 3
19 Patryk Szymański Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
20 Piotr Cichocki Legia II Warszawa 3
21 Kacper Wełniak Legia II Warszawa 3
22 Paweł Baraniak RKS Radomsko 3
23 Piotr Piekarski Pelikan Łowicz 3
24 Robert Hirsz Sokół Ostróda 3
25 Piotr Łysiak Kaczkan Huragan Morąg 3
26 Kamil Czarnecki Broń Radom 2
27 Patryk Gondek Znicz Biała Piska 2
28 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 2
29 Marcin Paczkowski Olimpia Zambrów 2
30 Patryk Czarnota Broń Radom 2
31 Maciej Wyszogrodzki Pelikan Łowicz 2
32 Mateusz Kwiatkowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
33 Paweł Brokowski Ruch Wysokie Mazowieckie 2
34 Piotr Okuniewicz Sokół Ostróda 2
35 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 2
36 Oskar Rynkowski Sokół Ostróda 2
37 Krzysztof Wicki Sokół Ostróda 2
38 Dominik Pawłowski Concordia Elbląg 2
39 Karol Drwęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
40 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 2
41 Łukasz Grzybowski Olimpia Zambrów 2
42 Adam Duda Concordia Elbląg 1
43 Kacper Jedynak Broń Radom 1
44 Marcin Fiedorowicz Znicz Biała Piska 1
45 Mateusz Praszelik Legia II Warszawa 1
46 Patryk Konik Legia II Warszawa 1
47 Kacper Wasilewski Polonia Warszawa 1
48 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
49 Paweł Tomkiewicz Sokół Ostróda 1
50 Eryk Matus Ruch Wysokie Mazowieckie 1
51 Michał Stryjewski Sokół Ostróda 1
52 Filip Dziełak Ursus Warszawa 1
53 Sebastian Kobiera Polonia Warszawa 1
54 Kamil Łojszczyk Unia Skierniewice 1
55 Konrad Matuszewski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
56 Radosław Lenart Concordia Elbląg 1
57 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
58 Kamil Sadziński RKS Radomsko 1
59 Jakub Łabęda Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
60 Bartosz Wiśniewski Polonia Warszawa 1
61 Piotr Ziółkowski Sokół Ostróda 1
62 Karol Żwir Sokół Ostróda 1
63 Maciej Radaszkiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 1
64 Rafał Maciążek Concordia Elbląg 1
65 Kamil Stankiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 1
66 Michał Hryszko Ruch Wysokie Mazowieckie 1
67 Patryk Burzyński Kaczkan Huragan Morąg 1
68 Michał Ressel Kaczkan Huragan Morąg 1
69 Mateusz Mętlicki Kaczkan Huragan Morąg 1
70 Artur Gieraga Sokół Aleksandrów Łódzki 1
71 Jakub Zagórski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
72 Kamil Waśniowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
73 Maciej Bodniczuk Olimpia Zambrów 1
74 Kamil Jackiewicz Olimpia Zambrów 1
75 Jakub Rozwandowicz RKS Radomsko 1
76 Kamil Sternicki Broń Radom 1
77 Dawid Kieplin Pelikan Łowicz 1
78 Maciej Famulak Znicz Biała Piska 1
79 Andrzej Kłosiński Znicz Biała Piska 1
80 Paweł Kossyk Znicz Biała Piska 1
81 Sebastian Tomczuk Concordia Elbląg 1
82 Grzegorz Skowroński Ursus Warszawa 1
83 Patryk Bojańczyk Unia Skierniewice 1
84 Mateusz Stolarczyk Sokół Aleksandrów Łódzki 1
85 Igor Kania Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
86 Adrian Marcioch Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
87 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
88 Filip Kowalczyk Pelikan Łowicz 1
89 Michał Żółtowski Pelikan Łowicz 1
90 Robert Chwastek Sokół Ostróda 1
91 Maciej Bortniczuk Olimpia Zambrów 1
92 Rafał Lisiecki Concordia Elbląg 1
93 Mariusz Wierzbowski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
94 Arkadiusz Ciach Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
95 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
96 Patryk Pasko Ruch Wysokie Mazowieckie 1
97 Hubert Gutkowski Unia Skierniewice 1
98 Kamil Cupriak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
99 Szymon Sołtysiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
100 Mateusz Romachów Znicz Biała Piska 1
101 Dawid Ostaszewski KS Wasilków 1
102 Tomasz Szawara Concordia Elbląg 1
103 Adrian Klepczyński RKS Radomsko 1
104 Jarosław Niezgoda Legia II Warszawa 1
105 Aleksander Waniek Legia II Warszawa 1
106 Dawid Przezak Unia Skierniewice 1
107 Patryk Zych Polonia Warszawa 1
108 Bartosz Bujalski Unia Skierniewice 1
109 Szymon Modrzewski Kaczkan Huragan Morąg 1
110 Damian Szczepański Pelikan Łowicz 1
111 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 1
112 Mateusz Grudziński Legia II Warszawa 1
113 Paweł Jabłoński Ursus Warszawa 1
114 Mateusz Muszyński Ursus Warszawa 1