III liga, gr. I sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 28 61 19 4 5 63 28 35
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 28 61 18 7 3 46 21 25
3 Unia Skierniewice 28 52 17 1 10 41 23 18
4 Sokół Ostróda 28 52 15 7 6 45 36 9
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 28 51 15 6 7 44 32 12
6 Legia II Warszawa 27 47 13 8 6 44 29 15
7 Polonia Warszawa 27 42 13 3 11 46 34 12
8 Olimpia Zambrów 28 42 10 12 6 52 42 10
9 Znicz Biała Piska 28 38 11 5 12 39 45 -6
10 Ursus Warszawa 28 37 10 7 11 41 43 -2
11 Pelikan Łowicz 28 35 9 8 11 36 40 -4
12 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 28 33 10 3 15 42 42 0
13 Broń Radom 28 31 8 7 13 44 56 -12
14 Huragan Morąg 28 29 7 8 13 46 56 -10
15 Mazur Ełk 28 28 7 7 14 32 45 -13
16 Ruch Wysokie Mazowieckie 28 28 8 4 16 35 61 -26
17 Victoria Sulejówek 28 24 5 9 14 36 52 -16
18 ŁKS 1926 Łomża 28 8 2 2 24 21 68 -47
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 14 31 10 1 3 29 11 18
2 Unia Skierniewice 14 31 10 1 3 25 11 14
3 Sokół Ostróda 14 31 9 4 1 27 15 12
4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 30 9 3 2 27 10 17
5 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 27 8 3 3 21 11 10
6 Legia II Warszawa 14 25 7 4 3 21 13 8
7 Polonia Warszawa 13 24 8 0 5 24 15 9
8 Ursus Warszawa 14 23 7 2 5 24 21 3
9 Olimpia Zambrów 14 22 5 7 2 24 19 5
10 Znicz Biała Piska 14 22 6 4 4 22 24 -2
11 Broń Radom 14 21 6 3 5 30 26 4
12 Pelikan Łowicz 14 19 5 4 5 18 19 -1
13 Huragan Morąg 14 19 5 4 5 27 22 5
14 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 17 5 2 7 24 18 6
15 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 14 4 2 8 19 29 -10
16 Mazur Ełk 14 11 2 5 7 11 22 -11
17 Victoria Sulejówek 14 8 1 5 8 17 25 -8
18 ŁKS 1926 Łomża 14 6 2 0 12 16 36 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 34 10 4 0 25 10 15
2 Legionovia Legionowo 14 30 9 3 2 34 17 17
3 Legia II Warszawa 13 22 6 4 3 23 16 7
4 Unia Skierniewice 14 21 7 0 7 16 12 4
5 Sokół Ostróda 14 21 6 3 5 18 21 -3
6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 21 6 3 5 17 22 -5
7 Olimpia Zambrów 14 20 5 5 4 28 23 5
8 Polonia Warszawa 14 18 5 3 6 22 19 3
9 Mazur Ełk 14 17 5 2 7 21 23 -2
10 Znicz Biała Piska 14 16 5 1 8 17 21 -4
11 Pelikan Łowicz 14 16 4 4 6 18 21 -3
12 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 16 5 1 8 18 24 -6
13 Victoria Sulejówek 14 16 4 4 6 19 27 -8
14 Ursus Warszawa 14 14 3 5 6 17 22 -5
15 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 14 4 2 8 16 32 -16
16 Broń Radom 14 10 2 4 8 14 30 -16
17 Huragan Morąg 14 10 2 4 8 19 34 -15
18 ŁKS 1926 Łomża 14 2 0 2 12 5 32 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Pelikan Łowicz

Gospodarze Wynik Goście Data
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Pelikan Łowicz 27 kwietnia 2019
Ursus Warszawa 1 - 1 Pelikan Łowicz 13 kwietnia 2019
Pelikan Łowicz 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 września 2018
Pelikan Łowicz 2 - 1 Ursus Warszawa 2 września 2018
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Pelikan Łowicz 7 kwietnia 2018
Ursus Warszawa 3 - 2 Pelikan Łowicz 10 marca 2018
Pelikan Łowicz 2 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 27 sierpnia 2017
Pelikan Łowicz 0 - 1 Ursus Warszawa 6 sierpnia 2017
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Pelikan Łowicz 27 maja 2017
Pelikan Łowicz 2 - 1 Ursus Warszawa 20 maja 2017
Pelikan Łowicz 2 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 30 października 2016
Ursus Warszawa 1 - 0 Pelikan Łowicz 22 października 2016
Ursus Warszawa 2 - 0 Pelikan Łowicz 4 czerwca 2016
Pelikan Łowicz 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 kwietnia 2016
Pelikan Łowicz 1 - 2 Ursus Warszawa 15 listopada 2015
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Pelikan Łowicz 13 września 2015
Pelikan Łowicz 2 - 0 Ursus Warszawa 9 maja 2015
Pelikan Łowicz 1 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 29 marca 2015
Ursus Warszawa 1 - 0 Pelikan Łowicz 5 października 2014
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Pelikan Łowicz 20 sierpnia 2014
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 1 Pelikan Łowicz 7 listopada 2009
Pelikan Łowicz 2 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 25 lipca 2009

III liga, gr. I sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 24
2 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 18
3 Dawid Cempa Sokół Aleksandrów Łódzki 17
4 Wojciech Wocial Victoria Sulejówek 15
5 Joao Augusto Huragan Morąg 14
6 Marcin Kajca Sokół Ostróda 12
7 Paweł Adamiec Znicz Biała Piska 12
8 Piotr Krawczyk Legionovia Legionowo 12
9 Arkadiusz Gajewski Ruch Wysokie Mazowieckie 10
10 Damian Warchoł Unia Skierniewice 10
11 Rafał Maciejewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10
12 Kamil Czarnecki Broń Radom 9
13 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 9
14 Adam Imiela Broń Radom 9
15 Konrad Rudnicki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9
16 Kamil Jackiewicz Olimpia Zambrów 9
17 Konrad Niedzielski Unia Skierniewice 8
18 Kamil Łojszczyk Unia Skierniewice 8
19 Paweł Wolski Ursus Warszawa 8
20 Karol Kosiński Znicz Biała Piska 8
21 Rafał Kruczkowski Huragan Morąg 8
22 Arkadiusz Ciach Ursus Warszawa 8
23 Marcin Kozłowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7
24 Paweł Galik Huragan Morąg 7
25 Maciej Rosołek Legia II Warszawa 7
26 Paweł Brokowski Ruch Wysokie Mazowieckie 7
27 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 7
28 Eryk Więdłocha Legionovia Legionowo 7
29 Adison Daniel Pereira Schneeweiss Victoria Sulejówek 6
30 Marcin Burkhardt Legionovia Legionowo 6
31 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 6
32 Patryk Gondek Znicz Biała Piska 6
33 Mariusz Łapiński Mazur Ełk 6
34 Michał Bajdur Legia II Warszawa 6
35 Emil Więcek Broń Radom 6
36 Marcin Mirecki Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
37 Konrad Paterek Broń Radom 6
38 Daniel Choroś Legionovia Legionowo 5
39 Karol Podliński Legionovia Legionowo 5
40 Hubert Otręba Sokół Ostróda 5
41 Tomasz Kolus Unia Skierniewice 5
42 Piotr Cichocki Legia II Warszawa 5
43 Robert Hirsz Sokół Ostróda 5
44 Mateusz Praszelik Legia II Warszawa 5
45 Michał Miller Sokół Aleksandrów Łódzki 5
46 Rafał Maćkowski ŁKS 1926 Łomża 5
47 Łukasz Siedlik Sokół Ostróda 5
48 Bartłomiej Maćczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
49 Michał Adamczyk Pelikan Łowicz 5
50 Artur Golański Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
51 Rafał Maciążek Huragan Morąg 4
52 Patryk Zych Ursus Warszawa 4
53 Damian Szczepański Pelikan Łowicz 4
54 Rafał Parobczyk Victoria Sulejówek 4
55 Cezary Sauczek Polonia Warszawa 4
56 Bartosz Brodziński Legia II Warszawa 4
57 Radosław Pruchnik Legia II Warszawa 4
58 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
59 Patryk Czarnota Broń Radom 4
60 Sebastian Weremko Legionovia Legionowo 4
61 Piotr Łysiak Huragan Morąg 4
62 Igor Biedrzycki Huragan Morąg 4
63 Cezary Demianiuk ŁKS 1926 Łomża 4
64 Michał Hryszko Olimpia Zambrów 4
65 Sebastian Szerszeń Pelikan Łowicz 4
66 Michał Twardowski Mazur Ełk 4
67 Mateusz Jambrzycki Znicz Biała Piska 4
68 Maciej Prusinowski Ursus Warszawa 3
69 Rafał Kalinowski Mazur Ełk 3
70 Michał Żółtowski Pelikan Łowicz 3
71 Mateusz Małek Polonia Warszawa 3
72 Maciej Famulak Mazur Ełk 3
73 Przemysław Śliwiński Broń Radom 3
74 Jakub Rozwandowicz Sokół Aleksandrów Łódzki 3
75 Bartosz Wiśniewski Polonia Warszawa 3
76 Krystian Stolarczyk Pelikan Łowicz 3
77 Rafał Lisiecki Sokół Ostróda 3
78 Nikodem Zawistowski Victoria Sulejówek 3
79 Artur Gieraga Sokół Aleksandrów Łódzki 3
80 Jacek Dzienis Znicz Biała Piska 3
81 Mateusz Bondarenko Legia II Warszawa 3
82 Kamil Wolski Legionovia Legionowo 3
83 Michał Grochowski Ruch Wysokie Mazowieckie 3
84 Wojciech Gorczyca Broń Radom 3
85 Filip Dziełak Ursus Warszawa 3
86 Paweł Kaczmarek Sokół Aleksandrów Łódzki 3
87 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 3
88 Kacper Górski Legionovia Legionowo 3
89 Adrian Bieńkowski Sokół Ostróda 3
90 Rafał Babul Ruch Wysokie Mazowieckie 3
91 Przemysław Szabat Polonia Warszawa 3
92 Michał Danilczyk Sokół Ostróda 3
93 Przemysław Olesiński Ruch Wysokie Mazowieckie 3
94 Patryk Malinowski Olimpia Zambrów 3
95 Maciej Nalej Unia Skierniewice 3
96 Aleksander Ślęzak Sokół Aleksandrów Łódzki 3
97 Bartosz Szaraniec Mazur Ełk 3
98 Emil Łupiński Olimpia Zambrów 2
99 Adam Radecki Olimpia Zambrów 2
100 Michał Steć Olimpia Zambrów 2
101 Michał Bartkowski Huragan Morąg 2
102 Eryk Rakowski Polonia Warszawa 2
103 Michał Wrzesiński Pelikan Łowicz 2
104 Bartosz Gużewski Mazur Ełk 2
105 Jakub Tecław Ruch Wysokie Mazowieckie 2
106 Dominik Pecyna Sokół Aleksandrów Łódzki 2
107 Karol Drwęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
108 Patryk Paczuk Legionovia Legionowo 2
109 Grzegorz Skowroński Ursus Warszawa 2
110 Oskar Wojtysiak Legia II Warszawa 2
111 Paweł Kossyk Znicz Biała Piska 2
112 Kamil Kubiak Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
113 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
114 Maciej Radaszkiewicz Mazur Ełk 2
115 Michał Tarnowski ŁKS 1926 Łomża 2
116 Piotr Basiuk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
117 Mateusz Ostaszewski Olimpia Zambrów 2
118 Bartosz Snopczyński Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
119 Tomasz Bogołębski Sokół Aleksandrów Łódzki 2
120 Domiinik Głowiński Sokół Aleksandrów Łódzki 2
121 Filip Kowalczyk Legionovia Legionowo 2
122 Patryk Bojańczyk Unia Skierniewice 2
123 Michał Kossyk Znicz Biała Piska 2
124 Paweł Wasiulewski ŁKS 1926 Łomża 2
125 Mateusz Broź Sokół Ostróda 2
126 Krystian Mycka Pelikan Łowicz 2
127 Julian Świątek Victoria Sulejówek 2
128 Rafał Zembrowski Polonia Warszawa 2
129 Slaven Jurisa Legionovia Legionowo 2
130 Sebastian Czapa Pelikan Łowicz 2
131 Kacper Wełniak Legia II Warszawa 2
132 Przemysław Jastrzębski Olimpia Zambrów 2
133 Patryk Walasek Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
134 Tomasz Kowalski Sokół Ostróda 2
135 Maciej Zieniewicz Mazur Ełk 2
136 Patryk Woźniak Mazur Ełk 2
137 Maksim Kventsar Broń Radom 2
138 Piotr Kasperkiewicz Sokół Aleksandrów Łódzki 2
139 Mateusz Hołownia Legia II Warszawa 2
140 Krystian Pomorski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
141 Wojciech Nasuto Olimpia Zambrów 2
142 Mateusz Zambrowski Ruch Wysokie Mazowieckie 2
143 Bartosz Zakrzewski Olimpia Zambrów 2
144 Jakub Rogalski Sokół Aleksandrów Łódzki 2
145 Bartłomiej Gromek Ruch Wysokie Mazowieckie 2
146 Dawid Kieplin Pelikan Łowicz 1
147 Krzysztof Możdżonek Ursus Warszawa 1
148 Dominik Wasiak Sokół Ostróda 1
149 Mikołaj Napora Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
150 Kamil Tlaga Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
151 Jakub Pawlik Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
152 Jakub Szarpak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
153 Piotr Piekarski Pelikan Łowicz 1
154 Damian Kozieł Pelikan Łowicz 1
155 Łukasz Grzybowski Olimpia Zambrów 1
156 Tomasz Wojcinowicz Ursus Warszawa 1
157 Kacper Przedbora Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
158 Łukasz Zjawiński Legia II Warszawa 1
159 Mateusz Dampc Sokół Ostróda 1
160 Andrzej Łyszyk Sokół Ostróda 1
161 Michał Dobkowski Victoria Sulejówek 1
162 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
163 Przemysław Woźniczak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
164 Kacper Jagłowski Mazur Ełk 1
165 Rafał Zembrowski Legionovia Legionowo 1
166 Rafał Śledź Huragan Morąg 1
167 Wojciech Kupiec Broń Radom 1
168 Rafał Nowak Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
169 Mateusz Bąkowicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
170 Artur Amroziński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
171 Konrad Zaklika Legionovia Legionowo 1
172 Hubert Molski Mazur Ełk 1
173 Łukasz Gryko Olimpia Zambrów 1
174 Bartosz Gołaszewski Mazur Ełk 1
175 Daniel Kacprzyk ŁKS 1926 Łomża 1
176 Hubert Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
177 Patryk Koncewicz Olimpia Zambrów 1
178 Michał Bartkowski Huragan Morąg 1
179 Piotr Maślanka Polonia Warszawa 1
180 Krzysztof Wojciechowski Unia Skierniewice 1
181 Dominik Leśniewski Broń Radom 1
182 Kamil Stankiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 1
183 Maciej Wilanowski Polonia Warszawa 1
184 Marcin Kluska Polonia Warszawa 1
185 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 1
186 Mateusz Romachów Znicz Biała Piska 1
187 Arkadiusz Mroczkowski Huragan Morąg 1
188 Michał Stryjewski Sokół Ostróda 1
189 Robert Słomka Ursus Warszawa 1
190 Maciej Ostrowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
191 Damian Gałązka ŁKS 1926 Łomża 1
192 Krzysztof Możdżonek Victoria Sulejówek 1
193 Karol Żwir Sokół Aleksandrów Łódzki 1
194 Dawid Serafiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
195 Łukasz Bocian Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
196 Krzysztof Mączyński Legia II Warszawa 1
197 Jacek Lewandowski Legionovia Legionowo 1
198 Radosław Gulbierz Mazur Ełk 1
199 Bartosz Broniarek Pelikan Łowicz 1
200 Cristian Pasquato Legia II Warszawa 1
201 Mikołaj Zawistowski Victoria Sulejówek 1
202 Karol Worach Ursus Warszawa 1
203 Kamil Janik Ruch Wysokie Mazowieckie 1
204 Reinaldo Melao ŁKS 1926 Łomża 1
205 Daniel Samluk Ruch Wysokie Mazowieckie 1
206 Daniel Gołębiewski Legionovia Legionowo 1
207 Jakub Żmuda Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
208 Patryk Kostyk ŁKS 1926 Łomża 1
209 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
210 Maciej Wyszogrodzki Unia Skierniewice 1
211 Mateusz Muszyński Ursus Warszawa 1
212 Kamil Nowicki Pelikan Łowicz 1
213 Michał Dobkowski Pelikan Łowicz 1
214 Luka Janković Legionovia Legionowo 1
215 Jakub Wardzyński ŁKS 1926 Łomża 1
216 Konrad Kamionowski ŁKS 1926 Łomża 1
217 Cezary Demnianin ŁKS 1926 Łomża 1
218 Grzegorz Mazurek Legionovia Legionowo 1
219 Maksymilian Vogtman Ursus Warszawa 1
220 Bartosz Bujalski Pelikan Łowicz 1
221 Sebastian Olczak Polonia Warszawa 1