III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Puławy 20 48 15 3 2 54 20 34
2 Sokół Sieniawa 20 43 12 7 1 38 16 22
3 Stal Stalowa Wola 20 38 12 2 6 40 23 17
4 Wisła Sandomierz 20 37 10 7 3 36 24 12
5 Avia Świdnik 20 36 10 6 4 46 20 26
6 Wólczanka Wólka Pełkińska 20 36 11 3 6 43 26 17
7 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 20 32 10 2 8 34 23 11
8 Siarka Tarnobrzeg 20 31 9 4 7 39 29 10
9 Podhale Nowy Targ 20 31 9 4 7 32 28 4
10 Wisłoka Dębica 20 28 7 7 6 26 21 5
11 Chełmianka Chełm 20 28 8 4 8 33 30 3
12 ŁKS Probudex Łagów 20 28 8 4 8 29 33 -4
13 Lewart Lubartów 20 26 6 8 6 26 23 3
14 Korona II Kielce 20 23 7 2 11 37 45 -8
15 Stal Kraśnik 20 22 6 4 10 25 32 -7
16 KS Wiązownica 19 21 6 3 10 23 41 -18
17 Orlęta Radzyń Podlaski 20 19 5 4 11 21 42 -21
18 Cracovia II 20 18 5 3 12 22 29 -7
19 Jutrzenka Giebułtów 20 16 4 4 12 25 54 -29
20 Podlasie Biała Podlaska 19 15 4 3 12 25 53 -28
21 Hetman Zamość 20 7 1 4 15 18 60 -42
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Puławy 10 26 8 2 0 28 12 16
2 Sokół Sieniawa 11 26 8 2 1 25 7 18
3 Siarka Tarnobrzeg 12 23 7 2 3 24 14 10
4 Podhale Nowy Targ 9 20 6 2 1 17 8 9
5 Stal Stalowa Wola 10 19 6 1 3 15 12 3
6 Wisła Sandomierz 10 19 5 4 1 17 9 8
7 Avia Świdnik 10 19 5 4 1 29 13 16
8 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 10 18 6 0 4 13 7 6
9 Wólczanka Wólka Pełkińska 8 16 5 1 2 19 10 9
10 ŁKS Probudex Łagów 12 16 5 1 6 19 24 -5
11 Lewart Lubartów 10 14 3 5 2 14 10 4
12 KS Wiązownica 12 13 4 1 7 15 29 -14
13 Orlęta Radzyń Podlaski 10 13 4 1 5 11 21 -10
14 Podlasie Biała Podlaska 8 13 4 1 3 13 12 1
15 Wisłoka Dębica 10 12 3 3 4 14 12 2
16 Cracovia II 8 12 4 0 4 12 10 2
17 Chełmianka Chełm 9 10 2 4 3 13 12 1
18 Korona II Kielce 9 10 3 1 5 21 15 6
19 Jutrzenka Giebułtów 11 9 2 3 6 18 29 -11
20 Stal Kraśnik 10 6 1 3 6 13 20 -7
21 Hetman Zamość 10 3 0 3 7 8 28 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Puławy 10 22 7 1 2 26 8 18
2 Wólczanka Wólka Pełkińska 12 20 6 2 4 24 16 8
3 Stal Stalowa Wola 10 19 6 1 3 25 11 14
4 Wisła Sandomierz 10 18 5 3 2 19 15 4
5 Chełmianka Chełm 11 18 6 0 5 20 18 2
6 Sokół Sieniawa 9 17 4 5 0 13 9 4
7 Avia Świdnik 10 17 5 2 3 17 7 10
8 Wisłoka Dębica 10 16 4 4 2 12 9 3
9 Stal Kraśnik 10 16 5 1 4 12 12 0
10 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 10 14 4 2 4 21 16 5
11 Korona II Kielce 11 13 4 1 6 16 30 -14
12 ŁKS Probudex Łagów 8 12 3 3 2 10 9 1
13 Lewart Lubartów 10 12 3 3 4 12 13 -1
14 Podhale Nowy Targ 11 11 3 2 6 15 20 -5
15 Siarka Tarnobrzeg 8 8 2 2 4 15 15 0
16 KS Wiązownica 7 8 2 2 3 8 12 -4
17 Jutrzenka Giebułtów 9 7 2 1 6 7 25 -18
18 Orlęta Radzyń Podlaski 10 6 1 3 6 10 21 -11
19 Cracovia II 12 6 1 3 8 10 19 -9
20 Hetman Zamość 10 4 1 1 8 10 32 -22
21 Podlasie Biała Podlaska 11 2 0 2 9 12 41 -29
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Avia Świdnik

Gospodarze Wynik Goście Data
Avia Świdnik 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 21 listopada 2020
Sokół Sieniawa 0 - 1 Avia Świdnik 15 listopada 2020
Avia Świdnik 1 - 1 Wisła Puławy 11 listopada 2020
ŁKS Probudex Łagów 1 - 4 Avia Świdnik 7 listopada 2020
Avia Świdnik 3 - 1 Stal Kraśnik 31 października 2020
KS Wiązownica 1 - 1 Avia Świdnik 25 października 2020
Avia Świdnik 2 - 2 Wisła Sandomierz 17 października 2020
Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Avia Świdnik 10 października 2020
Avia Świdnik 0 - 0 Lewart Lubartów 3 października 2020
Wisłoka Dębica 0 - 0 Avia Świdnik 26 września 2020
Avia Świdnik 5 - 1 Chełmianka Chełm 19 września 2020
Hetman Zamość 0 - 3 Avia Świdnik 12 września 2020
Avia Świdnik 6 - 1 Korona II Kielce 9 września 2020
Jutrzenka Giebułtów 0 - 6 Avia Świdnik 5 września 2020
Avia Świdnik 2 - 4 Wólczanka Wólka Pełkińska 29 sierpnia 2020
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Avia Świdnik 26 sierpnia 2020
Avia Świdnik 6 - 1 Podlasie Biała Podlaska 22 sierpnia 2020
Avia Świdnik 3 - 1 Stal Stalowa Wola 15 sierpnia 2020
Podhale Nowy Targ 2 - 0 Avia Świdnik 8 sierpnia 2020
Cracovia II 1 - 0 Avia Świdnik 1 sierpnia 2020
Wisłoka Dębica 0 - 0 Avia Świdnik 13 czerwca 2020
Avia Świdnik 0 - 0 Hutnik Kraków 6 czerwca 2020
Korona II Kielce 0 - 0 Avia Świdnik 30 maja 2020
Avia Świdnik 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 23 maja 2020
Wisła Puławy 0 - 0 Avia Świdnik 17 maja 2020
Avia Świdnik 0 - 0 Sokół Sieniawa 13 maja 2020
Jutrzenka Giebułtów 0 - 0 Avia Świdnik 9 maja 2020
Avia Świdnik 0 - 0 Wisła Sandomierz 1 maja 2020
Podlasie Biała Podlaska 0 - 0 Avia Świdnik 25 kwietnia 2020
Avia Świdnik 0 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska 18 kwietnia 2020
Podhale Nowy Targ 0 - 0 Avia Świdnik 11 kwietnia 2020
Avia Świdnik 0 - 0 Chełmianka Chełm 4 kwietnia 2020
Avia Świdnik 0 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 28 marca 2020
Motor Lublin 0 - 0 Avia Świdnik 21 marca 2020
Avia Świdnik 0 - 0 Stal Kraśnik 14 marca 2020
Hetman Zamość 0 - 0 Avia Świdnik 7 marca 2020
Avia Świdnik 1 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 23 listopada 2019
Avia Świdnik 1 - 0 Wisłoka Dębica 16 listopada 2019
Hutnik Kraków 3 - 3 Avia Świdnik 9 listopada 2019
Avia Świdnik 2 - 1 Korona II Kielce 2 listopada 2019
Siarka Tarnobrzeg 2 - 2 Avia Świdnik 26 października 2019
Avia Świdnik 0 - 1 Wisła Puławy 19 października 2019
Sokół Sieniawa 2 - 2 Avia Świdnik 13 października 2019
Avia Świdnik 1 - 1 Jutrzenka Giebułtów 5 października 2019
Wisła Sandomierz 0 - 2 Avia Świdnik 29 września 2019
Avia Świdnik 4 - 2 Podlasie Biała Podlaska 21 września 2019
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 Avia Świdnik 15 września 2019
Avia Świdnik 1 - 0 Podhale Nowy Targ 7 września 2019
Chełmianka Chełm 2 - 2 Avia Świdnik 1 września 2019
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Avia Świdnik 28 sierpnia 2019
Avia Świdnik 1 - 1 Motor Lublin 24 sierpnia 2019
Stal Kraśnik 5 - 0 Avia Świdnik 18 sierpnia 2019
Avia Świdnik 1 - 0 Hetman Zamość 15 sierpnia 2019
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 1 Avia Świdnik 10 sierpnia 2019
Sokół Sieniawa 1 - 1 Avia Świdnik 8 czerwca 2019
Avia Świdnik 1 - 1 Hutnik Kraków 1 czerwca 2019
Czarni Połaniec 1 - 3 Avia Świdnik 28 maja 2019
Avia Świdnik 2 - 2 Wisła Puławy 18 maja 2019
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Avia Świdnik 11 maja 2019
Avia Świdnik 3 - 2 Spartakus Daleszyce 8 maja 2019
2 - 1 Avia Świdnik 4 maja 2019
Avia Świdnik 1 - 1 Wisła Sandomierz 1 maja 2019
Avia Świdnik 2 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 27 kwietnia 2019
Wiślanie Jaśkowice 1 - 1 Avia Świdnik 20 kwietnia 2019
Avia Świdnik 0 - 2 Wólczanka Wólka Pełkińska 13 kwietnia 2019
Podhale Nowy Targ 2 - 1 Avia Świdnik 10 kwietnia 2019
Avia Świdnik 1 - 0 Chełmianka Chełm 6 kwietnia 2019
Stal Rzeszów 3 - 1 Avia Świdnik 30 marca 2019
Avia Świdnik 2 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 23 marca 2019
Motor Lublin 1 - 0 Avia Świdnik 16 marca 2019
Avia Świdnik 0 - 0 Stal Kraśnik 9 marca 2019
Avia Świdnik 2 - 2 Sokół Sieniawa 17 listopada 2018
Hutnik Kraków 1 - 0 Avia Świdnik 10 listopada 2018
Avia Świdnik 1 - 1 Czarni Połaniec 3 listopada 2018
Wisła Puławy 1 - 0 Avia Świdnik 27 października 2018
Avia Świdnik 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska 20 października 2018
Spartakus Daleszyce 0 - 2 Avia Świdnik 13 października 2018
Avia Świdnik 1 - 0 7 października 2018
Wisła Sandomierz 0 - 3 Avia Świdnik 29 września 2018
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 0 Avia Świdnik 22 września 2018
Avia Świdnik 1 - 2 Wiślanie Jaśkowice 15 września 2018
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 2 Avia Świdnik 8 września 2018
Avia Świdnik 3 - 1 Stal Rzeszów 5 września 2018
Avia Świdnik 2 - 2 Podhale Nowy Targ 1 września 2018
Chełmianka Chełm 3 - 1 Avia Świdnik 29 sierpnia 2018
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Avia Świdnik 19 sierpnia 2018
Avia Świdnik 0 - 1 Motor Lublin 15 sierpnia 2018
Stal Kraśnik 2 - 0 Avia Świdnik 11 sierpnia 2018
Avia Świdnik 1 - 1 Karpaty Krosno 16 czerwca 2018
Motor Lublin 1 - 0 Avia Świdnik 9 czerwca 2018
Spartakus Daleszyce 0 - 0 Avia Świdnik 6 czerwca 2018
Avia Świdnik 0 - 3 Resovia 2 czerwca 2018
Podlasie Biała Podlaska 4 - 3 Avia Świdnik 30 maja 2018
Avia Świdnik 1 - 4 Podhale Nowy Targ 26 maja 2018
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Avia Świdnik 19 maja 2018
Avia Świdnik 3 - 0 JKS Jarosław 16 maja 2018
Stal Rzeszów 1 - 4 Avia Świdnik 12 maja 2018
Avia Świdnik 5 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 5 maja 2018
Wólczanka Wólka Pełkińska 4 - 2 Avia Świdnik 28 kwietnia 2018
Avia Świdnik 2 - 1 Chełmianka Chełm 25 kwietnia 2018
Wisła Sandomierz 0 - 2 Avia Świdnik 21 kwietnia 2018
Unia Tarnów 0 - 0 Avia Świdnik 18 kwietnia 2018
Avia Świdnik 4 - 0 Wiślanie Jaśkowice 14 kwietnia 2018
0 - 3 Avia Świdnik 7 kwietnia 2018
Avia Świdnik 5 - 1 MKS Trzebinia 31 marca 2018
Karpaty Krosno 1 - 1 Avia Świdnik 18 listopada 2017
Avia Świdnik 0 - 4 Motor Lublin 11 listopada 2017
Resovia 1 - 0 Avia Świdnik 4 listopada 2017
Avia Świdnik 2 - 1 Podlasie Biała Podlaska 28 października 2017
Podhale Nowy Targ 1 - 1 Avia Świdnik 21 października 2017
Avia Świdnik 2 - 3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 14 października 2017
Avia Świdnik 1 - 1 Stal Rzeszów 7 października 2017
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Avia Świdnik 30 września 2017
Avia Świdnik 3 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska 23 września 2017
Chełmianka Chełm 1 - 0 Avia Świdnik 16 września 2017
Avia Świdnik 4 - 4 Wisła Sandomierz 9 września 2017
Wiślanie Jaśkowice 1 - 1 Avia Świdnik 2 września 2017
Avia Świdnik 1 - 2 30 sierpnia 2017
MKS Trzebinia 1 - 1 Avia Świdnik 26 sierpnia 2017
Avia Świdnik 1 - 1 Spartakus Daleszyce 19 sierpnia 2017
JKS Jarosław 3 - 0 Avia Świdnik 15 sierpnia 2017
Avia Świdnik 1 - 1 Unia Tarnów 12 sierpnia 2017
MKS Trzebinia 2 - 1 Avia Świdnik 17 czerwca 2017
Avia Świdnik 0 - 4 Stal Rzeszów 7 czerwca 2017
Podlasie Biała Podlaska 0 - 0 Avia Świdnik 3 czerwca 2017
Avia Świdnik 2 - 3 Wierna Małogoszcz 26 maja 2017
Garbarnia Kraków 3 - 1 Avia Świdnik 20 maja 2017
Avia Świdnik 1 - 1 Spartakus Daleszyce 13 maja 2017
Motor Lublin 2 - 0 Avia Świdnik 7 maja 2017
Avia Świdnik 1 - 1 Cosmos Nowotaniec 3 maja 2017
2 - 0 Avia Świdnik 29 kwietnia 2017
Avia Świdnik 1 - 1 Resovia 22 kwietnia 2017
Orlęta Radzyń Podlaski 4 - 2 Avia Świdnik 15 kwietnia 2017
Avia Świdnik 0 - 0 Unia Tarnów 8 kwietnia 2017
Avia Świdnik 2 - 1 Karpaty Krosno 25 marca 2017
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Avia Świdnik 18 marca 2017
Avia Świdnik 1 - 1 JKS Jarosław 11 marca 2017
Avia Świdnik 1 - 2 Podhale Nowy Targ 4 marca 2017
Avia Świdnik 2 - 1 MKS Trzebinia 12 listopada 2016
Stal Rzeszów 2 - 0 Avia Świdnik 5 listopada 2016
Avia Świdnik 1 - 0 Podlasie Biała Podlaska 29 października 2016
Wierna Małogoszcz 1 - 3 Avia Świdnik 23 października 2016
Avia Świdnik 0 - 1 Garbarnia Kraków 15 października 2016
Spartakus Daleszyce 1 - 1 Avia Świdnik 9 października 2016
Avia Świdnik 0 - 3 Motor Lublin 1 października 2016
Cosmos Nowotaniec 1 - 1 Avia Świdnik 25 września 2016
Avia Świdnik 3 - 2 17 września 2016
Resovia 3 - 0 Avia Świdnik 10 września 2016
Avia Świdnik 2 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski 3 września 2016
Unia Tarnów 2 - 1 Avia Świdnik 31 sierpnia 2016
Karpaty Krosno 0 - 2 Avia Świdnik 20 sierpnia 2016
Avia Świdnik 3 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 sierpnia 2016
JKS Jarosław 1 - 2 Avia Świdnik 13 sierpnia 2016
Podhale Nowy Targ 1 - 2 Avia Świdnik 6 sierpnia 2016
JKS Jarosław 2 - 2 Avia Świdnik 4 czerwca 2016
Avia Świdnik 2 - 0 Izolator Boguchwała 28 maja 2016
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 4 Avia Świdnik 25 maja 2016
Avia Świdnik 1 - 1 Karpaty Krosno 21 maja 2016
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 2 Avia Świdnik 18 maja 2016
Motor Lublin 2 - 2 Avia Świdnik 13 maja 2016
Avia Świdnik 1 - 0 Resovia 7 maja 2016
Lewart Lubartów 0 - 1 Avia Świdnik 3 maja 2016
Avia Świdnik 2 - 0 Polonia Przemyśl 30 kwietnia 2016
Orlęta Radzyń Podlaski 4 - 2 Avia Świdnik 24 kwietnia 2016
Avia Świdnik 2 - 2 Chełmianka Chełm 20 kwietnia 2016
Avia Świdnik 5 - 0 Orzeł Przeworsk 16 kwietnia 2016
Piast Tuczempy 0 - 0 Avia Świdnik 10 kwietnia 2016
Avia Świdnik 1 - 0 Lublinianka Lublin 2 kwietnia 2016
Avia Świdnik 7 - 0 Hetman Zamość 19 marca 2016
Avia Świdnik 1 - 3 Motor Lublin 21 listopada 2015
Sokół Sieniawa 2 - 1 Avia Świdnik 15 listopada 2015
Avia Świdnik 5 - 2 Stal Rzeszów 11 listopada 2015
Avia Świdnik 0 - 1 JKS Jarosław 7 listopada 2015
Izolator Boguchwała 1 - 2 Avia Świdnik 31 października 2015
Avia Świdnik 4 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 października 2015
Karpaty Krosno 2 - 2 Avia Świdnik 17 października 2015
Resovia 4 - 0 Avia Świdnik 3 października 2015
Avia Świdnik 0 - 1 Lewart Lubartów 26 września 2015
Polonia Przemyśl 2 - 1 Avia Świdnik 19 września 2015
Avia Świdnik 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 13 września 2015
Chełmianka Chełm 3 - 2 Avia Świdnik 9 września 2015
Orzeł Przeworsk 1 - 4 Avia Świdnik 5 września 2015
Avia Świdnik 3 - 1 Piast Tuczempy 30 sierpnia 2015
Lublinianka Lublin 3 - 2 Avia Świdnik 26 sierpnia 2015
Avia Świdnik 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska 22 sierpnia 2015
Hetman Zamość 0 - 3 Avia Świdnik 16 sierpnia 2015
Avia Świdnik 2 - 0 Sokół Sieniawa 12 sierpnia 2015
Stal Rzeszów 1 - 0 Avia Świdnik 8 sierpnia 2015
Avia Świdnik 0 - 4 Orlęta Radzyń Podlaski 6 czerwca 2015
Chełmianka Chełm 3 - 0 Avia Świdnik 30 maja 2015
Avia Świdnik 2 - 3 Stal Rzeszów 24 maja 2015
Resovia 2 - 2 Avia Świdnik 20 maja 2015
Avia Świdnik 1 - 1 Orzeł Przeworsk 16 maja 2015
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 3 Avia Świdnik 9 maja 2015
Avia Świdnik 4 - 1 Podlasie Biała Podlaska 2 maja 2015
JKS Jarosław 3 - 1 Avia Świdnik 25 kwietnia 2015
Avia Świdnik 1 - 1 Hetman Żółkiewka 19 kwietnia 2015
Karpaty Krosno 1 - 0 Avia Świdnik 15 kwietnia 2015
Avia Świdnik 3 - 0 Stal Kraśnik 11 kwietnia 2015
Lublinianka Lublin 1 - 1 Avia Świdnik 4 kwietnia 2015
Avia Świdnik 0 - 0 Motor Lublin 28 marca 2015
Sokół Sieniawa 1 - 0 Avia Świdnik 22 marca 2015
Izolator Boguchwała 1 - 1 Avia Świdnik 15 marca 2015
Avia Świdnik 4 - 0 Wisłoka Dębica 22 listopada 2014
Avia Świdnik 3 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 listopada 2014
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 Avia Świdnik 11 listopada 2014
Avia Świdnik 0 - 0 Chełmianka Chełm 8 listopada 2014
Stal Rzeszów 2 - 0 Avia Świdnik 2 listopada 2014
Avia Świdnik 1 - 0 Resovia 24 października 2014
Orzeł Przeworsk 0 - 0 Avia Świdnik 18 października 2014
Avia Świdnik 2 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 11 października 2014
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Avia Świdnik 4 października 2014
Avia Świdnik 0 - 4 JKS Jarosław 27 września 2014
Hetman Żółkiewka 1 - 4 Avia Świdnik 21 września 2014
Avia Świdnik 1 - 2 Karpaty Krosno 14 września 2014
Stal Kraśnik 2 - 0 Avia Świdnik 10 września 2014
Avia Świdnik 1 - 1 Lublinianka Lublin 6 września 2014
Motor Lublin 1 - 0 Avia Świdnik 30 sierpnia 2014
Avia Świdnik 1 - 0 Sokół Sieniawa 23 sierpnia 2014
Avia Świdnik 1 - 2 Izolator Boguchwała 17 sierpnia 2014
Wisłoka Dębica 2 - 3 Avia Świdnik 13 sierpnia 2014
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 3 Avia Świdnik 10 sierpnia 2014
Resovia 1 - 0 Avia Świdnik 7 czerwca 2014
Avia Świdnik 1 - 1 Ekoball Stal Sanok 4 czerwca 2014
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1 Avia Świdnik 1 czerwca 2014
Sokół Sieniawa 3 - 1 Avia Świdnik 28 maja 2014
Avia Świdnik 0 - 0 Omega Stary Zamość 24 maja 2014
Avia Świdnik 1 - 0 JKS Jarosław 14 maja 2014
Hetman Zamość 1 - 1 Avia Świdnik 10 maja 2014
Avia Świdnik 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 maja 2014
Karpaty Krosno 0 - 2 Avia Świdnik 1 maja 2014
Avia Świdnik 4 - 0 Podlasie Biała Podlaska 26 kwietnia 2014
Orzeł Przeworsk 0 - 1 Avia Świdnik 19 kwietnia 2014
Avia Świdnik 0 - 1 Lublinianka Lublin 16 kwietnia 2014
Izolator Boguchwała 3 - 1 Avia Świdnik 13 kwietnia 2014
Avia Świdnik 2 - 1 Polonia Przemyśl 29 marca 2014
Chełmianka Chełm 0 - 2 Avia Świdnik 23 marca 2014
Avia Świdnik 1 - 0 Stal Kraśnik 16 listopada 2013
Avia Świdnik 1 - 4 Resovia 9 listopada 2013
Ekoball Stal Sanok 1 - 2 Avia Świdnik 2 listopada 2013
Avia Świdnik 4 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 26 października 2013
Omega Stary Zamość 1 - 1 Avia Świdnik 20 października 2013
Avia Świdnik 0 - 1 Sokół Sieniawa 12 października 2013
JKS Jarosław 0 - 0 Avia Świdnik 5 października 2013
Avia Świdnik 6 - 0 Hetman Zamość 28 września 2013
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Avia Świdnik 22 września 2013
Avia Świdnik 1 - 1 Karpaty Krosno 18 września 2013
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Avia Świdnik 14 września 2013
Avia Świdnik 3 - 0 Orzeł Przeworsk 7 września 2013
Lublinianka Lublin 0 - 1 Avia Świdnik 4 września 2013
Avia Świdnik 3 - 1 Izolator Boguchwała 31 sierpnia 2013
Polonia Przemyśl 1 - 0 Avia Świdnik 18 sierpnia 2013
Avia Świdnik 1 - 3 Chełmianka Chełm 15 sierpnia 2013
Stal Kraśnik 4 - 3 Avia Świdnik 11 sierpnia 2013
Izolator Boguchwała 0 - 0 Avia Świdnik 29 czerwca 2013
Avia Świdnik 5 - 3 Czarni Jasło 22 czerwca 2013
Avia Świdnik 2 - 1 Polonia Przemyśl 19 czerwca 2013
Avia Świdnik 0 - 1 Stal Mielec 14 czerwca 2013
Unia Nowa Sarzyna 0 - 3 Avia Świdnik 8 czerwca 2013
Orzeł Przeworsk 0 - 3 Avia Świdnik 1 czerwca 2013
Avia Świdnik 1 - 0 Podlasie Biała Podlaska 29 maja 2013
Avia Świdnik 5 - 1 Orlęta Łuków 25 maja 2013
Lublinianka Lublin 1 - 1 Avia Świdnik 19 maja 2013
Avia Świdnik 2 - 2 Karpaty Krosno 11 maja 2013
Ekoball Stal Sanok 1 - 1 Avia Świdnik 4 maja 2013
Avia Świdnik 1 - 0 Chełmianka Chełm 1 maja 2013
Stal Kraśnik 1 - 1 Avia Świdnik 28 kwietnia 2013
Avia Świdnik 1 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 kwietnia 2013
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2 Avia Świdnik 14 kwietnia 2013
Avia Świdnik 1 - 1 Izolator Boguchwała 3 listopada 2012
Czarni Jasło 1 - 0 Avia Świdnik 27 października 2012
Avia Świdnik 0 - 5 Orzeł Przeworsk 20 października 2012
Orlęta Łuków 1 - 4 Avia Świdnik 14 października 2012
Avia Świdnik 4 - 1 Lublinianka Lublin 6 października 2012
Karpaty Krosno 0 - 4 Avia Świdnik 29 września 2012
Avia Świdnik 2 - 0 Ekoball Stal Sanok 22 września 2012
Chełmianka Chełm 2 - 3 Avia Świdnik 16 września 2012
Avia Świdnik 8 - 0 Stal Kraśnik 8 września 2012
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Avia Świdnik 2 września 2012
Avia Świdnik 3 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 29 sierpnia 2012
Polonia Przemyśl 1 - 1 Avia Świdnik 25 sierpnia 2012
Stal Mielec 1 - 0 Avia Świdnik 19 sierpnia 2012
Avia Świdnik 2 - 3 Unia Nowa Sarzyna 15 sierpnia 2012
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Avia Świdnik 11 sierpnia 2012
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 Avia Świdnik 6 czerwca 2012
Avia Świdnik 0 - 0 Izolator Boguchwała 2 czerwca 2012
Siarka Tarnobrzeg 3 - 2 Avia Świdnik 30 maja 2012
Avia Świdnik 6 - 2 Strumyk Malawa 26 maja 2012
Karpaty Krosno 2 - 3 Avia Świdnik 19 maja 2012
Avia Świdnik 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska 12 maja 2012
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Avia Świdnik 6 maja 2012
Avia Świdnik 1 - 0 Stal Kraśnik 2 maja 2012
Polonia Przemyśl 0 - 0 Avia Świdnik 28 kwietnia 2012
Avia Świdnik 1 - 0 Unia Nowa Sarzyna 21 kwietnia 2012
Avia Świdnik 1 - 0 Stal Mielec 14 kwietnia 2012
Chełmianka Chełm 0 - 4 Avia Świdnik 7 kwietnia 2012
Avia Świdnik 2 - 1 KS Zaczernie 31 marca 2012
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 2 - 1 Avia Świdnik 24 marca 2012
Avia Świdnik 2 - 1 Ekoball Stal Sanok 17 marca 2012
Avia Świdnik 0 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski 12 listopada 2011
Izolator Boguchwała 0 - 1 Avia Świdnik 5 listopada 2011
Avia Świdnik 2 - 1 Siarka Tarnobrzeg 29 października 2011
Strumyk Malawa 3 - 1 Avia Świdnik 23 października 2011
Avia Świdnik 0 - 0 Karpaty Krosno 15 października 2011
Podlasie Biała Podlaska 1 - 0 Avia Świdnik 8 października 2011
Avia Świdnik 0 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 października 2011
Stal Kraśnik 0 - 2 Avia Świdnik 25 września 2011
Avia Świdnik 0 - 0 Polonia Przemyśl 17 września 2011
Unia Nowa Sarzyna 1 - 2 Avia Świdnik 10 września 2011
Stal Mielec 0 - 1 Avia Świdnik 4 września 2011
Avia Świdnik 0 - 0 Chełmianka Chełm 31 sierpnia 2011
KS Zaczernie 1 - 2 Avia Świdnik 27 sierpnia 2011
Avia Świdnik 1 - 0 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 20 sierpnia 2011
Ekoball Stal Sanok 2 - 0 Avia Świdnik 13 sierpnia 2011
Avia Świdnik 0 - 0 Ekoball Stal Sanok 25 czerwca 2011
Stal Mielec 1 - 1 Avia Świdnik 18 czerwca 2011
Avia Świdnik 2 - 1 Siarka Tarnobrzeg 8 czerwca 2011
Polonia Przemyśl 2 - 0 Avia Świdnik 4 czerwca 2011
Avia Świdnik 4 - 0 Stal Poniatowa 28 maja 2011
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Avia Świdnik 21 maja 2011
Avia Świdnik 3 - 0 Olender Sól 14 maja 2011
Wisła Puławy 2 - 2 Avia Świdnik 7 maja 2011
Avia Świdnik 1 - 1 Karpaty Krosno 30 kwietnia 2011
Izolator Boguchwała 1 - 1 Avia Świdnik 23 kwietnia 2011
Unia Nowa Sarzyna 0 - 1 Avia Świdnik 17 kwietnia 2011
Avia Świdnik 2 - 1 Górnik II Łęczna 13 kwietnia 2011
Chełmianka Chełm 2 - 1 Avia Świdnik 3 kwietnia 2011
Avia Świdnik 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 26 marca 2011
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 0 - 2 Avia Świdnik 19 marca 2011
Ekoball Stal Sanok 1 - 1 Avia Świdnik 6 listopada 2010
Avia Świdnik 0 - 0 Stal Mielec 30 października 2010
Siarka Tarnobrzeg 3 - 1 Avia Świdnik 23 października 2010
Avia Świdnik 0 - 1 Polonia Przemyśl 17 października 2010
Stal Poniatowa 0 - 1 Avia Świdnik 10 października 2010
Avia Świdnik 3 - 1 Podlasie Biała Podlaska 3 października 2010
Górnik II Łęczna 0 - 1 Avia Świdnik 29 września 2010
Olender Sól 0 - 2 Avia Świdnik 26 września 2010
Avia Świdnik 0 - 1 Wisła Puławy 19 września 2010
Karpaty Krosno 1 - 0 Avia Świdnik 15 września 2010
Avia Świdnik 0 - 3 Izolator Boguchwała 10 września 2010
Avia Świdnik 1 - 1 Unia Nowa Sarzyna 5 września 2010
Avia Świdnik 3 - 0 Chełmianka Chełm 29 sierpnia 2010
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 2 Avia Świdnik 22 sierpnia 2010
Avia Świdnik 0 - 3 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 15 sierpnia 2010
Siarka Tarnobrzeg 1 - 2 Avia Świdnik 19 czerwca 2010
Avia Świdnik 2 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 12 czerwca 2010
Ekoball Stal Sanok 0 - 1 Avia Świdnik 5 czerwca 2010
Avia Świdnik 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 czerwca 2010
Górnik II Łęczna 1 - 3 Avia Świdnik 30 maja 2010
Avia Świdnik 2 - 0 Stal Poniatowa 22 maja 2010
Avia Świdnik 0 - 2 Spartakus Szarowola 16 maja 2010
Avia Świdnik 3 - 0 Stal Kraśnik 12 maja 2010
Izolator Boguchwała 1 - 2 Avia Świdnik 8 maja 2010
Avia Świdnik 1 - 1 Unia Nowa Sarzyna 2 maja 2010
Podlasie Biała Podlaska 1 - 2 Avia Świdnik 28 kwietnia 2010
Stal Mielec 0 - 0 Avia Świdnik 24 kwietnia 2010
Avia Świdnik 1 - 1 Karpaty Krosno 21 kwietnia 2010
Avia Świdnik 0 - 0 Wisłoka Dębica 31 marca 2010
Wisła Puławy 1 - 2 Avia Świdnik 27 marca 2010
Avia Świdnik 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg 15 listopada 2009
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 0 Avia Świdnik 8 listopada 2009
Avia Świdnik 0 - 1 Ekoball Stal Sanok 28 października 2009
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 1 Avia Świdnik 25 października 2009
Avia Świdnik 0 - 1 Górnik II Łęczna 21 października 2009
Stal Poniatowa 1 - 2 Avia Świdnik 11 października 2009
Spartakus Szarowola 0 - 0 Avia Świdnik 4 października 2009
Avia Świdnik 0 - 0 Izolator Boguchwała 27 września 2009
Unia Nowa Sarzyna 2 - 0 Avia Świdnik 20 września 2009
Avia Świdnik 1 - 0 Stal Mielec 13 września 2009
Stal Kraśnik 1 - 2 Avia Świdnik 6 września 2009
Avia Świdnik 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska 28 sierpnia 2009
Wisłoka Dębica 0 - 0 Avia Świdnik 21 sierpnia 2009
Avia Świdnik 2 - 1 Wisła Puławy 16 sierpnia 2009
Karpaty Krosno 2 - 2 Avia Świdnik 8 sierpnia 2009

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adrian Paluchowski Wisła Puławy 19
2 Michał Fidziukiewicz Stal Stalowa Wola 18
3 Wojciech Białek Avia Świdnik 13
4 Krzysztof Pietluch Wólczanka Wólka Pełkińska 12
5 Kamil Kocoł Podlasie Biała Podlaska 12
6 Adam Imiela ŁKS Probudex Łagów 10
7 Wojciech Trochim KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 10
8 Kacper Rop KS Wiązownica 9
9 Kacper Durda Wólczanka Wólka Pełkińska 9
10 Kamil Oziemczuk Avia Świdnik 8
11 Szymon Stanisławski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 8
12 Damian Lepiarz Podhale Nowy Targ 8
13 Michał Nawrot Podhale Nowy Targ 8
14 Kamil Bełczowski Wisła Sandomierz 8
15 Łukasz Kacprzycki Wisła Puławy 8
16 Piotr Mroziński Stal Stalowa Wola 7
17 Łukasz Mazurek Chełmianka Chełm 7
18 Bartłomiej Purcha Sokół Sieniawa 7
19 Jakub Górski Korona II Kielce 7
20 Krystian Żelisko Lewart Lubartów 7
21 Dominik Maluga Avia Świdnik 7
22 Michał Grunt Podhale Nowy Targ 7
23 Jakub Konstantyn Korona II Kielce 6
24 Rafał Kruczkowski Hetman Zamość 6
25 Kamil Kargulewicz Siarka Tarnobrzeg 6
26 Dariusz Cygan Stal Kraśnik 6
27 Emil Drozdowicz Wisła Puławy 6
28 Mateusz Janeczko Siarka Tarnobrzeg 6
29 Kacper Rogoziński ŁKS Probudex Łagów 6
30 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 6
31 Arkadiusz Gajewski Siarka Tarnobrzeg 6
32 Amarildo Balotelli ŁKS Probudex Łagów 6
33 Krzysztof Kozieł Jutrzenka Giebułtów 6
34 Adrian Popiołek Stal Kraśnik 5
35 Dawid Skoczylas Chełmianka Chełm 5
36 Tomasz Brzyski Chełmianka Chełm 5
37 Paweł Myśliwiecki Chełmianka Chełm 5
38 Krystian Wrona Wólczanka Wólka Pełkińska 5
39 Dawid Bałdyga Siarka Tarnobrzeg 5
40 Rafał Turczyn Hetman Zamość 5
41 Michał Kitliński Sokół Sieniawa 5
42 Paweł Wolski Siarka Tarnobrzeg 5
43 Bartosz Kozieł Jutrzenka Giebułtów 5
44 Jakub Chrzanowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5
45 Bartosz Wiktoruk Stal Stalowa Wola 4
46 Hubert Kotowicz Chełmianka Chełm 4
47 Dominik Pikiel Sokół Sieniawa 4
48 Artur Piróg Korona II Kielce 4
49 Kacper Wydra KS Wiązownica 4
50 Krzysztof Zawiślak Wisła Sandomierz 4
51 Krzysztof Michalec Jutrzenka Giebułtów 4
52 Michał Kobiałka Orlęta Radzyń Podlaski 4
53 Sebastian Pawlak Wisłoka Dębica 4
54 Dominik Zawadzki Jutrzenka Giebułtów 4
55 Łukasz Siedlik Wisłoka Dębica 4
56 Bartosz Mroczek Avia Świdnik 4
57 Bartłomiej Bartosiak Wisła Puławy 4
58 Daquan King Sokół Sieniawa 4
59 Mateusz Olejarka Wólczanka Wólka Pełkińska 4
60 Mirosław Kmiotek Wisła Sandomierz 4
61 Gabriel Mierzwiński Podlasie Biała Podlaska 4
62 Mariusz Chmielewski Podlasie Biała Podlaska 4
63 Mateusz Sowiński Korona II Kielce 4
64 Tomasz Wojcinowicz Wisła Sandomierz 4
65 Paweł Zabielski Podlasie Biała Podlaska 3
66 Adrian Cybula Stal Kraśnik 3
67 Kamil Bała Wólczanka Wólka Pełkińska 3
68 Jakub Syryjczyk Orlęta Radzyń Podlaski 3
69 Marcin Sudy Wisła Sandomierz 3
70 Michał Wiśniewski Cracovia II 3
71 Michał Budzyński Lewart Lubartów 3
72 Michał Bierzało Siarka Tarnobrzeg 3
73 Dariusz Kamiński Wisłoka Dębica 3
74 Filip Michałów Lewart Lubartów 3
75 Daniel Pik Cracovia II 3
76 Dawid Dynarek Podhale Nowy Targ 3
77 Damian Szpak Avia Świdnik 3
78 Tomasz Zając Wisła Puławy 3
79 Adam Waszkiewicz Stal Stalowa Wola 3
80 Adrian Nowosiadło Orlęta Radzyń Podlaski 3
81 Łukasz Najda Lewart Lubartów 3
82 Bartosz Dyszy Stal Kraśnik 3
83 Adam Zawierucha Stal Kraśnik 3
84 Paweł Hass Sokół Sieniawa 3
85 Krystian Puton Wisła Puławy 3
86 Paweł Uliczny Avia Świdnik 3
87 Maciej Firlej Korona II Kielce 3
88 Dawid Sojda Wisłoka Dębica 3
89 Krystian Zaręba ŁKS Probudex Łagów 3
90 Miłosz Strzeboński Korona II Kielce 2
91 Dawid Słabosz Korona II Kielce 2
92 Krystian Wójcik Chełmianka Chełm 2
93 Sylwester Lusiusz Cracovia II 2
94 Michał Paluch KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
95 Oleksii Prytuliak Chełmianka Chełm 2
96 Kamil Rębisz Wisłoka Dębica 2
97 Dawid Pożak Lewart Lubartów 2
98 Michał Mistrzyk Stal Stalowa Wola 2
99 Jarosław Piątkowski Wisła Sandomierz 2
100 Maciej Filipowicz Orlęta Radzyń Podlaski 2
101 Bartosz Grasza Sokół Sieniawa 2
102 Arkadiusz Gil KS Wiązownica 2
103 Paweł Mróz Siarka Tarnobrzeg 2
104 Remigiusz Biernat Cracovia II 2
105 Mateusz Jarzynka Cracovia II 2
106 Maciej Balawender Jutrzenka Giebułtów 2
107 Jakub Siedlecki Wisła Sandomierz 2
108 Jarosław Lis Sokół Sieniawa 2
109 Przemysław Dwórzyński KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
110 Karol Pietrzyk Jutrzenka Giebułtów 2
111 Błażej Cyfert Wisła Puławy 2
112 Rafał Dusiło Wólczanka Wólka Pełkińska 2
113 Patryk Zaucha Cracovia II 2
114 Kacper Masny Wólczanka Wólka Pełkińska 2
115 Sebastian Strózik Cracovia II 2
116 Kacper Drelich Sokół Sieniawa 2
117 Wiktor Długosz Korona II Kielce 2
118 Oskar Majda Sokół Sieniawa 2
119 Maciej Wojczuk Orlęta Radzyń Podlaski 2
120 Eryk Ceglarz Avia Świdnik 2
121 Krystian Mroczek Avia Świdnik 2
122 Kamil Matofij Wólczanka Wólka Pełkińska 2
123 Kacper Józefiak Siarka Tarnobrzeg 2
124 Paweł Rogala Siarka Tarnobrzeg 2
125 Włodzimierz Puton Wisła Puławy 2
126 Bartosz Szydłowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
127 Grzegorz Bonin Chełmianka Chełm 2
128 Marcel Tyl Wisła Sandomierz 2
129 Jakub Czelej Stal Kraśnik 1
130 Jakub Rybus Korona II Kielce 1
131 Przemysław Kanarek Chełmianka Chełm 1
132 Michał Maliszewski Chełmianka Chełm 1
133 Jarosław Potoniec Podhale Nowy Targ 1
134 Arkadiusz Kasia KS Wiązownica 1
135 Ernest Jopkiewicz Korona II Kielce 1
136 Maciej Kołaczek Wisła Sandomierz 1
137 Karol Rycaj Orlęta Radzyń Podlaski 1
138 Lukáš Kubáň Wisła Puławy 1
139 Roman Mykytyn Avia Świdnik 1
140 Fryderyk Stasiak Wisła Sandomierz 1
141 Arkadiusz Lewiński Podhale Nowy Targ 1
142 Paweł Szatała Hetman Zamość 1
143 Michał Stachera Cracovia II 1
144 Mateusz Podstolak Wólczanka Wólka Pełkińska 1
145 Adrian Kajpust Wisła Sandomierz 1
146 Patryk Wdowiak Siarka Tarnobrzeg 1
147 Radosław Kursa Orlęta Radzyń Podlaski 1
148 Michał Dudek Podhale Nowy Targ 1
149 Tomasz Palonek Wisłoka Dębica 1
150 Piotr Witasik Stal Stalowa Wola 1
151 Jakub Jaroszyński Hetman Zamość 1
152 Piotr Jamroż Hetman Zamość 1
153 Arkadiusz Maksymiuk Lewart Lubartów 1
154 Vinícius Ferreira Dias Cracovia II 1
155 Mateusz Mąka KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
156 Norbert Myszka Hetman Zamość 1
157 Matheus Santos Cracovia II 1
158 Tomasz Kaczor Jutrzenka Giebułtów 1
159 Piotr Rogala ŁKS Probudex Łagów 1
160 Łukasz Pokrywka Hetman Zamość 1
161 Rafał Michalik KS Wiązownica 1
162 Sebastian Dziedzic KS Wiązownica 1
163 Edvinas Baniulis Orlęta Radzyń Podlaski 1
164 Dariusz Brągiel Wisła Puławy 1
165 Zvonimir Petrović Korona II Kielce 1
166 Jakub Bednara Chełmianka Chełm 1
167 Michał Grądź Chełmianka Chełm 1
168 Filip Szifer Stal Stalowa Wola 1
169 Volodymyr Khorolskyi Stal Stalowa Wola 1
170 Konrad Zaklika KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
171 Przemysław Skrodziuk Podlasie Biała Podlaska 1
172 Krzysztof Kasperkowicz Sokół Sieniawa 1
173 Jakub Szczypek Wólczanka Wólka Pełkińska 1
174 Eryk Galara Wólczanka Wólka Pełkińska 1
175 Wesley vincent Cain Hetman Zamość 1
176 Konrad Kumor KS Wiązownica 1
177 Jan Imiołek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
178 Krystian Michalak Stal Kraśnik 1
179 Mateusz Pielach Wisła Puławy 1
180 Bartosz Fiedeń Lewart Lubartów 1
181 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 1
182 Bartosz Sulkowski Siarka Tarnobrzeg 1
183 Sebastian Fedan Wisłoka Dębica 1
184 Patryk Drozd Avia Świdnik 1
185 Konrad Nowak Lewart Lubartów 1
186 Bartosz Zbiciak Lewart Lubartów 1
187 Michał Zięba Stal Stalowa Wola 1
188 Ernest Skrzyński Stal Kraśnik 1
189 Miłosz Matuszewski Wisła Sandomierz 1
190 Arkadiusz Górka Avia Świdnik 1
191 Maciej Wiśniewski Cracovia II 1
192 Michał Rakoczy Cracovia II 1
193 Dawid Lisowski Korona II Kielce 1
194 Szymon Jarosz Stal Stalowa Wola 1
195 Arkadiusz Kot Orlęta Radzyń Podlaski 1
196 Szymon Kamiński Orlęta Radzyń Podlaski 1
197 Patryk Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 1
198 Piotr Lisowski Korona II Kielce 1
199 Grzegorz Fularski Lewart Lubartów 1
200 Aleks Aftyka Lewart Lubartów 1
201 Mikołaj Grzęda Hetman Zamość 1
202 Rafał Kursa Avia Świdnik 1
203 Bruno Worotyński Wisła Sandomierz 1
204 Hubert Król Wisłoka Dębica 1
205 Konrad Buć KS Wiązownica 1
206 Rafał Kiczuk Wisła Puławy 1
207 Marcin Przybysławski Korona II Kielce 1
208 Robert Majewski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
209 Julien Tadrowski Stal Kraśnik 1
210 Bartosz Klockowski Wisła Sandomierz 1
211 Patryk Kapuściński Sokół Sieniawa 1
212 Mateusz Gul Wólczanka Wólka Pełkińska 1
213 Bartłomiej Gliniak KS Wiązownica 1
214 Maciej Kolasa ŁKS Probudex Łagów 1
215 Błażej Skórski Podhale Nowy Targ 1
216 Valeriy Sokolenko KS Wiązownica 1
217 Oskar Sewerzyński Korona II Kielce 1
218 Karol Kalita Orlęta Radzyń Podlaski 1
219 Tomasz Bała Cracovia II 1