III liga, gr. IV sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Hutnik Kraków 17 35 11 2 4 35 21 14
2 Stal Rzeszów 17 34 9 7 1 38 14 24
3 Podhale Nowy Targ 17 34 9 7 1 31 16 15
4 Wisła Puławy 17 31 9 4 4 18 13 5
5 Motor Lublin 17 30 7 9 1 28 18 10
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 27 6 9 2 28 22 6
7 Stal Kraśnik 17 25 7 4 6 30 23 7
8 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 24 6 6 5 27 22 5
9 Avia Świdnik 17 22 6 4 7 20 21 -1
10 Wisła Sandomierz 17 21 6 3 8 19 26 -7
11 Chełmianka Chełm 17 21 6 3 8 23 25 -2
12 Wólczanka Wólka Pełkińska 17 21 5 6 6 24 18 6
13 Wiślanie Jaśkowice 17 18 4 6 7 23 36 -13
14 Sokół Sieniawa 17 18 5 3 9 27 30 -3
15 Czarni Połaniec 17 16 4 4 9 19 30 -11
16 Spartakus Daleszyce 17 13 3 4 10 13 29 -16
17 Podlasie Biała Podlaska 17 13 3 4 10 16 36 -20
18 Soła Oświęcim 17 12 3 3 11 16 35 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Rzeszów 9 23 7 2 0 25 5 20
2 Hutnik Kraków 9 19 6 1 2 22 11 11
3 Orlęta Radzyń Podlaski 9 19 5 4 0 14 5 9
4 Podhale Nowy Targ 8 18 5 3 0 16 4 12
5 Motor Lublin 8 18 5 3 0 16 7 9
6 Sokół Sieniawa 9 17 5 2 2 21 13 8
7 Wisła Puławy 9 15 4 3 2 7 5 2
8 Stal Kraśnik 9 15 4 3 2 17 8 9
9 Wisła Sandomierz 8 14 4 2 2 11 8 3
10 Chełmianka Chełm 9 14 4 2 3 14 12 2
11 Czarni Połaniec 9 14 4 2 3 14 13 1
12 Wiślanie Jaśkowice 8 12 3 3 2 13 15 -2
13 Spartakus Daleszyce 8 12 3 3 2 10 10 0
14 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9 11 3 2 4 10 10 0
15 Avia Świdnik 8 10 2 4 2 11 10 1
16 Wólczanka Wólka Pełkińska 8 8 2 2 4 17 12 5
17 Soła Oświęcim 8 8 2 2 4 8 12 -4
18 Podlasie Biała Podlaska 8 1 0 1 7 5 24 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Hutnik Kraków 8 16 5 1 2 13 10 3
2 Podhale Nowy Targ 9 16 4 4 1 15 12 3
3 Wisła Puławy 8 16 5 1 2 11 8 3
4 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 8 13 3 4 1 17 12 5
5 Wólczanka Wólka Pełkińska 9 13 3 4 2 7 6 1
6 Motor Lublin 9 12 2 6 1 12 11 1
7 Avia Świdnik 9 12 4 0 5 9 11 -2
8 Podlasie Biała Podlaska 9 12 3 3 3 11 12 -1
9 Stal Rzeszów 8 11 2 5 1 13 9 4
10 Stal Kraśnik 8 10 3 1 4 13 15 -2
11 Orlęta Radzyń Podlaski 8 8 1 5 2 14 17 -3
12 Wisła Sandomierz 9 7 2 1 6 8 18 -10
13 Chełmianka Chełm 8 7 2 1 5 9 13 -4
14 Wiślanie Jaśkowice 9 6 1 3 5 10 21 -11
15 Soła Oświęcim 9 4 1 1 7 8 23 -15
16 Czarni Połaniec 8 2 0 2 6 5 17 -12
17 Sokół Sieniawa 8 1 0 1 7 6 17 -11
18 Spartakus Daleszyce 9 1 0 1 8 3 19 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Avia Świdnik

Gospodarze Wynik Goście Data
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 0 Avia Świdnik 22 września 2018
Avia Świdnik 0 - 1 Motor Lublin 15 sierpnia 2018
Motor Lublin 1 - 0 Avia Świdnik 9 czerwca 2018
Avia Świdnik 5 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 5 maja 2018
Avia Świdnik 0 - 4 Motor Lublin 11 listopada 2017
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Avia Świdnik 30 września 2017
Motor Lublin 2 - 0 Avia Świdnik 7 maja 2017
Orlęta Radzyń Podlaski 4 - 2 Avia Świdnik 15 kwietnia 2017
Avia Świdnik 0 - 3 Motor Lublin 1 października 2016
Avia Świdnik 2 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski 3 września 2016
Motor Lublin 2 - 2 Avia Świdnik 13 maja 2016
Orlęta Radzyń Podlaski 4 - 2 Avia Świdnik 24 kwietnia 2016
Avia Świdnik 1 - 3 Motor Lublin 21 listopada 2015
Avia Świdnik 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 13 września 2015
Avia Świdnik 0 - 4 Orlęta Radzyń Podlaski 6 czerwca 2015
Avia Świdnik 0 - 0 Motor Lublin 28 marca 2015
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 Avia Świdnik 11 listopada 2014
Motor Lublin 1 - 0 Avia Świdnik 30 sierpnia 2014
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1 Avia Świdnik 1 czerwca 2014
Avia Świdnik 4 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 26 października 2013
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2 Avia Świdnik 14 kwietnia 2013
Avia Świdnik 3 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 29 sierpnia 2012
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 Avia Świdnik 6 czerwca 2012
Avia Świdnik 0 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski 12 listopada 2011
Avia Świdnik 2 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 12 czerwca 2010
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 0 Avia Świdnik 8 listopada 2009

III liga, gr. IV sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Tomasz Płonka Stal Rzeszów 11
2 Dariusz Gawęcki Hutnik Kraków 10
3 Rafał Król Stal Kraśnik 10
4 Mateusz Kompanicki Chełmianka Chełm 10
5 Patryk Kapuściński Sokół Sieniawa 8
6 Krzysztof Pietluch Wólczanka Wólka Pełkińska 8
7 Adrian Wójcik Soła Oświęcim 7
8 Artur Pląskowski Podhale Nowy Targ 7
9 Piotr Ceglarz Stal Rzeszów 7
10 Kamil Sobala Hutnik Kraków 7
11 Mateusz Załucki Czarni Połaniec 6
12 Dominik Chromiński Stal Rzeszów 6
13 Daniel Szewc Stal Kraśnik 6
14 Arkadiusz Maj Stal Kraśnik 6
15 Sebastian Brocki Sokół Sieniawa 6
16 Michał Grunt KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6
17 Tomasz Brzyski Motor Lublin 6
18 Krzysztof Świątek Hutnik Kraków 5
19 Szymon Hajduk Wólczanka Wólka Pełkińska 5
20 Maciej Wojczuk Orlęta Radzyń Podlaski 5
21 Krystian Mroczek Avia Świdnik 5
22 Konrad Nowak Motor Lublin 5
23 Damian Mrówka Podhale Nowy Targ 5
24 Karol Kalita Orlęta Radzyń Podlaski 5
25 Hubert Pachowicz Hutnik Kraków 4
26 Bartłomiej Smuczyński KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4
27 Wojciech Białek Avia Świdnik 4
28 Szymon Stanisławski Wisła Puławy 4
29 Piotr Jedlikowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4
30 Marcin Kruczyk Podlasie Biała Podlaska 4
31 Mateusz Zawadzki Spartakus Daleszyce 4
32 Piotr Morawski Wiślanie Jaśkowice 4
33 Szymon Rak Motor Lublin 4
34 Damian Skiba Czarni Połaniec 4
35 Dawid Dynarek Podhale Nowy Targ 4
36 Mateusz Madej KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4
37 Łukasz Zagdański Stal Rzeszów 4
38 Wiktor Putin Wisła Sandomierz 4
39 Filip Drozd Stal Kraśnik 4
40 Krzysztof Szewczyk Wiślanie Jaśkowice 3
41 Wojciech Reiman Stal Rzeszów 3
42 Dariusz Żaba Wiślanie Jaśkowice 3
43 Michał Paluch Motor Lublin 3
44 Tomasz Kurek Hutnik Kraków 3
45 Bartosz Czarnecki Wiślanie Jaśkowice 3
46 Eryk Ceglarz Soła Oświęcim 3
47 Michał Panufnik Orlęta Radzyń Podlaski 3
48 Piotr Prędota Avia Świdnik 3
49 Damian Nogaj Wisła Sandomierz 3
50 Patryk Czułowski Podlasie Biała Podlaska 3
51 Dominik Ochał Sokół Sieniawa 3
52 Karol Rycaj Orlęta Radzyń Podlaski 3
53 Sebastian Dziedzic Podhale Nowy Targ 3
54 Krystian Sornat Wisła Sandomierz 2
55 Marek Gwóźdź Wólczanka Wólka Pełkińska 2
56 Szymon Kamiński Motor Lublin 2
57 Jakub Kaganek Orlęta Radzyń Podlaski 2
58 Damian Leśniak Podlasie Biała Podlaska 2
59 Jakub Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 2
60 Damian Kostkowski Stal Rzeszów 2
61 Hubert Kotowicz Chełmianka Chełm 2
62 Rafał Kursa Chełmianka Chełm 2
63 Filip Krępa Czarni Połaniec 2
64 Geronimo Viscovich Wólczanka Wólka Pełkińska 2
65 Krystian Puton Wisła Puławy 2
66 Jarosław Piątkowski Wisła Sandomierz 2
67 Jakub Bator Wiślanie Jaśkowice 2
68 Arkadiusz Kot Orlęta Radzyń Podlaski 2
69 Tomasz Andrzejuk Podlasie Biała Podlaska 2
70 Patryk Cheba KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
71 Adam Nowak Stal Kraśnik 2
72 Piotr Kożuchowski Chełmianka Chełm 2
73 Maciej Witek Czarni Połaniec 2
74 Jakub Syryjczyk Podlasie Biała Podlaska 2
75 Marek Mizia Podhale Nowy Targ 2
76 Michał Bedronka Podhale Nowy Targ 2
77 Daniel Barbus Podhale Nowy Targ 2
78 Bartłomiej Purcha Sokół Sieniawa 2
79 Piotr Ostrowski Spartakus Daleszyce 2
80 Dawid Korona Wisła Sandomierz 2
81 Andrzej Wąsik Sokół Sieniawa 2
82 Dawid Kasza Sokół Sieniawa 2
83 Kamil Hul Czarni Połaniec 2
84 Mariusz Bienias Hutnik Kraków 2
85 Grzegorz Bonin Motor Lublin 2
86 Dominik Maluga Avia Świdnik 2
87 Krzysztof Zawiślak Chełmianka Chełm 2
88 Łukasz Kacprzycki Wisła Puławy 2
89 Jakub Poznański Wisła Puławy 2
90 Błażej Cyfert Podhale Nowy Targ 2
91 Maciej Wcisło Wiślanie Jaśkowice 2
92 Arkadiusz Maksymiuk Wisła Puławy 2
93 Wiktor Wołowiec Spartakus Daleszyce 1
94 Lukasz Zawadzki Spartakus Daleszyce 1
95 Włodzimierz Puton KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
96 Kacper Ziółkowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
97 Sebastian Padiasek Sokół Sieniawa 1
98 Łukasz Mozler Stal Rzeszów 1
99 Marcin Szymczak Soła Oświęcim 1
100 Jakub Zięba Czarni Połaniec 1
101 Michał Dawidowicz KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
102 Jakub Gołąb Chełmianka Chełm 1
103 Mateusz Wołos Avia Świdnik 1
104 Mateusz Supryn Wisła Puławy 1
105 Robert Majewski Motor Lublin 1
106 Wojciech Kobylarczyk Podhale Nowy Targ 1
107 Szymon Pietrzyk Hutnik Kraków 1
108 Maciej Skiba Soła Oświęcim 1
109 Kamil Kuczak Soła Oświęcim 1
110 Daniel Dybiec KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
111 Maksymilian Cichocki Motor Lublin 1
112 Mateusz Stankiewicz Soła Oświęcim 1
113 Łukasz Kędziora Hutnik Kraków 1
114 Dawid Czyrny Wólczanka Wólka Pełkińska 1
115 Jakub Siedlecki Wisła Sandomierz 1
116 Kacper Piechniak Wisła Sandomierz 1
117 Dawid Brzeski Wisła Puławy 1
118 Michał Wołos Motor Lublin 1
119 Konrad Kołodziej Avia Świdnik 1
120 Maciej Lech Wólczanka Wólka Pełkińska 1
121 Kacper Waniowski Orlęta Radzyń Podlaski 1
122 Jurij Perin Orlęta Radzyń Podlaski 1
123 Michał Budzyński Chełmianka Chełm 1
124 Paweł Bażant Wisła Sandomierz 1
125 Marcin Przybylski Podhale Nowy Targ 1
126 Kacper Szymankiewicz Wisła Puławy 1
127 Bartłomiej Słysz Wólczanka Wólka Pełkińska 1
128 Jakub Mażysz Wisła Puławy 1
129 Bartosz Ciborowski Orlęta Radzyń Podlaski 1
130 Kamil Blicharski Spartakus Daleszyce 1
131 Michał Jeziorski Spartakus Daleszyce 1
132 Sebastian Głaz Avia Świdnik 1
133 Mateusz Chyła Podlasie Biała Podlaska 1
134 Mateusz Janiec Czarni Połaniec 1
135 Przemysław Ilczuk Orlęta Radzyń Podlaski 1
136 Michal Ranko Motor Lublin 1
137 Mateusz Podstolak Wólczanka Wólka Pełkińska 1
138 Mateusz Mianowany Wólczanka Wólka Pełkińska 1
139 Patryk Szewc Wólczanka Wólka Pełkińska 1
140 Mateusz Stanek Wiślanie Jaśkowice 1
141 Damian Skała Sokół Sieniawa 1
142 Mateusz Krasuski Wiślanie Jaśkowice 1
143 Jakub Łata Wisła Sandomierz 1
144 Karol Skrzypek Spartakus Daleszyce 1
145 Kamil Dmowski Podlasie Biała Podlaska 1
146 Jakub Ochman Wiślanie Jaśkowice 1
147 Konrad Kuliszewski Wiślanie Jaśkowice 1
148 Kacper Drelich Avia Świdnik 1
149 Julien Tadrowski Stal Rzeszów 1
150 Roman Mykytyn Avia Świdnik 1
151 Michał Chowaniec Soła Oświęcim 1
152 Mateusz Reczulski Hutnik Kraków 1
153 Jakub Kapsa KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
154 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 1
155 Tomasz Jaklik Hutnik Kraków 1
156 Tomasz Wilusz Sokół Sieniawa 1
157 Krystian Kusal Wisła Puławy 1
158 Krystian Wrona Wólczanka Wólka Pełkińska 1
159 Bartosz Sot Spartakus Daleszyce 1
160 Dawid Pożak Motor Lublin 1
161 Fabian Burzyński KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
162 Michał Król Wisła Puławy 1
163 Mateusz Jędryas Sokół Sieniawa 1
164 Arkadiusz Adamczuk Stal Kraśnik 1
165 Michał Misiak Stal Kraśnik 1
166 Dariusz Jarecki Stal Rzeszów 1
167 Paweł Meszek Czarni Połaniec 1
168 Przemysław Koszel Chełmianka Chełm 1
169 Kamil Kocoł Chełmianka Chełm 1
170 Michał Mokrzycki Wisła Sandomierz 1
171 Michał Kamiński Wisła Sandomierz 1
172 Michał Nawrot Podhale Nowy Targ 1
173 Łukasz Sikora Wiślanie Jaśkowice 1
174 Robert Trznadel Stal Rzeszów 1
175 Irakli Meskhiia Motor Lublin 1
176 Mateusz Zawadzki Spartakus Daleszyce 1
177 Mateusz Szela Soła Oświęcim 1
178 Paweł Jabkowski Chełmianka Chełm 1
179 Maciej Balawender Wiślanie Jaśkowice 1
180 Stanisław Sarwicki KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
181 Artur Sułek Orlęta Radzyń Podlaski 1