IV liga pomorska sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jaguar Gdańsk 16 37 11 4 1 37 16 21
2 Gedania Gdańsk 15 36 11 3 1 47 16 31
3 Gryf Słupsk 15 27 8 3 4 37 24 13
4 Arka II Gdynia 15 27 8 3 4 30 20 10
5 Kaszubia Kościerzyna 16 27 8 3 5 37 32 5
6 Bytovia Bytów 15 25 6 7 2 27 23 4
7 KTS-K Wikęd Luzino 15 24 7 3 5 31 24 7
8 Wierzyca Pelplin 15 24 7 3 5 21 19 2
9 Lechia II Gdańsk 15 23 7 2 6 35 25 10
10 Pogoń Lębork 15 22 7 1 7 29 26 3
11 Chojniczanka II Chojnice 16 20 5 5 6 31 25 6
12 Grom Nowy Staw 16 20 6 2 8 27 28 -1
13 Czarni Pruszcz Gdański 16 19 5 4 7 27 28 -1
14 Jantar Ustka 15 17 5 2 8 21 33 -12
15 GKS Kowale 15 16 4 4 7 25 29 -4
16 Gryf Wejherowo 15 16 5 1 9 22 29 -7
17 Anioły Garczegorze 15 16 4 4 7 13 33 -20
18 Sparta Sycewice 15 15 4 3 8 18 27 -9
19 Borowiak Czersk 15 14 4 2 9 20 33 -13
20 Orkan Rumia 15 14 4 2 9 19 34 -15
21 MKS Władysławowo 15 10 3 1 11 13 43 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jaguar Gdańsk 8 20 6 2 0 24 10 14
2 Arka II Gdynia 8 19 6 1 1 21 9 12
3 Gedania Gdańsk 7 17 5 2 0 29 12 17
4 Bytovia Bytów 7 17 5 2 0 16 8 8
5 Wierzyca Pelplin 8 16 5 1 2 12 7 5
6 Pogoń Lębork 8 16 5 1 2 19 8 11
7 Kaszubia Kościerzyna 8 15 5 0 3 16 18 -2
8 Chojniczanka II Chojnice 8 15 4 3 1 22 9 13
9 Gryf Słupsk 7 14 4 2 1 17 11 6
10 Lechia II Gdańsk 7 14 4 2 1 20 11 9
11 KTS-K Wikęd Luzino 8 13 4 1 3 16 13 3
12 Jantar Ustka 8 13 4 1 3 14 14 0
13 Gryf Wejherowo 7 13 4 1 2 12 9 3
14 Sparta Sycewice 8 12 3 3 2 11 10 1
15 Czarni Pruszcz Gdański 8 11 3 2 3 16 12 4
16 Grom Nowy Staw 8 10 3 1 4 14 10 4
17 Borowiak Czersk 8 10 3 1 4 8 15 -7
18 Anioły Garczegorze 7 7 2 1 4 7 15 -8
19 Orkan Rumia 8 7 2 1 5 8 16 -8
20 GKS Kowale 7 5 1 2 4 7 15 -8
21 MKS Władysławowo 7 4 1 1 5 5 21 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gedania Gdańsk 8 19 6 1 1 18 4 14
2 Jaguar Gdańsk 8 17 5 2 1 13 6 7
3 Gryf Słupsk 8 13 4 1 3 20 13 7
4 Kaszubia Kościerzyna 8 12 3 3 2 21 14 7
5 KTS-K Wikęd Luzino 7 11 3 2 2 15 11 4
6 GKS Kowale 8 11 3 2 3 18 14 4
7 Grom Nowy Staw 8 10 3 1 4 13 18 -5
8 Lechia II Gdańsk 8 9 3 0 5 15 14 1
9 Anioły Garczegorze 8 9 2 3 3 6 18 -12
10 Arka II Gdynia 7 8 2 2 3 9 11 -2
11 Bytovia Bytów 8 8 1 5 2 11 15 -4
12 Wierzyca Pelplin 7 8 2 2 3 9 12 -3
13 Czarni Pruszcz Gdański 8 8 2 2 4 11 16 -5
14 Orkan Rumia 7 7 2 1 4 11 18 -7
15 Pogoń Lębork 7 6 2 0 5 10 18 -8
16 MKS Władysławowo 8 6 2 0 6 8 22 -14
17 Chojniczanka II Chojnice 8 5 1 2 5 9 16 -7
18 Jantar Ustka 7 4 1 1 5 7 19 -12
19 Borowiak Czersk 7 4 1 1 5 12 18 -6
20 Gryf Wejherowo 8 3 1 0 7 10 20 -10
21 Sparta Sycewice 7 3 1 0 6 7 17 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Wierzyca Pelplin 1 0 1 4 2 7 4 2 4 4 7 3
Sparta Sycewice 2 1 2 3 3 7 6 6 3 4 3 5
Pogoń Lębork 4 3 2 5 6 3 6 3 7 6 5 4
Orkan Rumia 5 5 1 3 2 8 3 7 4 7 4 4
MKS Władysławowo 2 4 0 4 2 5 4 11 2 5 2 14
Lechia II Gdańsk 3 4 8 2 8 2 8 3 4 6 4 7
Kaszubia Kościerzyna 4 6 6 4 10 3 5 9 6 6 5 5
KTS-K Wikęd Luzino 4 2 3 3 5 6 10 3 5 4 2 8
Jantar Ustka 2 3 1 1 3 8 7 5 4 7 6 7
Jaguar Gdańsk 4 1 5 2 6 2 5 3 5 5 12 3
Gryf Wejherowo 6 3 5 3 2 6 2 5 4 9 3 3
Gryf Słupsk 4 3 3 5 7 4 6 3 8 2 9 6
Grom Nowy Staw 1 2 1 6 9 4 3 4 6 7 8 4
Gedania Gdańsk 4 0 5 1 8 3 9 6 15 4 6 2
GKS Kowale 3 2 5 4 4 3 4 7 1 7 3 8
Czarni Pruszcz Gdański 2 5 6 2 6 4 6 4 1 5 6 5
Chojniczanka II Chojnice 2 7 3 3 5 2 4 4 9 6 7 3
Bytovia Bytów 1 4 3 3 2 3 5 5 8 1 8 7
Borowiak Czersk 3 2 1 3 4 3 0 8 6 9 6 8
Arka II Gdynia 2 4 4 2 3 4 4 2 9 3 9 4
Anioły Garczegorze 2 0 2 4 0 10 1 2 2 6 6 11
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga pomorska sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Kaszubia Kościerzyna 16 4.31 2.31 2 87.5% 12.5%
2 Gedania Gdańsk 15 4.2 3.13 1.07 73.33% 26.67%
3 Gryf Słupsk 15 4.07 2.47 1.6 80% 20%
4 Lechia II Gdańsk 15 4 2.33 1.67 66.67% 33.33%
5 MKS Władysławowo 15 3.73 0.87 2.87 80% 20%
6 Pogoń Lębork 15 3.67 1.93 1.73 66.67% 33.33%
7 KTS-K Wikęd Luzino 15 3.67 2.07 1.6 73.33% 26.67%
8 Jantar Ustka 15 3.6 1.4 2.2 80% 20%
9 GKS Kowale 15 3.6 1.67 1.93 73.33% 26.67%
10 Orkan Rumia 15 3.53 1.27 2.27 80% 20%
11 Borowiak Czersk 15 3.53 1.33 2.2 60% 40%
12 Chojniczanka II Chojnice 16 3.5 1.94 1.56 56.25% 43.75%
13 Grom Nowy Staw 16 3.44 1.69 1.75 62.5% 37.5%
14 Czarni Pruszcz Gdański 16 3.44 1.69 1.75 68.75% 31.25%
15 Gryf Wejherowo 15 3.4 1.47 1.93 53.33% 46.67%
16 Bytovia Bytów 15 3.33 1.8 1.53 53.33% 46.67%
17 Arka II Gdynia 15 3.33 2 1.33 66.67% 33.33%
18 Jaguar Gdańsk 16 3.31 2.31 1 62.5% 37.5%
19 Anioły Garczegorze 15 3.07 0.87 2.2 53.33% 46.67%
20 Sparta Sycewice 15 3 1.2 1.8 53.33% 46.67%
21 Wierzyca Pelplin 15 2.67 1.4 1.27 53.33% 46.67%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga pomorska sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Trojanowski Chojniczanka II Chojnice 14
2 Mateusz Borowski Gedania Gdańsk 14
3 Damian Kugiel GKS Kowale 11
4 Fabian Słowiński Gryf Słupsk 10
5 Łukasz Skierka Sparta Sycewice 9
6 Wojciech Zyska Gedania Gdańsk 9
7 Błażej Troka Kaszubia Kościerzyna 8
8 Nicolas Kankowski Kaszubia Kościerzyna 8
9 Rafał Siemaszko KTS-K Wikęd Luzino 8
10 Mateusz Niedźwiedzki Grom Nowy Staw 8
11 Kornel Przyborowski Arka II Gdynia 7
12 Michał Gajewski Gedania Gdańsk 7
13 Mateusz Gruszewski Grom Nowy Staw 7
14 Volodomyr Kaydrovych Bytovia Bytów 7
15 Rafał Bujnowski Kaszubia Kościerzyna 7
16 Łukasz Zjawiński Lechia II Gdańsk 7
17 Kacper Kiełb Orkan Rumia 6
18 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 6
19 Guladi Kokoladze Borowiak Czersk 6
20 Damian Wojda Pogoń Lębork 6
21 Dominik Klecha MKS Władysławowo 6
22 Maciej Miecznikowski Jantar Ustka 6
23 Krystian Opłatkowski KTS-K Wikęd Luzino 6
24 Jakub Późniak Czarni Pruszcz Gdański 6
25 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 6
26 Oskar Zieliński Gryf Słupsk 6
27 Szymon Rychłowski Jaguar Gdańsk 6
28 Paweł Rzepnikowski Jaguar Gdańsk 5
29 Karol Baranowski Gryf Wejherowo 5
30 Artur Rzepiński Bytovia Bytów 5
31 Jeremiasz Grela Chojniczanka II Chojnice 5
32 Damian Formela Pogoń Lębork 5
33 Michał Choszcz Anioły Garczegorze 5
34 Daniel Mikołajewski Jaguar Gdańsk 5
35 Tomasz Piekarski Gryf Słupsk 5
36 Łukasz Kwaśnik Pogoń Lębork 5
37 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 5
38 Artur Siemaszko Arka II Gdynia 5
39 Jakub Kwidziński Gryf Wejherowo 5
40 Krystian Okoniewski Lechia II Gdańsk 4
41 Konrad Formela KTS-K Wikęd Luzino 4
42 Roman Zalov Jaguar Gdańsk 4
43 Hubert Syldatk Anioły Garczegorze 4
44 Dawid Zielinski Czarni Pruszcz Gdański 4
45 Patryk Duda Borowiak Czersk 4
46 Szymon Emche Chojniczanka II Chojnice 4
47 Michał Marszałkiewicz Chojniczanka II Chojnice 4
48 Łukasz Stasiak Jantar Ustka 4
49 Jarosław Kuźniarski Jaguar Gdańsk 4
50 Mateusz Dąbrowski KTS-K Wikęd Luzino 4
51 Miłosz Szczepański Lechia II Gdańsk 4
52 Dawid Kowalski Orkan Rumia 4
53 Kacper Redecki Czarni Pruszcz Gdański 4
54 Hubert Żuber Arka II Gdynia 4
55 Oskar Ryk Arka II Gdynia 3
56 Franciszek Barzowski KTS-K Wikęd Luzino 3
57 Paweł Piór Pogoń Lębork 3
58 Kamil Wójcik Jantar Ustka 3
59 Wojciech Musuła Pogoń Lębork 3
60 Jakub Pawlak Czarni Pruszcz Gdański 3
61 Jakub Gronowski Borowiak Czersk 3
62 Kamil Kankowski Gedania Gdańsk 3
63 Mateusz Kaczmarski Kaszubia Kościerzyna 3
64 Maciej Pietruszewski Jaguar Gdańsk 3
65 Mateusz Frankowski GKS Kowale 3
66 Maciej Gregorek Gryf Słupsk 3
67 Krzysztof Cysewski Kaszubia Kościerzyna 3
68 Jakub Jędrzejewski Grom Nowy Staw 3
69 Jakub Karwat Czarni Pruszcz Gdański 3
70 Jakub Cieślicki Lechia II Gdańsk 3
71 Grzegorz Lejk Bytovia Bytów 3
72 Marek Niewiadomski Lechia II Gdańsk 3
73 Kacper Dawid Jantar Ustka 3
74 Egzon Kryeziu Lechia II Gdańsk 3
75 Damian Kopyciński Sparta Sycewice 2
76 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 2
77 Patryk Soboczyński Arka II Gdynia 2
78 Przemysław Kostuch KTS-K Wikęd Luzino 2
79 Kacper Świątek Jaguar Gdańsk 2
80 Nikodem Sroka Gryf Wejherowo 2
81 Maciej Wardziński Gryf Wejherowo 2
82 Arkadiusz Proena MKS Władysławowo 2
83 Adam Szmidke Bytovia Bytów 2
84 Ryszard Sumiński Lechia II Gdańsk 2
85 Krzysztof Iwanowski Wierzyca Pelplin 2
86 Kacper Kroczyński Arka II Gdynia 2
87 Dariusz Staniaszek Grom Nowy Staw 2
88 Piotr Wieczorek Jaguar Gdańsk 2
89 Franciszek Stenka Pogoń Lębork 2
90 Artur Wojach Bytovia Bytów 2
91 Jakub Mrozik Borowiak Czersk 2
92 Hieronim Gieraszewski Wierzyca Pelplin 2
93 Samuel Wirkus Bytovia Bytów 2
94 Igor Michalski Czarni Pruszcz Gdański 2
95 Krystian Kielar Grom Nowy Staw 2
96 Krzysztof Niedźwiedzki Orkan Rumia 2
97 Dominik Góźdź Jaguar Gdańsk 2
98 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 2
99 Artur Bodalski Czarni Pruszcz Gdański 2
100 Marcel Ziemann Gryf Wejherowo 2
101 Patryk Dąbrowski Gryf Słupsk 2
102 Maciej Gorwa Gedania Gdańsk 2
103 Michał Wdowiak Bytovia Bytów 2
104 Maciej Pyrek Arka II Gdynia 2
105 Jakub Krefft Orkan Rumia 2
106 Michał Szałek Jantar Ustka 2
107 Jakub Kałuziński Lechia II Gdańsk 2
108 Błażej Kujawski GKS Kowale 2
109 Jakub Malich Bytovia Bytów 2
110 Patryk Wysiecki Borowiak Czersk 2
111 Diabate Bassekou Lechia II Gdańsk 2
112 Maciej Leske Gryf Wejherowo 2
113 Mateusz Kaczyński Wierzyca Pelplin 2
114 Dominik Szukiełowicz Jantar Ustka 2
115 Paweł Dirda Wierzyca Pelplin 2
116 Szymon Mytych Gryf Słupsk 2
117 Maciej Meler Wierzyca Pelplin 2
118 Michał Ozga Orkan Rumia 1
119 Szymon Rychlowski Jaguar Gdańsk 1
120 Mohamed Doumbouya Gryf Wejherowo 1
121 Eryk Kosiński Sparta Sycewice 1
122 Filip Mirończuk Arka II Gdynia 1
123 Szymon Pawlik Pogoń Lębork 1
124 Damian Narożniak Kaszubia Kościerzyna 1
125 Adam Pankiewicz MKS Władysławowo 1
126 Kacper Dawidowski MKS Władysławowo 1
127 Dawid Czapiewski Czarni Pruszcz Gdański 1
128 Maciej Kaczorowski Lechia II Gdańsk 1
129 Michał Kowalkowski GKS Kowale 1
130 Damian Kopciński Sparta Sycewice 1
131 Krystian Barra Bytovia Bytów 1
132 Maciej Jankowski Czarni Pruszcz Gdański 1
133 Patryk Brzeski Jaguar Gdańsk 1
134 Marcin Borski KTS-K Wikęd Luzino 1
135 Rafał Bobrowski Sparta Sycewice 1
136 Dominik Lemka Lechia II Gdańsk 1
137 Ksawery Ronowski Gryf Słupsk 1
138 Antoni Gulbiński Sparta Sycewice 1
139 Michał Kowalczyk GKS Kowale 1
140 Maciej Dawid Jantar Ustka 1
141 Łukasz Łapigrowski Anioły Garczegorze 1
142 Artur Ziemblewicz GKS Kowale 1
143 Oskar Bradtke Wierzyca Pelplin 1
144 Robert Zieliński Kaszubia Kościerzyna 1
145 Mateusz Bany Grom Nowy Staw 1
146 Robert Dettlaff Orkan Rumia 1
147 Patryk Kubiszewski Kaszubia Kościerzyna 1
148 Jarosław Cudziło Sparta Sycewice 1
149 Shotaro Obata Wierzyca Pelplin 1
150 Kacper Richert Gedania Gdańsk 1
151 Paweł Deja Gedania Gdańsk 1
152 Klaudiusz Filas Jaguar Gdańsk 1
153 Jakub Kościów Arka II Gdynia 1
154 Krystian Klawikowski Sparta Sycewice 1
155 Omran Haydary Lechia II Gdańsk 1
156 Maciej Kozakowski Gryf Słupsk 1
157 Dawid Więckowski Gryf Słupsk 1
158 Paweł Czychowski Jaguar Gdańsk 1
159 Dariusz Nowaczyk Borowiak Czersk 1
160 Patryk Hildebrandt Sparta Sycewice 1
161 Kacper Sztuka Chojniczanka II Chojnice 1
162 Krzysztof Kleser MKS Władysławowo 1
163 Maciej Błaszkowski Bytovia Bytów 1
164 Sebastian Rybandt MKS Władysławowo 1
165 Adrian Kochanek Pogoń Lębork 1
166 Sebastian Dziadkowiec Kaszubia Kościerzyna 1
167 Jakub Janowski Grom Nowy Staw 1
168 Mateusz Włodarczyk Grom Nowy Staw 1
169 Mateusz Szczygielski Orkan Rumia 1
170 Karol Szopiński Borowiak Czersk 1
171 Karol Czorniej Czarni Pruszcz Gdański 1
172 Bartłomiej Gajda Chojniczanka II Chojnice 1
173 Sebastian Kowalski Gryf Wejherowo 1
174 Marcin Staszczuk Anioły Garczegorze 1
175 Paweł Szejko Wierzyca Pelplin 1
176 Mateusz Sadło Lechia II Gdańsk 1
177 Kamil Sikora Kaszubia Kościerzyna 1
178 Krzysztof Bąk Gedania Gdańsk 1
179 Paweł Pianka Gedania Gdańsk 1
180 Mateusz Pogorzalski Gedania Gdańsk 1
181 Daniel Kamiński Arka II Gdynia 1
182 Dominik Rusnak Arka II Gdynia 1
183 Tomasz Neubauer Gryf Wejherowo 1
184 Mateusz Kozerkiewicz Pogoń Lębork 1
185 Bartosz Gutorski Grom Nowy Staw 1
186 Łukasz Wróbel Kaszubia Kościerzyna 1
187 Adam Tandecki Arka II Gdynia 1
188 Krystian Ryfa Chojniczanka II Chojnice 1
189 Sylwester Ilanz MKS Władysławowo 1
190 Maciej Kaszorek Orkan Rumia 1
191 Bartosz Olszewski Orkan Rumia 1
192 Arkadiusz Narloch Borowiak Czersk 1
193 Piotr Zaleski Gryf Wejherowo 1
194 Sebastian Rumiński Gedania Gdańsk 1
195 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 1
196 Jerzy Zaworski KTS-K Wikęd Luzino 1
197 Patryk Wieliczko Grom Nowy Staw 1
198 Krzysztof Garbowski GKS Kowale 1

IV liga pomorska sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Musuła Pogoń Lębork 1
2 Łukasz Wróbel Kaszubia Kościerzyna 1
3 Adam Tandecki Arka II Gdynia 1
4 Patryk Wójcik Sparta Sycewice 1
5 Krzysztof Danielak Grom Nowy Staw 1
6 Bartosz Brylowski Lechia II Gdańsk 1
7 Bartłomiej Granosik Jantar Ustka 1
8 Szymon Budziński Jantar Ustka 1