IV liga pomorska sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kaszubia Kościerzyna 17 45 14 3 0 62 14 48
2 Stolem Gniewino 16 44 14 2 0 47 12 35
3 Jaguar Gdańsk 17 36 11 3 3 42 18 24
4 Gedania Gdańsk 17 29 8 5 4 34 27 7
5 Anioły Garczegorze 16 28 9 1 6 31 20 11
6 Chojniczanka II Chojnice 16 25 7 4 5 40 22 18
7 Gryf Słupsk 16 25 7 4 5 37 22 15
8 GKS Kowale 16 24 6 6 4 25 29 -4
9 Pogoń Lębork 16 23 6 5 5 17 29 -12
10 MKS Władysławowo 16 21 6 3 7 19 31 -12
11 Lechia II Gdańsk 16 20 5 5 6 38 27 11
12 Gwiazda Karsin 16 19 5 4 7 31 37 -6
13 KTS-K Wikęd Luzino 17 19 4 7 6 21 31 -10
14 Grom Nowy Staw 16 18 5 3 8 16 30 -14
15 Wda Lipusz 16 16 4 4 8 14 24 -10
16 Powiśle Dzierzgoń 16 15 4 3 9 22 29 -7
17 Wierzyca Pelplin 16 15 3 6 7 18 37 -19
18 Cartusia Kartuzy 16 13 3 4 9 19 35 -16
19 Arka II Gdynia 16 12 2 6 8 23 35 -12
20 Sokół Zblewo 16 11 3 2 11 27 48 -21
21 Jantar Ustka 16 9 1 6 9 20 46 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kaszubia Kościerzyna 9 27 9 0 0 38 7 31
2 Stolem Gniewino 8 20 6 2 0 27 6 21
3 Jaguar Gdańsk 8 16 5 1 2 20 6 14
4 Gedania Gdańsk 9 16 5 1 3 21 16 5
5 Chojniczanka II Chojnice 8 16 5 1 2 25 7 18
6 Gryf Słupsk 8 16 4 4 0 18 6 12
7 Anioły Garczegorze 8 15 5 0 3 19 9 10
8 GKS Kowale 8 15 4 3 1 17 11 6
9 Gwiazda Karsin 8 14 4 2 2 18 13 5
10 Pogoń Lębork 8 13 4 1 3 9 10 -1
11 Grom Nowy Staw 8 13 4 1 3 11 12 -1
12 Wda Lipusz 8 13 4 1 3 12 15 -3
13 Lechia II Gdańsk 8 12 3 3 2 23 14 9
14 Wierzyca Pelplin 8 12 3 3 2 13 12 1
15 MKS Władysławowo 8 11 3 2 3 9 11 -2
16 Powiśle Dzierzgoń 8 10 3 1 4 11 11 0
17 Cartusia Kartuzy 8 9 2 3 3 11 14 -3
18 Arka II Gdynia 8 9 2 3 3 17 17 0
19 Sokół Zblewo 8 8 2 2 4 15 18 -3
20 Jantar Ustka 8 8 1 5 2 12 17 -5
21 KTS-K Wikęd Luzino 8 7 1 4 3 9 16 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stolem Gniewino 8 24 8 0 0 20 6 14
2 Jaguar Gdańsk 9 20 6 2 1 22 12 10
3 Kaszubia Kościerzyna 8 18 5 3 0 24 7 17
4 Gedania Gdańsk 8 13 3 4 1 13 11 2
5 Anioły Garczegorze 8 13 4 1 3 12 11 1
6 KTS-K Wikęd Luzino 9 12 3 3 3 12 15 -3
7 Pogoń Lębork 8 10 2 4 2 8 19 -11
8 MKS Władysławowo 8 10 3 1 4 10 20 -10
9 Chojniczanka II Chojnice 8 9 2 3 3 15 15 0
10 Gryf Słupsk 8 9 3 0 5 19 16 3
11 GKS Kowale 8 9 2 3 3 8 18 -10
12 Lechia II Gdańsk 8 8 2 2 4 15 13 2
13 Gwiazda Karsin 8 5 1 2 5 13 24 -11
14 Grom Nowy Staw 8 5 1 2 5 5 18 -13
15 Powiśle Dzierzgoń 8 5 1 2 5 11 18 -7
16 Cartusia Kartuzy 8 4 1 1 6 8 21 -13
17 Wda Lipusz 8 3 0 3 5 2 9 -7
18 Wierzyca Pelplin 8 3 0 3 5 5 25 -20
19 Arka II Gdynia 8 3 0 3 5 6 18 -12
20 Sokół Zblewo 8 3 1 0 7 12 30 -18
21 Jantar Ustka 8 1 0 1 7 8 29 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Wierzyca Pelplin 2 4 2 4 3 8 4 5 4 4 3 12
Wda Lipusz 2 1 1 4 1 2 3 2 4 7 3 7
Stolem Gniewino 6 1 9 2 5 3 4 1 12 1 12 3
Sokół Zblewo 4 5 3 3 8 12 1 2 5 11 6 14
Powiśle Dzierzgoń 4 7 1 6 2 3 1 3 5 3 9 7
Pogoń Lębork 1 2 0 5 3 6 3 4 6 3 4 9
MKS Władysławowo 4 3 1 7 4 5 1 4 2 7 8 4
Lechia II Gdańsk 3 6 6 6 6 6 5 5 4 5 11 5
Kaszubia Kościerzyna 7 2 10 4 15 1 8 4 7 1 14 3
KTS-K Wikęd Luzino 1 4 6 5 4 4 1 1 2 5 7 12
Jantar Ustka 4 3 2 3 6 9 2 7 1 10 3 13
Jaguar Gdańsk 2 2 6 1 12 6 4 0 6 6 14 1
Gwiazda Karsin 1 3 1 2 8 6 1 6 10 9 8 12
Gryf Słupsk 2 1 3 2 9 5 5 1 6 5 11 8
Grom Nowy Staw 1 4 3 5 2 3 3 3 1 5 3 10
Gedania Gdańsk 5 1 5 3 5 8 7 2 5 3 8 9
GKS Kowale 2 2 3 2 3 4 1 6 8 7 9 7
Chojniczanka II Chojnice 2 4 8 1 6 5 6 6 9 3 7 5
Cartusia Kartuzy 3 1 3 5 0 10 3 4 3 5 6 11
Arka II Gdynia 2 4 2 5 8 6 5 2 3 7 10 7
Anioły Garczegorze 4 2 4 4 6 4 4 4 6 2 7 4
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Sokół Zblewo 16 4.69 1.69 3 75% 25%
2 Kaszubia Kościerzyna 17 4.47 3.65 0.82 70.59% 29.41%
3 Gwiazda Karsin 16 4.25 1.94 2.31 81.25% 18.75%
4 Jantar Ustka 16 4.13 1.25 2.88 75% 25%
5 Lechia II Gdańsk 16 4.06 2.38 1.69 68.75% 31.25%
6 Chojniczanka II Chojnice 16 3.88 2.5 1.38 87.5% 12.5%
7 Stolem Gniewino 16 3.69 2.94 0.75 62.5% 37.5%
8 Gryf Słupsk 16 3.69 2.31 1.38 62.5% 37.5%
9 Arka II Gdynia 16 3.63 1.44 2.19 56.25% 43.75%
10 Gedania Gdańsk 17 3.59 2 1.59 70.59% 29.41%
11 Jaguar Gdańsk 17 3.53 2.47 1.06 58.82% 41.18%
12 Wierzyca Pelplin 16 3.44 1.13 2.31 68.75% 31.25%
13 GKS Kowale 16 3.38 1.56 1.81 56.25% 43.75%
14 Cartusia Kartuzy 16 3.38 1.19 2.19 75% 25%
15 Powiśle Dzierzgoń 16 3.19 1.38 1.81 62.5% 37.5%
16 Anioły Garczegorze 16 3.19 1.94 1.25 56.25% 43.75%
17 MKS Władysławowo 16 3.13 1.19 1.94 56.25% 43.75%
18 KTS-K Wikęd Luzino 17 3.06 1.24 1.82 47.06% 52.94%
19 Pogoń Lębork 16 2.88 1.06 1.81 50% 50%
20 Grom Nowy Staw 16 2.88 1 1.88 43.75% 56.25%
21 Wda Lipusz 16 2.38 0.88 1.5 37.5% 62.5%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Przemysław Żukowski Kaszubia Kościerzyna 26
2 Mateusz Borowski Gwiazda Karsin 16
3 Tomasz Tuttas Kaszubia Kościerzyna 15
4 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 14
5 Krystian Opłatkowski KTS-K Wikęd Luzino 12
6 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 12
7 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 12
8 Mateusz Stępień Arka II Gdynia 11
9 Damian Kugiel GKS Kowale 10
10 Paweł Rzepnikowski Jaguar Gdańsk 10
11 Paweł Szołtys Chojniczanka II Chojnice 9
12 Dominik Klecha MKS Władysławowo 8
13 Roman Zalow Jaguar Gdańsk 8
14 Tomasz Piekarski Gryf Słupsk 8
15 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 8
16 Oskar Zieliński Gryf Słupsk 8
17 Aleksandar Atanacković Pogoń Lębork 7
18 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 7
19 Mateusz Borcuch Lechia II Gdańsk 7
20 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 7
21 Maciej Miecznikowski Jantar Ustka 6
22 Paweł Deja Gedania Gdańsk 6
23 Błażej Troka Kaszubia Kościerzyna 6
24 Szymon Rychłowski Jaguar Gdańsk 6
25 Patryk Wysiecki Sokół Zblewo 6
26 Mateusz Żukowski Lechia II Gdańsk 5
27 Cezary Gawron Cartusia Kartuzy 5
28 Jan Przybyszewski GKS Kowale 5
29 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 5
30 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 5
31 Michał Gajewski Gedania Gdańsk 5
32 Szymon Pawlik Anioły Garczegorze 5
33 Marek Steinborn Gwiazda Karsin 4
34 Hubert Syldatk Anioły Garczegorze 4
35 Patryk Laskowski Kaszubia Kościerzyna 4
36 Shotaro Obata Wda Lipusz 4
37 Fabian Słowiński Gryf Słupsk 4
38 Mateusz Sadło Lechia II Gdańsk 4
39 Rafał Wolsztyński Arka II Gdynia 4
40 Damian Mikołajczyk Gryf Słupsk 4
41 Bartosz Śmietanko Kaszubia Kościerzyna 4
42 Michał Choszcz Anioły Garczegorze 4
43 Kacper Siora Sokół Zblewo 4
44 Filip Tomasiewicz Anioły Garczegorze 4
45 Artur Formela Pogoń Lębork 4
46 Artur Pląskowski Chojniczanka II Chojnice 4
47 Dariusz Staniaszek Powiśle Dzierzgoń 4
48 Ricardo Goncalves de nascimeuto Lechia II Gdańsk 3
49 Krzysztof Garbowski GKS Kowale 3
50 Dawid Gdaniec Sokół Zblewo 3
51 Mateusz Kerszk Gwiazda Karsin 3
52 Tomasz Kotwica Stolem Gniewino 3
53 Dominik Rusnak Arka II Gdynia 3
54 Kacper Bladowski Jaguar Gdańsk 3
55 Adrian Bukowski Stolem Gniewino 3
56 Krzysztof Rzepa Sokół Zblewo 3
57 Krystian Kielar Grom Nowy Staw 3
58 Kamil Wójcik Jantar Ustka 3
59 Bartłomiej Oleszczuk Jantar Ustka 3
60 Arkadiusz Klarecki Stolem Gniewino 3
61 Kamil Orlik Chojniczanka II Chojnice 3
62 Przemysław Szymański MKS Władysławowo 3
63 Mateusz Mosiński Sokół Zblewo 3
64 Grzegorz Smolarek Anioły Garczegorze 3
65 Przemysław Kostuch Pogoń Lębork 3
66 Egzon Kryeziu Lechia II Gdańsk 2
67 Marek Niewiadomski Lechia II Gdańsk 2
68 Maciej Jankowski Cartusia Kartuzy 2
69 Mateusz Żebrowski Jantar Ustka 2
70 Dominik Nowakowski Chojniczanka II Chojnice 2
71 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 2
72 Marcin Trojanowski Chojniczanka II Chojnice 2
73 Maciej Wardziński Stolem Gniewino 2
74 Marek Kwaśnik MKS Władysławowo 2
75 Jarosław Kuźniarski Jaguar Gdańsk 2
76 Patryk Dąbrowski Gryf Słupsk 2
77 Seweryn Wroński Gedania Gdańsk 2
78 Mateusz Kobyliński Gedania Gdańsk 2
79 Jakub Wireński Jaguar Gdańsk 2
80 Bartosz Kamiński Arka II Gdynia 2
81 Patryk Drewek Gwiazda Karsin 2
82 Dawid Schulz Gwiazda Karsin 2
83 Dawid Karczewski Grom Nowy Staw 2
84 Jakub Jędrzejewski Grom Nowy Staw 2
85 Daniel Czerwiński Chojniczanka II Chojnice 2
86 Tim Schopiński Chojniczanka II Chojnice 2
87 Marcin Jeżowski Stolem Gniewino 2
88 Paweł Czoska KTS-K Wikęd Luzino 2
89 Krystian Faltyński Arka II Gdynia 2
90 Maciej Meler Wierzyca Pelplin 2
91 Damian Wojda Anioły Garczegorze 2
92 Łukasz Łapigrowski Anioły Garczegorze 2
93 Szymon Emche Chojniczanka II Chojnice 2
94 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 2
95 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 2
96 Radosław Regliński Gedania Gdańsk 2
97 Klaudiusz Filas Jaguar Gdańsk 2
98 Szymon Mytych Gryf Słupsk 2
99 Jakub Leszkiewicz Cartusia Kartuzy 2
100 Krzysztof Cysewski Kaszubia Kościerzyna 2
101 Dawid Zadrowski KTS-K Wikęd Luzino 2
102 Mateusz Sopoćko Lechia II Gdańsk 2
103 Adam Prusarczyk Jaguar Gdańsk 2
104 Robert Zieliński Wierzyca Pelplin 2
105 Igor Michalski Grom Nowy Staw 2
106 Krystian Zieliński Sokół Zblewo 2
107 Bartłomiej Nałęcz Gryf Słupsk 2
108 Karol Opczyński Sokół Zblewo 2
109 Damian Narożniak Wda Lipusz 2
110 Artur Ziemblewicz Gedania Gdańsk 2
111 Wiktor Mosur Lechia II Gdańsk 2
112 Stanisław Wędzelewski Chojniczanka II Chojnice 2
113 Mateusz Bany Wda Lipusz 2
114 Dawid Blok Arka II Gdynia 1
115 Konrad Formela KTS-K Wikęd Luzino 1
116 Amadeusz Mielnik Lechia II Gdańsk 1
117 Zbigniew Bodzak Cartusia Kartuzy 1
118 Igor Grzymkowski Cartusia Kartuzy 1
119 Piotr Runowski Sokół Zblewo 1
120 Aleksander Paluch Stolem Gniewino 1
121 Maciej Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 1
122 Mateusz Jagiełło Grom Nowy Staw 1
123 Bartłomiej Chojnacki Wda Lipusz 1
124 Karol Szopiński Chojniczanka II Chojnice 1
125 Artur Golański Chojniczanka II Chojnice 1
126 Kacper Skóra Arka II Gdynia 1
127 Kacper Książkiewicz Arka II Gdynia 1
128 Kamil Piotrowski Powiśle Dzierzgoń 1
129 Mateusz Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 1
130 Maciej Pietruszewski Jaguar Gdańsk 1
131 Jacek Jadanowski Jaguar Gdańsk 1
132 Mateusz Gołębiewski Jaguar Gdańsk 1
133 Beniamin Damps KTS-K Wikęd Luzino 1
134 Maciej Dawid Jantar Ustka 1
135 Przemysław Srok MKS Władysławowo 1
136 Adrian Suchcicki Grom Nowy Staw 1
137 Marcin Drzazgowski Anioły Garczegorze 1
138 Jakub Kafarski Kaszubia Kościerzyna 1
139 Kacper Madej Chojniczanka II Chojnice 1
140 Mateusz Remiszka Chojniczanka II Chojnice 1
141 Kacper Urbański Lechia II Gdańsk 1
142 Marek Dawidowski Cartusia Kartuzy 1
143 Paweł Dirda Wierzyca Pelplin 1
144 Jakub Chiczewski Jaguar Gdańsk 1
145 Mikołaj Pietrzak Lechia II Gdańsk 1
146 Maciej Kaczorowski Lechia II Gdańsk 1
147 Jacek Wicon KTS-K Wikęd Luzino 1
148 Jędrzej Chyła Wierzyca Pelplin 1
149 Mateusz Włodarczyk Grom Nowy Staw 1
150 Mariusz Jary GKS Kowale 1
151 Błażej Siłkowski Pogoń Lębork 1
152 Maciej Borski KTS-K Wikęd Luzino 1
153 Vakaris Skibiniauskas Lechia II Gdańsk 1
154 Jakub Aneszko Wda Lipusz 1
155 Mateusz Tomaszewski Chojniczanka II Chojnice 1
156 Bartosz Gutorski Powiśle Dzierzgoń 1
157 Adam Bluma GKS Kowale 1
158 Błażej Kujawski GKS Kowale 1
159 Marcin Adamkiewicz Cartusia Kartuzy 1
160 Karol Landowski Lechia II Gdańsk 1
161 Mateusz Frymark Gwiazda Karsin 1
162 Patryk Gabrukiewicz GKS Kowale 1
163 Michał Więcek MKS Władysławowo 1
164 Jakub Karwat Grom Nowy Staw 1
165 Jakub Czochór Arka II Gdynia 1
166 Piotr Dudzik Gwiazda Karsin 1
167 Krystian Espersen Jaguar Gdańsk 1
168 Marcel Maluchnik Powiśle Dzierzgoń 1
169 Rafał Bujnowski Kaszubia Kościerzyna 1
170 Michał Lewandowski Wierzyca Pelplin 1
171 Hubert Krzyżanowski Chojniczanka II Chojnice 1
172 Ryszard Dawidowski Cartusia Kartuzy 1
173 Rafał Kobryń Lechia II Gdańsk 1
174 Kacper Dawid Jantar Ustka 1
175 Mateusz Konieczka Sokół Zblewo 1
176 Wojciech Barnik Gryf Słupsk 1
177 Dawid Więckowski Gryf Słupsk 1
178 Paweł Rasmus MKS Władysławowo 1
179 Szymon Maciołek Stolem Gniewino 1
180 Szymon Wenta Cartusia Kartuzy 1
181 Mateusz Cegiełka Chojniczanka II Chojnice 1
182 Mikołaj Hofman Kaszubia Kościerzyna 1
183 Miłosz Manuszewski Wierzyca Pelplin 1
184 Łukasz Tusk Sokół Zblewo 1
185 Kacper Plutowski Wda Lipusz 1
186 Szymon Machnikowski Wda Lipusz 1
187 Kamil Gorczyca GKS Kowale 1
188 Krzysztof Kwasny GKS Kowale 1
189 Daniel Lisowski KTS-K Wikęd Luzino 1
190 Mateusz Lipiak Arka II Gdynia 1
191 Przemysław Bocheński Gedania Gdańsk 1
192 Piotr Lisowski Jantar Ustka 1
193 Borys Narożny Kaszubia Kościerzyna 1
194 Bartosz Machut Wda Lipusz 1
195 Michał Jeruć Wda Lipusz 1
196 Paweł Rypel Cartusia Kartuzy 1
197 Kacper Lis MKS Władysławowo 1
198 Jakub Sawicki Jaguar Gdańsk 1
199 Patryk Brzeski Jaguar Gdańsk 1
200 Marcjan Majcher Gryf Słupsk 1
201 Kacper Bednarczyk Gryf Słupsk 1
202 Oskar Frygier Chojniczanka II Chojnice 1
203 Krzysztof Wańdzio Jantar Ustka 1
204 Oskar Frygier Chojniczanka II Chojnice 1
205 Szymon Galikowski Chojniczanka II Chojnice 1
206 Fabian Sowiński Gryf Słupsk 1
207 Adam Skierkowski Wierzyca Pelplin 1
208 Mateusz Wesserling MKS Władysławowo 1
209 Dominik Bucholc Cartusia Kartuzy 1
210 Etin Aleksei Arka II Gdynia 1
211 Szymon Jędrzejewski Gwiazda Karsin 1
212 Arkadiusz Proena MKS Władysławowo 1
213 Sebastian Gwóźdź Powiśle Dzierzgoń 1
214 Błażej Białek GKS Kowale 1
215 Marcin Staszczuk Anioły Garczegorze 1
216 Jan Turowski Cartusia Kartuzy 1
217 Mateusz Dawidowski Sokół Zblewo 1
218 Ryszard Sumiński Lechia II Gdańsk 1

IV liga pomorska sezon 2020/2021

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Maciej Pietruszewski Jaguar Gdańsk 2
2 Mateusz Żukowski Lechia II Gdańsk 1
3 Arkadiusz Klarecki Stolem Gniewino 1
4 Seweryn Wroński Gedania Gdańsk 1
5 Marcel Jaszczyk Arka II Gdynia 1
6 Michał Skwiercz MKS Władysławowo 1
7 Robert Żolik Arka II Gdynia 1