III liga, gr. I sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 32 73 22 7 3 68 34 34
2 Polonia Warszawa 31 69 22 3 6 69 21 48
3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 31 54 16 6 9 52 35 17
4 Legia II Warszawa 31 52 15 7 9 69 44 25
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 32 51 15 6 11 56 40 16
6 Błonianka Błonie 31 51 15 6 10 55 53 2
7 Unia Skierniewice 32 48 15 3 14 55 49 6
8 Ursus Warszawa 31 48 14 6 11 48 55 -7
9 ŁKS II Łódź 31 45 12 9 10 50 44 6
10 Jagiellonia II Białystok 31 43 13 4 14 58 54 4
11 Pelikan Łowicz 31 42 11 9 11 54 38 16
12 Broń Radom 31 41 12 5 14 37 51 -14
13 KS Kutno 31 39 10 9 12 40 50 -10
14 Pilica Białobrzegi 31 35 10 5 16 45 66 -21
15 Mamry Giżycko 31 33 10 3 18 31 60 -29
16 Znicz Biała Piska 32 32 9 5 18 39 62 -23
17 GKS Wikielec 31 30 6 12 13 32 49 -17
18 Sokół Aleksandrów Łódzki 31 25 5 10 16 33 48 -15
19 Wissa Szczuczyn 32 18 3 9 20 24 62 -38
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 16 43 14 1 1 39 11 28
2 Polonia Warszawa 16 39 13 0 3 46 11 35
3 Legia II Warszawa 15 32 10 2 3 39 19 20
4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 16 31 9 4 3 26 12 14
5 Broń Radom 15 29 8 5 2 24 19 5
6 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 28 8 4 4 32 21 11
7 Błonianka Błonie 16 28 8 4 4 33 23 10
8 Pelikan Łowicz 15 25 7 4 4 34 17 17
9 ŁKS II Łódź 15 24 7 3 5 31 25 6
10 Pilica Białobrzegi 15 24 7 3 5 28 25 3
11 Ursus Warszawa 16 23 7 2 7 22 32 -10
12 Jagiellonia II Białystok 16 21 6 3 7 26 25 1
13 KS Kutno 16 21 5 6 5 18 20 -2
14 Unia Skierniewice 16 19 6 1 9 21 27 -6
15 Znicz Biała Piska 16 15 4 3 9 17 26 -9
16 GKS Wikielec 15 15 3 6 6 17 21 -4
17 Sokół Aleksandrów Łódzki 16 13 3 4 9 19 26 -7
18 Wissa Szczuczyn 16 13 2 7 7 17 27 -10
19 Mamry Giżycko 15 12 4 0 11 12 27 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 16 30 8 6 2 29 23 6
2 Polonia Warszawa 15 30 9 3 3 23 10 13
3 Unia Skierniewice 16 29 9 2 5 34 22 12
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 26 8 2 5 20 14 6
5 Ursus Warszawa 15 25 7 4 4 26 23 3
6 Błonianka Błonie 15 23 7 2 6 22 30 -8
7 Jagiellonia II Białystok 15 22 7 1 7 32 29 3
8 ŁKS II Łódź 16 21 5 6 5 19 19 0
9 Mamry Giżycko 16 21 6 3 7 19 33 -14
10 Legia II Warszawa 16 20 5 5 6 30 25 5
11 Lechia Tomaszów Mazowiecki 16 20 6 2 8 30 28 2
12 KS Kutno 15 18 5 3 7 22 30 -8
13 Pelikan Łowicz 16 17 4 5 7 20 21 -1
14 Znicz Biała Piska 16 17 5 2 9 22 36 -14
15 GKS Wikielec 16 15 3 6 7 15 28 -13
16 Broń Radom 16 12 4 0 12 13 32 -19
17 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 12 2 6 7 14 22 -8
18 Pilica Białobrzegi 16 11 3 2 11 17 41 -24
19 Wissa Szczuczyn 16 5 1 2 13 7 35 -28
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 4 10 8 4 5 7 7 8 8 12 5
ŁKS II Łódź 11 5 9 7 10 8 3 9 6 8 10 8
Znicz Biała Piska 4 3 3 8 7 12 11 13 5 7 9 18
Wissa Szczuczyn 6 9 3 13 3 14 3 4 1 8 7 15
Ursus Warszawa 9 8 8 8 10 12 3 6 12 5 6 16
Unia Skierniewice 6 8 5 6 11 6 6 4 17 7 12 15
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 4 8 9 2 14 4 6 4 7 11 8
Polonia Warszawa 9 2 6 5 9 2 18 4 13 5 10 6
Pilica Białobrzegi 4 11 5 4 6 13 7 9 10 13 15 14
Pelikan Łowicz 8 3 4 3 10 12 5 5 12 7 14 6
Mamry Giżycko 3 7 1 7 5 8 9 11 6 16 7 10
Legionovia Legionowo 8 9 11 4 16 4 9 4 11 5 16 5
Legia II Warszawa 10 6 10 3 12 6 8 7 12 7 16 16
Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 12 7 3 17 5 5 4 11 8 9 8
KS Kutno 5 4 5 12 10 9 5 3 5 10 9 13
Jagiellonia II Białystok 8 8 13 9 8 6 11 10 6 12 12 9
GKS Wikielec 4 5 5 7 4 8 4 10 8 10 7 9
Błonianka Błonie 7 8 10 5 6 5 7 10 9 8 17 16
Broń Radom 1 5 4 6 11 12 6 5 5 10 9 11
- bramki zdobyte, - bramki stracone

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Legia II Warszawa 31 3.65 2.23 1.42 64.52% 35.48%
2 Jagiellonia II Białystok 31 3.61 1.87 1.74 67.74% 32.26%
3 Pilica Białobrzegi 31 3.58 1.45 2.13 77.42% 22.58%
4 Błonianka Błonie 31 3.48 1.77 1.71 77.42% 22.58%
5 Ursus Warszawa 31 3.32 1.55 1.77 70.97% 29.03%
6 Unia Skierniewice 32 3.25 1.72 1.53 68.75% 31.25%
7 Legionovia Legionowo 32 3.19 2.13 1.06 59.38% 40.63%
8 Znicz Biała Piska 32 3.16 1.22 1.94 71.88% 28.13%
9 ŁKS II Łódź 31 3.03 1.61 1.42 61.29% 38.71%
10 Lechia Tomaszów Mazowiecki 32 3 1.75 1.25 59.38% 40.63%
11 Pelikan Łowicz 31 2.97 1.74 1.23 58.06% 41.94%
12 Mamry Giżycko 31 2.94 1 1.94 67.74% 32.26%
13 Polonia Warszawa 31 2.9 2.23 0.68 58.06% 41.94%
14 KS Kutno 31 2.9 1.29 1.61 61.29% 38.71%
15 Broń Radom 31 2.84 1.19 1.65 67.74% 32.26%
16 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 31 2.81 1.68 1.13 64.52% 35.48%
17 Wissa Szczuczyn 32 2.69 0.75 1.94 56.25% 43.75%
18 Sokół Aleksandrów Łódzki 31 2.61 1.06 1.55 45.16% 54.84%
19 GKS Wikielec 31 2.61 1.03 1.58 51.61% 48.39%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Strzałkowski Ursus Warszawa 21
2 Kamil Sabiłło Unia Skierniewice 18
3 Dawid Dzięgielewski Legia II Warszawa 15
4 Hubert Karpiński Jagiellonia II Białystok 13
5 Konrad Paterek Pilica Białobrzegi 13
6 Dariusz Zjawiński Legionovia Legionowo 13
7 Michał Bajdur Legionovia Legionowo 12
8 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 11
9 Artur Amroziński Lechia Tomaszów Mazowiecki 11
10 Marcin Kluska Polonia Warszawa 10
11 Marcin Kacela KS Kutno 10
12 Aleksander Ślęzak ŁKS II Łódź 10
13 Arkadiusz Gajewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10
14 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 10
15 Szymon Włodarczyk Legia II Warszawa 10
16 Marcin Szymczak Błonianka Błonie 9
17 Szymon Sołtysiński Pelikan Łowicz 9
18 Łukasz Piątek Polonia Warszawa 9
19 Bartosz Mroczek Legionovia Legionowo 8
20 Maciej Famulak Znicz Biała Piska 8
21 Paweł Tarnowski Ursus Warszawa 8
22 Szymon Lewicki Polonia Warszawa 7
23 Yūdai Miyamoto Błonianka Błonie 7
24 Hubert Otręba GKS Wikielec 7
25 Klim Morenkov Lechia Tomaszów Mazowiecki 7
26 Mateusz Stępień Unia Skierniewice 7
27 Wiktor Kamiński Legia II Warszawa 7
28 Łukasz Sosnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7
29 Szymon Śmieciński Błonianka Błonie 7
30 Łukasz Dynel ŁKS II Łódź 7
31 Michał Kielak Broń Radom 7
32 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 7
33 Artur Balicki Legionovia Legionowo 6
34 Maciej Kraśniewski KS Kutno 6
35 Adam Pazio Polonia Warszawa 6
36 Adam Patora KS Kutno 6
37 Tomasz Kolus Pelikan Łowicz 6
38 Łukasz Tercjak Wissa Szczuczyn 6
39 Kamil Łojszczyk Pelikan Łowicz 6
40 Michał Góral Sokół Aleksandrów Łódzki 6
41 Michał Jankowski GKS Wikielec 6
42 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 6
43 Krystian Mroczek Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
44 Martin Kostal Jagiellonia II Białystok 6
45 Yaroslav Yampol Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5
46 Mariusz Bucio Mamry Giżycko 5
47 Konrad Niedzielski Unia Skierniewice 5
48 Przemysław Chyrchała Błonianka Błonie 5
49 Eryk Woliński Pelikan Łowicz 5
50 Konrad Zaklika Legionovia Legionowo 5
51 Dawid Jarczak Błonianka Błonie 5
52 Michał Samborski Jagiellonia II Białystok 5
53 Krzysztof Cudowski KS Kutno 5
54 Adrian Kralkowski KS Kutno 5
55 Bartosz Wiktoruk Jagiellonia II Białystok 5
56 Marcin Bykowski Pilica Białobrzegi 5
57 Kacper Skwierczyński Legia II Warszawa 5
58 Patryk Jakubczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
59 Mateusz Lis Sokół Aleksandrów Łódzki 5
60 Adrian Marcioch Pelikan Łowicz 5
61 Szymon Łapiński Mamry Giżycko 5
62 Piotr Goljasz Broń Radom 5
63 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 5
64 Szymon Masiak GKS Wikielec 5
65 Jakub Pawlicki Pelikan Łowicz 4
66 Paweł Jabłoński Błonianka Błonie 4
67 Damian Winiarski Pilica Białobrzegi 4
68 Jakub Romanowicz ŁKS II Łódź 4
69 Igor Kania Sokół Aleksandrów Łódzki 4
70 Jan Majsterek Jagiellonia II Białystok 4
71 Karol Buzun Wissa Szczuczyn 4
72 Igor Strzałek Legia II Warszawa 4
73 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
74 Wojciech Fadecki Polonia Warszawa 4
75 Dawid Papazjan Legionovia Legionowo 4
76 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
77 Igor Kośmicki Broń Radom 4
78 Damian Mosiejko Polonia Warszawa 4
79 Maciej Twarowski Jagiellonia II Białystok 4
80 Jan Głowacki Broń Radom 4
81 Maciej Radaszkiewicz ŁKS II Łódź 4
82 Szymon Kuźma Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
83 Arkadiusz Ciach Legia II Warszawa 4
84 Marcin Rawski Pilica Białobrzegi 4
85 Kacper Kostorz Legia II Warszawa 4
86 Piotr Kłąb Unia Skierniewice 4
87 Jakub Zagórski Sokół Aleksandrów Łódzki 4
88 Bartosz Dyszy Jagiellonia II Białystok 3
89 Miłosz Kapica Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
90 Artur Sójka ŁKS II Łódź 3
91 Kamil Waśniowski Unia Skierniewice 3
92 Radosław Gulbierz Znicz Biała Piska 3
93 Łukasz Broź Mamry Giżycko 3
94 Fabio Ramiro Mamry Giżycko 3
95 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
96 Artur Golański Sokół Aleksandrów Łódzki 3
97 Bartosz Rymek Legionovia Legionowo 3
98 Patryk Pierzak Legia II Warszawa 3
99 Igor Korczakowski Pilica Białobrzegi 3
100 Piotr Kacperek GKS Wikielec 3
101 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 3
102 Dominik Pecyna Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
103 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 3
104 Kamil Kumoch Broń Radom 3
105 Jan Krawczyk Błonianka Błonie 3
106 Krystian Mycka Pelikan Łowicz 3
107 Tomasz Bartosiak Broń Radom 3
108 Radosław Kuciński Pelikan Łowicz 3
109 Michał Drabik Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
110 Bartosz Skowron Błonianka Błonie 3
111 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 3
112 Krystian Wiszniewski Mamry Giżycko 3
113 Mateusz Jastrzembski ŁKS II Łódź 3
114 Jacek Tkaczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
115 Bartłomiej Niedziela Pilica Białobrzegi 3
116 Oskar Pyrzyna Ursus Warszawa 3
117 Mateusz Długołęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
118 Tomasz Nawotka Legia II Warszawa 3
119 Patryk Paczuk Polonia Warszawa 3
120 Wojciech Zalewski Wissa Szczuczyn 3
121 Patryk Gondek Znicz Biała Piska 3
122 Damian Makuch Unia Skierniewice 3
123 Łukasz Kuśnierz Znicz Biała Piska 3
124 Sebastian Czapa Błonianka Błonie 3
125 Bartosz Broniarek Unia Skierniewice 2
126 Adam Nowak Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
127 Mikołaj Neuman Ursus Warszawa 2
128 Bartosz Widejko Legia II Warszawa 2
129 Miłosz Nowak Unia Skierniewice 2
130 Krzysztof Koton Polonia Warszawa 2
131 Filip Laskowski Legia II Warszawa 2
132 Mateusz Grudziński Legia II Warszawa 2
133 Damian Toczydłowski Wissa Szczuczyn 2
134 Dima Prikhna Broń Radom 2
135 Radosław Kamiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
136 Yevhen Radionov Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
137 Hubert Derlatka Broń Radom 2
138 Sebastian Szypulski GKS Wikielec 2
139 Maciej Kencel Pilica Białobrzegi 2
140 Patryk Koncewicz Wissa Szczuczyn 2
141 Hubert Molski Znicz Biała Piska 2
142 Piotr Marciniec Polonia Warszawa 2
143 Remigiusz Biernat Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
144 Błażej Augustyn Jagiellonia II Białystok 2
145 Hubert Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
146 Bartosz Bujalski KS Kutno 2
147 Miłosz Turewicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
148 Kacper Kaczorowski Legionovia Legionowo 2
149 Arkadiusz Mroczkowski Mamry Giżycko 2
150 Piotr Sonnenberg Legionovia Legionowo 2
151 Rui Gomes Legia II Warszawa 2
152 Konrad Radzikowski Wissa Szczuczyn 2
153 Krzysztof Toporkiewicz Jagiellonia II Białystok 2
154 Michał Karlikowski ŁKS II Łódź 2
155 Krystian Białas KS Kutno 2
156 Filip Kowalczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
157 Adrian Duchnowski Znicz Biała Piska 2
158 Bartłomiej Ciepiela Legia II Warszawa 2
159 Andrzej Krajewski Unia Skierniewice 2
160 Michał Surzyn Jagiellonia II Białystok 2
161 Tomasz Sieński Błonianka Błonie 2
162 Samu Corral ŁKS II Łódź 2
163 Dawid Kalinowski Znicz Biała Piska 2
164 Paweł Adamiec Mamry Giżycko 2
165 Łukasz Święty GKS Wikielec 2
166 Jan Imiołek Pilica Białobrzegi 2
167 Kacper Głowicki Jagiellonia II Białystok 2
168 Artur Stawikowski Pelikan Łowicz 1
169 Jakub Garnysz Pelikan Łowicz 1
170 Bartosz Bida Jagiellonia II Białystok 1
171 Stanisław Muniak Pilica Białobrzegi 1
172 Mikołaj Wasilewski Jagiellonia II Białystok 1
173 Karol Barański Legionovia Legionowo 1
174 Mateusz Sobociński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
175 Jan Krzyżanowski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
176 Sebastian Kobiera Sokół Aleksandrów Łódzki 1
177 Kacper Lenarcik Ursus Warszawa 1
178 Wojciech Skawiński KS Kutno 1
179 Paweł Grzybowski GKS Wikielec 1
180 Marcin Fiedorowicz Znicz Biała Piska 1
181 Błażej Radwanek ŁKS II Łódź 1
182 Filip Arak Polonia Warszawa 1
183 Carlos Ramirez Broń Radom 1
184 Mateusz Muszyński Ursus Warszawa 1
185 Dmitrij Bajduk Znicz Biała Piska 1
186 Kacper Pankowski Pilica Białobrzegi 1
187 Adrian Ratajczyk Mamry Giżycko 1
188 Michał Świderski Mamry Giżycko 1
189 Adrian Olpiński Pelikan Łowicz 1
190 Łukasz Buczkowski Ursus Warszawa 1
191 Wojciech Bernacik Ursus Warszawa 1
192 Sebastian Pociecha Legionovia Legionowo 1
193 Maksymilian Korczak Błonianka Błonie 1
194 Paweł Gierach Unia Skierniewice 1
195 Paweł Błaszak GKS Wikielec 1
196 Jakub Tabor Pelikan Łowicz 1
197 Piotr Janczukowicz ŁKS II Łódź 1
198 Jakub Mosakowski Znicz Biała Piska 1
199 Piotr Gryszkiewicz ŁKS II Łódź 1
200 Kacper Czajkowski Pelikan Łowicz 1
201 Dawid Brewczyński Błonianka Błonie 1
202 Piotr Basiuk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
203 Jakub Horoszkiewicz Sokół Aleksandrów Łódzki 1
204 Stipe Jurić ŁKS II Łódź 1
205 Arkadiusz Zajączkowski Błonianka Błonie 1
206 Mateusz Peda Wissa Szczuczyn 1
207 Ebenezer Ibe-torti ŁKS II Łódź 1
208 Piotr Sulima Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
209 Krystian Sadocha Mamry Giżycko 1
210 Paweł Czarnecki Ursus Warszawa 1
211 Michał Mościcki Jagiellonia II Białystok 1
212 Mateusz Michalski Błonianka Błonie 1
213 Ramil Mustafaev Legia II Warszawa 1
214 Jakub Kwiatkowski Legia II Warszawa 1
215 Jędrzej Zając ŁKS II Łódź 1
216 Bartłomiej Maćczak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
217 Piotr Białousko Pelikan Łowicz 1
218 Marcin Pękała Sokół Aleksandrów Łódzki 1
219 Michał Wrześniewski Broń Radom 1
220 Kamil Czarnecki Pilica Białobrzegi 1
221 Nikodem Niski Legia II Warszawa 1
222 Jakub Wyszkowski Polonia Warszawa 1
223 Rafał Raiński Mamry Giżycko 1
224 Marcin Pieńkowski Polonia Warszawa 1
225 Oskar Szczodry Unia Skierniewice 1
226 Mateusz Zambrowski Wissa Szczuczyn 1
227 Jakub Piotrowski ŁKS II Łódź 1
228 Filip Dziełak Ursus Warszawa 1
229 Szymon Jarosz Polonia Warszawa 1
230 Ignacy Ogłoziński Unia Skierniewice 1
231 Mateusz Kowalczyk ŁKS II Łódź 1
232 Mikołaj Lipień ŁKS II Łódź 1
233 Oliwier Wojciechowski Jagiellonia II Białystok 1
234 Jakub Orpik Jagiellonia II Białystok 1
235 Grzegorz Wojdyga Legionovia Legionowo 1
236 Patryk Walasek Pilica Białobrzegi 1
237 Jowin Radziński ŁKS II Łódź 1
238 Adrian Kozarzewski Ursus Warszawa 1
239 Jakub Kmita Sokół Aleksandrów Łódzki 1
240 Emil Łupiński Wissa Szczuczyn 1
241 Adrian Grudzień Broń Radom 1
242 Eryk Kaproń Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
243 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
244 Kacper Górski Polonia Warszawa 1
245 Bartłomiej Michalski Pilica Białobrzegi 1
246 Jerzy Munik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
247 Tomasz Pałgan Sokół Aleksandrów Łódzki 1
248 Eryk Matus Jagiellonia II Białystok 1
249 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 1
250 Damian Szczepański KS Kutno 1
251 Daniel Smuga Legionovia Legionowo 1
252 Maciej Wilanowski Unia Skierniewice 1
253 Jan Kuźma ŁKS II Łódź 1
254 Bartosz Zawadzki Pilica Białobrzegi 1
255 Marcel Wszołek ŁKS II Łódź 1
256 Bartosz Olszewski Broń Radom 1
257 Kamil Sakowicz Wissa Szczuczyn 1
258 Jakub Karabin Legionovia Legionowo 1
259 Bartosz Winkler Unia Skierniewice 1
260 Elian de la Nuez Broń Radom 1
261 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 1
262 Denzell Mora Broń Radom 1
263 Hubert Berłowski Unia Skierniewice 1
264 Gabor Żukowski Jagiellonia II Białystok 1
265 Tomasz Wełna Polonia Warszawa 1
266 Wiktor Niewiarowski Polonia Warszawa 1
267 Marcinho . Polonia Warszawa 1
268 Jakub Bartosiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
269 Adrian Korzeniewski GKS Wikielec 1
270 Marcel Sluga Pelikan Łowicz 1
271 Piotr Dobrogost Legionovia Legionowo 1
272 Mieszko Lorenc ŁKS II Łódź 1
273 Michał Dobkowski Pilica Białobrzegi 1
274 Marcel Bykowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
275 Paweł Dymiński Mamry Giżycko 1
276 Adrian Klepacz KS Kutno 1
277 Ognjen Mudrinski Jagiellonia II Białystok 1
278 Michał Wolinowski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
279 Damian Nowacki ŁKS II Łódź 1
280 Olaf Uziębło Pilica Białobrzegi 1
281 Adrian Karasek Pilica Białobrzegi 1
282 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
283 Mateusz Kwiatkowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
284 Matheus Dias Broń Radom 1

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Arkadiusz Zajączkowski Błonianka Błonie 2
2 Piotr Bujak Legionovia Legionowo 2
3 Patryk Jakubczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
4 Radosław Kamiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
5 Hubert Molski Znicz Biała Piska 1
6 Miłosz Turewicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
7 Andrzej Krajewski Unia Skierniewice 1
8 Rafał Raiński Mamry Giżycko 1
9 Jakub Orpik Jagiellonia II Białystok 1
10 Patryk Walasek Pilica Białobrzegi 1
11 Adrian Kucharski Mamry Giżycko 1
12 Wiktor Żurawski Pilica Białobrzegi 1
13 Jakub Papliński Błonianka Błonie 1
14 Patryk Czerech Jagiellonia II Białystok 1
15 Łukasz Rytelewski GKS Wikielec 1
16 Adam Waszkiewicz Legionovia Legionowo 1
17 Maciej Prusinowski Ursus Warszawa 1
18 Krzysztof Wojciechowski Unia Skierniewice 1