III liga, gr. I sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 34 79 25 4 5 87 36 51
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 34 74 22 8 4 61 27 34
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 34 64 19 7 8 64 48 16
4 Unia Skierniewice 34 63 20 3 11 56 29 27
5 Sokół Ostróda 34 56 16 8 10 54 52 2
6 Polonia Warszawa 34 55 16 7 11 59 42 17
7 Olimpia Zambrów 34 52 13 13 8 66 52 14
8 Legia II Warszawa 34 52 14 10 10 51 44 7
9 Pelikan Łowicz 34 45 12 9 13 46 51 -5
10 Znicz Biała Piska 34 44 12 8 14 51 59 -8
11 Broń Radom 34 43 12 7 15 57 64 -7
12 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 42 12 6 16 59 52 7
13 Ursus Warszawa 34 39 10 9 15 51 60 -9
14 Kaczkan Huragan Morąg 34 36 9 9 16 53 68 -15
15 Ruch Wysokie Mazowieckie 34 36 10 6 18 45 70 -25
16 Mazur Ełk 34 32 8 8 18 37 59 -22
17 Victoria Sulejówek 34 29 6 11 17 43 67 -24
18 ŁKS 1926 Łomża 34 9 2 3 29 25 85 -60
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 17 40 13 1 3 42 15 27
2 Unia Skierniewice 17 38 12 2 3 33 13 20
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 36 11 3 3 36 18 18
4 Sokół Ostróda 17 34 10 4 3 33 21 12
5 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 33 10 3 4 29 15 14
6 Polonia Warszawa 17 32 10 2 5 33 21 12
7 Broń Radom 17 30 9 3 5 37 27 10
8 Legia II Warszawa 17 28 8 4 5 23 16 7
9 Olimpia Zambrów 17 26 6 8 3 29 25 4
10 Znicz Biała Piska 17 26 7 5 5 28 30 -2
11 Pelikan Łowicz 17 25 7 4 6 22 22 0
12 Ursus Warszawa 17 24 7 3 7 32 31 1
13 Kaczkan Huragan Morąg 17 23 6 5 6 31 29 2
14 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 22 6 4 7 33 23 10
15 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 18 5 3 9 23 34 -11
16 Mazur Ełk 17 12 2 6 9 13 32 -19
17 Victoria Sulejówek 17 10 1 7 9 22 32 -10
18 ŁKS 1926 Łomża 17 7 2 1 14 17 45 -28
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 41 12 5 0 32 12 20
2 Legionovia Legionowo 17 39 12 3 2 45 21 24
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 28 8 4 5 28 30 -2
4 Olimpia Zambrów 17 26 7 5 5 37 27 10
5 Unia Skierniewice 17 25 8 1 8 23 16 7
6 Legia II Warszawa 17 24 6 6 5 28 28 0
7 Polonia Warszawa 17 23 6 5 6 26 21 5
8 Sokół Ostróda 17 22 6 4 7 21 31 -10
9 Pelikan Łowicz 17 20 5 5 7 24 29 -5
10 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 20 6 2 9 26 29 -3
11 Mazur Ełk 17 20 6 2 9 24 27 -3
12 Victoria Sulejówek 17 19 5 4 8 21 35 -14
13 Znicz Biała Piska 17 18 5 3 9 23 29 -6
14 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 18 5 3 9 22 36 -14
15 Ursus Warszawa 17 15 3 6 8 19 29 -10
16 Broń Radom 17 13 3 4 10 20 37 -17
17 Kaczkan Huragan Morąg 17 13 3 4 10 22 39 -17
18 ŁKS 1926 Łomża 17 2 0 2 15 8 40 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2018/2019

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 6 7 10 8 5 13 14 12 5 9 11
ŁKS 1926 Łomża 4 11 4 6 6 14 2 17 1 17 9 16
Znicz Biała Piska 8 4 4 17 7 9 15 9 9 7 7 11
Victoria Sulejówek 5 9 5 9 4 13 5 14 13 9 8 11
Ursus Warszawa 6 7 11 7 7 10 8 11 7 13 11 9
Unia Skierniewice 5 3 9 4 10 2 8 8 11 4 9 8
Sokół Ostróda 7 6 7 9 10 8 13 8 4 8 12 10
Sokół Aleksandrów Łódzki 7 3 6 6 11 1 9 5 12 3 7 8
Ruch Wysokie Mazowieckie 4 10 6 6 7 10 6 13 4 10 7 15
Polonia Warszawa 7 4 9 3 9 12 6 7 10 4 14 12
Pelikan Łowicz 5 4 7 4 8 8 5 12 5 10 10 8
Olimpia Zambrów 9 6 11 7 11 8 14 9 7 9 14 11
Mazur Ełk 1 7 6 7 4 11 7 5 8 12 10 12
Legionovia Legionowo 7 3 11 10 14 5 9 4 9 2 24 10
Legia II Warszawa 11 8 9 5 4 4 11 12 8 8 7 7
Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 7 7 5 6 7 15 5 15 11 13 8
Kaczkan Huragan Morąg 3 11 5 9 9 8 13 7 11 13 9 13
Broń Radom 11 10 7 7 13 13 9 8 5 6 12 12
- bramki zdobyte, - bramki stracone

III liga, gr. I sezon 2018/2019

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Legionovia Legionowo 34 3.62 2.56 1.06 64.71% 35.29%
2 Kaczkan Huragan Morąg 34 3.56 1.56 2 70.59% 29.41%
3 Broń Radom 34 3.56 1.68 1.88 64.71% 35.29%
4 Olimpia Zambrów 34 3.47 1.94 1.53 73.53% 26.47%
5 Ruch Wysokie Mazowieckie 34 3.38 1.32 2.06 67.65% 32.35%
6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 34 3.29 1.88 1.41 67.65% 32.35%
7 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 3.26 1.74 1.53 58.82% 41.18%
8 Ursus Warszawa 34 3.26 1.5 1.76 58.82% 41.18%
9 ŁKS 1926 Łomża 34 3.24 0.74 2.5 67.65% 32.35%
10 Znicz Biała Piska 34 3.24 1.5 1.74 73.53% 26.47%
11 Victoria Sulejówek 34 3.24 1.26 1.97 70.59% 29.41%
12 Sokół Ostróda 34 3.12 1.59 1.53 64.71% 35.29%
13 Polonia Warszawa 34 2.97 1.74 1.24 55.88% 44.12%
14 Pelikan Łowicz 34 2.85 1.35 1.5 61.76% 38.24%
15 Mazur Ełk 34 2.82 1.09 1.74 58.82% 41.18%
16 Legia II Warszawa 34 2.79 1.5 1.29 52.94% 47.06%
17 Sokół Aleksandrów Łódzki 34 2.59 1.79 0.79 41.18% 58.82%
18 Unia Skierniewice 34 2.5 1.65 0.85 50% 50%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

III liga, gr. I sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 30
2 Piotr Krawczyk Legionovia Legionowo 24
3 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 24
4 Dawid Cempa Sokół Aleksandrów Łódzki 18
5 Wojciech Wocial Victoria Sulejówek 17
6 Joao Augusto Kaczkan Huragan Morąg 15
7 Rafał Maciejewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14
8 Marcin Kozłowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14
9 Damian Warchoł Unia Skierniewice 13
10 Marcin Kajca Sokół Ostróda 12
11 Paweł Adamiec Znicz Biała Piska 12
12 Karol Kosiński Znicz Biała Piska 11
13 Adam Imiela Broń Radom 11
14 Arkadiusz Ciach Ursus Warszawa 11
15 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 11
16 Kamil Czarnecki Broń Radom 10
17 Kamil Łojszczyk Unia Skierniewice 10
18 Kamil Jackiewicz Olimpia Zambrów 10
19 Konrad Rudnicki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9
20 Bartłomiej Maćczak Sokół Aleksandrów Łódzki 8
21 Kamil Kubiak Lechia Tomaszów Mazowiecki 8
22 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 8
23 Konrad Paterek Broń Radom 8
24 Patryk Gondek Znicz Biała Piska 8
25 Eryk Więdłocha Legionovia Legionowo 8
26 Konrad Niedzielski Unia Skierniewice 8
27 Paweł Wolski Ursus Warszawa 8
28 Rafał Kruczkowski Kaczkan Huragan Morąg 8
29 Piotr Cichocki Legia II Warszawa 7
30 Cezary Sauczek Polonia Warszawa 7
31 Adison Daniel Pereira Schneeweiss Victoria Sulejówek 7
32 Paweł Galik Kaczkan Huragan Morąg 7
33 Maciej Rosołek Legia II Warszawa 7
34 Paweł Brokowski Ruch Wysokie Mazowieckie 7
35 Patryk Czarnota Broń Radom 6
36 Rafał Parobczyk Victoria Sulejówek 6
37 Marcin Burkhardt Legionovia Legionowo 6
38 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 6
39 Mariusz Łapiński Mazur Ełk 6
40 Michał Bajdur Legia II Warszawa 6
41 Emil Więcek Broń Radom 6
42 Marcin Mirecki Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
43 Kamil Wolski Legionovia Legionowo 5
44 Rafał Babul Ruch Wysokie Mazowieckie 5
45 Mateusz Muszyński Ursus Warszawa 5
46 Nikodem Zawistowski Victoria Sulejówek 5
47 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 5
48 Patryk Zych Ursus Warszawa 5
49 Patryk Paczuk Legionovia Legionowo 5
50 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5
51 Piotr Kasperkiewicz Sokół Aleksandrów Łódzki 5
52 Paweł Kaczmarek Sokół Aleksandrów Łódzki 5
53 Hubert Otręba Sokół Ostróda 5
54 Tomasz Kolus Unia Skierniewice 5
55 Robert Hirsz Sokół Ostróda 5
56 Mateusz Praszelik Legia II Warszawa 5
57 Rafał Maćkowski ŁKS 1926 Łomża 5
58 Łukasz Siedlik Sokół Ostróda 5
59 Michał Adamczyk Pelikan Łowicz 5
60 Artur Golański Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
61 Dawid Bogdański Kaczkan Huragan Morąg 4
62 Rafał Nowak Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
63 Maciej Nalej Unia Skierniewice 4
64 Maciej Wyszogrodzki Unia Skierniewice 4
65 Domiinik Głowiński Sokół Aleksandrów Łódzki 4
66 Aleksander Ślęzak Sokół Aleksandrów Łódzki 4
67 Łukasz Zjawiński Legia II Warszawa 4
68 Przemysław Śliwiński Broń Radom 4
69 Maciej Famulak Mazur Ełk 4
70 Michał Żółtowski Pelikan Łowicz 4
71 Przemysław Olesiński Ruch Wysokie Mazowieckie 4
72 Rafał Kalinowski Mazur Ełk 4
73 Rafał Maciążek Kaczkan Huragan Morąg 4
74 Bartosz Brodziński Legia II Warszawa 4
75 Radosław Pruchnik Legia II Warszawa 4
76 Sebastian Weremko Legionovia Legionowo 4
77 Piotr Łysiak Kaczkan Huragan Morąg 4
78 Igor Biedrzycki Kaczkan Huragan Morąg 4
79 Michał Miller ŁKS 1926 Łomża 4
80 Michał Hryszko Olimpia Zambrów 4
81 Sebastian Szerszeń Pelikan Łowicz 4
82 Michał Twardowski Mazur Ełk 4
83 Mateusz Jambrzycki Znicz Biała Piska 4
84 Piotr Basiuk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
85 Hubert Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
86 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
87 Mateusz Dampc Sokół Ostróda 3
88 Piotr Kornacki Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
89 Kamil Nowicki Pelikan Łowicz 3
90 Robert Kowalczyk Pelikan Łowicz 3
91 Paweł Kossyk Znicz Biała Piska 3
92 Andrzej Łyszyk Sokół Ostróda 3
93 Maciej Radaszkiewicz Mazur Ełk 3
94 Bartosz Snopczyński Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
95 Michał Steć Olimpia Zambrów 3
96 Maksim Kventsar Broń Radom 3
97 Kamil Tlaga Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
98 Jakub Tecław Ruch Wysokie Mazowieckie 3
99 Mateusz Bąkowicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
100 Patryk Bojańczyk Unia Skierniewice 3
101 Grzegorz Skowroński Ursus Warszawa 3
102 Maciej Prusinowski Ursus Warszawa 3
103 Mateusz Małek Polonia Warszawa 3
104 Jakub Rozwandowicz Sokół Aleksandrów Łódzki 3
105 Bartosz Wiśniewski Polonia Warszawa 3
106 Krystian Stolarczyk Pelikan Łowicz 3
107 Rafał Lisiecki Sokół Ostróda 3
108 Artur Gieraga Sokół Aleksandrów Łódzki 3
109 Jacek Dzienis Znicz Biała Piska 3
110 Mateusz Bondarenko Legia II Warszawa 3
111 Michał Grochowski Ruch Wysokie Mazowieckie 3
112 Wojciech Gorczyca Broń Radom 3
113 Filip Dziełak Ursus Warszawa 3
114 Kacper Górski Legionovia Legionowo 3
115 Adrian Bieńkowski Sokół Ostróda 3
116 Przemysław Szabat Polonia Warszawa 3
117 Michał Danilczyk Sokół Ostróda 3
118 Patryk Malinowski Olimpia Zambrów 3
119 Bartosz Szaraniec Mazur Ełk 3
120 Łukasz Gryko Olimpia Zambrów 2
121 Dominik Wasiak Sokół Ostróda 2
122 Luka Janković Legionovia Legionowo 2
123 Kacper Wasilewski Polonia Warszawa 2
124 Piotr Maślanka Polonia Warszawa 2
125 Dominik Leśniewski Broń Radom 2
126 Przemysław Nogaj Broń Radom 2
127 Arkadiusz Bogdaniuk Znicz Biała Piska 2
128 Łukasz Grzybowski Olimpia Zambrów 2
129 Szymon Kiwała Unia Skierniewice 2
130 Daniel Samluk Ruch Wysokie Mazowieckie 2
131 Mateusz Nikołajuk Olimpia Zambrów 2
132 Kacper Jagłowski Mazur Ełk 2
133 Konrad Zaklika Legionovia Legionowo 2
134 Emil Łupiński Olimpia Zambrów 2
135 Adam Radecki Olimpia Zambrów 2
136 Eryk Rakowski Polonia Warszawa 2
137 Michał Wrzesiński Pelikan Łowicz 2
138 Bartosz Gużewski Mazur Ełk 2
139 Dominik Pecyna Sokół Aleksandrów Łódzki 2
140 Karol Drwęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
141 Oskar Wojtysiak Legia II Warszawa 2
142 Michał Tarnowski ŁKS 1926 Łomża 2
143 Mateusz Ostaszewski Olimpia Zambrów 2
144 Tomasz Bogołębski Sokół Aleksandrów Łódzki 2
145 Filip Kowalczyk Legionovia Legionowo 2
146 Michał Kossyk Znicz Biała Piska 2
147 Paweł Wasiulewski ŁKS 1926 Łomża 2
148 Mateusz Broź Sokół Ostróda 2
149 Krystian Mycka Pelikan Łowicz 2
150 Julian Świątek Victoria Sulejówek 2
151 Slaven Jurisa Legionovia Legionowo 2
152 Sebastian Czapa Pelikan Łowicz 2
153 Kacper Wełniak Legia II Warszawa 2
154 Przemysław Jastrzębski Olimpia Zambrów 2
155 Patryk Walasek Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
156 Tomasz Kowalski Sokół Ostróda 2
157 Maciej Zieniewicz Mazur Ełk 2
158 Patryk Woźniak Mazur Ełk 2
159 Mateusz Hołownia Legia II Warszawa 2
160 Krystian Pomorski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
161 Wojciech Nasuto Olimpia Zambrów 2
162 Mateusz Zambrowski Ruch Wysokie Mazowieckie 2
163 Bartosz Zakrzewski Olimpia Zambrów 2
164 Jakub Rogalski Sokół Aleksandrów Łódzki 2
165 Bartłomiej Gromek Ruch Wysokie Mazowieckie 2
166 Konrad Radzikowski Znicz Biała Piska 1
167 Przemysław Wicik Broń Radom 1
168 Mateusz Leleno Legia II Warszawa 1
169 Hubert Przybycień Unia Skierniewice 1
170 Marek Dąbrowski Unia Skierniewice 1
171 Damian Łazarczyk ŁKS 1926 Łomża 1
172 Jakub Jakimiuk ŁKS 1926 Łomża 1
173 Maciej Mikołajczyk Sokół Ostróda 1
174 Piotr Ziółkowski Sokół Ostróda 1
175 Wiktor Babiński Polonia Warszawa 1
176 Mateusz Jastrzębski Olimpia Zambrów 1
177 Tomasz Brzozowski ŁKS 1926 Łomża 1
178 Michał Gosiewski Mazur Ełk 1
179 Marcin Świderski ŁKS 1926 Łomża 1
180 Artiom Guzik Znicz Biała Piska 1
181 Jan Zysik Ruch Wysokie Mazowieckie 1
182 Dawid Pietkiewicz Sokół Ostróda 1
183 Radosław Cielemęcki Legia II Warszawa 1
184 Bartosz Rymek Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
185 Eryk Kaproń Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
186 Michał Zarembski Olimpia Zambrów 1
187 Andrzej Kosiński Znicz Biała Piska 1
188 Aleksander Tomasz Kaczkan Huragan Morąg 1
189 Mateusz Stępień Unia Skierniewice 1
190 Patryk Pasko Ruch Wysokie Mazowieckie 1
191 Paweł Dymiński Znicz Biała Piska 1
192 Dawid Kieplin Pelikan Łowicz 1
193 Krzysztof Możdżonek Ursus Warszawa 1
194 Mikołaj Napora Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
195 Jakub Pawlik Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
196 Jakub Szarpak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
197 Piotr Piekarski Pelikan Łowicz 1
198 Damian Kozieł Pelikan Łowicz 1
199 Tomasz Wojcinowicz Ursus Warszawa 1
200 Kacper Przedbora Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
201 Michał Dobkowski Victoria Sulejówek 1
202 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
203 Przemysław Woźniczak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
204 Rafał Zembrowski Legionovia Legionowo 1
205 Rafał Śledź Kaczkan Huragan Morąg 1
206 Wojciech Kupiec Broń Radom 1
207 Artur Amroziński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
208 Hubert Molski Mazur Ełk 1
209 Bartosz Gołaszewski Mazur Ełk 1
210 Daniel Kacprzyk ŁKS 1926 Łomża 1
211 Patryk Koncewicz Olimpia Zambrów 1
212 Krzysztof Wojciechowski Unia Skierniewice 1
213 Kamil Stankiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 1
214 Maciej Wilanowski Polonia Warszawa 1
215 Marcin Kluska Polonia Warszawa 1
216 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 1
217 Mateusz Romachów Znicz Biała Piska 1
218 Arkadiusz Mroczkowski Kaczkan Huragan Morąg 1
219 Michał Stryjewski Sokół Ostróda 1
220 Robert Słomka Ursus Warszawa 1
221 Maciej Ostrowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
222 Damian Gałązka ŁKS 1926 Łomża 1
223 Krzysztof Możdżonek Victoria Sulejówek 1
224 Karol Żwir Sokół Aleksandrów Łódzki 1
225 Dawid Serafiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
226 Łukasz Bocian Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
227 Krzysztof Mączyński Legia II Warszawa 1
228 Jacek Lewandowski Legionovia Legionowo 1
229 Radosław Gulbierz Mazur Ełk 1
230 Bartosz Broniarek Pelikan Łowicz 1
231 Cristian Pasquato Legia II Warszawa 1
232 Mikołaj Zawistowski Victoria Sulejówek 1
233 Karol Worach Ursus Warszawa 1
234 Kamil Janik Ruch Wysokie Mazowieckie 1
235 Reinaldo Melao ŁKS 1926 Łomża 1
236 Daniel Gołębiewski Legionovia Legionowo 1
237 Jakub Żmuda Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
238 Patryk Kostyk ŁKS 1926 Łomża 1
239 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
240 Michał Dobkowski Pelikan Łowicz 1
241 Jakub Wardzyński ŁKS 1926 Łomża 1
242 Konrad Kamionowski ŁKS 1926 Łomża 1
243 Cezary Demnianin ŁKS 1926 Łomża 1
244 Grzegorz Mazurek Legionovia Legionowo 1
245 Bartosz Bujalski Pelikan Łowicz 1
246 Sebastian Olczak Polonia Warszawa 1

III liga, gr. I sezon 2018/2019

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Adamczyk Pelikan Łowicz 1
2 Rafał Maciążek Kaczkan Huragan Morąg 1
3 Sebastian Weremko Legionovia Legionowo 1
4 Jakub Tecław Ruch Wysokie Mazowieckie 1
5 Adrian Bieńkowski Sokół Ostróda 1
6 Emil Łupiński Olimpia Zambrów 1
7 Karol Drwęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
8 Paweł Wasiulewski ŁKS 1926 Łomża 1
9 Patryk Walasek Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
10 Jan Zysik Ruch Wysokie Mazowieckie 1
11 Rafał Zalewski ŁKS 1926 Łomża 1
12 Piotr Faszczewski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
13 Mateusz Jajkowski Kaczkan Huragan Morąg 1