III liga, gr. II sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Elana Toruń 34 77 24 5 5 71 24 47
2 Świt Skolwin (Szczecin) 34 73 23 4 7 70 27 43
3 Bałtyk Gdynia 34 69 22 3 9 74 36 38
4 Lech II Poznań 34 66 20 6 8 69 34 35
5 KKS 1925 Kalisz 34 63 19 6 9 52 33 19
6 Polonia Środa Wielkopolska 34 60 17 9 8 63 41 22
7 Sokół Kleczew 34 59 17 8 9 52 32 20
8 Kotwica Kołobrzeg 34 57 17 6 11 48 37 11
9 Pogoń II Szczecin 34 49 14 7 13 44 54 -10
10 KP Starogard Gdański 33 48 14 6 13 43 32 11
11 Jarota Jarocin 34 42 11 9 14 45 50 -5
12 Wierzyca Pelplin 34 42 12 6 16 38 47 -9
13 Wda Świecie 34 35 10 5 19 52 72 -20
14 Górnik Konin 34 34 9 7 18 40 61 -21
15 Centra Ostrów Wielkopolski 34 32 9 5 20 38 67 -29
16 GKS Przodkowo 34 25 7 4 23 38 75 -37
17 Unia Solec Kujawski 34 19 4 7 23 33 80 -47
18 Energetyk Gryfino 33 11 2 5 26 9 77 -68
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Elana Toruń 17 41 13 2 2 38 9 29
2 Świt Skolwin (Szczecin) 17 40 13 1 3 40 12 28
3 Bałtyk Gdynia 17 38 12 2 3 41 16 25
4 Polonia Środa Wielkopolska 17 38 11 5 1 39 16 23
5 Sokół Kleczew 17 37 11 4 2 30 12 18
6 KKS 1925 Kalisz 17 34 10 4 3 23 12 11
7 Kotwica Kołobrzeg 17 33 10 3 4 29 17 12
8 Lech II Poznań 17 30 9 3 5 32 20 12
9 Pogoń II Szczecin 17 29 9 2 6 26 26 0
10 Jarota Jarocin 17 25 7 4 6 23 23 0
11 GKS Przodkowo 17 24 7 3 7 28 30 -2
12 KP Starogard Gdański 16 23 7 2 7 21 17 4
13 Wierzyca Pelplin 17 22 6 4 7 23 24 -1
14 Górnik Konin 17 22 6 4 7 25 27 -2
15 Centra Ostrów Wielkopolski 17 18 5 3 9 22 26 -4
16 Wda Świecie 17 17 5 2 10 25 35 -10
17 Unia Solec Kujawski 17 9 2 3 12 12 40 -28
18 Energetyk Gryfino 17 6 1 3 13 4 36 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Elana Toruń 17 36 11 3 3 33 15 18
2 Lech II Poznań 17 36 11 3 3 37 14 23
3 Świt Skolwin (Szczecin) 17 33 10 3 4 30 15 15
4 Bałtyk Gdynia 17 31 10 1 6 33 20 13
5 KKS 1925 Kalisz 17 29 9 2 6 29 21 8
6 KP Starogard Gdański 17 25 7 4 6 22 15 7
7 Kotwica Kołobrzeg 17 24 7 3 7 19 20 -1
8 Polonia Środa Wielkopolska 17 22 6 4 7 24 25 -1
9 Sokół Kleczew 17 22 6 4 7 22 20 2
10 Pogoń II Szczecin 17 20 5 5 7 18 28 -10
11 Wierzyca Pelplin 17 20 6 2 9 15 23 -8
12 Wda Świecie 17 18 5 3 9 27 37 -10
13 Jarota Jarocin 17 17 4 5 8 22 27 -5
14 Centra Ostrów Wielkopolski 17 14 4 2 11 16 41 -25
15 Górnik Konin 17 12 3 3 11 15 34 -19
16 Unia Solec Kujawski 17 10 2 4 11 21 40 -19
17 Energetyk Gryfino 16 5 1 2 13 5 41 -36
18 GKS Przodkowo 17 1 0 1 16 10 45 -35
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Sokół Kleczew

Gospodarze Wynik Goście Data
Bałtyk Koszalin 0 - 0 Sokół Kleczew 23 listopada 2019
Górnik Konin 0 - 0 Sokół Kleczew 16 listopada 2019
Sokół Kleczew 0 - 0 Mieszko Gniezno 9 listopada 2019
Gwardia Koszalin 0 - 0 Sokół Kleczew 2 listopada 2019
Sokół Kleczew 0 - 0 KP Starogard Gdański 26 października 2019
KKS 1925 Kalisz 0 - 0 Sokół Kleczew 19 października 2019
Sokół Kleczew 0 - 0 Jarota Jarocin 12 października 2019
Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Sokół Kleczew 5 października 2019
Sokół Kleczew 0 - 0 Grom Nowy Staw 28 września 2019
Nielba Wągrowiec 0 - 0 Sokół Kleczew 21 września 2019
Sokół Kleczew 0 - 0 Pogoń II Szczecin 14 września 2019
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Sokół Kleczew 7 września 2019
Sokół Kleczew 0 - 0 Radunia Stężyca 31 sierpnia 2019
Sokół Kleczew 0 - 0 Bałtyk Gdynia 24 sierpnia 2019
Chemik Police 1 - 1 Sokół Kleczew 18 sierpnia 2019
Sokół Kleczew 2 - 0 Unia Janikowo 15 sierpnia 2019
Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 0 Sokół Kleczew 10 sierpnia 2019
Sokół Kleczew 2 - 1 Bałtyk Koszalin 3 sierpnia 2019
Mieszko Gniezno 3 - 0 Sokół Kleczew 15 czerwca 2019
Sokół Kleczew 3 - 1 Bałtyk Koszalin 8 czerwca 2019
Bałtyk Gdynia 4 - 0 Sokół Kleczew 1 czerwca 2019
Sokół Kleczew 1 - 1 Radunia Stężyca 29 maja 2019
Kotwica Kołobrzeg 4 - 1 Sokół Kleczew 25 maja 2019
Sokół Kleczew 3 - 0 Wda Świecie 18 maja 2019
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Sokół Kleczew 11 maja 2019
Wierzyca Pelplin 0 - 1 Sokół Kleczew 4 maja 2019
Górnik Konin 0 - 1 Sokół Kleczew 1 maja 2019
Sokół Kleczew 0 - 0 Chemik Bydgoszcz 27 kwietnia 2019
Pogoń II Szczecin 1 - 0 Sokół Kleczew 18 kwietnia 2019
Sokół Kleczew 3 - 1 Gwardia Koszalin 13 kwietnia 2019
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Sokół Kleczew 7 kwietnia 2019
Sokół Kleczew 2 - 3 Lech II Poznań 30 marca 2019
KKS 1925 Kalisz 4 - 3 Sokół Kleczew 23 marca 2019
Sokół Kleczew 2 - 2 Jarota Jarocin 16 marca 2019
Sokół Kleczew 1 - 0 KP Starogard Gdański 9 marca 2019
Sokół Kleczew 1 - 2 Mieszko Gniezno 24 listopada 2018
Bałtyk Koszalin 0 - 1 Sokół Kleczew 18 listopada 2018
Sokół Kleczew 2 - 0 Bałtyk Gdynia 10 listopada 2018
Radunia Stężyca 3 - 0 Sokół Kleczew 4 listopada 2018
Sokół Kleczew 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 27 października 2018
Wda Świecie 4 - 5 Sokół Kleczew 20 października 2018
Sokół Kleczew 1 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 13 października 2018
Sokół Kleczew 3 - 1 Wierzyca Pelplin 6 października 2018
Sokół Kleczew 1 - 0 Górnik Konin 29 września 2018
Chemik Bydgoszcz 0 - 3 Sokół Kleczew 22 września 2018
Sokół Kleczew 3 - 1 Pogoń II Szczecin 15 września 2018
Gwardia Koszalin 1 - 2 Sokół Kleczew 8 września 2018
Sokół Kleczew 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 1 września 2018
Lech II Poznań 1 - 1 Sokół Kleczew 26 sierpnia 2018
Sokół Kleczew 1 - 0 KKS 1925 Kalisz 18 sierpnia 2018
Jarota Jarocin 1 - 1 Sokół Kleczew 15 sierpnia 2018
KP Starogard Gdański 4 - 1 Sokół Kleczew 11 sierpnia 2018
KKS 1925 Kalisz 2 - 0 Sokół Kleczew 16 czerwca 2018
Jarota Jarocin 2 - 0 Sokół Kleczew 9 czerwca 2018
Sokół Kleczew 3 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 3 czerwca 2018
Bałtyk Gdynia 2 - 2 Sokół Kleczew 31 maja 2018
Pogoń II Szczecin 1 - 4 Sokół Kleczew 25 maja 2018
Sokół Kleczew 1 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 19 maja 2018
Lech II Poznań 3 - 0 Sokół Kleczew 16 maja 2018
Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Sokół Kleczew 12 maja 2018
Sokół Kleczew 3 - 2 Unia Solec Kujawski 5 maja 2018
KP Starogard Gdański 0 - 0 Sokół Kleczew 1 maja 2018
Sokół Kleczew 2 - 0 Wierzyca Pelplin 28 kwietnia 2018
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Sokół Kleczew 21 kwietnia 2018
Sokół Kleczew 4 - 0 Wda Świecie 14 kwietnia 2018
Górnik Konin 1 - 0 Sokół Kleczew 7 kwietnia 2018
Sokół Kleczew 3 - 0 Energetyk Gryfino 31 marca 2018
Elana Toruń 2 - 0 Sokół Kleczew 24 marca 2018
Sokół Kleczew 2 - 1 GKS Przodkowo 17 marca 2018
Sokół Kleczew 0 - 0 Jarota Jarocin 18 listopada 2017
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Sokół Kleczew 11 listopada 2017
Sokół Kleczew 1 - 0 Bałtyk Gdynia 4 listopada 2017
Sokół Kleczew 3 - 0 Pogoń II Szczecin 28 października 2017
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 1 Sokół Kleczew 21 października 2017
Sokół Kleczew 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 14 października 2017
Unia Solec Kujawski 0 - 2 Sokół Kleczew 7 października 2017
Sokół Kleczew 1 - 0 KP Starogard Gdański 30 września 2017
Wierzyca Pelplin 0 - 3 Sokół Kleczew 23 września 2017
Sokół Kleczew 3 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 15 września 2017
Wda Świecie 2 - 1 Sokół Kleczew 9 września 2017
Sokół Kleczew 1 - 1 Górnik Konin 2 września 2017
Energetyk Gryfino 0 - 1 Sokół Kleczew 26 sierpnia 2017
Sokół Kleczew 0 - 2 Elana Toruń 23 sierpnia 2017
GKS Przodkowo 1 - 5 Sokół Kleczew 19 sierpnia 2017
Sokół Kleczew 3 - 1 Lech II Poznań 12 sierpnia 2017
Sokół Kleczew 0 - 0 KKS 1925 Kalisz 5 sierpnia 2017
Leśnik Manowo 1 - 3 Sokół Kleczew 18 czerwca 2017
Sokół Kleczew 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 15 czerwca 2017
Sokół Kleczew 1 - 2 KKS 1925 Kalisz 10 czerwca 2017
GKS Przodkowo 1 - 1 Sokół Kleczew 3 czerwca 2017
Sokół Kleczew 2 - 2 Wda Świecie 27 maja 2017
Gwardia Koszalin 1 - 0 Sokół Kleczew 20 maja 2017
Sokół Kleczew 0 - 2 Jarota Jarocin 13 maja 2017
KS Chwaszczyno 3 - 3 Sokół Kleczew 6 maja 2017
Sokół Kleczew 6 - 1 Lech II Poznań 3 maja 2017
Pogoń II Szczecin 0 - 1 Sokół Kleczew 29 kwietnia 2017
Sokół Kleczew 2 - 1 Vineta Wolin 22 kwietnia 2017
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Sokół Kleczew 12 kwietnia 2017
Elana Toruń 3 - 3 Sokół Kleczew 8 kwietnia 2017
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Sokół Kleczew 2 kwietnia 2017
Sokół Kleczew 5 - 0 Chemik Bydgoszcz 25 marca 2017
Pogoń Lębork 0 - 2 Sokół Kleczew 18 marca 2017
Sokół Kleczew 0 - 1 Górnik Konin 11 marca 2017
Sokół Kleczew 3 - 1 Leśnik Manowo 26 listopada 2016
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 2 Sokół Kleczew 19 listopada 2016
KKS 1925 Kalisz 1 - 0 Sokół Kleczew 12 listopada 2016
Sokół Kleczew 4 - 1 GKS Przodkowo 6 listopada 2016
Wda Świecie 2 - 2 Sokół Kleczew 29 października 2016
Sokół Kleczew 0 - 3 Gwardia Koszalin 22 października 2016
Jarota Jarocin 1 - 1 Sokół Kleczew 15 października 2016
Sokół Kleczew 3 - 1 KS Chwaszczyno 8 października 2016
Lech II Poznań 1 - 3 Sokół Kleczew 2 października 2016
Sokół Kleczew 2 - 1 Pogoń II Szczecin 25 września 2016
Vineta Wolin 1 - 2 Sokół Kleczew 17 września 2016
Sokół Kleczew 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 10 września 2016
Sokół Kleczew 1 - 4 Elana Toruń 3 września 2016
Sokół Kleczew 2 - 1 Bałtyk Gdynia 27 sierpnia 2016
Chemik Bydgoszcz 0 - 3 Sokół Kleczew 20 sierpnia 2016
Sokół Kleczew 1 - 0 Pogoń Lębork 13 sierpnia 2016
Górnik Konin 3 - 0 Sokół Kleczew 7 sierpnia 2016
Sokół Kleczew 5 - 2 Nielba Wągrowiec 4 czerwca 2016
Jarota Jarocin 1 - 1 Sokół Kleczew 28 maja 2016
Sokół Kleczew 7 - 0 Sparta Brodnica 21 maja 2016
Warta Poznań 2 - 0 Sokół Kleczew 14 maja 2016
Sokół Kleczew 2 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 7 maja 2016
Start Warlubie 0 - 2 Sokół Kleczew 3 maja 2016
Sokół Kleczew 1 - 2 Kujawianka Izbica Kujawska 30 kwietnia 2016
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 Sokół Kleczew 23 kwietnia 2016
Sokół Kleczew 2 - 3 Elana Toruń 16 kwietnia 2016
Lech II Poznań 3 - 1 Sokół Kleczew 10 kwietnia 2016
Sokół Kleczew 1 - 2 KKS 1925 Kalisz 2 kwietnia 2016
Unia Swarzędz 1 - 4 Sokół Kleczew 26 marca 2016
Pelikan Niechanowo 2 - 2 Sokół Kleczew 20 marca 2016
Sokół Kleczew 2 - 2 Centra Ostrów Wielkopolski 12 marca 2016
Wda Świecie 1 - 1 Sokół Kleczew 14 listopada 2015
Nielba Wągrowiec 1 - 1 Sokół Kleczew 11 listopada 2015
Sokół Kleczew 2 - 0 Jarota Jarocin 7 listopada 2015
Sparta Brodnica 0 - 2 Sokół Kleczew 31 października 2015
Sokół Kleczew 4 - 2 Warta Poznań 24 października 2015
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 0 Sokół Kleczew 17 października 2015
Sokół Kleczew 2 - 0 Start Warlubie 10 października 2015
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 3 Sokół Kleczew 3 października 2015
Sokół Kleczew 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 26 września 2015
Elana Toruń 2 - 1 Sokół Kleczew 20 września 2015
Sokół Kleczew 0 - 0 Lech II Poznań 12 września 2015
KKS 1925 Kalisz 1 - 0 Sokół Kleczew 5 września 2015
Sokół Kleczew 4 - 1 Unia Swarzędz 29 sierpnia 2015
Sokół Kleczew 2 - 0 Pelikan Niechanowo 22 sierpnia 2015
Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 7 Sokół Kleczew 15 sierpnia 2015
Sokół Kleczew 2 - 0 Wda Świecie 8 sierpnia 2015
Sokół Kleczew 4 - 1 Victoria Września 7 czerwca 2015
Włocłavia Włocławek 1 - 7 Sokół Kleczew 4 czerwca 2015
Sokół Kleczew 7 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 29 maja 2015
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 3 Sokół Kleczew 23 maja 2015
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Sokół Kleczew 20 maja 2015
Sokół Kleczew 1 - 0 Start Warlubie 16 maja 2015
Nielba Wągrowiec 1 - 0 Sokół Kleczew 13 maja 2015
Sokół Kleczew 0 - 1 Unia Solec Kujawski 9 maja 2015
Wda Świecie 0 - 2 Sokół Kleczew 2 maja 2015
Sokół Kleczew 4 - 0 Sparta Brodnica 29 kwietnia 2015
Jarota Jarocin 1 - 0 Sokół Kleczew 26 kwietnia 2015
Sokół Kleczew 1 - 0 Lech II Poznań 18 kwietnia 2015
Unia Swarzędz 0 - 0 Sokół Kleczew 11 kwietnia 2015
Sokół Kleczew 2 - 2 Pogoń Mogilno 3 kwietnia 2015
Chełminianka Chełmno 1 - 2 Sokół Kleczew 28 marca 2015
Sokół Kleczew 0 - 1 Warta Poznań 21 marca 2015
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Sokół Kleczew 22 listopada 2014
Victoria Września 1 - 2 Sokół Kleczew 15 listopada 2014
Sokół Kleczew 3 - 0 Włocłavia Włocławek 11 listopada 2014
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 3 Sokół Kleczew 8 listopada 2014
Sokół Kleczew 4 - 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 listopada 2014
Sokół Kleczew 2 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 25 października 2014
Start Warlubie 3 - 1 Sokół Kleczew 18 października 2014
Sokół Kleczew 0 - 1 Nielba Wągrowiec 11 października 2014
Unia Solec Kujawski 1 - 3 Sokół Kleczew 4 października 2014
Sokół Kleczew 0 - 0 Wda Świecie 27 września 2014
Sparta Brodnica 0 - 2 Sokół Kleczew 20 września 2014
Sokół Kleczew 2 - 1 Jarota Jarocin 13 września 2014
Lech II Poznań 0 - 2 Sokół Kleczew 10 września 2014
Sokół Kleczew 2 - 1 Unia Swarzędz 6 września 2014
Pogoń Mogilno 1 - 0 Sokół Kleczew 30 sierpnia 2014
Sokół Kleczew 3 - 2 Chełminianka Chełmno 23 sierpnia 2014
Warta Poznań 1 - 1 Sokół Kleczew 16 sierpnia 2014
Sokół Kleczew 1 - 4 Miedź Legnica 13 sierpnia 2014
Sokół Kleczew 4 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 9 sierpnia 2014
Sokół Kleczew 3 - 0 Unia Solec Kujawski 26 lipca 2014
Sokół Kleczew 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec 19 lipca 2014
Sokół Kleczew 1 - 3 Nadwiślan Góra 18 czerwca 2014
Nadwiślan Góra 0 - 1 Sokół Kleczew 14 czerwca 2014
Sokół Kleczew 3 - 0 Nielba Wągrowiec 6 czerwca 2014
Unia Solec Kujawski 2 - 2 Sokół Kleczew 31 maja 2014
Sokół Kleczew 2 - 2 Elana Toruń 28 maja 2014
Polonia 1912 Leszno 0 - 1 Sokół Kleczew 24 maja 2014
Lech II Poznań 0 - 1 Sokół Kleczew 21 maja 2014
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 3 Sokół Kleczew 18 maja 2014
Sokół Kleczew 3 - 3 Start Warlubie 10 maja 2014
Sokół Kleczew 2 - 1 GKS Dopiewo 1 maja 2014
Unia Swarzędz 1 - 3 Sokół Kleczew 26 kwietnia 2014
Sokół Kleczew 0 - 0 Wda Świecie 19 kwietnia 2014
Włocłavia Włocławek 3 - 3 Sokół Kleczew 16 kwietnia 2014
Fogo Luboń 0 - 3 Sokół Kleczew 12 kwietnia 2014
Notecianka Pakość 0 - 6 Sokół Kleczew 5 kwietnia 2014
Sokół Kleczew 1 - 2 Centra Ostrów Wielkopolski 29 marca 2014
Grom Plewiska 2 - 0 Sokół Kleczew 22 marca 2014
Sokół Kleczew 3 - 1 Cuiavia Inowrocław 15 marca 2014
Pogoń Mogilno 0 - 2 Sokół Kleczew 23 listopada 2013
Nielba Wągrowiec 1 - 1 Sokół Kleczew 16 listopada 2013
Sokół Kleczew 2 - 0 Unia Solec Kujawski 9 listopada 2013
Elana Toruń 0 - 3 Sokół Kleczew 2 listopada 2013
Sokół Kleczew 2 - 0 Polonia 1912 Leszno 26 października 2013
Sokół Kleczew 4 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 19 października 2013
Start Warlubie 1 - 3 Sokół Kleczew 12 października 2013
Sokół Kleczew 1 - 0 Lech II Poznań 5 października 2013
GKS Dopiewo 0 - 6 Sokół Kleczew 28 września 2013
Sokół Kleczew 1 - 0 Unia Swarzędz 21 września 2013
Wda Świecie 0 - 2 Sokół Kleczew 14 września 2013
Sokół Kleczew 3 - 1 Włocłavia Włocławek 8 września 2013
Sokół Kleczew 3 - 1 Fogo Luboń 31 sierpnia 2013
Sokół Kleczew 2 - 1 Notecianka Pakość 24 sierpnia 2013
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Sokół Kleczew 18 sierpnia 2013
Sokół Kleczew 2 - 3 Grom Plewiska 14 sierpnia 2013
Cuiavia Inowrocław 0 - 0 Sokół Kleczew 10 sierpnia 2013
Sokół Kleczew 1 - 2 Pogoń Mogilno 3 sierpnia 2013
Sokół Kleczew 1 - 1 Górnik Polkowice 17 lipca 2013
Sokół Kleczew 1 - 0 Wisła Płock 13 lipca 2013

III liga, gr. II sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Kuzimski Bałtyk Gdynia 27
2 Krzysztof Bartoszak Polonia Środa Wielkopolska 17
3 Filip Kozłowski Elana Toruń 14
4 Michał Kołodziejski Świt Skolwin (Szczecin) 14
5 Bartosz Czerwiński Wda Świecie 13
6 Kamil Walków Świt Skolwin (Szczecin) 13
7 Adam Duda Bałtyk Gdynia 12
8 Rafał Jankowski KKS 1925 Kalisz 12
9 Juliusz Letniowski Bałtyk Gdynia 10
10 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 10
11 Krzysztof Kołodziej Lech II Poznań 9
12 Dawid Retlewski Wda Świecie 9
13 Michał Danilczyk Kotwica Kołobrzeg 8
14 Tomasz Kaczmarek Lech II Poznań 8
15 Łukasz Żeglen KKS 1925 Kalisz 8
16 Daniel Kraska Elana Toruń 8
17 Piotr Skokowski Jarota Jarocin 8
18 Dawid Przybyszewski Górnik Konin 8
19 Mateusz Gawlik KKS 1925 Kalisz 7
20 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 7
21 Daniel Ciechański Elana Toruń 7
22 Robert Tunkiewicz KKS 1925 Kalisz 7
23 Dawid Kurminowski Lech II Poznań 7
24 Patryk Szczepański Kotwica Kołobrzeg 6
25 Mateusz Górka Wierzyca Pelplin 6
26 Maciej Adamczewski Górnik Konin 6
27 Wojciech Zyska KP Starogard Gdański 6
28 Piotr Ruszkul GKS Przodkowo 6
29 Arkadiusz Kaczmarek Lech II Poznań 6
30 Jakub Antosik Sokół Kleczew 6
31 Charles Nwaogu Świt Skolwin (Szczecin) 6
32 Błażej Chouwer KP Starogard Gdański 6
33 Igor Jurga Polonia Środa Wielkopolska 6
34 Patryk Bil Świt Skolwin (Szczecin) 6
35 Aron Stasiak Pogoń II Szczecin 6
36 Miłosz Nowicki Centra Ostrów Wielkopolski 6
37 Dariusz Dudka Lech II Poznań 5
38 Tomasz Tuttas GKS Przodkowo 5
39 Mikołaj Łopatka Polonia Środa Wielkopolska 5
40 Błażej Ciesielski KKS 1925 Kalisz 5
41 Patryk Paczuk Pogoń II Szczecin 5
42 Przemysław Szur Bałtyk Gdynia 5
43 Łukasz Cichos Sokół Kleczew 5
44 Mikołaj Marciniak Jarota Jarocin 5
45 Łukasz Włodarczyk Kotwica Kołobrzeg 5
46 Krzysztof Filipowicz Świt Skolwin (Szczecin) 5
47 Jan Paczyński Sokół Kleczew 5
48 Mariusz Kryszak Elana Toruń 5
49 Krystian Sobieraj Górnik Konin 5
50 Michał Smolarczyk Unia Solec Kujawski 4
51 Krystian Pawlak Polonia Środa Wielkopolska 4
52 Piotr Siekirka Wda Świecie 4
53 Jakub Michalski Centra Ostrów Wielkopolski 4
54 Adam Gołuński GKS Przodkowo 4
55 Ołeh Majik Kotwica Kołobrzeg 4
56 Maciej Mysiak Elana Toruń 4
57 Mateusz Molewski Polonia Środa Wielkopolska 4
58 Patryk Aleksandrowicz Elana Toruń 4
59 Filip Sosnowski Wierzyca Pelplin 4
60 Marek Mróz Lech II Poznań 4
61 Vernon De Marco Morlacchi Lech II Poznań 4
62 Jakub Kotarzewski Unia Solec Kujawski 4
63 Adrian Kochanek Bałtyk Gdynia 4
64 Wojciech Mielcarek Wda Świecie 4
65 Piotr Kaczkowski Unia Solec Kujawski 4
66 Łukasz Kacprzycki Kotwica Kołobrzeg 4
67 Mateusz Świechowski Kotwica Kołobrzeg 4
68 Łukasz Zwoliński Pogoń II Szczecin 4
69 Tomasz Adamiak Centra Ostrów Wielkopolski 4
70 Damian Zagórski KP Starogard Gdański 4
71 Jakub Groszkowski Sokół Kleczew 4
72 Piotr Jaroszek Wierzyca Pelplin 3
73 Szymon Kucharski Centra Ostrów Wielkopolski 3
74 Piotr Skrobosiński Polonia Środa Wielkopolska 3
75 Szymon Kocieniewski Wda Świecie 3
76 Paweł Błaszczak Górnik Konin 3
77 Karol Zieliński KP Starogard Gdański 3
78 Dominik Kościelniak Elana Toruń 3
79 Mateusz Majewski Sokół Kleczew 3
80 Mikołaj Pingot Sokół Kleczew 3
81 Miłosz Kowalski Jarota Jarocin 3
82 Daniel Katerla KP Starogard Gdański 3
83 Mateusz Bochnak Pogoń II Szczecin 3
84 Mateusz Stąporski Elana Toruń 3
85 Aleks Sieradzki Górnik Konin 3
86 Dawid Zieliński Pogoń II Szczecin 3
87 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 3
88 Tymoteusz Klupś Lech II Poznań 3
89 Maciej Wygnowski Świt Skolwin (Szczecin) 3
90 Patryk Perliński Wda Świecie 3
91 Jakub Dębowski Sokół Kleczew 3
92 Krzysztof Wołkowicz Kotwica Kołobrzeg 3
93 Jakub Kuzko Pogoń II Szczecin 3
94 Damian Buczma Polonia Środa Wielkopolska 3
95 Kayode Balogun Sokół Kleczew 3
96 Hieronim Gierszewski Wierzyca Pelplin 3
97 Maciej Rybak Polonia Środa Wielkopolska 3
98 Krystian Born Unia Solec Kujawski 3
99 Daniel Ciach Elana Toruń 3
100 Wojciech Ernest Unia Solec Kujawski 3
101 Piotr Przezak Centra Ostrów Wielkopolski 3
102 Krzysztof Garczewski GKS Przodkowo 3
103 Filip Brzostowski Sokół Kleczew 3
104 Paweł Arndt GKS Przodkowo 3
105 Szymon Rychłowski Bałtyk Gdynia 3
106 Paweł Krawiec Świt Skolwin (Szczecin) 3
107 Łukasz Duszkiewicz Bałtyk Gdynia 2
108 Łukasz Adamczak Lech II Poznań 2
109 Tomasz Rydzak Kotwica Kołobrzeg 2
110 Marcin Lis KKS 1925 Kalisz 2
111 Marcin Banaszak Jarota Jarocin 2
112 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 2
113 Taras Jaworski Górnik Konin 2
114 Łukasz Cichos Sokół Kleczew 2
115 Andrzej Łyszyk Kotwica Kołobrzeg 2
116 Kacper Łazaj KP Starogard Gdański 2
117 Michał Górzyński Pogoń II Szczecin 2
118 Oskar Kozłowski Polonia Środa Wielkopolska 2
119 Jakub Pawlicki Lech II Poznań 2
120 Christian Nnamani KKS 1925 Kalisz 2
121 Dawid Kuczyński Centra Ostrów Wielkopolski 2
122 Mateusz Dunaj Jarota Jarocin 2
123 Michał Wolinowski Sokół Kleczew 2
124 Marcel Koziorowski Sokół Kleczew 2
125 Karol Szopiński Wierzyca Pelplin 2
126 Alain Ngamayama Polonia Środa Wielkopolska 2
127 Marcin Wandzel Centra Ostrów Wielkopolski 2
128 Jakub Solarek Polonia Środa Wielkopolska 2
129 Przemysław Otuszewski Polonia Środa Wielkopolska 2
130 Adam Gajda Polonia Środa Wielkopolska 2
131 Robakowski Piotr GKS Przodkowo 2
132 Dawid Kort Pogoń II Szczecin 2
133 Damian Izydorski Centra Ostrów Wielkopolski 2
134 Sebastian Kowalczyk Pogoń II Szczecin 2
135 Hubert Sobol Lech II Poznań 2
136 Łukasz Białożat Polonia Środa Wielkopolska 2
137 Bułka Krzysztof GKS Przodkowo 2
138 Przemysław Kostuch Bałtyk Gdynia 2
139 Michał Kucharski Centra Ostrów Wielkopolski 2
140 Łukasz Wesołowski Górnik Konin 2
141 Wojciech Antczak Sokół Kleczew 2
142 Hubert Matynia Pogoń II Szczecin 2
143 Tomasz Wypij Kotwica Kołobrzeg 2
144 Dmytro Płachtyr Unia Solec Kujawski 2
145 Konrad Prawucki Energetyk Gryfino 2
146 Artur Lenartowski Elana Toruń 2
147 Kordian Górka Elana Toruń 2
148 Patryk Brzeski GKS Przodkowo 2
149 Tomasz Graczyk Centra Ostrów Wielkopolski 2
150 Piotr Garbarek Jarota Jarocin 2
151 Maciej Meler Wierzyca Pelplin 2
152 Łukasz Łazarz Energetyk Gryfino 2
153 Szymon Wierzchowski Energetyk Gryfino 2
154 Łukasz Szymański Kotwica Kołobrzeg 2
155 Kuba Binerowski Wda Świecie 2
156 Krzysztof Matuszak Jarota Jarocin 2
157 Paweł Rzepnikowski GKS Przodkowo 2
158 Sebastian Antas Górnik Konin 2
159 Krzysztof Rzepa KP Starogard Gdański 2
160 Szymon Strączkowski Centra Ostrów Wielkopolski 2
161 Stajko Stojczew KKS 1925 Kalisz 1
162 Patryk Kamola GKS Przodkowo 1
163 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 1
164 Patryk Kotowski Wierzyca Pelplin 1
165 Maciej Rożnowski Wda Świecie 1
166 Patryk Biesiadziński Unia Solec Kujawski 1
167 Krzysztof Kaźmierczak Polonia Środa Wielkopolska 1
168 Dawid Karczewski Wierzyca Pelplin 1
169 Piotr Radoszewski Górnik Konin 1
170 Bernard Powszuk KP Starogard Gdański 1
171 Przemysław Kujawa Unia Solec Kujawski 1
172 Damian Michalski Unia Solec Kujawski 1
173 Dawid Kierzek Jarota Jarocin 1
174 Michał Cywiński Lech II Poznań 1
175 Krystian Robak Górnik Konin 1
176 Maciej Portasiński Wierzyca Pelplin 1
177 Miłosz Świątnicki Sokół Kleczew 1
178 Radosław Robakowski GKS Przodkowo 1
179 Jacek Pacyński Jarota Jarocin 1
180 Moder Jakub Lech II Poznań 1
181 Radosław Barabasz Polonia Środa Wielkopolska 1
182 Dominik Domagalski KKS 1925 Kalisz 1
183 Mateusz Płóciennik Unia Solec Kujawski 1
184 Tomasz Koziorowski Sokół Kleczew 1
185 Elvir Koljić Lech II Poznań 1
186 Łukasz Wenerski Wda Świecie 1
187 Morten Rasmussen Pogoń II Szczecin 1
188 Jakub Czapiński Jarota Jarocin 1
189 Maksym Adamenko KP Starogard Gdański 1
190 Rafał Maćkowski Pogoń II Szczecin 1
191 Damian Pawłowski Pogoń II Szczecin 1
192 Roman Zalow GKS Przodkowo 1
193 Damian Sierant Jarota Jarocin 1
194 Krzysztof Bułka GKS Przodkowo 1
195 Radosław Łepski KKS 1925 Kalisz 1
196 Kacper Będzieszak Elana Toruń 1
197 Mateusz Kosacki Świt Skolwin (Szczecin) 1
198 Dariusz Reyer Centra Ostrów Wielkopolski 1
199 Michał Misiak Świt Skolwin (Szczecin) 1
200 Sobol Hubert Lech II Poznań 1
201 Oleksiej Koblenko Lech II Poznań 1
202 Piotr Przybylski Wierzyca Pelplin 1
203 Dawid Tomczak Wda Świecie 1
204 Kamil Nytko Unia Solec Kujawski 1
205 Michał Marczak Bałtyk Gdynia 1
206 Karol Maliszewski Wda Świecie 1
207 Maciej Śliwiński Wda Świecie 1
208 Klecha Dominik Bałtyk Gdynia 1
209 Adrian Benedyczak Pogoń II Szczecin 1
210 Grabowski Łukasz KKS 1925 Kalisz 1
211 Marcin Wasielewski Lech II Poznań 1
212 Piotr Żurek Unia Solec Kujawski 1
213 Daniel Górski GKS Przodkowo 1
214 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 1
215 Dawid Śnieg Górnik Konin 1
216 Hubert Rokoszewski Wda Świecie 1
217 Sebastian Pacek KP Starogard Gdański 1
218 Marcin Listkowski Pogoń II Szczecin 1
219 Michał Grzesiek KKS 1925 Kalisz 1
220 Mateusz Toporkiewicz Energetyk Gryfino 1
221 Filip Nawrocki Lech II Poznań 1
222 Jashua Kayode Sokół Kleczew 1
223 Michał Chyrek Unia Solec Kujawski 1
224 Patryk Nowicki Unia Solec Kujawski 1
225 Cysewski Krzysztof GKS Przodkowo 1
226 Moder Jakub Lech II Poznań 1
227 Mateusz Majer Górnik Konin 1
228 Mateusz Kołodziejski Bałtyk Gdynia 1
229 Jakub Sierant Jarota Jarocin 1
230 Jakub Paprzycki Pogoń II Szczecin 1
231 Ołeksandr Kostiuk Wierzyca Pelplin 1
232 Marek Lipka Energetyk Gryfino 1
233 Szymon Kucharski Centra Ostrów Wielkopolski 1
234 Wiktor Pleśnierowicz Lech II Poznań 1
235 Spas Delew Pogoń II Szczecin 1
236 Szymon Ćwiek Górnik Konin 1
237 Patryk Ortel Świt Skolwin (Szczecin) 1
238 Patryk Palat KKS 1925 Kalisz 1
239 Łukasz Piskorowski Energetyk Gryfino 1
240 Sebastian Bartlewski Bałtyk Gdynia 1
241 Kamil Zieliński Górnik Konin 1
242 Jeremiasz Grela Wierzyca Pelplin 1
243 Miłosz Manuszewski Wierzyca Pelplin 1
244 Jakub Witucki Wda Świecie 1
245 Marcin Grabowski Lech II Poznań 1
246 Aleksander Tomaszewski Elana Toruń 1
247 Cezary Majchrzak Kotwica Kołobrzeg 1
248 Arkadiusz Bajerski Sokół Kleczew 1
249 Tomasz Prejs Kotwica Kołobrzeg 1
250 Kewin Wesołowski Bałtyk Gdynia 1
251 Bartosz Śmietanko Unia Solec Kujawski 1
252 Dawid Frelek Wda Świecie 1
253 Patryk Kiełpiński Wda Świecie 1
254 Sebastian Rudol Pogoń II Szczecin 1
255 Michał Wohlert KP Starogard Gdański 1
256 Wojciech Mielcarek Wda Świecie 1
257 Sebastian Gwóźdź KP Starogard Gdański 1
258 Jakub Paprocki Pogoń II Szczecin 1
259 Mate Tsintsadze Pogoń II Szczecin 1