I liga sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Miedź Legnica 34 63 17 12 5 53 27 26
2 Zagłębie Sosnowiec 34 58 17 7 10 47 32 15
3 Chojniczanka Chojnice 34 56 16 8 10 48 33 15
4 GKS Tychy 34 55 16 7 11 41 40 1
5 GKS Katowice 34 54 16 6 12 44 34 10
6 Wigry Suwałki 34 52 15 7 12 40 37 3
7 Raków Częstochowa 34 51 14 9 11 50 40 10
8 Stal Mielec 34 51 14 9 11 51 46 5
9 Chrobry Głogów 34 46 12 10 12 46 47 -1
10 Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 46 11 13 10 37 38 -1
11 Odra Opole 34 45 12 9 13 38 43 -5
12 Puszcza Niepołomice 34 44 11 11 12 38 38 0
13 Bytovia Bytów 34 40 10 10 14 36 46 -10
14 Stomil Olsztyn 34 40 12 4 18 39 50 -11
15 Pogoń Siedlce 34 38 9 11 14 42 50 -8
16 Górnik Łęczna 34 35 8 11 15 29 42 -13
17 Ruch Chorzów 34 33 9 6 19 35 58 -23
18 Olimpia Grudziądz 34 31 7 10 17 24 37 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Miedź Legnica 17 36 10 6 1 34 14 20
2 Zagłębie Sosnowiec 17 34 11 1 5 29 15 14
3 GKS Tychy 17 34 10 4 3 25 18 7
4 Chojniczanka Chojnice 17 31 9 4 4 28 12 16
5 Odra Opole 17 29 8 5 4 20 18 2
6 Puszcza Niepołomice 17 28 8 4 5 25 19 6
7 Bytovia Bytów 17 28 8 4 5 23 20 3
8 GKS Katowice 17 27 8 3 6 21 16 5
9 Wigry Suwałki 17 27 8 3 6 23 17 6
10 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 27 7 6 4 17 13 4
11 Stal Mielec 17 26 7 5 5 28 24 4
12 Stomil Olsztyn 17 26 8 2 7 21 18 3
13 Górnik Łęczna 17 26 7 5 5 21 19 2
14 Chrobry Głogów 17 25 7 4 6 26 23 3
15 Raków Częstochowa 17 22 5 7 5 22 21 1
16 Ruch Chorzów 17 22 6 4 7 18 23 -5
17 Olimpia Grudziądz 17 20 5 5 7 15 16 -1
18 Pogoń Siedlce 17 14 2 8 7 14 22 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Raków Częstochowa 17 29 9 2 6 28 19 9
2 Miedź Legnica 17 27 7 6 4 19 13 6
3 GKS Katowice 17 27 8 3 6 23 18 5
4 Chojniczanka Chojnice 17 25 7 4 6 20 21 -1
5 Wigry Suwałki 17 25 7 4 6 17 20 -3
6 Stal Mielec 17 25 7 4 6 23 22 1
7 Zagłębie Sosnowiec 17 24 6 6 5 18 17 1
8 Pogoń Siedlce 17 24 7 3 7 28 28 0
9 GKS Tychy 17 21 6 3 8 16 22 -6
10 Chrobry Głogów 17 21 5 6 6 20 24 -4
11 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 19 4 7 6 20 25 -5
12 Odra Opole 17 16 4 4 9 18 25 -7
13 Puszcza Niepołomice 17 16 3 7 7 13 19 -6
14 Stomil Olsztyn 17 14 4 2 11 18 32 -14
15 Bytovia Bytów 17 12 2 6 9 13 26 -13
16 Ruch Chorzów 17 11 3 2 12 17 35 -18
17 Olimpia Grudziądz 17 11 2 5 10 9 21 -12
18 Górnik Łęczna 17 9 1 6 10 8 23 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Skra Częstochowa

Gospodarze Wynik Goście Data
Skra Częstochowa 1 - 0 Ruch Chorzów 24 listopada 2018
Ruch Chorzów 4 - 0 Skra Częstochowa 4 sierpnia 2018

I liga sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Machaj Chrobry Głogów 15
2 Paweł Tomczyk Podbeskidzie Bielsko-Biała 11
3 Patryk Klimala Wigry Suwałki 11
4 Artur Siemaszko Stomil Olsztyn 11
5 Janusz Surdykowski Bytovia Bytów 10
6 Wojciech Kędziora GKS Katowice 10
7 Fabian Piasecki Miedź Legnica 9
8 Patryk Szysz Górnik Łęczna 9
9 Adrian Paluchowski Pogoń Siedlce 9
10 Szymon Skrzypczak Odra Opole 9
11 Dariusz Zjawiński Pogoń Siedlce 9
12 Valerijs Šabala Podbeskidzie Bielsko-Biała 9
13 Maciej Domański Puszcza Niepołomice 9
14 Marcin Wodecki Odra Opole 9
15 Adam Ryczkowski Chojniczanka Chojnice 8
16 Adam Czerkas Raków Częstochowa 8
17 Marquitos . Miedź Legnica 8
18 Mateusz Piątkowski Miedź Legnica 8
19 Jakub Vojtuš GKS Tychy 8
20 Grzegorz Lech Stomil Olsztyn 8
21 Bartosz Nowak Stal Mielec 8
22 Adrian Błąd GKS Katowice 8
23 Jakub Arak Stal Mielec 7
24 Dejan Djermanovic Stal Mielec 7
25 Mateusz Cholewiak Stal Mielec 7
26 Łukasz Grzeszczyk GKS Tychy 6
27 Andrzej Niewulis Raków Częstochowa 6
28 Maksymilian Banaszewski Stal Mielec 6
29 Wojciech Łobodziński Miedź Legnica 6
30 Michał Czarny Puszcza Niepołomice 6
31 Tomasz Mikołajczak Chojniczanka Chojnice 5
32 Filip Jazvić Olimpia Grudziądz 5
33 Michał Janota Stal Mielec 5
34 Wojciech Lisowski Chojniczanka Chojnice 5
35 Tomasz Nowak Zagłębie Sosnowiec 5
36 José Embaló Raków Częstochowa 5
37 Vamara Sanogo Zagłębie Sosnowiec 5
38 Konrad Kaczmarek Chrobry Głogów 5
39 Damian Michalik Olimpia Grudziądz 5
40 Emil Drozdowicz Chojniczanka Chojnice 5
41 Tomáš Petrášek Raków Częstochowa 5
42 Michał Jakóbowski Bytovia Bytów 5
43 Mateusz Radecki Wigry Suwałki 4
44 Mariusz Rybicki Wigry Suwałki 4
45 Dawid Ryndak Puszcza Niepołomice 4
46 Łukasz Wróbel Bytovia Bytów 4
47 Jakub Bąk Chojniczanka Chojnice 4
48 Mateusz Majewski Ruch Chorzów 4
49 Karol Mondek Raków Częstochowa 4
50 Jakub Habusta Odra Opole 4
51 Mateusz Żytko Pogoń Siedlce 4
52 Grzegorz Bonin Górnik Łęczna 4
53 Giácomo Mello Ruch Chorzów 4
54 Adrian Karankiewicz Stomil Olsztyn 4
55 Andreja Prokić GKS Katowice 4
56 Hubert Tomalski Raków Częstochowa 4
57 Piotr Ćwielong GKS Tychy 4
58 Dawid Błanik GKS Tychy 4
59 Dawid Abramowicz GKS Tychy 3
60 Dominik Kun Pogoń Siedlce 3
61 Rafał Niziołek Odra Opole 3
62 Przemysław Pitry Górnik Łęczna 3
63 Damian Kowalczyk Chrobry Głogów 3
64 Michał Rzuchowski Bytovia Bytów 3
65 Fran Gonzalez Bytovia Bytów 3
66 Adam Banasiak Zagłębie Sosnowiec 3
67 Daniel Tanżyna GKS Tychy 3
68 Mateusz Hołownia Ruch Chorzów 3
69 Dariusz Formella Raków Częstochowa 3
70 Karol Danielak Chrobry Głogów 3
71 Tomáš Mikinič Odra Opole 3
72 Maciej Urbańczyk Ruch Chorzów 3
73 Rafał Augustyniak Miedź Legnica 3
74 Piotr Głowacki Stomil Olsztyn 3
75 Marcin Stefanik Puszcza Niepołomice 3
76 Łukasz Wroński Stal Mielec 3
77 Krzysztof Danielewicz Chojniczanka Chojnice 3
78 Jakub Łabojko Raków Częstochowa 3
79 Miłosz Przybecki Ruch Chorzów 3
80 Paweł Baranowski Stomil Olsztyn 3
81 Serhij Pyłypczuk Wigry Suwałki 3
82 Mateusz Gancarczyk Stal Mielec 3
83 Dimitar Iliev Podbeskidzie Bielsko-Biała 3
84 Marcin Orłowski Puszcza Niepołomice 3
85 Przemysław Stolc Chrobry Głogów 3
86 Artur Balicki Ruch Chorzów 3
87 Damian Chmiel Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
88 Patryk Sokołowski Wigry Suwałki 2
89 Omar Santana Miedź Legnica 2
90 Michał Borecki Chrobry Głogów 2
91 Damian Piotrowski Chojniczanka Chojnice 2
92 Tomasz Midzierski GKS Katowice 2
93 Adam Radwański Raków Częstochowa 2
94 Mateusz Mączyński GKS Katowice 2
95 Lukas Klemenz GKS Katowice 2
96 Sebastian Milewski Zagłębie Sosnowiec 2
97 Jakub Bach Chrobry Głogów 2
98 Marcin Biernat GKS Tychy 2
99 Maciej Wichtowski Pogoń Siedlce 2
100 Žarko Udovičić Zagłębie Sosnowiec 2
101 Robert Mandrysz Chrobry Głogów 2
102 Sergei Mošnikov Górnik Łęczna 2
103 Łukasz Garguła Miedź Legnica 2
104 Marek Opałacz Bytovia Bytów 2
105 Mateusz Kamiński GKS Katowice 2
106 Maciej Górski Chojniczanka Chojnice 2
107 Przemysław Płacheta Pogoń Siedlce 2
108 Jarosław Ratajczak Pogoń Siedlce 2
109 Przemysław Trytko Chrobry Głogów 2
110 Krzysztof Drzazga Puszcza Niepołomice 2
111 Martin Dobrotka Stal Mielec 2
112 Eusebio Bancessi Olimpia Grudziądz 2
113 Michał Michalec Chrobry Głogów 2
114 Rafał Remisz Wigry Suwałki 2
115 Łukasz Bogusławski GKS Tychy 2
116 Artur Bogusz Wigry Suwałki 2
117 Arkadiusz Jędrych Zagłębie Sosnowiec 2
118 Longinus Uwakwe Puszcza Niepołomice 2
119 Piotr Malinowski Raków Częstochowa 2
120 Dawid Plizga GKS Katowice 2
121 Łukasz Zejdler GKS Katowice 2
122 Dawid Polkowski Pogoń Siedlce 2
123 Bojan Marković Ruch Chorzów 2
124 Bartosz Żurek Puszcza Niepołomice 2
125 Vilim Posinković Ruch Chorzów 2
126 Patryk Mularczyk Zagłębie Sosnowiec 2
127 Volodymyr Koval Olimpia Grudziądz 2
128 Laurentiu Iorga Wigry Suwałki 2
129 Tomasz Podgórski Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
130 Krystian Wójcik Raków Częstochowa 2
131 Przemysław Mystkowski Miedź Legnica 2
132 Mateusz Klichowicz Olimpia Grudziądz 2
133 Łukasz Sierpina Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
134 Łukasz Tymiński Górnik Łęczna 2
135 Wołodymyr Tanczyk Stomil Olsztyn 2
136 Marek Gancarczyk Odra Opole 2
137 Marcin Stromecki Stomil Olsztyn 1
138 Paweł Moskwik Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
139 Mateusz Spychała Wigry Suwałki 1
140 Karol Mackiewicz Wigry Suwałki 1
141 Paweł Zieliński Miedź Legnica 1
142 Rafał Mikulec Puszcza Niepołomice 1
143 Grzegorz Bartczak Miedź Legnica 1
144 Dalibor Volaš GKS Katowice 1
145 Alexander Christovao Zagłębie Sosnowiec 1
146 Michał Mikołajczyk Puszcza Niepołomice 1
147 Dominik Małkowski Ruch Chorzów 1
148 Kamil Adamek Bytovia Bytów 1
149 Filip Szewczyk Górnik Łęczna 1
150 Artiom Rachmanow Raków Częstochowa 1
151 Matej Podlogar Olimpia Grudziądz 1
152 Daniel Feruga Olimpia Grudziądz 1
153 Igor Sapała Raków Częstochowa 1
154 Hubert Wołąkiewicz Chojniczanka Chojnice 1
155 Sebastian Bonecki Odra Opole 1
156 Mateusz Bartków Puszcza Niepołomice 1
157 Hubert Adamczyk Olimpia Grudziądz 1
158 Marcin Flis Górnik Łęczna 1
159 Wojciech Słomka GKS Katowice 1
160 Michał Ilków-Gołąb Chrobry Głogów 1
161 Konrad Stępień Puszcza Niepołomice 1
162 Maciej Mańka GKS Tychy 1
163 Alexandre M Futila Zagłębie Sosnowiec 1
164 Callum Rzonca Zagłębie Sosnowiec 1
165 Martin Pribula Zagłębie Sosnowiec 1
166 Petteri Forsell Miedź Legnica 1
167 Radosław Pruchnik Górnik Łęczna 1
168 Piotr Stawarczyk Puszcza Niepołomice 1
169 Meik Karwot Pogoń Siedlce 1
170 Edgar Bernhardt GKS Tychy 1
171 Łukasz Szczepaniak Chrobry Głogów 1
172 Mavroudis Bougaḯdis Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
173 Kornel Osyra Miedź Legnica 1
174 Vaclav Cverna Odra Opole 1
175 Orlande Kpassa Bytovia Bytów 1
176 Arkadiusz Kasperkiewicz Górnik Łęczna 1
177 Rafał Kosznik Górnik Łęczna 1
178 Paweł Oleksy Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
179 Michał Markowski Puszcza Niepołomice 1
180 Marcel Ziemann Stomil Olsztyn 1
181 Marcel Gąsior Chrobry Głogów 1
182 Paweł Piceluk Raków Częstochowa 1
183 Michał Bajdur Pogoń Siedlce 1
184 Piotr Mroziński Pogoń Siedlce 1
185 Gabriel Nowak Odra Opole 1
186 Tomasz Nawotka Zagłębie Sosnowiec 1
187 Daniel Ramirez Fernandez Stomil Olsztyn 1
188 Armin Ćerimagić GKS Katowice 1
189 Wiktor Biedrzycki Stomil Olsztyn 1
190 Piotr Marciniec Stal Mielec 1
191 Łukasz Winiarczyk Odra Opole 1
192 Marcin Radzewicz GKS Tychy 1
193 Wojciech Łuczak Zagłębie Sosnowiec 1
194 Adrian Jurkowski Wigry Suwałki 1
195 Andrzej Rybski Chojniczanka Chojnice 1
196 Robert Obst Wigry Suwałki 1
197 Jonathan De Amo Miedź Legnica 1
198 Krzysztof Szewczyk Puszcza Niepołomice 1
199 Kamil Kościelny Wigry Suwałki 1
200 Dariusz Jarecki Górnik Łęczna 1
201 Aghvan Papikyan Raków Częstochowa 1
202 Maksymilian Hebel Bytovia Bytów 1
203 Jakub Yunis GKS Katowice 1
204 Krzysztof Kiercz Stal Mielec 1
205 Armin Ćerimagić GKS Katowice 1
206 Damian Gąska Wigry Suwałki 1
207 Kamil Wiktorski Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
208 Łukasz Matusiak GKS Tychy 1
209 Martin Baran Odra Opole 1
210 Kamil Wacławczyk Bytovia Bytów 1
211 Mladen Bartulović Miedź Legnica 1
212 Bartosz Wolski Bytovia Bytów 1
213 Kacper Czajkowski Ruch Chorzów 1
214 Rafał Grzelak Chojniczanka Chojnice 1
215 Mateusz Zawal Ruch Chorzów 1
216 Łukasz Wiech Górnik Łęczna 1
217 Tomasz Wróbel Raków Częstochowa 1
218 Michał Fidziukiewicz GKS Tychy 1
219 Łukasz Sołowiej Stomil Olsztyn 1
220 Kamil Słoma Ruch Chorzów 1
221 Krystian Getinger Stal Mielec 1
222 Sebastian Szerszeń Górnik Łęczna 1
223 Mateusz Cichocki Zagłębie Sosnowiec 1
224 Grzegorz Goncerz GKS Katowice 1
225 Paweł Mandrysz GKS Katowice 1
226 Francisco Gonzalez Bytovia Bytów 1
227 Sławomir Duda Bytovia Bytów 1
228 Ville Salmikivi Olimpia Grudziądz 1
229 Miha Goropevsek Olimpia Grudziądz 1
230 Mateusz Bodzioch Odra Opole 1
231 Tomasz Foszmańczyk GKS Katowice 1
232 Mateusz Peroński Odra Opole 1
233 Marcin Woźniak Olimpia Grudziądz 1